Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Muzika
2015-01-26 10:39

J. Arlauskaitė-Jazzu atvirai prabilo apie M.A.M.A. apdovanojimus

14

Jau šį penktadienį sausio 30 d. į Kauno „Žalgirio“ areną susirinks visas lietuviškos muzikos žvaigždynas, nekantriai laukiantis apdovanojimų M.A.M.A.2014. Dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu savo „Facebook“ paskyroje savaitgalį kreipėsi į kolegas muzikantus, padrąsindama neišsižadėti svajonių, nemenkinti savo darbo ir džiaugtis pripažinimu.


2015-01-24 22:03

M.A.M.A. apžvalga: už ką nominuoti atlikėjai? (IV dalis)

3

Jau kitą savaitę, sausio 30-ąją, Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks muzikos apdovanojimų ceremonija M.A.M.A. 2014. Į apdovanojimus pretenduoja per 30 grupių ir atlikėjų, kurias komisija vertina tik už darbus, nuveiktus per dvylika mėnesių – nuo 2013-ųjų gruodžio iki 2014-ųjų lapkričio. Artėjant svarbiausiam metų muzikos renginiui, M.A.M.A. toliau apžvelgia nominantų garbės lentą ir pasakoja, už kokius nuopelnus jie pretenduoja laimėti statulėles.


2015-01-24 17:10

Per legendinį Ten Walls pasirodymą gimtinėje publika verkė

49|39

Menų fabrikas „Loftas“ gali didžiuotis – penktadienio vakarą čia įvyko istorinis lietuvio Ten Walls pasirodymas, į kurį susirinko daugiau nei 1200 gerbėjų. „Euforija! Jaučiausi laukiamas. Stengiausi ir norėjau parodyti tą patį, ką pastaruoju metu groju Niujorke, Ibizoje ir pan. – tikrai ne prasčiau“, – po koncerto specialiame interviu „Loftui“ kalbėjo po Ten Walls slapyvardžiu besislepiantis Mario Basanovas. „Euforija! Jaučiausi laukiamas. Stengiausi ir norėjau parodyti tą patį, ką pastaruoju metu groju Niujorke, Ibicoje ir pan. – tikrai ne prasčiau“, – po koncerto specialiame interviu „Loftui“ kalbėjo po Ten Walls slapyvardžiu besislepiantis Mario Basanovas. Vakar vakare menų fabrike „Loftas“ įvyko istorinis lietuvio Ten Walls pasirodymas, į kurį susirinko daugiau nei 1200 gerbėjų. „Euforija! Jaučiausi laukiamas. Stengiausi ir norėjau parodyti tą patį, ką pastaruoju metu groju Niujorke, Ibicoje ir pan. – tikrai ne prasčiau“, – po koncerto specialiame interviu „Loftui“ kalbėjo po Ten Walls slapyvardžiu besislepiantis Mario Basanov.


2015-01-24 12:05

Monika Linkytė: „Gana į „Euroviziją“ vežti senovinį atspalvį“

47

„Eurovizija“ skamba garsiai – apie ją kalba ne tik konkurso gerbėjai bet ir aplinkiniai žmonės, internetinėje erdvėje užverdantys aštrias diskusijas. Atlikėjų nacionalinėje atrankoje vis mažėja, įtampa auga. Viena iš dalyvių Monika Linkytė prisipažįsta taip pat nerimaujanti.


2015-01-23 14:46

S.Chlevickaitė: „Įdomiame muzikiniame projekte dar pažaisčiau“

2|2

Išskirtinio balso savininkės Saulenės Chlevickaitės niekada nebuvo galima pristatyti vienu žodžiu. Atlikėja, modelis, renginių organizatorė ir dar daug amplua, kuriuos išbandė ši mergina – rodos, viskas jai tinka. Su Saulene kalbamės apie televizijos projektus, muziką ir artimiausius planus.


2015-01-23 11:58

M.A.M.A. apdovanojimai 2014: atskleidžiamos šou detalės

2|5

Visus metus lauktas renginys M.A.M.A.2014 jau sausio 30 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje taps tikru saldainiu lietuviškos muzikos gerbėjams. 3 valandų trukmės renginyje pasirodys visi mylimiausi šalies atlikėjai. Metų geriausieji bus pagerbti M.A.M.A.2014 statulėlėmis, o muzikinės programos dalyviai jau dabar išgyvena tikrą azartą, ruošdamiesi savo pasirodymams, kurių kiekvienas – tarsi atskiras šou.


2015-01-23 10:59

G. Grajauskas: „Šalies cicinizacija jau pasibaigė. Kas toliau?“

2

Poetas, eseistas, dramaturgas, prozininkas, dainų autorius ir atlikėjas G. Grajauskas sako nuo pat pradžių sąmoningai pasirinkęs pogrindį – visuomet svajojęs būti tarp geriausių, bet ne tarp populiariausių muzikantų šalyje. 1990 m. uostamiestyje susikūrusios grupės lyderis prieš atvykdamas į Vilnių davė interviu, kuriame atskleidė „kontrabandininkų“ istorijos užkulisius, išdėstė atvirą požiūrį į lietuvišką muziką ir paaiškino, kodėl bliuze nėra netinkamų temų.


2015-01-22 16:36

Po nesėkmės „Pinigų kartoje“ – palaikymo daina Monikai Šalčiūtei

49

Kilniam palaikymo tiksliui susikūrusi nauja vaikinų grupė Riteriai, nusprendė įrašyti kūrinį skirtą Monikai Šalčiūtei. Šiuo kūriniu norima padrąsinti ir palaikyti Moniką bei dainoje išryškinti visas jos teigiamas savybes, kurios išties nublanksta patarosiomis dienomis.


2015-01-22 16:18

Grupės „Sabaton“ melodingi karo šūkiai pavasarį aidės Vilniuje

3

Pasiilgę karingos ir melodingos muzikos, gaus vertingą pavasarinę dovaną. Į Lietuvą sugrįžta švedų roko grupė „Sabaton“, kuri kovo 14 dieną surengs koncertą Vilniuje, „Forum palace“. Grupės „Sabaton“ 16 metų kūrybinis kelias nužymėtas daugeliu dainų karine ir kitų istorinių įvykių tematika.


2015-01-22 15:59

„The Roop“ vaizdo klipo užkulisiai parodė drąsą būti kitokiu

Ketvirtadienį grupė „The Roop“ patalpino „Be Mine“ vaizdo klipo užkulisių įrašą. Jame galima pamatyti tarptautinio pripažinimo sulaukusią aktorę Severiją Janušauskaitę ir Pasaulio Fitneso neįgaliųjų daugkartinį čempioną Viktorą Topolį, kuris įkvėpė ne vieną žmogų optimizmo. Juk visada įdomu pamatyti kas vyksta už kameros ir sužinoti daugiau.


2015-01-22 15:34

Vasario 16-ąją – dainos laisvės broliams

Valstybės gimtadienis – tai kiekvieno piliečio asmeninė šventė. Tokio tikslo siekia žinoma Lietuvos roko grupė „Skylė“ bei atlikėja Aistė Smilgevičiūtė, vasario 16-ąją ir vėl kviečiantys į pilietinį bei tarptautinį koncertą „Broliai“.


2015-01-22 14:50

Grupė „Karma“ pristato dainos „Tau ir man“ vaizdo klipą

2

Paskelbę, kad vasario mėnesį išvažiuoja į koncertinį turą po didžiausius Lietuvos miestus, grupė „Karma“ nori pateikti dar vieną staigmeną savo klausytojams. Tai antrasis singlas „Tau ir man“ bei kartu su juo pristatomas vaizdo klipas.


2015-01-22 11:11

Y.Tierseno koncertą Vilniuje „apšildys“ vienos moters orkestras

3

Kovo 7 d. Vilniuje, naujoje „Compensa“ koncertų salėje, savo pasirodymą surengs žymus prancūzų kompozitorius, multi-instrumentalistas Yannas Tiersenas su grupe. Kartu su savimi menininkas atveža ir savo prodiusuojamą jaunąją atlikėją Tiny Feet, kuri pasirodys jo koncerto pradžioje.


2015-01-22 10:48

Stiklinę balsu galintis sudaužyti K. Wesley koncertuos Vilniuje

Vasario 14 d. pirmą kartą Lietuvoje koncertuos unikalaus balso atlikėjas Kenny Wesley. Sparčiai kylanti šiuolaikinės muzikos žvaigždė lietuvaičius meilės dieną malonins jausmingomis dainomis su stipriu energijos užtaisu. Pirmas ir vienintelis K.Wesley koncertas vyks Vilniaus muzikos klube „Tamsta“.


2015-01-21 17:59

Nauja Ievos Narkutės daina sukurta tarp Švedijos sniegynų

2|2

Gali sakyti, kad „dainų neberašau“, tačiau jos išlenda ir tada, kai nenori. Tuo savo kailiu įsitikino dainininkė ir dainų autorė Ieva Narkutė – nauja jos daina „Skaidrės“, iš praėjusiais metais išleisto albumo „Švelnesnis žvėris“ , atsirado tada, kai ji visai nesitikėjo.


Populiariausi per 24 val.