Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Nelaimės
2013-06-02 12:58

Po abiturientės žūties - panieka Kazlų Rūdos policijai

15|

Pasipiktinę policijos neveiklumu Kazlų Rūdos gyventojai prie šio miesto policijos komisariato pastato padėjo gedulingą vainiką, uždegė ugneles. Tokiu būdu žmonės išreiškė panieką pareigūnams, kurie kelis mėnesius nesugebėjo sučiupti už sukčiavimą nuteisto vietos gyventojo 37 metų Vaido Lelešiaus. Šio vyriškio vairuojamas automobilis „Mercedes-Benz“ ketvirtadienio vakarą netoli Kazlų Rūdos išlėkė į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su Kazio Griniaus gimnazijos abiturientės Rūtos Kazlauskaitės vairuojamu automobiliu.


2013-06-02 11:41

Pasvalio rajone nuskendo vyras

Šeštadienio vakare Pasvalio rajone Saločių seniūnijoje žvyro karjere esančiame vandens telkinyje nuskendo 44 metų vyras. Gelbėtojai skenduolį surado 1,7 metrų gylyje. Apie galimai nuskendusį žmogų Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos budėtojams pranešta šeštadienio vakare, apie 21 valandą. Narai gelbėtojai su įranga išvyko į Lietuvos ir Latvijos pasienyje esantį Šalnaičių kaimą.


2013-06-02 10:59

Maudynės atokiuose vandens telkiniuose virsta nelaimėmis

Poilsiautojus nelaimės dažniausiai ištinka ne gausiai lankomuose oficialiuose miesto paplūdimiuose, o nuošalesniuose vandens telkiniuose. Prie jų įsikūrę pramogų mėgėjai pamiršta bet kokį atsargumą. Kur mauduolių tyko didžiausi pavojai?


2013-06-02 09:53

Avarijoje Širvintų rajone žuvo aštuoniolikmetis

Tragedijos ženklu pažymėtas dar vieno dvyliktoko mokyklos pabaigtuvės. Širvintų rajone šeštadienio vakarą aštuoniolkmečio dvyliktoko automobilis patyrė šiurpią avariją. Sunkiai sužeistas vaikinas neišgyveno. Policijos duomenimis, vaikinas nesuvaldė savo vairuojamo „Mazda“ automobilio, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, trenkėsi į medį, o vėliau vertėsi.


2013-06-02 09:27

Druskininkuose rastas negyvas vyras

Druskininkų savivaldybėje penktadienį rastas 1969 metais gimusio V.A. kūnas. Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad ant kaktos virš smilkinio pastebėtas nubrozdinimas.


2013-06-01 20:48

Mažeikių rajone automobilis pervažiavo žmogų (atnaujinta)

Šeštadienio vakarą Mažeikių rajone nuosavo namo kieme neblaivus vyras automobiliu pervažiavo kaimyną, kuris nuo patirtų sužalojimų mirė.


2013-06-01 11:31

Panevėžyje pasikorė vyras

Panevėžyje pasikorė V.J., gimęs 1966 metais.


2013-06-01 07:19

Paskutinį laišką klasės draugei dvyliktokai dės į karstą (papildyta)

9|

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 4 B klasėje penktadienio rytą stovėjo juodu kaspinu perrišta nuotrauka, šalia jos degė žvakė. Vietoje įprastinio dvyliktokų klegesio - nerimastinga tyla ir ašaros. Šiandieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje abiturientams turėjo aidėti paskutinis skambutis, tačiau šventės išvakarėse nutikusi nelaimė viską apvertė aukštyn kojom. Ketvirtadienio vakarą kelyje tragiškai žuvo gimnazijos moksleivė Rūta Kazlauskaitė.


2013-05-31 20:02

Po Paskutinio skambučio šventės nuskendo du Panevėžio abiturientai (papildyta)

6| 

Panevėžio „Minties“ gimnazija sukrėsta – penktadienį pedagogus ir moksleivius šokiravo žinia, kad kaimo turizmo sodyboje netoli Trakiškio kaimo, po Paskutinio skambučio šventės 4b klasės surengto vakarėlio metu nuskendo du abiturientai – 19 metų Paulius K. ir 18 metų Lukas R. Bendramoksliai vaikinų pasigedo ketvirtadienio vėlų vakarą, kai jie iš pirties išėjo į šalia esantį tvenkinį maudytis ir nebegrįžo. Penktadienio rytą narai abu nuskendusius jaunuolius vieną šalia kito rado tvenkinio dugne, 3 metrų gylyje.


2013-05-31 17:16

Mažeikiuose į griovį nuvažiavo sunkvežimis, prispaustas žmogus

Mažeikiuose į griovį nuvažiavo sunkvežimis, pranešta apie jame prispaustą žmogų.


2013-05-31 14:46

Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnaziją užklupo meningokokinė infekcija

Penktadienį dauguma Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos mokinių pamokų nebaigė – paaiškėjus, kad vienas berniukas atsidūrė ligoninėje, jam diagnozavus meningokokinę infekciją, didžioji dalis moksleivių išėjo namo. Nors pamokos gimnazijoje neatšauktos, mokinių tėvams gimnazijos vadovai patarė atidžiau stebėti stebėti savo vaikų savijautą. Meningokokinės infekcijos sukėlėjas – Vekselbaumo meningokokas.


2013-05-31 08:01

Per avariją Kaišiadorių rajone žuvo profesoriaus žmona

Ketvirtadienio rytą kelyje Vilnius-Kaunas įvyko avarija, per kurią žuvo moteris. Ties Antakalnio kaimu (Kaišiadorių r.) nelaimė tykojo Aleksandro Stulginskio universitete (ASU) dirbančios kauniečių sutuoktinių poros. ASU profesoriaus 69 metų Algirdo Motuzo vairuojamas automobilis „Ford Focus“ nulėkė į šalikelę ir kelis kartus vertėsi. Kartu su juo važiavusi dviem metais jaunesnė sutuoktinė Stasė Motuzienė iškrito pro langą ir nuo daugybės sužalojimų mirė įvykio vietoje. Nukentėjo ir prie mašinos vairo sėdėjęs A. Motuzas, kuris nuvežtas į ligoninę.


2013-05-31 06:47

Šimtas pareigūnų ir vėl nerado dingusios merginos

8

Ketvirtadienį visą dieną beveik šimtas Viešojo saugumo tarnybos ir Alytaus apskrities policijos pareigūnų kartu su 9 pėdsekiais šunimis miškuose aplink Senąją Varėną, Glėbo ežerą ir Perloją ieškojo prieš dvi savaites išėjusios pabėgioti ir namo negrįžusios devyniolikametės. Prie Senosios Varėnos gegužės 16-osios vakarą keliu Nedzingės link iš namų išėjusios pabėgioti ir dingusios devyniolikametės Sandros Naujūnaitės paieškos vyksta beveik kasdien. Jose dalyvavo merginos artimieji, pažįstami, draugai, policijos pareigūnai, apylinkes apžiūrėjo pasieniečiai iš sraigtasparnio su jautriu šilumai prietaisu termovizoriumi.


2013-05-30 17:05

A. Kašėtos sūnaus mirtis – nesmurtinė

 

Seimo nario Algio Kašėtos 23 metų sūnaus Motiejaus mirties aplinkybes besiaiškinantys tyrėjai teigia, kad jaunuolio mirtis nebuvo smurtinė, tačiau tiksli jos priežastis turėtų paaiškėti tik gavus visų tyrimų rezultatus. Kad M. Kašėta nebuvo nužudytas, tyrėjai įtarė iškart, vos tik buvo rastas jo kūnas. Apžiūrėjus jokių smurto žymių nepastebėta. Kad mirtis nesmurtinė, patvirtina ir skrodimą atlikę ekspertai. Ikiteisminis tyrimas dėl jaunuolio mirties priežasties nustatymo tęsiamas. Jis bus nutrauktas tik paaiškėjus, dėl ko mirė jaunas vyras.


2013-05-30 16:59

Kaune degė Šv. Nikolajaus Stebukladario cerkvė (atnaujinta)

37| 

Ketvirtadienį Kaune liepsnojo Šv. Nikolajaus Stebukladario cerkvės stogas. Ugniagesiai su liepsna kovojo beveik dvi valandas. Tikintieji, cerkvės dvasininkas ir gelbėtojai iš ugnies gniaužtų traukė religines vertybes, tiesa, ne visas jas pavyko išgelbėti. Apie gaisrą cerkvėje buvo pranešta 13 val. 19 min. Į nelaimės vietą atvykus ugniagesiams-gelbėtojams paaiškėjo, kad dega visas cerkvės stogas. Daugiau nei pusę valandos jie bandė kovoti su ugnimi, tačiau nesėkmingai. Buvo nuspręsta ardyti skardinį stogą, nes gaisro židiniai buvo keliose vietose.


Populiariausi per 24 val.