Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Panaros vienuolynas: ne tik žolelių arbatos skleidžiama šiluma

Panaros vienuolynas: ne tik žolelių arbatos skleidžiama šiluma

2012-12-13 10:15

Vienuolynas, kuriame įkurtas ekologinis vaistažolių ūkis, kuriame iškilo pirmasis Lietuvoje sertifikuotas pasyvusis namas ir naudojama saulės energija. Tokia yra Panaros Pilnų namų bendruomenės realybė. Bendruomenės, kurios viena iš svarbiausių misijų yra kenčiančių nuo priklausomybės ligų reabilitacija.

1/4

Dievo Gailestingumo koplyčia, Pilnų namų bendruomenė. KelioniuManija.lt

Panaros vienuolynas: ne tik žolelių arbatos skleidžiama šiluma

1 / 4

Dievo Gailestingumo koplyčia, Pilnų namų bendruomenė. KelioniuManija.lt

Pasyvusis namas Panaros bendruomenėje. KelioniuManija.lt

Bendruomenės, kurios viena iš svarbiausių misijų yra kenčiančių nuo priklausomybės ligų reabilitacija. KelioniuManija.lt

Vienuolynas, kuriame įkurtas ekologinis vaistažolių ūkis, kuriame iškilo pirmasis Lietuvoje sertifikuotas pasyvusis namas ir naudojama saulės energija. KelioniuManija.lt

(4 nuotraukos) KelioniuManija.lt

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2014-12-18 08:00

Pasaulio stebuklai: Minakši šventykla Indijoje

Madurajus, esantis pietinėje Tamilnado valstijoje, yra vienas dinamiškiausių Indijos miestų.Čia mes ieškome vienos tikrai ypatingos moters. Moters, laikančios raktą į mūsų stebuklą.


2014-12-17 08:00

Pasaulio stebuklai: Maču Pikču Peru

3| 

Peru – tai keleto didžiausių pasaulio stebuklų ir vienos didingiausių prarastųjų civilizacijų, inkų, namai. Net ir praėjus 500-ams metų po to, kai ši civilizacija buvo sunaikinta ispanų konkistadorų, jų gyvenimo būdas vis dar aukštinamas šių dienų Peru.


2014-12-16 13:23

Aukštieji Tatrai – neužmirštamos žiemos atostogos

12

Sužinokite apie nuostabų poilsį Slovakijos Aukštuosiuose Tatruose ir dalyvaukite konkurse – dviem teisingai atsakiusiems į klausimus dovanosime vienos dienos slidinėjimo kortelę dviem asmenims Aukštųjų Tatrų Lomnicės kurorte. Prizo vertė 122 €. Prizas galioja nuo 2015 m. sausio 14 d. iki sezono pabaigos. Klausimus rasite http://goo.gl/forms/z3dms73ff7.  


2014-12-16 08:00

Pasaulio stebuklai: Leptis Magna miestas Libijoje

 

Šis stebuklas stovi prie Šiaurės Afrikos krantų, už šimto dvidešimties kilometrų į rytus nuo Tripolio.


2014-12-15 20:07

Modelio Gisele Bundchen atostogos su vaikais Kosta Rikoje

1|10

Šiais metais aštuntą kartą daugiausia uždirbančiu pasaulio modelio pripažinta Gisele Bundchen (34 m.) pamėgo atostogas Kosta Rikoje. Manekenė neseniai vėl leido laiką Centrinėje Amerikoje esančios valstybės paplūdimyje. Dviejų vaikų mama gali pasigirti puikia figūra ir jos paplūdimyje neslepia po sariais. Juolab, kad ir slėpti nėra kada - Gisele vos spėjo lakstyti paskui savo sūnų Benjaminą ir dukrą Vivian.


2014-12-15 18:40

Idiliškas Gisele Bundchen ir jos vaikų poilsis Kosta Rikoje

3|10

Šiais metais aštuntą kartą daugiausia uždirbančiu pasaulio modelio pripažinta Gisele Bundchen (34 m.) pamėgo atostogas Kosta Rikoje. Manekenė neseniai vėl leido laiką Centrinėje Amerikoje esančios valstybės paplūdimyje.


2014-12-15 11:20

Pasaulio stebuklai: Vėjų rūmai Indijoje

Džaipuras – karštligiškas ir chaotiškas, tačiau vienas geriausiai suprojektuotų Indijos miestų.


2014-12-15 11:18

Nara A. Užkalnio akimis: šlovės nepamiršusi Japonijos sostinė

13|7

Aplankyti šį miestą man siūlė dar tada, kai tik pradėjau važinėti į Japoniją: pakeleivis lėktuve iš Vienos į Osaką kalbėjo – aplankyk Narą, ten dar geriau negu Kiote, kur grūdasi visi turistai. Aš visada norėjau būti ne toks kaip visi turistai, todėl manęs nereikėjo ilgai įtikinėti.


2014-12-14 20:36

Alpinistas Julius Survila: „Kalnuose neturi laiko svajoti“

4|4

„Visada bijai. Bijai negrįžti. Dėl žmonos, vaikų. Iš pradžių bandai prisijaukinti kalną. Prisileisti jį prie savęs. Tai – savotiška meditacijos forma“, – sakė jonavietis alpinistas Julius Survila. J.Survila – vienas iš vos kelių Lietuvoje, į kalnus kopiantis sudėtingiausiais maršrutais ir kalnuose matantis išbandymus, o ne romantiką.


2014-12-12 23:15

Mantui Petruškevičiui Kalėdų gurkšnis nuostabiausias Hamburge

63|18

Kaip papuošti Kalėdoms bei Naujiesiems metams namus, viešas erdves, kad atimtų žadą? Tokiais darbais garsėja stilistas Mantas Petruškevičius. Tam reikia įkvėpimo, ir neseniai jis jo sėmėsi Hamburge. Šiai kelionei Mantą ir dar keletą draugų įkvėpė interjero dizainerė Jurga Plette. Kad Hamburge šventiniu laikotarpiu gali atsidurti pasakoje – ji puikiai žino, nes tame mieste praleido ne vienerius metus studijuodama bei dirbdama.


Populiariausi per 24 val.