Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Nelaimės
2013-04-09 10:16

Elektros vagystė Jonavos gyventojui kainavo gyvybę

Praėjusią savaitę Jonavos rajone savo namuose nuo elektros smūgio žuvo 54 metų amžiaus vyras. Nelaimingą atsitikimą lėmė neatsakingas ir piktavališkas elgesys – žuvusiojo rankoje rastas elektros laidas buvo ne tik blogai izoliuotas, bet ir nelegaliai prijungtas prieš apskaitos prietaisą, t. y. juo tekanti elektra nebuvo fiksuojama.


2013-04-09 09:52

Rokiškyje namo rūsyje vyriškis rado žmogaus kaulus

Rokiškyje gyvenantis R. V., pirmadienį gilindamas name rūsį, smėlyje rado žmogaus kaulus ir žandikaulio dalį.


2013-04-09 09:27

Eišiškėse žemės nuošliauža mirtinai traumavo vyrą

Eišiškėse žemės nuošliauža mirtinai traumavo 43-ejų metų vyrą.


2013-04-08 18:25

Keturmetė giminėje įžiebė nesantaikos ugnį

2

Savaitgalį Telšių rajono Varnių seniūnijos Varnelių kaime ugnyje pražuvo trijų šeimų turtas - daržinės, šienas, veršiai. Kaip įtariama, žiebtuvėliu šieną uždegė keturmetė mergaitė. Nuostolius skaičiuoja ne tik jos tėvai, bet ir močiutės bei dėdės šeimos. Šeštadienio pavakarę į Varnelių kaimą skubėjo ugniagesiai. Gelbėtojams atvykus į vietą, medinis vieno aukšto ūkinis pastatas degė atvira liepsna.


2013-04-08 15:06

Kaune dingusi studentė rasta negyva (papildyta)

Sekmadienio popietę Kauno rajone, Akademijos miestelio apylinkėse, miške rastas apsnigtas be žinios dingusios 21-erių metų studentės Justės K. kūnas. Pasak policijos, pirminės apžiūros metu smurto žymių neaptikta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Kauno rajone, Akademijos miestelyje gyvenusi Justė K. be žinios dingo šių metų kovo 15-ąją. Į pareigūnus kreipėsi sunerimęs kaunietės tėvas. A. Stulginskio universiteto bendrabutyje gyvenusi Lietuvos sveikatos mokslų universiteto studentė turėjo visuomeniniu transportu vykti į paskaitas, tačiau bendramoksliai jos nesulaukė.


2013-04-08 14:49

Mirtis pasiglemžė žymų baikerį ir lakūną E. Malinauską (papildyta)

5|

„Pasvalys to dar nematė“, – organizuodamas balandžio 26-27 dienomis suplanuotą senovinių automobilių ir kitų originalių transporto priemonių šventę „Mes važiuojam 2013“, džiaugėsi kaip visada nenustygstantis pasvalietis baikeris ir lakūnas Eugenijus Malinauskas. Tačiau sekmadienio vakarą 51 metų ekstremalą pasiglemžė mirtis. Ne kartą dėl savo ekstremalių pomėgių žvelgęs mirčiai į akis E. Malinauskas mirė Pasvalio sporto mokyklos baseine. Įtariama, kad vyriškį pakirto širdies liga.


2013-04-08 14:17

Merkiniškis žengė į nebūtį Kryžių kalnelyje

Sekmadienį apie 17 valandą į Merkinės (Varėnos r.) Kryžių kalnelį, žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimo vietą, užsukęs merkiniškis aptiko kraupų radinį. Tolėliau nuo kryžių ant medžio kabojo visai netoli tos vietos gyvenusio 36 metų Dainiaus K. lavonas. Dainius K. turėjo darbą, gražiai sutarė su žmona, dviem vaikais ir kartu gyvenusiais jos tėvais, o netrukus su šeima ruošėsi išsikelti į baigiamą suremontuoti sodybą Merkinės centre.


2013-04-08 12:19

Merkinės kryžių kalnelyje rastas negyvas vyras

Sekmadienį Varėnos rajone, Merkinės kryžių kalnelyje, aptiktas negyvas vyras, pranešė policija.


2013-04-07 17:05

Vairuotojas Kretingos rajone pervažiavo vaikiną, o pamanė, kad žvėrį

Šeštadienio rytą Kretingos rajone, kelyje Šiauliai-Palanga, ant važiuojamosios kelio dalies rastas sužaloto 1995 m. gimusio nepilnamečio kūnas. Pareigūnai iškart pradėjo tirti, kas pražudė paauglį. Šeštadienio vidurdienį į Kretingos rajono policiją kreipėsi S. R., kuris paaiškino pareigūnams savo įvykių versiją.


2013-04-07 14:55

Sostinėje vairuotoja apgadino 5 automobilius

4

Saulėtą sekmadienį po pietų atvykę į prekybos centrą Mindaugo gatvėje, Vilniuje, kai kurie žmonės prarado gerą nuotaiką, kai pamatė stovėjimo aikštelėje įvykusią avariją. Iš pradžių susidūrė „Honda CR-V“ ir „Subaru Forester“ su žaliais diplomatiniais numeriais.


2013-04-07 12:16

Vilniuje degė medinis namas, nukentėjo vyras

Sekmadienio rytą gaisras kilo sostinės Naujininkų seniūnijoje - įsiliepsnojo medinis namas.


2013-04-06 23:46

Iš gaisro Vilniuje ugniagesiai išgelbėjo graužikus

16

Ramų šeštadienio vakarą Vilniuje, Kalvarijų gatvėje, užsidegė butas pirmajame daugiabučio namo aukšte. Žmonės per nelaimę nenukentėjo, tačiau sudegė daug turto, aprūko patalpos. Nors dūmus ne visi kaimynai pastebėjo iškart, tačiau, kai už lango ėmė kaukti gelbėtojų sirenos, pasižiūrėti, kas vyksta, susirinko nemažai smalsuolių. Ugniagesiai sugebėjo nuo pražūties išgelbėti bute gyvenančią graužikų porelę - degu išnešė su visu narveliu.


2013-04-06 21:56

Šiaulių rajone automobilis partrenkė dvi moteris, vienos kūną pareigūnai pamatė tik po poros valandų

11

Lietuvos saugaus eismo dienos, kuri minima balandžio 6-ąją, išvakarėse Šiaulių regione žuvo keturi žmonės. Penktadienio vėlų vakarą prieš pat vidurnaktį kelyje Šiauliai-Kelmė-Tauragė, Aukštelkės gyvenvietėje, mikroautobusas „Mercedes Benz Sprinter“ parbloškė pėsčiųjų perėja ėjusias seseris – 26 metų N.A. ir metais jaunesnę L.A.-K. Smūgio būta baisaus – jaunesnioji moteris žuvo išsyk, o jos sesuo sunkiai sužalota. Aukštelkės gyventojai sulaužyti dubens, rankų kaulai, sužalota galva.


2013-04-06 18:51

Mirė poetas M. Martinaitis (vienas paskutinių interviu)

24|

Penktadienį, apie 21 val., Vilniuje po sunkios ligos mirė žinomas poetas Marcelijus Martinaitis. Vienam garsiausių Lietuvos poetų M. Martinaičiui vos prieš keletą dienų - pirmadienį, antrąją Velykų dieną - sukako 77 metai. Tada poeto artimieji jį sveikino ne prie Velykų stalo, o ligoninėje, kur M. Martinaitis pateko ištikus insultui. Poetas, eseistas ir vertėjas, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Marcelijus Teodoras Martinaitis gimė 1936 metų balandžio 1-ąją dieną Paserbentyje, Raseinių rajone.


2013-04-06 16:46

Klaipėdoje tvenkinyje įlūžo trys vaikai

Ugniagesiai gelbėtojai Klaipėdoje šeštadienį po pietų skubėjo gelbėti trijų vaikų. Pranešimą apie nelaimę gelbėtojai gavo 15 val. 52 min. Nelaimė įvyko Klaipėdos mieste prie Jono kalnelio. Ten esančiame tvenkinyje į vandenį įlūžo trys vaikai. Pagalbos šauksmą pirmieji išgirdo praeiviai ir puolė padėti nelaimėliams. Viskas baigėsi laimingai, kai į gelbėjimo operaciją įsijungė operatyviai atvykę ugniagesiai. Niekas nepaskendo.