Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Nelaimės
2014-05-06 11:07

Vilniuje automobilis partrenkė septyniasdešimtmetį dviratininką

4

Vilniaus policijai pranešta, kad antradienį prieš pietus automobilis „Nissan“ partrenkė senyvą vyrą.


2014-05-06 10:36

Po avarijos Vilniuje į ligoninę nuvežtos dvi mergaitės

23

Avarija Ukmergės g. apie 7 val. 31 min. įvyko ties posūkiu į prekybos centro aikštelę. Nors aplinkui judrioje gatvėje įrengta nemažai šviesoforų, vietoje, kurioje įvyko avarija, į kairę leidžiama sukti tiesiog tikintis, kad visi vairuotojai čia griežtai laikysis Kelių eismo taisyklių. Susidūrimas įvyko automobiliui „Škoda“ sukant į kairę. Mašinos vairuotoja nepraleido tiesiai priešais važiuojančio automobilio „Rover“. Greitosios pagalbos medikai į ligoninę nuvežė du vaikus, važiavusius automobiliu „Rover“. Ligoninėje 2006-aisiais ir 2010-aisiais metais gimusioms mergaitėms labai rimtų sužalojimų nenustatyta.


2014-05-06 10:17

Per avariją Vilniuje nukentėjo du vaikai

23| 

„Kiekvieną savaitę vis tas pats“, - apžiūrinėdamas sudaužytą automobilį atsiduso policininkas. Antradienio rytą Vilniuje judrioje Ukmergės g. susidūrus dviem automobiliams, į ligoninę nuvežti du vaikai. Avarija įvyko automobiliui „Škoda“ sukant į kairę ir bandant kirsti tris priešpriešinio eismo juostas. Incidentas Ukmergės g. apie 7 val. 31 min. įvyko ties posūkiu į prekybos centro aikštelę. Nors aplinkui judrioje gatvėje įrengta nemažai šviesoforų, vietoje, kurioje įvyko avarija, į kairę leidžiama sukti tiesiog tikintis, kad visi vairuotojai čia griežtai laikysis Kelių eismo taisyklių.


2014-05-05 20:16

Miškelyje prie čigonų taboro Vilniuje aptiktas negyvas jaunuolis

Pirmadienio pavakare Vilniuje miškelyje netoli čigonų taboro aptiktas miręs jaunas vyras. Pirminiais duomenimis, jis mirė nuo narkotikų perdozavimo. Pranešimą apie negyvą jaunuolį, aptiktą miškelyje greta Vilniaus čigonų taboro, sostinės policija gavo apie 17 val. 16 min. Pasak pareigūnų, jaunuolis, pirminiais duomenimis, galėjo mirti nuo narkotikų perdozavimo.


2014-05-05 19:42

Vilniuje su vaikais balkone įstrigusią auklę gelbėjo ugniagesiai

Vilniaus ugniagesiai pirmadienį skubėjo į pagalbą auklei, kuri su dviem mažais prižiūrimais vaikais užsitrenkė penkto aukšto balkone. Bute be priežiūros tuo metu buvo likęs dar vienas vaikas. Pagalbos skambučio sostinės gelbėtojai pirmadienį sulaukė apie 12 val. 44 min. Į ugniagesius kreipėsi moteris, kuri sakė, jog yra auklė. Ji su dviem mažamečiais vaikais (3 metų ir 4 metų) įstrigo vieno Justiniškių g. daugiabučio penkto aukšto balkone, nes užsitrenkė durys.


2014-05-05 19:19

Dingusi 16-metė panevėžietė grįžo į namus

Panevėžio miesto policijos komisariatas ieškojo dingusios be žinios 16-metės. Į policiją, prašydami pagalbos, jos artimieji kreipėsi šį savaitgalį, nors paauglė iš namų išėjo dar balandžio viduryje. Panevėžio policijos pareigūnai pranešė, kad mergaitė rasta gyva ir sveika.


2014-05-05 18:19

Prie bažnyčios Priekulėje užsiliepsnojo sandėliukai

Pirmadienio pavakare Klaipėdos rajono ugniagesiai skubėjo gesinti gaisro, kilusio Priekulėje. Čia greta bažnyčios užsiliepsnojo sandėliukai.


2014-05-05 15:17

Biržuose paskendo užmaršaus vairuotojo automobilis

Biržuose netoli upės neatsargaus vairuotojo paliktas automobilis iškrėtė jam kiaulystę. Paliktas neįjungus stovėjimo stabdžio automobilis „Seat Cordoba“ atsidūrė Agluonos upėje. Jį ištraukti teko kviesti Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos narus.


2014-05-05 13:21

Kareivines Kaune rijo liepsnos

14

Kauno ugniagesiai beveik pusę paros kovojo su ugnimi A.Juozapavičiaus prospekte esančiose apleistose kareivinėse. Gaisras šiame pastate įsiplieskė sekmadienį apie 22 valandą.


2014-05-05 12:44

Mįslingas įvykis Vilniuje: avarija – kovą, į ligoninę – gegužę

Vilniaus policija pradėjo aiškintis mįslingą istoriją, kurią pareigūnams papasakojo 67 metų Vilnietis.


2014-05-05 10:06

Nufilmuota, kaip BMW Vilniaus senamiestyje rėžėsi į namo sieną

 

Vilniaus senamiestyje patruliuojančių pareigūnų vaizdo registratorius užfiksavo, kaip nesuvaldytas automobilis trenkėsi į pastato sieną. Incidentas įvyko Totorių g. ir Labdarių g. sankryžoje. Labdarių g. leidžiasi žemyn ir T formos sankryžoje su Totorių g. automobiliai privalo sukti į dešinę arba kairę.


2014-05-05 09:54

Senosiose kareivinėse vis dar kovojama su gaisru

14

Kauno ugniagesiai beveik pusę paros kovoja su ugnimi A.Juozapavičiaus prospekte esančiose apleistose kareivinėse. Gaisras šiame pastate įsiplieskė sekmadienį apie 22 valandą. Gelbėtojams po poros valandų pavyko sutramdyti ugnį, tačiau per visą naktį ji įsiplieksdavo vis kitoje vietoje.


2014-05-05 09:07

Panevėžyje iššokęs pro langą žuvo vyras

2

Pirmadienio rytą Panevėžio centre žuvo iš savo buto antrame daugiabučio aukšte per langą iššokęs 68 metų vyriškis. Pagrindinė žūties versija – savižudybė, panevėžietis paliko ir atsisveikinimo laiškų. Pranešimą apie nelaimę Kranto gatvėje Panevėžio policija ir greitosios pagalbos medikai gavo prieš pat 6 val. ryto.


2014-05-04 22:03

Nuo skardžio nulėkęs automobilis apsivertė upelyje, yra sužeistų

5

Šilutės rajone į upelį įkritus automobiliui, nukentėjo žmonės. Į įvykio vietą nuskubėjo visos rajono specialiosios tarnybos. Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, sekmadienį apie 10 val. 53 min. gautas pranešimas apie tai, kad Šilutės r., Žemaičių Naumiesčio miestelyje, Laisvės g. į upelį įkrito automobilis, yra sužeistų žmonių.


2014-05-04 15:58

Baltijos jūroje įklimpusios kompanijos laukia nemalonumai

2

Sekmadienio naktį Baltijos jūros pakrantėje visureigiu važinėjęsi ir smėlyje įklimpę jaunuoliai prisišaukė nemalonumų – jie ne tik turės sumokėti baudą, kad važinėjosi automobiliu ten, kur stovi draudžiamieji ženklai, pažeidėjų kišenes paplonins ir aplinkosaugininkai. Pagalbos į ugniagesius nebegalintys išvažiuoti vyrai kreipėsi apie pirmą valandą nakties.


Populiariausi per 24 val.