Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Dėl žmonių pasipiktinimo atšaukta Nyderlandų karaliaus inauguracijai skirta daina (audio)

Dėl žmonių pasipiktinimo atšaukta Nyderlandų karaliaus inauguracijai skirta daina (audio)

2013-04-21 14:53

Dešimtys tūkstančių Nyderlandų gyventojų pareiškė nepasitenkinimą dėl oficialios dainos, skirtos balandžio 30 dieną vykstančiam sosto įpėdinio Willemo - Alexanderio karūnavimui, skelbia BBC.

1/1

Willemui - Alexanderiui ir princesei Maximai teks ieškoti kitos dainos, kuri lydės karalienės Beatrix pasitraukimą iš sosto. AP

Dėl žmonių pasipiktinimo atšaukta Nyderlandų karaliaus inauguracijai skirta daina (audio)

1 / 1

Willemui - Alexanderiui ir princesei Maximai teks ieškoti kitos dainos, kuri lydės karalienės Beatrix pasitraukimą iš sosto. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-11-24 15:19

M. Mikutavičius albumą pavadino „Lengvas būdas mesti klausytis“

2

„Lengvas būdas mesti klausytis” – taip vadinasi naujas Marijono Mikutavičiaus albumas, jame – 17 kūrinių. Tai - trečias solinis dainininko albumas, išleidžiamas po septynerių metų pertraukos. Kaip ir buvo žadėjęs, jį dainininkas išleidžia prieš pat „Marijono Mikutavičiaus Show” koncertų seriją.


2014-11-24 14:26

E. Dragūnas: „Geresnio vakarėlio už mūsų nebus visoje Lietuvoje“

2

Prieš daugiau nei savaitę grupė „Sel“ naujausią savo albumą pristatė Londone gyvenantiems gerbėjams, o dabar atėjo eilė Egidijaus Dragūno gimtajam Vilniui. Būtent sostinėje, miesto centre esančioje Teatro arenoje, jau penktadienį įvyks antrasis turo koncertas.


2014-11-24 14:24

Britų roko legenda UFO į Lietuvą atsiveš ir naujutėlį albumą

Paaiškėjo, kad legendinė britų roko grupė UFO kitų metų pradžioje nustebins visus melomanus. Jau 45 metus gyvuojantis kolektyvas pirmą kartą svečiuosis mūsų šalyje ir 2015 m. kovo 5 dieną Vilniuje, „Forum Palace“ pristatys jau įrašytą 2015-ųjų albumą „A Conspiracy Of Stars“, kurio viršelį jau atskleidė savo gerbėjams.


2014-11-24 13:51

V. Mauručaitė su dukra Vasha atgaivino hitą „Tavasis bučinys“

21 metai – prieš tiek laiko dainininkė Viktorija Mauručaitė pirmą kartą sudainavo iki šiol populiarią dainą „Tavasis bučinys“. Šiandien ji skamba naujai, o atlikėja iki šiol prisimena su kūriniu susijusias šmaikščias istorijas.


2014-11-24 12:46

Dueto „Roxette“ pageidavimai: brangus šampanas ir jokių lelijų

Jau šį antradienį, lapkričio 25-ąją, į Kauno „Žalgirio“ areną su didžiausiais savo hitais žengs švedų duetas „Roxette“. Artėjant karjeros 30-metį švenčiančios grupės vizitui, paaiškėjo, kokių norų Lietuvoje turės „Joyride“, „The Look“ ir daugybės kitų populiarių dainų atlikėjai.


2014-11-24 12:31

„Liūdni slibinai“ į naujo klipo pristatymą kviečia visą pasaulį

Šią savaitę „Liūdni slibinai“ ketina pasidalinti dainos „Mergaitė“ vaizdo klipu. Lapkričio 25 dienos vakarą pristatydama naują darbą grupė surengs tiesioginę vaizdo konferenciją oficialiame savo „Youtube“ kanale.


2014-11-24 12:04

„Neteisėtai padaryti“ pristato skandalingo vaizdo klipo anonsą

7

Pavasarį debiutinį albumą „Skandalas“ pristačiusi dainuojančių mimų grupė „Neteisėtai padaryti“ jau šią savaitę pristatys ir pirmąjį vaizdo klipą, o šiandien gerbėjams pateikia klipo anonsą. Skandalistų etiketę sau klijuojantys ironiškieji mimai žada, kad ir vaizdo klipas bus netradicinis.


2014-11-24 12:01

Viešnagę Lietuvoje britas Sohn pradės tiesioginiame TV eteryje

Jau šį trečiadienį Lietuvoje pirmąkart lankysis sparčiai populiarėjantis britų talentas Sohn. Austrijoje gyvenantis noktiurnų prodiuseris ką tik baigė savo albumo „Tremors“ pristatymo turą JAV, vien tik lapkritį valstijose surengė net 16 koncertų ir jau yra pakeliui į mūsų sostinę.


2014-11-24 10:17

Grupė „One Direction“ susižėrė Amerikos muzikos apdovanojimus

1|24|

Vaikinų grupė „One Direction“ sekmadienį atsiėmė pagrindinius Amerikos muzikos apdovanojimus, o Taylor Swift pasinaudojo proga ir tvirtai gynė tradicinį albumų pirkimą.


2014-11-24 10:05

„Roxette“ paaiškino, kodėl dueto vokalistė koncertuoja basa

5

Antradienį Kaune koncertuosiančios švedų grupės „Roxette“ vokalistas ir gitaristas Peras Gessle neslepia – jo partnerė Marie Fredriksson ir šiandien turi sveikatos problemų po smegenų auglio operacijos, atliktos 2002-aisiais. „Tačiau savo dainavimu ir ryžtu ji stebina ir mane, ir gerbėjus“, - lrytas.lt sakė muzikantas


Populiariausi per 24 val.