E. Watson per filmo „Dabar tai jau šikna“ premjerą Los Andžele kerėjo elegancija

E. Watson per filmo „Dabar tai jau šikna“ premjerą Los Andžele kerėjo elegancija


2013-06-05 13:47

Vienos didžiausių vasaros komedijų, filmo „Dabar jau tikrai šikna“, kuris Lietuvą pasieks liepos 5-ąją, laukiantys žiūrovai iš šios juostos tikisi ne tik skanaus juoko, bet ir pakvaišusių, nepadorių pokštų bei juodojo humoro. Kad ir kaip būtų keista, šią savaitę Los Andžele įvykusi juostos premjera ne tik apsiėjo be pasaulio pabaigos scenarijaus, bet ir buvo itin elegantiška. Nors renginiui pasipuošė visi kūrybinės grupės nariai, dėmesio centre atsidūrė žavingoji 23-ejų britų aktorė Emma Watson, tapusi ne tik filmo, bet ir premjeros puošmena.

1/3

Emma Watson per filmo „Dabar tai jau šikna“ premjerą Los Andžele kerėjo elegancija. AP

E. Watson per filmo „Dabar tai jau šikna“ premjerą Los Andžele kerėjo elegancija

1 / 3

Emma Watson per filmo „Dabar tai jau šikna“ premjerą Los Andžele kerėjo elegancija. AP

Kadras iš filmo. "Clinic 212"

Kadras iš filmo. "Clinic 212"

(3 nuotraukos) AP, "Clinic 212"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-05-26 22:06

Iš kalėjimo grįžtančio vyro „pupytė“ Vita lauktų nors ir 20 metų

135|2

Šį vakarą TV3 eteryje – paskutinė „Žvaigždžių dešimtuko“ sezono laida. Žiūrovams laidos kūrėjai pateiks dešimt karščiausių meilės istorijų su kriminaliniu prieskoniu. Viena laidos herojų – skandalingoji merginų muzikos grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Jakutienė.


2015-05-26 22:06

Legendinis „skambutis“ Sigutis Jačėnas grįžta į „Teleloto“

32

Per LNK rodomos loterijos „Teleloto“ žiūrovai ir žaidėjai vėl išgirs emocingąjį aktoriaus Sigučio Jačėno (52 m.) šūksnį „Skambutis!“. Pirmasis ir legendinis seniausio Lietuvos loterijos žaidimo vedėjas vėl pasirodys TV eteryje.


2015-05-26 16:55

„Tušti narvai“ ir Romas Zabarauskas kviečia veganiškam iššūkiui

Kino režisierius Romas Zabarauskas („Streikas“, „Porno melodrama“) naujai iniciatyvai suvienijo jėgas su gyvūnų teisių organizacija „Tušti narvai“. Šiandien, gegužės 26-ą dieną, kūrybinių idėjų paramos portale „Indiegogo“ ši jungtinė komanda pristatė „veganiško filmo iššūkio“ sutelktinį finansavimą.


2015-05-26 16:52

O. Kunsunga: „Kovą su patyčiomis reikia pradėti nuo savęs“

Į egzotiškos išvaizdos Lietuvos teatro ir kino aktorę turinčią dar ir puikius vokalinius sugebėjimus, gatvėje atsisuka daugelis. Pati, sako to nebepastebinti. „Kartais vaikščiodama su kuo nors sakau: „Ei, ar klausaisi?“. Šalia manęs einantys vis dar skaičiuoja kas ir kiek kartų į mane atsisuka. Aš nebeskaičiuoju – einu ir šypsausi visiems. Ir galvoju, kad man šypsosi atgal!“ – sako afrikietiško kraujo turinti Oneida Kunsunga, kurią TV3 žiūrovai kasdien matys nuo birželio 1 dienos, serialo „Moterų laimė“ tęsinio serijose.


2015-05-26 16:50

„Voyage – Voyage“ buvusi vadovė Ingrida Navickaitė neria į TV

47|3

Neseniai triukšmingai žlugusios kelionių agentūros „Voyage – Voyage“ buvusi vadovė Ingrida Navickaitė (28 m.) neria į televiziją – kartu su žinomu kulinaru Alfu Ivanausku (30 m.) ves kelionių laidą, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-05-26 15:31

Garsiausią Lietuvos veltėdį žeidžia kalbos apie darbą

16|

Dėl teisės nedirbti ir gauti pašalpas kovojančio vyro šeima susidomėjo vaiko teisių apsaugos specialistai. Panevėžio rajone gyvenantis Zenonas Zebkinas tikina, kad valstybė, reikalaudama atidirbti už pašalpas, žemina jo orumą.


2015-05-26 14:05

Kas svarbiau lietuviams – išvaizda ar vidinis grožis?

1|3

Kartu su pirmąja vasaros diena, birželio 1-ąja, TV3 televizijos eteryje prasidės naujienų, premjerų ir meilės kupinas sezonas. Viena didžiausių intrigų – Lietuvoje nematytas pasimatymų šou „Pamilk pabaisą“. Pagal D. Britanijoje populiarų „Sexy Beasts“ formatą kuriama TV3 premjera eteryje bus rodoma pirmadienio vakarais.


2015-05-26 10:40

„Auksinis protas“: kelionė aplink pasaulį už „chaliavą“

4

Slengo žodis „chaliava“ paminėtas neatsitiktinai – būtent jis atneš pergalę LRT žaidimo „Auksinis protas“ nugalėtojui. Jis atsakys į painų populiariausio ir žiūrimiausio intelektinio žaidimo vedėjų Arūno Valinsko ir Andriaus Tapino klausimą ir šis atsakymas bus lemtingas.


2015-05-25 20:53

Editą Mildažytę tebežeidžia seniai sudužusios šeimos šukės

121|2|

TV laidų vedėja ir prodiuserė Edita Mildažytė (49 m.) vis dar jaučia kaltę, kad kadaise paliko pirmą vyrą ir jųdviejų vaikų tėvą. „Jis buvo neblogas žmogus, man nepadarė jokio nusižengimo. Tai aš jį palikau ir išdaviau“, – neslėpė moteris. Dvidešimt vienus metus su verslininku Gintautu Vyšniausku gyvenanti, o prieš šešerius oficialiai už jo ištekėjusi E.Mildažytė džiaugiasi darnia šeima. Tačiau ir apie buvusį sutuoktinį ji atsiliepia tik gerai, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-05-25 20:51

Holivudo žvaigždžių chirurgas: „Leiskitės botoksą nuo 20-ies“

75

Holivudo žvaigždžių plastikos chirurgu vadinamo Rimtauto Marcinkevičiaus gyvenimas galėtų būti pati geriausia amerikietiškos svajonės iliustracija. Gydytojas per 25-erius emigracijos metus už Atlanto pasiekė tiek, kad dabar gali sau leisti prabangų gyvenimą ir perpus jaunesnes merginas.


Populiariausi per 24 val.