Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Afganistane plečiasi opijinių aguonų laukai

Afganistane plečiasi opijinių aguonų laukai

2013-04-15 17:18

Opijinių aguonų auginimo mastas Afganistane šiemet veikiausiai didės trečius metus iš eilės, o jų laukai gali išplisti netgi teritorijose, kur anksčiau jų nebūdavo, pirmadienį perspėjama vienoje Jungtinių Tautų (JT) ataskaitoje.

1/4

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane plečiasi opijinių aguonų laukai

1 / 4

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

Afganistane išgaunama apie 90 proc. pasaulyje pagaminamo opijaus. AP

(4 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-01-25 13:32

Įraše – bjaurus teroristų pokalbis prieš Mariupolio ataką

105|9| 

Ukrainos saugumo tarnyba paviešino dviejų Donbaso teroristų pokalbį telefonu, kuriame galima girdėti, kaip jie tariasi apšaudyti Ukrainos pajėgų postą. Apie tai rašo unian.net.


2015-01-25 09:53

Vaizdo įrašas apie įkaito nužudymą šokiravo Sh. Abe

6

Sekmadienį Japonijos premjeras Shinzo Abe pareiškė, esąs pritrenktas internetu paviešinus vaizdo įrašą, kuriame vaizduojamas vieno iš dviejų „Islamo valstybės“ (IS) kovotojų įkaitų-japonų nužudymas. Ministras pirmininkas reikalauja paleisti antrąjį įkaitą, praneša AP. Japonų transliuotojai NHK Sh.Abe teigė, kad vaizdo įrašas greičiausiai yra autentiškas, tačiau vyriausybė vis dar tikrina gautą informaciją. Premjeras pareiškė užuojautą Haruna Yukawa šeimai. 42-iejų vyras į kovotojų nelaisvę Sirijoje pateko pernai.


2015-01-25 08:34

JAV įsiuto: po atakos Mariupolyje žada griežtai bausti Rusiją

416|17|

Šeštadienį Ukrainos mieste Mariupolyje vykdyti apšaudymai raketomis iš viso nusinešė 30-ties asmenų gyvybes ir sulaukė aršios kritikos iš viso pasaulio. Smurto eskalavimą smerkia JAV valstybės sekretorius Johnas Kerry bei kiti pasaulio lyderiai; taip pat nurodoma, kad atakas įvykdė Rusijos remiami separatistai.


2015-01-25 08:15

Europa sulaiko kvėpavimą – Graikijoje prasideda rinkimai

8|3

Sekmadienį Graikijoje prasideda visuotiniai rinkimai: po jų šalis gali bandyti iš naujo derėtis dėl tarptautinės finansinės paramos sąlygų. Kairiųjų pažiūrų partija „Syriza“, populiarumu pirmaujanti prieš rinkimus atliktose apklausose, nori, kad didžiulė šalies skola būtų paprasčiausiai nurašyta, o taupymo priemonės, kurių verčiama laikytis, atšauktos. Apie tai praneša BBC.


2015-01-24 15:54

Japonija žada neatsisakyti islamistų pagrobtų įkaitų paieškos

5| 

Japonija šeštadienį pažadėjo „niekada neatsisakyti“ pastangų, kad būtų išgelbėti du japonai, kuriuos įkaitais laiko „Islamo valstybės“ kovotojai ir kurių išpirkos sumokėjimo terminui pasibaigus stojo skausminga tyla.


2015-01-24 14:05

Suirutė Jemene: gatvėse protestuoja dešimtys tūkstančių žmonių

4

Jemene dešimtys tūkstančių žmonių protestuoja prieš šiitų sukilėlius, kurie yra užėmę sostinę šalyje atsiradus valdžios vakuumui. Maždaug 20 tūkst. žmonių šeštadienį žygiavo sostinės Sanos gatvėmis.


2015-01-24 13:18

B. Clintonas susirūpino savo reputacija

3

Režisieriaus Martino Scorsesės planai sukurti dokumentinį filmą apie prezidentą Bilą Clintoną sustabdyti dėl buvusio JAV vadovo bandymų kontroliuoti filmą, šiam baiminantis, kad kino juosta galėtų pakenkti prezidento kėdės siekiančiai jo žmonai Hillary Clinton, rašo „Business Insider“.


2015-01-24 12:27

Pasaulio vadai vyksta susitikti su naujuoju karaliumi Salmanu

7

Veikėjai ir lyderiai iš viso pasaulio šeštadienį turi atvykti į Saudo Arabiją pareikšti užuojautos naujajam šios šalies karaliui Salmanui, kurio netikras brolis, karalius Abdullah, mirė penktadienį.


2015-01-24 12:24

Iranas piestu stoja prieš naujas sankcijas jam ir Rusijai

21

Irano užsienio reikalų ministras Mohamadas Džavadas Zarifas galimą sprendimą pritaikyti dar daugiau sankcijų Rusijai arba Iranui įvardijo kaip neproduktyvų.


2015-01-23 23:44

H. Clinton Kanadoje parodijavo V. Putiną

60|7

Hillary Clinton neabejotina talentinga – ne tik politinėje arenoje. JAV politikė viešėdama Kanadoje pademonstravo ir savo artistiškumą bei aktorinius sugebėjimus. Kalbėdama apie JAV ir Rusijos santykius ir politiką ji ėme parodijuoti Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną. Nutaisiusi V.Putino pozą ir rusišką akcentą politikė tarėsi su savimi, ar ketina dalyvauti Rusijos prezidento rinkimuose. Tokį „dialogą“ su savimi Hillary pademonstravo trečiadienį.


Populiariausi per 24 val.