Senio Hasano nužudymas atskleidė Rusijos nusikaltėlių imperiją

Senio Hasano nužudymas atskleidė Rusijos nusikaltėlių imperiją


2013-01-18 18:57

Kriminalinio pasaulio šulo Aslano Usojano nužudymas Maskvoje vėl atkreipė dėmesį į Rusijos pogrindinio pasaulio figūras, prisistatančias „įteisintais vagimis“ („Vor v zakone“). Naujienų agentūra AP pateikė klausimų ir atsakymų apie šių grupuočių pasaulį sąrašą.

1/2

Nors „įteisinti vagys“ privalo atrodyti kukliai, jie nešioja specifines tatuiruotes. Kai kurios jų yra kodai. Pavyzdžiui, ištatuiruotas žodis „MIR“ (taika) reiškia: „Mane pataisys tik mirties bausmė“, žodis „VOLK“ (vilkas) reiškia: „Kol policininkas miršta, vagis ilsisi“. AP

Senio Hasano nužudymas atskleidė Rusijos nusikaltėlių imperiją

1 / 2

Nors „įteisinti vagys“ privalo atrodyti kukliai, jie nešioja specifines tatuiruotes. Kai kurios jų yra kodai. Pavyzdžiui, ištatuiruotas žodis „MIR“ (taika) reiškia: „Mane pataisys tik mirties bausmė“, žodis „VOLK“ (vilkas) reiškia: „Kol policininkas miršta, vagis ilsisi“. AP

Po A. Usojano (kairėje) nužudymo Rusijoje vėl imta kalbėti apie nusikalstamo pasaulio sistemą. AP

(2 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-10-04 12:06

B. Obama žada visapusiškai ištirti smūgį ligoninei Afganistane

JAV prezidentas Barackas Obama pažadėjo visapusiškai ištirti numanomą JAV smūgį iš oro ligoninei Afganistane, kurio metu žuvo 19 žmonių ir kurį, pasak Jungtinių Tautų (JT), galbūt galima prilyginti karo nusikaltimui.


2015-10-04 11:30

D. Cameronas nori padvigubinti pajėgas kovoje prieš islamistus

1

Davidas Cameronas pažadėjo padidinti Didžiosios Britanijos karinius pajėgumus kovoje su „Islamo valstybe“ (IS) Irake ir Sirijoje. Tarp būsimų žingsnių – ir karališkųjų oro pajėgų (RAF) turimų bepiločių tolimųjų nuotolių lėktuvų skaičiaus padvigubinimas, skelbia BBC.


2015-10-04 11:28

Portugalijoje – parlamento rinkimai

Sekmadienį portugalai balsuoja parlamento rinkimuose, kurie vertinami kaip dabartinės valdžios patikrinimas po ketvirtus metus trunkančio griežto taupymo ir rinkos reformų, informuoja BBC.


2015-10-04 10:53

Jeruzalėje palestinietis nužudė du izraeliečius, sužeidė vaiką

Islamistų kovotoju vadinamas palestinietis šeštadienį per išpuolį Jeruzalėje, panaudodamas peilį ir šaunamąjį ginklą, nužudė du izraeliečius vyrus ir sužeidė moterį bei vaiką.


2015-10-04 08:34

Oregono valstijos koledže žudynes surengęs šaulys nusižudė

4|

Šaulys, ketvirtadienį JAV Oregono valstijos koledže sušaudęs devynias aukas, policijai atvažiavus ir pradėjus apsiaustį žuvo ne nuo pareigūnų, o nuo savo paties paleistos kulkos, JAV pareigūnus cituoja BBC.


2015-10-03 20:01

Vokietija švęsdama jubiliejų ragina priimti pabėgėlius

23|3

Vokietija šeštadienį švenčia džiaugsmingo įvykio – susivienijimo, 25-metį, kai jos lyderiai ragina tautą tokia pačia jėga ir solidarumu sutikti rekordinį pabėgėlių antplūdį.


2015-10-03 16:16

Vatikanas pasmerkė apie savo homoseksualumą prabilusį kunigą

29|6| 

Vatikanas šeštadienį pasmerkė Lenkijos kunigą Krzystofą Charamsa už tai, kad dvasininkas atvirai prisipažino esąs gėjus ir turintis partnerį. Jo pareiškimą dvasininkai pavadino „labai rimtu ir neatsakingu“ veiksmu. Toks pasmerkimas reiškia, kad iš jo bus atimtos visos pareigos Bažnyčios hierarchijoje.


2015-10-03 13:05

Rusija skelbiasi sunaikinusi „Islamo valstybės“ vadavietę

51|2

Rusijos karo lėktuvai sunaikino vieną „Islamo valstybės“ kovotojų vadavietę netoli Rakos, taip pat vieną požeminį bunkerį. Maskvai tęsiant bombardavimo kampaniją Sirijoje tai šeštadienį pranešė šalies Gynybos ministerija.


2015-10-03 12:46

Afganistane per JAV oro ataką žuvo 9 „Gydytojai be sienų“ nariai

86|6

Afganistane Kundūzo mieste per oro ataką žuvo devyniorganizacijos „Gydytojai be sienų“ (Medecins Sans Frontieres, MSF) nariai, dar daugiau kaip 30 žmonių laikomi dingusiais, pranešė MSF šeštadienį.


2015-10-03 11:28

Kišiniovo centre ruošiamasi milžiniškai protesto akcijai

9

Demonstracijos dalyviai, reikalaujantys atsistatydinti aukščiausius Moldovos valdžios pareigūnus, užblokavo važiuojamąją centrinio Kišiniovo bulvaro dalį. Sekmadienį milžiniškai protesto akcijai besirengiantys opozicionieriai čia pasistatė palapines, skelbia naujienų agentūra IPN.


Populiariausi per 24 val.