Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Afganistane plečiasi opijinių aguonų laukai

Afganistane plečiasi opijinių aguonų laukai

2013-04-15 17:18

Opijinių aguonų auginimo mastas Afganistane šiemet veikiausiai didės trečius metus iš eilės, o jų laukai gali išplisti netgi teritorijose, kur anksčiau jų nebūdavo, pirmadienį perspėjama vienoje Jungtinių Tautų (JT) ataskaitoje.

1/4

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane plečiasi opijinių aguonų laukai

1 / 4

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

(4 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-07-22 09:00

Pietų Korėjos policija rado nuskendusio kelto savininko kūną

Pietų Korėjos policija antradienį pranešė radusi negyvą verslo magnatą, kuris vadovavo šeimai, valdžiusiai keltą „Sewol“, kuriam nuskendus balandį žuvo apie 300 žmonių. Yoo Byung-eunas, kuris slapstėsi nuo teisėsaugos, buvo ieškomas per precedento neturinčias kelis mėnesius trukusias gaudynes, kuriose dalyvavo dešimtys tūkstančių policininkų ir karių, budėjusių keliuose ir uostuose įkurtuose patikros postuose, taip pat rengusių kratas įvairiuose su tuo slapiu milijardieriumi siejamuose objektuose.


2014-07-21 22:10

Nuo dugno pakeltas laivas „Costa Concordia“ – vaizdas atima žadą

14|24|

Gremėzdiškas laivas „Costa Concordia“ yra beveik paruoštas savo paskutiniajai kelionei. Jis bus išvilktas iš vandens netoli Italijos, kur prieš 2,5 metų jis kliudė uolą ir nuskendo, nusinešdamas su savimi 32 gyvybes. Surūdijęs laivo priekis, kažkada spindinčio balto prabangaus lainerio, buvo ištrauktas iš vandens sekmadienį. Buvo ketinama išplukdyti laivą pirmadienį, tačiau išvykimas buvo atidėtas dėl nepalankių oro sąlygų. 114500 tonų sveriantis „Costa Concordia“ buvo lėtai keliamas nuo jūros dugno į paviršių visą savaitę, nuo liepos 14 dienos.


2014-07-21 12:48

Latviams įgriso rusų propaganda - neįsileis O. Gazmanovo

240|6| 

Latvijos užsienio reikalų ministras Edgaras Rinkevičius įtraukė į juodąjį sąrašą tris Rusijos estrados dainininkus - Olegą Gazmanovą, Josifą Kobzoną ir Alą Perfilovą (Valeriją). Jiems uždrausta įvažiuoti į šalį. Anksčiau Latvija nusprendė uždrausti „Rusijos imperializmo ir agresijos apologetams atvykti į Latviją“.


2014-07-21 06:22

Turkijos kurorto viešbutis tapo ukrainiečių ir rusų mūšio lauku

253

Kurortiniame Kemero mieste esančiame viešbutyje susipliekė rusų ir ukrainiečių poilsiautojų kompanijos. Viena liudininkė tikino, kad priešininkus smarkiai apkūlę rusai virš viešbučio iškėlė Rusijos vėliavą. Portalui politonline.ru viešbučio gyventojai pasakojo, kad smarkiai įkaušę ukrainiečiai (kaip vėliau paaiškėjo, atvykę iš Kijevo) grupę rusų išvadino maskoliais ir kacapais.


2014-07-20 23:05

Kas sieja abi Malaizijos oro linijų lėktuvų katastrofas?

13|

Ketvirtadienį Ukrainoje sudužęs Malaizijos oro linijų lėktuvas „Boeing 777“ sukėlė galingą reakciją ir atkreipė dar didesnė dėmesį į Rusiją, kuri remia teroristų veiklą Rytų Ukrainoje. Lėktuvo, kuriuo skrido 298 žmonės, katastrofa ne tik triuškina bendrovę „Malaysia Airlines“, bet ir daro neišmatuojamą žalą visai aviacijai.


2014-07-20 14:43

Kipras mini 40-ąsias padalijimo metines

1

Kipras sekmadienį mini 40-ąsias salos padalijimo metines, praneša agentūra AFP.


2014-07-20 12:55

Lenkijoje automobilis įlėkė į pėsčiųjų zoną, sužeisti 22 žmonės

1

Lenkijoje automobilio vairuotojas dideliu greičiu įlėkė į pėsčiųjų zoną ir sužeidė 22 žmones. Incidentas naktį į sekmadienį įvyko šiauriniame Sopoto mieste. Liudininkai žiniasklaidai sakė, kad vairuotojas ko gero sąmoningai rėžėsi į žmonių minią.


2014-07-20 11:28

Islamistai smogė Libijos pagrindiniame oro uoste

Islamistai kovotojai sekmadienį surengė iki šiol didžiausią puolimą prieš Libijos pagrindinį oro uostą, žlugus dvi dienas trukusioms paliauboms su tą objektą kontroliuojančiomis kitomis buvusių sukilėlių grupuotėmis, pranešė vienas saugumo pareigūnas.


2014-07-20 09:39

Paryžiaus metro įvyko susišaudymas

1|3

Po susišaudymo Paryžiaus metro policija suėmė ginkluotą plėšiką. Vyras prieš tai užpuolė prekeivį senovinėmis monetomis ir su 100000 eurų vertės grobiu spruko į žmonių pilną metro stotį „Grands Boulevards“, pasakojo liudininkai, kuriais remiasi agentūra AFP.


2014-07-19 12:01

Dėl sukčiavimo kaltas, dėl sekso – ne

2

Teismo salėse dažniau nei politikoje besisukantis skandalingasis buvęs Italijos premjeras Silvio Berlusconi pagaliau sulaukė palankaus teismo sprendimo. Italijos apeliacinis teismas nutarė, kad buvęs šalies premjeras nesamdė prostitučių savo rengiamiems audringiems vakarėliams. Apeliacinis teismas taip pat panaikino žemesnės instancijos teismo sprendimą dėl politiko įkalinimo septyneriems metams.