„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių


2012-12-27 12:51

Gera žinia rusiškos muzikos mėgėjams – kovo 9 dieną Vilniaus klube „New York“ koncertuos savita Rusijos roko grupė „Orkestras“ su nepakartojama Svetlana Surganova priešakyje. Prieš pusantrų metų grupė koncertavo Lietuvoje. Tie, kurie pabuvojo koncerte, prisimena jį su džiaugsmu ir euforija. Vargu ar kas gali pralenkti S. Surganovą nuoširdumu bendraujant su publika, uždegančių dainų melodingumu.

1/1

S. Surganova Lietuvoje koncertuos po pusantrų metų pertraukos.

„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

1 / 1

S. Surganova Lietuvoje koncertuos po pusantrų metų pertraukos.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2015-08-29 12:13

Dainininkė Celine Dion grįžo į sceną po metų pertraukos

7

Kanadietė dainininkė Celine Dion paskelbė „naują pradžią“, grįždama į sceną po metų pertraukos, kai turėjo susilaikyti nuo pasirodymų, nes rūpinosi savo sergančiu vyru Rene Angelilu.


2015-08-29 00:14

„Loftas Fest“ skandalas: V. Diawaros vos neišvežė su antrankiais

172|47

Penktadienio vakarą Vilniuje prasidėjo muzikos festivalis „Loftas Fest“. Jau ketvirtą sykį vykstantis renginys į Viktoro Diawaros menų fabriką „Loftas“ ir jo prieigas visas savaitgalio dienas vilios įdomia muzika, ir ne tik ja.


2015-08-28 22:58

Lietaus nepabūgusiems gerbėjams – Martyno Levickio siurprizas

4|30| 

Penktadienio vakarą Vilniaus paveikslų galerijos kiemas buvo sausakimšas. Žiūrovai negalėjo atsispirti muzikinei intrigai, kurią jiems paruošė akordeonininkas Martynas Levickis, šįkart surengęs koncertą su Jurgiu Didžiuliu ir muzikantais iš trijų užsienio šalių.


2015-08-28 16:55

Savaitgalio muzikos festivalių dvikova: kurį pasirinksite jūs?

1

Miesto bruzdesys ar gamtos prieglobstis? Du vyksiantys Lietuvos muzikos festivaliai siūlo pramogautojams labai skirtingus renginius ir reginius.


2015-08-28 15:15

Vilniuje bus parodyta ypatinga garbė Jazzu ir Leonui Somovui

3

Kitą savaitgalį, rugsėjo 4-6 dienomis, vilniečius ir miesto svečius jau 21-ąjį sykį sveikins Sostinės dienos – didžiausia kasmetė Vilniaus šventė. Penktadienį viešbutyje „Neringa“ spaudos konferenciją surengę jos organizatoriai pasakojo, ką pirmąjį rudens savaitgalį bus galima nuveikti mieste.


2015-08-28 12:42

Išgirskite: nauja „Pinup Girls“ daina – apie meilės nuotykius

2

Dueto „Pinup Girls“ atlikėjos pajūryje laiką leidžia ne tik su saulės spinduliais ir maudynėmis jūroje, bet ir įnirtingai dirbdamos. Šiandien jos savo gerbėjams įteikia žaisminga meile trykštančią dainą – „Vesk iš proto“.


2015-08-28 11:55

10 įdomiausių faktų apie visų laikų gitaros legendą E. Claptoną

Artėjant Erico Claptono tribute koncertui Piano.lt vasaros terasoje rugsėjo 1 d., kviečiame susipažinti su 10 įdomiausių faktų apie visų laikų gitaros legendą.


2015-08-28 10:04

Malcolmas Chambersas: „Gospel muzika mane „veža“ labiausiai“

2

Spalio 2-4 dienomis Vilniuje vėl skambės daugelio pamilta gospel muzika. XIII Vilniaus Gospel muzikos festivalyje „Giedame laisvę“ vilniečiams ir miesto svečiams koncertuos dar Lietuvoje negirdėti ir publikos jau pamėgti atlikėjai. Kartu su kelių šimtų dainininkų jungtiniu gospel choru dainuos ir Švedijos gospel muzikos žvaigdė Malcolmas Chambersas.


2015-08-27 23:15

Kauniečiai lepinosi išskirtiniu „Kaunas Jazz“ koncertu

21

Šiltą ketvirtadienio vakarą kauniečiai rinkosi į išskirtinį koncertą. Jaukiame Rotušės aikštės kiemelyje bendrą projektą atliko du garsūs muzikai -- Petras Vyšniauskas ir Giedrius Kuprevičius. Tokią staigmeną palydint vasarą kauniečiams pateikė tarptautinio džiazo festivalio „Kaunas Jazz“ organizatoriai.


2015-08-27 20:41

Andrius Mamontovas padarys tai, ko troško šešerius metus

11

Jau kitą savaitę išsipildys sena Andriaus Mamontovo svajonė, kuri nudžiugins ne jį vieną, bet ir kelis tūkstančius ištikimiausių gerbėjų. Vienas mylimiausių Lietuvos muzikos kūrėjų ir atlikėjų pirmą kartą koncertuos istorinėje Trakų pilyje, kurios unikali erdvė ir atmosfera leis surengti išskirtinį pasirodymą.


Populiariausi per 24 val.