V. Šapranausko išpažintis apie darbą televizijoje ir asmeninį gyvenimą (nuotraukos)

V. Šapranausko išpažintis apie darbą televizijoje ir asmeninį gyvenimą (nuotraukos)

Susikrovęs ant savęs tiek auksų, kurie dar net neaišku, ar auksai, blizgesio, gyvačių imitacijų, raudoną švarką, kryžių ir dainuojantis apie čigono laimę arba ką daryt. Ir tai juk viskas.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nelaimės
2015-07-31 17:30

Dėl avarijos kelyje Klaipėda–Kaunas susidarė spūstys

3

Penktadienio popietę dėl smarkaus lietaus įvyko didelė avarija. Apie 15 val. policija gavo pranešimą, kad kelyje Klaipėda–Kaunas susidūrė keli automobiliai. Kelyje susidūrė keturios transporto priemonės, o viena jų rėžėsi į kelkraščio atitvarus. Tauragės apskrities policija informavo, kad nei vairuotojams, nei jų keleiviams medikų pagalbos neprireikė, bet dėl avarijos automagistralėje susidarė spūstys.


2015-07-31 14:37

Panevėžio rajone apskretėlio bute kilo gaisras

1|6

Panevėžio ugniagesiai penktadienį skubėjo gesinti daugiabučio penktame aukšte kilusio gaisro. Šalia miesto esančioje Dembavos gyvenvietėje, Veteranų gatvėje, iš vieno buto penktame aukšte veržėsi dūmai. Pirmieji juos užuodė ketvirtame aukšte gyvenantys žmonės.


2015-07-31 13:48

Per savaitę eismo nelaimėse žuvo keturi žmonės

Per savaitę eismo nelaimėse Lietuvoje žuvo keturi žmonės, pranešė Kelių policijos tarnyba. Iš viso įvyko 65 avarijos, per kurias nukentėjo žmonės. Žuvo du motociklininkai ir vienas automobilio vairuotojas bei dviratininkas – trys vyrai ir moteris, jų amžiaus vidurkis yra 44 metai. Dar 79 žmonės buvo sužeisti, iš jų 12 – nepilnamečiai.


2015-07-31 12:08

Šilutėje į avariją pateko betoną vežęs sunkvežimis, yra sužeistų

2|4

Penktadienį priešpiet į eismo įvykį netoli Juknaičių pateko betoną vežęs sunkvežimis. Avarija įvyko, kai sunkiasvorė transporto priemonė, bandydama išvengti susidūrimo su prieš ją sustojusiu ir į kairę pasukti norėjusiu „VW Sharan“ automobiliu, pasuko dešiniau, užvažiavo ant kelkraščio ir nuslydo nuo kelių metrų šlaito. Koją pakišo ir šlapia kelio danga.


2015-07-31 11:33

Vilniaus rajone per gaisrą fermoje sudegė gyvuliai

Ketvirtadienio vakarą Vilniaus rajone esančioje fermoje kilus gaisrui žuvo gyvuliai. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, apie gaisrą Paberžės seniūnijos Kazimieravo kaime esančioje fermoje pranešta 22.23 val. Į įvykio vietą buvo išsiųstos penkios ugniagesių brigados.


2015-07-31 10:56

Panevėžyje sužeistas mopedu važiavęs septyniolikmetis

Ketvirtadienį Panevėžyje susidūrus lengvajam automobiliui ir mopedui sužeistas mopedu važiavęs septyniolikmetis. Kaip pranešė Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, avarija Vilniaus ir Staniūnų gatvių sankryžoje įvyko, kai „Mercedes Benz ML 230“ vairavęs 1966 metais gimęs vyras, sukdamas iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindiniu keliu tiesiai važiavusio mopedo „Honda CBR 125R“ ir su juo susidūrė.


2015-07-31 09:42

Klaipėdoje vyras, kaip įtariama, nušoko nuo tilto

Klaipėdos ligoninėje gydomas vyras, kuris, kaip įtariama, trečiadienį nušoko nuo tilto. Policijos departamentas pranešė, kad nenustatytos tapatybės maždaug 30 metų vyras į ligoninę atvežtas iš Prano Lideikio gatvės. Vyras gydomas dėl įvairių kūno sužalojimų.


2015-07-30 18:33

Kaune susidūrė du automobiliai ir autobusas

6| 

Kaune dviejų automobilių ir autobuso avarija smarkiai sutrikdė eismą Europos prospekte, žmonės įvykio metu nenukentėjo.


2015-07-30 18:26

Gelbėtojams Tian Šanio kalnuose nepavyko paimti lietuvės kūno

26|

Trečiadienio naktį Tian Šanio kalnuose lietuvės Boženos Bienkunskos žūtimi pasibaigusią akmenų griūtį patyrusi keliautojų grupė – jau gelbėtojų rankose. Draudimo bendrovės „PZU Lietuva“ partneris „Altas assistance“ informavo, kad trečiadienį vėlai vakare gelbėtojai susitiko su nuo griūties nukentėjusia grupe – septyniais jaunais keliautojais iš Lietuvos.


2015-07-30 13:05

Telšių rajone dvi avys krito ne nuo vilko, bet nuo šuns

2

Telšių apskrities policijos komisariato pareigūnai pradėjo tyrimą dėl dviejų Ubiškės kaime papjautų avių. Paaiškėjo, kad dvi pievoje besiganiusios avys krito ne nuo vilko, o nuo čia priklydusio Sibiro laikų veislės šuns. Dviejų avių netekęs ūkininkas patirtus nuostolius įvertino 400 eurų.


Populiariausi per 24 val.