Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
S.Berlusconi sužadėtinė ėmėsi karpyti magnato namų ūkio išlaidas

S.Berlusconi sužadėtinė ėmėsi karpyti magnato namų ūkio išlaidas (2)

2013-10-10 15:24, atnaujinta 2013-10-10 16:44

Silvio Berlusconi gyveno chaotišką gyvenimą, buvo išnaudojamas veltėdžių ir gerokai permokėdavo bakalėjininkams, naujausiame interviu pasakojo 49 metais už politiką jaunesnė jo mergina.

1/4

Francesca Pascale tapo tvirta S.Berlusconi atrama. "Reuters" nuotr.

S.Berlusconi sužadėtinė ėmėsi karpyti magnato namų ūkio išlaidas

1 / 4

Francesca Pascale tapo tvirta S.Berlusconi atrama. "Reuters" nuotr.

Francesca Pascale tapo tvirta S.Berlusconi atrama. "Reuters" nuotr.

F.Pascale pasirodė esanti taupi ir mokanti skaičiuoti moteris. AP nuotr.

S.Berlusconi šeimos turtas vertinimas 6,2 mlrd. JAV dolerių, įskaičiuojant televizijos imperiją „Mediaset“, leidyklą ir futbolo klubą „AC Milan“. AP nuotr.

(4 nuotraukos) AP nuotr., "Reuters" nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (2)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvairenybės
2014-04-24 14:17

Prieš 40 metų sukurtas genialus žaislas suspindo deimantais

 

Praėjo jau net 40 metų nuo tada, kai vengrų išradėjas ir architektas Erno Rubikas sukūrė vieną populiariausių žaislų – Rubiko kubą. Šių metinių paminėjimui Niudžersyje atidaryta speciali Rubiko-kubo paroda. Joje galima išvysti pirmuosius kubo prototipus, pagamintus iš medžio ir gumos juostų, arba pasigrožėti brangiausiu kada nors sukurtu kubu, kurio gamybai panaudotas 18 karatų auksas ir daugiau kaip 1360 brangakmenių. jo vertė siekia 2,5 milijonų dolerių.


2014-04-24 11:03

„WikiLeaks“ informatorius oficialiai tapo moterimi

18|2

JAV karys Bradley Manningas, nuteistas už slaptų dokumentų nutekinimą interneto svetainei „WikiLeaks“, nuo šiol teisiškai bus vadinamas Chelsea Manning, trečiadienį nusprendė teisėjas.


2014-04-24 09:36

Parašiutininkų šuolis nuo aukščiausio pasaulio dangoraižio

 

Pasaulio parašiutizmo čempionai Vince Reffet ir Fred Fugen atliko šuolius nuo didžiausio pasaulio pastato - „Burj Khalifa“ dangoraižio Dubajuje, kurio aukštis siekia 828 metrus. Šie šuoliai - rekordiniai, nes jie atlikti nuo pačios pastato viršūnės - smailaus bokšto.


2014-04-23 20:27

JAV - pirmoji pasaulyje trijų moterų santuoka

58

Jungtinėse Amerikos Valstijose, Masačusetse gyvenančios Doll, Kitten ir Breen atrado gyvenimo džiaugsmą. Viena su kita susituokusios moterys ne tik gyvena kartu, tačiau ir laukiasi pirmojo vaiko, rašo dailymail.co.uk


2014-04-23 18:53

Pranešta apie dar vieną V.Janukovyčiaus rezidenciją prie Maskvos

11|

Neoficiali buvusio Ukrainos prezidento Viktoro Janukovyčiaus rezidencija Rusijoje gali būti prie Maskvos, Rubliovo-Uspensko plento rajone esančiame „Landšafto“ kaime, praneša Rusijos televizijos kanalas „Dožd“. Tai – vienas pačių brangiausių „Rubliovkos“ namų. Jį V.Janukovyčius įsigijo dar prieš 5-6 metus.


2014-04-23 16:25

Per plauką nuo mirties: traukinys čeką išvertė iš batų

1| 

Kamera užfiksavo, kaip nusileidus užkardui 77-erių čekas jo nepaiso ir ramiai bando pereiti bėgius. Dideliu greičiu atskriejęs traukinys kliudė vyrą ir tiesiogine prasme išvertė jį iš batų. Tačiau traukinio nublokštas čekas rimtesnių sužeidimų nepatyrė ir netrukus atsikėlė bei nuėjo šalin. Policija už taisyklių nepaisymą pensininkui skyrė baudą, siekiančią beveik 350 litų.


2014-04-23 15:49

Rusijos armijos choras šlovina „žaliuosius žmogeliukus“ Kryme

25

Rusijos armijos choras išleido dainą, šlovinančią uniformas be atpažinimo ženklų vilkėjusius karius, kurie perėmė kontrolę Kryme prieš Maskvos įvykdytą to Ukrainos regiono aneksiją, pramintus „mandagiais žmonėmis“ dėl jų santūraus elgesio.


2014-04-23 09:50

Menininkė nutapė paveikslą, iš vaginos mėtydama kiaušinius

124|

Šį performansą būtų galima velykine tapyba. Dažų pripildytas kiaušinis teškiasi ant lapo, palikdamas spalvotą dėmę. Tada kitas, po jo dar keli. Galiausiai lapas sulenkiamas pusiau, kad gautas vaizdas atsispaustų dvigubai. Gal ir atrodytų nieko ypatingo, bet pažymėtina viena detalė. Kiaušiniai ant popieriaus krenta iš moters vaginos. Ši, nuoga atsistojusi miesto aikštėje prieš žiūrovus, pasilypėjusi ant paaukštinimų, „deda“ susikištus į vaginą kiaušinius vieną po kito.


2014-04-22 16:53

V.Putiną su A.Hitleriu palyginęs žurnalas užrūstino Rusiją

 

Kazachstano vietinis žurnalas papiktino Rusiją. Balandžio mėnesio numeris buvo skirtas Adolfui Hitleriui, o pats diktatorius buvo palygintas su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. Kiekvieną mėnesį žurnalas skiria savo numerį kuriai nors istorinei asmenybei, pavyzdžiui, Sovietų Sąjungos lyderiui Josefui Stalinui ar Mongolų - Čingischanui.


2014-04-21 15:52

Amerikietis liko gyvas po penkių valandų kelionės lėktuvo rate

12| 

Šešiolikmetis iš Jungtinių Amerikos Valstijų liko gyvas po nepaprastos kelionės – po penkių valandų skrydžio iš Kalifornijos į Havajus pasislėpus rato ertmėje, praneša BBC. Oro linijų „Hawaiian Airlines“ atstovė spaudai pranešė, kad paauglys buvo pastebėtas po to, kai lėktuvas sekmadienio rytą nusileido ant žemės.