Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Jurbarko rajone avarijoje žuvo arklio traukiamame vežime važiavęs dešimtmetis (papildyta liudytojo pasakojimu)

Jurbarko rajone avarijoje žuvo arklio traukiamame vežime važiavęs dešimtmetis (papildyta liudytojo pasakojimu)

2012-12-02 11:30

Jurbarko rajone šeštadienį apie 17 val. 50 min. eismo įvykio metu žuvo dešimties metų vaikas, kai į ta pačia kryptimi važiuojantį arklio traukiamą vežimą atsitrenkė „VW Transporter“. Avarija įvyko Raudonės kaime.

1/2

Avarijoje žuvo 10 metų berniukas, o jo motina sunkiai sužalota. V. Balkūno asociatyvi nuotrauka

Jurbarko rajone avarijoje žuvo arklio traukiamame vežime važiavęs dešimtmetis (papildyta liudytojo pasakojimu)

1 / 2

Avarijoje žuvo 10 metų berniukas, o jo motina sunkiai sužalota. V. Balkūno asociatyvi nuotrauka

Žuvo vežime važiavęs dešimties metų vaikas. A. Barzdžiaus asociatyvi nuotrauka

(2 nuotraukos) V. Balkūno asociatyvi nuotrauka, A. Barzdžiaus asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nelaimės
2014-10-31 08:12

Švenčionių rajone sudegė butas, žuvo žmogus

Ketvirtadienį Švenčionių rajone esančiuose Švenčionėliuose kilus gaisrui žuvo moteris, pranešė Policijos departamentas.


2014-10-31 06:56

Baltijos jūroje pradingę žvejai užminė mįslę tyrėjams

26|6| 

Prieš savaitę Baltijoje dingęs žvejybos botas LTP-708 su dviem žvejais užminė mįslę šio įvykio aplinkybes narpliojantiems tyrėjams – jūroje ir krante jokių nelaimės pėdsakų neaptikta. Artimiesiems neieškant dingusiųjų, susijaudinę Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai ketvirtadienį paskelbė priekrantės žvejų Igorio Lisovskio ir Gintaro Kirnos paiešką. Praėjusį penktadienį 45 metų klaipėdietis I.Lisovskis ir trejais metais jaunesnis šilutiškis G.Kirna valtimi išplaukė gaudyti menkių ir negrįžo į krantą. Dvi dienas teritorinius vandenis žvalgė Lietuvos ir Latvijos karinių jūrų pajėgų, pasieniečių, Klaipėdos uosto laivai, į orą buvo pakeltas ir sraigtasparnis Mi-8. Neaptikus net menkiausių dingusių žvejų ir jų valties pėdsakų, paieškos buvo nutrauktos.


2014-10-30 21:29

Į amžinojo poilsio vietą išlydėtas rašytojas R. Granauskas

11|84| 

Apysaka „Gyvenimas po klevu“ labiausiai išgarsėjęs rašytojas Romualdas Granauskas ketvirtadienį atgulė po Antakalnio kapinių pušimis. Į paskutinę kelionę prozininką ir eseistą R.Granauską išlydėjo artimieji, didelis būrys jo talento gerbėjų, kolegos rašytojai, menininkai. R.Granauskas buvo laidojamas greta pernai mirusio kito lietuvių literatūros klasiko – poeto Marcelijaus Martinaičio.


2014-10-30 20:04

Kaune „Citroen“ rėžėsi į autobusą, sužalota moteris

15|4

Kaune, Taikos prospekto ir A.Baranausko gatvių sankryžoje maršrutinis autobusas „Solaris“ rėžėsi į lengvąjį automobilį „Citroen C4“. Įvykio metu sužalota moteris, tačiau ji nukentėjo nesunkiai. Autobuso vairuotojas pasakojo į sankryžą įvažiavęs degant žaliam šviesoforo signalui, tačiau ši sankryža labai didelė, todėl išvažiuojat iš jos automobiliai pajudėjo ir Taikos prospektu.


2014-10-30 18:19

Blaivus Vilniaus policininkas suvažinėjo penkiolikmetę

191|

Vilniuje blaivaus policininko vairuojamas automobilis pėsčiųjų perėjoje partrenkė ir mirtinai sužalojo per gatvę ėjusią penkiolikmetę. Po avarijos, kaip ir numato procedūros, tyrimui dar paimta pareigūno kraujo.


2014-10-30 15:48

Romualdas Granauskas atgulė amžinojo poilsio

38

Apysaka „Gyvenimas po klevu“ labiausiai išgarsėjęs rašytojas Romualdas Granauskas ketvirtadienį atgulė po Antakalnio kapinių pušimis. Į paskutinę kelionę prozininką ir eseistą R.Granauską išlydėjo artimieji, didelis būrys jo talento gerbėjų, kolegos rašytojai, menininkai.


2014-10-30 14:43

„Voveraitės“ sodų bendrijoje sudegė automobilis

4

Ketvirtadienį po pietų Šilutės ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti „Voveraitės“ sodų bendrijoje degančio „Volkswagen Passat“. Netrukus atskubėjo ir Greitosios medicinos pagalbos medikai.


2014-10-30 12:40

Vilniuje parūko greitojo maisto restoranas

6

Ketvirtadienį prieš pietus iš Vilniuje esančio greitojo maisto restorano „McDonalds“ ėmė rūkti dūmai. Bet atskubėję ugniagesiai jau neturėjo ką veikti – restorano darbuotojai gaisrą užgesino savo jėgomis.


2014-10-30 10:38

Girtas vairuotojas Vilniuje sudaužė 2 mašinas ir laužė stulpą

2

Du sudaužyti automobiliai, nulaužtas gatvės apšvietimo stulpas, medis ir nemalonumai per valdiškus namus. Taip ketvirtadienio rytą Vilniaus pakraštyje baigėsi girto vairuotojo pasivažinėjimas miesto gatvėmis. Žmonės per incidentą nenukentėjo.


2014-10-30 10:25

Plungės rajone sunkvežimis sunkiai sužalojo stovintį vyrą

Plungės policija tiria aplinkybes avarijos, per kurią nesuvaldytas sunkvežimis sunkiai sužalojo greta savo automobilio stovėjusį vyrą.


Populiariausi per 24 val.