Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Nelaimės
2013-10-13 14:19

Radviliškyje žiauriai sumuštas jaunuolis mirė draugo automobilyje

Radviliškį savaitgalį sukrėtė šiurpus nusikaltimas. Naktį iš penktadienio į šeštadienį Radviliškyje, S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje tarp grupės jaunuolių kilo konfliktas, kuris virto žiauriomis muštynėmis. Kaip portalui lrytas.lt sakė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė, informacija apie kilusį konfliktą buvo gauta 3 val. 21 min. Paaiškėjo, kad per muštynes vienas jaunuolis - J.K. (gim. 1987 m.) - buvo stipriai sumuštas.


2013-10-13 11:33

Baltijos jūroje išgelbėti keturi žvejai

 

Šeštadienio vakare, panaudojus Lietuvos kariuomenės sraigtasparnį ir patrulinį laivą, išgelbėti į nelaimę Baltijos jūroje patekę keturi žvejai.


2013-10-12 20:32

Malkų įlankoje - naftos pėdsakai?

Šeštadienio vakarą, 17 val. 45 min., Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Klaipėdoje, Minijos g. Malkų įlankoje, prie laivų iškrovimo, ant vandens plūduriuoja skystis panašus į naftos produktus.


2013-10-12 18:20

Kupiškio rajone žuvo traktorininkas

Šeštadienį Šimonių seniūnijoje (Kupiškio r.) laukuose grėbdamas šieną žuvo 50-metis traktorininkas. Įtariama, kad pas ūkininką legaliai dirbantis Povilas T. buvo mirtinai sužalotas, kai jam priėjus prie veikiančio grėblio-vartytuvo, velėnas įtraukė drabužius.


2013-10-12 17:56

Užsidegė Šilutės rajono merės tėvų butas

8

Šeštadienį ugniagesiai gelbėtojai skubėjo gesinti Šilutėje, Jaunimo alėjoje esantį butą. Atvykus ugniagesiams pro langus jau virto dūmų kamuoliai. Į vidų patekę gelbėtojai išvedė ir medikų priežiūrai atidavė garbaus amžiaus senolį, kuris nuo ugnies ir dūmų gelbėjosi stovėdamas balkone.


2013-10-12 17:51

Kaune degė daugiabutis, dūmais užtroško katės

Šeštadienio popietę, apie 16 val., ugniagesiai skubėjo į Kaune, S.Žukausko gatvėje, esantį daugiabutį - čia degė aštuntame aukšte esantis butas.


2013-10-12 17:06

Klaipėdos rajone kilus gaisrui žuvo degusio namo šeimininkas

Penktadienio vakarą Klaipėdos rajono Pipirų kaime gyvenamajame name kilo gaisras.


2013-10-12 07:44

Tragiškas vakaras Vilniuje: per gaisrą name žuvo 3 žmonės (atnaujinta)

14| 

Penktadienio vakarą Vilniuje įvyko tragiška nelaimė. Per gaisrą žuvo 3 žmonės. Pranešimą, kad Vilniuje, A.Kojelavičiaus gatvėje dega mediniame pastate esantis butas, Bendrasis pagalbos centras gavo 20 val. 47 minutės. Gelbėtojai į įvykį atvažiavo žaibiškai. Į įvykio vietą buvo išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai. Iš degančio buto išnešti nukentėję du vyrai ir moteris. Jų išgelbėti nepavyko. Visi trys žmonės žuvo.


2013-10-11 21:19

Prienų rajone du automobiliai susidūrė su autobusu, sužaloti 7 žmonės

9

Penktadienio vakarą Prienų rajone susidūrė du automobiliai ir keleivinis autobusas. Autobusas ir vienas automobilis - sumaitoti. Pirminiais duomenimis, sužeisti septyni žmonės. Spėjama, kad avarija įvyko lenkimo metu. Nelaimė įvyko netoli Balbieriškio. Per incidentą susidūrė lengvieji automobiliai „Volkswagen Caddy“ ir „Vokswagen Sharan“ bei Prienų autobusų parko autobusas. Manoma, kad vienas iš lengvųjų automobilio važiavo už autobuso. Nusprendęs daryti lenkimo manevrą, vairuotojas nepastebėjo iš priekio atlekiančio kito lengvojo automobilio.


2013-10-11 11:51

G.Žebrovskytę vokiečiai pagerbė žvakių jūra ir lietuviška malda

29|

„Kodėl šioje šalyje aš turėjau mirti?“ – toks užrašas vokiečių kalba ir lietuvės studentės Gabrielės Žebrovskytės portretas bei gėlės dabar kabo ant tilto Manheimo mieste (Vokietija), o šalia dega atminimo žvakės. Rugpjūtį pagal mainų programą į Manheimo universitetą studijuoti atvykusi 20-metė lietuvė šioje vietoje buvo prieš savaitę išprievartauta ir nužudyta. Ketvirtadienio vakarą į šią vietą nuo Manheimo centro pajudėjo tūkstantinė pėsčiųjų kolona, nešina žvakėmis. Taip žuvusią merginą iš Lietuvos nusprendė pagerbti Manheimo universiteto ir miesto bendruomenė.


2013-10-11 11:47

Elektrėnų policija ieško dingusios moters

Ketvirtadienį apie 12 val. Elektrėnų sav., Semeliškių sen., Laičių k. iš namų išėjo ir iki šiol negrįžo 73 metų Alzhaimerio liga serganti ir nekalbanti moteris.


2013-10-11 08:39

Vilniuje degė medinis namas, kuriame gyvena romų šeima

10| 

Penktadienį ryte, 07 val. 42 min. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Vilniuje, Konduktorių g. 20 dega butas mediniame name. Paaiškėjo, kad užsiliepsnojo apleistas būstas, kuriame gyvena romų tautybės šeima. Išdegė vienas kambarys.


2013-10-10 18:26

Šilutės rajone susidūrė du automobiliai, nukentėjo mažametė mergaitė

7

Ketvirtadienį apie 17 valandą Šilutės rajone, Lapalių kaime, sankryžoje susidūrė automobiliai, kuriuos vairavo moterys. Po smūgio "Ford Focus" automobilis nulėkė į pakelės griovį, o "Audi C4" buvo labai smarkiai sumaitota.


2013-10-10 16:09

Nužudytos merginos Dembavoje močiutė: „Jos kaltė, kad buvo per graži“

 

Kas gimdo beprasmišką žiaurumą? Visuomenė ir kai kurie politikai prakalbo apie mirties bausmės grąžinimą. Tuo tarpu prieš televizijos kameras prabilo visą Lietuvą sukrėtusios nužudytos dembaviškės Evelinos močiutė Elvyra Subienė. „Evelina buvo kalta dėl to, kad buvo per daug graži. Nežinau, ar tuos žmones galima žmonėmis pavadinti, norėčiau, kad jie būtų nuteisti aukščiausia bausme, įkalinimu iki gyvos galvos… “ - sunkiai rinkdama žodžius, kalbėjo žiauriai nužudytos merginos močiutė.


2013-10-10 15:49

Išgelbėta nuskendusio vyro žmona bijo išprotėti

Marija jau du mėnesius kasdien mintimis grįžta į tą tragišką rugpjūčio 15-osios popietę. Per ašaras ir kūną stingdantį siaubą prisimena akimirkas, kai kartu su vyru agresyvioje Baltijos jūroje kovojo dėl savo gyvybių. Moteris buvo išgelbėta, jos vyrą pasiglemžė jūra. Iš mirties nagų ištrūkusi Marija neslepia - dabar išgyventi jai padeda tik kūdikis. Į stipriai banguojančią jūrą sutuoktiniai Igoris Sapagovas ir Marija žengė kartu, Igoris laikė žmonos ranką – kad jai nieko nenutiktų.


Populiariausi per 24 val.