Afganistane plečiasi opijinių aguonų laukai

Afganistane plečiasi opijinių aguonų laukai


2013-04-15 17:18

Opijinių aguonų auginimo mastas Afganistane šiemet veikiausiai didės trečius metus iš eilės, o jų laukai gali išplisti netgi teritorijose, kur anksčiau jų nebūdavo, pirmadienį perspėjama vienoje Jungtinių Tautų (JT) ataskaitoje.

1/4

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane plečiasi opijinių aguonų laukai

1 / 4

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

(4 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-08-02 18:35

Tyrėjų išvada: lėktuvo nuolaužos tikrai priklauso „Boeing 777“

12|2| 

Šią savaitę Reunjono saloje rasta lėktuvo sparno detalė buvo išvežta tirti į Prancūziją. Kaip praneša Malaizijos valdžios šaltiniai, nuolauža tikrai priklauso lėktuvo modeliui „Boeing 777“ – tokiam pačiam kaip pradingęs „Malaysia Airlines“ lėktuvas.


2015-08-02 17:19

Prancūzija: grįždami iš vakarėlio, žuvo keturi žmonės

4

Naktį į sekmadienį per eismo nelaimę Morbiano departamente Prancūzijos šiaurės vakaruose keturi žmonės žuvo, o dar 10 buvo sužeisti. Tai sekmadienį pranešė AFP, remdamasi Prancūzijos pareigūnais. Jų duomenimis, avarija įvyko netoli Roano miesto.


2015-08-02 17:01

Į krantą išmesta metalinė nuolauža nėra lėktuvo dalis

5|17

Prie Reunjono salos, kur šią savaitę buvo išplauta orlaivio detalė, išplaukė dar viena metalinė nuolauža. Vienas aukšto rango Malaizijos pareigūnas nurodė, kad Reunjone aptiktas objektas yra „buitinės kopėčios“, o ne lėktuvo detalė, kai žiniasklaida paskelbė, jog toje Indijos vandenyno saloje galbūt buvo rasta nauja sudužusio lėktuvo dalis.


2015-08-02 16:27

Protestuojančios kanadietės: „Tai krūtys, ne bombos – nurimkit“

5

Protestuotojos apnuogintomis krūtinėmis šeštadienį dalyvavo protesto eitynėse Voterlu mieste Kanados Ontarijos provincijoje, gindamos moterų teisę apnuoginti krūtis viešosiose vietose po incidento, kai buvo sulaikytos trys seserys, pusnuogės besivažinėjusios dviračiais.


2015-08-02 16:00

Pasipelnyti norėjusios čečėnės apmovė „Islamo valstybę“

2

Rusijos policija pradėjo tyrimą dėl trijų Čečėnijos respublikoje gyvenančių moterų, kurios esą apgaule išviliojo pinigų iš džihadistų judėjimo „Islamo valstybė“ (IV).


2015-08-02 14:33

O. bin Ladeno šeimos lėktuvo katastrofa kelia įtarimų

4|

Šeštadienį įvykusi lėktuvo katastrofa, kuri pražudė „Al-Qaeda“ teroristo Osamos bin Ladeno šeimos narius, atrodo labai įtartina. Anot piloto, reguliariai skrendančio į Blekbušo oro uostą, prie kurio sudužo lėktuvas, sunku suvokti, kaip tokia nelaimė apskritai įvyko.


2015-08-02 13:05

Po skandalo pasitraukė Australijos parlamento pirmininkė

1|2

Australijos parlamento pirmininkė Bronwyn Bishop sekmadienį paskelbė atsistatydinanti, kilus visuomenės pasipiktinimui dėl jos kelionių mokesčių mokėtojų sąskaita, o premjeras Tony Abbottas pareiškė, kad bus atliktas tyrimas dėl politikų išlaidų kompensavimo.


2015-08-02 12:40

Mamma Mia! Karštos žinių vedėjos kelnaitės įaudrino Italiją

5| 

Italijos žiniasklaidą apskriejo netikėtas vaizdelis iš vakaro žinių laidos. Už permatomo stalo sėdinti žinių vedėja turbūt pamiršo, kad laidos pabaigoje kamera pakyla į viršų, o tuomet pasimatė seksualus jos apatinis trikotažas. Trumpa suknia žinias vedusi moteris neabejotinai turėjo įaudrinti vakaro žinias stebėjusius vyrus, o žinių vedėjos reitingai šoktels kelis kartus.


2015-08-02 10:16

Suomijoje per neonacių eitynes prasiveržė smurtas

Suomijos policija šeštadienį sulaikė apie 30 žmonių, prasiveržus smurtui per vienas neonacių eitynes šalies vidurio rajone, pranešė pareigūnai. Suomijos pasipriešinimo judėjimo, kuris yra nacionalsocialistų grupė, nedidelės protesto eitynės iš pradžių buvo gana ramios, bet vėliau kai kurie dalyviai pradėjo puldinėti praeivius ir trikdyti policijos darbą, sakoma policijos pranešime.


2015-08-01 16:18

Japonijos imperatoriškieji rūmai paskelbė istorinį garso įrašą

13

Japonijos imperatoriškieji rūmai paskelbė visuomenei garso įrašą, kuriame Japonijos imperatorius Hirohito paskelbė apie šalies kapituliaciją Antrajame pasauliniame kare, praneša „ Associated Press“.


Populiariausi per 24 val.