A. Užkalnio kelnaičių su juostele istorija

A. Užkalnio kelnaičių su juostele istorija


2012-11-22 11:20

Moteriškos apatinės kelnaitės su Vyčio ženklu yra kur kas geresnis lietuviškas suvenyras negu saldainių dėžutė su trispalve. Taip mano Vilniaus oro uoste suvenyrų parduotuvę turintis žurnalistas ir TV laidų vedėjas Andrius Užkalnis.

1/1

A. Užkalnis: „Kelnaites mūvi beveik visos moterys, išskyrus tas, kurios nenešioja jokių apatinių“. R. Neverbickas

A. Užkalnio kelnaičių su juostele istorija

1 / 1

A. Užkalnis: „Kelnaites mūvi beveik visos moterys, išskyrus tas, kurios nenešioja jokių apatinių“. R. Neverbickas

(1 nuotraukos) R. Neverbickas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-05-26 09:59

Kelionių laidą ves ir žlugusios kelionių agentūros buvusi vadovė

25|3

Neseniai triukšmingai žlugusios kelionių agentūros „Voyage – Voyage“ buvusi vadovė Ingrida Navickaitė (28 m.) neria į televiziją – kartu su žinomu kulinaru Alfu Ivanausku (30 m.) ves kelionių laidą, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-05-25 20:53

Editą Mildažytę tebežeidžia seniai sudužusios šeimos šukės

120|2|

TV laidų vedėja ir prodiuserė Edita Mildažytė (49 m.) vis dar jaučia kaltę, kad kadaise paliko pirmą vyrą ir jųdviejų vaikų tėvą. „Jis buvo neblogas žmogus, man nepadarė jokio nusižengimo. Tai aš jį palikau ir išdaviau“, – neslėpė moteris. Dvidešimt vienus metus su verslininku Gintautu Vyšniausku gyvenanti, o prieš šešerius oficialiai už jo ištekėjusi E.Mildažytė džiaugiasi darnia šeima. Tačiau ir apie buvusį sutuoktinį ji atsiliepia tik gerai, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-05-25 20:51

Holivudo žvaigždžių chirurgas: „Leiskitės botoksą nuo 20-ies“

74

Holivudo žvaigždžių plastikos chirurgu vadinamo Rimtauto Marcinkevičiaus gyvenimas galėtų būti pati geriausia amerikietiškos svajonės iliustracija. Gydytojas per 25-erius emigracijos metus už Atlanto pasiekė tiek, kad dabar gali sau leisti prabangų gyvenimą ir perpus jaunesnes merginas.


2015-05-25 15:23

Norvegų praktika atiminėjant vaikus atkeliauja į Lietuvą

3

LNK laidoje „Yra kaip yra“ šią pirmadienio popietę 17.05 val. bus gvildenama Lietuvoje labai skaudi tema – užsienio valstybėse iš tėvų atimtų vaikų likimai. Pašnekovai teigia, kad matoma ženklų, kad tokia praktika atkeliauja ir į Lietuvą ir jau ne už kalnų diena, kai vaikai iš šeimų bus atimami vien dėl to, nes nelanko mokyklos.


2015-05-25 15:16

Originalus peilių stovas – alaus bokale

4| 

„Visur išmėtyti, savo vietos neturintys peiliai – mano namuose dažnas reginys. O kaip erzina jeigu peiliai į stovą sudėti nevalyti, nešluostyti, trupiniuoti. Tačiau yra vienas puikus sprendimas, kuris padės atsikratyti šių rūpesčių visam laikui. Išmokysiu, kaip pasidaryti ekologišką peilių stovą vos per kelias minutes ir be vyrų pagalbos“, – lrytas.lt laidoje „Pats sau meistras“ žadėjo vedėja Vaida Markevičiūtė.


2015-05-25 12:00

„Amerikos talentų šou“ pažibos nusitaikė į Lietuvą

Vienas sėkmingiausių visų laikų „Amerikos talentų šou“ pripažintas „ Catapult shadow dance company“ pasirodys Lietuvoje.


2015-05-25 11:44

A. Užkalnis: „A. Sabonio gyvenime sėkmės buvo nuostabiai mažai“

71|5| 

Idiotizmo blyksniai. Mažiausiai už viską norėjau žiūrėti filmą apie krepšinį, o juo labiau apie lietuvišką. Prastos dokumentikos apie krepšinį Lietuvoje prikurta tiek, kad užtektų penkioms šalims.


2015-05-25 08:38

Vestuvių planuotoja K.Kaikarienė lova dalijasi ne tik su vyru

77|9| 

Vestuvių planuotoja K.Kaikarienė (50 m.) tobulu vadina rytą be streso, skubėjimo ir įtampos. „Stengiuosi atsikelti anksčiau, kad ramiai išgerčiau kavos, papusryčiaučiau, pavartyčiau rytinę spaudą, pasirengčiau dienai“, – „Lietuvos ryto“ žurnalui „TV antena“ sakė veikli moteris.


2015-05-24 15:06

Kanai pustosi vakarui sutikti Auksinę palmės šakelę

Ką galvoja amerikiečiai broliai scenaristai ir režisieriai Joelis ir Ethanas Coenai, yra klausimas, jau seniai kankinantis kino žiūrovus. Dabar broliai kankina ir Kanų kino festivalį.


2015-05-22 16:47

„Pinup Girls“ merginos virto būsimų stilistų modeliais

Madingojo projekto „Aš – stilistas!“ pusfinalis jau netrukus. Jis nulems, kas pateks į šou finalą, o kam teks keliauti liftu žemyn. Ir šįkart daug priklausys ne tik nuo komisijos, bet ir nuo modelių – populiaraus merginų dueto „Pinup Girls“.


Populiariausi per 24 val.