E. Watson per filmo „Dabar tai jau šikna“ premjerą Los Andžele kerėjo elegancija

E. Watson per filmo „Dabar tai jau šikna“ premjerą Los Andžele kerėjo elegancija


2013-06-05 13:47

Vienos didžiausių vasaros komedijų, filmo „Dabar jau tikrai šikna“, kuris Lietuvą pasieks liepos 5-ąją, laukiantys žiūrovai iš šios juostos tikisi ne tik skanaus juoko, bet ir pakvaišusių, nepadorių pokštų bei juodojo humoro. Kad ir kaip būtų keista, šią savaitę Los Andžele įvykusi juostos premjera ne tik apsiėjo be pasaulio pabaigos scenarijaus, bet ir buvo itin elegantiška. Nors renginiui pasipuošė visi kūrybinės grupės nariai, dėmesio centre atsidūrė žavingoji 23-ejų britų aktorė Emma Watson, tapusi ne tik filmo, bet ir premjeros puošmena.

1/3

Emma Watson per filmo „Dabar tai jau šikna“ premjerą Los Andžele kerėjo elegancija. AP

E. Watson per filmo „Dabar tai jau šikna“ premjerą Los Andžele kerėjo elegancija

1 / 3

Emma Watson per filmo „Dabar tai jau šikna“ premjerą Los Andžele kerėjo elegancija. AP

Kadras iš filmo. "Clinic 212"

Kadras iš filmo. "Clinic 212"

(3 nuotraukos) AP, "Clinic 212"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-10-08 17:29

Žilvinas Grigaitis savo išvaizdai išleidžia keturženkles sumas

56|2

TV3 laidoje „Vilnius gyvai“ buvo diskutuojama apie tai, ar tikrai šioje šalyje nėra vietos senukams. Studijoje apsilankęs verslininkas, nuolatinis elito vakarėlių svečias Žilvinas Grigaitis papasakojo, kokiomis priemonėmis saugo savo išvaizdą nuo senėjimo, o žurnalistas, knygų autorius, keliautojas ir ilgametis laidų vedėjas Algimantas Čekuolis juokavo, kad tyčia prideda sau metų, idant būtų kaip Kaukazo senolis.


2015-10-08 14:45

Lietuvą sukrėtusi mergaitė į Vilnių gyventi bėgo nuo patyčių

5|2

Ieva Krivickaitė, vardas, kurį šiomis dienomis žino visi. Tai mergaitė, paaukojusi savo sveikus plaukus tam, kad atkreiptų visuomenės dėmesį į onkologinėmis ligomis sergančius ligoniukus ir surinktų 30 tūkst. eurų. Džiugi žinia: po to, kai Ievutė nusiskuto galvą ir akcija turėjo pasibaigti, ji įgavo dar didesnį pagreitį, žmonės nesustoja aukoti.


2015-10-08 13:14

Dizaineris Adamas Saaksas: „Milijonas dolerių – visai nedaug“

2

Lietuvos madų ir grožio pasaulį drebina netikėtas svečias – „KK2 penktadienio“ laidoje lankosi žymusis žirkliarankis Adamas Saaksas. Šis vaikinas žirklėmis stebuklus kuria jau trylika metų.


2015-10-08 12:50

„Lietuvos balso“ dalyvis: „Buvo momentų, kai nenorėjau gyventi“

1

Muzika gydo. Tai pasakytų ne vienas gyvenime su sunkumais susidūręs atlikėjas. LNK muzikinio projekto „Lietuvos balso“ dalyvis Klaudijus mokyklą prisimena kaip blogiausią košmarą. Ten jis patyrė bendraklasių žiaurias patyčias. „Manau, pagrindinė priežastis – mano balsas. Jis jiems atrodė plonas ir labai nepatiko.“


2015-10-08 11:32

Algis Ramanauskas įkūnijo roko muzikantą Alice Cooperį

2

BTV pramoginis šou „Muzikinė kaukė“ šeštadienį džiugins žiūrovus gera muzika, garsiais atlikėjais ir fantastišku šou.


2015-10-08 10:40

„X Faktoriaus“ scenoje – radijo laidų vedėja R. Vyšniauskaitė

6

TV3 muzikiniame projekte „X Faktorius“ savo jėgas kiekvieną sekmadienį išbando apie sceną ir šlovę svajojantys dalyviai. Šių metų atrankose buvo galima pamatyti ir žinomų veidų: savo muzikines galimybes panoro įvertinti radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė.


2015-10-08 10:24

„Gelbėtojos“ G. Stiklickienės daina virto serialo garso takeliu

7

Didžioji TV8 televizijos 4-ojo gimtadienio ir viso rudens dovana žiūrovėms – naujas, įspūdingas, dramatiškas serialas „Sila“. Turkijoje sukurta meilės, aistros ir sukrečiančių likimo vingių kupina istorija su įspūdingos išvaizdos pagrindiniais aktoriais Cansu‘a Dere ir Mehmetu Akifu Alakurtu TV8 eteryje – nuo spalio 19 dienos darbo dienomis.


2015-10-07 14:07

Kristinai Brazauskienei būrėja Vaiva išpranašavo trečią santuoką

14|3| 

„Ištekėkite ir trečią kartą. Bus smagu“, – pasižiūrėjusi į meilės kortas, iškritusias visiems gerai pažįstamai prezidento Algirdo Brazausko našlei Kristinai Brazauskienei, rėžė būrėja Vaiva Budraitytė.


2015-10-07 10:41

V. Matijošaitis apie A. Kupčinską: „Jo vaikystė buvo sunki“

222

Skandalai ir toliau neapleidžia dabartinio Kauno mero Visvaldo Matijošaičio. Buvęs laikinosios sostinės meras Andrius Kupčinskas apkaltino dabartinį miesto vadovą tuo, kad jo pagrindinis tikslas – krepšininkų medaliai, bet ne miesto reikalai.


2015-10-07 10:36

Neregė „Lietuvos balso“ dalyvė: „Aklumas – tokia smulkmena“

1

LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ žiūrovai išgirs išties širdį virpinančias istorijas. Čia nesvarbu, kaip tu atrodai ir kiek tau metų, čia svarbiausia tavo balsas. Būtent juo projekto žiūrovus ir mokytojus stengsis užburti neregė Vaida.


Populiariausi per 24 val.