Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Muzika
2014-10-31 22:00

Tūkstančiai gerbėjų Kaune mėgavosi įspūdingu K. Minogue šou

24|32|

Kauno „Žalgirio“ arenoje penktadienio vakarą apie 9 tūkstančius žiūrovų susirinko ne švęsti Helovino, o išgirsti žymiausios Australijos popžvaigždės. Pasaulinių gastrolių „Kiss Me Once“ koncertą čia surengė pirmąkart Kaune viešinti dainininkė Kylie Minogue.


2014-10-31 17:02

Grupės „ba.“ lyderis: „Tai mano klausomausias albumas “

3

Geros žinios indiroko, pust-punk, alternative stilių muziką grojančios grupės „ba.“ gerbėjams – „Happyendless“ įrašų studijoje ką tik baigtas įrašinėti pirmasis tikras studijinis albumas „RASTI/PASIKLYSTI“. Vakar vakare radijo bangomis įvyko albumo singlo „Klaidos“ premjera, o šiandien kūrėjai savo muzikos gerbėjams jį dovanoja visiškai nemokamai.


2014-10-31 15:24

Dainininkė Kylie Minogue į Kauną atvyko autobusu

13

Penktadienio vakarą „Žalgirio“ arenoje koncertą surengsianti australų dainininkė Kylie Minogue – jau Lietuvoje. Populiarioji atlikėja į Kauną avyko penktadienio rytą – autobusu kartu su savo muzikantais, šokėjais ir aptarnaujančiu personalu.


2014-10-31 14:22

Reperis Sezzy pristatė karštos savaitgalio nuotaikos klipą

1

Lietuvoje gyvenantis turkų reperis ir didžėjus Sezzy penktadienį pradžiugino gerbėjus vaizdo klipu, kuriam pristatyti tinkamesnės dienos ir negali būti. Klipas vadinasi „Friday“ („Penktadienis“).


2014-10-31 12:00

„Eurovizijos“ atrankoje bus pokyčių

36

Netrukus prasidėsianti nacionalinė „Eurovizijos“ atranka žada pasikeitimų. „Manome, kad „Eurovizija“ neturėtų tapti panaši į krepšinį ar futbolą, kur už Lietuvą žaidžia legionieriai. Tai yra šalių dainų konkursas, todėl mūsų šaliai turi atstovauti Lietuvos pilietis“, – apie svarbiausią pokytį kalba LRT vyriausiasis prodiuseris Audrius Giržadas.


2014-10-31 11:53

Atskleisti į Vilnių atvykstančių „OneRepublic“ pageidavimai

8

Lapkričio 3 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje pirmąjį savo koncertą šalyje surengsiantys „OneRepublic“ koncerto organizatoriams pateikė techninių reikalavimų sąrašą. Pastarajame, didelis dėmesys skirtas ne tik gerbėjų patogumo ir grupės saugumo užtikrinimui, bet ir specialūs reikalavimai aptarnaujančiam personalui. Vienas jų – specifinė personalo apranga


2014-10-31 09:27

Amerikos bardas Dylanas 2015-aisiais išleis naują albumą

JAV roko legenda Bobas Dylanas 2015 metais išleis naują albumą - tai jis patvirtino po to, kai netikėtai išleido savo perdainuotą vieną Franko Sinatros kūrinį.


2014-10-30 19:18

Paaiškėjo, kiek kainuos bilietai į R. Williamso koncertą Kaune

63

Trečiadienio vakaras buvo karštas Robbie Williamso gerbėjams – šelmiškai elgtis mėgstantis garsus britų atlikėjas kelias minutes gerbėjams internete leido pasidžiaugti žinia, kad kitais metais surengs koncertų seriją, o tada šią informaciją pašalino. Šiandien dainininkas oficialiai patvirtina – jokių abejonių, 2015-ųjų pavasarį jis išvyks į koncertų turą „Let Me Entertain You“, kurio maršrute pirmą kartą jo karjeroje įrašyta ir Lietuva. Kauno „Žalgirio“ arenoje dainininkas koncertuos 2015-ųjų balandžio 5 dieną.


2014-10-30 15:04

Lietuvoje pirmą sykį koncertuos Robbie Williamsas

43|2| 

Trečiadienį britų dainininkas Robbie Williamsas pranešė džiugią naujieną savo gerbėjams - kitais metais jis leisis į koncertinį turą. Tarp miestų, kuriuose surengs grandiozinius pasirodymus, atlikėjas įvardijo ir Kauną. Lietuvoje R.Williamsas iki šiol dar nėra koncertavęs. Pernai atlikėjas surengė koncertą Taline, yra koncertavęs ir Lenkijoje.


2014-10-30 13:53

Šorena pristato gimtojoje Gruzijoje filmuotą jausmingą klipą

4

Likus vos savaitei iki savo trijų koncertų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje atlikėja Šorena pasidalijo klipu iš vasaros atostogų Gruzijoje. Jame atlikėja ne tik dainuoja, bet ir groja gitara sėdėdami neįtikėtinai gražios Gruzijos gamtos apsuptyje.


2014-10-30 13:53

Kaune penktadienį bus švenčiamas hiphopo Helovinas

 

Per 20 atlikėjų, 2 scenos ir šimtai hiphopo muzikos gerbėjų. Penktadienį Helovino proga Kauno širdyje esančioje pramogų erdvėje „Xata“ rengiamas išskirtinis vakaras – „Hip Hop Halloween“. Kaip teigia vakaro organizatoriai, tai bus masiškiausias pastarojo meto hiphopo kultūros renginys tiek atlikėjų, tiek lankytojų skaičiumi.


2014-10-30 13:37

Naujame M. Jankavičiaus klipe – filmo „Pakeliui“ akimirkos

Pagrindinį vaidmenį Ričardo Marcinkaus kelio filme „Pakeliui“ atlikęs Mantas Jankavičius specialiai šiai juostai sukūrė ypatingą, širdį virpinančią dainą „Duok man jėgų“. Šiandien pristatytame kūrinio vaizdo klipe žiūrovai gali ne tik pasigerėti M.Jankavičiaus balsu, bet ir pasigrožėti Lietuvos vaizdais bei išvysti dar neregėtų juostos „Pakeliui“ akimirkų.


2014-10-30 12:13

Susirgęs L. Kravitzas nerado laiko Lietuvai - koncertas neįvyks

7

Spalio 30 dieną Vilniaus „Siemens” arenoje turėjęs koncertuoti JAV roko dievaitis Lenny Kravitzas susirgo ir dėl to atšaukė savo pasirodymą trijose šalyse, tarp jų ir Lietuvoje. Šiąnakt atlikėjo atstovai koncerto Vilniuje organizatoriams pranešė, kad dėl itin įtemptos dienotvarkės perkelti koncerto datą į vėlesnę, deja, nebegalės. Visi, įsigiję bilietus į Lenny Kravitzo koncertą Vilniuje, susigrąžinti pinigus galės jau nuo lapkričio 3 dienos.


2014-10-30 12:07

„Skamp“ prieš Kalėdas surengs ypatingą koncertą Vilniuje

Šiemet tradicija tapęs renginys – Kalėdinis grupės „Skamp“ koncertas - vyks gruodžio 19 dieną Vilniaus menų fabrike „Loftas“. Jo metu veiks ir kalėdinių siurprizų krautuvėlė, kurioje prieš pat šventes galima bus įsigyti įdomių dovanų artimiesiems.


2014-10-30 10:19

Intriga: ar „Magnit“ daina – užsienio hito kopija?

22

Grupės „Magnit“ daina „Meilė kaip kine“ įtartinai primena vieną populiarų užsienio scenos kūrinį. Tokia nuomonė sklinda ir socialiniuose tinkluose, ir komentaruose po „Magnit“ vaizdo klipu.


Populiariausi per 24 val.