Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

2012-12-27 12:51

Gera žinia rusiškos muzikos mėgėjams – kovo 9 dieną Vilniaus klube „New York“ koncertuos savita Rusijos roko grupė „Orkestras“ su nepakartojama Svetlana Surganova priešakyje. Prieš pusantrų metų grupė koncertavo Lietuvoje. Tie, kurie pabuvojo koncerte, prisimena jį su džiaugsmu ir euforija. Vargu ar kas gali pralenkti S. Surganovą nuoširdumu bendraujant su publika, uždegančių dainų melodingumu.

1/1

S. Surganova Lietuvoje koncertuos po pusantrų metų pertraukos.

„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

1 / 1

S. Surganova Lietuvoje koncertuos po pusantrų metų pertraukos.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-10-01 22:32

Lietuvos garsenybės rinkosi švęsti Pasaulinės muzikos dienos

12|65

Spalio 1-ąją minima Pasaulinė pagyvenusių žmonių, taip pat – vegetarų diena, tačiau aktoriai ir dainininkai į Vilniaus „Pirklių klubą“ antradienį rinkosi ne dėl to. Kalendoriuje ši data apibrėžta ir kaip Pasaulinė muzikos diena, o susirinkti paskatino ir dar viena proga.


2014-10-01 16:49

Dž. Butkutės koncertams gaminamas milžiniškas paveikslas

23|10

Jau spalio 18-ąją prasidės dainininkės Džordanos Butkutės ir gyvos muzikos grupės didysis koncertinis turas „Nesudeginta ant laužo“, kuris aplankys didžiausias šalies arenas Klaipėdoje, Vilniuje, Šiauliuose, Kaune ir Panevėžyje.


2014-10-01 12:42

„Lietuvos balso“ dalyvė įsiamžino nuoga su anakonda ir pitonu

6|3

Muzikos įrašų kompanija „Meska Music" pristato naują atlikėją – Catrinah. Nuo mažens neįsivaizduojanti savo gyvenimo be scenos, džiazuojanti ir jausminga, einanti ne pačiu lengviausiu keliu, ieškanti savo klausytojo, 2013 metų „Lietuvos balso“ finalininkė – tai ji, įvairialypė muzikos atlikėja ir dainų autorė Jekaterina Pranevič.


2014-10-01 11:54

„Roxy 5“ pristato debiutinį vaizdo klipą - su gerai žinoma daina

Sėkmingai muzikinę veiklą po muzikinio projekto „X Faktorius“ tęsiančios „Roxy 5“ merginos savo gerbėjams paruošė dovaną – pirmąjį vaizdo klipą dainai „Ruduo“. Šį legendinį kūrinį kadaise yra sukūręs ir atlikęs Kęstutis Jablonskis.


2014-10-01 11:40

„Brit Floyd“ šou Kaune - skraidanti kiaulė, ekranas ir lazeriai

5

Jau šį penktadienį, spalio 3-ąją, Kauno „Žalgirio“ erdves užtvindys nemirtinga grupės „Pink Floyd“ muzika. Geriausiu pasaulyje „Pink Floyd“ šou vadinamo „Brit Floyd“ koncerto nekantriai laukia ir Lietuvos roko lyderiai – tarp jų legendinės grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas.


2014-10-01 10:00

Jameso Blunto koncertą Vilniuje apšildys Vaidas Baumila

1

Spalio 6 d. Vilniaus „Siemens“ arenos scenoje susitiks du moterų numylėtiniai: britų atlikėjas Jamesas Bluntas ir jį apšildysiantis Lietuvos dainininkas Vaidas Baumila. Devynerių metų sukaktį scenoje minintis Vaidas susirinkusią publiką malonins naujausiais, niekur negirdėtais bei populiariausiais kūriniais: „Neverta“, „Mergaitė“, „Myliu“, „Tiktai Tu“ ir daugybe kitų.


2014-10-01 09:47

„Electronic I“ pristatė vasara kvepiančią dainą ir vaizdo klipą

1|2

Lietuvos muzikos apdovanojimuose M.A.M.A.2013 m. geriausio metų proveržio nominacijoje triumfavęs duetas „Electronic I“ šią vasarą leido ne tik koncertuodamas ar lepindamasis sezoniniais malonumais. Paulius Sinkevičius ir Vitas Vaičiulis vasarodami nepamiršo ir savo didžiosios aistros – muzikos ir kūrybos. Karklėje juos pagavęs įkvėpimas paskatino ne tik įrašyti dainą, bet ir nufilmuoti jos vaizdo klipą.


2014-09-30 19:19

MTV apdovanojimus ves reperė Nicki Minaj

1

Reperė Nicki Minaj ves 20-ąją MTV Europos muzikinių apdovanojimų įteikimo ceremoniją.


2014-09-30 15:26

Dėl muzikanto mirties nukeltas „Crystal Fighters“ šou Vilniuje

Vakar menų fabrike „Loftas“ turėjusi groti anglų-ispanų grupė „Crystal Fighters“ dėl netikėtos grupės nario netekties privalėjo atidėti savo koncertinį turą po Europą. Šiandien patvirtinta nauja koncerto data Vilniuje – spalio 22 d.


2014-09-30 13:35

G. Skoris - 10 metų scenoje: „Mums pavyko sukurti alternatyvą“

 

Šimtai koncertų Lietuvoje ir užsienyje, dešimtys albumų, įvairiausi muzikos apdovanojimai – ne kiekvienas Lietuvos muzikantas ar atlikėjas gali pasigirti tokiais skaičiais. Lietuvos scenai puikiai pažįstamas Germanas Skoris turi ką papasakoti apie 10 metų, praleistų scenoje. Apie tai, nuo ko viskas prasidėjo, kaip viskas atrodė tada ir dabar bei kas laukia ateityje – interviu su G.Skoriu.


Populiariausi per 24 val.