Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

2012-12-27 12:51

Gera žinia rusiškos muzikos mėgėjams – kovo 9 dieną Vilniaus klube „New York“ koncertuos savita Rusijos roko grupė „Orkestras“ su nepakartojama Svetlana Surganova priešakyje. Prieš pusantrų metų grupė koncertavo Lietuvoje. Tie, kurie pabuvojo koncerte, prisimena jį su džiaugsmu ir euforija. Vargu ar kas gali pralenkti S. Surganovą nuoširdumu bendraujant su publika, uždegančių dainų melodingumu.

1/1

S. Surganova Lietuvoje koncertuos po pusantrų metų pertraukos.

„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

1 / 1

S. Surganova Lietuvoje koncertuos po pusantrų metų pertraukos.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-11-25 22:18

„Roxette“ dainininkė Kaune pargriuvo scenoje

94|28| 

Antradienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje vykstantis švedų „Roxette“ koncertas prasidėjo akibrokštu. Jau per antrą kūrinį „The Big L“ dueto vokalistė Marie Fredriksson pargriuvo scenoje – jai sunkiai sekėsi atsikelti. M.Fredriksson 2002-aisiais diagnozuotas smegenų auglys. Po operacijos dainininkė tik 2009-aisiais sugrįžo į sceną. Ji iki šiol beveik nemato viena akimi, sunkiai valdo dešinę koją. Užkulisiuose dainininkė vaikščiojo labai lėtai, už rankos prilaikoma padėjėjo. Apie jos sveikatos problemas lrytas.lt užsiminė ir dueto narys Peras Gessle – anot jo, dainininkei kartai sunku išlaikyti pusiausvyrą.


2014-11-25 18:03

Premjera: „Anties“ lyderis A. Kaušpėdas ir Jazzu uždainavo kartu

29

Netikėčiausias ir labiausiai intriguojantis metų duetas: artėjant atidundant metų pabaigos šventėms „Antis“ suvienijo jėgas su Leonu Somovu ir Jazzu ir šiandien naujam gyvenimui prikelia legendinę dainą „Nauji metai“.


2014-11-25 16:12

„Roxette“ - apie muziką, vokalistės sveikatą ir koncertą Kaune

 

„Nėra nieko, kuo galėtum šį jausmą pakeisti“, – apie susitikimus su gerbėjais išskirtiniame interviu „Lietuvos rytui“ sakė šiandien į mūsų šalį atvykstančios švedų grupės „Roxette“ narys Peras Gessle.


2014-11-25 15:16

Nelly Paltinienė jau laukia pasirodymo M.A.M.A. ceremonijoje

14

Sausio 30 dieną Kauno “Žalgirio” arenoje įvyks ketvirtieji Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A.2014. Iškilmių muzikinėje programoje pasirodys ir laikui nepavaldi estrados žvaigždė Nelly Paltinienė. Pakvietimą į ceremoniją legendinė dainininkė priėmė su džiaugsmu ir maloniu jauduliu.


2014-11-25 12:12

Atlikėja Urtė Šilagalytė įkūrė savo dainavimo studiją

1

Nuo pirmadienio iki penktadienio, rytais ir vakarais. Dainininkė Urtė Šilagalytė jau kurį laiką gyvena pagal tokį režimą, kai du kartus per dieną repetuoja LRT televizijos patalpose įsikūrusioje dainavimo studijoje.


2014-11-25 12:04

„Modern Talking“ 30-metis: ar yra vilčių, kad duetas atsikurs?

2

Viena populiariausių Europos grupių „Modern Talking“ šiemet švenčia savo trisdešimtmetį. Thomo Anderso ir Dieterio Bohleno duetas pripažinimo sulaukė vos įrašęs pirmąjį kūrinį: daina „You‘re My Heart, You‘re My Soul“ vienu metu figūravo net 35-ių šalių muzikos topuose.


2014-11-25 11:57

Po metus trukusios tylos - nauja grupės „Karma“ daina

Prieš metus grupė „Karma" surengė ypatingą koncertą kartu su styginių kvartetu Vilniaus Šv.Kotrynos bažnyčioje. Tai buvo paskutinis koncertas, kuriuo grupė užbaigė pirmojo albumo „Užsimerksiu“ koncertų ciklą.


2014-11-25 11:51

Vilniuje koncertuos JAV repo žvaigždės M.O.P.

Vėlų pirmadienio vakarą Lietuvos repo pasaulį apskriejo žinia - į Vilniaus menų fabriką „Loftas“ gruodžio 18 d. atvyksta legendiniai Rytų pakrantės taisyklių laužytojai M.O.P.


2014-11-24 15:19

M. Mikutavičius albumą pavadino „Lengvas būdas mesti klausytis“

2

„Lengvas būdas mesti klausytis” – taip vadinasi naujas Marijono Mikutavičiaus albumas, jame – 17 kūrinių. Tai - trečias solinis dainininko albumas, išleidžiamas po septynerių metų pertraukos. Kaip ir buvo žadėjęs, jį dainininkas išleidžia prieš pat „Marijono Mikutavičiaus Show” koncertų seriją.


2014-11-24 14:26

E. Dragūnas: „Geresnio vakarėlio už mūsų nebus visoje Lietuvoje“

1|2

Prieš daugiau nei savaitę grupė „Sel“ naujausią savo albumą pristatė Londone gyvenantiems gerbėjams, o dabar atėjo eilė Egidijaus Dragūno gimtajam Vilniui. Būtent sostinėje, miesto centre esančioje Teatro arenoje, jau penktadienį įvyks antrasis turo koncertas.


Populiariausi per 24 val.