Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Muzika
2014-11-22 22:35

„Biplan“ Vilniuje pristatė naują albumą: „Jame daug vaikystės“

2|23

Šeštadienio vakarą grupė „Biplan“ simboliškai pradėjo naują karjeros etapą. Koncertu Vilniaus menų fabrike „Loftas“ muzikantai ištikimiausiems gerbėjams pristatė prieš tris dienas išleistą albumą „Visi keliai veda prie jūros“.


2014-11-22 19:28

E. Dragūnas - apie muziką, tuoktuves ir būsimą gyvenimą JAV

130

„Nenoriu nieko gąsdinti, bet artimiausi „Sel“ koncertai - vieni paskutiniųjų“, - sako Egidijus Dragūnas, interviu „Lietuvos rytui“ prabilęs apie jį lydinčius skandalus, naują albumą, būsimas vestuves ir išvykimą iš Lietuvos.


2014-11-22 14:49

Neva nėščia O. Pikul-Jasaitienė surengė aistringą koncertą

91|39| 

Penktadienio naktį didžiausią Vilniaus naktinį klubą „Grand Club Lietuva“ sudrebino „Naujų pupyčių" koncertas. Vienų dievinamos, kitų keikiamos - 4 didžiakrūtės ilgakojės merginos užlipusios ant scenos sulaukė ovacijų, o nuo jų akių koncerto metu neatitraukė visi vakarėlio dalyviai.


2014-11-22 13:34

Pramogų atstovas: „Tik keli klubai kelia teigiamų emocijų“

5|9

20-metis Vilniaus Universiteto studentas Andrius Česnulevičius, buvęs Užupio gimnazijos prezidentas, naktiniame sostinės gyvenime nėra naujokas. Jis turėjo progą susipažinti su visais Lietuvos šou pasaulio užkulisiais nuo mažens, todėl į Vilniaus klubų renginius žiūri kritiškai. Neretai juos aplenkdamas studentas ne tik sutaupo pinigų, bet ir pasimėgauja originaliomis pramogomis. Be to, skatina bendruomenės kūrimąsi susvetimėjusioje visuomenėje.


2014-11-22 11:32

„Naujos pupytės“ kaitino Vilniaus naktinio klubo lankytojus

13|43

Penktadienio naktį didžiausią Vilniaus naktinį klubą „Grand Club Lietuva“ sudrebino „Naujų pupyčių" koncertas. Vienų dievinamos, kitų keikiamos - 4 didžiakrūtės ilgakojės merginos užlipusios ant scenos sulaukė ovacijų, o nuo jų akių koncerto metu neatitraukė visi vakarėlio dalyviai.


2014-11-22 09:51

Nobelio taikos premijos koncertą ves repo muzikos atlikėja

Nobelio taikos premijos koncertą Oslo „Spektrum“ arenoje šių metų gruodžio 11 d. patikėta vesti amerikiečių repo atlikėjai Queen Latifah. Pirmą kartą per 15 metų koncertą patikėta vesti tik vienam žmogui.


2014-11-22 07:51

Paaiškėjo, kurios moterys kovos dėl „Eurovizijos“ vedėjos darbo

35|27

Penktadienio vakarą atversta daugiau Lietuvos nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ kortų. Sostinės naktiniame klube „Mojo Lounge“ įvyko pristatymo vakarėlis, kuriame paaiškėjo ir pretendentės į atrankos vedėjos darbą.


2014-11-21 22:19

Garsios moterys grumsis dėl „Eurovizijos“ atrankos vedėjos darbo

7|28

Penktadienio vakarą atversta daugiau Lietuvos nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ kortų. Sostinės naktiniame klube „Mojo Lounge“ įvyko pristatymo vakarėlis, kuriame paaiškėjo ir pretendentės į atrankos vedėjos darbą. Kandidatės šešios – Lavija Šurnaitė, Beata Tiškevič – Hasanova, „Tele bim bam“ vadovė Neringa Čereškevičienė, šįmet atranką vedusi „Pinup Girls“ dainininkė Simona Nainė, dainininkė Jurga Šeduikytė ir šįmet „Eurovizijoje“ dalyvavusi dainininkė Vilija Matačiūnaitė.


2014-11-21 20:45

E. Dragūnas atskleidė neįprastą naujo „Sel“ albumo pavadinimą

8| 

Gruodžio 6-ąją pasirodys naujas grupės „Sel“ albumas. Grupės lyderis Egidijus Dragūnas iki šiol slėpė jo pavadinimą, tačiau lrytas.lt jį atskleidė – paaiškėjo, kad albumas vadinsis kiek neįprastai.


2014-11-21 19:16

Jubiliejų švenčiančiam Č. Gabaliui liūdna dėl lietuviško roko

17

Dainininkas Česlovas Gabalis šiandien švenčia ne tik 50-ąjį gimtadienį, bet ir kitą progą – po 4 metų pertraukos išleistas naujas jo grupės „Pelenai“ albumas.


2014-11-21 17:01

Simonai Nainei „Eurovizija“ asocijuojasi su prestižu ir kokybe

6

Jau šiandien išaiškės taip slepiama ir labai intriguojanti paslaptis – kas taps šiųmetinės „Eurovizijos“ vedėja. Simona Nainė, praeitais metais vedusi šį konkursą, apie „Euroviziją“ turi susidariusi labai tvirtą nuomonę. Šiuo metu koncertuojanti su muzikos grupe „Pinup girls“, Simona dažnai nustebina savo naujomis veiklomis bei atvirumu, tvirtais įsitikinimais. Ar šiemet žavi moteris vėl stebins „Eurovizijos“ žiūrovus, sužinosime jau šiandien, nuotaikingame „Eurovizijos 2015“ pristatyme, kuris įvyks Vilniaus širdyje įsikūrusiame klube „Mojo lounge“.


2014-11-21 14:58

„Biplan“ į ypatingus koncertus kviečia nauju vaizdo klipu

Jau šeštadienį „Biplan“ muzikantai kils į sceną Vilniaus menų fabrike „Loftas“, kur pirmą kartą atliks visiškai naują savo koncertinę programą, skirtą albumo „Visi keliai veda prie jūros“ pasirodymui. Klausytojai išgirs ir negirdėtų kūrinių, įvyks penkių naujų dainų premjeros.


2014-11-21 14:58

Šokiruojančiame filme - prievartaujama L. Del Rey ir M. Mansonas

20

Muzikos pasaulyje mįslių pasėjo ketvirtadienio vakarą internete pasirodęs trumpas vaidybinis filmas su šokiruojančiomis scenomis. Jame matoma, kaip verkiančią dainininkę Laną Del Rey prievartauja agresyvus vyras. Kitose scenose matomas dainininkas Marilyn Mansonas, kuris suskubo paneigti, kad turi kažką bendra su šia medžiaga.


2014-11-21 13:19

Lotynų Amerikos „Grammy“ ceremonijoje – muzikos žvaigždžių šou

1|42

Vėlų ketvirtadienio vakarą (Lietuvos laiku) 15-ąjį kartą išdalyti Lotynų Amerikos „Grammy“ apdovanojimai. „MGM Grand Garden“ arenoje greta Las Vegaso surengtoje ceremonijoje net tris apdovanojimus pelnė ispanų dainininkas Enrique Iglesias, beje, gruodžio 2-ąją koncertuosiantis Kaune. Jis pats ceremonijoje neapsilankė – šiuo metu vieši Europoje. Tačiau ceremonijos žiūrovai nenuobodžiavo – įspūdingus pasirodymus surengė Pitbullis, Marcas Anthony, Carlosas Santana, Ricky Martinas, Juanesas ir kiti visame pasaulyje žinomi artistai.


2014-11-21 12:22

E. Lubio naujo klipo ištrauka: dainininkas virto cirko artistu

4

Miesto romantiku vadinamas Edgaras Lubys jau kitą savaitę pristatys naują vaizdo klipą dainai „Karnavalas baigės“ iš pavasarį pasirodysiančio albumo „Tu dalis manęs“, o šiandien suteikia galimybę žvilgtelėti į šį darbą.


Populiariausi per 24 val.