Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Garsiausias Ukrainos ekstrasensas teigia gavęs žinutę iš V. Šapranausko

Garsiausias Ukrainos ekstrasensas teigia gavęs žinutę iš V. Šapranausko

2013-05-06 13:25

BTV laidą „Žvaigždutės“ pasiekė specialiai Ukrainoje, Kijeve neseniai filmuota išskirtinė medžiaga. Garsiausias Ukrainos ekstrasensas, laidos „Ekstrasensų mūšis“ finalistas Maksimas Gordejevas pats pasirūpino, kad žinia, kurią jis gavo, būtų įamžinta ir pasiektų Lietuvą.

1/3

M. Gordejevas tikina susisiekęs su pačiu V. Šapranausku specialaus seanso metu. BTV

Garsiausias Ukrainos ekstrasensas teigia gavęs žinutę iš V. Šapranausko

1 / 3

M. Gordejevas tikina susisiekęs su pačiu V. Šapranausku specialaus seanso metu. BTV

M. Gordejevas tikina susisiekęs su pačiu V. Šapranausku specialaus seanso metu. BTV

M. Gordejevas tikina susisiekęs su pačiu V. Šapranausku specialaus seanso metu. BTV

(3 nuotraukos) BTV

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-10-01 15:02

Ramintą Vyšniauskaitę nuo Sicilijos atgrasė mafija

10

„Power Hit Radio“ laidų vedėja, vasarą vedusi TV3 projektą „Mano geriausia draugė“, Raminta Vyšniauskaitė pasitiko šį rudenį neįprastai – visus metus atostogų neturėjusi žinoma mergina iškeliavo atostogauti į Italijos salą Siciliją.


2014-10-01 14:01

„Dviračio šou“ debiutas: M. Stonkus vaidins dizainerį Juozuką

Šį trečiadienio vakarą per „Info TV“ kanalą žiūrovai pamatys naujausią „Dviračio šou“ laidą. Joje pirmą kartą pasirodys dizainerio Juozo Statkevičiaus personažas. Ponaitį siuvėją Juozuką įkūnys talentingasis aktorius Mantas Stonkus. Dizainerio akiratyje bus vestuvių mados. Jis negailės komplimentų jaunajai Aloyzo Sakalo žmonai.


2014-10-01 11:40

Po smurto protrūkio A. Landau žada šokiruojantį video

69|

Prieš keletą dienų lrytas.lt projekto „Blogometras“ dalyvė Agness Landau, kitiems geriau pažįstama, kaip Raul Mammadli buvo užpulta savo pačios namuose. Vyriško kūno bandanti išsižadėti A. Landau buvo apmėtyta akmenimis, o jos sesuo užpulta agresyvių kaimynų. Šiuo metu Agness gyvena baimėje, tačiau savo išgyvenimus ir tai, kas iki šiol nebuvo atskleista žada įamžinti itin atvirame projekto „Blogometras“ video.


2014-10-01 11:01

„Auksiniame prote” – ledo ritulininkė su aukštakulniais

Trečiadienio vakarą į LRT studiją susirinkusią vyrišką „Auksinio proto” kompaniją Arūnas Valinskas ir Andrius Tapinas gaudys ant kabliuko: „Kokia žuvis yra lašišos giminaitė, vyrai?” Kuris iš šešių intelektų kovos žaidėjų sugaus didžiausią laimikį – šansą apkeliauti visą pasaulį?


2014-10-01 10:21

TV šou kūrėjai Andriui Rimiškiui pasiūlė kalinio vaidmenį

2

Jau šįvakar 21 val. TV3 projekte „Aš – kino žvaigždė“ žiūrovai vėl išvys, kaip savo aktorinius sugebėjimus sekasi atskleisti gerai žinomiems Lietuvos pramogų pasaulio atstovams. Šį kartą aktoriai ir egzamino žvaigždėms kūrėjai Audrius Bružas, Balys Latėnas ir Martynas Nedzinskas išbandymą surengė profesionaliai šokėjai, projekte „Šok su manimi“ išgarsėjusiai, projektą „Šuolis“ laimėjusiai Eglei Straleckaitei ir dainininkui Andriui Rimiškiui.


2014-09-30 17:34

Lietuvių kilmės amerikietė savo krūtimis traiško plyteles

26|2

Viso pasaulio gražuolės nuolat varžosi dėl grožio įvairiausiais būdais. Tačiau tokio dydžio moters krūtinės jūs dar nematėte. Vienų didžiausių pasaulio krūtų savininkė Susan Sykes netrukus dalyvaus laidose KK2 ir „KK2 penktadienis“.


2014-09-30 17:02

Įvertinkite: Daina Bilevičiūtė įkūnijo britų žvaigždę Adele

48|4

Vos nurimus skandalams dėl erotinių fotosesijų ir finansinių nesklandumų, griausmingai atšventusi penkiasdešimtmetį, Daina Bilevičiūtė džiaugiasi nauju gyvenimu. Ji vos spėja suktis, nes dalyvauja projekte „Muzikinė kaukė“. Čia ji įkūnijo Didžiosios Britanijos scenos žvaigžde Adele.


2014-09-30 15:41

Arūnas Valinskas:„Nekankink žiūrovų, jei scenai netrūksta tavęs“

38

Pramogų pasaulio senbuvis Arūnas Valinskas, rodęs pavyzdį daugeliui naujokų, šiandien visiškai nesigaili pasirinkęs televiziją: „Anais laikais patekti į televiziją buvo sunku, bet tai, kad dabar joje esu, mano gyvenimą padarė be galo įdomų.“


2014-09-30 15:28

Eidama pirkti pieno Natalija Bunkė šventinio makiažo nesidaro

28|2

Modeliais tapusios pramogų pasaulio žvaigždės pristatė naujausias makiažo tendencijas. Vizažistai kiekvieną įžymybę gražino nuo 5 iki 7 valandų, tačiau moterys buvo kantrios ir kaip susitariusios tvirtino, kad grožis reikalauja aukų.


2014-09-30 13:27

Dešimtmetis rėžė Rūtai Ščiogolevaitei: „Jūs griežta, bet graži“

22|4

Naujojo, jau ketvirtojo, TV3 sekmadienio šou „Lietuvos talentai“ dalyvio vilniečio Glebo Uljanovo neišgąsdino nei ryškūs prožektoriai, nei autoritetingi teisėjai, nei pilna salė žiūrovų.


Populiariausi per 24 val.