Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Muzika
2014-09-21 16:44

Užsienyje išgarsėjęs lietuvis „Ten Walls“:„Atkakliai darau savo“

54

„Ten Walls“ - Lietuvos atlikėjas, kurio slapyvardis šią savaitę dažnai linksniuojamas užsienyje. Britų muzikos klausytojus sužavėjęs lietuvis savo sėkmės receptą nupasakojo „Lietuvos rytui“. Marijus Adomaitis nevartoja svaigalų, bet praėjusį sekmadienį būtų turėjęs pakankamai priežasčių atkimšti šampano butelį. Tą dieną paaiškėjo, kad slapyvardžiu „Ten Walls“ įrašytas jo kūrinys „Walking With Elephants“ įsitaisė šeštoje Didžiosios Britanijos populiariausių kūrinių dešimtuko vietoje - greta JAV popmuzikos žvaigždės Taylor Swift ir kitų garsenybių.


2014-09-20 16:52

„Auksinio balso“ atradimas Monika Liu - tarp Vilniaus ir Londono

9

Šį savaitgalį prasideda naujas LRT televizijos šou „Auksinis balsas“ sezonas, žadantis ir žinomų veidų, ir pažinčių. Viena projekto dalyvių – elektroninės muzikos gerbėjams pažįstama Monika Liu (26 m.), kurią daugelis TV žiūrovų tikriausiai pamatys pirmą sykį.


2014-09-20 09:21

„Mis Lietuva“ finale „ŠarkA“ pasipuoš Juozo Statkevičiaus rūbais

2

Jau šį sekmadienį Lietuva išsirinks dar vieną gražiausią lietuvaitę. Konkurso finalui intensyviai ruošiasi ne tik „Mis Lietuva“ dalyvės, bet ir projektas „ŠarkA“ specialiai šiam konkursui ruošiantis išskirtinį pasirodymą bei įvaizdį.


2014-09-19 16:42

Merginų grupėje „Kitokios“ - pokyčiai

2|3

Grupėje „Kitokios“ - permainų metas. Motinystės atostogom išėjus grupės narei Oksanai Škleriūtei į merginų gretas įsiliejo nauja narė – Gintarė Mackelaitė. Mergina scenoje nėra naujokė - surengusi ne vieną koncertą ir savo dainas pristačiusi radijo klausytojams.


2014-09-19 15:49

Grupė „Man-go“ skelbia oficialų startą

1

Dar pavasarį pirmą kartą „Chorų karuose“ pasirodęs naujas projektas „Man-go", kurį sudaro legendinės grupės „Mango“ atlikėja Rima Petrauskytė-Malašičevė ir grupės „Mochito“ narės Justina Jančiauskaitė ir Gabija Sruogiūtė, sukėlė nemažą apkalbų laviną. Dabar grupė „Man-go", skelbia oficialų startą ir žada savo gerbėjams gausybę staigmenų.


2014-09-19 13:13

Gimtadienio proga Radistai atidarys didžiausią klubą Vilniuje

1

Du septynetai – tai skaičiai, kuriuos būtina įsiminti kiekvienam Radistų dueto gerbėjui. Lapkričio 7-ąją Vilniaus Teatro arenoje beprotiškai populiarus radijo, televizijos ir klubų aikštelių duetas švęs 7-ąjį gimtadienį. Rezervuoti vietą sveikintojų eilėje galima jau šiandien.


2014-09-19 13:12

Erotiškame J. Lopez klipe – odė dideliems užpakaliams

23

Dainininkė Jennifer Lopez parodė, kad seksualumo varžybose nė neketina nusileisti jaunesnėms konkurentėms. Šiąnakt pristatytas pritrenkiantis 45-erių amerikietės klipas „Booty“, puikiai atspindintis dainos temą – pasakojimą apie didelius merginų užpakalius.


2014-09-19 12:57

„Jama & W“ gerbėjams dovanoja vaizdo klipą „Požemis“

Viena išskirtiniausių ir tikrai geriausiai nusiteikusi Lietuvos hiphopo grupė „Jama & W“ gerbėjams pristato dainos „Požemis“ vaizdo klipą iš debiutinio albumo „Gilumon“ pristatymo. Tai – pirma rudens dovana gerbėjams, kurie laukia naujų grupės pasirodymų, pasižyminčių nenutrūkstama improvizacija („freestyle“).


2014-09-19 11:25

Muzikiniame spektaklyje M. Jampolskis medžios piratų lobius

Visame pasaulyje garsi istorija apie piratus taps muzikiniu spektakliu visai šeimai „Lobių sala“. Klasikinio, to paties pavadinimo Roberto L. Stevensono romano herojus įkūnys ryškios Lietuvos scenos žvaigždės: Česlovas Gabalis, Rafailas Karpis, Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė, Mantas Stonkus bei teatro grandai – Algirdas Dainavičius, Giedrius Arbačiauskas, Andrius Bialobžeskis, Džiugas Siaurusaitis ir kiti. Pagrindinis, berniuko Džimo Hokinso vaidmuo patikėtas aktoriui Mariui Jampolskiui.


2014-09-18 14:57

„OneRepublic“ atskleidė, kokia jų daina tiktų laidotuvėms

JAV grupė „OneRepublic“ šiandien pristatė hito „I Lived“ remiksą. Grojaraščių topus užkariavusi daina iš naujausio grupės albumo „Native“ šiandien suskambo gaiviai ir naujai. Gyvai išgirsti naujausius „OneRepublic“ kūrinius bei hitais tapusias dainas gerbėjai Vilniaus „Siemens“ arenoje galės jau lapkričio 3 dieną.


2014-09-18 11:51

„4 Roses” pristato naują dainą, tobulintą Jungtinėse Valstijose

1

Merginų grupei „4 Roses” ruduo prasidėjo itin darbingai. Prieš kelias dienas žiniasklaidai pristačiusios naują projektą „Wild 80’s & sax live“ su Viktoru Woop, merginos klausytojams pateikia ir dar vieną naujieną – muzikinį kūrinį „Love Again“.


2014-09-18 11:30

Pritrenkiantis „Monolake“ lyderio projektas atkeliauja į Vilnių

Garsiojo Vokietijos elektroninės muzikos projekto „Monolake“ lyderis Robert Henke su savo projektu „Lumiere“ sutiko pasirodyti Vilniuje. Vos prieš metus sukurtas įspūdingas lazerių ir elektroninės muzikos spektaklis sulaukė milžiniško pasisekimo visame pasaulyje ir jau spėjo aplankyti daugybę garsiausių muzikos festivalių ir prestižinių koncertų salių Europoje, Japonijoje ir JAV. Lapkričio 7 dieną R. Henkės audiovizualinį pasirodymą „Lumiere“ galės pamatyti ir Lietuvos publika.


2014-09-18 11:26

Paaiškėjo, kas apšildys Trentemøllerio koncertą Vilniuje

Artėjant gyvam dano Trentemøllerio ir jo grupės koncertui Vilniuje atskleidžiama pilna spalio 5-osios vakaro programa. Sostinės Teatro Arenoje susirinksiančią publiką prieš savo tėvynainio koncertą „apšildys“ jaunos ir ryškios Kopenhagos kartos atstovai – duetas „First Hate“.


2014-09-18 10:47

Ką apie „Vilnius Music Week” parašė užsienio žiniasklaida?

Ką tik prasidėjusioje Vokietijos Hamburgo muzikos savaitėje vėl susitiks muzikos industrijos vilkai, neseniai viešėję „Vilnius Music Week 2014”. Iš Lietuvos sostinės svečiai išvyko festivalį minėdami pačiais geriausiais žodžiais. Šį mėnesį gausios lietuvių renginių apžvalgos pasipylė ir svarbioje užsienio muzikos žiniasklaidoje.


2014-09-18 10:34

Reperiai Kastetas ir Donciavas grįžo su nauju kūriniu bei klipu

4| 

Duetas „Kastetas Vs. Donciavas“ daugiau kaip prieš pusę metų išleido savo pirmąjį singlą „Skolon“, kuris ne tik vis dar sukasi radijo stočių grojaraščiuose, bet ir buvo pasiekęs grojamiausių dainų sąrašų pirmąsias vietas. Po pusmečio pertraukos kolektyvas išleidžia antrąjį savo singlą „Pozityvas“. Naujas kūrinys į pasaulį paleidžiamas kartu su vaizdo klipu.


Populiariausi per 24 val.