Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

2012-12-27 12:51

Gera žinia rusiškos muzikos mėgėjams – kovo 9 dieną Vilniaus klube „New York“ koncertuos savita Rusijos roko grupė „Orkestras“ su nepakartojama Svetlana Surganova priešakyje. Prieš pusantrų metų grupė koncertavo Lietuvoje. Tie, kurie pabuvojo koncerte, prisimena jį su džiaugsmu ir euforija. Vargu ar kas gali pralenkti S. Surganovą nuoširdumu bendraujant su publika, uždegančių dainų melodingumu.

1/1

S. Surganova Lietuvoje koncertuos po pusantrų metų pertraukos.

„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

1 / 1

S. Surganova Lietuvoje koncertuos po pusantrų metų pertraukos.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2015-02-27 13:43

Puikų koncertą surengusi Macy Gray vilniečius vaišino cigarais

10|21

Pirmasis dainininkės Macy Gray vizitas Lietuvoje jai tikriausiai įsimins kaip itin sėkmingas. Į ketvirtadienio vakarą surengtą amerikiečių vokalistės koncertą susirinko artipilnė Vilniaus koncertų salė „Compensa“.


2015-02-27 11:33

Britų muzikos apdovanojimai: Madonna „šleptelėjo“ nuo laiptų

9

Londono „O2“ arenoje trečiadienio vakarą surengta viena svarbiausių metų muzikos švenčių – Britų muzikos apdovanojimų ceremonija. Vakaro nesėkme tapo dainininkės Madonnos numeris. Pusiausvyros neišlaikiusi dainininkė krito nuo scenoje įrengtos pakylos laiptų, mikrofonas trenkėsi į grindis. Madonna po to dar kurį laiką negalėjo atsitokėti, o vėl pradėjusi dainuoti, stebino virpančiu ir kartais šalia natų skambančiu balsu.


2015-02-27 11:14

Klipą pristatantys „Glasshous“: „Kurti skandalus – neskanu“

Šimtaprocentinis atsidavimas kūrybai, asmeninis prisilietimas prie kiekvieno kūrinio bei dėmesys visoms grupę atspindinčioms smulkmenoms – daug pastangų ir darbo reikalaujantis elektroninės muzikos aukštumų siekiančių „Glasshous“ požiūris į savo veiklą.


2015-02-27 08:14

Premjera: naująjį „Sel“ vaizdo klipą sukūrė grupės gerbėjas

9

Grupei „Sel“ šią savaitę pristačius naują singlą „Aš“ iš albumo „Fi“, ši daina jau turi vaizdo klipą. Dėl to grupės lyderiui Egidijui Dragūnui nereikėjo stengtis – dainos vaizdo iliustracija pasirūpino „Sel“ gerbėjas.


2015-02-26 20:56

Macy Gray koncerte Vilniuje – pilna salė

4|19

Pirmasis dainininkės Macy Gray vizitas Lietuvoje jai tikriausiai įsimins kaip itin sėkmingas. Į ketvirtadienio vakarą surengtą amerikiečių vokalistės koncertą susirinko beveik pilna Vilniaus koncertų salė „Compensa“.


2015-02-26 16:52

Repą į dainavimą iškeitęs Lukas Kuchtovas pristato naują kūrinį

1

Jaunas atlikėjas Lukas Kuchtovas pristato naują, vasarišku seksualumu alsuojančią dainą „Uh Yeah“. Prieš mėnesį pristatęs debiutinį savo, kaip dainininko, kūrinį „Pasilik mintyse“, anksčiau repavęs Lukas ir toliau skinasi kelią į gerbėjų širdis nauju singlu.


2015-02-26 16:07

Egidijus Dragūnas: klaipėdiečiai pamatys, ko Lietuva dar nematė

42

Liepos pradžioje Klaipėdos vasaros estradoje įvyks jau ketvirtas atlikėjo Egidijaus Dragūno – Selo koncertas.


2015-02-26 13:22

„Sabaton“ koncerte Vilniuje gros metalo patriotai „Thundertale“

2

Karingos ir melodingos roko muzikos gerbėjai, kovo 11-ją griausmingai paminėję valstybinę šventę, linksmybes galės pratęsti ir savaitgalį po jos. Kovo 14 dieną (šeštadienį) Vilniuje, „Forum palace“, vieną iš savo Europinio turo „Heroes World Tour“ koncertų surengs švedų roko grupė „Sabaton“, kurią lydės ne mažiau karingai nusiteikęs lietuvių kolektyvas „Thundertale“.


2015-02-26 13:19

Trakuose koncertuos superhito „Let Her Go“ atlikėjas Passenger

 

Po neseniai Vilniuje didžiulės sėkmės sulaukusio dainininko Edo Sheerano koncerto į Lietuvą pirmą kartą atvyks ir jo geriausias bičiulis bei bendražygis – populiarus britų atlikėjas Passenger. Visą pasaulį sužavėjusio hito „Let Her Go“ autorius rugpjūčio 11 d. surengs vienintelį koncertą Trakų pilyje.


2015-02-26 12:33

Klube „Tamsta“ koncertuos britai Abdulas Shyllonas ir Shakka

Jau septintuosius metus skaičiuojantis Vilniaus muzikos klubo „Tamsta“ koncertų tikslas „Tamsta Worldwide“ savo žygį 2015-aisiais pradeda su dviem iš Didžiosios Britanijos atkeliaujančiais muzikantais. Ypač gausiai lankomi tarptautinių atlikėjų koncertai pernai sulaukė milžiniško susidomėjimo – į laukiamus pasirodymus vargiai tilpo visi norintys, tad „Tamsta“ kokybiškos muzikos mylėtojus vėl kviečia net į du įspūdingus koncertus.


Populiariausi per 24 val.