Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Naują kūrinį pristatanti Nota: „Neįsivaizduoju savęs, dainuojančios „bumčiko“ stiliumi“ (audio)

Naują kūrinį pristatanti Nota: „Neįsivaizduoju savęs, dainuojančios „bumčiko“ stiliumi“ (audio)

2013-05-22 11:50, atnaujinta 2013-05-22 12:01

Dainininkė Nota pristato naują dainą „Kas tie žmonės“. Tai jau ketvirtasis jaunos atlikėjos autorinis kūrinys, nestokojantis jausmo bei dramos, išliejantis vienišo žmogaus gėlą.

1/1

Naują Notos dainą įkvėpė fotosesija su negirdinčiu fotografu K. Masilioniu. K. Masilionis

Naują kūrinį pristatanti Nota: „Neįsivaizduoju savęs, dainuojančios „bumčiko“ stiliumi“ (audio)

1 / 1

Naują Notos dainą įkvėpė fotosesija su negirdinčiu fotografu K. Masilioniu. K. Masilionis

(1 nuotraukos) K. Masilionis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-11-27 22:11

Jurgis Didžiulis bičiulius pakvietė į „albumo nepristatymą“

1|21

Ketvirtadienio vakarą dainininkas Jurgis Didžiulis žadėjo pristatyti naują albumą „Intro/Extro“, kurio dainas ketino išleisti internete ir nedideliu tiražu – garso kasetėje. Planas sugriuvo, nes paruošti albumo dainininkas tiesiog nespėjo. Tačiau vakarėlį, pavadintą „albumo nepristatymo koncertu“, vis tiek surengė. Vilniaus menų fabrike „Loftas“ Jurgis, mėnesį per Lietuvą keliavęs autobusiuku ir rengęs netikėtus nemokamus koncertus, pagrojo savo naujas dainas – įėjimas į renginį nieko nekainavo, žiūrovai galėjo atsidėkoti atlikėjui taip, kaip jiems atrodė tinkama. Nuotaiką dar labiau praskaidrino „Lofto“ biuro darbuotojos, vienam vakarui stojusios prie baro pilstyti kokteilių.


2014-11-27 15:47

„Neteisėtai padaryti“ pristatė klipą su muštynėmis ir 38 vaikais

2|14

„Skandalas!“ – pavasarį išleisto debiutinio albumo pavadinimu šaukė grupė „Neteisėtai padaryti“. Ketvirtadienį dainuojančių mimų duetas nusprendė skandalą sukelti ir vaizdu – Vilniaus kino teatre „Pasaka“ pristatė savo pirmąjį vaizdo klipą „Galvotas“.


2014-11-27 14:48

Dž.Butkutės pažadas: „Nebekoncertuosiu su trim prožektoriais“

16|24| 

Dainininkė Džordana Butkutė savo pasirodymu Panevėžio „Cido” arenoje vainikavo ambicingą koncertinį turą „Nesudeginta ant laužo”, kuris minias gerbėjų paliko atvipusiais žandikauliais. Didžiules pajėgas subūręs turo prodiuseris Elegijus Strasevičius pasiekė tikslą: ne tik nustebinti, bet ir priblokšti. Rezultatai juos įkvėpė kurti toliau ir netrukus grįžti į didžiausias arenas su naujais užmanymais.


2014-11-27 13:56

Bilietų į Enrique Iglesio koncertą Kaune beveik nebeliko

2

Jau kitą savaitę, gruodžio 2-ąją, Kaune dainuosiantis Enrique Iglesias į savo biografiją išdidžiai įsirašys dar vieną koncertą, į kurį parduoti visi bilietai. Šiuo metu kasose liko tik 100 stovimų bilietų į „Žalgirio“ arenoje vyksiantį ispanų muzikos žvaigždės pasirodymą


2014-11-27 13:00

Naujame vaizdo klipe M. Mikutavičius krenta pakirstas kulkos

1

Marijonas Mikutavičius žingsniuoja žvyro karjeru ir staiga krenta. Pasigirdęs šūvio garsas neleidžia abejoti, jog ši kelionė jam baigėsi liūdnai. Gerai, kad tai tik – dainos „Saulius ir Paulius” vaizdo klipas.


2014-11-27 12:23

Raseiniuose apdraskytos „Kitokios“ nebijo grįžti į šį miestą

1|2

Lapkričio 29-ąją minima draugo diena. Grupės „Kitokios“ merginos šią dieną klausytojus sveikins Raseiniuose, poilsio ir pramogų komplekse „Karpynė". Vos už kelių metrų nuo vietos, kur prieš dvejus metus tuometinės grupės atlikėjas, važiuojančias po kalėdinio koncerto namo, Raseinių rajono degalinėje užpuolė ir sumušė nepažįstamos merginos.


2014-11-27 12:15

Atšaukiamas britų atlikėjo Fryars koncertas Vilniuje

Praėjusią savaitę sėkmingą ir iškart gerai įvertintą albumą išleidęs britas Fryars dėl asmeninių priežasčių atšaukia visą turą po Europą, taip pat ir gruodžio 7 dieną turėjusį įvykti koncertą menų fabrike „Loftas“.


2014-11-27 12:09

„Lietuvos balso“ išgarsinta G. Korsakaitė pristato naują dainą

Praėjusių metų „Lietuvos balso“ dalyvė Gintarė Korsakaitė klausytojams pristato jau antrąjį kūrinį. Pozityvumu užkrečiančios dainos žodžius parašė būgnininkas Andrius Kairys, o su muzikiniu takeliu pasidarbavo daugelio dainų autorius Vitaras Kavaliauskas.


2014-11-27 12:00

Laikui nepavaldūs „Smokie“ hitai: su jais užaugo ištisos kartos

1

Laikui nepavaldūs britų roko grupės „Smokie“ hitai šį gruodį gyvai skambės ir Lietuvoje. Visame pasaulyje milijonus gerbėjų turintys rokeriai gruodžio 11 d. surengs koncertą Kaune, gruodžio 13 d. pasirodys Klaipėdoje. Jau keturis dešimtmečius aktyviai koncertuojantys „Smokie“ į Baltijos šalis atvyks iškart po pasirodymų Indijoje.


2014-11-27 10:13

„Roxette“ dainininkė scenoje krito ne pirmą kartą

13| 

Antradienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje pamatytas vaizdas, kai žymaus švedų dueto „Roxette“ dainininkė Marie Fredriksson krito scenoje, nustebino koncerto žiūrovus. Tačiau grupės gerbėjai žino – taip šiai 56-erių atlikėjai yra nutikę ne kartą.


Populiariausi per 24 val.