Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gruzijoje atstatomi paminklai J. Stalinui

Gruzijoje atstatomi paminklai J. Stalinui

2012-12-21 18:18

Gruzijos Alvanio kaime penktadienį vėl iškilo Josifo Stalino statula - tai gali būti ženklas, kad menksta prezidento Michailo Saakašvilio, kuris buvo įsakęs ją nugriauti, autoritetas.

1/1

J. Stalino paminklas bus atstatytas jo tėviškėje Goryje. AP

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-09-20 18:57

Popiežius priėmė Latvijos vadovą

9

Latvijos prezidentas Andris Bėrzinis Vatikane susitiko su popiežiumi Pranciškumi. Popiežius ir Latvijos vadovas susitiko šeštadienį.


2014-09-20 17:10

Nusispjovė į Ukrainą: V. Putino laukia G20 viršūnių susitikime

59

Nepaisant Rusijos veiksmų Ukrainoje, Maskvos lyderis Vladimiras Putinas dalyvaus Didžiojo dvidešimtuko (G20) valstybių vadovų susitikime lapkritį. Viršūnių susitikimui vadovausianti Australija šeštadienį pareiškė, kad G20 narės išreiškė tvirtą norą dėl Rusijos prezidento dalyvavimo susitikime.


2014-09-20 15:57

Naujosios Zelandijos premjeras skelbia pergalę rinkimuose

Naujosios Zelandijos premjeras Johnas Key šeštadienį pareiškė esantis „pagautas ekstazės“ dėl triuškinamos pergalės rinkimuose, užtikrinusios jam trečią kadenciją šios pietinio Ramiojo vandenyno šalies lyderio poste.


2014-09-20 12:48

„Islamo valstybė“ grasina popiežiui Pranciškui

6| 

Kaip rašo dienraštis „Repubblica“, specialiųjų operacijų pareigūnai, vilkintys civilius drabužius, ir sprogmenis aptikti išmokyti šunys padeda Vatikano policijai tikrinti turistus; aplinkiniai viešbučiai taip pat stebimi. Ši žinia buvo paskelbta pontifiko kelionės į Albaniją išvakarėse. Numatoma, kad Pranciškus toje šalyje, kaip įprasta, tiesiogiai bendraus su tikinčiaisiais, nors gaunama pranešimų apie potencialų pavojų, kurį kelia „Islamo valstybės“ kovotojai, grįžtantys iš Artimųjų Rytų į Albaniją, kurioje dauguma gyventojų yra musulmonai.


2014-09-20 12:10

JAV Baltuosiuose rūmuose paniką sukėlė įsibrovėlis

Žmonės buvo evakuoti iš dalies Baltųjų rūmų penktadienio vakarą, kai vienas vyras perlipo JAV prezidento rezidencijos komplekso tvorą ir pateko į pastatą, tačiau galiausiai buvo sučiuptas. JAV prezidento Baracko Obamos ir jo šeimos narių tuo metu Baltuosiuose rūmuose nebuvo, tačiau pareigūnai ir žurnalistai buvo skubiai išvesti iš pastato per incidentą, kuris prasidėjo Šiaurinėje pievelėje apie 19 val. 20 min. vietos (2 val. 20 min. Lietuvos) laiku, pranešė Slaptoji tarnyba, atsakinga už šalies vadovo ir kitų aukšto rango pareigūnų apsaugą.


2014-09-20 11:43

Naujojoje Zelandijoje įvyko visuotiniai rinkimai

Naujojoje Zelandijoje skaičiuojami visuotinių rinkimų balsai, o šių metų kampaniją, kaip niekada šalies istorijoje, temdo juodi debesys, skelbia BBC. Manoma, kad rinkimus laimės jau antrą ministro pirmininko kadenciją einantis Džonas Ki (John Key), tačiau per pastarąsias savaites jam teko ginti savo Nacionalinę partiją nuo mestų kaltinimų vykdant neskaidrią politiką ir masinį gyventojų šnipinėjimą.


2014-09-20 10:44

Ukrainą pasiekė dar vienas konvojus iš Rusijos

15| 

Trečiasis Rusijos humanitarinės pagalbos konvojus šeštadienį atvyko į Donecką. 200 sunkvežimių atgabeno maisto atsargų, elektros generatorių, gydymo priemonių, drabužių ir geriamo vandens. Krovinys iš viso sudaro 2 tūkst. tonų. Trečiasis konvojus kirto Ukrainos sieną, po to, kai Ukrainos muitinės pareigūnai ir Nacionalinio Raudonojo Kryžiaus atstovai buvo paprašyti patikrinti krovinį. Abi pusės tą padaryti atsisakė, nenurodydamos priežasčių.


2014-09-20 10:07

Laisvę atgavo radikalių islamistų pagrobti turkai

Turkijos ministras pirmininkas Ahmetas Davutoglu šeštadienį pranešė, kad 49 IS ekstremistų Irako mieste Mosule laikyti įkaitai buvo paleisti ir saugiai grąžinti į Turkiją. Įkaitai, tarp kurių buvo Turkijos diplomatai, kariai ir vaikai, iš Turkijos konsulato buvo pagrobti birželį.


2014-09-20 08:34

Nuo Aliaskos krantų nuvyti šeši rusų naikintuvai

37

Šeši rusų naikintuvai priartėjo prie Aliaskos krantų, tačiau į JAV oro erdvę nepateko. Naikintuvams kelią užkirto JAV ir Kanados pajėgos. Nors incidentas įvyko trečiadienį, apie jį pranešta tik vėlų penktadienio vakarą, skelbia BBC.


2014-09-19 23:53

Rusų stebėtojas išpeikė referendumą Škotijoje: „Pas mus geriau“

175|5

"Iš kur atsirado dėžė su biuleteniais – neaišku", - bambėdamas pasiskundė Rusijos rinkėjų teisių instituto narys Igoris Borisovas. Tarptautinis stebėtojas iš šalies, kurioje nuolat pažeidinėjamos rinkėjų teisės ir kur rinkimai vadinami tiesiog farsu liko nepatenkintas referendumu Škotijoje – rusui ši visuotinė apklausė pasirodė neatitinkanti tarptautinių standartų.


Populiariausi per 24 val.