Marsaeigis „Curiosity“ Raudonojoje planetoje išraižė penį?

Marsaeigis „Curiosity“ Raudonojoje planetoje išraižė penį?


2013-04-25 14:43

Marso planetą nuo pernai tyrinėjantis NASA marsaeigis „Curiosity“ į Žemę toliau siunčia vis įdomesnių nuotraukų. Bet viena jų sukėlė neregėto susidomėjimo ir pašaipų bangą, rašo dienraštis „The Daily Mail“.

1/1

Kol kas neaišku, ar vyrišką lytinį organą primenančios „Curiosity“ vėžės Marse atsirado atsitiktinai NASA nuotr.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2015-10-13 18:38

Indija: negyvu pripažintas vyras atsigavo prieš pat skrodimą

Indijoje benamis, oficialiai pripažintas negyvu, atsitokėjo likus kelioms minutėms iki skrodimo, praneša AFP, remdamasis šalies pareigūnais. Agentūros duomenimis, Mumbajaus policija sekmadienio rytą aptiko benamį vyrą be sąmonės. Pareigūnai jį nugabeno į ligoninę, kur medikai konstatavo vyro, kurio vardas neskelbiamas, mirtį. „Velionio“ kūnas buvo nuvežtas skrosti.


2015-10-13 15:53

Barzdotus hipsterius palaikė „Islamo valstybės“ džihadistais

3|5| 

Grupei barzdotų vyrukų, kurie Švedijos kaime pozavo nuotraukoms su juoda savo klubo vėliava, fotosesija baigėsi išties netikėtai. Vyrai sulaukė policijos vizito, nes juos palaikė „Islamo valstybės“ (IS) džihadistais, rašo „The Guardian“.


2015-10-13 11:36

Dykumoje pasiklydęs vyras šešias dienas išgyveno be vandens

2

Australijos dykumoje pasiklydęs vyras šešias dienas išgyveno be vandens ir misdamas tik skruzdėlėmis. 62-ejų George'ą Foggerdy galiausiai surado paieškos būrys, antradienį pranešė policija. Vyras buvo sulysęs ir dezorientuotas.


2015-10-13 11:07

Rusijos gyventojai meilę prezidentui įamžina ant savo kūnų

22|12

Rusijoje plinta nauja mada: nuo šiol šalies prezidentą gyventojai garbina ne tik žodžiais, bet ir ant savo kūno. Vis daugiau žmonių darosi tatuiruotes su V.Putino atvaizdu. Valstybės vadovo galvą jie ant įvairių savo kūno dalių kūrybingai įamžina skirtinguose piešiniuose, pavyzdžiui, triumfuojantį prie šachmatų lentos, rašo „gazeta.ru“.


2015-10-12 17:47

Švedija: barzdočių klubo nariai buvo palaikyti teroristais

Tradicinę barzdočių fotosesiją Švedijos Jončiopingo mieste juodos klubo vėliavos fone žmonės palaikė teroristų iš IS sambūriu ir kreipėsi į policiją. Tai pirmadienį pranešė laikraštis „Joenkoepings-Posten“.


2015-10-12 13:34

Grupė „Aerosmith“ reikalauja D. Trumpo nebenaudoti jų dainų

1

Garsios JAV muzikinės grupės „Aerosmith“ daininkas Sevenas Tyleras pareikalavo, kad Respublikonų partijos kandidatas į prezidentus Donaldas Trumpas nustotų savo kampanijos renginių metu leisti jų dainą „Dream on“ („Svajok“), ra6o „The Guardian“.


2015-10-10 15:15

Popiežius Čilės gyventojus išvadino kvailiais

7|2

Katalikiškos Čilės mieste Osorne šią savaitę popiežiaus Pranciškaus vardas minimas piktuoju. Paviešintas vaizdo įrašas, kuriame girdėti, kaip pontifikas miestiečius išvadina kvailiais, sukėlė protestų bangą. Į Vatikaną susirinkusiems tikintiesiems ištarti žodžiai pasivijo pontifiką ir įžiebė pasipiktinimą Čilėje, rašo „Lietuvos rytas“, remiantis „The New York Times“ informacija.


2015-10-10 15:12

Kaliniai konkurse nurungė prestižinio universiteto pažibas

3

Harvardo universiteto debatų klubui lygių pasaulyje nėra. Tiksliau – nebuvo, nes Niujorko Rytų pataisos namų komanda metė iššūkį pasaulyje pergales skinantiems JAV studentams ir juos įveikė. Kalinius pataisos namuose debatų meno moko šalia esančio Bardo koledžo dėstytojai. Šiuo užsiėmimu susidomėję nuteistieji susibūrė į populiarų debatų klubą, „Lietuvos rytas“.


2015-10-10 08:59

Kaip prasideda pasaulio įtakingiausiųjų rytai?

15|5

Kiekvienas mes turime savo mažus ryto ritualus: kai kas negali atplėšti akių be puodelio kavos, kiti skuba pasportuoti prieš darbo dieną, dar kiti ramiai pusryčiauja skaitydami laikraščius. O kaip rytus pradeda įtakingiausi pasaulio politikai ir didžiausių tarptautinių įmonių įkūrėjai?


2015-10-09 21:12

Linksmybės: Argentinos prezidentė pademonstravo pašėlusį šokį

2| 

Ne visi pasaulio lyderiai griežtai laikosi protokolo ir oficialiuose renginiuose būna rimti. Štai Argentinos prezidentė Cristina Elisabet Fernandez de Kirchner rinkėjus mėgina užkariauti ugningais šokio judesiais.


Populiariausi per 24 val.