Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kaip rengtis šį pavasarį ir vasarą?

Kaip rengtis šį pavasarį ir vasarą?

2013-03-19 08:48

Šis klausimas atšilus kamuoja ne vieną savo išvaizdai neabejingą žmogų. Juodos ar rožinės spalvos paltas? Geltoni ar rudi batai? Garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius sako, kad šį sezoną pasiklysti tendencijų mišrainėje ypač lengva. Šio pavasario ir vasaros madą jis net palygina su prostitute.

1/3

Devintojo „Stiliaus plius“ viršelį papuošė sparčiai karjeros laiptais žengianti tauragiškė manekenė Gintarė Sudžiūtė. K. Samarinas

Kaip rengtis šį pavasarį ir vasarą?

1 / 3

Devintojo „Stiliaus plius“ viršelį papuošė sparčiai karjeros laiptais žengianti tauragiškė manekenė Gintarė Sudžiūtė. K. Samarinas

Devintojo „Stiliaus plius“ viršelį papuošė sparčiai karjeros laiptais žengianti tauragiškė manekenė Gintarė Sudžiūtė. K. Samarinas

Devintojo „Stiliaus plius“ viršelį papuošė sparčiai karjeros laiptais žengianti tauragiškė manekenė Gintarė Sudžiūtė. K. Samarinas

(3 nuotraukos) K. Samarinas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Stilius ir grožis
2014-08-01 22:25

Lady Gaga papuošė neeilinio „Harper's Bazaar“ numerio viršelį

5|4

Tik ką charizmatiškoji Lady Gaga savo gerbėjus nustebino pranešusi apie radikalų karjeros posūkį – atlikėja išleis džiazo muzikos albumą. O štai mados mylėtojus ji nustebino įspūdinga savo fotografija ant rugsėjo mėnesio Azijos „Harper's Bazaar“ viršelio.


2014-08-01 14:14

Aktorės Kirsten Dunst grožio paslaptis - natūralumas

8

Kino teatrus pagaliau pasiekusiame trileryje „Apsimetėlis, sukčius ir dama“ (angl. „Two Faces of January“) nuo vienos moters atitraukti akių negalės ne tik filmo herojai, bet ir žiūrovai. Ji – trapi ir rafinuota Koletė Makfarland, aktorė Kirsten Dunst. Puikiu stiliumi naujojoje juostoje žavinti 32-ejų aktorė britiškajam „Vogue“ papasakojo, kas ir kodėl atsiranda jos spintoje bei pasidalijo grožio patarimais.


2014-08-01 10:50

Dizainerės Eglės Žiemytės rudens ir žiemos kolekcijos fotosesija

2|13| 

Prekės ženklas „D.Efect“ artėjantį rudenį siūlo pasinerti į kelionę laiku. Tradiciškai šio ženklo kolekcija kupina kontrastų: neoprenas derinamas su šilku, platūs siluetai – su siaurais. „Mane žavi daugybė dalykų ir visuomet traukia priešybės. Šioje kolekcijoje norėjau subtiliai interpretuoti kariškos uniformos detales, susieti jas su šiuolaikinio miesto linijomis. Į kolekciją įsipynė keletas lengvų, sportinių elementų – tai tikroji, niekuomet nenuspėjama „D.Efect“ moteris“, – sako prekės ženklo kūrybos vadovė Eglė Žiemytė.


2014-08-01 10:39

Grožio procedūros dar neseniai priminė siaubo filmų kankynes

6|15

Kiek toli gali nueiti moteris dėl savo grožio? Ar sutiktų ji apsitraukti veidą guma, jei tik tai padėtų atsikratyti pirmųjų raukšlių? Ar išdrįstų įkalinti save šiurpą keliančiame įrenginyje tik tam, kad paskui jaustųsi gražesnė? Atsakymas – „taip“. Praėjusio amžiaus 4-ojo bei 5-ojo dešimtmečio grožio procedūros išties priminė siaubo filmų scenarijaus vertas kankynes, tačiau moterys joms vis vien noriai ryždavosi. Matyt, ne veltui sakoma, kad grožis reikalauja aukų.


2014-07-31 13:18

Dizainerė Eglė Žiemytė rudeniui siūlo priešybes

7|56

Nors dabar kaip niekad kepina saulė ir apie šaltąjį sezoną nesinori net galvoti, parduotuvių vitrinos jau kviečia puoštis megztukais, o dizaineriai pristato rudens ir žiemos kolekcijas. Prekės ženklas „D.Efect“ artėjantį rudenį siūlo pasinerti į kelionę laiku.


2014-07-28 20:38

Negalite įsigyti „Hermes“ rankinės? Susipažinkite su „Petit h“

7|11

„Mes neišmetame nieko! Viskas kada nors gali praversti!“ – su tokiu šūkiu mados namai „Hermes“ pristatė savo naująją liniją „Petit h“. „Mažoji h“ nustebino: ji pristato daiktus, pagamintus iš... fabriko atliekų. Naujasis prekės ženklas šokiravo daugelį mados gerbėjų: juk „Hermes“ turi pačius brangiausius ir išskirtinius daiktus gaminančių mados namų reputaciją.


2014-07-26 21:36

Jūros šventėje - ir vakarinės suknelės, ir guminės šlepetės

25|61

Klaipėdoje įsibėgėjo Jūros šventė. Saulė spigina lyg Majamyje, muzika skamba lyg San Paule, o į gatvę išėjusios merginos dėvi sukneles, kurias, regis, ką tik pirko Milane. Nors pasitaiko ir tokių, kurioms garderobą veikiausiai sukūrė apsukri prekeivė Palangos pliaže.


2014-07-24 17:43

Ant vandens E. Veršininienė kuria net vestuvines sukneles

9|9

„Jeigu eidama gatve išvysčiau taip pat apsirengusią kitą moterį, mieliau nusirengčiau nuogai nei susiliečiau su mase“, – drąsiai kalbėjo menininkė, ebru meno – tapybos ant vandens puoselėtoja, viešosios įstaigos „Meda Project“ įkūrėja Eglė Veršininienė (30 m.). Išskirtinumą viena didžiausių vertybių vadinanti kaunietė įsitikinusi, kad taip niekada nenutiks, nes ji yra susikūrusi savitą gyvenimo filosofiją ir individualų aprangos stilių.


2014-07-23 17:15

Majamyje - maudymosi kostiumėlių mados savaitė

74

Majamyje jau dešimtą kartą praūžė maudymosi kostiumėlių mados savaitė. Modeliai podiumu ėjo vilkėdami itin ryškius maudymosi, daugiausia sportiško stiliaus maudymosi kostiumėlius. Ryškios spalvos, iškarpymai ir įdomūs siluetai išliks madingi ir 2015 metų vasarą.


2014-07-23 16:26

Karštas podiumas Kolumbijoje

3|25

Kolumbijos mieste Medeline vyksta tradicinė mados savaitė. Daugiausia dėmesio renginyje sulaukia žaismingi apatinių drabužių ir maudymosi kostiumėlių kolekcijų pristatymai.