S.Berlusconi sužadėtinė ėmėsi karpyti magnato namų ūkio išlaidas

S.Berlusconi sužadėtinė ėmėsi karpyti magnato namų ūkio išlaidas


2013-10-10 15:24, atnaujinta 2013-10-10 16:44

Silvio Berlusconi gyveno chaotišką gyvenimą, buvo išnaudojamas veltėdžių ir gerokai permokėdavo bakalėjininkams, naujausiame interviu pasakojo 49 metais už politiką jaunesnė jo mergina.

1/4

Francesca Pascale tapo tvirta S.Berlusconi atrama. "Reuters" nuotr.

S.Berlusconi sužadėtinė ėmėsi karpyti magnato namų ūkio išlaidas

1 / 4

Francesca Pascale tapo tvirta S.Berlusconi atrama. "Reuters" nuotr.

Francesca Pascale tapo tvirta S.Berlusconi atrama. "Reuters" nuotr.

F.Pascale pasirodė esanti taupi ir mokanti skaičiuoti moteris. AP nuotr.

S.Berlusconi šeimos turtas vertinimas 6,2 mlrd. JAV dolerių, įskaičiuojant televizijos imperiją „Mediaset“, leidyklą ir futbolo klubą „AC Milan“. AP nuotr.

(4 nuotraukos) AP nuotr., "Reuters" nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2015-07-29 20:52

Drąsus poelgis: bebaimiai išgelbėjo ant kranto gaištantį ryklį

8

Didžiojo baltojo ryklio jauniklis, išmestas į krantą, neišgąsdino drąsių žmonių. Prieš keletą savaičių užfiksuotas vaizdelis, kaip Masačusetso valstijos (JAV) esančioje Atlanto vandenyno pakrantėje išgelbėtas aštriadantis ryklys. Ant smėlio džiūstantį ryklį praeiviai gaivino pildami vandenį, kol į pagalbą atvyko specialistai.


2015-07-29 18:51

Vanduo karvėms – per sieną

Šveicarijos sraigtasparniai įskrido į Prancūzijos teritoriją su netikėta misija. Kariai nutarė pasemti ežero vandens ištroškusioms šveicarų karvėms, bet apie tai kaimynams nepranešė. Prie Juros kalnuose tyvuliuojančio Rusė ežero susirinkusių poilsiautojų ir žvejų poilsį praėjusią savaitę sudrumstė netikėtai pasirodę sraigtasparniai.


2015-07-29 15:00

Medicinos galia: berniukui prisiūtos kito žmogaus plaštakos

 

JAV aštuonerių berniukui atlikta unikali operacija. Jam persodintos abi plaštakos. Vaikas tapo jauniausiu pacientu pasaulyje, kuriam atlikta tokio tipo operacija. Dabar aštuonmetis sako svajojantis kuo abiem rankomis pamėtyti kamuolį ir pasikabinti ant karstynių.


2015-07-29 14:50

Amerikiečių svajonė išsipildė – šeima surado lobį

Lobių pasaulyje ieškančiai amerikiečių šeimai ilgą laiką nesisekė. Bet dabar ji pagaliau gali džiaugtis – nuskendusiame ispanų laive Atlanto vandenyne rado aukso. Jo vertė – daugiau nei milijonas JAV dolerių.


2015-07-29 10:17

Garsų Zimbabvės liūtą nušovęs amerikietis pats tapo taikiniu

24| 

Vienas turtingas amerikietis dantistas, Zimbabvėje lanku ir strėle nušovęs turistų mylimą liūtą Cecilį, antradienį buvo tūžmingai kritikuojamas – be kita ko, už tai, kad pašautas žvėris buvo pribaigtas tik po 40 valandų.


2015-07-29 08:43

Pilotas skrydžio metu linksminosi su „Playboy“ merginomis

3| 

Kuwaito oro linijų pilotas buvo atleistas po to, kai į savo kabiną pasikvietė „Playboy“ modelį ir jos draugę, kad palaikytų jam kompaniją skrydžio metu. Merginos savo kelionę nufilmavo mobiliuoju telefonu ir išplatino internete. Modelis pasakojo, kad pilotas užsakė joms butelį šampano ir kabinoje leido rūkyti cigaretes. Taip pat vedęs vyras prašė sėdėti ant jo kelių ir mėgino liesti krūtis. Mergina prisipažino, kad netyčia nuspaudė kažkurį mygtuką, kuris galėjo pakenkti saugiam skrydžiui. Tuo metu lėktuve buvo apie 300 keleivių.


2015-07-28 16:09

Švenčia seniausios nelaisvėje gyvenančios pandos gimtadienį

Honkongas antradienį švenčia seniausios nelaisvėje gyvenančios pandos gimtadienį. Ta proga Jia Jia savo aptvare laisvalaikio parke mėgavosi spalvotu tortu iš šaldytų vaisių sulčių, dekoruotu dideliu skaičiumi 37. Šis amžius atitinka 100 žmogaus metų, praneša agentūra AFP.


2015-07-28 13:41

Įspūdingas atsisveikinimas: mirusiam mokytojui sušoko haką

4

Didžiulė grupė vienos Naujosios Zelandijos mokyklos mokinių pagerbė savo velionį mokytoją per jo laidotuves sušokdami tradicinį maorių šokį haką. Pagerbdami mirusį kūno kultūros ir matematikos mokytoją Dawsoną Tamatea, kuris mokykloje dirbo beveik 30 metų, 1,7 tūkst. vaikinų pasitikdami mokytojo katafalką sušoko emocionalų ir įspūdingą šokį.


2015-07-28 13:33

Siaubą keliantys vaizdai: rasti seniausi žmogaus palaikai

 

Šiaurinėje Čilės dalyje, Arikos regione, rasti seniausi pasaulyje mumifikuoti palaikai. Šis iškastas kūnas, manoma, palaidotas 7 tūkstančiai metų prieš Kristų. Nuo 1980-ųjų yra iškasta apie 250 panašių Chinchorro mumijų. Šiuo metu rengiama kampanija, kuria siekiama, kad šias iškasenas pripažintų organizacija UNESCO.


2015-07-28 07:00

Pasaulį stulbina neregėto grožio būtybė – jūrų triušiukas

9|20

Jei reikėtų pasakyti, kuris gyvūnas pasaulyje yra mieliausias, šis padarėlis turbūt atsirastų bent jau mieliausiųjų dešimtuke. Susipažinkite su jūrų triušiukais – Jorunna parva. Tiesa, jie nėra po vandeniu šokuojantys ilgaausiai, o tik panašūs į juos ir šliaužioja jūros dugnu.


Populiariausi per 24 val.