Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

2012-12-27 12:51

Gera žinia rusiškos muzikos mėgėjams – kovo 9 dieną Vilniaus klube „New York“ koncertuos savita Rusijos roko grupė „Orkestras“ su nepakartojama Svetlana Surganova priešakyje. Prieš pusantrų metų grupė koncertavo Lietuvoje. Tie, kurie pabuvojo koncerte, prisimena jį su džiaugsmu ir euforija. Vargu ar kas gali pralenkti S. Surganovą nuoširdumu bendraujant su publika, uždegančių dainų melodingumu.

1/1

S. Surganova Lietuvoje koncertuos po pusantrų metų pertraukos.

„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

1 / 1

S. Surganova Lietuvoje koncertuos po pusantrų metų pertraukos.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-10-30 19:18

Paaiškėjo, kiek kainuos bilietai į R. Williamso koncertą Kaune

54

Trečiadienio vakaras buvo karštas Robbie Williamso gerbėjams – šelmiškai elgtis mėgstantis garsus britų atlikėjas kelias minutes gerbėjams internete leido pasidžiaugti žinia, kad kitais metais surengs koncertų seriją, o tada šią informaciją pašalino. Šiandien dainininkas oficialiai patvirtina – jokių abejonių, 2015-ųjų pavasarį jis išvyks į koncertų turą „Let Me Entertain You“, kurio maršrute pirmą kartą jo karjeroje įrašyta ir Lietuva. Kauno „Žalgirio“ arenoje dainininkas koncertuos 2015-ųjų balandžio 5 dieną.


2014-10-30 15:04

Lietuvoje pirmą sykį koncertuos Robbie Williamsas

43|2| 

Trečiadienį britų dainininkas Robbie Williamsas pranešė džiugią naujieną savo gerbėjams - kitais metais jis leisis į koncertinį turą. Tarp miestų, kuriuose surengs grandiozinius pasirodymus, atlikėjas įvardijo ir Kauną. Lietuvoje R.Williamsas iki šiol dar nėra koncertavęs. Pernai atlikėjas surengė koncertą Taline, yra koncertavęs ir Lenkijoje.


2014-10-30 13:53

Šorena pristato gimtojoje Gruzijoje filmuotą jausmingą klipą

4

Likus vos savaitei iki savo trijų koncertų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje atlikėja Šorena pasidalijo klipu iš vasaros atostogų Gruzijoje. Jame atlikėja ne tik dainuoja, bet ir groja gitara sėdėdami neįtikėtinai gražios Gruzijos gamtos apsuptyje.


2014-10-30 13:53

Kaune penktadienį bus švenčiamas hiphopo Helovinas

 

Per 20 atlikėjų, 2 scenos ir šimtai hiphopo muzikos gerbėjų. Penktadienį Helovino proga Kauno širdyje esančioje pramogų erdvėje „Xata“ rengiamas išskirtinis vakaras – „Hip Hop Halloween“. Kaip teigia vakaro organizatoriai, tai bus masiškiausias pastarojo meto hiphopo kultūros renginys tiek atlikėjų, tiek lankytojų skaičiumi.


2014-10-30 13:37

Naujame M. Jankavičiaus klipe – filmo „Pakeliui“ akimirkos

Pagrindinį vaidmenį Ričardo Marcinkaus kelio filme „Pakeliui“ atlikęs Mantas Jankavičius specialiai šiai juostai sukūrė ypatingą, širdį virpinančią dainą „Duok man jėgų“. Šiandien pristatytame kūrinio vaizdo klipe žiūrovai gali ne tik pasigerėti M.Jankavičiaus balsu, bet ir pasigrožėti Lietuvos vaizdais bei išvysti dar neregėtų juostos „Pakeliui“ akimirkų.


2014-10-30 12:13

Susirgęs L. Kravitzas nerado laiko Lietuvai - koncertas neįvyks

7

Spalio 30 dieną Vilniaus „Siemens” arenoje turėjęs koncertuoti JAV roko dievaitis Lenny Kravitzas susirgo ir dėl to atšaukė savo pasirodymą trijose šalyse, tarp jų ir Lietuvoje. Šiąnakt atlikėjo atstovai koncerto Vilniuje organizatoriams pranešė, kad dėl itin įtemptos dienotvarkės perkelti koncerto datą į vėlesnę, deja, nebegalės. Visi, įsigiję bilietus į Lenny Kravitzo koncertą Vilniuje, susigrąžinti pinigus galės jau nuo lapkričio 3 dienos.


2014-10-30 12:07

„Skamp“ prieš Kalėdas surengs ypatingą koncertą Vilniuje

Šiemet tradicija tapęs renginys – Kalėdinis grupės „Skamp“ koncertas - vyks gruodžio 19 dieną Vilniaus menų fabrike „Loftas“. Jo metu veiks ir kalėdinių siurprizų krautuvėlė, kurioje prieš pat šventes galima bus įsigyti įdomių dovanų artimiesiems.


2014-10-30 10:19

Intriga: ar „Magnit“ daina – užsienio hito kopija?

22

Grupės „Magnit“ daina „Meilė kaip kine“ įtartinai primena vieną populiarų užsienio scenos kūrinį. Tokia nuomonė sklinda ir socialiniuose tinkluose, ir komentaruose po „Magnit“ vaizdo klipu.


2014-10-30 08:33

Prestižinis „Mercury“ apdovanojimas – grupei „Young Fathers“

Geriausias per dvylika mėnesių išleistas britų ir airių muzikos albumas – grupės „Young Fathers“ diskas „Dead“. Tai vėlų trečiadienio vakarą paaiškėjo Londone, kur tradiciškai įteiktas prestižinis „Mercury“ muzikos apdovanojimas.


2014-10-30 00:19

Muzikos žvaigždės rinkosi į „Mercury“ apdovanojimų ceremoniją

12

Trečiadienio vakarą įteiktas prestižinis muzikos apdovanojimas „Mercury“, skiriamas už geriausią metų britų ir airių muzikos albumą. Apdovanojimo laureatus nuo 1992-ųjų kasmet renka kritikai – šįkart nugalėtojais paskelbta alternatyvaus hiphopo grupė iš Škotijos „Young Fathers“ (už albumą „Dead“). Laimėtojai – tik vieni, tačiau neliūdėjo ir kiti nominantai bei svečiai, tarp kurių buvo ir britų muzikos žvaigždė Damonas Albarnas.


Populiariausi per 24 val.