Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Afganistane plečiasi opijinių aguonų laukai

Afganistane plečiasi opijinių aguonų laukai (19)

2013-04-15 17:18

Opijinių aguonų auginimo mastas Afganistane šiemet veikiausiai didės trečius metus iš eilės, o jų laukai gali išplisti netgi teritorijose, kur anksčiau jų nebūdavo, pirmadienį perspėjama vienoje Jungtinių Tautų (JT) ataskaitoje.

1/4

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane plečiasi opijinių aguonų laukai

1 / 4

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

(4 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (19)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-04-18 06:21

Mirė Nobelio premijos laureatas G.G.Marquezas

12|9

Mirė Nobelio literatūros premijos laureatas Kolumbijos rašytojas Gabrielis Garcia Marquezas. Jis ėjo 88-uosius gyvenimo metus. Lotynų Amerikoje dar žinomas Gabo vardu, rašytojas gimė 1927 m. kovo 6 dieną. 1958 m. jis vedė Mercedes Barcha ir su ja susilaukė dviejų sūnų – Rodrigo ir Gonzalo. Jo šeimai artimi šaltiniai teigia, kad rašytojo gyvybė užgeso vidurdienį jo namuose, Meksiko mieste.


2014-04-17 23:05

NATO apie V.Putino kaltinimus: „Visiška nesąmonė“

133|2|

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį apkaltino NATO vadovą Andersą Foghą Rasmusseną, kad šis slapta įrašė ir vėliau žiniasklaidai nutekino slaptą judviejų pokalbį, vykusį kai A.F.Rasmussenas dirbo Danijos vyriausybės vadovu. NATO generalinis sekretorius A.F.Rassmusenas vartojo karingą retoriką, ragindamas Maskvą „deeskaluoti“ krizę Ukrainoje ir atitraukti tūkstantinę prie jos sienų sutelktą kariuomenę.


2014-04-17 22:27

Per derybas dėl krizės Ukrainoje sutarta dėl dialogo

488|15|

Daugiašalių derybų Ženevoje dalyviai pasisakė už plataus masto nacionalinio dialogo Ukrainoje pradžią, pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas. „Pabrėžta, kad šis dialogas turi įtraukti visus Ukrainos regionus, visas grupes“, – sakė S.Lavrovas per spaudos konferenciją.


2014-04-17 21:43

Rytų Ukrainoje - mitingai už Ukrainos vienybę

9|13

Ketvirtadienio vakarą Rytų Ukrainos miestuose vyko mitingai, kurių dalyviai išreiškė paramą vieningai Ukrainai. Nuo prorusiškų veikėjų mitinguotojus saugojo milicija. Žinią, kad Ženevoje Rusijos, Jungtinių Valstijų, Europos Sąjungos ir Ukrainos diplomatai susitarė dėl virtinės veiksmų, Donecko, Luhansko ir kitų miestų žmonės sutiko plojimais ir šypsenomis.


2014-04-17 20:35

V.Putinas pripažino, kad Kryme veikė jo „žalieji žmogeliukai“

876|11|

Įtampai rytų Ukrainoje pasiekus aukščiausią tašką, ketvirtadienį Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas tiesiogiai, transliuojant per praktiškai visus valstybinius kanalus, kreipėsi į gyventojus. Nors tai – ne oficialus V.Putino pareiškimas, o vadinamojo tradicinė „Tiesioginė linija su Vladimiru Putinu“, per kurią Rusijos prezidentas atsakinėja į gyventojų užduodamus klausimus, visas pasaulis laukė jo su nerimu. Kokie tikrieji V.Putino planai dėl rytų Ukrainos? Ar pagaliau jis pripažins tai, kas akivaizdu – jog Ukrainos teritorijoje veikiantys „žalieji žmogeliukai“ yra Rusijos kariškiai?


2014-04-17 20:34

Slovjanske užimtas TV centras, išjungti Ukrainos kanalai

590|22|

Ketvirtadienio popietę du Ukrainos karinio oro pajėgų naikintuvai skraidė virš Luhansko miesto, šalies rytuose. Jie imitavo Ukrainos saugumo tarybos pastato ataką iš oro. Taip mėginta išgąsdinti prorusiškus separatistus, kurie susitiko su Luhansko gubernijos atstovais. Tuo pat metu mieste vyko pirmasis antirusiškas mitingas per pastarąsias savaites. Apie tai pasakojo Luhanske gyvenantis lietuvis.


2014-04-17 19:10

Ukrainai reikia ateities plano. Alternatyva - karas?

34

Situacija Ukrainoje – labai paini. Kiekviena konflikto pusė pasakoja savo įvykių versiją. Kuo tikėti? Kas yra agresorius? Kas nuskriaustasis? Kas gerietis? Kas blogietis? Į šiuos klausimus aiškiai atsakyti jau neįmanoma. Prieš ketvirtadienį Ženevoje įvyksiančius keturšalius pokalbius padėtis sudėtinga. Tačiau jų dalyvės – Rusija, Ukraina ir Vakarai – turi kai ką bendra: jos visos savo klaidomis prisidėjo prie eskalacijos, kuri šiomis dienomis gali peraugti į bet ką – netgi karą Europoje, rašo vokiečių portalas „n-tv“.


2014-04-17 18:43

JAV rasti 1971 m. dingusių merginų palaikai

13

JAV Pietinės Dakotos valstijos policijos pareigūnai patvirtino, kad prieš metus rasti dviejų merginų palaikai priklauso 1971 metais mįslingai dingusioms paauglėms, BBC.


2014-04-17 17:05

Pramogų parke Izraelyje sužeista 15 vaikų

15 vaikų buvo sužeista ketvirtadienį sugedus vienam iš atrakcionų pramogų parke Tel Avivo šiaurinėje dalyje.


2014-04-17 14:45

Argentinoje išgelbėta devynerius metus garaže laikyta mergaitė

3

Argentinoje policija pranešė išgelbėjusi 15-metę, kurią globėjai devynerius metus laikė garaže, marino badu ir mušė, skelbia BBC. Remiantis pranešimais, mergaitė svėrė tik 20 kilogramų. Nelaisvėje ji buvo maitinama tik duona ir vandeniu, draugiją jai visus tuos metus palaikė tik šuo ir beždžionėlė. Mergaitė buvo mušama diržu, jeigu bandydavo suvalgyti gyvūnams skirto maisto likučius.