Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kaip rengtis šį pavasarį ir vasarą?

Kaip rengtis šį pavasarį ir vasarą?

2013-03-19 08:48

Šis klausimas atšilus kamuoja ne vieną savo išvaizdai neabejingą žmogų. Juodos ar rožinės spalvos paltas? Geltoni ar rudi batai? Garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius sako, kad šį sezoną pasiklysti tendencijų mišrainėje ypač lengva. Šio pavasario ir vasaros madą jis net palygina su prostitute.

1/3

Devintojo „Stiliaus plius“ viršelį papuošė sparčiai karjeros laiptais žengianti tauragiškė manekenė Gintarė Sudžiūtė. K. Samarinas

Kaip rengtis šį pavasarį ir vasarą?

1 / 3

Devintojo „Stiliaus plius“ viršelį papuošė sparčiai karjeros laiptais žengianti tauragiškė manekenė Gintarė Sudžiūtė. K. Samarinas

Devintojo „Stiliaus plius“ viršelį papuošė sparčiai karjeros laiptais žengianti tauragiškė manekenė Gintarė Sudžiūtė. K. Samarinas

Devintojo „Stiliaus plius“ viršelį papuošė sparčiai karjeros laiptais žengianti tauragiškė manekenė Gintarė Sudžiūtė. K. Samarinas

(3 nuotraukos) K. Samarinas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Stilius ir grožis
2015-01-25 12:10

Mados namai „Cerutti“ vyrams siūlo asketišką įvaizdį

11

Paryžiaus vyrų mados savaitėje mados namai „Cerruti“ stipriajai lyčiai siūlo būti skrybėlėtais ir atsainiai elegantiškais džentelmenais. Šiems mados namams kuriantis dizaineris Aldo Maria Camillo neslėpė – jis norėjo, kad mada būtų suprantama ir aiški, todėl tik šiek tiek žaidė naujomis formomis ir audiniais. Vienas iš naujausios 2015-ųjų rudens ir žiemos „Cerruti“ akcentų – Nino Cerruti ir jo žmonos senos nuotraukos spaudiniai ant audinių atidavė duoklę ir mados namų įkūrėjui.


2015-01-25 09:46

Vyriški reikaliukai: kaip pasirinkti tinkamą avalynės formą?

3

Viena svarbiausių taisyklių ne tik moterims, bet ir vyrams – drabužius rinktis pagal savo figūrą, siekiant paslėpti trūkumus ir išryškinti privalumus. Veikiausiai nustebsite sužinoję, kad ši taisyklė galioja ir avalynei, – netinkamai parinkta batų forma gali negailestingai iškraipyti jūsų siluetą.


2015-01-24 14:57

„Fendi“ mano, kad linksmos detalės nepakenks ir vyrų stiliui

1|16| 

Net ir rimti klasikinio tipo paltai gali atrodyti kur kas linksmiau ir žaismingiau, jeigu prie jų priderinsite originalius aksesuarus. Būtent taip eksperimentuoti su stiliumi ateinantį rudenį siūlo mados namai „Fendi“. Žemės spalvų koloritą kolekcijai pasirinkę dizaineriai siūlo prie krepšio prisikabinti vieną kitą pliušinį žaislą, o gal net išsirinkti žaismingu motyvu dekoruotą džemperį.


2015-01-24 09:48

Kokius apatinius moterys vilkėjo sovietmečiu?

104|4

Ar prieš šimtmetį galėjo damos pagalvoti, kad XXI amžiuje apatiniai malonins akį taip pat viešai, kiek žavi beretė ant pakaušio? O kas įtartų, jog vos prieš kelias dešimtis tinkamų apatinių įsigijimas prilygo Džeimso Bondo misijoms?


2015-01-23 19:32

„Dolce&Gabbana“ vyrus kviečia apsigaubti meno skraiste

19

„Dolce&Gabbana“ savo ateinančio šaltojo sezono kolekcijos modelius išmargino meniškomis fotografijomis, paveikslų reprodukcijomis ir įvairiausiais istorinių simbolių, gėlių motyvais. Kolekcijoje dominavo karališka juodos, aukso ir sodriai raudonos spalvų kombinacija. Kad įvaizdis būtų dar prabangesnis, garsieji dizaineriai siūlo apsigaubti ir brangiais kailiniais.


2015-01-23 19:28

Ką avi žvaigždės, kai oras reikalauja veltinių ir kaliošų

130|15

Žiema įnoringa lyg išlepusi mergaitė – tai šalčiu traška, tai upeliais srūva apsimesdama pavasariu. O ką daryti moterims, kurios bet kokiais orais nori atrodyti gražiai, tačiau į puošnią avalynę taikosi gamtos stichijos ar purvina druska? Žiemos rūpesčiais pasidalijo žinomos moterys.


2015-01-23 11:04

„Versace“ rudeniui sukūrė „kieto“, bet elegantiško vyro įvaizdį

1|16

„Jokių dekoracijų, jokių spalvų, jokių raštų, tik „Versace“ dvasia: siluetai ir kirpimas“, – taip savo vyrišką kolekciją, skirtą ateinančiam šaltajam sezonui apibūdino dizainerė Donatella Versace. Žinant jos stilistiką, tai išties radikali kolekcija, tačiau neutralų ir švarų stilių mėgstantiems vyrams turėtų labai patikti.


2015-01-23 07:37

Televizijos apdovanojimai: kuri žvaigždė prašovė pro šalį?

4|18

Trečiadienio naktį Didžiojoje Britanijoje išdalinti Nacionaliniai televizijos apdovanojimai. Ryškiausios mažojo ekrano žvaigždės žengė raudonuoju kilimu atsiimti garbingų statulėlių. Tos, kurioms nepasisekė pelnyti prizų, stengėsi pelnyti bent jau publikos simpatijas.


2015-01-22 17:57

A. Videika kuria vestuvines sukneles, kurioms reikia subręsti

84|9

Išlindo yla iš maišo: daugiausia nuotakų – vyresnio amžiaus. O nuo kada prasideda vyresnis amžius, kiekvienas suvokia pagal save. Bet kokiu atveju šis mados namų „Vamp“ dizainerio Arvydo Videikos (34 m.) tyrimas pradžiugins nemažai moterų. Ir joms, o ne tik mokyklos suolą baigusioms trinti merginoms skirta jo nauja vestuvinių suknelių kolekcija.


2015-01-22 12:06

„Prada“ į madą grąžina moksliukus?

2|15

Kurdama naują vyrų kolekciją ateinančiam rudeniui dizainerė Muccia Prada galvojo apie moksliukus? Tai tik pirma mintis, šovusi į galvą, išvydus kolekciją. Tačiau geriau įsižiūrėjus, podiumu žengė androginiški ir sulyse biuro darbuotojai, kitaip tariant, betoninėse džiunglėse pasimetę karjeristai. Šiam įvaizdžiui sukurti ateinantį sezoną prireiks niūrių tamsių spalvų paltų ir lietpalčių, smėlio spalvos marškinių ir sutdentiško stiliaus tipo megztukų. Greta jų žengė ir manekenės. Kaip pati dizainerė sakė, galvodama apie vyriškus rūbus, ji negali negalvoti apie moteriškus.


Populiariausi per 24 val.