Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Dėl žmonių pasipiktinimo atšaukta Nyderlandų karaliaus inauguracijai skirta daina (audio)

Dėl žmonių pasipiktinimo atšaukta Nyderlandų karaliaus inauguracijai skirta daina (audio)

2013-04-21 14:53

Dešimtys tūkstančių Nyderlandų gyventojų pareiškė nepasitenkinimą dėl oficialios dainos, skirtos balandžio 30 dieną vykstančiam sosto įpėdinio Willemo - Alexanderio karūnavimui, skelbia BBC.

1/1

Willemui - Alexanderiui ir princesei Maximai teks ieškoti kitos dainos, kuri lydės karalienės Beatrix pasitraukimą iš sosto. AP

Dėl žmonių pasipiktinimo atšaukta Nyderlandų karaliaus inauguracijai skirta daina (audio)

1 / 1

Willemui - Alexanderiui ir princesei Maximai teks ieškoti kitos dainos, kuri lydės karalienės Beatrix pasitraukimą iš sosto. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-07-29 23:01

Shakirą sužavėjo jos dainą atlikę Oksfordo studentai

4

Prestižinio Oksfordo universiteto vaikinų kapela žaibiškai išpopuliarėjo internete po to, kai jie patalpino vaizdo įrašą su perdainuotu Shakiros „Hips Don't Lie“ kūriniu. Gražiabalsiai choristai atkreipė net pačios Shakiros dėmesį.


2014-07-29 20:08

Radikalus Lady Gagos posūkis: išleis džiazo albumą

6

Dainininkė Lady Gaga vis dar moka nustebinti savo gerbėjus. Antradienį atlikėja atskleidė detales apie savo būsimą albumą. Kiek netikėtai tai bus džiazo dainų diskas „Cheek To Cheek“, įrašytas su 87-erių muzikos veteranu Tony Bennettu.


2014-07-29 12:53

„Galapagai“ paskelbė festivalio atlikėjų pasirodymo laikus

1

Jau šį savaitgalį Zaraso saloje įsikurs laisvamaniška „Galapagų“ valstybė, kurioje viskas galima. Organizatoriai žada rekordiškai daug pramogų, įtraukiančių socialinių iniciatyvų, vaikų darželį festivaliautojų atžaloms ir visą ežerą muzikos. Kadangi rekordiniai karščiai niekur nesitrauks, minėtasis ežeras bus geriausia, apie ką tik galima svajoti. Festivalio rengėjai įspėja, kad bilietai tirpsta kaip ledai.


2014-07-29 12:16

JAV laimę radusi Simona Milinytė pristato naują dainą

135| 

Los Andžele gyvenanti Simona Milinytė (Simonna) baigė įrašyti albumą anglų kalba. Albumas pasirodys prekyboje rudens pradžioje, tačiau Simonna netveria savo kailyje ir nori pasidalinti viena iš albumo dainų.


2014-07-29 11:06

Monika Linkytė: „Skaudu, kai esu vadinama Lietuvos prieše“

520|7|

Sveikinti ar smerkti? Monikos Linkytės pasirodymas festivalyje „Novaja volna“ Jūrmaloje sulaukė radikaliai skirtingų vertinimų. Pati atlikėja sako kiek nuliūdusi dėl skaudžių komentarų. Latvijos kurorte rengiamas festivalis yra pelnytai vadinamas rusiško popso bastionu. Čia vykstantis tarptautinis vokalistų konkursas - festivalio dalis.


2014-07-29 11:06

Staigmena: garsus Dž. Butkutės hitas suskambo roko stiliumi

2

Galingi gitaros rifai vietoj sintezatoriaus garsų, pašiurkštėjęs vokalas ir energijos pliūpsnis vietoj vėjavaikiškumo. Popscenos karaliene tituluojama Džordana Butkutė pribloškė klausytojus iki skausmo pažįstamą hitą „Man patinka taip gyventi“ įrašiusi roko stiliumi.


2014-07-28 18:30

M. Linkytė Jūrmaloje pelnė solidžią A. Pugačiovos premiją

268|2|

Sekmadienio vakarą Jūrmaloje – oficialus muzikos festivalio ir dainininkų konkurso „Novaja volna“ finišas. Jame Lietuvai atstovavusi atlikėja Monika Linkytė sulaukė staigmenos – dainininkei savo vardo prizą ir 20 tūkst. eurų premiją skyrė bene žymiausia Rusijos estrados žvaigždė Ala Pugačiova.


2014-07-28 14:34

„Biplan“ muša savo vasaros koncertų rekordus

„Tai – viena aktyviausių vasarų per grupės karjerą“, – pastebėjo „Biplan“ vokalistas Maksas Melmanas. Hitais „Amore“, „O mes prie jūros“, „Sapnų gaudyklė (Hey Ya Ho)“ ir „Kapitonai“ klausytojų palankumą pelnę „biplanai“ savaitgalį Kruizinių laivų terminale Klaipėdoje šokdino Jūros šventės publiką, taip pat surengė solinį koncertą Nidoje.


2014-07-28 12:16

„Yaga Gathering 2014“ rengėjas atskleidė gero festivalio receptą

1

Liepos 31 – rugpjūčio 4 dienomis vyksiantis muzikos, menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga Gathering 2014“ elektroninės muzikos mylėtojus džiugina jau daugiau nei dešimtmetį.


2014-07-28 11:48

„OneRepublic“ lyderis savo grupę lygina su piratais ir čigonais

1

Į pasaulinį turą, pristatantį naująjį albumą „Native“, patraukusi šiuo metu viena populiariausių JAV grupių „OneRepublic“ nutarė praskleisti užkulisius dengiančias drapiruotes. Į „YouTube“ įkeltas filmukas pristato kartu su grupe dirbančią komandą, apšildančiąją grupę „The Script“ ir „OneRepublic“ lyderio Ryano Tedderio mintis apie turą.