Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Panaros vienuolynas: ne tik žolelių arbatos skleidžiama šiluma

Panaros vienuolynas: ne tik žolelių arbatos skleidžiama šiluma

2012-12-13 10:15

Vienuolynas, kuriame įkurtas ekologinis vaistažolių ūkis, kuriame iškilo pirmasis Lietuvoje sertifikuotas pasyvusis namas ir naudojama saulės energija. Tokia yra Panaros Pilnų namų bendruomenės realybė. Bendruomenės, kurios viena iš svarbiausių misijų yra kenčiančių nuo priklausomybės ligų reabilitacija.

1/4

Dievo Gailestingumo koplyčia, Pilnų namų bendruomenė. KelioniuManija.lt

Panaros vienuolynas: ne tik žolelių arbatos skleidžiama šiluma

1 / 4

Dievo Gailestingumo koplyčia, Pilnų namų bendruomenė. KelioniuManija.lt

Pasyvusis namas Panaros bendruomenėje. KelioniuManija.lt

Bendruomenės, kurios viena iš svarbiausių misijų yra kenčiančių nuo priklausomybės ligų reabilitacija. KelioniuManija.lt

Vienuolynas, kuriame įkurtas ekologinis vaistažolių ūkis, kuriame iškilo pirmasis Lietuvoje sertifikuotas pasyvusis namas ir naudojama saulės energija. KelioniuManija.lt

(4 nuotraukos) KelioniuManija.lt

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2015-04-21 15:21

Per atostogas Anglijoje Daina Bilevičiūtė ilsėjosi ant antkapio

98|8|

Neseniai 51-ąjį gimtadienį atšventusi dainininkė Daina Bilevičiūtė pastaruoju metu vis dažniau atsiduria žiniasklaidos taikiklyje. Erotiškos fotosesijos, pikantiški pasisakymai – tai tėra dalis dėmesį mėgstančios moters kozirių. Tik ar pasidalijusi naujausia moteris neperlenkė lazdos?


2015-04-21 15:10

Dainininkas Andrius Mamontovas mėgavosi viešnage Tibete

11

„Išvykstu aukštai ir toli“, – prieš porą savaičių socialiniuose tinkluose su gerbėjais atsisveikino Andrius Mamontovas. Jiems neatskleidęs, kur susiruošė, antradienį atlikėjas viską paaiškino internete patalpinta nuotrauka.


2015-04-21 08:48

Kaip atrodytų Šiaurės Korėjos lyderio K. Jong-uno atostogos JAV?

2|12

Iki šiol itin priešiškai nusiteikusius JAV ir Šiaurės Korėjos lyderius sutaikė meilė greitam maistui ir krepšiniui? Bent jau taip buvo galima pamanyti išvydus Baracko Obamos ir Kim Jong-uno nuotraukas, kuriose užfiksuota, kaip abu valstybių vadovai kartu linksminasi Holivude.


2015-04-20 20:32

Havajuose atostogaujančių Beyonce ir Rihannos asmenukių dvikova

8|6

Vieni sutapimai gyvenime yra malonus, o kiti – nelabai. Įdomu, kaip šiuo metu jaučiasi Havajuose atostogaujančios popmuzikos dievaitės Beyonce ir Rihanna. Abi savo atostogoms pasirinko ne tik tą pačią vietą, bet ir laiką. O jų gerbėjams tik lieka aikčioti nuo karštų vaizdų.


2015-04-20 11:48

Jau aiškūs du „Tapk škunos „Brabander“ įgulos nariu“ laimėtojai

Antrosios konkurso „Tapk škunos „Brabander“ įgulos nariu“ savaitės laimėtoju tapo 42 metų vilnietis Gedas Liekis. Šią žinią jis sutiko džiaugsmingai, nes laimėti sako tikrai nesitikėjęs.


2015-04-20 11:43

M. Mikutavičius kartu su mylimąja gimtadienį švenčia Tokijuje

103|7

Tūkstančiai kilometrų nuo Lietuvos, mylimoji ir puikūs bičiuliai šalia. Šiandien 44-ąjį gimtadienį švenčiantis atlikėjas Marijus Mikutavičius, regis, turėtų būti laimingas kaip niekad.


2015-04-18 16:05

Sustambėjusi S. Gomez Meksikoje įsispraudė į per ankštą bikinį

38|4

Nemažai svorio priaugusiai popmuzikos žvaigždei Selenai Gomez (22 m.) derėtų peržvelgti savo garderobą – Meksikoje atostogaujanti žvaigždė savo grožybes įspraudė į gerokai per ankštą maudymosi kostiumėlį.


2015-04-18 15:51

Makaliaus patarimai planuojantiems svajonių atostogas

20|

Trijų savaičių svajonių atostogos Filipinuose – už 1100 eurų. Būtent tiek išleido kelionių agentūros „Makalius“ įkūrėjas Rimvydas Širvinskas-Makalius. Į šią kainą įtraukti ne tik skrydžiai į Filipinus ir atgal, bet ir skrydžiai tarp salų, keltų bilietai, nakvynė, maitinimasis ir pramogos.


2015-04-17 17:27

M. Vitulskis kartu su šeima džiaugiasi viešnage Prancūzijoje

25|6

Kartu su žmona Erika bei sūneliu Ajumi Prancūzijoje viešintis dainininkas Merūnas Vitulskis spėja ne tik rengtis svarbiam Pinkertono vaidmeniui Lilio operoje, bet ir mėgaujasi jaukiu buvimu su šeima.


2015-04-17 13:27

Poilsis Graikijos salose: ar turistai pasipelnys iš krizės?

3

Pernai aukso amžių išgyvenęs Graikijos turizmo sektorius, kuomet žemyniniuose šalies kurortuose ir salose ilsėjosi rekordinis, 24 mln., turistų kiekis, jau ruošiasi naujam sezonui. Kuo šiemet krizės ištiktoje šalyje poilsis bus kitoks ir ar galima tikėtis, kad atostogauti daugelio pasaulio turistų pamėgtose Rodo, Kretos ir Korfu salose bus galima pigiau, pasakoja Dimitris Charitidis, „Tez Tour“ Graikijoje turistus priimančio biuro vadovas.


Populiariausi per 24 val.