Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Nelaimės
2014-04-07 13:36

Šventosios upėje rastas Ukmergėje dingusio vyro kūnas

Prieš pustrečio mėnesio Ukmergėje mįslingai dingęs vilnietis Ramūnas Bagdzevičius rastas nuskendęs Šventosios upėje. Netoli miesto centro ties Gėlių gatvėje įsikūrusia bendrove „Ukmergės vandenys“ vidury upės esančioje saloje, maždaug 50 metrų nuo kranto, tarp šakų įsipainiojusį skenduolį pastebėjo penktadienio vakarą paupiu vaikštinėjęs ukmergiškis.


2014-04-07 12:22

Vilniaus pakraštyje partrenktas automobilio nukentėjo vaikas

6

Vilniaus policijai pirmadienį iš karto po vidurdienio pranešta apie avarijoje nukentėjusį 13 metų vaiką. Pirminiai duomenimis, berniuką partrenkė automobilis.


2014-04-07 11:53

Po smūgio į mašiną motociklininkas Zarasuose nuskriejo 20 metrų

8| 

Sekmadienio pavakare susidūręs su automobiliu Zarasuose sunkiai nukentėjo motociklininkas. Liudininkai praneša, kad po smūgio motociklininkas į šoną nuskriejo apie 20 metrų. Kaip portalą lrytas.lt informavo avarijos liudininkas Povilas, sekmadienį apie 16 val. Zarasuose susidūrė motociklas ir lengvasis automobilis. Po smūgio motociklininkas į šalį nuskriejo apie 20 metrų. Jo motociklas atsidūrė griovyje.


2014-04-07 11:13

Pavojingą sprogmenį neblaivus vyras padėjo prie parduotuvės

Gavę pranešimą apie neblaivų vyrą, kuris Vilkaviškio rajono Girėnų kaime nešiojosi sprogmenį, Vištyčio pasieniečiai nuskubėjo į įvykio vietą ir apie keturias valandas užtikrino vietovės apsaugą. Vėliau atvykę išminuotojai prie parduotuvės padėtą pavojingą artilerijos sviedinį sunaikino žvyro karjere.


2014-04-07 09:38

Čigonų tabore Vilniuje kvaišalų perdozavo dar viena moteris

Vilniaus čigonų tabore perdozavusi kvaišalų mirė dar viena jauna moteris.


2014-04-07 08:57

Nuo smūgio į galą ugniagesio „Opel“ Vilniuje vertėsi 4 kartus

3

Namo po tarnybos važiavęs ugniagesys gelbėtojas Vilniaus pakraštyje pateko į avariją ir buvo nesunkiai sužalotas. Jo automobilį taranavo iš galo pasivijusi kita mašina. Incidentas apie 7 val. 48 min. įvyko Nemenčinės pl. ties visuomeninio transporto stotele „Karačiūnai“.


2014-04-06 22:37

Per žiaurią avariją Vilniaus rajone sunkiai sužeisti du žmonės

23| 

Vilniaus rajone įvyko žiauri avarija, per kuria buvo sunkiai sužeisti du žmonės. Tai įvyko apie 16 val. 30 min. Kelyje Vilnius-Šalčininkai, 22 kilometre, susidūrė mikroautobusas „Volkswagen Multivan“ ir lengvasis automobilis „Volkswagen Passat“.


2014-04-06 22:04

Panevėžio rajone rastas nusižudęs šešiolikametis

Upytės kaimo (Panevėžio r.) gyventojai – sukrėsti: savaitgalį juos pasiekė žinia, kad rastas nusižudęs 16 metų vaikinas. Viena iš versijų – dešimtoje klasėje mokęsis jaunuolis nusižudė dėl nelaimingos meilės. Pasikoręs paauglys sekmadienį rastas vos už kelių kilometrų nuo Upytės esančiame Stultiškių kaime, kur gyvena jo močiutė.


2014-04-06 18:55

Per žiaurią avariją Vilniaus rajone sunkiai sužeisti du žmonės

23

Du žmonės nukentėjo sekmadienį Vilniaus rajone susidūrus lengvajam automobiliui „VW Passat“ ir mikroautobusui „VW Multivan“. Pranešimą apie avariją kelio Vilnius-Šalčininkai 22 km (ties Marijampolio kaimu) pareigūnai gavo apie 16 val. 30 min. Po smūgio automobilis „Volkswagen Passat“. smarkiai sumaitotas, jis apsivertė ir liko gulėti šalikelėje. Tuo tarpu mikroautobusas nulėkė į griovį kitoje kelio pusėje, tačiau išsilaikė ant ratų. Medikai į ligoninę nuvežė automobiliu „VW Passat“ važiavusius vyrą ir moterį. Jie sunkiai sužaloti.


2014-04-06 18:14

Akmenėje degė šimtai tonų senų padangų, įtariamas padegimas

20| 

Akmenės pakraštyje šeštadienio vakarą vakarą įsiplieskė milžiniškas gaisras. Gesinti šimtų tonų senų padangų į įvykio vietą suvažiavo didžiulės ugniagesių pajėgos iš aplinkinių rajonų. Kaip lrytas.lt sužinojo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriuje, pranešimą apie užsiliepsnojusias padangas ugniagesiai gavo apie 17 val. 30 min.


2014-04-06 12:41

Naujos tragedijos detalės: prieš gaisrą kelias dienas girtauta

26|

Pamažu aiškėja Vilniaus daugiabutyje kilusio tragiško gaisro, per kurį naktį iš penktadienio į šeštadienį žuvo du žmonės, naujos detalės. Pasak policijos, prieš nelaimę bute kelias dienas buvo girtaujama, kilo muštynės. Pareigūnai pranešė, kad į ligoninę buvo nuvežta neblaivi ir dėl galvos bei veido sumušimų paguldyta stebėti R.P. (gimusi 1971 m.). Moteris paaiškino, kad bute kelias dienas vyko išgertuvės. Moteris teigia girtavusi su dviem vyriškiais, kurie ją sumušė.


2014-04-06 11:23

Ugniagesiai ir pasieniečiai gelbėjo koją susilaužiusį žveją

Klaipėdos ugniagesiai ir pasieniečiai šeštadienio vakarą gelbėjo sunkiai prieinamoje vietoje koją susilaužiusį žveją, į uostamiestį atvykusį iš Marijampolės.


2014-04-06 11:09

Romantiškas pasivažinėjimas jaunuoliams baigėsi aukštyn ratais

13| 

Prie Vilniaus „Akropolio“ įvyko keistas incidentas. Nuo šlaito nusirito lengvasis automobilis, kuriame laiką leido jaunuolių pora. Tai įvyko prieš 22 val. Policijai buvo pranešta, kad sostinės prekybos centro „Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje įvyko avarija.


2014-04-06 11:04

Stotelėje Kaune įstrigusį vyrą vadavo ugniagesiai

Kauno ugniagesiai šeštadienio vakarą turėjo atlikti gana neįprastą gelbėjimo operaciją – ugniagesiai vadavo visuomeninio transporto stotelėje įstrigusį vyrą. Kauno gelbėtojai į vieną visuomeninio transporto stotelę Savanorių pr. buvo iškviesti apie 22 val. 26 min. Jiems buvo pranešta, kad stotelėje įstrigo vyras, jam reikia pagalbos.


2014-04-06 00:02

Šiukšlynu paverstoje buvusioje kolonijoje degė plastiko granulės

11| 

Apleistoje buvusių Vilniaus pataisos namų teritorijoje šeštadienio vakarą kilo gaisras, sukėlęs nerimo aplinkiniams gyventojams. Žmonės neramiai stebėjo kylančius dūmus ir į įvykio vietą atvažiavusį ugniagesių cheminių incidentų likvidavimo automobilį. Gaisras kilo buvusių Vilniaus 2 pataisos namų teritorijoje, buvusioje gamybinėje zonoje. Pranešimą apie dūmus, kylančius iš šiukšlynu paverstos teritorijos, gelbėtojai gavo apie 20 val. 01 min. Į įvykio vietą buvo nusiųsti du gaisriniai automobiliai, iškviesti greitosios pagalbos medikai.


Populiariausi per 24 val.