Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

2012-12-27 12:51

Gera žinia rusiškos muzikos mėgėjams – kovo 9 dieną Vilniaus klube „New York“ koncertuos savita Rusijos roko grupė „Orkestras“ su nepakartojama Svetlana Surganova priešakyje. Prieš pusantrų metų grupė koncertavo Lietuvoje. Tie, kurie pabuvojo koncerte, prisimena jį su džiaugsmu ir euforija. Vargu ar kas gali pralenkti S. Surganovą nuoširdumu bendraujant su publika, uždegančių dainų melodingumu.

1/1

S. Surganova Lietuvoje koncertuos po pusantrų metų pertraukos.

„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

1 / 1

S. Surganova Lietuvoje koncertuos po pusantrų metų pertraukos.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-09-19 16:42

Merginų grupėje „Kitokios“ - pokyčiai

3

Grupėje „Kitokios“ - permainų metas. Motinystės atostogom išėjus grupės narei Oksanai Škleriūtei į merginų gretas įsiliejo nauja narė – Gintarė Mackelaitė. Mergina scenoje nėra naujokė - surengusi ne vieną koncertą ir savo dainas pristačiusi radijo klausytojams.


2014-09-19 15:49

Grupė „Man-go“ skelbia oficialų startą

Dar pavasarį pirmą kartą „Chorų karuose“ pasirodęs naujas projektas „Man-go", kurį sudaro legendinės grupės „Mango“ atlikėja Rima Petrauskytė-Malašičevė ir grupės „Mochito“ narės Justina Jančiauskaitė ir Gabija Sruogiūtė, sukėlė nemažą apkalbų laviną. Dabar grupė „Man-go", skelbia oficialų startą ir žada savo gerbėjams gausybę staigmenų.


2014-09-19 13:13

Gimtadienio proga Radistai atidarys didžiausią klubą Vilniuje

1

Du septynetai – tai skaičiai, kuriuos būtina įsiminti kiekvienam Radistų dueto gerbėjui. Lapkričio 7-ąją Vilniaus Teatro arenoje beprotiškai populiarus radijo, televizijos ir klubų aikštelių duetas švęs 7-ąjį gimtadienį. Rezervuoti vietą sveikintojų eilėje galima jau šiandien.


2014-09-19 13:12

Erotiškame J. Lopez klipe – odė dideliems užpakaliams

15

Dainininkė Jennifer Lopez parodė, kad seksualumo varžybose nė neketina nusileisti jaunesnėms konkurentėms. Šiąnakt pristatytas pritrenkiantis 45-erių amerikietės klipas „Booty“, puikiai atspindintis dainos temą – pasakojimą apie didelius merginų užpakalius.


2014-09-19 12:57

„Jama & W“ gerbėjams dovanoja vaizdo klipą „Požemis“

Viena išskirtiniausių ir tikrai geriausiai nusiteikusi Lietuvos hiphopo grupė „Jama & W“ gerbėjams pristato dainos „Požemis“ vaizdo klipą iš debiutinio albumo „Gilumon“ pristatymo. Tai – pirma rudens dovana gerbėjams, kurie laukia naujų grupės pasirodymų, pasižyminčių nenutrūkstama improvizacija („freestyle“).


2014-09-19 11:25

Muzikiniame spektaklyje M. Jampolskis medžios piratų lobius

Visame pasaulyje garsi istorija apie piratus taps muzikiniu spektakliu visai šeimai „Lobių sala“. Klasikinio, to paties pavadinimo Roberto L. Stevensono romano herojus įkūnys ryškios Lietuvos scenos žvaigždės: Česlovas Gabalis, Rafailas Karpis, Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė, Mantas Stonkus bei teatro grandai – Algirdas Dainavičius, Giedrius Arbačiauskas, Andrius Bialobžeskis, Džiugas Siaurusaitis ir kiti. Pagrindinis, berniuko Džimo Hokinso vaidmuo patikėtas aktoriui Mariui Jampolskiui.


2014-09-18 14:57

„OneRepublic“ atskleidė, kokia jų daina tiktų laidotuvėms

JAV grupė „OneRepublic“ šiandien pristatė hito „I Lived“ remiksą. Grojaraščių topus užkariavusi daina iš naujausio grupės albumo „Native“ šiandien suskambo gaiviai ir naujai. Gyvai išgirsti naujausius „OneRepublic“ kūrinius bei hitais tapusias dainas gerbėjai Vilniaus „Siemens“ arenoje galės jau lapkričio 3 dieną.


2014-09-18 11:51

„4 Roses” pristato naują dainą, tobulintą Jungtinėse Valstijose

1

Merginų grupei „4 Roses” ruduo prasidėjo itin darbingai. Prieš kelias dienas žiniasklaidai pristačiusios naują projektą „Wild 80’s & sax live“ su Viktoru Woop, merginos klausytojams pateikia ir dar vieną naujieną – muzikinį kūrinį „Love Again“.


2014-09-18 11:30

Pritrenkiantis „Monolake“ lyderio projektas atkeliauja į Vilnių

Garsiojo Vokietijos elektroninės muzikos projekto „Monolake“ lyderis Robert Henke su savo projektu „Lumiere“ sutiko pasirodyti Vilniuje. Vos prieš metus sukurtas įspūdingas lazerių ir elektroninės muzikos spektaklis sulaukė milžiniško pasisekimo visame pasaulyje ir jau spėjo aplankyti daugybę garsiausių muzikos festivalių ir prestižinių koncertų salių Europoje, Japonijoje ir JAV. Lapkričio 7 dieną R. Henkės audiovizualinį pasirodymą „Lumiere“ galės pamatyti ir Lietuvos publika.


2014-09-18 11:26

Paaiškėjo, kas apšildys Trentemøllerio koncertą Vilniuje

Artėjant gyvam dano Trentemøllerio ir jo grupės koncertui Vilniuje atskleidžiama pilna spalio 5-osios vakaro programa. Sostinės Teatro Arenoje susirinksiančią publiką prieš savo tėvynainio koncertą „apšildys“ jaunos ir ryškios Kopenhagos kartos atstovai – duetas „First Hate“.


Populiariausi per 24 val.