Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
S.Berlusconi sužadėtinė ėmėsi karpyti magnato namų ūkio išlaidas

S.Berlusconi sužadėtinė ėmėsi karpyti magnato namų ūkio išlaidas

2013-10-10 15:24, atnaujinta 2013-10-10 16:44

Silvio Berlusconi gyveno chaotišką gyvenimą, buvo išnaudojamas veltėdžių ir gerokai permokėdavo bakalėjininkams, naujausiame interviu pasakojo 49 metais už politiką jaunesnė jo mergina.

1/4

Francesca Pascale tapo tvirta S.Berlusconi atrama. "Reuters" nuotr.

S.Berlusconi sužadėtinė ėmėsi karpyti magnato namų ūkio išlaidas

1 / 4

Francesca Pascale tapo tvirta S.Berlusconi atrama. "Reuters" nuotr.

Francesca Pascale tapo tvirta S.Berlusconi atrama. "Reuters" nuotr.

F.Pascale pasirodė esanti taupi ir mokanti skaičiuoti moteris. AP nuotr.

S.Berlusconi šeimos turtas vertinimas 6,2 mlrd. JAV dolerių, įskaičiuojant televizijos imperiją „Mediaset“, leidyklą ir futbolo klubą „AC Milan“. AP nuotr.

(4 nuotraukos) AP nuotr., "Reuters" nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvairenybės
2014-07-28 20:53

Tailande įkliuvo dramblio kaulo kontrabandą bagaže gabenę vyrai

 

Vietnamietis ir kinas atsidūrė už grotų, kai Tailando muitinės pareigūnai vyrų bagaže aptiko 700 tūkst. litų vertės kontrabandą. Įtariamieji buvo sulaikyti Bankoko oro uoste su 18 dramblio įlčių ir beveik 600 dramblio kaulo produktų.


2014-07-28 16:19

Niujorko centre - spalvota nuogalių šventė

10|40

Niujorko centre Manhatane dailininkai publikos akivaizdoje spalvotais dažais išpiešė 40 apsinuoginusių modelių kūnus. Tokia akcija, pavadinta „Body Painting Day“, vyko pirmą kartą, rašo nydailynews.com. Niujorkas buvo vienintelis miestas, dailininkui Andy Golubui davęs leidimą surengti tokią akciją. Pagal mieste galiojančius įstatymus, viešai apsinuoginti Niujorke draudžiama, išskyrus atvejus, kai tai vyksta kokios nors parodos, šou ar renginio rėmuose.


2014-07-26 10:08

Argentiniečiai neskuba iš Brazilijos grįžti namo

4|2

Argentinos futbolo rinktinės aistruolių per pasaulio čempionatą Brazilijoje buvo kone daugiausia – juk ekipa pasiekė finalą. Tačiau pirmenybių šeimininkai stebisi matydami, kad svečiai nė nesiruošia sugrįžti. Lucas Bazanas Pontoni karštligiškai ieškojo keliasdešimties centų savo kišenėse, norėdamas nusipirkti sriubos iš gatvės virtuvės Rio de Žaneiro centre, rašo „Lietuvos rytas“. Tiek, kiek reikia, nerado, bet padėjo pažįstamas. L.B.Pontoni, vienas iš 160 tūkst. argentiniečių, suplūdusių į Braziliją palaikyti savo šalies futbolininkų, nėra tipiškas turtingas turistas iš užsienio.


2014-07-25 10:11

Padavė į teismą tėvus dėl nelaimingos vaikystės

23|2

Lenkijoje didžiules diskusijas sukėlė žinia apie pirmą šios šalies istorijoje bylą, kurioje jau suaugęs vaikas padavė į teismą tėvus dėl nelaimingos vaikystės. 29 metų Adamas K. Vroclavo teismui pateikė ieškinį, reikalaudamas priteisti iš 54 metų tėvo ir 50-metės motinos 200 tūkstančių zlotų už vaikystėje patirtas skriaudas.


2014-07-25 07:38

Sportininkių asmenukė su karaliene internete muša rekordus

4|7

Socialiniame tinkle „Twitter“ plinta Australijos žolės riedulininkių Jayde Taylor ir Peris Brook asmenukė, kurioje matosi ir besišypsanti Didžiosios Britanija karalienė Elizabeth II, rašo telegraph.co.uk. Sportininkės įsiamžino Geros valios žaidynių žolės riedulio turnyro pradžioje. Karalienė įamžinta neatsitiktinai. Merginos pamačiusios, kad prie aikštės atėjo karalienė paprašė jos apsaugininkų leisti prieiti prie jos arčiau. Šie sutiko ir taip gimė sparčiai populiarėjantis kadras.


2014-07-24 12:23

Balio saloje - negailestingai žudomi veisliniai šunys

46|4

Balio sala – tai rojaus kampelis Indonezijoje, kurį aplanko labai daug turistų kiekvienais metais. Tačiau vienoje Balio salos dalyje, toli nuo saulėtųjų paplūdimių ir turistų, vyksta tai, ką sunku būtų net įsivaizduoti, rašo „Daily Mail“.


2014-07-23 16:06

Luhansko separatistams prisireikė sekso reikmenų

28

Luhansko teisėsaugos pareigūnai vietinės žiniasklaidos atstovams pranešė, kad antradienį buvo apiplėšta sekso reikmenų parduotuvė „Intym“. Įtariama, kad čia pasidarbavo „Luhansko liaudies respublikos“ separatistų kovotojai, skelbia portalas nr2.com.ua.


2014-07-23 16:00

Amerikiečio triukas Tailando sostinėje užėmė kvapą

3|11

Amerikietis Andy Lewisas parodė, kad ne veltui yra vadinamas vaikščiojimo diržu meistru. Jis parodė, kad didelis aukštis - ne kliūtis išlaikyti pusiausvyrą. Jis perėjo tarp Bankoko dangoraižių ištiesta siaura 169 metrų ilgio juosta. Vienas diržo galas buvo pritvirtintas prie pastato stogo, o kitas - prie kito pastato ties 55-uoju aukštu. Žygis truko apie valandą.


2014-07-23 13:42

Prezidento Billo Clintono meilužę slėpė apsauga?

12

Apie mažiausiai kelis buvusio JAV prezidento Billo Clintono sekso skandalus girdėjo kone visas pasaulis. Tačiau nesantuokinių ryšių Amerikos vadovas galėjo turėti ir daugiau. Bent jau taip teigiama amerikiečių žurnalisto Ronaldo Kesslerio knygoje „Pirmosios Šeimos apsauga“ („The First Family Detail“).


2014-07-23 09:12

Karo įkarštyje rusų teroristas vedė Donecko gražuolę

319|23

Meilė yra nenugalima. Aidint sprogimams Donecko apylinkėse, vienas iš šį miestą užėmusių prorusiškų separatistų lyderis, pravarde Motorola, vedė savo išrinktąją. Vestuvėse dalyvavo ir iš Rusijos atvykęs vienas teroristų lyderis Igoris Strelkovas, kurio paskyroje socialiniame tinkle „VKontakte“ ir paskelbtos tuoktuvių nuotraukos.