Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Senio Hasano nužudymas atskleidė Rusijos nusikaltėlių imperiją

Senio Hasano nužudymas atskleidė Rusijos nusikaltėlių imperiją

2013-01-18 18:57

Kriminalinio pasaulio šulo Aslano Usojano nužudymas Maskvoje vėl atkreipė dėmesį į Rusijos pogrindinio pasaulio figūras, prisistatančias „įteisintais vagimis“ („Vor v zakone“). Naujienų agentūra AP pateikė klausimų ir atsakymų apie šių grupuočių pasaulį sąrašą.

1/2

Nors „įteisinti vagys“ privalo atrodyti kukliai, jie nešioja specifines tatuiruotes. Kai kurios jų yra kodai. Pavyzdžiui, ištatuiruotas žodis „MIR“ (taika) reiškia: „Mane pataisys tik mirties bausmė“, žodis „VOLK“ (vilkas) reiškia: „Kol policininkas miršta, vagis ilsisi“. AP

Senio Hasano nužudymas atskleidė Rusijos nusikaltėlių imperiją

1 / 2

Nors „įteisinti vagys“ privalo atrodyti kukliai, jie nešioja specifines tatuiruotes. Kai kurios jų yra kodai. Pavyzdžiui, ištatuiruotas žodis „MIR“ (taika) reiškia: „Mane pataisys tik mirties bausmė“, žodis „VOLK“ (vilkas) reiškia: „Kol policininkas miršta, vagis ilsisi“. AP

Po A. Usojano (kairėje) nužudymo Rusijoje vėl imta kalbėti apie nusikalstamo pasaulio sistemą. AP

(2 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-10-20 12:33

Rusija varto akis: prie Švedijos – ne mūsų, o olandų laivas

164|

Švedijos laivynas, sausumos, oro pajėgos pirmadienį toliau tęsia paslaptingo povandeninio laivo paiešką. Iki šiol spėjama, kad nelaimės signalą pasiuntė Rusijos povandeninis laivas, kaip spėjama įstrigęs netoli Stokholmo. Tačiau rusai atsikerta ir pirštais bado į kitus. Kremliaus finansuojamas propagandiniu dažnai vadinamas kanalas „Russia Today“ pranšė, kad švedų ieškomas povandeninis laivas nepriklauso Rusijai. Tai esą Nyderlandų povandeninis laivas, kuris dalyvavo pratybose ir nukrypo nuo kurso.


2014-10-19 20:46

Įsakymas rusų laivo įgulai - išlaikyti paslaptį bet kokia kaina

213|8|

Prie Švedijos krantų galimai sugedo Rusijos povandeninis laivas, skelbia thelocal.se. Teigiama, kad netoli Stokholmo krantų karinės jūrų pajėgos ieško nelaimės signalą siuntusio povandeninio laivo. Portalas cituoja dienraščio „Svenska Dagbladet“ informaciją. Pirmą kartą nelaimės signalas buvo


2014-10-19 20:45

Mįslingai dingusį laivą „pridengia“ V.Putino siųstas tanklaivis?

147|2|

Švedijos spauda paviešino daugiau detalių apie incidentą prie šalies krantų. Rusijos karinis laivas buvo pastebėtas šalies teritoriniuose vandenyse ir jau antra para tęsiasi speciali jo paieškos operacija. Leidinys „Expressen“ pranešė, kad šiomis dienomis itin arti Švedijos krantų ir tarptautiniuose vandenyse užfiksuotas tanklaivio „NS Concord“ buvimas. Įdomu tai, kad nors oficialiai šis laivas plaukioja su Liberijos vėliava, bet priklauso Rusijoje registruotai kompanijai „Novo Ship“.


2014-10-19 19:59

Panika dėl Ebolos viruso apsuko JAV kruizinį laivą

12

JAV kruiziniu laivu plaukiantys atostogautojai – nežinioje. Kai paaiškėjo, kad laivu plaukia specialistė, prižiūrėjusi nuo Ebolos viruso Teksase mirusį liberietį, kilo panika. Meksikai ir Belizui pasipriešinus, kad laivas priplauktų šalių pakrantę, sukamasi atgal – į Ameriką, rašo „The Independent“.


2014-10-19 19:58

Vokietijos žvalgyba: lėktuvą Ukrainoje numušė separatistai

236

okietijos užsienio žvalgybos agentūra (BND) paskelbė savo katastrofos tyrimo ataskaitą – konstatuojama, kad šių metų liepos 17 dieną keleivinį „Malaysia Airlines“ lėktuvą prie Donecko numušė prorusiškų separatistų paleista raketa, skelbia „Der Spiegel“.


2014-10-19 16:41

Kijevo centre - jausmingas atsiveikinimas su kariais

61|22

Sekmadienį Azovo bataliono savanoriai praėję dviejų mėnesių apmokymus Kijeve buvo išlydėti į rytus. Kijevo aikštėje vyko jausmingas karių ir artimųjų atsisveikinimas.


2014-10-19 16:07

Per „Singapore Airlines“ lėktuvo nusileidimą sužeisti 22 žmonės

1

„Singapore Airlines“ (SIA) lėktuvui „Airbus A380“, kuris skrido iš Singapūro į Mumbajų, tūpimo metu staiga patekus į turbulenciją, buvo sužeisti 22 keleiviai ir įgulos nariai, sekmadienį paskelbė oro bendrovė.


2014-10-19 14:27

S. Lavrovas gieda savo: „Padėsime Ukrainos broliams susitarti“

71

Ukraina yra Rusijos artimiausia broliška tauta, su kuria siejama bendros istorijos, kultūros ir civilizacijos šaknys, vienodas požiūris į pasaulį, vienoda kalba ir literatūra, Rusijos NTV televizijai sakė šalies užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas.


2014-10-19 13:51

Honkonge po naujų susirėmimų pasiektas kritinis momentas

6|6

Honkonge po smurtinių susirėmimų kovos už demokratiją aktyvistai sekmadienį apkaltino policiją naudojant pernelyg didelę jėgą protestuotojų atžvilgiu, o aukšto rango politikai sakė, kad kelias savaites trunkantys mitingai pasiekė „kritinį momentą“.


2014-10-19 13:48

Š.Korėjos ir P.Korėjos kariai susišaudė prie sausumos sienos

Šiaurės Korėjos ir Pietų Korėjos kariai sekmadienį trumpai susišaudė prie itin įtvirtintos sausumos sienos ir tai yra antras toks incidentas šį mėnesį, pranešė Pietų Korėjos naujienų agentūra „Yonhap“. Susišaudymas įvyko maždaug 17 val. 40 min. (11 val. 40 min. Lietuvos laiku), po to, kai Pietų Korėjos pasienio patrulis paleido įspėjamuosius šūvius į Šiaurės Korėjos patrulį netoli pusiasalį dalijančios militarizuotos demarkacijos linijos, nurodė „Yonhap“.


Populiariausi per 24 val.