Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gruzijoje atstatomi paminklai J. Stalinui

Gruzijoje atstatomi paminklai J. Stalinui

2012-12-21 18:18

Gruzijos Alvanio kaime penktadienį vėl iškilo Josifo Stalino statula - tai gali būti ženklas, kad menksta prezidento Michailo Saakašvilio, kuris buvo įsakęs ją nugriauti, autoritetas.

1/1

J. Stalino paminklas bus atstatytas jo tėviškėje Goryje. AP

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-08-30 10:53

ES vėl skelbs naujas sankcijas Rusijai

Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrai penktadienį atvėrė kelią griežtesnėms sankcijoms Rusijai dėl jos veiksmų, kuriuos daugelis diplomatijos vadovų įvardijo kaip invaziją į kaimyninę Ukrainą.


2014-08-30 10:07

G. Depardieu: „Myliu Ukrainą – kaip Rusijos dalį“

107

Parsidavėliu Kremliui jau kuris laikas vadinamas garsus Prancūzijos aktorius Gerard'as Depardieu, pernai sausį gavęs rusišką pasą, pasisakė apie konfliktą Ukrainoje. Pasirodo, jis pastarąją šalį myli tik kaip Rusijos dalį, skelbia „The Baltic Times“.


2014-08-30 09:59

Lenkija neįsileido rusų lėktuvo į savo oro erdvę

14

Lenkijai penktadienį neleidus lėktuvui, kuriuo skrido Rusijos gynybos ministras, įskristi į jos oro erdvę, Maskva reagavo piktai. Šis incidentas įvyko padidėjus įtampai tarp abiejų šalių dėl to, kad Rusija palaiko Ukrainoje besikaunančius promaskvietiškus separatistus.


2014-08-30 09:52

Nikaragvoje įgriuvo nelegali kasykla

5

Nikaragvoje gelbėtojai penktadienį ištraukė 20 gyvų kalnakasių, kurie ilgiau nei parą išbuvo įstrigę giliai po žeme dėl griūties vienoje nelicencijuotoje aukso kasykloje, tačiau dar penki darbininkai tebėra dingę.


2014-08-29 21:29

NATO: „Rusija įžūliai pažeidžia Ukrainos suverenumą“

632|4|

Rusijos pajėgos, tiesiogiai dalyvaujančios karinėse operacijose Ukrainos teritorijoje, įžūliai pažeidžia tos šalies suverenumą ir teritorinį vientisumą, penktadienį pareiškė NATO generalinis sekretorius Andersas Foghas Rasmussenas. „Nepaisant tuščių Maskvos paneigimų, dabar jau aišku, kad Rusijos kariai ir technika neteisėtai kirto sieną su rytų ir pietryčių Ukraina, – pažymėjo A.F.Rasmussenas.


2014-08-29 20:44

Išvydę Ukrainos vėliavą rusai sužvėrėjo

462|12

Nepakantumas kitaip galvojantiems ir remiantiems Ukrainą Rusijoje pasiekė apogėjų. Kitaip mąstantys žmonės mušami, persekiojami, sulaikomi policijos. Juos puola gatvėse vidury dienos. Pamatę rankose laikomą Ukrainos vėliavą, praeiviai pasiunta lyg laukiniai žvėrys. Tokią realybę atskleidė grupės Sankt Peterburgo gyventojų akcija. Ukrainos nepriklausomybės dienos proga grupė žmonių išėjo į gatves su Ukrainos vėliavomis, plakatais, kuriuose palaikoma Ukraina, raginama sustabdyti karą. Vaizdas, kurį išvysite, gali šokiruoti. Pamatę Ukrainos rėmėjus praeiviai tiesiog pasiuto. Jie juos puolė, pradėjo plėšyti plakatus, popierines vėliavėles. Galiausiai į darbą buvo paleisti kumščiai.


2014-08-29 19:08

„Mašina vremeni“ žvaigždei - nemalonumai dėl Ukrainos

154|2|

Rokeris ir nonkonformistas Andrejus Makarevičius sovietiniais laikais balansavo ties riba, o dabar Rusiją valdančio elito yra įnirtingai kritikuojamas dėl savo atviros pozicijos Ukrainos klausimu. Rusijos žiniasklaida ir pareigūnai užsipuola 60 metų A.Makarevičių, „parėmusį Kijevo antirusišką politiką“ anksčiau šį mėnesį surengtu koncertu pabėgėliams Rytų Ukrainos mieste Sviatohorske, kai vyriausybinės pajėgos po savaites trukusių kovų jį atsiėmė iš prorusiškų separatistų.


2014-08-29 17:01

Keturiuose darbuose arusi amerikietė mirė snausdama mašinoje

30

Maria Fernandes iš Naujojo Džersio (JAV) kartais stabtelėdavo miesto stovėjimo aikštelėse, kad galėtų bent trumpam migtelėti tarp savo pamainų net keturiuose darbuose. Vos galą su galu suduriančiai 32 metų moteriai vienas toks stabtelėjimas baigėsi tragiškai. Pirmadienį ji buvo rasta uždususi savo 2001-ų metų visureigyje KIA „Sportage“. Policijos leitenantas vietiniam laikraščiui teigė, kad moteris „buvo ta, kuri labai stengėsi užsidirbti gyvenimui“.


2014-08-29 14:45

J.Tymošenko partiją „Batkivščyna“ supurtė lyderių pasitraukimas

21

Ukrainos parlamento pirmininkas Oleksandras Turčynovas, premjeras Arsenijus Jaceniukas ir buvęs Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos sekretorius Antrijus Parubijus penktadienį pasitraukė iš partijos „Batkivščyna“ („Tėvynė“), protestuodami prieš sprendimą, kad partijos kandidatų sąrašo pirmojoje pozicijoje bus įrašyta buvusi premjerė Julija Tymošenko.


2014-08-29 14:05

Turkija paskelbė naujos vyriausybės sudėtį

1

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas penktadienį patvirtino naują ministrų kabinetą, kuriame dominuoja jo ištikimi sąjungininkai - kitą dieną po to, kai patikėjo buvusiam užsienio reikalų ministrui vyriausybės vairą, o vietoje jo buvo paskirtas buvęs Europos reikalų ministras Mevlutas Cavusoglu.


Populiariausi per 24 val.