Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Afganistane plečiasi opijinių aguonų laukai

Afganistane plečiasi opijinių aguonų laukai

2013-04-15 17:18

Opijinių aguonų auginimo mastas Afganistane šiemet veikiausiai didės trečius metus iš eilės, o jų laukai gali išplisti netgi teritorijose, kur anksčiau jų nebūdavo, pirmadienį perspėjama vienoje Jungtinių Tautų (JT) ataskaitoje.

1/4

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane plečiasi opijinių aguonų laukai

1 / 4

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

(4 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-04-02 06:33

Buvusi B. Clintono meilužė M. Lewinsky prabilo apie gėdą

40|6

ica Lewinsky, praėjusio amžiaus pabaigoje išgarsėjusi dėl romano su JAV prezidentu Billu Clintonu, po ilgos pertraukos prabilo apie patyčias ir gėdą, kurią patyrė dėl šios istorijos. „Nepraeina nė diena, kad man nebūtų primenama ši klaida, ir aš labai dėl jos gailiuosi. 1998 metais, po to, kai įklimpau į neįtikėtiną romaną, patekau į politikos, teisės ir žiniasklaidos dėmesio sūkurį, kokio dar nebuvome regėję“, – pasakojo moteris.


2015-04-02 06:16

B. Nemcovo tyrimas: išaiškintos Maskvos gudrybės Ukrainos kare

40|5

Nužudyto opozicijos lyderio Boriso Nemcovo rėmėjai ruošia nebaigtą ataskaitą, kurioje teigiama, kad Maskva paleido karius prieš tai, kai jie buvo išsiųsti į Ukrainą, o tuomet jų šeimoms neišmokėjo kompensacijų. Ataskaita, su kuria iki savo žūties vasario 27 dieną dirbo B.Nemcovas, bus užbaigta ir pristatyta šį mėnesį. Tai pranešė politiko draugas Ilja Jašinas socialiniame tinkle „Facebook“. „Mums pavyko susisiekti su žmonėmis, kurie buvo B.Nemcovo šaltiniai. Jie dar jam būnant gyvam labai bijojo šnekėti. Boriso nužudymas, kaip suprantate, jiems nesuteikė daugiau drąsos, todėl jie labai nenoriai su mumis šnekėjosi“, – rašė opozicionierius.


2015-04-02 06:11

Stambule – išpuolis prieš policijos būstinę, nušauta užpuolikė

1| 

Turkijos saugumo pajėgos nušovė moterį užpuolikę, ginkluotą bomba ir šaunamuoju ginklu, kai ji kartu su bendrininku trečiadienį mėgino atakuoti policijos būstinę Stambule


2015-04-01 23:05

„Airbus A320“ pilotų kabina – neįveikiama tvirtovė

36|8|

Marselio prokuroras Brisas Robenas pareiškė, kad Alpėse sudužusio kompanijos „Germanwings“ lėktuvo katastrofą galėjo sukelti antrojo piloto veiksmai, kuris, tikėtina, atsisakė atverti pilotų kabinos duris ekipažo vadui. Kaip tokia situacija galėjo įvykti?


2015-04-01 20:28

Majamyje per susišaudymą žuvo Kanados generalinės konsulės sūnus

2|3

Floridos valstijos Majamio mieste vienas Kanados generalinės konsulės sūnus buvo nušautas, kitas – sulaikytas. Tai trečiadienį pranešė JAV policijos atstovai.


2015-04-01 19:47

Mirė Johno Lennono pirmoji žmona Cynthia

2|3

Trečiadienį mirė 75-erių Cynthia Lennon, pirmoji velionio bitlo Johno Lennono žmona, pranešė jos artimieji. „Cynthia Lennon mirė šiandien savo namuose Maljorkoje, Ispanijoje, po trumpos bet narsios kovos su vėžiu“, – sakoma šeimos pranešime, paskelbtame jos sūnaus Juliano tinklalapyje.


2015-04-01 19:32

Išrinktasis Nigerijos prezidentas žada atkirtį „Boko Haram“

Nigerijos išrinktasis prezidentas Muhammadu Buhari trečiadienį perspėjo „Boko Haram“ kovotojus dėl koordinuoto atsako į šešerius metus nesiliaujantį smurtą šalies šiaurės rytinėje dalyje.


2015-04-01 19:23

Pagalbos siuntų Ukrainai kelias iki karių – ne iš lengviausių

228|40| 

Kiekvieną dieną Ukrainos valstybės sieną kerta dešimtys įvairiausių transporto priemonių, gabenančių pagalbą nuo Rusijos agresijos besiginantiems šalies kariams. Nors tokios pagalbos siuntos į Ukrainą keliauja kone iš visos Europos, vieni aktyviausių vežėjų yra lietuviai ir latviai. Kaip tokios siuntos renkamos? Kaip jos vežamos? Kokių problemų kyla kertant sieną? Galų gale, kas gauna pagalbos siuntinius? Lrytas.lt žurnalistas leidosi į vieną tokių kelionių ir iš arti stebėjo pagalbos siuntų kelią.


2015-04-01 17:42

Ukrainietės lakūnės N.Savčenko advokatas įtariamas ekstremizmu

11

Rusijoje kalinamos ukrainiečių lakūnės Nadeždos Savčenko advokatas Markas Feiginas pareiškė, kad jo atžvilgiu pradėtas patikrinimas dėl ekstremizmo.


2015-04-01 17:18

Z. Dadajevas dar kartą paneigė nužudęs B. Nemcovą

8

Rusijos opozicijos politiko Boriso Nemcovo nužudymu įtariamas Zauras Dadajevas trečiadienį teisme pareiškė esąs nekaltas.


Populiariausi per 24 val.