Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
S.Berlusconi sužadėtinė ėmėsi karpyti magnato namų ūkio išlaidas

S.Berlusconi sužadėtinė ėmėsi karpyti magnato namų ūkio išlaidas

2013-10-10 15:24, atnaujinta 2013-10-10 16:44

Silvio Berlusconi gyveno chaotišką gyvenimą, buvo išnaudojamas veltėdžių ir gerokai permokėdavo bakalėjininkams, naujausiame interviu pasakojo 49 metais už politiką jaunesnė jo mergina.

1/4

Francesca Pascale tapo tvirta S.Berlusconi atrama. "Reuters" nuotr.

S.Berlusconi sužadėtinė ėmėsi karpyti magnato namų ūkio išlaidas

1 / 4

Francesca Pascale tapo tvirta S.Berlusconi atrama. "Reuters" nuotr.

Francesca Pascale tapo tvirta S.Berlusconi atrama. "Reuters" nuotr.

F.Pascale pasirodė esanti taupi ir mokanti skaičiuoti moteris. AP nuotr.

S.Berlusconi šeimos turtas vertinimas 6,2 mlrd. JAV dolerių, įskaičiuojant televizijos imperiją „Mediaset“, leidyklą ir futbolo klubą „AC Milan“. AP nuotr.

(4 nuotraukos) AP nuotr., "Reuters" nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2015-03-28 13:02

Ar gali į komandas nereaguojančios katės kariauti?

10|3

Kačių charakteris nenuspėjamas: kartais jos švelnios, kartais įžūlios, bet visuomet daro tai, ką nori. Antraip nei šunys, jos nedresuojamos tarnybai. Tad kokį svarbų vaidmenį jos gali vaidinti kare Ukrainoje? Neseniai internete pasirodė naujiena apie daugiau nei 93 mln. dolerių (84,6 mln. eurų) kainavusį Pentagono projektą, kurio metu katės dresuotos dirbti karinėse šnipinėjimo operacijose.


2015-03-27 16:45

Islandijos policininkai darbo metu randa laiko pokštams

12|14

Policijos pareigūnų darbas – vienas atsakingiausių ir įtempčiausių. Tačiau pažiūrėjus į nuotraukas, kurias socialiniame tinkle „Instagram“ kelia Islandijos pareigūnai, atrodo, kad iš tiesų policininkai darbe smagiai leidžia laiką. Islandai randa laiko ne tik nusikaltėliams, bet ir visų linksminimui,rašo „Daily Mail“.


2015-03-25 21:12

Kataro oro linijų lėktuve moteris pagimdė berniuką

1

Dėl netikėto gimdymo iš JAV į Katarą skridęs lėktuvas buvo priverstas atlikti neplanuotą nusileidimą Kanados Niufaundlando saloje.


2015-03-25 17:39

„Filantropas“ iš Baltarusijos: pavogė ir išdalino praeiviams

Vyresnės kartos žmonės turbūt prisimena garsaus rusų režisieriaus Eldaro Riazanovo filmą „Saugokis automobilio“ (jame, beje epizodinį kunigo vaidmenį suvaidino ir Donatas Banionis), kurio herojus Dietočkinas vogdavo automobilius ir juos pardavęs už gautus pinigus šelpdavo vaikų globos įstaigas. Panašus kilnus nusikaltėlis sulaikytas Baltarusijoje. Tik vargu ar kas susuks apie jį filmą...


2015-03-25 17:38

Oslo krematoriumui neleista apšildyti aplinkinių rajonų

5

Krematoriumas Osle siekė prijungti savo krosnis prie vietinio šildymo tinklo, kad deginamų palaikų šiluma galėtų apšiltinti rajono namus. Tam pasipriešino vietinė valdžia, priminusi, kad toks planas galėtų sukelti „etikos problemų“. „Alfaset“ krematoriumo vadovė Anne Margrethe Brondelsbo „The Local“ patvirtino, kad kreipėsi į vietinį šilumos tiekėją „Hafslund Varme“ su pasiūlymu prijungti krematoriumo sistemą prie miesto šilumos sistemos.


2015-03-24 16:57

Šaudynės Austrijoje: sunervino gaidys, o peršovė kaimyną

5

Neįprastas incidentas užfiksuotas Austrijoje, Karintijos regione. Pranešama, kad čia vienas 54 metų vyras peršovė savo 81 metų kaimyną, neapsikentęs iš kaimyno kiemo sklindančio gaidžio giedojimo.


2015-03-24 13:23

V. Putinas bus įamžintas kaip Romos imperatorius

38

Sankt Peterburgo „kazokai“ pastatys bronzinį Rusijos prezidento Vladimiro Putino biustą, pagerbdami jo „sugebėjimą įvesti tvarką ir nutraukti karus“, praneša Ukrainos naujienų agentūra UNN, remdamasi Didžiosios Britanijos leidiniu „The Independent“.


2015-03-23 18:16

JAV prezidentai iš serialų populiaresni nei Barackas Obama

6|2

Ar tai būtų uolusis Džosija Bartletas iš „Vakarų sparno“ („The West Wing“), ar suktasis manipuliatorius Frenkas Andervudas iš „Kortų namelio“ („House of Cards“), amerikiečiams prezidentai iš televizijos patinka labiau nei tikrasis JAV lyderis Barackas Obama, skelbia „Reuters“.


2015-03-22 19:38

Britai pagerbia Anglijos karaliaus Ričardo III palaikus

5|2

Municipalinėje automobilių stovėjimo aikštelėje iškasti prieš penkis šimtmečius mūšio lauke žuvusio Anglijos karaliaus Ričardo III palaikai sekmadienį pradėjo paskutinę kelionę, kuri kitą savaitę baigsis monarchui pritinkančiomis laidotuvėmis.


2015-03-22 10:22

Lenkės gražuolės už pinigus sutiko su šlykščiausiu pasiūlymu

171|4

Jos gražios, nori pozuoti ir už tai gauti pasakiškus pinigus. Tačiau jos sutiktų ir su šlykščiausiais pasiūlymais. Tokį įspūdį apie Lenkijos modelius susidarė eksperimentą atlikę amerikiečių žurnalistai.


Populiariausi per 24 val.