Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
S.Berlusconi sužadėtinė ėmėsi karpyti magnato namų ūkio išlaidas

S.Berlusconi sužadėtinė ėmėsi karpyti magnato namų ūkio išlaidas

2013-10-10 15:24, atnaujinta 2013-10-10 16:44

Silvio Berlusconi gyveno chaotišką gyvenimą, buvo išnaudojamas veltėdžių ir gerokai permokėdavo bakalėjininkams, naujausiame interviu pasakojo 49 metais už politiką jaunesnė jo mergina.

1/4

Francesca Pascale tapo tvirta S.Berlusconi atrama. "Reuters" nuotr.

S.Berlusconi sužadėtinė ėmėsi karpyti magnato namų ūkio išlaidas

1 / 4

Francesca Pascale tapo tvirta S.Berlusconi atrama. "Reuters" nuotr.

Francesca Pascale tapo tvirta S.Berlusconi atrama. "Reuters" nuotr.

F.Pascale pasirodė esanti taupi ir mokanti skaičiuoti moteris. AP nuotr.

S.Berlusconi šeimos turtas vertinimas 6,2 mlrd. JAV dolerių, įskaičiuojant televizijos imperiją „Mediaset“, leidyklą ir futbolo klubą „AC Milan“. AP nuotr.

(4 nuotraukos) "Reuters" nuotr., AP nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvairenybės
2014-08-27 16:58

Turistai linksminosi Ispanijos pomidorų mūšyje

2|9

Ispanijos rytuose esančiame Bunjolio mieste trečiadienį per tradicinį pomidorų mūšį „Tomatina“, kuris kasmet pritraukia tūkstančius žmonių, pusnuogiai dalyviai svaidėsi pomidorais ir maudėsi raudonoje košėje.


2014-08-27 15:53

Turistai linksminosi Ispanijos pomidorų mūšyje

9

Ispanijos rytuose esančiame Bunjolio mieste trečiadienį per tradicinį pomidorų mūšį „Tomatina“, kuris kasmet pritraukia tūkstančius žmonių, pusnuogiai dalyviai svaidėsi pomidorais ir maudėsi raudonoje košėje. Vietos gyventojai ir turistai, net iš tokių tolimų šalių kaip Jungtinės Valstijos ir Japonija, suplūdo į Bunjolį, kur „per didžiausią pasaulyje maisto mūšį“ nuo sunkvežimių priekabų visomis kryptimis skraidė minkšti prinokę pomidorai. „Buvo gan smagu, juos traiškyti ir svaidyti. Lijo pomidorais“, – sakė 27 metų oro bendrovės darbuotoja Jessica Sims iš JAV Jutos valstijos, kuri iš mūšio pasitraukė raudona tyre permerktais baltais marškinėliais. „Buvo truputį baisu ir pavojinga. Jei pasilenki paimti pomidoro, gali nebeatsistoti“, – sakė ji.


2014-08-26 21:03

Australijos miškuose sugautas kalną vilnų užsiauginęs avinas

6| 

Australijai priklausančioje Tasmanijos saloje aptiktas avinas rekordininkas. Spėjama, kad gyvylys nekirptas mažiausiai šešerius metus. Jis taip apaugo vilna, kad prastai mato ir sunkiai juda, todėl buvo lengvai sugautas.


2014-08-26 19:53

Po žiemos olimpiados Sočis tapo visų pamirštu miestu vaiduokliu

139|10|

Rusų tinklaraštininkas Aleksandras Belenkis aplankė Sočio miestą, prabėgus pusmečiui po pasaulį sužavėjusių žiemos olimpinių žaidynių. Vaizdai, kuriuos jis pamatė, toli gražu neatspindi tų vilčių ir investicijų, kurias į kurortą dėjo Rusijos valdžia.


2014-08-26 19:13

10 mitų ir faktų apie keliones lėktuvu

12

Daugelį metų keliaujantieji oru būdavo įspėjami: išjunkite elektroninius prietaisus lėktuvui kylant ir leidžiantis. Esą telefonai, planšetės ar kompiuteriai trikdo lainerio navigacinės įrangos darbą. Pasirodo, tai – mitas. Australijoje nuo antradienio įvairiausiais prietaisais leidžiama naudotis viso skrydžio metu. Tokių mitų yra ir daugiau, skelbia „Daily Mail“.


2014-08-26 16:50

Amerikietis su dukra pagavo mėlyną omarą

1|2

JAV Meino valstijoje vienas amerikietis pagavo itin retą laimikį. Vyras kartu su savo 14-mete dukterimi iš vandens ištraukė mėlyną omarą, skelbia AP. Omarai paprastai tamsūs, o juos išvirus – raudoni. Mėlynos spalvos omarų – tik vienas iš 2 milijonų.


2014-08-26 10:48

Moteriai išoperuotas prieš 36 metus susiformavęs embrionas

3

Indijoje gydytojai 60 metų moteriai išoperavo prieš 36 metus susiformavusio embriono griaučius ir mano, kad šis atvejis yra ilgiausiai trukęs žuvusio embriono nešiojimas.


2014-08-25 17:22

Azijos tualetuose vietoj popieriaus naudojami akmenys

65|12

Nuvykus į Viduriniąją Aziją kultūrinis šokas ištikti gali visur. Net tualete. Šios intymios vietelės šiame regione yra bendros. Nesitikėkite, kad triviečiame namelyje bus įrengtos pertvaros. Nenustebkite, jeigu jus tupintį ir susikaupusį užkalbins kaimynas ar tiesiog smalsuolis. Ir tualetinis popierius čia naudojamas retai. Dažniau galima rasti kibiriuką su akmenimis.


2014-08-25 17:21

Britai po 200 metų prisiminė, kaip sudegino Baltuosius rūmus

3

Britų juokus supranta ne visi, ypač, kai šmaikštaujama istorinėmis temomis. Tuo įsitikino Jungtinės Karalystės ambasada Vašingtone, kuri atsiprašė JAV vyriausybės už nuotraukas ir pareiškimus 200-jų Baltųjų rūmų sudeginimo jubiliejaus proga, skelbia "The Daily Telegraph".


2014-08-25 15:35

Sankcijos veikia? Norvegijoje rusai susimušė dėl sauskelnių

52

Apie 50 Murmansko srities gyventojų Norvegijos Ser Varangerio municipaliteto parduotuvėje sukėlė muštynes dėl sauskelnių, praneša „FlashNord“. „Aš pats mačiau, kaip visas sauskelnių padėklas buvo išpirktas viso labo per 20 sekundžių. Sauskelnių supirkimas - jau senokai iškilusi problema, bet dabar pirkėjų grupių iš Rusijos elgesys darosi vis agresyvesnis“, - sakė „Rema 1000“ prekybos tinklo regiono direktorius Ronny Repvikas.


Populiariausi per 24 val.