Senio Hasano nužudymas atskleidė Rusijos nusikaltėlių imperiją

Senio Hasano nužudymas atskleidė Rusijos nusikaltėlių imperiją


2013-01-18 18:57

Kriminalinio pasaulio šulo Aslano Usojano nužudymas Maskvoje vėl atkreipė dėmesį į Rusijos pogrindinio pasaulio figūras, prisistatančias „įteisintais vagimis“ („Vor v zakone“). Naujienų agentūra AP pateikė klausimų ir atsakymų apie šių grupuočių pasaulį sąrašą.

1/2

Nors „įteisinti vagys“ privalo atrodyti kukliai, jie nešioja specifines tatuiruotes. Kai kurios jų yra kodai. Pavyzdžiui, ištatuiruotas žodis „MIR“ (taika) reiškia: „Mane pataisys tik mirties bausmė“, žodis „VOLK“ (vilkas) reiškia: „Kol policininkas miršta, vagis ilsisi“. AP

Senio Hasano nužudymas atskleidė Rusijos nusikaltėlių imperiją

1 / 2

Nors „įteisinti vagys“ privalo atrodyti kukliai, jie nešioja specifines tatuiruotes. Kai kurios jų yra kodai. Pavyzdžiui, ištatuiruotas žodis „MIR“ (taika) reiškia: „Mane pataisys tik mirties bausmė“, žodis „VOLK“ (vilkas) reiškia: „Kol policininkas miršta, vagis ilsisi“. AP

Po A. Usojano (kairėje) nužudymo Rusijoje vėl imta kalbėti apie nusikalstamo pasaulio sistemą. AP

(2 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-05-22 09:40

Nuteistai „Korean Air“ paveldėtojai – teismo malonė

Pietų Korėjos teismas penktadienį nurodė paleisti buvusią oro bendrovės „Korean Air“ aukšto rango administracijos darbuotoją, kuri buvo nuteista kalėti dėl didelį triukšmą šalyje sukėlusio incidento, kai ji, pasipiktinusi esą netinkamai patiektais riešutais, išlaipino iš lėktuvo įgulos narį.


2015-05-22 09:01

Rusija nesureagavo į Ukrainoje sučiuptų jų karių prisipažinimus

8|2

Du šeštadienį Ukrainoje sulaikyti vyrai prisipažino priklausą Rusijos ginkluotosioms pajėgoms, praneša BBC.


2015-05-22 07:56

Šeši policininkai pripažinti kaltais dėl afroamerikiečio mirties

3

Prisiekusiųjų žiuri pripažino kaltais šešis policininkus, kuriems buvo pateikti kaltinimai dėl 25 metų afroamerikiečio Freddie Gray žūties Merilando valstijos Baltimorės mieste.


2015-05-22 07:53

Pigi namų renovacija azerams grasina mirtimi

7

Azerbaidžano prezidentas Ilhamas Aliyevas mėgsta puikuotis tvarka jo valdomoje šalyje. Bet šio autokrato pasauliui rodomą idilę sugriovė pražūtingas gaisras viename Baku daugiabutyje. Antradienio tragedija pasiglemžė 15 žmonių gyvybę, o paprastai balsų prieš valdžią nekeliantys vietos gyventojai apkaltino būtent I.Aliyevo režimą, kuris sumanė pasipuikuoti prieš atvykėlius pigia apdaila gražindamas miesto namus.


2015-05-21 20:25

Ukrainoje sučiupti du kariai prisipažino tarnaujantys Rusijoje

8

Du Ukrainos ginkluotųjų pajėgų per susirėmimą šalies rytuose sučiupti rusų kariai prisipažino tarnaujantys Rusijos ginkluotosiose pajėgose, pranešė ketvirtadienį Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacija (ESBO).


2015-05-21 19:58

Įspėja dėl naujų mūšių tarp Ukrainos kariuomenės ir separatistų

3

Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacija (ESBO) įspėja dėl atsinaujinančių mūšių tarp Ukrainos kariuomenės ir separatistų šalies Rytuose.


2015-05-21 18:31

O. bin Ladenas planavo susprogdinti JAV ambasadą Rusijoje

8

Buvęs teroristų tinklo „Al Qaeda“ lyderis Osama bin Ladenas, kuris buvo nukautas per amerikiečių specialiųjų pajėgų operaciją Pakistane, paskutiniaisiais savo gyvenimo metais buvo davęs įsakymą surengti išpuolius prieš JAV ambasadą Maskvoje bei prieš kelis objektus Didžiojoje Britanijoje. Tai rodo dokumentai, kuriuos trečiadienį paskelbė JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV), praneša agentūra „RIA Novosti“.


2015-05-21 17:29

Rusija ruošiasi deportuoti užsienio aktyvistus

21

Iš Rusijos gali būti deportuoti trys Danijos žmogaus teisių gynėjų grupės nariai, kaltinami pažeidę imigracijos taisykles, ketvirtadienį pranešė vienas Rusijos žmogaus teisių gynimo aktyvistas.


2015-05-21 16:57

Kalifornijoje renkama pakrantėje išsiliejusi nafta

6

JAV Kalifornijoje surinkta daugia kaip 6 000 galonų (22 700 litrų) naftos, kuri grėbliais, semtuvais ir siurbliais renkama maždaug 15 kilometrų ilgio Kalifornijos paplūdimių atkarpoje. Valymo darbai vyksta pertraukos visą parą, sakė pareigūnai, bet tai tik nedidelė dalis lipnios dvokiančios masės, išsiveržusios iš pratrūkusio naftotiekio vamzdyno. Dėl šio nuotėkio, įvykusio prie Santa Barbaros, naftotiekį eksploatuojanti bendrovė turėjo sustabdyti naftos tiekimą.


2015-05-21 16:30

Į Gvinėją ir Siera Leonę sugrįžo Ebolos virusas

3

Į Gvinėją ir Siera Leonę sugrįžo Ebola: praėjusią savaitę abiejose Vakarų Afrikos šalyse mirtinu virusu užsikrėtė 35 žmonės. Tai yra didžiausias infekuotųjų skaičius per daugiau nei mėnesį, pranešė Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), kuria remiasi agentūra AFP.


Populiariausi per 24 val.