Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Patarimai, kaip atrodyti Naujųjų naktį ir prišaukti 2013 metais karaliausiančios Gyvatės sėkmę

Patarimai, kaip atrodyti Naujųjų naktį ir prišaukti 2013 metais karaliausiančios Gyvatės sėkmę

2012-12-30 10:24

2013-ieji – Juodojo vandens gyvatės metai! Tam, kad ji būtų palanki ir atneštų sėkmę, meilę ir gerovę, Naujuosius Metus reikia sutikti pagal visas taisykles!

1/1

2013-ieji – Juodojo vandens gyvatės metai. 123rf

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Stilius ir grožis
2014-10-02 16:07

„Lanvin“ kolekcija - net išrankiausiai klientei

23

„Lanvin“ mados namų dizaineris Alberas Elbazas žino gudrybę, kaip įtikti įvairiausioms klientėms, ir nesvarbu, koks jų amžius ar sudėjimas. Paryžiuje pristatyta 2015 metų pavasario ir vasaros kolekcija ypatingai atskleidžia jo sugebėjimus. Ateinančio sezono kolekcija gana niūrių, tačiau praktiškų spalvų ir pasiūta iš gana įmantrių audinių. Gamtos raštais ištapytos šilko suknelės per daug neįpareigojančios – modeliai pasiūti sluoksniuojant audinį, tačiau yra laisvai krentantys. Prie tokių suknelių dizaineris derina tokius pats margus, tačiau blizgiais siūlais margintus švarkus.


2014-10-02 12:49

„Balmain“ - norinčiai atrodyti prabangiai

23

„Balmain“ mados namai kuria išties turtingai, mėgstančiai prabangą ir norinčiai išsiskirti iš minios moteriai. Tokiai, kuriai visi paklūsta... 2015 metų pavasario ir vasaros kolekcija turėtų patikti net pačiai išrankiausiai moteriai, nes būtent valdingą moterį, vilkinčią šiais rūbais, ir norisi įsivaizduoti. Šaltos metalo detalės ir aksesuarai, šiek tiek nuogo kūno ir seksualumą išryškinantys modeliai, saviti ir net griežtoki kirpimai – tokie pirmieji įspūdžiai išvydus kolekciją, kuri buvo pristatyta Paryžiuje. Mados namų kūrybos direktorius Olivieris Rousteingas pasitelkė griežtų linijų, geometrinių formų, ypač, kvadrato, kuris kolekcijoje nuolat atsikartoja, galią.


2014-10-02 11:31

„Givenchy“ sukūrė seksualios ir nuožmios moters įvaizdį

21

Ateinančio sezono „Givenchy“ kolekcijoje romantikos nė su žiburiu nerasi. Paryžiuje kolekcijos pristatymo šou ant podiumo pasirodė nuožmaus įvaizdžio manekenės, vilkinčios seksualumą išryškinančius modelius.


2014-10-02 08:02

„Dior“ kolekcijoje sujungė sena ir nauja

21

Naujausia „Dior“ pavasario ir vasaros kolekcija tarsi pranašauja ateitį, tačiau joje modernios idėjos susilieja su praeitimi. Kolekcijoje vyrauja įdomios priešpriešos ir iš pirmo žvilgsnio nesuderinami modeliai.


2014-10-01 19:36

Šio rudens ir žiemos kolekcijose - žvilgsnis į skaitmeninę madą

2|8

Nors mados istorija pateikia galimybę pasitelkiant tam tikro gyvenamojo laiko stilistiką perpasakoti šiandienos aktualijas, kai kurie mados kūrėjai nėra linkę žvalgytis atgal – juos labiau domina mados ateitis. Ką moterys dėvės po penkerių, dešimties, šimto metų?


2014-10-01 17:10

Naujausia „Lanvin“ kolekcija: kiekvienos skoniui

27

„Lanvin“ mados namų dizaineris Alberas Elbazas žino gudrybę, kaip įtikti įvairiausioms klientėms, ir nesvarbu, koks jų amžius ar sudėjimas. Paryžiuje pristatyta 2015 metų pavasario ir vasaros kolekcija ypatingai atskleidžia jo sugebėjimus.


2014-10-01 15:51

Penki pasaulį užbūrę George'o Clooney žmonos Amal apdarai

41|11| 

Amžiaus švente tituluojamos aktoriaus George'o Clooney ir teisininkės Amal Alamuddin vestuvės kaip magnetas į Veneciją sutraukė ne tik žiniasklaidos atstovus, bet ir būrį garsenybes išvysti norinčių gerbėjų. Vis dėlto, didžiausias dėmesys buvo skirtas jaunajai bei jos šventiniam garderobui, juk savaitgalį Venecijoje vyko tikrų tikriausias suknelių paradas.


2014-10-01 13:37

„Chloe“ pavasariui siūlo džinsinius rūbus

24

„Chloe“ mados namai taip pat nepabėgo nuo šiuo metu ant podiumų vyrujančios bohemos tematikos. Paryžiuje pristatyta kolekcija gana kasdieniška, dauguma modelių išties atrodo skirti tiek patogiam laisvalaikiui, tiek neįpareigojančiai darbo dienai. Šį kartą daug dėmesio skirta ir džinso audiniui. Į madą, panašu, kad grįžta ir „Chloe“ pasiūlyti beveik žemę šluojantys džinsiniai sijonai bei bei suknelės. Be to, kuriant kolekciją duoklė atiduota ir trikotažui – žavingai atrodė džemperio ir patogių treningo tipo kelnių derinys, kuris pasiūtas iš džinso spalvos audinio.


2014-10-01 11:40

„Celine“ kolekcijoje - mezginiai ir geometrinės figūros

1|24

Paryžiaus mados savaitėje pademonstruota ateinančio pavasario ir vasaros „Celine“ kolekcija išsiskyrė abstrakčia stilistika ir modeliais. Nors nebuvo atsisakyta gėlėtų audinių ir kutų, kurie būdingi daugumai šio sezono kolekcijų, dizaineris Phoebe Philo pasitelkė savitą viziją. Ant podiumo žengusių modelių kojas apsivijo ne lengvo audinio, o mezginių kutai, mat pavasariui šiltajam sezonui dizaineris pasiūlė gana stambių siūlų megztas sukneles. Kitas kolekcijos ginklas - geometrinės figūros. Jas dizaineris pasitelkė ne tik rinkdamasis audinius, bet ir kurdamas aksesuarus.


2014-10-01 10:21

„Balmain“ kolekcija – prabangą dievinančiai moteriai

28

„Balmain“ mados namai kuria išties turtingai,mėgstančiai prabangą ir norinčiai išsiskirti iš minios moteriai. Tokiai, kuriai visi paklūsta... 2015 metų pavasario ir vasaros kolekcija turėtų patikti net pačiai išrankiausiai moteriai, nes būtent valdingą moterį, vilkinčią šiais rūbais, ir norisi įsivaizduoti.


Populiariausi per 24 val.