Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
V. Šapranausko išpažintis apie darbą televizijoje ir asmeninį gyvenimą (nuotraukos)

V. Šapranausko išpažintis apie darbą televizijoje ir asmeninį gyvenimą (nuotraukos)

Susikrovęs ant savęs tiek auksų, kurie dar net neaišku, ar auksai, blizgesio, gyvačių imitacijų, raudoną švarką, kryžių ir dainuojantis apie čigono laimę arba ką daryt. Ir tai juk viskas.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nelaimės
2014-10-20 07:08

Pirmadienio rytą Vilniuje per avariją sužaloti du žmonės.

Mažiausiai du žmonės buvo sužaloti pirmadienio rytą Vilniuje, kai sankryžoje susidūrė du automobiliai.


2014-10-19 21:07

Vilniuje BMW susidūrė su „Seat“, sunkiai sužeista mergina

6|9

Vilniuje sekmadienio Žvėryne susidūrė automobiliai BMW ir „Seat“, per nelaimę buvo sunkiai sužeista mergina. Nelaimė įvyko Narbuto ir Sėlių g. sankryžoje apie 20 val. Automobilis BMW važiavo iš Sėlių gatvės ir ketino sukti į Narbuto gatvę, kai į jo šoną įsirėžė Narbuto gatve atskriejęs „Seat“ automobilis su trimis kauniečiais.


2014-10-19 16:07

Klaipėdoje girtas vyras sukėlė avariją, ligoninėje - 5 žmonės

41|2

Sekmadienio vidurdienį Klaipėdoje Mokyklos gatvėje ant viaduko įvyko avarija. Netrukus paaiškėjo, kad ją sukėlė neblaivus vairuotojas. Bendrajam pagalbos centrui 11 val. 51 min. buvo pranešta, kad automobilyje yra prispaustų žmonių. Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pajėgos. Informacija perduota Klaipėdos greitajai medicinos pagalbai ir Klaipėdos apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.


2014-10-19 16:02

Anykščių rajone namo kieme rasta negyva moteris

Šeštadienio rytą Anykščių rajone esančiame Vaidlonių kaime rasta negyva moteris, pranešė Policijos departamentas.


2014-10-19 15:59

Marijampolėje peiliu sužalotas vyras

Marijampolėje nepažįstamieji sužalojo trisdešimtmetį vyrą.


2014-10-19 15:49

Panevėžyje statybiniame vagonėlyje sudegė žmogus

Panevėžyje per gaisrą žuvo žmogus, o Vilniuje ir Klaipėdoje buvo padegtos butų durys.


2014-10-19 13:34

Sudaužė BMW ir paliko gatvėje

4

Kaune, Trakų ir Bažnyčios agtvių sankryžoje nuo šeštadienio popietės stovi savininko paliktas trečiosios serijos BMW, kuris pateko į eismo įvykį ir savo eiga judėti nebegali. Liudininkas pasakojo neva BMW sankryžoje rėžėsi į automobilį „Toyota", tačiau nežino, kurios mašinos vairuotojas pažeidė kelių eismo taisykles. „Išgirdau didelį trenksmą, o vėliau išvydau smarkiai apgadintus automobilius“, - lrytas.lt pasakojo vyriškis.


2014-10-19 13:09

Vilnietei sunku patikėti, kad dukters palaikai buvo taip arti

42|6| 

Dingusios vilnietės Ilonos Valiukevič ieškojusi motina Anelia iki šiol prisimena šiurkščius policijos pareigūnų žodžius. Vilnietė dešimt metų vylėsi pamatyti savo dukrą dar gyvą. Tačiau kai praėjusią savaitę iš Neries buvo ištrauktas Ilonai priklausęs automobilis, viltį pakeitė nerimas. „Iki tol melsdavausi už Iloną kaip už gyvą, o dabar – kaip už mirusią“, – atsiduso vilnietė.


2014-10-19 13:08

Didžiulis gaisras Kaune nusiaubė gyvenamąjį namą

3|24

Prieš vidurnaktį kilęs gaisras smarkiai suniokojo 8 butų namą Kaune, Petrašiūnų rajone esančioje Ekskavatorininkų gatvėje. Žmonės spėjo palikti pastatą ir nenukentėjo. Pirmieji atvira liepsna degantį daugiabutį pastebėjo iš medžioklės grįžę gretimo namo gyventojai. Vyriškiai puolė į laiptinę ir ėmė žadinti spėjusius užsnūsti žmones.


2014-10-19 09:03

Pas kaimynus nuėjęs keturmetis sukėlė ant kojų suaugusiuosius

5

Šeštadienio vakarą Kauno apskrities policijos budėtojai iš Bendrojo pagalbos centro gavo pranešimą, kad apie 17.00 val. Medelynų gatvėje pas kaimynų vaiką žaisti išėjo ketverių metų vaikas, tačiau apie 18.00 val. tėvams nuėjus jo parsivesti, paaiškėjo, kad keturmetis pas kaimynus nebuvo atėjęs.


Populiariausi per 24 val.