Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

2012-12-27 12:51

Gera žinia rusiškos muzikos mėgėjams – kovo 9 dieną Vilniaus klube „New York“ koncertuos savita Rusijos roko grupė „Orkestras“ su nepakartojama Svetlana Surganova priešakyje. Prieš pusantrų metų grupė koncertavo Lietuvoje. Tie, kurie pabuvojo koncerte, prisimena jį su džiaugsmu ir euforija. Vargu ar kas gali pralenkti S. Surganovą nuoširdumu bendraujant su publika, uždegančių dainų melodingumu.

1/1

S. Surganova Lietuvoje koncertuos po pusantrų metų pertraukos.

„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

1 / 1

S. Surganova Lietuvoje koncertuos po pusantrų metų pertraukos.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-07-28 18:30

M. Linkytė Jūrmaloje pelnė solidžią A. Pugačiovos premiją

260|2|

Sekmadienio vakarą Jūrmaloje – oficialus muzikos festivalio ir dainininkų konkurso „Novaja volna“ finišas. Jame Lietuvai atstovavusi atlikėja Monika Linkytė sulaukė staigmenos – dainininkei savo vardo prizą ir 20 tūkst. eurų premiją skyrė bene žymiausia Rusijos estrados žvaigždė Ala Pugačiova.


2014-07-28 14:34

„Biplan“ muša savo vasaros koncertų rekordus

„Tai – viena aktyviausių vasarų per grupės karjerą“, – pastebėjo „Biplan“ vokalistas Maksas Melmanas. Hitais „Amore“, „O mes prie jūros“, „Sapnų gaudyklė (Hey Ya Ho)“ ir „Kapitonai“ klausytojų palankumą pelnę „biplanai“ savaitgalį Kruizinių laivų terminale Klaipėdoje šokdino Jūros šventės publiką, taip pat surengė solinį koncertą Nidoje.


2014-07-28 12:16

„Yaga Gathering 2014“ rengėjas atskleidė gero festivalio receptą

1

Liepos 31 – rugpjūčio 4 dienomis vyksiantis muzikos, menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga Gathering 2014“ elektroninės muzikos mylėtojus džiugina jau daugiau nei dešimtmetį.


2014-07-28 11:48

„OneRepublic“ lyderis savo grupę lygina su piratais ir čigonais

Į pasaulinį turą, pristatantį naująjį albumą „Native“, patraukusi šiuo metu viena populiariausių JAV grupių „OneRepublic“ nutarė praskleisti užkulisius dengiančias drapiruotes. Į „YouTube“ įkeltas filmukas pristato kartu su grupe dirbančią komandą, apšildančiąją grupę „The Script“ ir „OneRepublic“ lyderio Ryano Tedderio mintis apie turą.


2014-07-28 11:37

Vilniuje koncertuos „Saulėlydžio“ išgarsinti „Blue Foundation“

Danų grupė „Blue Foundation“, padovanojusi pasauliui hitą „Eyes On Fire“, virtusį Holivudo sagos „Saulėlydis“ garso takeliu, atvyksta į Lietuvą. Po muzikos ir pramogų festivalio „Galapagai“ vėliava vyksiantis „Blue Foundation“ pasirodymas spalį rengiamas menų fabrike „Loftas“.


2014-07-27 13:38

Monikai Linkytei – aukščiausi balai konkurse „Novaja volna“

122

Šeštadienio vakarą Jūrmaloje vykstančio konkurso „Novaja volna“ dalyviai rungėsi paskutinį kartą. Tarp jų – ir Lietuvos atlikėja Monika Linkytė, kuriai šio vakaro pasirodymas tapo sėkmingiausiu iš trijų surengtų.


2014-07-27 13:38

Atlikėjas J.Newmanas - apie muziką, turtą ir seksą su gerbėjomis

9

Festivalyje „Granatos Live“ kitą savaitgalį dainuosiantis Johnas Newmanas - viena ryškiausių jaunųjų britų popžvaigždžių. Artėjant kelionei į Lietuvą, atlikėjas davė išskirtinį interviu „Lietuvos rytui“. Kai šįmet buvo paskelbta, kad J.Newmanas koncertuos festivalyje Rumšiškėse, socialiniai tinklai įkaito nuo jo gerbėjų žinučių.


2014-07-26 16:47

Albumo apžvalga. „Without Letters“ „Self-titled“

2

Apie vilniečius „Without Letters“ jau porą metų kalbama, kaip apie vieną įdomiausių jaunųjų Lietuvos muzikos grupių. Komplimentų skaičius iki šiol buvo atvirkščiai proporcingas paviešintos kūrybos kiekiui - tačiau grupė pagaliau pribrendo pirmajam rimtesniam leidiniui.


2014-07-26 12:08

Kauno Jachtklube įvyko karščiausia šokių muzikos šventė

3|20

Trečius metus iš eilės Kaune įvyko karščiausia šokių muzikos šventė Jachtklube "Open-Air". Svečias iš užsienio Joshas Gabrielis dėkojo už galimybę sugrįžti į Kauną, kuriame pirmą kartą grojo prieš 10 metų. Gyvus pasirodymus surengė "Electronic I" ir Justinas Jarutis. Vienos nakties festivaliui savo savo setus paruošė didžėjai Ignas, Donatello, Emma ir Simona Bandita. Fejerverkų ir šypsenų netruko! Kulminacinis momentas buvo Igno ir J.Jaručio "stage dive'as".


2014-07-26 11:27

Į Lietuvos popsceną sugrįžta atsinaujinusi grupė „Mango“

107

Prieš šešerius metus iširusi grupė „Mango“ atgimsta? Ir taip, ir ne. Scenoje - atnaujintas šios grupės variantas kiek pakeistu pavadinimu. 2008-aisiais iširusi „Mango“ merginų trijulė buvo viena populiariausių Lietuvos grupių. Dabar jos dainos vėl skambės koncertuose - veiklą pradeda grupė „Man-go“, kurioje dainuoja viena „Mango“ lyderių Rima Petrauskytė-Malašičevė.