V. Šapranausko išpažintis apie darbą televizijoje ir asmeninį gyvenimą (nuotraukos)

V. Šapranausko išpažintis apie darbą televizijoje ir asmeninį gyvenimą (nuotraukos)

Susikrovęs ant savęs tiek auksų, kurie dar net neaišku, ar auksai, blizgesio, gyvačių imitacijų, raudoną švarką, kryžių ir dainuojantis apie čigono laimę arba ką daryt. Ir tai juk viskas.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nelaimės
2015-10-07 08:27

Molėtų plente – avarija, nukentėjo trys žmonės

8|5

Trys žmonės buvo sužaloti ankstų trečiadienio rytą Vilniaus pakraštyje susidūrus dviem lengviesiems automobiliams. Avarija Molėtų plente, sankryžoje su Skersinės g. įvyko apie 7 val. 26 min. Čia susidūrė automobiliai „Honda Jazz“ ir „Ford Focus“. Pasak pareigūnus pasiekusio pranešimo, vienoje iš sudaužytų mašinų liko prispausta moteris, ji negali pati išlipti iš automobilio.


2015-10-07 08:09

Remontuojamo kelio atkarpoje mašina partrenkė vyrą

Lavoriškių kaime, Vilniaus rajone, trečiadienio rytą automobilis partrenkė 30 metų vyrą. Pareigūnų duomenimis, nelaimė įvyko, kai automobilio vairuotojas įlėkė į remontuojamą kelio atkarpą.


2015-10-07 06:25

Prieš šeimos tragediją – bloga motinos nuojauta

69|13|

Radviliškietė Emilija, kuriai antradienį sukanka 11 metų, gimtadienio nešvęs. Į dirbtinę komą panardinta mergaitė gydoma ligoninėje, o jos tėvas, motina ir 3 metų sesuo tapo kraupios avarijos aukomis.


2015-10-06 19:30

Kaune degė bendrovės patalpos

5

Antradienio vakarą, 19 val. 03 min., Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas apie tai, kad Kaune, A. Juozapavičiaus pr. 7B dega UAB „Norbalt“ persirengimo patalpos.


2015-10-06 17:13

Avarijos prie Plungės tyrimas: nauji liudijimai

 

Dukrą, mamą ir tėvą pražudžiusios avarijos prie Plungės tyrime – nauji liudijimai. Paskui jų BMW vykusi moteris sako, kad prieš pat avariją BMW nieko nelenkė ir greičio neviršijo. Vakar pareigūnai paskelbė, kad būtent BMW galėjo išvažiuoti į priešpriešinę eismo juostą. Pareigūnai aiškinasi, ar išties galėjo žūti visiškai nekalti žmonės.


2015-10-06 17:04

Kaunietė dingo be žinios, policija prašo pagalbos

3

Kaune be žinios dingo 57 metų Vytautė Juozapavičienė, gyvenanti Prancūzų gatvėje. Moteris pirmadienio rytą, apie 8 valandą išėjo iš namų ir iki šiol negrįžo.


2015-10-06 15:53

Ispanijoje nuskendo turistė iš Lietuvos

39

Antradienį ryte Ispanijoje, netoli Barselonos esančiame Lloret de Mar kurorte nuskendo turistė iš Lietuvos. Tai jau trečia jūros auka tame pačiame paplūdimyje per vieną savaitę. Katalonijos gaisrininkai praneša, jog moteris išėjo su grupe turistų maudytis į Sa Caleta paplūdimį apie pusę aštuonių ryto vietos laiku.


2015-10-06 15:12

Mirė scenos legenda Stasys Povilaitis

331|11|

Antradienį mirė scenos legenda Stasys Povilaitis. Maestro pralaimėjo kovą su vėžiu. Kaip pranešė ansamblis „Nerija“, antradienio rytą kovą su sunkia liga pralaimėjo didis žmogus, dainininkas, poetas, mūsų visų mylimas Stasys Povilaitis. „Lietuva prarado neblėstančio talento dainininką ir išskirtinės stiprybės žmogų. Ilsėkis ramybėje, maestro. Ansamblio „Nerija“ dainininkai reiškia gilią užuojautą dėl draugo ir kolegos Stasio Povilaičio netekties ir liūdi drauge su maestro šeima ir visais, kurie pažinojo S.Povilaitį asmeniškai arba buvo didžiulio jo talento gerbėjais.


2015-10-06 13:51

Iš ligoninės pasprukęs kražiškis dingo be žinios

1

Kelmės rajono policijos pareigūnai jau antras mėnuo ieško Kražių gyventojo 49 metų Ričardo Račkausko, kuris po medikų apžiūros paspruko iš ligoninės ir į namus nebegrįžo. Galvos traumą patyrusį R.Račkauskas greitosios pagalbos medikai į Respublikinės Šiaulių ligoninės Priėmimo–skubios pagalbos skyrių atvežė rugpjūčio 15-osios ryte. Kur susižalojo galvą, vyras medikams nesakė, o po jų apžiūros iš priėmimo skyriaus paspruko. Iš ligoninės pasišalinęs pacientas į namus negrįžo.


2015-10-06 12:20

Vilniaus r. nesuvaldyta mašina rėžėsi į medį, žuvo žmogus

11|6| 

Vienas žmogus žuvo antradienį Vilniaus rajone nesuvaldytam automobiliui nuvažiavus nuo kelio ir įsirėžus į medį. Įvykio vietoje paaiškėjo, kad automobilio vairuotojas yra girtas. Pranešimą apie nelaimę Vilniaus r. policija gavo apie 11 val. 22 min.


Populiariausi per 24 val.