Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
V. Šapranausko išpažintis apie darbą televizijoje ir asmeninį gyvenimą (nuotraukos)

V. Šapranausko išpažintis apie darbą televizijoje ir asmeninį gyvenimą (nuotraukos) (87)

Susikrovęs ant savęs tiek auksų, kurie dar net neaišku, ar auksai, blizgesio, gyvačių imitacijų, raudoną švarką, kryžių ir dainuojantis apie čigono laimę arba ką daryt. Ir tai juk viskas.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (87)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nelaimės
2014-04-19 21:27

Vilniečių pamėgtą restoraną Belmonte nusiaubė ugnis

52|38| 

Gausios Vilniaus ugniagesių pajėgos šeštadienį rytą buvo sukeltos ant kojų gavus pranešimą, kad užsiliepsnojo Belmonte esančio restorano stogas. Pranešimą apie gaisrą Belmonte Vilniaus ugniagesiai gavo apie 11 val. 57 min. Į gaisro vietą vietą nusiųsti net devyni gaisriniai automobiliai – šešios autocisternos, dvejos autokopėčios ir štabo automobilis. Į įvykio vietą atvykę pirmieji ugniagesiai patvirtino, kad dega restorano stogas. Lankytojai ir darbuotojai iš pastato spėjo išeiti. Gaisro priežastis kol kas nežinoma.


2014-04-19 20:12

Tauragės rajone automobilis rėžėsi į medį, 2 žmonės - be sąmonės

23|4

Šeštadienį po pietų Tauragės rajone, Žygaičių seniūnijos Girininkų kaime, per eismo įvykį nukentėjo keturi žmonės. Pasak Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinčios pareigūnės, automobilis „Audi” važiuodamas nuo Tauragės link Sartinininkų atsitrenkė į medį. Tauragės apskrities priešgaisrinės Kęsčių tarnybos ugniagesių komandos atstovas teigė, kad automobilis „Audi” važiavo žvyrkeliu, pasitaikė kalvota vieta, vairavęs vyras nesuvaldė transporto priemonės ir dėl to įvyko nelaimė.


2014-04-19 19:39

Šiauliuose nusižudė dėl kavos pakelio vagystės sulaikytas vyras

93

Šiauliuose kavos pakelį parduotuvėje nugvelbęs ir dėl to už grotų patekęs 36 metų Ž.B. gyvenimą baigė savižudybe. Pastovios gyvenamosios vietos neturintis Ž.B dėl vagystės buvo sučiuptas penktadienį vakare – iš parduotuvės vyriškis pavogė kavos pakelį. Vagystę Ž.B. įvykdė būdamas girtas.


2014-04-19 13:28

Vilniuje įgriuvo parduotuvės „Norfa“ lubos

30

Šeštadienį į prekybos centrą užsukę pirkėjai ne juokais sunerimo. Nemenčinės plente, Gvazdikų sodų 1-oje g. esančioje „Norfoje“ įgriuvo pakabinamos lubos. Lubų stakta įgriuvo alaus ir stipriojo alkoholio skyrių praėjime. Kaip portalui lrytas.lt pabrėžė „Norfos“ atstovas spaudai Darius Ryliškis, įgriuvo viena lubų pusė. Jis pabrėžė, kad silpna buvo pakabinama konstrukcija, tai nebuvo pagrindinė lubų siena ar atraminė konstrukcija. Dėl saugumo, į stipriojo alkoholio skyrių neįleidžiami klientai.


2014-04-19 13:27

Vilniuje liepsna naikino restoraną Belmonte

25

Šeštadienį prieš vidurdienį ugniagesiai skubėjo į Belmontą - užsidegė ten esančio restorano stogas. Gaisras lokalizuotas per daugiau nei valandą, žmonės įvykio metu nenukentėjo.


2014-04-19 10:40

„VW Golf“ skrydis į mišką: broliai ligoninėje, 17-etė policijoje

35|26| 

Du broliai sunkiai sužaloti ir išvežti į ligoninę, o kartu važiavusiai nepilnametei medikai pagalbą suteikė įvykio vietoje. Automobilis sudaužytas nepataisomai, policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Taip baigėsi dviejų brolių ir nepilnametės merginos pasivažinėjimas duobėtu miško keliuku Vilniaus pakraštyje. Incidentas naktį iš penktadienio į šeštadienį apie 0 val. 45 min. įvyko miške Santariškių g. Nesuvaldytas automobilis „Volkswagen Golf“, kuriuo važiavo du 18-19 metų broliai ir septyniolikmetė mergina, nuskriejo nuo kelio, įlėkė į mišką ir vertėsi laužydamas medžius bei krūmynus.


2014-04-19 09:49

Girtos kompanijos skrydis automobiliu baigėsi aukštyn ratais

13|4

Panevėžio rajone kai kam Didysis Šeštadienis prasidėjo nekaip. Anksti rytą kelyje Panevėžys – Kupiškis ties Paliūniškio kaimu „SAAB“ markės automobilis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, ją pervažiavo, išlaužė metalinius atitvarus ir kitoje pusėje nuvažiavęs nuo kelio, apsivertė.


2014-04-19 08:56

Atsikabinusi priekaba su lentomis vos nepražudė vairuotojo

25|17| 

Automobilio „Toyota Avensis“ vairuotojo kelionė su kroviniu vos nesibaigė tragiškai. Kelyje Vilnius-Panevėžys, netoli išvažiavimo iš sostinės automobilis su priekaba, pilna lentų ir medinių sijų, patyrė avariją. Per nelaimę niekas nenukentėjo, tačiau mašina buvo stipriai apgadinta.


2014-04-19 03:33

Jaunuolių pasivažinėjimas: automobilis apsivertė, 2 sužeisti

1|26

Du broliai sunkiai sužaloti ir išvežti į ligoninę, o kartu važiavusiai nepilnametei medikai pagalbą suteikė įvykio vietoje. Automobilis sudaužytas nepataisomai, policija pradėjo ikiteisminį tyrimą. Taip baigėsi dviejų brolių ir nepilnametės merginos pasivažinėjimas duobėtu miško keliuku Vilniaus pakraštyje. Incidentas naktį iš penktadienio į šeštadienį apie 0 val. 45 min. įvyko miške Santariškių g. Nesuvaldytas automobilis „Volkswagen Golf“, kuriuo važiavo du 18-19 metų broliai ir septyniolikmetė mergina, nuskriejo nuo kelio, įlėkė į mišką ir, laužydamas medžius bei krūmynus, vertėsi.


2014-04-18 22:56

Didelis gaisras Telšių rajone suniokojo gyvenamąjį namą

1

Didžiulis gaisras penktadienio vakarą įsiplieskė Telšių rajone. Ugnis smarkiai nuniokojo gyvenamąjį namą. Gaisrą gesino gausios ugniagesių pajėgos.