Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

2012-12-27 12:51

Gera žinia rusiškos muzikos mėgėjams – kovo 9 dieną Vilniaus klube „New York“ koncertuos savita Rusijos roko grupė „Orkestras“ su nepakartojama Svetlana Surganova priešakyje. Prieš pusantrų metų grupė koncertavo Lietuvoje. Tie, kurie pabuvojo koncerte, prisimena jį su džiaugsmu ir euforija. Vargu ar kas gali pralenkti S. Surganovą nuoširdumu bendraujant su publika, uždegančių dainų melodingumu.

1/1

S. Surganova Lietuvoje koncertuos po pusantrų metų pertraukos.

„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

1 / 1

S. Surganova Lietuvoje koncertuos po pusantrų metų pertraukos.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-09-02 12:04

Džordanos Butkutės koncertas mes iššūkį „Red Hot Chili Peppers“

12

Lietuvos scenos karaliene tituluojamos Džordanos Butkutės koncertas yra vienas laukiamiausių šio rudens renginių. Penkiuose didžiausiuose šalies miestuose gastroles planuojanti atlikėja sulaukė tokio didžiulio susidomėjimo, kad bilietų platinimo bendrovė „Tiketa“ yra pasiruošusi atidaryti tuos arenų sektorius, kurių paprastai neprireikia koncertuojant šalies žvaigždėms. Viena pirmųjų – Kauno „Žalgirio“ arena, kurioje papildomai atidaromas antrasis aukštas.


2014-09-02 11:42

„Pinup Girls“ pristato karštą vaizdo klipą „Opa opa“

9

„Pinup Girls“ dainininkės Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė nesibaimina greitai rudenėjančio oro ir gyvena karštos vasaros prisiminimais. Du kartus apsilankiusios Azerbaidžane, surengusios daugiau nei 100 koncertų per tris mėnesius Lietuvoje atlikėjos nepamiršta ir savo grupės gerbėjų


2014-09-02 11:20

L. Adomaitis ir G. Paškevičius atgaivino hitą „Šiam pasauly”

3|4

Linas Adomaitis ir Gytis Paškevičius – neabejotinai vieni stipriausių atlikėjų Lietuvos populiariosios muzikos scenoje. Sujungę savo jėgas muzikantai kruopščiai padirbėjo garso įrašų studijoje ir radijo stoties „Lietus“ 15 metų jubiliejaus proga sukūrė naują hito „Šiam pasauly“ versiją.


2014-09-02 10:49

„Studio 9“ sezoną pradės įžymūs britai „Secretsundaze“

Rugsėjo 20 dieną į Lietuvą atvyks vienas žymiausių tarptautinių klubinės kultūros prekės ženklų „Secretsundaze”. Kultinius vakarėlius gimtojoje šalyje ir visame pasaulyje organizuojančių britų vizitas sutaps su naujo sezono startu „Studio 9“ šokių klube Vilniuje.


2014-09-02 10:28

Grupė „Andrew Flame“ naują dainą skiria visoms merginoms

2

Su rudens pradžia visus sveikindama grupė „Andrew Flame” pristato naują, ilgai brandintą kūrinį, kuris pagaliau pasiekė dienos šviesą. Pasak grupės lyderio Andriaus Grybausko, kūrinį grupė jau buvo įrašiusi vasaros pradžioje, bet vis laukė, kada baigs filmuoti savo muzikinį klipą.


2014-09-01 17:05

Lietuviui Mario Basanovui – BBC radijo pripažinimas

25

Elektroninės muzikos kūrėjas Marijus Adomaitis, gerai žinomas Mario Basanovo slapyvardžiu, turi priežasčių švęsti. Paskelbtame šios savaitės britų BBC radijo stoties „Radio 1“ grojaraštyje – jo kūrinys, kuris bus transliuojamas net keletą sykių per dieną.


2014-09-01 13:46

P. Stalionis naują albumą pristatys garsenybių būryje

Šį ketvirtadienį Kaune, restorane „Legenda“, dainų autorius ir atlikėjas Paulius Stalionis jau penktojo savo albumo „Aš tavimi tikiu“ pristatymo koncerte gerbėjams žada įspūdingą siurprizą – ne tik pluoštą naujų kūrinių, bet ir gausų būrį Lietuvos estrados grandų.


2014-09-01 13:36

„Sostinės dienų“ perlas - populiarieji danai „WhoMadeWho“

Dvidešimtmetį žyminčių „Sostinės dienų" renginius rugsėjo 5-7 dienomis tradiciškai vainikuos didieji festivalio koncertai. Katedros aikštėje griaudės įdomiausių ir populiariausių užsienio bei Lietuvos muzikos atlikėjų pasirodymai. Rugsėjo 6 d. čia išvysime žaibiškai išpopuliarėjusią grupę iš Kopenhagos „WhoMadeWho“.


2014-09-01 11:46

Vudis ir Karina pristatė „2015-ųjų vasaros hitą“

2

Dainininkai Arvydas Martinėnas-Vudis ir Karina Krysko-Skambinė jau žino, kokią dainą kitą vasarą niūniuos lietuviai. Taip juokaujantys atlikėjai rugsėjį pasitinka su nauja daina „Kodas meilė“, kuri labiausiai tiktų karščiausiam metų laikui.


2014-09-01 11:37

Atsisveikinę skandalistai „Lyapis Trubetskoy“ skilo į dvi grupes

Karjeros viršūnę pasiekusi kultinė baltarusių grupė „Lyapis Trubetskoy“ praėjusią savaitę Sankt Peterburge sugrojo paskutinį savo koncertą. Dar pavasarį grupė buvo paskelbusi rugsėjo pirmąją nutrauksianti veiklą.


Populiariausi per 24 val.