Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Afganistane plečiasi opijinių aguonų laukai

Afganistane plečiasi opijinių aguonų laukai

2013-04-15 17:18

Opijinių aguonų auginimo mastas Afganistane šiemet veikiausiai didės trečius metus iš eilės, o jų laukai gali išplisti netgi teritorijose, kur anksčiau jų nebūdavo, pirmadienį perspėjama vienoje Jungtinių Tautų (JT) ataskaitoje.

1/4

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane plečiasi opijinių aguonų laukai

1 / 4

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

(4 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-07-28 20:04

Kenksmingas net mažas gurkšnelis alkoholio

 

Didžiosios Britanijos ir JAV mokslininkai skelbia nustatę, kad net mažos alkoholio dozės kenkia sveikatai. Ekspertai ragina visai atsisakyti alkoholio, nes tai esą padės pasijusti geriau ir išvengti ligų. Tuo metu dietologai nėra tokie kategoriški ir sako, kad svarbiausia – saikas.


2014-07-28 19:52

Gatvių stenduose Rusijoje – patyčios iš Baracko Obamos

100|3

Rusų anti-vakarietiška propaganda įgavo pagreitį. Rusijos Permės regiono Lysvos mieste jau du mėnesius kabo JAV prezidentą Baracką Obamą pašiepiančios reklamos. Įžeidžiančiu reklamų turiniu nesidomi nei miesto gyventojai, nei pareigūnai.


2014-07-28 19:51

Maskvoje galima įkliūti dėl gelsvų marškinėlių ir žydros kepurės

30

Maskvoje atsisėsti ant suoliuko su geltonais marškinėliais ir mėlyna kepuraite gali būti pavojinga. Net jeigu nieko nedarai, tave gali „supakuoti“ ir išsivežti policija – vien už politiškai nekorektišką spalvų derinį. Nes geltonos ir mėlynos spalvų derinys yra ir Ukrainos vėliavoje. Tuo įsitikino akcijos „Mes su tavim, Ukraina“ dalyviai.


2014-07-28 17:52

Maldos prie Kinijos ežero

8

Kinijos Činhajaus provincijoje kasmet renkasi maldininkai. Aplinka prie Kinchajaus ežero idealiai tinka meditacijoms.


2014-07-28 17:24

Buvęs Gruzijos prezidentas sėsis ant teisiamųjų suolo

5

Gruzijos prokurorai pradėjo baudžiamąją bylą prieš buvusį šalies prezidentą Michailą Saakašvilį, informuoja „Reuters“. Prieš dvejus metus parlamento rinkimuose pralaimėjus jo politinei partijai, M. Saakašvilis iš Gruzijos išvyko pernai, kai daugelis valdžioje buvusių pareigūnų, įskaitant ir premjerą, buvo suimti, juos apkaltinus korupcija bei įgaliojimų viršijimu.


2014-07-28 14:52

Nesuvaldo mirtino viruso protrūkio - Afrikos šalis uždaro sienas

4

Liberijos prezidentė Ellen Johnson Sirleaf nurodė uždaryti kai kuriuos sienos kirtimo punktus bei taikyti griežtas karantino priemones Ebolos viruso paveiktose bendruomenėse, skelbia „Associated Press“. Naujos sugriežtintos saugumo priemonės paskelbtos po to, kai E.J.Sirleaf suformavo naują ekspertų komandą mirtinos ligos plitimui pažaboti, kuri per kelis pastaruosius mėnesius Liberijoje pareikalavo 129 gyvybių. Visame Vakarų Afrikos regione nuo Ebolos mirė 670 žmonių.


2014-07-28 14:15

Numušusiųjų Malaizijos orlaivį lauks karo nusikaltėlių teismas?

9|

Oro bendrovės „Malaysia Airlines“ reiso MH17 numušimas „gali prilygti karo nusikaltimui“, pareiškė Jungtinės Tautos (JT), pridūrusios, kad kautynės rytų Ukrainoje nusinešė jau per 1100 žmonių gyvybių ir kad vyriausybės pajėgos bei prorusiški sukilėliai naudoja sunkiuosius ginklus apgyvendintose teritorijose.


2014-07-28 13:19

Islamistų žiaurumai – galvos ant baslių, kūnai gatvėje

35|2|

Islamistai nesiliauja šiurpinti pasaulio žiauriais vaizdais. Neseniai išplatintuose vaizdo įrašuose matyti jų grupuotės, anksčiau save vadinusios „Irako ir Levanto islamo valstybės“ (ILIV), o dabar tiesiog „Islamo valstybės“ kovotojais, žiaurumo pasekmės Sirijos šiaurėje esančiame Rakos mieste. Praeiviai apžiūrinėja tiesiog gatvėje suguldytus nužudytus Sirijos armijos kareivius, dauguma jų – nupjautomis galvomis.


2014-07-28 11:24

Amerikiečių parama - Ukrainą nori skelbti JAV sąjungininke

33|2

Grupė kongresmenų pateikė svarstyti JAV Kongreso Atstovų Rūmams įstatymo projektą dėl Ukrainos pripažinimo svarbiausia Amerikos sąjungininke už NATO ribų, taip pat dėl tiesioginės karinės pagalbos šiai šaliai. Be to, praėjusią savaitę JAV nusprendė skirti Ukrainai 33 mln. dolerių. Lėšos bus paskirstytos skirtingoms programoms. Vienas pagrindinių prioritetų - padėti Ukrainai apsaugoti šalies sienas.


2014-07-27 16:01

Sukiužęs kruizinis laivas „Costa Concordia“ atitemptas į uostą

1|9|

Kruizinis laivas „Costa Concordia“, kuris prieš pustrečių metų apvirto prie Italijos Džilijo salos, sekmadienį buvo atvilktas į Genujos uostą, kur bus supjaustytas metalo laužui. Maždaug dvigubai už „Titaniką“ didesnis laivas į Italijos šiaurėje esančią Genują buvo atvilktas po keturias dienas trukusios 280 km kelionės iš tragedijos vietos.