Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Nuo policijos sprukęs girtas vairuotojas pražudė tris žmones

Nuo policijos sprukęs girtas vairuotojas pražudė tris žmones

2014-03-29 09:01, atnaujinta 2014-03-31 08:33

Šeštadienis Utenoje prasidėjo tragedija. Ryte apie 8 val. A.Baranausko ir Užpalių gatvių sankryžoje susidūrė du automobiliai. Vienu iš automobilių važiavę trys žmonės žuvo vietoje. Kito automobilio keleiviai sužeisti. Įtariama, kad nelaimę sukėlęs vairuotojas buvo neblaivus.

1/6

Kraupioje avarijoje Utenoje žuvo trys žmonės. "Utenos diena" nuotr.

Nuo policijos sprukęs girtas vairuotojas pražudė tris žmones

1 / 6

Kraupioje avarijoje Utenoje žuvo trys žmonės. "Utenos diena" nuotr.

Kraupioje avarijoje Utenoje žuvo trys žmonės. "Utenos diena" nuotr.

Kraupioje avarijoje Utenoje žuvo trys žmonės. "Utenos diena" nuotr.

Kraupioje avarijoje Utenoje žuvo trys žmonės. "Utenos diena" nuotr.

Kraupioje avarijoje Utenoje žuvo trys žmonės. "Utenos diena" nuotr.

Kraupioje avarijoje Utenoje žuvo trys žmonės. "Utenos diena" nuotr.

(6 nuotraukos) "Utenos diena" nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nelaimės
2014-11-28 22:10

Tūkstantmečio gatvėje, Vilniuje, vilkikas traiškė automobilius

179|23|

Rusijos piliečio vairuojamas vilkikas su priekaba kelis šimtus metrų nuo kelio vieną po kito šlavė lengvuosius automobilius. „Negalėjau nieko padaryti. Stabdžiai neveikė, o gatvė leidosi į nuokalnę“, - išsigandęs pasakojo sunkiasvorės mašinos vairuotojas. Pareigūnų duomenimis, per neregėto masto avariją Vilniuje, Tūkstantmečio gatvėje, susidūrė net 24 transporto priemonės, nukentėjo 7 žmonės. Dauguma lengvųjų automobilių buvo suniokoti nebepataisomai.


2014-11-28 19:54

Nevaldomas vilkikas Vilniuje traiškė viską aplink save

21

Penktadienio vakarą Vilniuje, Tūkstantmečio gatvėje, prieš 18 valandą vakare įvyko masinė avarija. Liudininkai policijai pranešė, kad susidūrė daugiau negu dešimt automobilių. Gelbėtojų duomenimis, sunkiasvoris vilkikas susidūrė su maždaug dviem dešimtimis kitų automobilių. Daug žmonių išvežta į ligoninę - su sirenomis iš varijos vietos skubėjo vienas greitosios pagalbos automobilis po kito.


2014-11-28 15:12

Šalčininkų rajone susidūrus automobiliams nukentėjo moteris

Viena moteris nukentėjo penktadienį Šalčininkų rajone susidūrus dviem automobiliams „Toyota“.


2014-11-28 14:54

Biržų rajone nesuvaldytas automobilis trenkėsi į medį

9|3

Vienas žmogus buvo sužalotas ketvirtadienį Biržų rajone nesuvaldytam automobiliui nuvažiavus nuo kelio ir atsitrenkus į medį. Kaip pranešė Panevėžio apskrities VPK, ketvirtadienį apie 12 val. 22 min. Biržų r., kelyje Biržai-Raubonys, automobilis „Toyota Avensis“, vairuojamas Panevėžio r. gyventojo (gim. 1980 m.), nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio bei atsitrenkė į pakelės medį.


2014-11-28 14:42

Degalinėje išlipusi iš mašinos moteris pradingo kaip į vandenį

65

Lazdijų rajone iš Ispanijos grįžtanti moteris degalinėje išlipo iš automobilio ir dingo kaip į vandenį. Policija paskelbė jos paiešką, tačiau tvirtina, kad pareigūnams reikia ir visuomenės pagalbos. Kaip pranešė Tauragės apskrities VPK, Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai ieško be žinios dingusios Linos Krauzienės (gimusi 1982 m.). Moteris 2014 m. lapkričio 24 d., grįždama iš Ispanijos į Lietuvą, apie 5 val. mikroautobusui sustojus „Statoil“ degalinėje, Lazdijų r., Nekrūnų kaime, iš jo išlipo ir dingo be žinios.


2014-11-28 12:39

Mašinos parblokštas vilkas neišgyveno

5

Šiaulių regione – dar vienu vilku mažiau. Kelmės rajono miške aptiktas negyvas vilkas, kurį, tikėtina, partrenkė pravažiuojantis automobilis. Miško žvėris žuvo iškart po to, kai Šiaulių regione buvo paskelbta 2014-2015 m. sezono vilkų medžioklės pabaiga. Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentui (ŠRAAD) apie užmuštą vilką pranešė Vainagių – Lygumų medžiotojų būrelio pirmininkas. Medžiotojams apie Vainagių miške rastą vilko kūną papasakojo Jadvygavos (Kelmės r.) kaimo gyventoja.


2014-11-28 10:55

Kaune automobilis partrenkė ne vietoje į gatvę išėjusią moterį

3

Ne vietoje į gatvę išėjusi senolė Kaune buvo partrenkta automobilio ir atsidūrė ligoninėje.


2014-11-28 10:42

Per savaitę šalies keliuose žuvo 8 žmonės

1

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad per savaitę, lapkričio 21–27 dienomis (penktadienį–ketvirtadienį), šalies keliuose, pirminiais duomenimis, įvyko 81 eismo įvykis. Žuvo aštuoni eismo dalyviai: keturi pėstieji, trys keleiviai, vienas vairuotojas (šeši vyrai ir dvi moterys). Jų amžiaus vidurkis – 50 metų.


2014-11-28 10:01

Panevėžyje girtas vairuotojas sužalojo pareigūną

6

Panevėžyje girto vairuotojo vairuojama mašina rėžėsi į sustojusį policijos automobilį. Per incidentą nukentėjo policininkas. Kaip pranešė Panevėžio policija, ketvirtadienį apie 1 val. 16 min. Panevėžyje, Beržų g. ir Ramygalos g. sankryžoje, degant raudonos spalvos draudžiamam šviesoforo signalui, automobilis „VW Passat“, kurį vairavo girtas panevėžietis (gim. 1986 m.), viršijo leistiną greitį, nesilaikė atstumo bei atsitrenkė į sustojusį automobilį „Škoda Oktavia“, kurį tarnybos metu vairavo Panevėžio m. policijos tyrėjas R.L. (gim. 1982 m.).


2014-11-28 09:48

Vilniaus rajone nukentėjo atšvaitus pamiršęs nepilnametis

Vilniaus ligoninėje atsidūrė nepilnametis, kurį einantį tamsiu Vilniaus rajono keliu partrenkė automobilis. Nepilnametis tamsoje keliu ėjo be šviesą atspindinčių elementų.


Populiariausi per 24 val.