Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Naujoje dainoje N.Bunkė vyrą siunčia po velnių

Naujoje dainoje N.Bunkė vyrą siunčia po velnių

2013-12-03 11:20, atnaujinta 2013-12-03 20:14

...Per ilgai, per ilgai širdyje slėpiau, Kiek žaizdų palikai, gyvenai padrikai, O dabar sėdi ir klausai... Jei atvirai – tau pasakysiu vaizdžiai ir meniškai – eik po velnių, tikrai nepaklysi... Nieko asmeniško...

1/1

Naujojo dainoje N.Bunkė vyrą siunčia po velnių. Asmeninio archyvo nuotr.

Naujoje dainoje N.Bunkė vyrą siunčia po velnių

1 / 1

Naujojo dainoje N.Bunkė vyrą siunčia po velnių. Asmeninio archyvo nuotr.

(1 nuotraukos) Asmeninio archyvo nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-08-29 17:48

„Patruliai” ruošiasi jubiliejui ir vasarą baigia nauja daina

Vasaros pradžioje į pasaulį paleidę pirmąjį bendrą autorinį kūrinį „Kažkas apie vasarą”, grupės „Patruliai” nariai dar rimčiau kibo į darbus. Pasibaigus vasaros koncertų maratonui, Algis ir Juozas kuriam laikui žada išnykti is artimųjų akiračio - dienas ir naktis planuoja praleisti repeticijų salėje bei įrašų studijoje.


2014-08-29 13:01

Naujame K. Zvonkuvienės klipe – daina apie santykių krizę

21

Prieš mėnesį susituokę Deivydas ir Katažina Zvonkai mėgaujasi meile, tačiau tai netrukdo kurti dainas apie santykių griūtį. Penktadienį K.Zvonkuvienė pristatė naują klipą „Nemoku meluot“ - dainos tekstas pasakoja apie dviejų žmonių jausmų dramas.


2014-08-29 12:25

„Pinup Girls“ naujame klipe ragins nusimesti rūbus

1

Vasarai artėjant prie pabaigos, merginų dueto „Pinup Girls“ narės vis dar gyvena karščiausio metų laiko nuotaikomis. Merginos kitą savaitę savo gerbėjams pristatys naują vaizdo klipą, o šiandien jau intriguoja jo anonsu.


2014-08-29 10:57

Grupė „OneRepublic“ metė ledo kibiro iššūkį Anglijos karalienei

Muzikos „topų" viršūnėse karaliaujanti JAV vaikinų grupė „OneRepublic“ taip pat priėmė ledinio vandens iššūkį. Koncerto metu scenoje penki grupės nariai buvo aplieti lediniu vandeniu ir toliau šį iššūkį perleido Anglijos karalienei. Gyvai pamatyti šiuos pramuštgalvius Vilniaus „Siemens“ arenoje bus galima jau lapkričio 3 dieną.


2014-08-29 10:45

Lietuvių dueto „Elle G“ daina - „Mercedes-Benz“ rinkinyje

1

Vilniečių merginų dueto „Elle G“ sukurta daina „Black Rock Road“ pateko tarp dešimties „Mercedes-Benz" sukurto rinkinio kūrinių.


2014-08-28 19:23

Vilniuje koncertuos latvių scenos pažibos „Astro’n’out“

Žymi Latvijos „indie pop" grupė „Astro’n’out” rugsėjo 5 dieną surengs pasirodymą tarptautiniame festivalyje „Vilnius Music Week“. Studijų metais į muziką žiūrėję kaip į pomėgį, per dešimtmetį „astronautai” stipriai išpopuliarėjo. Grupės vokalistė Mara Upmanė-Holšteinė neatmeta, kad sėkmė buvo užkoduota ir jos mergaitiškame naivume.


2014-08-28 14:52

Dainininko Bryano Adamso gerbėjus prajuokino jo sena nuotrauka

1

Dainininkas Bryanas Adamsas šį rudenį po šešerių metų petraukos išleis studijoje įrašytą albumą. Tačiau šią savaitę tai paskelbęs kanadiečių atlikėjas išprovokavo gerbėjų šypsenas – internete jau karštai aptariamas rugsėjo 30-ąją pasirodysiančio įrašo viršelis, kurį paviešino pats B.Adamsas.


2014-08-28 14:29

Albumo apžvalga. „Kamanių šilelis“ „Viskas teka“

Teatro studentai Kamilė Gudmonaitė ir Mantas Zemleckas savo muzikinį projektą „Kamanių šilelis“ į dienos šviesą išvilko prieš keletą metų - ir nuo to laiko mažais žingsneliais ėjo iki šio debiutinio albumo. „Viskas teka“ - per 50 minučių muzikos, suteikiančios daugiau klausimų nei atsakymų.


2014-08-28 12:14

Vilniuje koncertuos populiarieji JAV rokeriai „Skillet“

1

Spalio 29 dieną Vilniaus menų fabrike „Loftas“ koncertuos amerikiečiai rokeriai „Skillet“, per pastaruosius keletą metų pelnę „Grammy“ nominaciją ir pasiekę platininių pardavimų JAV.


2014-08-27 22:05

Lady Gaga per „Queen“ koncertą užlipo ant scenos ir uždainavo

Lady Gaga trečiadienį nustebino į grupės „Queen“ koncertą Australijoje susirinkusius žiūrovus, kai pati užlipo ant scenos ir sudainavo legendinės grupės hitą „Another One Bites The Dust“.


Populiariausi per 24 val.