Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lietuvoje nufilmuotame „Sibirietiškame auklėjime“ lietuviai nurungė patį J.Malkovichių

Lietuvoje nufilmuotame „Sibirietiškame auklėjime“ lietuviai nurungė patį J.Malkovichių

2013-11-22 10:26

Penktadienį, lapkričio 22 dieną, kino teatruose pradedamas rodyti „Sibirietiškas auklėjimas“ – filmas su Holivudo žvaigždėmis, kuriame pirmą kartą kino istorijoje pagrindiniai vaidmenys atiteko lietuviui Arnui Fedaravičiui ir Viliui Tumalavičiui, o du kartus „Oskarui“ nominuotas aktorius Johnas Malkovichius liko antrame plane. Be to, didžioji „Sibirietiško auklėjimo“ dalis nufilmuota Lietuvoje, tad žiūrėdami filmą tikrai atpažinsite daugelį sostinės vietų. Tarp jų – ir pastaruoju metu apleisti Sporto rūmai, kurių fone filme verda nuožmios kovos, ir garsioji Vlado Urbanavičiaus skulptūra „Krantinės arka“, vilniečių vadinama tiesiog vamzdžiu.

1/3

Kadrai iš filmo "Sibirietiškas auklėjimas".

Lietuvoje nufilmuotame „Sibirietiškame auklėjime“ lietuviai nurungė patį J.Malkovichių

1 / 3

Kadrai iš filmo "Sibirietiškas auklėjimas".

Kadrai iš filmo "Sibirietiškas auklėjimas".

Kadrai iš filmo "Sibirietiškas auklėjimas".

(3 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-04-28 13:18

D. Bilevičiūtė garbę gins teisme: „Kažkoks nesveikųjų klubas“

3

Neseniai į žodžių karą su vienu pramogų pasaulio žurnalistu įsivėlusi dainininkė Daina Bilevičiūtė žada kreiptis į teismą. Žurnalistas socialiniame tinkle pasidalino žinomos moters asmenine buitinės fotosesijos nuotrauka ir parašė komentarą: „Va jums visos mados infekcijos nuneštos.“ Dainininkė nejuokais supyko.


2015-04-28 12:03

Kreditų pinklės: atlikėjo Stepono Januškos sūnus skendi skolose

20|2

Lietuvoje išpopuliarėjęs greitųjų kreditų bei būsto paskolų bumas lietuvaičius klampina į šimtatūkstantines skolas. LNK laidoje „Yra kaip yra“ savo išgyvenimais dalinosi į bankų pinkles pakliuvę asmenys, o buvę teisėjai ir teisininkai diskutavo, ar naudinga bankrutuoti Lietuvoje.


2015-04-28 11:26

Modeliui K. Toleikytei patirtos patyčios vis dar kelia siaubą

30|3

Smūgiai į veidą, negailestingos patyčios, netgi teismas, kuriame skriaudikės taip ir nesuprato, ką blogo jos padarė – šiandien Karolina norėtų tai pamiršti, tačiau tai prisiminusi jos mama Kristina Toleikienė vis dar sunkiai slepia ašaras.


2015-04-27 20:57

Šaltakraujis Giedrius Drukteinis TV laidoje nesuvaldė ašarų

21|3| 

Valdžia užsimojo iki 2020 metų panaikinti visus vaikų globos namus, tačiau šių pastatų renovacijai skirta 2,6 milijono eurų. SOS kaimo vaikų interesams atstovaujanti patarėja Virginija Pleckevičienė laidoje „Yra kaip yra“ sakys, kad dabartinė globos išmoka beglobiais vaikais besirūpinančioms šeimoms – akmens amžiaus.


2015-04-27 15:51

„Emigrantų“ herojė į užsienį pabėgo nuo neištikimo vyro

6

Valerija Sarnauskaitė Lietuvoje turėjo viską – gerą darbą, uždarbį, vaikus ir artimuosius šalia. Tačiau jau 9-erius metus besikartojanti sugyventinio neištikimybė moterį privertė bėgti į Škotiją.


2015-04-27 13:14

J. Matekonytė: „Vaidyba seriale – lyg vaistai nuo Alzheimerio“

2|4

Kai telefonu skambini neblėstančio grožio aktorei Janinai Matekonytei, reikia kiek palaukti, kol ji grįžta iš sodo ir nusimauna pirštines. „Sodinu gėles…“ – švelniu balsu pasako. Ir tau atrodo, kad net matai jos šypseną. Legendinė Lietuvos teatro ir kino aktorė, 1982 metais dainavusi K.Antanėlio ir S.Gedos roko operoje „Meilė ir mirtis Veronoje“, sukurtoje pagal V. Šekspyro dramą „Romeo ir Džuljeta“, tapo pirmąja Lietuvos Džuljeta.


2015-04-27 11:53

V. Rašimas: „Padėkime žmonėms, kovojantiems su priklausomybėmis“

1|3

„Keistuolių" teatro aktorius, filologas ir pedagogas Vytautas Rašimas, šiuo metu kuriantis vaidmenį populiariame pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. rodomame TV3 seriale „Tobula kopija“, įsitikinęs – bendra mūsų visuomenės problema yra perdėtas stereotipų laikymasis. „Reikia išmokti į žmogų žvelgti giliau“, – sako šypsodamasis aktorius.


2015-04-27 09:44

Lietuvos supermiesto vardą išsaugojo Klaipėda

6

Šį sekmadienį LNK eteryje finišavo savaitgalių laida „Lietuvos supermiestas“. Tiesioginės transliacijos metu paaiškėjo, kad po tris mėnesius trukusios kovos garbingą supermiesto titulą išsaugojo Klaipėda, superfinale laimėjusi prieš itin stiprią varžovę – Plungę.


2015-04-26 22:28

„Chorų karuose" ties finalo slenksčiu suklupo panevėžiečiai

10

Sekmadienio vakarą televizorių ekranuose užvirė aistros – TV3 muzikinis projektas „Chorų karai“ pasiekė pusfinalį. Dėl patekimo į finalą grūmėsi Lietuvos aklųjų, Kauno, Jonavos, Panevėžio ir Šiaulių chorai.


2015-04-26 12:58

Prieš „Lietuvos supermiesto“ finalą – vedėjų liaupsės Klaipėdai

1|2

Nors savo provokacijomis aštrialiežuviai radijo ir televizijos piratai, radistai Rolandas Mackevičius ir Jonas Nainys, jau yra privertę raudonuoti ne vieną žymų Lietuvos žmogų, patys jie toli gražu nesijaučia visada esantys geriausi. Kas galėtų bauginti ne vienerius metu eteryje ir scenoje dirbančius vyrus?


Populiariausi per 24 val.