Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Nelaimės
2013-10-28 18:16

Po pranešimų apie įžūlius nusikaltimus - sulaikymų vajus

3

Po nusikaltėlių išpuolių Pelėdnagių seniūnijoje (Kėdainių r.), sprogdinimų, padegimų, gyventojų sumušimų, teisėsauga paskelbė nesėdinti sudėjusi rankų. Policija pirmadienį išplatino pranešimą, jog Kėdainių krašte spalio 24 - 26 dienomis buvo patikrinti 156 asmenys ir 132 transporto priemonės.


2013-10-28 16:31

Šilutės rajone liepsnos prarijo ūkinį pastatą

6

Pirmadienį po pietų, 15 val. 36 min. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šilutės r. sav. Saugų sen. Vilkyčių k., dega didelis ūkinis pastatas. Ūkiniame pastate sudegė daug tonų šieno. Nukentėjusiųjų nėra.


2013-10-28 14:26

Ugnis kasmet sunaikina 150 mln. litų vertės pastatų

Lietuviai neskuba drausti savo turto nuo ugnies - vos 23 proc. šalyje pastaruoju metu užregistruotų pastatų gaisrų buvo draudžiamieji įvykiai, rodo Lietuvos draudikų asociacijos atliktas tyrimas.


2013-10-28 10:38

Lukiškių kalėjimo ligoninėje mirė nuteistasis

Laisvės atėmimo vietų ligoninėje Vilniuje mirė nuteistasis.


2013-10-28 10:02

Neblaivus tėvas Šiauliuose prispaudė miegančią mergaitę (papildyta)

Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos gydytojams pavyko išgelbėti gyvybę girto tėvo lovoje prispaustam ir vos neuždusintam kūdikiui. Dar dviejų mėnesių neturinti mergaitė su ryškiais hipoksijos (deguonies badas audiniuose) požymiais į ligoninę buvo atvežta vėlų šeštadienio vakarą – 23 val. 6 min. Mergaitės mama medikams paaiškino, kad jos atžalą galėjo netyčia pridusinti į tą pačią lovą atsigulęs neblaivus mažylės tėvas.


2013-10-27 18:36

Avarijoje Palestinoje žuvo ES policijos misijoje tarnavęs lietuvis

Kaip Lietuvos užsienio reikalų ministeriją informavo Europos išorės veiksmų tarnyba, šeštadienį Palestinoje žuvo Lietuvos pilietis M.M., pagal sutartį tarnavęs Europos Sąjungos policijos misijoje Palestinoje. Pranešama, kad tai buvo automobilio avarija. „Jis buvo su šeima Palestinoje. Man atrodo, tuo metu turistavo. Kiek žinau, automobilyje buvo ir šeimos narių, tačiau žuvo tik jis. Galbūt jis pats vairavo. Jo tėvas buvo tarp sužeistųjų. Šiuo metu renkame informaciją“, - portalui lrytas.lt sekmadienį sakė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Įvykį tiria vietos policija.


2013-10-26 14:47

Kaune nuo kelio nulėkė „Peugeot“, ligoninėje atsidūrė 3 metų berniukas

12

Šeštadienio vidurdienį Kaune įvyko avarija, kurios metu nukentėjo mažametis. Neries krantine važiavęs automobilis „Peugeot 405“ netikėtai atsidūrė priešingos krypties eismo juostoje ir trenkėsi į bortelį. Nuo smūgio mašina vertėsi, nulėkė į šaligatvį ir atsidūrė pirmykštėje padėtyje. Pirminiais duomenimis, „Peugeot“ važiavo 3 metų berniukas ir jo tėvai.


2013-10-25 20:44

Šilutės rajone ugnis sunaikino tvarkomą automobilį

8

Šilutės rajone, Pagrynių kaime, penktadienio vakarą ugniagesiai gelbėtojai skubėjo gesinti garaže tvarkomo ir užsidegusio automobilio. Atvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad garaže dega automobilis „Ford Transit", o nuo jo liepsnos pradėjo kabinti gyvenamo namo stogą.


2013-10-25 17:55

Mirė aktorius E.Murašovas

6

Penktadienį Lietuvos rusų dramos teatras neteko Eduardo Murašovo – aktoriaus, režisieriaus, menininko, kurio pakeisti nesugebės jau niekas nei scenoje, nei gyvenime. E.Murašovas gimė 1938 metų rugpjūčio 15 dieną. 1968 m. baigė Maskvos Boriso Ščiukino aukštąją teatro mokyklą. Vaidino Kalinino jaunojo žiūrovo teatre, Tulos dramos teatre. Filmavosi kine. Penkiolika metų vedė teatro pratybas vaikams studijoje „Po kauke“. Lietuvos rusų dramos teatre (LRDT) dirbo nuo 1971 m. Šiame teatre aktorius suvaidino 50 vaidmenų, kurių beveik visi buvo pagrindiniai.


2013-10-25 15:18

Telšių ugniagesiai ištraukė į Masčio ežerą įriedėjusį automobilį

17

Penktadienį Telšių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyrams teko ištraukti į Masčio ežerą įriedėjusį automobilį „Audi A6 Alroad“. Pranešimą apie ežere atsidūrusį automobilį ugniagesiai gavo 11 val. 26 min. Apie nelaimę pranešė automobilio savininkas – ežero pakrantėje kavinę turintis verslininkas 52 metų P.K.


2013-10-25 15:15

Alytuje sužaloti du vairuotojai ir pėsčiasis

2

Alytuje ryte ir vidurdienį įvyko dvi avarijos, per kurias nukentėjo trys žmonės. Apie septintą valandą Pramonės gatvėje šalia autobusų stotelės nepašviestoje gatvės atkarpoje automobilis „Alfa Romeo 156“ partrenkė per gatvę ėjusį vyrą.


2013-10-25 13:22

Kauno valdžia žada ieškoti nesaugių šulinių ir šachtų savininkų

Kauno savivaldybė praneša ketinanti ieškoti nesaugių šulinių ir šachtų savininkų. Tokią mintį penktadienį per Ekstremalių situacijų komisijos posėdį iškėlė miesto meras Andrius Kupčinskas, praneša savivaldybė. „Pirmas žingsnis - surasti visuomenei pavojų keliančių objektų savininkus, o jų neradus, kreiptis į teismus ir pavojingas erdves pripažinti bešeimininkėmis. Tuomet savivaldybė galėtų jas sutvarkyti ir likviduoti, tam reikalui panaudojant net 2014-2020 m. ES finansinės perspektyvos paramą“, - posėdyje kalbėjo A.Kupčinskas.


2013-10-25 13:17

Per savaitę avarijose žuvo penki žmonės

Per savaitę Lietuvoje užregistruota 81 avarija, kurioje nukentėjo žmonės: penki eismo dalyviai žuvo ir 96 buvo sužeisti. Avarijose spalio 18-24 dienomis žuvo du vairuotojai, du pėstieji ir vienas keleivis, pranešė Lietuvos kelių policijos tarnyba. Neblaivūs vairuotojai, pirminiais duomenimis, dalyvavo devyniuose įvykiuose - viename žuvo žmogus.


2013-10-24 20:05

Vilniuje po apklausos policijoje nusižudė 16-metis (papildyta)

Vilniaus Pilaitės gimnazijos moksleiviai ketvirtadienio rytą išgirdo kraupią žinią. Vienas iš jų draugų, 2 klasės gimnazistas, trečiadienio vakarą buvo rastas pasikoręs. Gimnazistams ir mokymo įstaigai ši žinia trenkė kaip perkūnas iš giedro dangaus. 16 metų paauglys nusižudė po to, kai Vilniaus rajono policijos komisariate bendravo su pareigūnais. Vaikinas buvo įsivėlęs į kažkokį nusikaltimą, dėl to trečiadienį po pamokų jis kartu su savo mama nuėjo į apklausą. Po apklausos stipriai susijaudinęs berniukas pabėgo nuo motinos. Jis užsiminė, kad jam vienam yra verčiama visa kaltė. Pavakarę jis buvo rastas nusižudęs miške.


2013-10-24 17:20

Kaune – prabangaus „Mercedes-Benz“ ir „VW Golf“ kaktomuša

18

Ketvirtadienio popietę, lyjant lietui, H. ir O.Minkovskių gatvės vingyje, po geležinkelio tiltu, susidūrė du automobiliai. Pirminiais duomenimis, link Piliakalnio gatvės važiavęs „VW Golf“ staigiame posūkyje išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir kaktomuša susidūrė su prabangiu „Mercedes-Benz“. Smūgio būta itin stipraus, „VW Golf“ priekinė dalis sumaitota nepataisomai, o „Mercedes-Benz“ nukentėjo kur kas mažiau. Oficialiai nepatvirtintais duomenimis, limuzino klasės „Mercedes-Benz“ vairavo žinomas Kauno advokatas Albertas Romualdas Gidra.


Populiariausi per 24 val.