Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
E. Watson per filmo „Dabar tai jau šikna“ premjerą Los Andžele kerėjo elegancija

E. Watson per filmo „Dabar tai jau šikna“ premjerą Los Andžele kerėjo elegancija

2013-06-05 13:47

Vienos didžiausių vasaros komedijų, filmo „Dabar jau tikrai šikna“, kuris Lietuvą pasieks liepos 5-ąją, laukiantys žiūrovai iš šios juostos tikisi ne tik skanaus juoko, bet ir pakvaišusių, nepadorių pokštų bei juodojo humoro. Kad ir kaip būtų keista, šią savaitę Los Andžele įvykusi juostos premjera ne tik apsiėjo be pasaulio pabaigos scenarijaus, bet ir buvo itin elegantiška. Nors renginiui pasipuošė visi kūrybinės grupės nariai, dėmesio centre atsidūrė žavingoji 23-ejų britų aktorė Emma Watson, tapusi ne tik filmo, bet ir premjeros puošmena.

1/3

Emma Watson per filmo „Dabar tai jau šikna“ premjerą Los Andžele kerėjo elegancija. AP

E. Watson per filmo „Dabar tai jau šikna“ premjerą Los Andžele kerėjo elegancija

1 / 3

Emma Watson per filmo „Dabar tai jau šikna“ premjerą Los Andžele kerėjo elegancija. AP

Kadras iš filmo. "Clinic 212"

Kadras iš filmo. "Clinic 212"

(3 nuotraukos) AP, "Clinic 212"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-09-18 14:24

Dukrą išlaikyti atsisakęs vyras: „Aš nevaisingas, vaikų neturiu“

Klaipėdos rajone Baičių kaime gyvenanti Daiva atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje. Keturių vaikų mama neturi už ką išleisti pirmokėlės į mokyklą, nes jos trijų sūnų tėvas jau miręs, o dukros tėvas tėvystės nepripažįsta.


2014-09-18 14:17

TV8 kulinarijos laidoje – desertai

4

Penktadienį TV8 eteryje – konditerijos laida „Gardu Gardu“. Žiūrovės susipažins su vedėjais – belgiško šokolado ambasadoriumi Ali Gadžijevu ir profesionalia konditere Jekaterina Buldakova. Staigmena žiūrovėms taps trečiasis personažas, kuris iki šiol buvo laikomas paslaptyje.


2014-09-18 14:03

Valentinas Masalskis: „Teatras skelbia nemalonią jums žinią“

1

Valentinas Masalskis – daugiau nei tik aktorius. Jo vulkaninė energija, nesitaikymas su gyvenimo, komercijos, šiuolaikinio teatro tendencijų diktuojamomis taisyklėmis jau seniai tapo legenda. Tačiau „legenda“ jis kaip tik ir nenori būti – nerimsta nei akimirkai, skvarbios Valentino akys tiria aplinką, o balsas su rankos mostu buria aplink ištikimus žiūrovus bei mokinius.


2014-09-18 13:47

Liveta Kazlauskienė: „Patyriau ir tėvo, ir pirmojo vyro smurtą“

19

„Nebegaliu tylėti apie tai, ką man teko ištverti pirmoje santuokoje. Kai matau skriaudžiamas moteris ir jų nuolankumą, kraujas užverda. Anksčiau nekalbėjau, nes maniau – na, nebėra žmogaus, nebėra ir problemos, juk mano pirmas vyras jau miręs. Bet žinau, kad skriaudžiamoms moterims būtina žinoti, kad net ir garsios, sėkmingos moterys patiria smurtą“, – tokiais žodžiais šį, ketvirtadienio, vakarą TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ prabils dainininkė Liveta Kazlauskienė.


2014-09-18 12:57

Ramūnas Rudokas: „Gydymo įstaigos man kvepia lengva erotika“

„Nebijau švirkštų, galiu sutvarstyti žaizdą ir suteikti pirmąją pagalbą, tačiau tapti gydytoju niekada nebuvo mano svajonė“, – pasakoja aktorius Ramūnas Rudokas ir priduria, kad mediko profesijai reikia pasišvęsti. Tiesa, draugams ir ne tik draugams patarti tai, ką puikiai išmano, – sveiką gyvenseną – jis visada gali.


2014-09-18 11:43

„Lietuvos talentuose“ skambės ir Afrikos ritmai

10

Jau šio sekmadienio vakarą TV3 žiūrovai išvys projekto „Lietuvos talentai“ ketvirtojo sezono premjerą.


2014-09-18 10:42

Lietuviškame televizijos realybės šou dalyvaus ir kiaulė Čiuka

1|7

Netrukus atsinaujinusiame BTV kanale bus rodomas analogų neturintis realybės serialas. LNK kanalų grupė įgijo teisę Lietuvoje rengti šou „Day and Night“ iš Vokietijos prodiuserių „Filmpool“.


2014-09-18 09:31

Triko apsitempusi Lina Rastokaitė pribloškė šou komisiją

1|5

Viena iš netrukus startuosiančio BTV šou „Muzikinė kaukė” dalyvių Lina Rastokaitė įkūnijo pasaulinio lygio žvaigždę Madoną. Žvaigždžių stilistas Ruslanas Rybakovas aktorę Liną Rastokaitę pavertė tikra pop karaliene.


2014-09-17 14:49

Ant aktorių pokšto kabliuko – net 20 Lietuvos įžymybių

11

Kažkas per vidurį tarp tikro aktorių kastingo ir „slaptos kameros“ humoristinių laidų. Toks yra naujo sezono TV3 šou „Aš – kino žvaigždė“, trečiadienį linksmai pristatytas pačioje Vilniaus širdyje – Katedros aikštėje. Žinomi Lietuvos žmonės – dainininkai, laidų vedėjai, sportininkai – prieš pusmetį gavo kvietimą į aktorių atranką naujam kino filmui.


2014-09-17 10:30

Dž. Siaurusaičio pokyčiai eteryje: iš Kosto virto Kupstu

1

Naujajame TV3 sezone aktorių Džiugą Siaurusaitį žiūrovai išvydo ne įprastu romantiško mechaniko Kostios iš „Moterys meluoja geriau“ amplua, o lakstančio klinikos koridoriais, išsiblaškiusio rezidento Kupsto kailyje. Aktorius tapo pirmojo lietuviško komiško medicinos serialo „Rezidentai“ herojumi.


Populiariausi per 24 val.