Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Gruzijoje atstatomi paminklai J. Stalinui

Gruzijoje atstatomi paminklai J. Stalinui

2012-12-21 18:18

Gruzijos Alvanio kaime penktadienį vėl iškilo Josifo Stalino statula - tai gali būti ženklas, kad menksta prezidento Michailo Saakašvilio, kuris buvo įsakęs ją nugriauti, autoritetas.

1/1

J. Stalino paminklas bus atstatytas jo tėviškėje Goryje. AP

Gruzijoje atstatomi paminklai J. Stalinui

1 / 1

J. Stalino paminklas bus atstatytas jo tėviškėje Goryje. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-12-19 09:43

Vašingtonas prieš Kremlių pakėlė botagą, bet kirsti nenori

2

JAV prezidentas Barackas Obama ketvirtadienį pareiškė, kad neketina skelbti Rusijai naujų sankcijų dėl krizės Ukrainoje, nors pasirašė teisės aktą, suteikiantį jam teisę tai padaryti. „Šis teisės aktas suteikia administracijai papildomų galių, kurios gali būti panaudotos, jeigu susiklostytų atitinkamos aplinkybės“, – aiškino jis.


2014-12-19 09:02

Radinys sukrėtė net policiją: viename name – 8 vaikų lavonai

21|3

Aštuoni vaikai, kurių amžius – 1,5-15 metų, buvo rasti mirtinai subadyti viename name Australijos mieste Kernse, penktadienį pranešė policija. „Kernso detektyvai nustatė nusikaltimo vietą ir šį rytą pradėjo tirti aštuonių vaikų žūtį, – nurodė policija. – Patikrinusi tą namą, policija rado vaikų, kurių amžius yra nuo 18 mėnesių iki 15 metų, kūnus.“


2014-12-19 07:23

Barackas Obama tiesia ranką skurdo nualintai Kubai

71| 

Pasaulis sveikina Baltųjų rūmų sprendimą žengti pirmuosius žingsnius link JAV embargo Kubai nutraukimo. Bet Kongreso kontrolę netrukus perimsiantys respublikonai kol kas šiaušiasi: „Nė už ką!“ JAV prezidentas Barackas Obama trečiadienį iškilmingai paskelbė apie „istorinį“ santykių su Kuba pagerėjimą. Esą bus atkurti diplomatiniai ryšiai su Havana, o daug metų prekybai ir kelionėms taikytos sankcijos – sušvelnintos. Galbūt net atšauktos.


2014-12-19 06:55

Talentinga lenkų poetė suplanavo siaubingas žudynes

12|2

Artėjančių Kalėdų nuotaikomis gyvenančią Lenkiją pribloškė žiauri dviejų įsimylėjusių abiturientų įvykdyta žmogžudystė Palenkės Bialos mieste netoli Liublino. Šįmet pirmąją poezijos knygą išleidusi talentinga 18 metų poetė Zuzana M. prikalbino savo vaikiną, vienmetį Kamilį N., nužudyti jų romanui prieštaraujančius jo tėvus. Miegančius tėvus mirtinai subadę įsimylėjėliai vėliau lyg niekur nieko nuvyko į Zuzanos M. poezijos vakarą, vykstantį kitame Lenkijos pakraštyje esančioje Krokuvoje.


2014-12-18 21:59

Ukrainos teisingumo ministro pavaduotoju gali tapti lietuvis

28

Ukrainos teisingumo ministro Pavlo Petrenko pavaduotoju turėtų tapti lietuvis, pranešė Rusijos naujienų agentūra „Interfax“. P.Petrenko spaudos konferencijoje ketvirtadienį patvirtino, kad jo pavaduotojais taps keli užsienio šalių piliečiai, kuriems bus suteikta Ukrainos pilietybė, tačiau nei konkrečių pavardžių, nei valstybių neįvardijo.


2014-12-18 21:58

5 dalykai, dėl kurių V.Putinas apsigalvojo per kelias savaites

370|

Lygiai prieš dvi savaites Kremliuje sakytoje metinėje kalboje V.Putinas išskyrė esminius Rusijos dabarties ir ateities tikslus. Komentatoriai pastebi, kad per tokį trumpą laiką jo mąstyme jau įvyko daugybė pokyčių, rodančių, jog Vakarų sankcijos veikia net ir kietąjį Rusijos lyderį.


2014-12-18 18:54

Kenijoje sugriuvus namui žuvo 6 žmonės, 11 - sužeista

4

Kenijoje sugriuvus namui žuvo mažiausiai šeši žmonės, 11 buvo sužeista, pranešė Kenijos Raudonasis kryžius, kuriuo remiasi agentūra AFP.


2014-12-18 17:48

V. Putinas prisipažino: „Aš net pats nežinau, kokia mano alga“

714|7|

Kalbos pradžioje V.Putinas pasidžiaugė puikia atmosfera salėje ir pažadėjo apžvelgti metų darbus. Jis užtikrino, kad biudžetas nebus deficitinis net ir susiduriant su tam tikrais sunkumais, ir pridūrė, kad nedarbas šalyje mažėja. Kaip pozityvų dalyką jis iškėlė žemės ūkio augimą ir puikų šių metų derlių. „Pagrindinis šiandienos klausimas – kokia ekonomikos situacija, kokia rublio ateitis. Pabandysiu jums trumpai apibūdinti, kaip ši situacija keisis ir kas mūsų laukia“, - kalbėjo V.Putinas. „Ši situacija buvo išprovokuota išorinių veiksnių“, - patikino jis. „Ekonomikos diversifikacijos procesas Rusijoje nevyko labai sklandžiai“, - pripažino Rusijos lyderis. „Aš tikiu, kad Centrinis bankas ir vyriausybė imasi visų reikalingų priemonių, kad situacija stabilizuotųsi. Šiandienos ir vakar dienos rublio kurso stiprėjimas tik tęsis“, - tikino jis.


2014-12-18 17:41

Italijos prezidentas patvirtino, kad ketina atsistatydinti

Italijos prezidentas Giorgio Napolitano patvirtino ketinąs atsistatydinti. Susitikime su diplomatinio korpuso atstovais 89 metų prezidentas ketvirtadienį Romoje sakė, kad trauksis iš pareigų, tačiau tikslios datos nenurodė.


2014-12-18 17:02

Separatistų vadas I.Strelkovas sumainė aukso žiedus?

25

Šiandien žiniasklaidoje pasirodė netikėta naujiena: Rytų Ukrainos separatistų vadeiva Igoris Strelkovas vedė. Tai pranešė separatistų paskelbtos Donecko Liaudies Respublikos (DNR) naujienų portalas dnr-news.com


Populiariausi per 24 val.