Senio Hasano nužudymas atskleidė Rusijos nusikaltėlių imperiją

Senio Hasano nužudymas atskleidė Rusijos nusikaltėlių imperiją


2013-01-18 18:57

Kriminalinio pasaulio šulo Aslano Usojano nužudymas Maskvoje vėl atkreipė dėmesį į Rusijos pogrindinio pasaulio figūras, prisistatančias „įteisintais vagimis“ („Vor v zakone“). Naujienų agentūra AP pateikė klausimų ir atsakymų apie šių grupuočių pasaulį sąrašą.

1/2

Nors „įteisinti vagys“ privalo atrodyti kukliai, jie nešioja specifines tatuiruotes. Kai kurios jų yra kodai. Pavyzdžiui, ištatuiruotas žodis „MIR“ (taika) reiškia: „Mane pataisys tik mirties bausmė“, žodis „VOLK“ (vilkas) reiškia: „Kol policininkas miršta, vagis ilsisi“. AP

Senio Hasano nužudymas atskleidė Rusijos nusikaltėlių imperiją

1 / 2

Nors „įteisinti vagys“ privalo atrodyti kukliai, jie nešioja specifines tatuiruotes. Kai kurios jų yra kodai. Pavyzdžiui, ištatuiruotas žodis „MIR“ (taika) reiškia: „Mane pataisys tik mirties bausmė“, žodis „VOLK“ (vilkas) reiškia: „Kol policininkas miršta, vagis ilsisi“. AP

Po A. Usojano (kairėje) nužudymo Rusijoje vėl imta kalbėti apie nusikalstamo pasaulio sistemą. AP

(2 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-07-05 23:21

Graikų sprendimas: reaguoja Rytai, Vakarai ir finansų rinkos

554|24| 

Sekmadienį 19 val. Graikijos ir Lietuvos laiku užsidarė Graikijos rinkimų apygardos. Šalies gyventojai balsavo, ar priimti kreditorių reikalavimus ir toliau laikytis griežtos taupymo politikos, ar atmesti jų pasiūlymą. Rezultatai rodo, kad iki šiol labai sunkiai prognozuotame referendume jau yra aiškus atsakymas. Suskaičiavus didžiąją dalį biuletenių aiškėja, kad graikai taupymo pasiūlymams pasakė griežtą „ne“, kaip juos daryti ir ragino šalies premjeras Alexis Tsipras.


2015-07-05 17:36

Rastas per potvynį dingęs Tbilisio zoologijos sodo tigras

2| 

Darbininkai, valantys purvą po potvynio, kuris prieš tris savaites sunaikino Gruzijos sostinės zoologijos sodą, vieno plaukimo komplekso teritorijoje rado paskutinio dingusio tigro gaišeną.


2015-07-05 13:49

JAV paradais ir saliutais pažymėjo Nepriklausomybės dieną

7|6

Šeštadienį amerikiečiai 293-iąjį kartą pažymėjo svarbiausią nacionalinę šalies šventę – Nepriklausomybės dieną. Šia proga visuose dideliuose Amerikos miestuose buvo surengti paradai, koncertai ir saliutai.


2015-07-05 13:39

Indija: mergina nusižudė todėl, kad jos šeima neturėjo tualeto

9|2

Indijoje 17 metų mergina nusižudė todėl, kad jos tėvai atsisakė įrengti namuose tualetą, praneša NDTV.


2015-07-05 10:05

Mirė Michaelo Douglaso motina aktorė Diana Douglas

3|2

Eidama 93-iuosius metus, šeštadienį Jungtinėse Valstijose mirė amerikiečių aktorė Diana Douglas Webster, pirmoji žinomo aktoriaus Kirko Douglaso žmona ir dabartinės Holivudo žvaigždės Michaelo Douglaso motina.


2015-07-04 21:04

Dėmė ant prancūzų karių munduro: jie įtariami tvirkinę mažametes

6

Beną Ouedraogo'ą kankina nemiga nuo to laiko, kai buvo aptiktas vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip vienas Prancūzijos karys lytiškai išnaudoja jo penkiametę dukrelę plaukimo baseine Burkina Fase. „Tai, kas įvyko, siaubinga“, – 31 metų menininkas sakė naujienų agentūrai AFP, tramdydamas ašaras.


2015-07-04 18:45

Tunise paskelbta nepaprastoji padėtis

1

Tuniso prezidentas Beji Caidas Essebsi šeštadienį paskelbė nepaprastąją padėtį šalyje, kurioje praėjusią savaitę per džihadisto išpuolį kurorto paplūdimyje žuvo 38 užsienio turistai, pranešė prezidentūra.


2015-07-04 15:06

Graikų finansų ministras kreditorius deda į šuns dienas

28| 

Graikijos finansų ministras Yanis Varoufakis šeštadienį paskelbtame interviu apkaltino Atėnams skolas teikusias organizacijas terorizmu. „Tai, ką jie daro su Graikija turi vardą – tai terorizmas, – tiesmukas Y.Varoufakis pasakė ispanų laikraščiui „El Mundo“. – Ko šiandien nori Briuselis ir troika (skolintojų trejetas) – laimėti „Taip“ (referendume), kad galėtų pažeminti graikus“.


2015-07-04 14:51

Albanijoje nušauti du čekų turistai

4

Du turistai čekai buvo nušauti, kai keliavo automobiliu po Šiaurės Albaniją, šeštadienį pranešė šalies policija. Turistai, kuriuos policija įvardijo kaip 27 metų Michaelį Svatošą, ir 36 metų Anną Kosinovą, penktadienį buvo rasti negyvi savo automobilyje Prekalo kaime, maždaug 150 km į šiaurę nuo sostinės Tiranos, Dukagino apskrityje.


2015-07-03 17:43

Depresija serganti mergina Belgijoje gavo teisę mirti

36

Mūsų gyvenimai priklauso mums, tačiau teisė savo noru pasitraukti iš gyvenimo šiais laikais kaitina daugybę karštligiškų diskusijų. Belgijoje daktarai priėmė itin prieštaringą sprendimą. Jie suteikė 24 metų merginai, kuri serga medicinine depresija, teisę nutraukti savo gyvybę, skelbia „The Independent“.


Populiariausi per 24 val.