Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Nelaimės
2013-07-25 09:22

Vilkaviškio rajone žuvo jaunas vairuotojas

4

Trečiadienį Vilkaviškio rajone įvykusios avarijos metu žuvo jaunas vairuotojas.


2013-07-25 09:21

Dirbantį elektriką nutrenkė srovė

Ignalinos rajone dirbusį elektriką mirtinai nutrenkė elektros srovė.


2013-07-25 09:19

Reanimacijoje atsidūrė žiauriai sužalota panevėžietė

Panevėžio policijos pareigūnai aiškinasi, kokiomis aplinkybėmis buvo sunkiai sužalota 53 metų panevėžietė O. B. Ištikta komos moteris lūžusia kaukole buvo atvežta į ligoninę trečiadienio popietę iš privataus namo Panevėžyje. Sulaikyti du visiškai girti įtariamieji – 63 metų vyriškis ir 30-metė moteris.


2013-07-24 22:06

Per neįprastą avariją Vilniuje sužeistas vaikas

21| 

Trečiadienio vakarą Vilniuje įvyko neįprasta nelaimė, per kurią buvo sužeistas vaikas. Autobusas rėžėsi į stulpą, kuris laikė troleibusų laidų juostą. Betoninė konstrukcija užvirto ant pro šalį važiuojančio lengvojo automobilio „Ford“. Per nelaimę sužeistas vairuotojas ir kartu važiavęs vaikas. Įvykio vietoje dirbo ugniagesiai-gelbėtojai. Judrioje Kalvarijų gatvėje susidarė spūstys. Pranešimas apie nelaimes gautas 17 val. 52 min. Liudininkai pranešė, kad ties Kalvarijų gatvės 168A po eismo įvykio ant lengvojo automobilio užvirto stulpas, laikęs troleibusų laidų juostą.


2013-07-24 20:05

Kariškių krovinys netilpo po tiltu

3

Lietuvos kariuomenės sunkvežimis „Sisu“ nepravažiavo pro Vytauto Didžiojo tiltą Kaune, H. ir O. Minkovskių gatvėje. Vairuotojas neįvertino to, kad ant specialios pakylos buvo gabenamas kitas sunkvežimis, kurio kabina ir kliudė tilto konstrukcijas. „Sisu“ vairuotojas stabdžių pedalą nuspaudė tik pajutęs smūgį ir išgirdęs šaižų garsą. Nuo gabenamo seno sunkvežimio nuplėštos detalės krito ant važiuojamosios dangos ir pataikė į pro šalį važiavusį automobilį „Peugeot 207“. Nei jo salone, nei sunkvežimio kabinoje sėdėję žmonės nenukentėjo.


2013-07-24 16:53

Mirė žurnalistas P. Gaida-Gaidamavičius

Trečiadienio rytą mirė Lietuvos kunigas, žurnalistas, redaktorius Pranas Gaida-Gaidamavičius. Jam buvo 99 metai. Apie tai lrytas.lt informavo velionio sūnėnas. Jis bus pašarvotas Antakalnyje. P. Gaida-Gaidamavičius gimė 1914 metais sausio 26 dieną Bajoruose, Želvos valsčiuje.


2013-07-24 10:40

Kazlų Rūdoje ant automobilio buvo užvirtęs medis

Kazlų Rūdoje ant automobilio užvirto medis. Įvykio metu nesunkiai sužeista moteris.


2013-07-24 07:12

Degė Butrimonių šv. arkangelo Mykolo bažnyčia (papildyta)

Antradienį užsiliepsnojo Butrimonių šv. arkangelo Mykolo bažnyčia. 23 val. 58 min. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šalčininkų raj., Butrimonių sen., Butrimonių k. dega Butrimonių šv. arkangelo Mykolo bažnyčia. Į įvykio vietą buvo išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Atvykę ugniagesiai sutramdė ugnį.


2013-07-23 16:46

Per gaisrą Biržų rajone žuvo pensininkė

6

Biržų rajone daugiabutyje kilusio gaisro metu žuvo moteris. Liepsnos nusiaubė du butus, dar dvidešimties butų gyventojai turėjo kelioms dienos palikti savo namus. Gaisras Vabalninko miestelyje S. Nėries gatvėje esančio bendrabučio antrame aukšte pastebėtas pirmadienio popietę. Atvykę vietos gaisrininkai negalėjo patekti į degantį butą. Kai į pagalbą atvyko Biržų miesto ugniagesiai, patalpos jau degė atvira liepsna. Tik per pusvalandį apmalšinus liepsnas, viduje buvo rastas smarkiai apdegęs mirusios moters kūnas.


2013-07-23 15:50

Ugniagesiai Palangoje išgelbėjo mašiną

3

Palangos ugniagesiams antradienį po pietų pavyko išgelbėti poilsiautojo automobilį „Renault Espace“, kuris buvo užsiliepsnojęs Birutės gatvėje šalia poilsio namų „Žuvėdra“. Iš stovinčios mašinos variklio dangčio netikėtai ėmė rūkti dūmai. Iš pradžių ugnį mėgino malšinti šalia automobilio buvęs pats savininkas.


2013-07-23 09:20

Nelaimė Kauno rajone – nuskendo 7 metų berniukas

Gelbėtojai pranešė apie skaudžią nelaimę Eigirgalos kaime (Kauno r.) — besimaudydamas tvenkinyje vėlyvą pirmadienio popietę nuskendo 7 metų berniukas. Apie nelaimę pirmasis pranešė metais vyresnis moksleivis. Abu draugai pirmadienį sumanė išsimaudyti maždaug 6 arų ploto tvenkinyje. Tyrėjai kol kas nenustatė, kam priklauso šis vandens telkinys. Besipliuškendamas jaunesnysis berniukas neįvertino savo jėgų ir nebegalėjo pasiekti kranto, keliskart niurktelėjo po vandeniu.


2013-07-22 17:05

Ar A. Žiliaus mirtis – paskutinė pedofilijos istorijoje?

3

Sekmadienį Juodkrantės kapinėse palaidoto Drąsiaus Kedžio draugo Alberto Žiliaus mirtis jau yra aštuntoji tariamoje pedofilijos istorijoje. Nors teisėsaugininkai teigia, kad visos šios mirtys aiškios, kai kurios jų, pavyzdžiui, D. Kedžio dukters tvirkinimu kaltinto Andriaus Ūso, iki šiol yra apgaubta paslapties. Neseniai tyrimas dėl A. Ūso mirties buvo atnaujintas. A. Ūsas žuvo 2010 metų birželio 13 dieną Alytaus rajone, Butrimonyse, atvykęs pailsėti su šeima ir draugais.


2013-07-22 16:08

Po avarijos dviratį vilko kelis metrus

Pirmadienio popietę Šilutėje įvyko nelaimė. Prie prekybos centro „Norfa“ buvo partrenktas per pėsčiųjų perėją dviratį varęs dviratininkas. Smūgis buvo toks stiprus, kad dviratis, palindęs po automobiliu, buvo velkamas dar kelis metrus. Pasak nukentėjusiojo, jis dviratį stūmėsi per pėsčiųjų perėją. „VW Transporter“ vairavęs pusamžis vyras nespėjo laiku sustoti ir nubloškė dviratininką. Pirminiais duomenimis, automobilio vairuotojas buvo blaivus.


2013-07-22 12:35

Varniuose policininkas išgelbėjo savižudį

Nedelsiant į pagalbą suskubusiam Varnių (Telšių raj.) apylinkės inspektoriui Armandui Bunkevičiui pavyko išgelbėti nusižudyti pamėginusio šio miestelio gyventojo gyvybę. Apie tai, kad namuose pasikorė kaimynas, A. Bunkevičiui sekmadienį vakare pranešė netoliese gyvenanti moteris. Išgirdęs apie nelaimę pareigūnas iškart nuskubėjo į įvykio vietą. Pasikarti pamėginusį pusamžį vyriškį apylinkės inspektorius ištraukė iš kilpos.


2013-07-22 09:56

Molėtų rajone nuskendo vyras

Molėtų rajono ežere nuskendo vyras. Pranešimas apie skenduolį Čiulėnų seniūnijos Drąsėnų kaimo Virintų ežere gautas sekmadienį 16 val. 50 min.


Populiariausi per 24 val.