Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Garsiausias Ukrainos ekstrasensas teigia gavęs žinutę iš V. Šapranausko

Garsiausias Ukrainos ekstrasensas teigia gavęs žinutę iš V. Šapranausko

2013-05-06 13:25

BTV laidą „Žvaigždutės“ pasiekė specialiai Ukrainoje, Kijeve neseniai filmuota išskirtinė medžiaga. Garsiausias Ukrainos ekstrasensas, laidos „Ekstrasensų mūšis“ finalistas Maksimas Gordejevas pats pasirūpino, kad žinia, kurią jis gavo, būtų įamžinta ir pasiektų Lietuvą.

1/3

M. Gordejevas tikina susisiekęs su pačiu V. Šapranausku specialaus seanso metu. BTV

Garsiausias Ukrainos ekstrasensas teigia gavęs žinutę iš V. Šapranausko

1 / 3

M. Gordejevas tikina susisiekęs su pačiu V. Šapranausku specialaus seanso metu. BTV

M. Gordejevas tikina susisiekęs su pačiu V. Šapranausku specialaus seanso metu. BTV

M. Gordejevas tikina susisiekęs su pačiu V. Šapranausku specialaus seanso metu. BTV

(3 nuotraukos) BTV

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-09-21 20:34

50 faktų, kurių nežinojote apie serialą „Seksas ir miestas“

21|18

Taip, mes žinome, kad ne viena mergina šio kultinio serialo serija yra žiūrėjusi ne kartą. Taip, galime įsivaizduoti, kaip dažna kartu su visomis keturiomis jo herojėmis – Kere (aktorė Sarah Jessica Parker), Miranda (aktorė Cynthia Nixon), Samanta (aktorė Kim Cattrall) ir Šarlote (aktorė Kristen Davis) išgyveno jų meilės lūkesčius, kartu pyko ir juokėsi. O gal net slapta pačios svaigo nuo Misterio Šauniojo (aktorius Chrisas Nothas) žavesio ar berniuko-žaisliuko Smito tobulo kūno?


2014-09-21 17:51

Grožio konkursas nušvis naujomis spalvomis

7|13| 

Šiųmetis konkurso „Mis Lietuva“ finalas persikelia į Lietuvos geografinį centrą – Kėdainius. „Lietuvos ryto“ televizija išskirtinę grožio šventę Kėdainių arenoje transliuos tiesiogiai sekmadienį, rugsėjo 21 d. 19 val.


2014-09-21 11:46

„Auksinis balsas“ startavo su gera muzika ir juoko ašaromis

27|25

LRT projektas „Auksinis balsas” prasidėjo linksma gaida. Kitaip ir negalėjo būti, nes trečiojo sezono laidas veda aktoriai Arūnas Sakalauskas ir Giedrius Savickas.


2014-09-20 13:55

Edita Užaitė pešėsi dėl karūnos

3|2

Regis, aktorė Edita Užaitė neišsižada vaikystės svajonės būti princese, todėl ir griebia karūną iš „Lietuvos ryto“ TV laidų vedėjo Timūro Augucevičiaus. Ir kodėl abejingai tai stebi aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis?


2014-09-19 22:59

Prabangus K.Brazauskienės gyvenimas pakibo ant plauko?

148|

TV3 infošou „Viral'as“ sulaukė netikėtų naujienų: pasirodo, poniai Kristinai Brazauskienei išaušo nelengvos dienos. Prezidento rentos neseniai netekusiai Algirdo Brazausko našlei iškilo dar viena grėsmė – ant plauko pakibo gyvenimas prabangioje rezidencijoje Turniškėse.


2014-09-19 15:49

75-erių V. Antonovas tikisi pagerinti vaisingumo rekordą

96|

Nors buvęs mafijos tėvas Vidas Antonovas tituluojamas vyriausiuoju tėvu Lietuvoje, iki šiol jo rekordas buvo bevertis. 75-erių V.Antonovas buvo vadinamas apsišaukėliu, nes Lietuvos rekordų knygoje jo nebuvo. Kodėl?


2014-09-19 15:18

„Lietuvos balse“ Katažina Nemycko-Zvonkuvienė tęs bučinių seriją

8

„Pabučiuoti šiais metais galiu aš!“ – tars Katažina Zvonkuvienė vienam dalyviui, kuris į projektą „Lietuvos balsas“ bandys sugrįžti, nes pernai buvo pabučiuotas pačios I.Valinskienės.


2014-09-19 13:17

Radistai rengiasi 7-ojo gimtadienio šventei

Du septynetai – tai skaičiai, kuriuos būtina įsiminti kiekvienam radistų dueto gerbėjui. Lapkričio 7-ąją Vilniaus Teatro arenoje populiarus radijo, televizijos ir klubų aikštelių duetas švęs 7-ąjį gimtadienį. Rezervuoti vietą sveikintojų eilėje galima jau šiandien.


2014-09-19 13:02

Alfo Ivanausko kulinarijos laida – tarsi mėgstamas serialas

2

„Vadinti tai tik kulinarijos laida būtų netikslu. Kadangi kulinarija jau tapusi mūsų gyvenimu, tai bus tikra gyvenimo būdo laida. Džiugu, kad mūsų naujai kuriamu televizijos laidos formatu susidomėjo ir kitų šalių kanalai, įsijunkite „Lietuvos ryto“ TV šeštadienio rytais ir viską pamatysite patys“, – šypsosi naujos laidos „VMG kulinarinis žurnalas“ autorius, išradingiausiu kulinaru Lietuvoje tituluojamas Alfas Ivanauskas.


2014-09-19 12:01

Justinas Jankevičius įgyvendino vaikystės svajonę

5

TV3 medicinos pokalbių šou „Kvieskite daktarą“ vedėjui Justinui Jankevičiui ir TV3 sporto žinių vedėjai, žurnalistei, laidos „Sportuok su mumis“ kūrėjai Vladai Musvydaitei pasitaikė galimybė susipažinti su profesionaliu beisbolo žaidėju Dovydu Neverausku. Vienintelis lietuvis, kuris žaidžia Amerikos profesionalų lygoje, atvyko į „Sportuok su mumis“ filmavimą.


Populiariausi per 24 val.