Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
S.Berlusconi sužadėtinė ėmėsi karpyti magnato namų ūkio išlaidas

S.Berlusconi sužadėtinė ėmėsi karpyti magnato namų ūkio išlaidas

2013-10-10 15:24, atnaujinta 2013-10-10 16:44

Silvio Berlusconi gyveno chaotišką gyvenimą, buvo išnaudojamas veltėdžių ir gerokai permokėdavo bakalėjininkams, naujausiame interviu pasakojo 49 metais už politiką jaunesnė jo mergina.

1/4

Francesca Pascale tapo tvirta S.Berlusconi atrama. "Reuters" nuotr.

S.Berlusconi sužadėtinė ėmėsi karpyti magnato namų ūkio išlaidas

1 / 4

Francesca Pascale tapo tvirta S.Berlusconi atrama. "Reuters" nuotr.

Francesca Pascale tapo tvirta S.Berlusconi atrama. "Reuters" nuotr.

F.Pascale pasirodė esanti taupi ir mokanti skaičiuoti moteris. AP nuotr.

S.Berlusconi šeimos turtas vertinimas 6,2 mlrd. JAV dolerių, įskaičiuojant televizijos imperiją „Mediaset“, leidyklą ir futbolo klubą „AC Milan“. AP nuotr.

(4 nuotraukos) AP nuotr., "Reuters" nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Marga planeta
2015-01-24 09:48

Britų moterys susižavėjo daniška sperma

44

Juos vadina vikingų kūdikiais, o tokių mažylių Jungtinėje Karalystėje – jau mažiausiai keli tūkstančiai. Regis, danų spermos bankas išpildė kai kurių bričių ir vaikų negalinčių susilaukti porų svajones. Neseniai Jungtinės Karalystės transliuotojas BBC apie naują fenomeną šalyje sukūrė dokumentinį filmą. Kasmet šimtai bričių keliauja į Danijos spermos bankus, ypač į patį didžiausią pasaulyje „Cryos“ Orhuse, ir perka danų donorų sėklą, rašo „Lietuvos rytas“.


2015-01-23 19:54

Tutanchamono auksinė kaukė negrįžtamai sugadinta

10|2

Žymiojo Egipto faraono Tutanchamono auksinė kaukė buvo gerokai sugadinta, kai muziejaus darbuotojai, ją bevalydami, užkliudė. Norėdami atitaisyti padarytą žalą, muziejaus prižiūrėtojai pridarė jos dar daugiau – bandydami priklijuoti nuskilusią Tutanchamono bardzą dėl neapdairumo panaudojo ne tuos klijus, rašo Daily Mail“.


2015-01-23 15:11

Išpuolių bijantiems žydams kirpėjas siūlo „nematomą jarmulką“

7|4

Vis garsiau prabylama apie Europoje augantį antisemitizmą. Norėdamas apsaugoti žydus nuo priešiškai nusiteikusių žmonių išpuolių, vienas Izraelio kirpėjas sugalvojo, kuo pakeisti jų skiriamąjį ženklą – ant viršugalvio nešiojamą jarmulką, rašo „Daily Mail“.


2015-01-23 13:39

Kinijos metro keleivius įbaugino žmogus su arbūzo galva

1

Kinijos metro pastebėtas vyriškis, ant galvos užsimaukšlinęs išskobtą arbūzą. Vyras arbūzo šalmu tapo interneto sensacija, o jo keista išvaizda išgąsdino daugelį metro keleivių, skelbia „Daily Mail“.


2015-01-23 13:10

Moteris pašiurpo pamačiusi užrašą televizijos ekrane

4

Viename Šiaurės Anglijos Geitšedo miesto viešbutyje apsistojusi moteris buvo sukrėsta. Įėjusi į kambarį, kurį užsisakė, televizoriaus ekrane ji pamatė žodžius: „Aš tave išprievartausiu“, praneša BBC.


2015-01-22 16:48

Mongolijos gyventojai danguje išvydo „tris saules“

1

Mongolijos gyventojai neseniai galėjo stebėti retą optinę iliuziją. Atrodė, kad danguje šviečia ne viena, o net trys saulės. Visa tai žmonėms pavyko užfiksuoti vaizdo įraše, rašo „The Daily Mirror“.


2015-01-21 20:49

Jordanietė pagimdė lėktuve virš Atlanto

1

Moteris pagimdė mergaitę lėktuve virš Atlanto, skrendant į Niujorką iš Jordanijos, pranešė trečiadienį JAV oro uosto pareigūnas.


2015-01-21 17:35

Australijos žvejus apstulbino į tinklus patekęs siaubūnas

18|3

Grupelė žvejų liko gerokai apstulbę, kai Viktorijos valstijos rytuose, Pietryčių Australijoje, vietoj įprasto laimikio – žuvies iš vandens ištraukė bauginantį priešistorės laikotarpį menantį ryklį, skelbia „Daily Mail“. Neaiškus padaras yra tamsiai rudos spalvos ir savo forma primena ungurį. Gyvūnas, turintis 6 poras žiaunų ir ne vieną porą nugaros pelekų, primena plėšrią žuvį. Padaras buvo pramintas „gyvąja fosilija“.


2015-01-21 17:14

73 mln. eurų laimėjęs prancūzas prizą atsiėmė po mėnesio

3

Vienas 73 mln. eurų loterijoje laimėjęs prancūzas prizą atsiėmė likus vos trims savaitėms iki jo panaikinimo, nors visą laiką nešiojosi laimingąjį bilietą savo piniginėje, trečiadienį pranešė loterijos organizatoriai.


2015-01-21 13:56

Tarp Ukrainos politikos gražuolių – lietuvio patarėja

29|13

Ukraina didžiuojasi savo žavingomis merginomis ir moterimis. Dar neseniai Ukrainos politikos „pirmoji dama“ be jokių abejonių buvo Julija Tymošenko. Tiesa, pastaruoju metu buvusi premjerė nebegali pasigirti aukštais reitingais ar nuotraukomis žurnalų viršeliuose, rašo gazeta.ru. Daug triukšmo Ukrainos visuomenėje sukėlė lietuvio, Ukrainos ekonomikos ministro Aivaro Abromavičiaus patarėjos estės Janikos Merilo atvira fotosesija, kur ši nesidrovėdama demonstravo savo kūno formas. J.Merilo ne vienintelė, kuri pretenduoja į gražiausios Ukrainos politikės titulą.


Populiariausi per 24 val.