Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Didžiausios Holivudo nesėkmės griauna aktorių ir režisierių karjeras

Didžiausios Holivudo nesėkmės griauna aktorių ir režisierių karjeras

Psl. << Ankstesnis 1 2 3 4 5

Argi įmanoma dar labiau nusipiginti ir nusiristi talentingiems aktoriams?

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-02-28 18:11

Gerbėjai dėl savo dievukų sutinka daryti net nesąmones

3

Plungėje gyvenantys Manto Stonkaus gerbėjai dėl jo gali padaryti net ir pačius absurdiškiausius dalykus – visa tai, ir dar daugiau, išsiaiškino LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ provokatoriai radistai – Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Plungėje gyvenantys Manto Stonkaus gerbėjai dėl jo gali padaryti net ir pačius absurdiškiausius dalykus – visa tai, ir dar daugiau, išsiaiškino LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ provokatoriai radistai – Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius.


2015-02-28 08:35

A. Baukutė: „G. Drukteinis neturi nuolatinio lytinio gyvenimo“

79

LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ komisijos nariai Asta Baukutė ir Arūnas Valinskas džiaugėsi įminę paslaptį, kodėl niekas niekada neįtinka kandžiajam komisijos kolegai Giedriui Drukteiniui. Šis jau spėjo pagarsėti sugebėjimu net ir įspūdinguose pasirodymuose įžvelgti ką nors netinkamo, o talentingiems atlikėjams papriekaištauti dėl ko nors netikėto.


2015-02-27 20:02

Inga Valinskienė grimerinėje suknelėmis nesisvaido

9|6

Jau sekmadienį 17.55 val. TV3 eteryje – ambicingo stiliaus realybės šou „Aš – stilistas!“ premjera. Profesionaliems stilistams Agnei Jagelavičiūtei ir Kęstui Rimdžiui pirmoje laidoje talkins dainininkė Inga Valinskienė. Trečiąją, kintančio komisijos nario kėdę užėmusi Inga su šou dalyviais pasidalijo savo scenine patirtimi.


2015-02-27 17:10

V. Bičkutė: „Su mylimuoju išsiskyrėme ne dėl drastiško vaidmens“

27|5

„Buteliu per galvą trenkti kolegai buvo siaubinga. Bučiuotis daug paprasčiau. Sunku nuskriausti žmogų, mylėti – lengva“, – „Lietuvos ryto“ žurnalui „TV antena“ dėstė naujojo LNK serialo „Juodos katės“ pagrindinio vaidmens atlikėja aktorė Valda Bičkutė (34 m.), kurios pačios sielą užliejo nauja meilė.


2015-02-27 16:19

Iškilo grėsmė, kad nebus filmo „50 pilkų atspalvių" tęsinių

8|2

„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ susidūrė su neplanuotais sunkumais. Gali nutikti taip, kad pirmoji dalis, pasirodžiusi ekranuose, liks be tęsinių. Mat aktorius Jamie Dornanas labiau nei vaidinti filmo tęsiniuose norėtų padaryti laimingą žmoną. Aktoriaus J.Dornano žmona Amelia Warner prisipažino, kad jai nesmagu ekrane matyti itin seksualiai kitos moters atžvilgiu nusiteikusį savo vyrą.


2015-02-27 16:09

Deividas Česnauskis: futbolininkai irgi kenčia dėl antsvorio

3

Keli sluoksniai drabužių ir kaitinanti pirtis – tai tik kelios priemonės futbolininkams numesti svorio. „Trakų“ futbolo komandos kapitonas Deividas Česnauskis džiaugiasi, kad dabartiniai komandos draugai šių problemų neturi, bet anksčiau jo atstovautuose klubuose tokių atvejų būdavo ne vienas.


2015-02-27 15:26

Rinkimus per LRT nušvies ir Beata Tiškevič su Richardu Jonaičiu

Sekmadienį pasibaigus rinkimams į savivaldybių tarybas, LRT žiūrovai ir klausytojai pirmieji sužinos karčiausiais naujienas apie rinkimų rezultatus, išgirs svarbiausių politinių partijų lyderių, kandidatų į merus ir politologų komentarus.


2015-02-27 15:23

Išrinkite vardus zoologijos sode gimusioms baltosioms tigrėms

3|6

Klaipėdos zoologijos sodas pagausėjo trimis naujais gyventojais – baltoji tigrė atsivedė tris tigriukus. Šie baltieji tigriukai – pirmieji ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.


2015-02-27 14:13

Laidoje „Dainuok mano dainą“ vis nesibaigia moterų ašaros

3|4

Šeštadienį BTV šou „Dainuok mano dainą“ laukia Katažinos Zvonkuvienės ir grupės „Pop Ladies“ dainų vakaras, kuriame bus tokių jautrių momentų, kad ašaros ne tik Katažina, bet ir Vaida Genytė.


2015-02-27 12:03

R. Skaisgirys: pasaulį tvarko moterys – nuo šeimos iki valstybės

26|4|

Kovo 9 dieną TV3 eteryje – išskirtinė premjera: naujas, šiuolaikiškas, įtraukiantis televizijos filmas „Puolusių angelų miestas“. Premjeros scenarijaus autorius, prodiuseris Rolandas Skaisgirys pripažino: scenarijų kūrė atsižvelgdamas į asmeninę patirtį ir gyvenimiškas situacijas.


Populiariausi per 24 val.