Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

2012-12-27 12:51

Gera žinia rusiškos muzikos mėgėjams – kovo 9 dieną Vilniaus klube „New York“ koncertuos savita Rusijos roko grupė „Orkestras“ su nepakartojama Svetlana Surganova priešakyje. Prieš pusantrų metų grupė koncertavo Lietuvoje. Tie, kurie pabuvojo koncerte, prisimena jį su džiaugsmu ir euforija. Vargu ar kas gali pralenkti S. Surganovą nuoširdumu bendraujant su publika, uždegančių dainų melodingumu.

1/1

S. Surganova Lietuvoje koncertuos po pusantrų metų pertraukos.

„Nočnyje snaipery“ įkūrėja S. Surganova sugrįžta į Vilnių

1 / 1

S. Surganova Lietuvoje koncertuos po pusantrų metų pertraukos.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2015-04-19 10:29

Afrikos žvaigždė Nneka Vilniuje kovojo su nesklandumais

2|25

Ne tik įdomus balsas, bet ir dainų žodžiai, į kuriuos reikia įsiklausyti. Tai žiūrovams siūlė iš Nigerijos kilusi populiari dainininkė Nneka, šeštadienį surengusi koncertą Vilniaus Teatro arenoje.


2015-04-19 10:03

Dž. Butkutė karališką gimtadienį planuoja dar prieš pusmetį

15

„Aš – karalienė!“ – skelbia Džordanos Butkutės koncerto afiša. Populiari dainininkė, pernai surengusi gastroles per didžiausias Lietuvos arenas, šiam rudeniui vėl ruošia ambicingą planą.


2015-04-18 21:37

Išgirskite: Vaidas ir Monika Amsterdame uždainavo prancūziškai

15

Amsterdame šeštadienį viešėję Lietuvos „eurovizininkai“ Vaidas Baumila ir Monika Linkytė stebino į čia surengtą „Eurovizijos“ dalyvių koncertą susirinkusius žurnalistus. Lietuvos atlikėjai prieš kameras savo konkursinę dainą „This Time“ uždainavo prancūziškai.


2015-04-18 21:36

V. Baumilą ir M. Linkytę Amsterdame užgriuvo dėmesio banga

55|5

Šeštadienį „Eurovizijos“ dalyviai ir gerbėjai rinkosi Olandijos sostinėje – čia surengtas tradicinis šio konkurso atlikėjų koncertas, dažnai vadinamas „mažąja Eurovizija“. Tarp jo dalyvių – ir Lietuvos atstovai Vaidas Baumila ir Monika Linkytė.


2015-04-18 14:27

Albumo apžvalga. Markas Knopfleris „Tracker“

Prieš ketvirtį amžiaus britų gitaristas ir dainininkas M.Knopfleris buvo vienos populiariausių savo šalies grupių „Dire Straits“ lyderis. Tada ji subyrėjo, stadionus pakeitė mažesnės salės, klausytojų palaipsniui mažėja, bet muzikantas dėl to nė kiek nesuka galvos


2015-04-17 15:34

Vaikinų grupės E.G.O. lyderis – „Chorų karų“ laimėtojų treneris

Niekas nefilmuoja užkulisių, tačiau prie kiekvieno „Chorų karų“ pasirodymo dirba ne viena talentinga siela. Prodiuseris, dainų bei tekstų autorius, o šiandien ir naujai suburtos grupės E.G.O. lyderis Karolis Šliažas „Chorų karus“ į sėkmę vairuoja jau penktus metus.


2015-04-17 14:27

„Žalvarinis“ britų festivalyje – greta Jessie J ir kitų įžymybių

Grupė „Žalvarinis“ liepos 11-ąją surengs pasirodymą Didžiojoje Britanijoje. Atlikėjai iš Lietuvos pakviesti koncertuoti gilias tradicijas turinčiame Henlio muzikos ir menų festivalyje.


2015-04-17 13:10

Kur Vilniuje švęsti pasaulinę muzikos įrašų parduotuvių dieną?

Šį šeštadienį įvyksianti pasaulinė muzikos įrašų diena Lietuvoje skaičiuoja trečius metus. Ši šventė gimė Jungtinėje Amerikos Valstijose 2007 metais ir netruko išpopuliarėti tarp muzikos klausytojų. Jos metu grupės muzikos įrašų parduotuvėms pristato proginius albumus, o šventę globoja kasmet išrenkamas muzikos pasauliui nusipelnęs ambasadorius. Šiemet juo tapo grupės „Foo Fighters“ lyderis Dave’as Grohlas.


2015-04-17 10:45

Nauja ugninga Baibos programa sudomino ir O. Pikul-Jasaitienę

21|39

Trečiadienio vakarą gyvos muzikos klubas „Tamsta“ buvo kupinas ryškių spalvų, geros nuotaikos ir nuotaikingo skambesio. Čia buvo pristatytas naujausias atlikėjos Baibos projektas „Funk It Up“.


2015-04-16 18:29

Naujame Rihannos klipe – istoriniai kadrai ir B.Obama

4

Seksualiu įvaizdžiu garsėjanti dainininkė Rihanna keičia kryptį – bent jau taip atrodo iš ketvirtadienio popietę pristatyto naujo jos vaizdo klipo „American Oxygen“.


Populiariausi per 24 val.