Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
V. Šapranausko išpažintis apie darbą televizijoje ir asmeninį gyvenimą (nuotraukos)

V. Šapranausko išpažintis apie darbą televizijoje ir asmeninį gyvenimą (nuotraukos)

Susikrovęs ant savęs tiek auksų, kurie dar net neaišku, ar auksai, blizgesio, gyvačių imitacijų, raudoną švarką, kryžių ir dainuojantis apie čigono laimę arba ką daryt. Ir tai juk viskas.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nelaimės
2014-07-24 19:14

Palangoje kilęs viesulas žalojo žmones ir nusiaubė paplūdimį

71|2| 

Ketvirtadienį per pietus centriniame Palangos paplūdimyje staiga kilęs stiprus viesulas pakėlė batutą, o šis krisdamas sunkiai sužalojo tris žmones, dar penki poilsiautojai patyrė lengvesnes traumas. Pajūryje gana reto gamtos reiškinio liudytojais tapo nuo jūros tilto į šiaurinę pusę tarp pliažo kavinės „Mojo Lounge“ ir už keleto šimtų metrų esančios dar vienos paplūdimio viešojo maitinimo palapinės poilsiavę žmonės.


2014-07-24 19:10

Kauno pakraštyje – kraupi vairuotojo žūtis

34|23

Ketvirtadienio popietę Kauno pakraštyje, link Karmėlavos gyvenvietės vedančiame kelyje įvyko skaudi eismo nelaimė. Nuo kelio nuvažiavo ir į medį nestabdydamas rėžėsi automobilis „Audi A4”. Jo vairuotojas nuo daugybės sužalojimų mirė vietoje. Automobilis lygioje kelio vietoje išvažiavo į šalikelę, ja nestabdant nuriedėjo kiek daugiau nei penkias dešimtis metrų ir milžiniška jėga rėžėsi į medį. Šiame kelio ruože didžiausias leistinas greitis 70 kilometrų per valandą.


2014-07-24 19:10

Vilniuje vairuodamas mirė vyras, automobilis trenkėsi į stulpą

5|12

Vilniuje vairuodamas mikroautobusą mirė vyras. Nevaldomas automobilis trenkėsi į kelio ženklą ir jį nuvertė. Spėjama, kad vairuotojui sustojo širdis. Pranešimą apie Justiniškių g. 119 į stulpą atsitrenkusį mikroautobusą „Ford Transit“ Vilniaus policija gavo apie 16 val. 47 min. Buvo pranešta, kad mikroautobuso vairuotojui reikia medikų pagalbos.


2014-07-24 18:22

Laimės kūdikis po kraupaus smūgio į rąstus pats išlipo lauk

4|2

Vieną Klaipėdos rajono gyventoją galima vadinti tikru laimės kūdikiu. Jo vairuojamam automobiliui dideliu greičiu įsirėžus į rąstus vežusio traktoriaus priekabą vyras ne tik išgyveno, bet ir pats sugebėjo išlipti iš sumaitotos mašinos. Nelaimė ketvirtadienio pavakare įvyko Klaipėdos rajone, žvyrkelyje greta Skomantų kaimo.


2014-07-24 15:15

Partrenktas senolis: „Nieko nemačiau, tik jauną vairuotoją“

4

Vilniaus policijai ketvirtadienį po pietų pranešta, kad automobilis partrenkė ir sužalojo vyrą. Nukentėjęs sako nepamatęs nei automobilio markės, nei numerio, tačiau atkreipė dėmesį į tai, kad jį partrenkusią mašiną vairavo jauna mergina.


2014-07-24 14:32

Šilutės rajono žvyrkelyje apsivertė „Renault“, nukentėjo moteris

2|5

Ketvirtadienio popietę Šilutės rajone,  Labatmedžio kaime, įvyko avarija, per kurią sužeista garbaus amžiaus moteris.


2014-07-24 13:40

Karo medikai gelbėjo per ceremoniją Vilniuje nualpusią mergaitę

4|3

Sostinės širdyje, Katedros aikštėje, iškilmingą Lietuvos kariuomenės vado pasikeitimo ceremoniją stebėję vilniečiai, turistai ir valdžios atstovai nė neįtarė, kad už jų nugaros vyko dramatiškas vaiko gelbėjimas. Renginyje budėję kariai prie pat centrinio įėjimo į Vilniaus arkikatedrą gaivino nuo karščio nualpusią ir susižalojusią dešimtmetę.


2014-07-24 11:39

Vilniuje nugriuvo ir susižalojo dviratininkas

3

Vilniuje ketvirtadienį pats virto ir susižalojo dviratininkas. Įtariama, kad jam lūžo kaulai.


2014-07-24 09:44

Trakų rajone ugniagesiai išgelbėjo į šulinį įkritusį vaiką

1

Trakų rajone ugniagesiai gelbėjo į šulinį įkritusį vaiką. Berniukas išgelbėtas ir perduotas greitosios pagalbos medikams.


2014-07-24 09:43

Kaune sužalota dviratininkė iš Suomijos

8

Praėjusio trečiadienio vakarą Kaune automobilis "Audi A4" kliudė ir sužalojo pėsčiųjų perėja dviračiu važiavusią 50 metų Suomijos pilietę. Dėl patirtų sužalojimų dviratininkė pristatyta į gydymo įstaigą.