Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Muzika
2014-09-02 13:54

„Brainstorm“ lyderio sūnūs „Carnival Youth“ gros Vilniuje

Festivalyje „Galapagai“ šią vasarą puikiai pasirodę latvių muzikantai „Carnival Youth“ sugrįžta į sostinės festivalį „Vilnius Music Week 2014“. Čia jų laukia dar daugiau galimybių ištrūkti iš Baltijos šalių rėmų ir patraukti tėvo – garsios latvių grupės „Brainstorm“ vokalisto Renaro Kauperio pėdomis.


2014-09-02 12:50

Džordanos Butkutės koncertas mes iššūkį „Red Hot Chili Peppers“

19

Lietuvos scenos karaliene tituluojamos Džordanos Butkutės koncertas yra vienas laukiamiausių šio rudens renginių. Penkiuose didžiausiuose šalies miestuose gastroles planuojanti atlikėja sulaukė tokio didžiulio susidomėjimo, kad bilietų platinimo bendrovė „Tiketa“ yra pasiruošusi atidaryti tuos arenų sektorius, kurių paprastai neprireikia koncertuojant šalies žvaigždėms. Viena pirmųjų – Kauno „Žalgirio“ arena, kurioje papildomai atidaromas antrasis aukštas.


2014-09-02 12:28

L. Adomaitis ir G. Paškevičius atgaivino hitą „Šiam pasauly”

4|4

Linas Adomaitis ir Gytis Paškevičius – neabejotinai vieni stipriausių atlikėjų Lietuvos populiariosios muzikos scenoje. Sujungę savo jėgas muzikantai kruopščiai padirbėjo garso įrašų studijoje ir radijo stoties „Lietus“ 15 metų jubiliejaus proga sukūrė naują hito „Šiam pasauly“ versiją.


2014-09-02 11:42

„Pinup Girls“ pristato karštą vaizdo klipą „Opa opa“

9

„Pinup Girls“ dainininkės Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė nesibaimina greitai rudenėjančio oro ir gyvena karštos vasaros prisiminimais. Du kartus apsilankiusios Azerbaidžane, surengusios daugiau nei 100 koncertų per tris mėnesius Lietuvoje atlikėjos nepamiršta ir savo grupės gerbėjų


2014-09-02 10:49

„Studio 9“ sezoną pradės įžymūs britai „Secretsundaze“

Rugsėjo 20 dieną į Lietuvą atvyks vienas žymiausių tarptautinių klubinės kultūros prekės ženklų „Secretsundaze”. Kultinius vakarėlius gimtojoje šalyje ir visame pasaulyje organizuojančių britų vizitas sutaps su naujo sezono startu „Studio 9“ šokių klube Vilniuje.


2014-09-02 10:28

Grupė „Andrew Flame“ naują dainą skiria visoms merginoms

2

Su rudens pradžia visus sveikindama grupė „Andrew Flame” pristato naują, ilgai brandintą kūrinį, kuris pagaliau pasiekė dienos šviesą. Pasak grupės lyderio Andriaus Grybausko, kūrinį grupė jau buvo įrašiusi vasaros pradžioje, bet vis laukė, kada baigs filmuoti savo muzikinį klipą.


2014-09-01 17:05

Lietuviui Mario Basanovui – BBC radijo pripažinimas

27

Elektroninės muzikos kūrėjas Marijus Adomaitis, gerai žinomas Mario Basanovo slapyvardžiu, turi priežasčių švęsti. Paskelbtame šios savaitės britų BBC radijo stoties „Radio 1“ grojaraštyje – jo kūrinys, kuris bus transliuojamas net keletą sykių per dieną.


2014-09-01 13:46

P. Stalionis naują albumą pristatys garsenybių būryje

Šį ketvirtadienį Kaune, restorane „Legenda“, dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis jau penktojo savo albumo „Aš tavimi tikiu“ pristatymo koncerte gerbėjams žada įspūdingą siurprizą – ne tik pluoštą naujų kūrinių, bet ir gausų būrį Lietuvos estrados grandų.


2014-09-01 13:36

„Sostinės dienų“ perlas - populiarieji danai „WhoMadeWho“

Dvidešimtmetį žyminčių „Sostinės dienų" renginius rugsėjo 5-7 dienomis tradiciškai vainikuos didieji festivalio koncertai. Katedros aikštėje griaudės įdomiausių ir populiariausių užsienio bei Lietuvos muzikos atlikėjų pasirodymai. Rugsėjo 6 d. čia išvysime žaibiškai išpopuliarėjusią grupę iš Kopenhagos „WhoMadeWho“.


2014-09-01 11:46

Vudis ir Karina pristatė „2015-ųjų vasaros hitą“

2

Dainininkai Arvydas Martinėnas-Vudis ir Karina Krysko-Skambinė jau žino, kokią dainą kitą vasarą niūniuos lietuviai. Taip juokaujantys atlikėjai rugsėjį pasitinka su nauja daina „Kodas meilė“, kuri labiausiai tiktų karščiausiam metų laikui.


2014-09-01 11:37

Atsisveikinę skandalistai „Lyapis Trubetskoy“ skilo į dvi grupes

Karjeros viršūnę pasiekusi kultinė baltarusių grupė „Lyapis Trubetskoy“ praėjusią savaitę Sankt Peterburge sugrojo paskutinį savo koncertą. Dar pavasarį grupė buvo paskelbusi rugsėjo pirmąją nutrauksianti veiklą.


2014-09-01 11:16

Grupė „Makchu Pikchu“ sukūrė dainą serialui „Meilė kaip mėnulis“

Sparčiai populiarėjanti charizmatiškų vaikinų grupė „Makchu Pikchu“ džiugins ne tik savo besiplečiantį klausytojų ratą, bet ir naujojo LRT serialo „Meilė kaip mėnulis“ žiūrovus specialiai jam sukurta daina. Muzikinis kūrinys jau pasiekė šalies radijo stočių eterį, o naujajame seriale jis skambės kiekvienos serijos pabaigoje.


2014-09-01 10:26

„Balkanaktis“ naują sezoną pradeda festivalyje „Loftas Fest“

Žymiausias Lietuvoje balkaniškų muzikos vakarėlių ciklas „Balkanaktis“ naują sezoną pradeda miesto festivalio „Loftas Fest“ metu. Rugsėjo 5 d. vakarą ritmams diriguos duetas iš Prahos „Malalata“ ir šių renginių iniciatoriai „Baltic Balkan".


2014-09-01 08:38

M. Vitulskis ir R. Čivilytė įrašė širdį veriantį ispano hitą

26

Draugai, kolegos, įstabių balsų savininkai Merūnas Vitulskis ir Rosita Čivilytė uždainavo kartu. Savaitgalį Merūnas internete pasidalijo nauju įrašų – kūrinio „Jei tiki“, kurį įrašė su R.Čivilytė. Didžiulio susidomėjimo akimirksniu sulaukusi daina – 1976-aisiais išleisto ispaniško hito lietuviškas variantas.


2014-08-31 21:28

Geriausia jauna Lietuvos grupe tapo vilniečiai „Kite Art“

5|22

Sekmadienio vakarą baigėsi visą vasarą Vilniaus menų fabriko „Loftas“ kieme vykęs „LRT Opus“ konkursas. Vertinami komisijos, keliuose jo etapuose rungėsi jauni Lietuvos muzikos atlikėjai ir grupės. Finale susirungė kelių koncertų barjerus įveikusios penkios labai skirtingų žanrų grupės.


Populiariausi per 24 val.