Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Socialiniame tinkle - žinia apie E. Ostapenkos mirtį (papildyta)

Socialiniame tinkle - žinia apie E. Ostapenkos mirtį (papildyta) (126)

2013-04-18 08:58

Socialiniame tinkle ketvirtadienio rytą plito šiurpi žinia apie tragišką atlikėjo Eugenijaus Ostapenkos likimą. „Facebook“ paskyroje, kurios savininkas nurodomas kaip dainininkas iš Klaipėdos, paskelbtas tekstas apie tariamą E. Ostapenkos mirtį ir rengiamas laidotuves.

1/1

„Facebook" paskyroje pranešama apie E. Ostapenkos laidotuves. R. Jurgaičio nuotrauka iš archyvo

Socialiniame tinkle - žinia apie E. Ostapenkos mirtį (papildyta)

1 / 1

„Facebook" paskyroje pranešama apie E. Ostapenkos laidotuves. R. Jurgaičio nuotrauka iš archyvo

(1 nuotraukos) R. Jurgaičio nuotrauka iš archyvo

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (126)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nelaimės
2014-04-21 16:46

Vilniaus rajone apsivertė girtos kompanijos „Renault Espace“

14|9

Vienas žmogus buvo sužalotas pirmadienį vidurdienį nesuvaldytam automobiliui „Renault Espace“ nuskriejus nuo kelio ir apsivertus. Pirminiais duomenimis, automobiliu važiavo kelių girtų jaunuolių kompanija. Incidentas apie 10 val. Vilniaus rajone įvyko ties Burkylos kaimu, netoli ribos su Molėtų rajonu. Nesuvaldytas automobilis „Renault Espace“ nuskriejo nuo kelio į laukus ir vertėsi.


2014-04-21 16:45

Avarija Kauno rajone: į klinikas išvežta 10 sužeistųjų

83|26

Pirmadienį prieš vidurdienį Kauno rajone, Raudondvaryje, avariją patyrė maršrutinis mikroautobusas, važiavęs iš Kauno į Jurbarką. Sužeista 10 žmonių - visi jie greitosios pagalbos automobiliu išvežti į Kauno klinikas. Nelaimė įvyko keleivius vežusio mikroautobuso „Mercedes-Benz“ vairuotojui posūkyje nesugebėjus suvaldyti transporto priemonės. Užuot sukęs vairą, vairuotojas posūkyje važiavo tiesiai ir nulėkęs nuo kelio, šonais kliudęs medį įstrigo pakelės griovoje.


2014-04-21 14:57

Varėnos rajone vertėsi automobilis, sunkiai sužaloti du žmonės

17|7

Tolkūnų (Varėnos r.)kaimo parduotuvėje alaus atsargas papildę du gretimo Druckūnų kaimo gyventojai namų nepasiekė – žvyrkelyje vairuotojas nesuvaldė „Audi 80“ ir mašina atsidūrė griovyje. Vairuotojas bei keleivis nuvežti į Varėnos ligoninę. „Sakiau, kad nelėktų“, – kalbėjo keleivio vietoje sėdėjęs vyriškis. Jis įvykio metu susitrenkė galvą, gausiai kraujavo, tačiau sąmonės neprarado. Galima spėtis, kad varėniškis buvo gerokai apspangęs.


2014-04-21 14:07

Istorija apie žmogaus padegimą subliuško po kriminalistų tyrimo

1

Naktį į sekmadienį Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą apie kraupų nusikaltimą – bandymą padegti žmogų. Atlikus tyrimą paaiškėjo, kad plaštaką ir šlaunis apdegęs Rozalimo (Pakruojo r.) gyventojas 28 metų M.K. nukentėjo ne nuo užpuolikų, o per nelaimingą atsitikimą. Ugnis pliūptelėjo, kai naktį degalus į automobilio baką pylusiam M.K. vienas jo draugas nusprendė pašviesti žiebtuvėliu.


2014-04-21 12:26

Mikroautobuso avarija Raudondvaryje: sužeista 10 žmonių

1|17

Pirmadienį prieš vidurdienį Kauno rajone, Raudondvaryje, avariją patyrė maršrutinis mikroautobusas, važiavęs iš Kauno į Jurbarką. Sužeista 10 žmonių - visi jie greitosios pagalbos automobiliu išvežti į Kauno klinikas.


2014-04-21 12:05

Vilniuje girtas kazachas vilkiko vairuotojas suvažinėjo tautietį

27|15

Patekęs po vilkiko ratais Vilniuje antrą Šv. Velykų diena žuvo žmogus. Paaiškėjo, kad vilkiko vairuotojas gali būti girtas. Incidentas šiek tiek prieš 10 val. įvyko Eišiškių pl. esančioje vienos įmonės teritorijoje. Pirminiais duomenimis, manevruodamas vilkikas kliudė ir sužalojo čia pat buvusį žmogų.


2014-04-21 10:30

Per gaisrus Kupiškio ir Šilutės rajonuose žuvo trys žmonės

Kupiškio rajone per gaisrą bute žuvo du žmonės - motina ir sūnus. Gaisras Kupiškio rajone, Subačiuje, kilo sekmadienį apie 5 val. Degė Aukštaičių aikštėje esantis J. R. (gimusios 1942 m.) butas. Per gaisrą apdegė lova ir aprūko patalpos. Gaisravietėje rasti buto šeimininkės ir sūnaus A. R. (gimusio 1971 m.) kūnai.


2014-04-21 10:30

Į Vilniaus ligoninę pateko šūviais sužalotas jaunuolis

1

Iš Vilniaus Salininkų gatvės pirmadienio naktį į ligoninę pristatytas sužalotas jaunuolis, praneša Policijos departamentas. Į Vilniaus ligoninę 1996 m. gimęs vaikinas paguldytas apie 3 val. dėl šautinės žaizdos klubikaulyje. Jis medikams paaiškino, kad jį Salininkuose sužalojo nepažįstami jaunuoliai.


2014-04-21 10:00

Šiauliuose vaikinui sulaužyta kaukolė

Sekmadienio naktį Šiauliuose smarkiai sužalotas 23-ejų vaikinas. Įtariamasis sulaikytas. Pasak Policijos departamento pranešimo, 1990 m. gimęs O. B. buvo sumuštas Višinskio aikštėje apie 3 val. 30 min. Vaikinas dėl kaukolės lūžio ir galvos smegenų sukrėtimo paguldytas į ligoninę.


2014-04-21 09:42

Vilniuje girtas kriminalistas sukėlė avariją, sužeista moteris

93|17| 

Viena moteris buvo sužalota sekmadienio vakarą Vilniuje apsivertus automobiliui, kurį vairavo girtas kriminalinės policijos biuro pareigūnas. Iš viso automobiliu važiavo keturi žmonės, tarp kurių buvo ir vaikas. Incidentas sostinės Vakariniame aplinkkelyje įvyko apie 19 val. 15 min. Justiniškių link važiavęs automobilis „Toyota RAV4“ užlėkė ant saugumo salelės, nulaužė kelio ženklą laikantį stulpą, grįžo į važiuojamąją kelio dalį, ją kirto, užskriejo ant šlaito ir vertėsi.