Jurbarko rajone avarijoje žuvo arklio traukiamame vežime važiavęs dešimtmetis (papildyta liudytojo pasakojimu)

Jurbarko rajone avarijoje žuvo arklio traukiamame vežime važiavęs dešimtmetis (papildyta liudytojo pasakojimu)


2012-12-02 11:30

Jurbarko rajone šeštadienį apie 17 val. 50 min. eismo įvykio metu žuvo dešimties metų vaikas, kai į ta pačia kryptimi važiuojantį arklio traukiamą vežimą atsitrenkė „VW Transporter“. Avarija įvyko Raudonės kaime.

1/2

Avarijoje žuvo 10 metų berniukas, o jo motina sunkiai sužalota. V. Balkūno asociatyvi nuotrauka

Jurbarko rajone avarijoje žuvo arklio traukiamame vežime važiavęs dešimtmetis (papildyta liudytojo pasakojimu)

1 / 2

Avarijoje žuvo 10 metų berniukas, o jo motina sunkiai sužalota. V. Balkūno asociatyvi nuotrauka

Žuvo vežime važiavęs dešimties metų vaikas. A. Barzdžiaus asociatyvi nuotrauka

(2 nuotraukos) V. Balkūno asociatyvi nuotrauka, A. Barzdžiaus asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nelaimės
2015-10-13 08:22

Aktoriaus R. Boravskio vos neištiko jo herojaus likimas

91|2|

Iš penktojo aukšto balkono Vilniuje šeštadienį iškritęs aktorius Rolandas Boravskis pirmadienį dar nebuvo pabudęs iš komos. Tačiau jo būklė neblogėjo, todėl medikai tikėjosi, kad vyras liks gyvas. 44 metų R.Boravskis buvo rastas šeštadienio rytą ant Konstitucijos prospekte esančio pastato, kuriame įsikūręs Kamerinis teatras. Sąmonės netekęs vyras gulėjo ant stogelio, esančio ties antruoju aukštu. Policija vakar dar negalėjo pasakyti, kas tiksliai atsitiko, tačiau nelaimė jau apaugo gandais.


2015-10-13 06:11

Nelaimės pėdsakais: vieta, kuri R. Boravskiui tapo lemtinga

155|12|

Iš pastato penktojo aukšto iškritęs aktorius Rolandas Boravskis vis dar komos būsenos. Nelaimės aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai, kurie pradėjo ikiteisminį tyrimą. Kaip atrodo vieta rūkymui, į kurią lemtingą vakarą atėjo aktorius Rolandas Boravskis?


2015-10-12 17:11

Kauno pakraštyje susidūrė du automobiliai, žuvo vairuotojas

58|9

Pirmadienį po pietų Kauno pakraštyje, ties Salių kaimu, susidūrė lengvasis automobilis ir sunkvežimis. Pranešta, kad lengvojo automobilio vairuotojas prispaustas, be gyvybės ženklų.


2015-10-12 16:58

Avarija netoli Pagėgių: nukentėjo 4 žmonės, 2 iš jų – mokiniai

7|6

Pirmadienį popietę Pagėgių seniūnijoje įvyko avarija, per kurią nukentėjo ir žmonės, ir gyvuliai. Netoli Vėžininkų kaimo, žvyrkelyje susidūrė mokyklinis mikroautobusas „Iveco“ su mokiniais ir nedidelis sunkvežimis „Volkswagen LT“, vežęs veršiukus.


2015-10-12 16:20

Prie Kauno – avarija, sužalota vairuotoja

1|9

Pirmadienio popietę ties Kaunu lengvasis automobilis susidūrė su vilkiku, vežančiu medieną. Vienas žmogus išvežtas į ligoninę.


2015-10-12 15:26

Šilutės r. vaikai sukėlė didelį gaisrą

4|8

Šilutės rajone pirmadienį didelis gaisras nusiaubė sodybą. Ugnis visiškai sunaikino daržinę. Įtariama, kad gaisrą galėjo sukelti vaikai.


2015-10-12 14:16

Vilkaviškyje mįslingame gaisre žuvo pensininkas

1|2

Sekmadienį apie 8 val. Vytauto gatvėje, senoviniame dviejų aukštų name, gyvenanti vilkaviškietė pastebėjo, jog iš priestate esančio buto veržiasi dūmai. Šiame nedideliame būste gyveno 65 metų vyriškis. Moteris iškvietė ugniagesius. Jie gaisravietėje aptiko šeimininko lavoną. Kai atvyko ugniagesiai, pensininko bute šėlo liepsnos. Vyriškio kūnas buvo rastas prieangyje. Galimas daiktas, jog nelaimėlis bandė išeiti iš liepsnų, tačiau prisikvėpavo nuodingų dūmų ir nebepasiekė lauko.


2015-10-12 10:08

Sunkiai sužaloto aktoriaus R. Boravskio bičiulis: „Jis gyvens“

219|7|

Sunkių traumų patyrusio aktoriaus Rolando Boravskio būklė stabili. Į medikų rankas aktorius ir režisierius pakliuvo šeštadienio rytą. „Jo sveikatos būklė stabili. Viskas gerai, Rolandas pasveiks. Apie sužalojimus nieko negaliu pasakyti, nes manęs prie jo neleidžia medikai. Aš nuo pat šeštadienio ryto prabuvau ligoninėje kartu su jo tėvais“, – sakė Kamerinio teatro direktorius Tadas Gudaitis.


2015-10-12 10:07

Kauno politikas vos liko gyvas – išsilaikė vandenyje 40 minučių

96|2| 

Šeštadienio vakarą ugniagesiai išgelbėjo į Kauno marias įkritusį šio miesto politiką socialdemokratą Valį Venslovą. V.Venslovas mariose plaukiojo kateriu, kuris sugedo. Į pagalbą buvo pakviestas kitas laivas, jis plukdė katerį į krantą.


2015-10-12 09:26

Apvirtus automobiliui Šiaulių r. žuvo dvidešimtmetis

10

Šiaulių rajono policijos pareigūnai tiria aplinkybes avarijos, per kurią žuvo dvidešimtmetis. Kaip pranešė Policijos departamentas, sekmadienį apie 11 val. 30 min. Šiaulių r., kelio Drąsučiai – Šiupyliai – Gruzdžiai 6-ame km, apvirto automobilis „VW Golf“. Eismo įvykio metu žuvo 20-ies metų jaunuolis, o kartu važiavęs 21-erių metų jaunuolis dėl galvos traumos paguldytas į ligoninę.


Populiariausi per 24 val.