Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Nelaimės
2013-08-13 08:00

Kretingos rajone užsidegė krovininis automobilis

Antradienio rytą Kretingos rajone užsidegė krovininis automobilis.


2013-08-12 19:16

Teisėjo Č.Jokūbausko mirtis - po atkaklių treniruočių (papildyta)

Gydytojams nepavyko išgelbėti Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjo Česlovo Jokūbausko. Vyras buvo atvežtas į ligoninę iš sporto salės. Dėl jo gyvybės buvo kovojama dvi savaites. 57 metų teisėjas mirė šeštadienį. Č.Jokūbauskas yra buvęs Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininku. Vyras gydytas Santariškių klinikų Kardiologijos reanimacijos skyriuje, tačiau šeštadienio vakarą jo gyvybė užgeso.


2013-08-12 16:05

Vilniuje turistinis autobusas rėžėsi į parduotuvę „Maxima“ (papildyta)

11

Pirmadienį ramiai apsipirkti nusprendę vilniečiai patyrė netikėtumą. Į stoties rajone, Bazilijonų gatvėje esančią parduotuvę „Maxima“ įsirėžė turistinis autobusas. Trenksmą išgirdę darbuotojai iš karto išbėgo pasižiūrėti kas nutiko. Neoficialiais duomenimis, vairuotojas pamiršo užtraukti rankinį stabdį. Nelaimė įvyko po vidurdienio. Kaip didelis turistinis autobusas lygioje vietoje sugebėjo nusukti nuo kelio ir pataikyti į parduotuvę – neaišku. Prekybos centras nebuvo smarkiai apgadintas. Labiau nukentėjo įvykį sukėlęs autobusas.


2013-08-12 14:34

„Metropolitan Opera“ žvaigždės R.Resnik-Blatas mirtis – didelės Lietuvos bičiulės netektis

2

Niujorko „Metropolitan Opera“ žvaigždė Regina Resnik-Blatas, garsaus litvakų tapytojo Nejemijos Arbit Blato (1908-1999) našlė, praėjusią savaitę mirė Niujorko ligoninėje nuo insulto komplikacijos. Jai buvo 90 metų. Menininkė yra apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi. „Metropolitan Opera“ scenoje nuo 1944 metų R.Resnik sukūrė 39 vaidmenis, dainavo 328 spektakliuose. Jos mecosopranas skambėjo Milane ir Melburne, Miunchene ir Monrealyje, Londone ir Varšuvoje. Dienraštyje „The New York Times“ pasirodė didelis nekrologas, skirtas dainininkei.


2013-08-12 13:04

Mirė operos solistė R.Resnik-Blatas (papildyta)

Jungtinėse Valstijose mirė operos solistė ir režisierė Regina Resnik-Blatas, kuri buvo iš Lietuvos kilusio garsaus dailininko Nejemijos Arbit Blato žmona. Prezidentė Dalia Grybauskaitė dėl jos mirties pirmadienį pareiškė užuojautą. „Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenusi garsi operos solistė ir režisierė, „Metropolitan Opera“ primadona, daugybę įspūdingų vaidmenų sukūrusi R.Resnik-Blatas visada buvo nuoširdi mūsų šalies draugė“, - sakoma užuojautoje.


2013-08-12 11:53

Seimo narys V.Gailius pjūklu susižalojo koją

2

Laiminga nelaimė – taip Seimo nario Vitalijaus Gailiaus susižalojimą pavadino Joniškio ligoninės medikai. Praėjusią savaitę jie dvi valandas keliomis siūlėmis siuvo V.Gailiaus kojoje pjūklo atvertą žaizdą. Liberalų sąjūdžio frakcijai priklausantis seimūnas namuose pjaustė lentas. Benzininis pjūklas nuslydo nuo medienos ir kliudė vyro koją. Nelaimingas atsitikimas įvyko ankstų trečiadienio rytą. V.Gailius prie namų buvo vienas. „Namuose dirbau medžio darbus ir su pjūklu netyčia užkliudžiau“, - pasakojo buvęs Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) direktorius.


2013-08-12 11:25

Vyras sugyventinę sužalojo peiliu ir išstūmė pro langą

Raseinių rajone šeimyninio konflikto metu neblaivus vyras smurtavo prieš sugyventinę, o vėliau ją išstūmė pro langą, o Jurbarko rajone vyras išdaužė sugyventinei priklausančio automobilio langus ir grasino ją nužudyti peiliu. Raseinių rajone, Anžilių kaime, praėjusį sekmadienį apie 10 valandą į policiją paskambinęs žmogus pranešė, kad sužalotai moteriai reikalinga medikų pagalba.


2013-08-12 11:05

Daugiabučio įgriuvusiu stogu gyventojus ugniagesiai sergėjo visą naktį (papildyta)

4|

Šeštadienio vakarą sostinėje kilusio škvalo jėgą teko patirti savo kailiu - įlūžo Eglių gatvėje esančio daugiabučio, kuriame gyvenu, stogas. Išpuolęs iš buto, esančio penkiaaukščio namo su mansarda viršutiniame aukšte, išvydau įgriuvusias laiptinės lubas. Žliaugė vanduo. Visi gyventojai atsisakė evakuotis. Ryte išeidamas laiptinėje išvydau budintį ugniagesį. Į mano klausiamą žvilgsnį jis atrėžė: „Jūs juk nesutikote evakuotis. Todėl mums tenka čia budėti.“


2013-08-12 09:22

Nemune nuskendo 19-metis

Šeštadienį Kaune nuskendo 19-metis jaunuolis.


2013-08-12 07:29

Nulūžusi medžio šaka apgriovė cerkvę

Nulūžusi medžio šaka sudaužė Bobriškio (Rokiškio r.) sentikių maldos namų kupolą. Dėl to susisielojusią aktyviausią bendruomenės narę pakirto liga, moteris mirė. Kas suremontuos daugiau nei tris šimtus metų skaičiuojančios Bobriškio cerkvės kupolą? Toks klausimas kelia nerimą negausios šio kaimo sentikių bendruomenės nariams. Mat pro suskaldytą kupolą vanduo skverbiasi į cerkvės vidų. Ši cerkvė laikoma seniausia Lietuvoje. Iki tol rimčiau nesirgusi Bobriškio bendruomenės narė Stanislava Novikova dėl suskaldyto kupolo labai susisielojo.


2013-08-11 19:24

Nuo Baltojo tilto grasino nušokti vyras

11

Pavakare Vilniuje nuo Baltojo tilto grasino nušokti vyras. Jis perlipo į kitą tilto turėklų pusę ir nesidavė policijos pareiūgnų įkalbinėjimams lipti atgal. Nukreipę maždaug 30 metų vyro dėmesį policijos pareigūnai čiupo jį, perkėl per turėklus ir paguldė ant žemės. Vyras apsivėmė. Jį išvežė Greitosios pagalbos automobilis.


2013-08-11 10:54

Panevėžio rajone sunaikinta Antrojo pasaulinio karo laikų bomba

Šeštadienį Panevėžio rajone rasta ir sunaikinta Antrojo pasaulinio karo laikų aviacinė bomba.


2013-08-11 10:51

Vilniuje, sodų bendrijoje, degė gyvenamasis namas

Vėlų šeštadienio vakarą gaisras kilo sostinės sodų bendrijoje, gyvenamajame name.


2013-08-11 09:44

„Senukų“ prekybos centre Kauno rajone kilo gaisras

Kauno rajone esančiame prekybos centro „Senukai“ administraciniame pastate sekmadienio naktį kilo gaisras.


2013-08-10 17:44

„Gubernijos“ alaus darykloje kilo gaisras

Šeštadienio vakarą Šiauliuose „Gubernijos“ alaus daryklos teritorijoje kilo gaisras.


Populiariausi per 24 val.