V. Šapranausko išpažintis apie darbą televizijoje ir asmeninį gyvenimą (nuotraukos)

V. Šapranausko išpažintis apie darbą televizijoje ir asmeninį gyvenimą (nuotraukos)

Susikrovęs ant savęs tiek auksų, kurie dar net neaišku, ar auksai, blizgesio, gyvačių imitacijų, raudoną švarką, kryžių ir dainuojantis apie čigono laimę arba ką daryt. Ir tai juk viskas.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nelaimės
2015-09-03 06:11

Vilniuje nepilnamečio vairuojamas BMW sužalojo du pareigūnus

110|19| 

Trečiadienio vakarą Vilniuje, S.Konarskio gatvėje, įvyko avarija, į kurią pakliuvo ir policijos ekipažas. Apie 19 val. susidūrė BMW ir policijosPasipuikuoti norėjęs nepilnametis trečiadienio vakarą Vilniuje sportiniu automobiliu sukėlė avariją, per kurią nukentėjo du policijos pareigūnai. Per incidentą taip pat apgadintos trys mašinos. Incidentas apie apie 19 val. įvyko S.Konarskio gatvėje.


2015-09-02 23:41

Kaune 20-metis biržietis po barnio su drauge rėžėsi į autobusą

6

Kaune trečiadienio vakarą „Audi“ vairavęs dvidešimtmetis sukėlė itin skaudžią avariją, kurios metu nukentėjo trys žmonės. Šis jaunas vairuotojas ir jo 18-metė mergina dėl daugybinių kūno sužalojimų nuvežti į Kauno klinikas, jų būklė sunki. Nelaimė įvyko Šiaurės prospekte. Pirminiais duomenimis, „Audi“ vairuotojas, smarkiai viršydamas leistiną greitį, išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su keleiviniu 20-ojo maršruto autobusu.


2015-09-02 19:55

Tauragėje sprogo butas bendrabutyje, žuvo žmogus

14|23|

Tauragės ugniagesiai trečiadienį po pietų skubėjo gesinti gaisro, kilusio bendrabutyje. Paaiškėjo, kad nutekėjus dujoms bute įvyko sprogimas. Per incidentą žuvo žmogus.


2015-09-02 19:51

Šalia V. Tomaševskio giminaičių namo – vėl gaisrai

9|14| 

Ryte degė medinis namas, vakare – šalia esantis sandėliukas. Trečiadienį į Vilniaus centre esančia apleistą sodybą ugniagesiai vyko mažiausiai tris kartus.


2015-09-02 16:27

Drama V. Tomaševskio giminaičių name: kilus gaisrui sudegė vyras

69|45| 

Vienas žmogus žuvo trečiadienio rytą Vilniaus centre užsiliepsnojus apleistam pastatui. Gesinti gaisro buvo mestos gausios ugniagesių pajėgos. Įtariama, kad žuvęs vyras galėjo susideginti su visu namu. Tuo tarpu tame pačiame name daug metų gyvenę politiko Valdemaro Tomaševskio giminaičiai įsitikinę, kad namas buvo padegtas.


2015-09-02 14:55

Savo butą padegusi šiaulietė išvežta į psichiatrijos ligoninę

Naktį į trečiadienį Šiaulių ugniagesiams teko skubėti gesinti Tilžės gatvėje padegto buto. Apie dviejų aukštų mūriniame name esančiame bute kilusį gaisrą buvo pranešta prieš vidurnaktį. Atskubėjus ugniagesiams liepsnos siautėjo viename šio buto kambaryje. Per gaisrą apdegė šiame kambaryje buvę baldai, namų apyvokos daiktai, patalynė, aprūko sienos ir lubos.


2015-09-02 14:55

Maža avarija Vilniuje sukėlė didelę transporto spūstį

2

Antradienį po pietų Vilniuje susidūrę du automobiliai kuriam laikui gana stipriai sutrikdė transporto eismą vienoje iš judriausių sostinės gatvių. Kaip redakciją informavo skaitytojas Tautvydas, incidentas prieš 14 val. įvyko Geležinio Vilko g. ties Vingio parku. Važiuojant nuo centro susidūrė mikroautobusas „Volkswagen“ ir lengvasis automobilis „Audi“.


2015-09-02 13:20

Sunku, bet įmanoma: visureigis virto kildamas į kalną

5|15

Antradienį Kaune lyjant vairuotojas vingiuotame kelyje nesuvaldė visureigio „Mitsubishi Pajero“ ir šis apvirto. Vyras išvežtas į ligoninę.


2015-09-02 12:57

Vilniaus ligoninėje mirė automobilio partrenktas vyras

5|14

Sekmadienį Vilniuje automobilio partrenktas pėsčiasis naktį iš antradienio į trečiadienį ligoninėje mirė. Kaip jau skelbė lrytas.lt, sekmadienį apie 19 val. 40 min. Vilniuje, Ukmergės g. ir Ozo g. sankryžoje, automobilis „Audi A4“, kurį vairavo 64-erių metų vyras, partrenkė ir sužalojo nenustatytoje vietoje, degant raudonam šviesoforo signalui, ėjusį 42-ejų metų vyrą, kuris dėl įvairių kūno sužalojimų paguldytas į ligoninę.


2015-09-02 12:38

Kaune, netoli „Megos“ – avarija, susidarė didelės mašinų spūstys

3

Kaune trečiadienį, apie vidurdienį, judrioje eismo vietoje susidūrus automobiliams, susidarė kelių kilometrų ilgio automobilių spūstys. Avarija įvyko greitkelio Vilnius – Kaunas 99-ajame kilometre, Kauno pakraštyje esančiame Islandijos plente netoli nuo prekybos centro „Mega“.


Populiariausi per 24 val.