Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
E. Watson per filmo „Dabar tai jau šikna“ premjerą Los Andžele kerėjo elegancija

E. Watson per filmo „Dabar tai jau šikna“ premjerą Los Andžele kerėjo elegancija

2013-06-05 13:47

Vienos didžiausių vasaros komedijų, filmo „Dabar jau tikrai šikna“, kuris Lietuvą pasieks liepos 5-ąją, laukiantys žiūrovai iš šios juostos tikisi ne tik skanaus juoko, bet ir pakvaišusių, nepadorių pokštų bei juodojo humoro. Kad ir kaip būtų keista, šią savaitę Los Andžele įvykusi juostos premjera ne tik apsiėjo be pasaulio pabaigos scenarijaus, bet ir buvo itin elegantiška. Nors renginiui pasipuošė visi kūrybinės grupės nariai, dėmesio centre atsidūrė žavingoji 23-ejų britų aktorė Emma Watson, tapusi ne tik filmo, bet ir premjeros puošmena.

1/3

Emma Watson per filmo „Dabar tai jau šikna“ premjerą Los Andžele kerėjo elegancija. AP

E. Watson per filmo „Dabar tai jau šikna“ premjerą Los Andžele kerėjo elegancija

1 / 3

Emma Watson per filmo „Dabar tai jau šikna“ premjerą Los Andžele kerėjo elegancija. AP

Kadras iš filmo. "Clinic 212"

Kadras iš filmo. "Clinic 212"

(3 nuotraukos) AP, "Clinic 212"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-04-24 21:45

Lietuvos žvaigždės pakvaišo – pilve augina kirmėles

77

Lietuvos pramogų pasaulį drebina alinamų dietų skandalai. Lietuvos garsenybės prisipažįsta, kad dėl mažesnio svorio yra pasiryžusios viskam. Populiarios merginų grupės „69 danguje“ atlikėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė teigia žinanti, kurios mūsų žvaigždės gėrė specialias kapsules su kaspinuočio lervomis, iš kurių išsirita ir auga milžiniškas kirminas.


2015-04-24 19:11

Oksana Pikul: „Suruošti kūdikio kraitelį nėra taip paprasta“

155

Ne paslaptis, kad žinoma dainininkė ir televizijos laidų vedėja Oksana Pikul-Jasaitiesnė su vyru Simu Jasaičiu šią vasarą laukia atskrendančių gandrų. Tačiau, kaip pati Oksana sako, paruošti kūdikėlio kraitelį nėra taip paprasta, kai esi dar nepatyrusi.


2015-04-24 17:01

Sezzy atvėrė savo šeimos namų duris

2

Temperamentingasis muzikantas Sezzy arba Sezeras Saylikas yra tikras gyvsidabris – jo pilna visur: neseniai šokinėjo nuo bokštų ir tramplinų TV3 projekte „Šuolis“, dalino interviu ne vienai televizijos laidai, kaip kviestinis svečias pasirodė projekte „Chorų karai“. Šiuo metu didžėjus kuria naują albumą. Daugelis mano, kad Sezzy gyvenimas – tik nesuskaičiuojami vakarėliai ir pasirodymai. Tačiau jo artimieji žino: po vakarėlių liūto etikete slypi dėmesingas ir nuoširdus šeimos žmogus.


2015-04-24 16:59

„Chorų karų“ kova dėl vietos finale: aistringi šokiais ir dainos

Didžiausio masto muzikiniame projekte „Chorų karai“ jau šį sekmadienį 19.30 val. virs ypatingos aistros dėl patekimo į finalą, mat tiesioginiame TV3 eteryje – projekto pusfinalis. Žiūrovų laukia ne tik dainų, bet ir šokių vakaras. Panevėžiečiai atsiduos flamenko ritmams, Jonavos komanda sužibės disko stiliumi, kauniečiai perteiks laukinės genties dvasią, Šiaulių choristai kvies aistringam tango, o ypatingasis choras pristatys romantiškojo Vienos valso interpretaciją.


2015-04-24 15:58

Ekstremalus moto sportas – efektyvus būdas deginti kalorijas

2

Ar važiavimas motociklu gali pakeisti įprastą treniruotę? Taip! Ypač tuomet, kai motociklas rieda ant galinio rato, o jį vairuoja nutrūktgalviai moto akrobatai. Kalorijos dega ne tik vairuotojams, bet ir keleivėms, susirangiusioms ant aukštai iškelto vairo.


2015-04-24 14:55

Balsuokite: kuris miestas nusipelnė Lietuvos supermiesto vardo?

2

Jau šį sekmadienį LNK eteryje finišuoja žiūrimiausia viso sezono savaitgalių laida „Lietuvos supermiestas“. Tiesioginės superfinalo transliacijos metu paaiškės, ar garbingą titulą išsaugos Klaipėda, ar jį perims Plungė – azartas ir įtampa kone tvyro ore, kadangi abi komandos viso sezono metu pasižymėjo kvapą gniaužiančiais pasirodymais ir fantastišku gerbėjų palaikymu.


2015-04-24 14:01

Atlikėjas Deivis: apie mažą ūgį, kompleksus ir žvaigždžių ligą

14

Atlikėją Deivį žiūrovai pažįsta ne tik iš hitų „Mergytei“, „Taip gera“, „Dainuok“ ir kitų, jis žinomas ir kaip klasikinės muzikos atlikėjas. „Dabar esu jau visai kitoks, turiu mąstyti kitaip ir gyventi kitaip. O anksčiau, prieš penkiolika metų... buvau tikras pankėzas. Gyvenau, kaip norėjau, kūriau, ką norėjau, tiesiog džiaugiausi gyvenimu. Žinoma, apie save labai gerai galvojau, sirgau žvaigždžių liga“, – pasakoja Deivis.


2015-04-24 14:01

N.Šiaudikytės mylimasis begėdiškai laižė svetimos merginos pilvą

2

Pramogų pasaulio porų santykiai įvairius išbandymus turi atlaikyti nuolat – jų jausmus patikrina ir viešumas, ir nuolatinės gerbėjų atakos, o greitas gyvenimo tempas gali sukelti išties netikėtų situacijų. Į ypač pikantišką pateko ir grupės „Naujosios pupytės“ atlikėja Neringa Šiaudikytė bei jos mylimasis Tomas Uroška – vaikinas buvo užfiksuotas laižantis nepažįstamos pusnuogės merginos pilvą.


2015-04-24 10:42

Lietuvos gydytojų mokymai užsienyje – reali nauda žmonėms

1

Neabejotinai žmogaus sveikata priklauso ne tik nuo jo paties pastangų sveikai gyventi, bet ir nuo šeimos gydytojo, patariančio, kaip gydytis nuo užklupusių ligų, ir prižiūrinčio paciento sveikatos pokyčius. Tačiau dažnam kyla klausimas, ar visi Lietuvos gydytojai yra pakankamai kvalifikuoti ir kokios yra jų galimybės tobulėti?


2015-04-23 14:31

Projekto „Aš – stilistas!“ akibrokštas – impozantiškas naujokas

2|3

Sekmadienį TV3 projekto „Aš – stilistas!“ dalyviams svils padai, nes laidos vedėja Agnė Jagelavičiūtė paskelbs apie ekstremalius pokyčius. Susibičiuliavusiems dalyviams teks išsiskaidyti, o be to, priimti į būrį naują narį – Vilniaus vakarėliuose gerai žinomą ekstravagantišką asmenybę.


Populiariausi per 24 val.