Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kaip rengtis šį pavasarį ir vasarą?

Kaip rengtis šį pavasarį ir vasarą?

2013-03-19 08:48

Šis klausimas atšilus kamuoja ne vieną savo išvaizdai neabejingą žmogų. Juodos ar rožinės spalvos paltas? Geltoni ar rudi batai? Garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius sako, kad šį sezoną pasiklysti tendencijų mišrainėje ypač lengva. Šio pavasario ir vasaros madą jis net palygina su prostitute.

1/3

Devintojo „Stiliaus plius“ viršelį papuošė sparčiai karjeros laiptais žengianti tauragiškė manekenė Gintarė Sudžiūtė. K. Samarinas

Kaip rengtis šį pavasarį ir vasarą?

1 / 3

Devintojo „Stiliaus plius“ viršelį papuošė sparčiai karjeros laiptais žengianti tauragiškė manekenė Gintarė Sudžiūtė. K. Samarinas

Devintojo „Stiliaus plius“ viršelį papuošė sparčiai karjeros laiptais žengianti tauragiškė manekenė Gintarė Sudžiūtė. K. Samarinas

Devintojo „Stiliaus plius“ viršelį papuošė sparčiai karjeros laiptais žengianti tauragiškė manekenė Gintarė Sudžiūtė. K. Samarinas

(3 nuotraukos) K. Samarinas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Stilius ir grožis
2014-09-30 17:26

„Chloe“ atidavė duoklę patogumui

26

„Chloe“ mados namai taip pat nepabėgo nuo šiuo metu ant podiumų vyrujančios bohemos tematikos. Paryžiuje pristatyta kolekcija gana kasdieniška, dauguma modelių išties atrodo skirti tiek patogiam laisvalaikiui, tiek neįpareigojančiai darbo dienai.


2014-09-30 13:20

Stiliaus klaida: Kim Kardashian-West rūbai – lyg sena užuolaida

32|6

Nepaisant to, kad Paryžiaus mados savaitėje dirba Kendall Jenner, žiniasklaidos dėmesys per madų šou visada būna nukreiptas į jos skandalingąją seserį Kim Kardashian-West. Į „Givenchy“ 2015 m. pavasario ir vasaros kolekcijos pristatymą Kim atvyko kartu su sutuoktiniu reperiu Kanye Westu ir jų dukryte North.


2014-09-30 12:54

Taurūs pilki atspalviai - vietoj įkyrėjusios juodos

20

Taurūs pilki atspalviai - tam, kad atsikratyti įkyrėjusios juodos spalvos. Trumpų ir ilgų rūbų derinys viename. Štai ką galima nusižiūrėti iš naujausios „Balenciaga" mados namų kolekcijos žemės, o ne podiumo gyventojoms.


2014-09-29 21:59

„Celine“ pavasariui siūlo originalius mezginius

26

Paryžiaus mados savaitėje pademonstruota ateinančio pavasario ir vasaros „Celine“ kolekcija išsiskyrė abstrakčia stilistika ir modeliais. Nors nebuvo atsisakyta gėlėtų audinių ir kutų, kurie būdingi daugumai šio sezono kolekcijų, dizaineris Phoebe Philo pasitelkė savitą viziją.


2014-09-29 17:13

„Balenciaga“ podiumą šturmavo modernizmas

21

Dizaineris Alexanderis Wang'as modernios ir sportiškos moters įvaizdžio neatsisako ir kurdamas kolekcijas „Balenciaga“ mados namams. Šį kartą Paryžiaus mados savaitėje podiumą šturmavusios manekenės atrodė tarsi nužengusios iš kino filmo „Matrica“.


2014-09-29 15:20

Milano mados savaitė: „Prada“ kolekcija

17

Retro stiliaus tematikos pristatydami 2015 metų pavasario ir vasaros kolekciją laikėsi ir „Prada“ mados namai. Dizainerė Miuccia Prada taip pat pasinaudojo 8-ojo dešimtmečio mados elementais. Tokių nailoninių kojinių, gėlėtų suknelių ar megztinių nesunkiai būtų galima aptikti ir močiutės spintoje. Kolekcijoje vyravo neįprastų tekstūrų ir spalvų įvairovė. Kurdama kolekciją dizainerė greičiausiai nostalgiškai svajojo apie intelektualią ir mielą 8-ojo dešimtmečio merginą.


2014-09-29 14:48

Londono mados savaitėje padvelkė gamta ir jūra

19| 

Praūžus įspūdingai Niujorko mados savaitei, 2015 metų pavasario ir vasaros mados pristatymai persikėlė į Londoną. Konceptualia mada pasižyminčiame mieste kaskart naujausias kolekcijas pristato būrys jaunų kūrėjų ir visame pasaulyje dievinamų mados ženklų dizainerių.


2014-09-29 10:28

Milano mados savaitė: „Versace“ kolekcija

25| 

Milano mados savaitė išties išsiskyrė tuo, kad ne tik atsigręžė atgal į 8-ąjį ir 7-ąjį dešimtmečius, tačiau ant podiumų pristatytos kolekcijos buvo kur kas paprastesnės ir kasdieniškesnės nei įprastai. Tokia tendencija paveikė net prabangą mėgstančius „Versace“ mados namus. Milane pristatytoje kolekcijoje 2015 metų pavasariui ir vasarai buvo parodytos vos kelios išties prabangios vakarinės suknelės. Dizainerė Donatella Versace šį kartą kurdama kolekciją labiau orientavosi į jauną merginą nei brandžią moterį. Apskritai, pasak jos, buvo labiau koncentruotasi į dienai skirtus apdarus, mat tai reiškia žingsnį į naują erą, kada prabangūs vakariniai rūbai aiškiai atskiriami nuo dienai skirtų modelių.


2014-09-28 19:21

„Versace“ atsisakė prabangių suknelių

26| 

Milano mados savaitė išties išsiskyrė tuo, kad ne tik atsigręžė atgal į 8-ąjį ir 7-ąjį dešimtmečius, tačiau ant podiumų pristatytos kolekcijos buvo kur kas paprastesnės ir kasdieniškesnės nei įprastai. Tokia tendencija paveikė net prabangą mėgstančius „Versace“ mados namus.


2014-09-28 14:48

Milano mados savaitė: „Marni“ kolekcija

25

„Marni“ kolekcija Milano mados savaitėje išsiskyrė preciziškumu, įspūdingais gėlių spaudiniais ant audinių ir įdomiais asimetriškais kirpimais. Kolekcijoje vyravo ramios balta, pilka, žalia spalvos. Nors kolekcijos modeliai gana minimalistiniai, pasiūti iš ne itin prabangių audinių, tačiau įkvėpti rytietiškos ramybės ir kultūros. Pledo tipo paltus ir tokio pat tipo minkštas sukneles kolekcijos kūrėjai nusprendė perjuosti plonais tarsi lynas diržais – toks kontrastingas sprendimas kolekcijai suteikė šiek tiek miestietiško griežtumo.


Populiariausi per 24 val.