Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Dėl žmonių pasipiktinimo atšaukta Nyderlandų karaliaus inauguracijai skirta daina (audio)

Dėl žmonių pasipiktinimo atšaukta Nyderlandų karaliaus inauguracijai skirta daina (audio)

2013-04-21 14:53

Dešimtys tūkstančių Nyderlandų gyventojų pareiškė nepasitenkinimą dėl oficialios dainos, skirtos balandžio 30 dieną vykstančiam sosto įpėdinio Willemo - Alexanderio karūnavimui, skelbia BBC.

1/1

Willemui - Alexanderiui ir princesei Maximai teks ieškoti kitos dainos, kuri lydės karalienės Beatrix pasitraukimą iš sosto. AP

Dėl žmonių pasipiktinimo atšaukta Nyderlandų karaliaus inauguracijai skirta daina (audio)

1 / 1

Willemui - Alexanderiui ir princesei Maximai teks ieškoti kitos dainos, kuri lydės karalienės Beatrix pasitraukimą iš sosto. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-09-01 17:05

Lietuviui Mario Basanovui – BBC radijo pripažinimas

22

Elektroninės muzikos kūrėjas Marijus Adomaitis, gerai žinomas Mario Basanovo slapyvardžiu, turi priežasčių švęsti. Paskelbtame šios savaitės britų BBC radijo stoties „Radio 1“ grojaraštyje – jo kūrinys, kuris bus transliuojamas net keletą sykių per dieną.


2014-09-01 13:46

P. Stalionis naują albumą pristatys garsenybių būryje

Šį ketvirtadienį Kaune, restorane „Legenda“, dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis jau penktojo savo albumo „Aš tavimi tikiu“ pristatymo koncerte gerbėjams žada įspūdingą siurprizą – ne tik pluoštą naujų kūrinių, bet ir gausų būrį Lietuvos estrados grandų.


2014-09-01 13:36

„Sostinės dienų“ perlas - populiarieji danai „WhoMadeWho“

Dvidešimtmetį žyminčių „Sostinės dienų" renginius rugsėjo 5-7 dienomis tradiciškai vainikuos didieji festivalio koncertai. Katedros aikštėje griaudės įdomiausių ir populiariausių užsienio bei Lietuvos muzikos atlikėjų pasirodymai. Rugsėjo 6 d. čia išvysime žaibiškai išpopuliarėjusią grupę iš Kopenhagos „WhoMadeWho“.


2014-09-01 11:46

Vudis ir Karina pristatė „2015-ųjų vasaros hitą“

2

Dainininkai Arvydas Martinėnas-Vudis ir Karina Krysko-Skambinė jau žino, kokią dainą kitą vasarą niūniuos lietuviai. Taip juokaujantys atlikėjai rugsėjį pasitinka su nauja daina „Kodas meilė“, kuri labiausiai tiktų karščiausiam metų laikui.


2014-09-01 11:37

Atsisveikinę skandalistai „Lyapis Trubetskoy“ skilo į dvi grupes

Karjeros viršūnę pasiekusi kultinė baltarusių grupė „Lyapis Trubetskoy“ praėjusią savaitę Sankt Peterburge sugrojo paskutinį savo koncertą. Dar pavasarį grupė buvo paskelbusi rugsėjo pirmąją nutrauksianti veiklą.


2014-09-01 11:16

Grupė „Makchu Pikchu“ sukūrė dainą serialui „Meilė kaip mėnulis“

Sparčiai populiarėjanti charizmatiškų vaikinų grupė „Makchu Pikchu“ džiugins ne tik savo besiplečiantį klausytojų ratą, bet ir naujojo LRT serialo „Meilė kaip mėnulis“ žiūrovus specialiai jam sukurta daina. Muzikinis kūrinys jau pasiekė šalies radijo stočių eterį, o naujajame seriale jis skambės kiekvienos serijos pabaigoje.


2014-09-01 10:26

„Balkanaktis“ naują sezoną pradeda festivalyje „Loftas Fest“

Žymiausias Lietuvoje balkaniškų muzikos vakarėlių ciklas „Balkanaktis“ naują sezoną pradeda miesto festivalio „Loftas Fest“ metu. Rugsėjo 5 d. vakarą ritmams diriguos duetas iš Prahos „Malalata“ ir šių renginių iniciatoriai „Baltic Balkan".


2014-09-01 08:38

M. Vitulskis ir R. Čivilytė įrašė širdį veriantį ispano hitą

26

Draugai, kolegos, įstabių balsų savininkai Merūnas Vitulskis ir Rosita Čivilytė uždainavo kartu. Savaitgalį Merūnas internete pasidalijo nauju įrašų – kūrinio „Jei tiki“, kurį įrašė su R.Čivilytė. Didžiulio susidomėjimo akimirksniu sulaukusi daina – 1976-aisiais išleisto ispaniško hito lietuviškas variantas.


2014-08-31 21:28

Geriausia jauna Lietuvos grupe tapo vilniečiai „Kite Art“

5|22

Sekmadienio vakarą baigėsi visą vasarą Vilniaus menų fabriko „Loftas“ kieme vykęs „LRT Opus“ konkursas. Vertinami komisijos, keliuose jo etapuose rungėsi jauni Lietuvos muzikos atlikėjai ir grupės. Finale susirungė kelių koncertų barjerus įveikusios penkios labai skirtingų žanrų grupės.


2014-08-31 16:10

Albumo apžvalga. Mariah Carey „Me. I Am Mariah...“

Amerikietės M.Carey karjeroje būta ne vieno pakilimo ir nuopuolio, bet niekas nepasiginčys -- ji išlieka viena įstabiausių popmuzikos pasaulio vokalisčių. Albumas „Me. I Am Mariah... The Elusive Chanteuse" - jau keturioliktasis jos karjeroje, išleistas po penkerių metų pertraukos ir vien jau dėl to žadinantis smalsumą.


Populiariausi per 24 val.