Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Dėl žmonių pasipiktinimo atšaukta Nyderlandų karaliaus inauguracijai skirta daina (audio)

Dėl žmonių pasipiktinimo atšaukta Nyderlandų karaliaus inauguracijai skirta daina (audio) (2)

2013-04-21 14:53

Dešimtys tūkstančių Nyderlandų gyventojų pareiškė nepasitenkinimą dėl oficialios dainos, skirtos balandžio 30 dieną vykstančiam sosto įpėdinio Willemo - Alexanderio karūnavimui, skelbia BBC.

1/1

Willemui - Alexanderiui ir princesei Maximai teks ieškoti kitos dainos, kuri lydės karalienės Beatrix pasitraukimą iš sosto. AP

Dėl žmonių pasipiktinimo atšaukta Nyderlandų karaliaus inauguracijai skirta daina (audio)

1 / 1

Willemui - Alexanderiui ir princesei Maximai teks ieškoti kitos dainos, kuri lydės karalienės Beatrix pasitraukimą iš sosto. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (2)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-04-23 15:35

Paaiškėjo, kas apšildys „Nine Inch Nails“ koncertą Rygoje

Gegužės 6-ąją Baltijos šalių melomanų laukia neeilinis įvykis – Rygos arenoje koncertą surengs JAV grupė „Nine Inch Nails“. Trečiadienį atskleista, kas apšildys vienos įtakingiausių pastarųjų poros dešimtmečių grupių šou – šis vaidmuo patikėtas amerikiečių atlikėjui Cold Cave.


2014-04-23 12:56

R.Martinas pristatė klipą, skirtą pasaulio futbolo čempionatui

4

Puerto Riko dainininkas Ricky Martinas pristatė dainą, kuri šią vasarą tikrai dažnai skambės futbolo stadionuose. Kūrinys „Vida“ yra skirtas Brazilijoje šįmet vyksiančiam pasaulio futbolo čempionatui – todėl dainos klipą 42-ejų atlikėjas nufilmavo Rio de Žaneire.


2014-04-23 11:50

Kokias staigmenas Motinos dienai rengia Lietuvos popžvaigždės?

1

Pirmą gegužės sekmadienį, gegužės 4 d., 16 val., Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks Didysis Motinos dienos koncertas, kuriame pasirodys didžiulis būrys lietuviškos scenos žvaigždžių - Vaidas Baumila, Mantas Jankavičius, Kastytis Kerbedis, Karina Krysko, Evelina Sašenko, Rūta Ščiogolevaitė ir daugelis kitų. Žinomi atlikėjai ruošia pačių gražiausių dainų puokštę, kurią dedikuos visos šalies mamoms, nepamiršdami ir savo pačių motinų.


2014-04-23 11:45

„Velnio akmenyje“ - trys ryškios postroko žvaigždės iš užsienio

Geriausias Lietuvoje šios vasaros postroko festivalis vyks „Velnio akmenyje“, liepos 17-20 d. Jau kelerius metus greta metalo muzikos siūlantis ir kitų alternatyvios muzikos stilių festivalis „Velnio akmuo“ šį kartą rimtai nusiteikęs pamaloninti postroko gerbėjus. Galingieji „Pg.lost“, perspektyvieji „Show Me A Dinosaur“ ir originalieji „Tesa“ – tai trys pagrindiniai vardai, kurie parodys, kaip stipriai ant scenos gali skambėti išpuoselėtas ir dinamiškas postrokas.


2014-04-23 10:55

10 įdomių faktų apie „Kaunas Jazz“ žvaigždę P.Metheny

1

Džiazo gerbėjams liko laukti visai nedaug – jau šį penktadienį Vilniaus Pramogų arenoje koncertą surengs Patas Metheny ir jo „Unity Group“. Balandžio 25-ąją vyksiantis amerikiečio koncertas taps svarbiu festivalio „Kaunas Jazz“ akcentu – tai šį pavasarį bus vienintelis tokio ryškumo užsienio džiazo žvaigždės pasirodymas Lietuvos sostinėje.


2014-04-22 21:06

V.Matačiūnaitė „Eurovizijoje“ reklamuos naują Vilniaus logotipą

22|12

Jau kitą savaitę į „Eurovizijos“ konkursą išvyksianti Vilija Matačiūnaitė šią kelionę panaudos ir tam, kad pareklamuotų Lietuvos sostinę. Antradienį pristatyta speciali apranga ir atributika, kuria dainininkė ir jos komanda Kopenhagoje pasistengs atkreipti užsienio žurnalistų ir konkurso gerbėjų dėmesį į Vilnių.


2014-04-22 14:08

Lietuvoje koncertuos populiarioji JAV grupė „OneRepublic“

9

Rudenį Lietuvoje pirmą kartą lankysis muzikos topų viršūnėse karaliaujanti JAV grupė „OneRepublic“. Vaikinų penkiukė pirmąjį koncertą šalies publikai surengs lapkričio 3 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje. Grupės koncertas Lietuvos sostinėje yra įtrauktas į naujausio koncertinio turo „The Native Tour“ tvarkaraštį.


2014-04-22 14:03

E.Lubys pristato dainą lietuvių kalba: „Grįžtu prie savo šaknų“

8

Dainininkas Edgaras Lubys antradienį savo gerbėjus pradžiugino staigmena – pristatė naują dainą „Tarp žemės ir dangaus“. Kūrinys – iš rudenį planuojamo išleisti naujo albumo, kuriame skambės dainos tik lietuvių kalba.


2014-04-22 12:19

Nuo elektrošoko iki nuogybių: 5 geriausi P.Gabrielio klipai

2

Jau mažiau nei po keturių savaičių Vilniaus „Siemens“ arena sulauks ypatingo svečio – gegužės 16-ąją čia koncertą surengs vienas žymiausių britų atlikėjų Peteris Gabrielis. Roko žvaigždės kūryboje visada svarbų vaidmenį atliko ne tik melodijos ir žodžiai, bet ir jų pateikimas vaizdu – net keletas jo klipų minimi kaip vieni geriausių popmuzikos istorijoje.


2014-04-22 11:08

Žymiausi Lietuvos atlikėjai mamoms ruošia kelionę laiku

Lietuvos scenos žvaigždės Motinos dieną, kuri šiemet bus gegužės 4-ąją, Vilniaus „Siemens“ arenoje brangiausioms gyvenimo moterims – mamoms – ruošia ypatingą kelionę laiku. Kasmetiniame ir šiemet 10-ąjį jubiliejų švenčiančiame koncerte „Tau, mama!“ skambės dešimtys specialiai šiam koncertui aranžuotų žymiausių per kelis dešimtmečius sukurtų kūrinių