Rumšiškėse - naujas muzikos festivalis „Granatos Live“ su Dub FX ir kitomis žvaigždėmis

Rumšiškėse - naujas muzikos festivalis „Granatos Live“ su Dub FX ir kitomis žvaigždėmis


2013-02-19 10:36

Rugpjūčio mėnesį Lietuvoje startuos naujas tarptautinis muzikos festivalis „Granatos Live“. Pirmasis „Granatos Live“ festivalis vyks šiemet rugpjūčio 2–4 dienomis unikalioje Rumšiškių muziejaus teritorijoje. „Planų pradėti organizuoti kasmetinį muzikos festivalį turėjome jau seniai, tačiau jų įgyvendinimą dėl įvairiausių priežasčių vis atidėdavome. Šiemet pasiteisinimų neliko, todėl visiems kokybiškos muzikos mylėtojams dovanojame naują tarptautinį muzikos festivalį „Granatos Live“, – sako „Makroconcert Lietuva“ vadovas Vaidas Zdancevičius.

1/1

Festivalyje "Granatos Live" koncertuos garsus Australijos atlikėjas Dub FX.

Rumšiškėse - naujas muzikos festivalis „Granatos Live“ su Dub FX ir kitomis žvaigždėmis

1 / 1

Festivalyje "Granatos Live" koncertuos garsus Australijos atlikėjas Dub FX.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2015-10-09 18:52

L. Adomaitį pritrenkė jo ir G. Paškevičiaus šou populiarumas

Didžiausioje Lietuvos arenoje šį šeštadienį koncertų seriją pradės du populiarūs mūsų šalies atlikėjai – jėgas suvieniję Linas Adomaitis ir Gytis Paškevičius.


2015-10-09 16:22

A. Mamontovas atskleidė, ko jam labiausiai reikia prieš koncertą

3| 

Savo turą „Degančios akys“ Lietuvoje surengęs atlikėjas Andrius Mamontovas po mėnesio koncertuos Airijos lietuviams Dubline ir Armaghe.


2015-10-09 13:49

L. Somovas ir Jazzu pasiryžo šturmuoti didžiausias šalies arenas

17

Ką tik auksiniu duetu pripažinti Leonas Somovas ir Jazzu oficialiai skelbia, kad žiemos šventes su savo gerbėjais švęs net penkiose didžiausiose Lietuvos arenose. Dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu tai vadina rimtu iššūkiu, bet žada kaip reikiant nustebinti.


2015-10-09 10:49

Muzikantų fonoteka: kas skamba dueto „Golden Parazyth“ ausinėse?

Elektroninės muzikos duetas „Golden Parazyth“ mėgsta techno ir šokių muziką, ir dar jie mėgsta Vilniaus klubą „Opium“. Sudėjus šiuos dalykus gaunasi ne visai lyriškas, bet tikrai „parazitiškas“ pasirodymas, kuris įtikinamai nesuskambėtų jokioje kitoje erdvėje.


2015-10-09 10:24

Latviams „Carnival Youth“ – prestižinis Europos apdovanojimas

Šįryt latvių grupė „Carnival Youth“ buvo paskelbta pirmąja iš dešimties Europos „Border Breakers“ muzikos apdovanojimo (EBBA) laimėtojų. Iš viso iki sausio mėnesio kas savaitę bus paskelbti dar 9 Europos atlikėjai, sulaukę sėkmės už gimtosios šalies ribų


2015-10-09 10:19

Pamatykite: Sasha Song sukūrė pirmąjį gyvenime vaizdo klipą

8

Šie metai atlikėjui Sasha Song išties darbingi. Šiemet jau išleidęs kelias naujas dainas, kurios ilgą laiką buvo įsitaisiusios „topų“ viršūnėse, šiandien atlikėjas pasidalino dar niekur negirdėtos dainos pavadinimu „Žodis myliu“ fragmentais. Tačiau tai ne viskas – naują dainą atlikėjas jau įamžino pirmajame savo karjeroje vaizdo klipe.


2015-10-08 14:55

Lietuvos atlikėjai persikūnijo į M. Monroe ir R. Williamsą

1|6

Trečiadienio vakarą klube „Tamsta“ susirinkusi publika galėjo mėgautis išskirtiniais džiazo klasika vadinamais kūriniais ir žinomomis roko dainomis. Dar nematytuose vaidmenyse buvo galima išvysti dainininkę Kamilę Kielaitę ir Edgarą Lubį.


2015-10-08 14:49

S. Prūsaitis Vilniuje surengs išskirtinį dviejų dalių koncertą

2

Spalio 22-ąją Vilniaus pramogų salėje „Vakaris“ nusileis „Naktiniai paukščiai“ – dainos iš jau greitai pasirodysiančio Sauliaus Prūsaičio albumo.


2015-10-08 11:41

Vilniuje gros elektroninės muzikos karaliaus S. Vätho brolis

3|2

Spalio 31 dieną „Grand Halloween Carnaval“ Litexpo parodų rūmuose užkurs tikrą pragarą su garsiais užsienio bei Lietuvos atlikėjais.


2015-10-08 11:33

Sudegintų tiltų dainius S. Povilaitis negyveno tiktai praeitimi

53|6|

„Ilgai gyvenau. Tokie tie mano ir nuopelnai“, – prieš porą metų „Lietuvos rytui“ juokdamasis ištarė maestro Stasys Povilaitis. Pralaimėjęs kovą su klastingu plaučių vėžiu vakar garsusis dainininkas užgeso Palangoje. Nesulaukęs 69-erių. Dešimtys dainų, kurias atmintinai moka daugelis lietuvių, – svarbiausias S.Povilaičio nueito kelio ženklas. Todėl vakar šimtai įvairaus amžiaus muzikos pasaulio atstovų dalijosi prisiminimais apie artistą, kuriam Lietuvos scenoje mažai kas galėjo prilygti. Apie sudegintus tiltus dainavęs S.Povilaitis negyveno praeitimi – ne viename koncerte jis yra sujungęs skirtingas atlikėjų kartas.


Populiariausi per 24 val.