Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Dėl žmonių pasipiktinimo atšaukta Nyderlandų karaliaus inauguracijai skirta daina (audio)

Dėl žmonių pasipiktinimo atšaukta Nyderlandų karaliaus inauguracijai skirta daina (audio)

2013-04-21 14:53

Dešimtys tūkstančių Nyderlandų gyventojų pareiškė nepasitenkinimą dėl oficialios dainos, skirtos balandžio 30 dieną vykstančiam sosto įpėdinio Willemo - Alexanderio karūnavimui, skelbia BBC.

1/1

Willemui - Alexanderiui ir princesei Maximai teks ieškoti kitos dainos, kuri lydės karalienės Beatrix pasitraukimą iš sosto. AP

Dėl žmonių pasipiktinimo atšaukta Nyderlandų karaliaus inauguracijai skirta daina (audio)

1 / 1

Willemui - Alexanderiui ir princesei Maximai teks ieškoti kitos dainos, kuri lydės karalienės Beatrix pasitraukimą iš sosto. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-08-23 09:39

A. Kaušpėdas: „Jei kils pavojus, Baltijos kelio vienybė sugrįš“

126|

„Anties“ lyderis Algirdas Kaušpėdas Baltijos kelio 25 metų sukaktį švenčia ne Lietuvoje. „Iki šiol lūpomis jaučiu tą vienybės skonį“, - sako Čikagoje šeštadienį dainuosiantis roko veteranas. Kai 1989-aisiais Lietuvos, Latvijos ir Estijos gyventojai susikibo rankomis į 650 kilometrų gyvąją grandinę, dauguma jų tikriausiai nenujautė, kokį ryškų pėdsaką istorijoje paliks ši akcija. Šeštadienį Čikagos Daley aikštėje Amerikos latviai, lietuviai ir estai susirinks, kad prisimintų šią kovos už Nepriklausomybę akimirką.


2014-08-23 08:53

Klaipėdiečiai pektadienį linksminosi su GJan

4|17

Savaitgalis audringai prasidėjo Klaipėdos naktiniame klube „PORT by BarBar‘a“. Gausiai į linksmybių meką susirinkę klubinėtojai linksminosi iki paryčių kartu su atlikėja GJan, kuri klube „PORT by BarBar‘a“ penktadienio naktį surengė gyvo garso koncertą.


2014-08-22 23:00

Festivalis „Mėnuo Juodaragis“ jau nardina į muziką ir sapnus

2|19

Penktadienį prasidėjęs festivalis „Mėnuo Juodaragis“ nesutalpino visų norinčių į jį patekti. Visi bilietai į ypatingą renginį išgraibstyti, iki jo pradžios likus porai mėnesių. Alternatyvią muziką, foklorą ir pagonišką estetiką vienijantis festivalis rengiamas jau septynioliktą sykį, tačiau šįkart jis - kiek neįprastas.


2014-08-22 20:09

M. Jankavičius brangiame miuzikle vaidins Žygimantą Augustą

18| 

Vaidmenis teatre ir kine pamėgusiam dainininkui Mantui Jankavičiui – dar vienas iššūkis. Gruodį Lietuvos arenose bus pristatytas naujas miuziklas „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“, kuriame šis dainininkas ir jo kolegė Karina Krysko-Skambinė atliks pagrindinius vaidmenis


2014-08-22 17:23

Skirstosi viena įdomiausių Europos grupių „The Knife“

Elektroninės muzikos dueto iš Švedijos „The Knife“ karjera baigsis šiais metais. Grupės atstovas patvirtino, kad šį rudenį vyksiantys grupės pasirodymai Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Islandijoje ir Vokietijoje bus paskutiniai


2014-08-22 11:45

Grupė „PapRika“ Vudžio hitą sudainavo labai neįprastai

1

Grupės „PapRika” merginos, ruošdamos debiutinę koncertinę programą, randa laiko ir pajuokauti. Dueto narės Kristina ir Indrė perdainavo bene populiariausią atlikėjo Vudžio hitą „Pabėgai” - ir padarė tai gedulingai.


2014-08-22 11:10

„Lyapis Trubetskoy“ šeštadienį atsisveikins su Lietuvos publika

Karjeros viršūnę pasiekusi kultinė baltarusių grupė „Lyapis Trubetskoy“ šiandien Maskvoje pradeda keturių koncertų atsisveikinimo gastroles „Happy End Tour“. Jau rytoj, šeštadienį, grupė atvyksta koncertuoti į Vilnių, kur menų fabriko „Loftas“ kieme atsisveikins su lietuvių ir tradiciškai Vilniuje gausiai susirenkančia baltarusių publika.


2014-08-22 08:55

Atlikėja Ruslana Katedros aikštėje kvies palaikyti Ukrainą

117

Sekmadienį Ukraina minės Nepriklausomybės dieną. Viena populiariausių šios šalies atlikėjų Ruslana švęsti pradės dar vėlų šeštadienio vakarą - ir tai darys Vilniaus centre. 2004-aisiais „Euroviziją“ laimėjusi ugninga ukrainietė šiais laikais geriau žinoma kaip pilietinė aktyvistė, aktyviai dalyvavusi Maidano įvykiuose ir palaikanti europietišką šalies kursą.


2014-08-21 19:52

Oficialu: Shakiros hitas „Loca“ yra plagiatas

4

Kolumbijos popmuzikos žvaigždės Shakiros hitas „Loca“ yra vieno Dominikos muzikanto 1998 metais parašytos dainos plagiatas, trečiadienį išaiškino JAV teisėjas. 40 puslapių teismo išvadose teisėjas Alvinas Hellersteinas nurodė, kad ši daina yra kompozitoriaus Ramono Ariaso Vasquezo, dar žinomo kaip Arias, kūrinio kopija.


2014-08-21 17:26

Albumo apžvalga. „Neteisėtai padaryti“ „Skandalas“

1

Rokas Petrauskas ir Šarūnas Gedvilas - dainuojantys mimai, kelią pradėję skintis prieš metus ir jau spėję nemažai nuveikti. Jie dažnai lyginami su dainuojančių aktorių trijule „Liūdni slibinai“. Sprendžiant pagal šį debiutinį albumą, visai be reikalo.


Populiariausi per 24 val.