Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Istorinių serialų mėgėjams – prabangusis „Viešbutis „Grand Hotel“

Istorinių serialų mėgėjams – prabangusis „Viešbutis „Grand Hotel“

2013-05-25 12:59

LNK eteryje kartu su vasaros sezonu „Vasarok aistringai!“ startuoja ir visiškai naujas ispanų daugiaserijinis filmas „Viešbutis „Grand Hotel“, kuris bus rodomas penktadienio ir šeštadienio vakarais.

1/2

Kai Ispanijoje pasirodė vietos kino meistrų susuktas prabangusis „Viešbutis „Grand Hotel“, kritikai ir spauda jį apipylė liaupsėmis.

Istorinių serialų mėgėjams – prabangusis „Viešbutis „Grand Hotel“

1 / 2

Kai Ispanijoje pasirodė vietos kino meistrų susuktas prabangusis „Viešbutis „Grand Hotel“, kritikai ir spauda jį apipylė liaupsėmis.

Kai Ispanijoje pasirodė vietos kino meistrų susuktas prabangusis „Viešbutis „Grand Hotel“, kritikai ir spauda jį apipylė liaupsėmis.

(2 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Žymės: Grand Hotel
Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-01-29 18:07

Irenos Marozienės nesuviliojo turtingo italo pasiūlymas

38| 

Elito vakarėlių nevengianti verslininkė Irena Marozienė kategoriška – antrą kartą tekėti ji nesiryžtų. Prieš ketverius metus oficialiai išsiskyrusi moteris papasakojo apie vedybinę sutartį, kurioje buvęs vyras Vaidas Marozas buvo numatęs ne vien turtų dalybas, bet ir nuobaudas jei žmona būtų neištikima: „Vedybinės sutartys pas mus buvo dvi. Pirmojoje buvo punktas, kuriuo numatyta bauda man, jeigu aš būsiu neištikima“, – „Lietuvos ryto" televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“ atviravo I. Marozienė.


2015-01-29 16:32

Su stilinga lazdele pasirodęs G. Drukteinis sulaukė pašaipų

3

Kalbant apie vyrišką stilių ir eleganciją etiketo žinovui Giedriui Drukteiniui niekada nepritrūksta idėjų ir patarimų. Šią savaitę į LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ filmavimą jis atvyko su stilinga juoda lazdele, puošta sidabro spalvos detalėmis.


2015-01-29 16:16

Žmogų pražudžiusiam Jonui Radzevičiui – kolegų liaupsės

100|3|

Atrodo, kad girtas žmogų suvažinėjęs buvęs TV laidų ir renginių vedėjas Jonas Radzevičius vertas ne kalėjimo, o pagyrų. Toks įspūdis susidaro pasiklausius kai kurių jo kolegų ir bičiulių, rašo „Lietuvos rytas“.


2015-01-29 16:16

V. Katunskytė ašarojo: „Dukra emigravo po nepavykusio verslo“

56|3

„Dažnai koncertuoju emigrantams, ypač Amerikoje. Vos uždainuoju lyrišką dainą, jų akyse sužimba ašaros. Nesmerkiu tų žmonių dėl to, kad jie paliko Tėvynę, jie tikrai myli Lietuvą ir žada sugrįžti, kai vaikai užaugs“, – pasakojo dainininkas Romas Dambrauskas.


2015-01-29 15:24

Simona Nainė ir Viktorija Sutkutė: „Buvome tiesiog pagrobtos“

4| 

Eini sau gatve, džiaugiesi gražiu oru, ir staiga tarsi iš niekur pasirodę kaukėti vyrai tau užriša akis, įsodina į mašiną ir išveža nežinoma kryptimi – skamba kaip veiksmo filmo scenarijus.


2015-01-29 14:30

Natalijos Bunkės skyrybų drama tapo artima ir Vaidai Genytei

82|3

„Aš matau, kaip ji kenčia“, – po Vaidos Genytės pasirodymo BTV muzikiniame šou „Dainuok mano dainą“ kalbėjo Natalija Bunkė. Vaida Genytė pasirinko vieną naujesnių Natalijos dainų „Nieko asmeniško“. Žiniasklaidoje puse lūpų buvo užsiminta, kad šį kūrinį Natalija skiria buvusiam vyrui Danieliui Bunkui.


2015-01-29 14:11

Draugės nuolat išdavinėjamas vyras: „Padėkite jai apsispręsti“

6|3

Stanislovas su Greta draugavo dvejus metus, pora turi bendrą vaiką. Tačiau kartą Greta susirado kitą vyrą, Marių. Ji paliko Stanislovą, o jųdviejų atžala atsidūrė vaikų namuose.


2015-01-29 12:19

„Nepadorių“ serialų kūrėjams – mirties nuosprendžiai

5

Turkijos muilo operos sukūrė išskirtinę švelniosios galios rūšį arabiškame pasaulyje. Saudo Arabijoje dvasininkai priėmė fatvas, nurodančias mirties bausmes keliems „patvirkusių“ serialų kūrėjams.


2015-01-29 12:01

J.Leonavičiūtės partneris M. Gaižauskas: „Esu medis“

16|2

TV3 konkurse „Šok su manimi“ su modeliu Jolanta Leonavičiūte pasirodęs šokėjas Marius Gaižauskas atviras – šuoliai į vandenį jam sekasi prasti. „Esu medis“, – prisipažino 22 metų šokėjas, vis dėlto pasiryžęs dalyvauti TV3 konkurse „Šuolis“.


2015-01-28 19:09

Televizjos prievaizdai TV6 rodytame filme įžvelgė pornografiją

16

Lietuvos radijo ir televizijos komisija trečiadienį kreipėsi į generalinę prokuratūrą prašydama pradėti ikiteisminį tyrimą dėl TV6 kanalu rodyto filmo „Svajonių atostogos Karibuose“.


Populiariausi per 24 val.