Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Afganistane plečiasi opijinių aguonų laukai

Afganistane plečiasi opijinių aguonų laukai

2013-04-15 17:18

Opijinių aguonų auginimo mastas Afganistane šiemet veikiausiai didės trečius metus iš eilės, o jų laukai gali išplisti netgi teritorijose, kur anksčiau jų nebūdavo, pirmadienį perspėjama vienoje Jungtinių Tautų (JT) ataskaitoje.

1/4

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane plečiasi opijinių aguonų laukai

1 / 4

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

(4 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-10-21 12:55

Paskelbta bausmė draugę nužudžiusiam Oscarui Pistoriui

17|7

Pietų Afrikos Respublikos (PAR) parolimpinio sporto žvaigždė Oscaras Pistorius antradienį išgirdo, kokią bausmę jam skyrė teismas už draugės Reevos Steenkamp nužudymą. Ilgai argumentus dėsčiusi teisėja Thokozile Masipa paskelbė, kad O.Pistorius už grotų praleis 5 metus. O.Pistoriui taip pat buvo skirta trejų metų lygtinė laisvės atėmimo bausmė dėl kito, su ginklais susijusio kaltinimo.


2014-10-21 12:30

Girtas darbininkas Rusijoje pražudė garsų Prancūzijos naftininką

270|7| 

Prancūzijos naftos milžinės „Total“ vadovas Christophe'as de Margerie žuvo per lėktuvo katastrofą Maskvoje, kai orlaivis susidūrė su girto vairuotojo valdoma sniego valymo mašina, praneša BBC. Tai patvirtino Vnukovo oro uosto atstovė spaudai Jelena Krylova. Ch.de Margerie į Maskvą buvo atvykęs savo privačiu lėktuvu „Falcon-50“ ir juo turėjo skristi atgal į Prancūziją, tačiau lėktuvas sudužo. „Naktį sudužo lėktuvas, susidūręs su sniego valymo mašina. Trys įgulos nariai ir keleivis mirė“, – teigė J.Krylova. Moteris patvirtino, kad keleivis - milijardierius Ch.de Margerie.


2014-10-21 12:27

Povandeninės rusų slėpynės Švedijoje – liudininku tiki ne visi

13|2

Vos prieš keletą dienų, įsibėgėjus Rusijos povandeninio laivo paieškoms Švedijos vandenyse, internete buvo paviešinta visų dėmesio sulaukusi nuotrauka. Joje iš vandens kyšantį neįprastai atrodantį objektą užfiksavo liudininkas. 27-erių švedas neatskleidė savo vardo, tačiau iš pirmų lūpų papasakojo viską taip, kaip buvo iš tikrųjų, skelbia švedų portalas „Aftonbladet“.


2014-10-21 11:59

Nuo Ebolos mirė jau trečias Jungtinių Tautų darbuotojas

Siera Leonėje nuo Ebolos viruso mirė Jungtinių Tautų (JT) darbuotojas – jau trečias šios pasaulinės organizacijos narys, kurio gyvybę nusinešė mirtinai pavojingas virusas, pirmadienį pranešė JT atstovas.


2014-10-21 10:50

M. Lewinsky buvo puolama dar prieš „Facebook“ ir „Twitter“

2|4

Buvusi Baltųjų rūmų stažuotoja Monica Lewinsky, pirmadienį sakydama savo pirmą po 13 metų kalbą, teigė, kad buvo viena pirmųjų kibernetinio ujimo aukų ir tapo šios epidemijos „nuliniu pacientu“ įsimylėjusi JAV prezidentą Billą Clintoną.


2014-10-21 10:14

Vladimiras Putinas siūlė Lenkijai pasidalyti Ukrainą

50

Lenkijos parlamento pirmininkas Radoslawas Sikorskis, duodamas interviu vienam JAV leidiniui, papasakojo, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas 2008 metais tuomečiam Lenkijos premjerui Donaldui Tuskui pasiūlė pasidalyti Ukrainą.


2014-10-21 09:27

Valdančiosios Latvijos partijos nepasidalina postų vyriausybėje

Latvijos valdančiosios koalicijos partijoms pirmadienį vėl nepavyko susitarti dėl pasidalijimo atsakomybės sritimis būsimoje vyriausybėje, o centro dešiniųjų Žaliųjų ir valstiečių sąjunga (ZZS) pateikė naują pasiūlymą, pagal kurį kiekvienai iš trijų koalicijos partnerių turėtų atitekti po penkis postus.


2014-10-21 08:49

Ebolos karštlige sirgusi norvegė išgydyta

1

Norvegė, kuri Siera Leonėje dirbdama organizacijai „Gydytojai be sienų“ užsikrėtė Ebolos virusu, buvo išgydyta ir pirmadienį išrašyta iš ligoninės izoliatoriaus.


2014-10-21 08:39

JAV rasti septynių moterų palaikai

JAV Indianos valstijoje, vyrui prisipažinus dėl vienos žmogžudystės, atskleidusios susijusius nusikaltimus, rasti septynių moterų palaikai, skelbia BBC. 43-ejų Darenas Vannas prisipažino uždusinęs 19-metę Afrikką Hardy, kurios kūnas buvo rastas penktadienį vietos motelyje. Vyras nuvedė policijos pareigūnus prie dar mažiausiai trijų moterų kūnų. Savaitgalį buvo rasti dar trijų moterų palaikai.


2014-10-21 08:22

Švedijoje plečiamos mįslingo povandeninio laivo paieškos

9|7|

Švedijos karinės jūrų pajėgos pirmadienį suintensyvino įtartino užsienio povandeninio laivo paieškas savo vandenyse, o kaltinimų taikiniu tapo Maskva, atmosferai tapus panašia į Šaltojo karo.


Populiariausi per 24 val.