Gruzijoje atstatomi paminklai J. Stalinui

Gruzijoje atstatomi paminklai J. Stalinui


2012-12-21 18:18

Gruzijos Alvanio kaime penktadienį vėl iškilo Josifo Stalino statula - tai gali būti ženklas, kad menksta prezidento Michailo Saakašvilio, kuris buvo įsakęs ją nugriauti, autoritetas.

1/1

J. Stalino paminklas bus atstatytas jo tėviškėje Goryje. AP

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-05-29 14:10

Indijos premjeras N. Modi žada padaryti šalį švaresnę

Praėjus keturiems mėnesiams po to, kai tapo Indijos premjeru, Narendra Modi nustebino šalies žmones, tarsi šokio partnerę paėmęs į rankas paprastą šluotą ir pradėjęs rūpestingai šluoti nukritusius medžių lapus vienoje Delio gatvėje.


2015-05-29 14:07

Muhammadu Buhari prisaikdintas Nigerijos prezidentu

Muhammadu Buhari penktadienį buvo prisaikdintas Nigerijos prezidentu per istorinę ceremoniją, tapęs pirmuoju opozicijos kandidatu, įveikusiu rinkimuose pareigas einantį valstybės vadovą.


2015-05-29 11:58

Viduržemio jūroje išgelbėta daugiau nei 700 migrantų

3

Ketvirtadienį Viduržemio jūroje išgelbėta 741 iš Libijos plaukęs migrantas, praneša „EUbusiness“. Gelbėjimo operaciją koordinavo pakrantės gelbėtojai. Jiems padėjo Vokietijos, Airijos bei Britanijos siųsti laivai, o procesą prižiūrėjo Europos Sąjungos (ES) sienų apsaugos agentūra FRONTEX.


2015-05-29 10:19

Nauja tarpžemyninė raketa ir V. Putino dingimo paaiškinimas

67|

Rusijos Permės krašto gyventojai tokie priblokšti, kad skambina vienas kitam ir ragina lįsti į lauką pažiūrėti. „Kas čia per kobra?“ – klausia jie. „Pasaulio pabaiga“, – vėliau pakomentuos vienas iš stebėtojų. Dar vėliau danguje nežinia iš kur pasirodys antras toks neatpažintas skraidantis objektas. Būtent NSO paleidimu šį vaizdo įrašą liudininkai ir pavadino, kai įkėlė jį į youtube.com „Mano Permės Krašto“ paskyrą. Tai erdvė, kurioje vietos gyventojai dalijasi visokiomis keistenybėmis, vykstančiomis Permės krašte. Konkrečiai ši keistenybė nutiko prieš porą mėnesių Kizelio miestelyje.


2015-05-29 08:15

Graikija dėl tūkstančių pabėgėlių vėl prašo ES pagalbos

2|10

Graikija prašo Europos Sąjungos (ES) susitvarkyti su tūkstančiais migrantų, kurie šalies krantus pasiekė per pastaruosius mėnesius, praneša „Sky News“.


2015-05-28 16:12

Bulgarija atidaro sovietinės eros karinius archyvus

Bulgarijos komunistinės eros karinės žvalgybos archyvai bus prieinami mokslininkams ir žurnalistams, trečiadienį pranešė Bulgarijos gynybos ministras Nikojalus Nenčevas. Pasak jo, Pilietinei komisijai, kuri yra atsakinga už to laikotarpio dokumentų patikrinimą, jis perdavė maždaug 30 tūkst. objektų iš archyvo.


2015-05-28 13:24

V. Putinas įslaptino duomenis apie Rusijos kariškių netektis

15

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas priskyrė valstybės paslapčiai duomenis apie Gynybos ministerijos kariškių netektis per specialias operacijas taikos metu. Atitinkamas RF prezidento įsakas paskelbtas oficialiame teisinės informacijos portale.


2015-05-28 13:13

Rusijos režimas suviliojo žymią žmogaus teisių gynėją

36

Garsi Rusijos žmogaus teisių gynėja 87 metų Liudmila Aleksejeva nusprendė paminti savo principus ir orumą. Moteris grįžo į Rusijos žmogaus teisių tarybą, iš kurios protestuodama pasišalino prieš 3 metus. Iš pirmo žvilgsnio garbaus amžiaus L.Aleksejevos grįžimas į Kremliaus marionete paverstą pilietinės visuomenės ir žmogaus teisių tarybą gali kelti nuostabą.


2015-05-28 13:10

Nebraska tapo 19-ąja mirties bausmės atsisakiusia JAV valstija

3

Nebraska trečiadienį tapo 19-ąją JAV valstija, atsisakiusia mirties bausmės, kai įstatymų leidėjai balsuodami panaikino prieš tokį žingsnį nukreiptą gubernatoriaus veto.


2015-05-28 11:16

JAV vicepremjeras J. Bidenas sukritikavo Rusiją

19

JAV vicepremjeras Joe Bidenas pareiškė, kad Vašingtonas pasirengęs bendradarbiauti su Maskva tokiais klausimais, kaip Irano branduolinė programa ir padėtis Sirijoje, skelbia BBC. Tačiau vicepremjeras pažymėjo, kad JAV toliau rems Ukrainą, siekiant pažaboti Rusijos agresiją, kuri kelia grėsmę visai Europai. Pasak jo, ši parama priklausys nuo Ukrainos valdžios įsipareigojimų šalyje vykdyti reformas.


Populiariausi per 24 val.