Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Nelaimės
2013-04-18 17:24

M. Stasiulis: „V. Šapranausko mirtis – drama, kaip ir visas gyvenimas“

Kai sekmadienį Vytautas Šapranauskas nepasirodė TV3 šou „Chorų karai“ filmavime, jį pavadavęs radijo ir TV laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis negalėjo nujausti, kad žinomas aktorius jau niekada nestos prie šio populiaraus projekto vairo. „Esu visiškai šokiruotas. Vytautas buvo ypatingas žmogus“, - sakė Mindaugas.


2013-04-18 17:20

V. Šapranausko išpažintis apie darbą televizijoje ir asmeninį gyvenimą (nuotraukos)

52|

Ketvirtadienį Lietuvą sukrėtė žinia apie aktoriaus Vytauto Šapranausko mirtį. Savo sąmoju tūkstančius televizijos žiūrovų žavėjęs, o už vaidybą teatro režisierių vertintas aktorius nebijojo būti atviras, atskleisti savo silpnybes ar kritikuoti tai, kas jam nepatinka. Prieš pat naująjį „Chorų karų“ sezoną V. Šapranauskas be nutylėjimų bendravo su „TV Antenos“ žurnaliste. Penktadienį V. Šapranauskui būtų suėję 55 metai.


2013-04-18 12:05

Net su ekstrasensais ieškotas vyras rastas griovyje

Nežinia kur sausio pabaigoje dingusio Vabalininko miestelio (Biržų r.) gyventojo artimieji dabar galės guostis bent tuo, kad turės jo kapą. Trečiadienį 52 metų pradingėlio kūnas rastas netoli miestelio, melioracijos griovyje.


2013-04-18 09:57

Kauno rajone rastas negyvas vyras

Kauno rajone trečiadienio rytą rastas vyras, įtariama, mirtinai sužalotas automobilio.


2013-04-18 08:58

Socialiniame tinkle - žinia apie E. Ostapenkos mirtį (papildyta)

Socialiniame tinkle ketvirtadienio rytą plito šiurpi žinia apie tragišką atlikėjo Eugenijaus Ostapenkos likimą. „Facebook“ paskyroje, kurios savininkas nurodomas kaip dainininkas iš Klaipėdos, paskelbtas tekstas apie tariamą E. Ostapenkos mirtį ir rengiamas laidotuves.


2013-04-17 19:49

Salininkų tvenkinyje nuskendo vyras

Trečiadienį netoli Vilniaus esančiuose Salininkuose po pietų rastas nuskendęs vyras. Bendruoju pagalbos telefonu apie 17 val. pranešta, kad tvenkinyje gali būti žmogus. Atvykę policijos pareigūnai vandens telkinyje rado plūduriuojantį žmogaus kūną. Į įvykio vietą atvyko ugniagesiai. Vyriškis buvo ištrauktas. Jo amžius tarp 45-50 metų. Aiškinamasi nuskendusio žmogaus tapatybę. Manoma, kad vyras tvenkinyje galėjo būti ne vieną dieną.


2013-04-17 10:47

Panevėžyje liepsnojo bendrovės „Vitrimta“ gamybos bazės stogas

8

Trečiadienio rytą Panevėžyje, Paliūniškio gatvėje, kilo gaisras uždarosios akcinės bendrovės „Vitrimta“ gamybinėse patalpose – užsiliepsnojo pastato stogas. Nuo skarda dengto pastato stogo kylančius dūmus, o netrukus – netgi atvirą liepsną, pirmieji pamatė bendrovės darbuotojai.


2013-04-17 00:12

Bostone bėgęs lietuvis: „Tragedijos maratone buvo galima tikėtis“

2|

Bostono maratone bėgęs vilnietis Mindaugas Savickas sprogimo vietą su šeima apleido iki nelaimės likus geram pusvalandžiui. Jis pripažįsta, kad vykdamas į JAV akimirką pagalvojo, jog garsiausias pasaulyje maratonas gali tapti puikiu taikiniu teroristams. „Lietuvoje daug kas neįvertina šios nelaimės reikšmės. Žinoma, tai nėra Rugsėjo 11-oji, tačiau sprendžiant iš amerikiečių reakcijos, šoko ir chaoso, kuris čia kilo, tai išties didelis smūgis“, - pasakojo M. Savickas.


2013-04-16 12:39

Marijampolėje iš penktojo aukšto iškrito neblaivi moteris

2

Naktį į antradienį Marijampolėje iš penktojo aukšto iškrito ir sunkiai susižalojo 32 metų Aušra M., trijų mažamečių dukrų motina. Moteris buvo stipriai apgirtusi. Alkoholio matuoklis užfiksavo 2,27 prom. (vidutinis girtumo laipsnis). Daugybinius kaulų lūžius patyrusi marijampolietė gydoma ligoninės traumų skyriuje. Nelaimė įvyko J. Jablonskio gatvėje esančiame daugiabutyje. Jame anksčiau buvo kolegijos studentų bendrabutis.


2013-04-15 18:59

Kauno rajone Nevėžis pralaužė pylimą, vanduo veržiasi į Naujatrobių kaimą

 

Pirmadienį po pietų Kauno rajone, Babtų seniūnijoje pakilusiam Nevėžio upės vandeniui pralaužus apsauginį pylimą užtvindytos Naujatrobių kaime esančios kolektyvinių sodų bendrijos. Panaši nelaimė šiame kaime jau buvo įvykusi 2010-ųjų pavasarį, tuomet vanduo pylimą pralaužė naktį, stichija gyventojus užklupo nepasiruošusius.


2013-04-15 18:56

Klaipėdos gatve riedėjo daugiatonis grąžtas

4

Žiedinėje sankryžoje Klaipėdoje sunkvežimis pametė aštuonias tonas sveriantį pramoninį grąžtą - per incidentą aukų išvengta. Avarija nutiko Taikos ir Baltijos prospektų žiedinėje sankryžoje. Netoliese važiavę vairuotojai nustėro išvydę, kaip iškritęs didžiulis mechanizmas ėmė riedėti važiuojamąja kelio dalimi, apsuko ratą ir įstrigo žaliojoje vejoje. Atvykusiems policijos pareigūnams sunkvežimio vairuotojas aiškino, kad veždamas neįprastą krovinį laikėsi visų saugumo reikalavimų, bet esą nežinia dėl kokių priežasčių galėjo atsipalaiduoti krovinio įtvirtinimo diržai.


2013-04-15 16:40

Palangoje užsidegė namas

Pirmadienį po pietų ugniagesiai išvyko gesinti Palangoje, sodų bendrijoje „Darba“ degančio namo.


2013-04-15 15:40

Panevėžyje sudegė du automobiliai

5

Pirmadienis – sunki diena ne tik žmonėms, bet ir jų automobiliams. Per pusdienį Panevėžyje, kaip spėjama, dėl techninių gedimų, užsiliepsnojo net du lengvieji automobiliai. Ugnis juos nuniokojo taip, kad jų remontuoti nebeapsimoka. Prie Vasario 16-osios gatvės stovintis automobilis „Seat Ibiza“ užsiliepsnojo prieš pat 8 val. ryto. Ugniagesiams atskubėjus, jis jau degė atvira liepsna. Įtariama, kad gaisras kilo dėl gedimo elektros instaliacijoje.


2013-04-15 12:39

Upės atidavė dviejų skenduolių kūnus

Praėjusį savaitgalį Kaune ir Prienų rajone rasti du nuskendę žmonės.


2013-04-15 12:29

Londone įvyko M. Thatcher laidotuvių repeticija

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Londone įvyko buvusios Didžiosios Britanijos premjerės Margaret Thatcher laidotuvių generalinė repeticija, kurioje dalyvavo šimtai kariškių.