Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lietuvoje nufilmuotame „Sibirietiškame auklėjime“ lietuviai nurungė patį J.Malkovichių

Lietuvoje nufilmuotame „Sibirietiškame auklėjime“ lietuviai nurungė patį J.Malkovichių

2013-11-22 10:26

Penktadienį, lapkričio 22 dieną, kino teatruose pradedamas rodyti „Sibirietiškas auklėjimas“ – filmas su Holivudo žvaigždėmis, kuriame pirmą kartą kino istorijoje pagrindiniai vaidmenys atiteko lietuviui Arnui Fedaravičiui ir Viliui Tumalavičiui, o du kartus „Oskarui“ nominuotas aktorius Johnas Malkovichius liko antrame plane. Be to, didžioji „Sibirietiško auklėjimo“ dalis nufilmuota Lietuvoje, tad žiūrėdami filmą tikrai atpažinsite daugelį sostinės vietų. Tarp jų – ir pastaruoju metu apleisti Sporto rūmai, kurių fone filme verda nuožmios kovos, ir garsioji Vlado Urbanavičiaus skulptūra „Krantinės arka“, vilniečių vadinama tiesiog vamzdžiu.

1/3

Kadrai iš filmo "Sibirietiškas auklėjimas".

Lietuvoje nufilmuotame „Sibirietiškame auklėjime“ lietuviai nurungė patį J.Malkovichių

1 / 3

Kadrai iš filmo "Sibirietiškas auklėjimas".

Kadrai iš filmo "Sibirietiškas auklėjimas".

Kadrai iš filmo "Sibirietiškas auklėjimas".

(3 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-08-23 21:16

„Teleloto“ vedėją V. Zuikauską į televiziją pastūmėjo sužadėtinė

5

„Džiaugtis žmonių sėkme – bene geriausias darbas pasaulyje“, – tvirtina naujieji televizijos žaidimo „Teleloto“ (LNK) vedėjai Vytenis Sinkevičius (40 m.) ir Vitalijus Zuikauskas (32 m.).


2014-08-23 10:00

Kūdikio besilaukianti I. Stonkuvienė atsisakė darbų televizijoje

28|4

Aktorė Indrė Stonkuvienė (28 m.) atsisakė kelių pasiūlymų nuo rudens vesti televizijos laidas. Priežastis – ji su vyru aktoriumi Mantu Stonkumi (27 m.) laukia šeimos pagausėjimo.


2014-08-22 17:28

K. Krivickas tardymo izoliatoriuje užfiksuotas su gražuole

69|3

Tardymo izoliatorius, prieblanda, šaunamasis ginklas ir antrankiais prie stalo prirakinta ilgakojė, tobulų linijų bei iškilumų gražuolė – tokioje pikantiškoje situacijoje buvo užfiksuotas garsus prodiuseris, „Lietuvos ryto“ televizijos kriminalinių kronikų laidos „Nusikaltimas ir bausmė“ vedėjas Kristupas Krivickas.


2014-08-22 15:32

Ridas Žirgulis: vyrai neužauga, tik jų žaislai pasidaro didesni

1

Jis – žinomas TV eterio balsas. Jau gerus 20 metų aktorius Ridas Žirgulis įgarsina filmus, animacinius filmukus, yra oficialus LNK balsas ir, kaip pats juokiasi, nežino, kodėl gi jam taip puikiai sekasi. „Mokiausi dirbti su kūnu, veido mimikomis, o išėjp, kad mano balsas geriausiai atlieka visus darbus“, - juokėsi vyras.


2014-08-22 15:26

LRT laidą „Tautos balsas“ ves ne tik Edmundas Jakilaitis

Naujajame LRT sezone žiūrovai išvys neįprastą projektą „Tautos balsas“ – pokalbių laidą taksi automobilyje. Už taksi vairo sės ne tik Edmundas Jakilaitis, bet ir kiti LRT laidų vedėjai ir visuomenės veikėjai, pavyzdžiui, Edita Mildažytė, Andrius Tapinas, Andrius Mamontovas.


2014-08-22 12:34

Vlados Musvydaitės išbandymas jūros viduryje

4

Nuo rugsėjo 7 dienos sekmadieniais 9.00 val. TV3 žiūrovus jau penktąjį sezoną rytais žadins laida „Sportuok su mumis“. Jos vedėja Vlada Musvydaitė, nors per kelerius metus išbandžiusi daugiau kaip 40 sporto šakų, vis dėlto nusprendė, kad pats laikas atsinaujinti ir laidoms įpūsti naujo vėjo.


2014-08-21 19:33

Nijolės Pareigytės-Rukaitienės karjeroje - dideli pokyčiai

69|2

Dar visai neseniai susilaukusi savo pirmosios atžalos atlikėja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė mėgavosi ramybe ir jaukia šeimos aplinka. „Atrodė, kad televizijos projektai ir viliojantys pasiūlymai išeiti į viešumą nebus įdomūs dar ilgai, tačiau išgirdusi pasiūlymą vesti laidą moterims suklusau ir supratau, kad čia slypi labai daug neatsakytų klausimų ir įdomybių“, – sako Nijolė paklausta, kodėl auginanti vienų metukų atžalą ji grįžta į eterį. 


2014-08-21 16:28

„Auksiniame balse“ Andrių Rožicką keičia Giedrius Savickas

4

Muzikinis projektas „Auksinis balsas“ rugsėjo 20 d. ir vėl sugrįžta į LRT eterį. Paaiškėjo, kad laidą ves naujas duetas – Giedrius Savickas ir paslaptinga moteris.


2014-08-21 15:47

TV3 žvaigždės taiklumu varžėsi su kariškiais

1|3

Ketvirtadienį buvo pristatytas dokumentinis projektas „Ginklo broliai“. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje ginklus į rankas paėmė dvi komandos: „Ginklo brolių“ dalyvių trijulė ir trys TV3 eterio žvaigždės.


2014-08-21 11:35

R. Ščiogolevaitė pademonstravo po gimdymo susigrąžintą figūrą

78|4| 

Jau netrukus TV3 eteryje – rudens sezono naujienų lietus. Viena įdomiausių ir netikėčiausių naujojo sezono premjerų – ginčų laida „Ginčas be taisyklių“. Naujo formato laidą patikėta vesti itin stipriam eterio duetui: laidų vedėjui ir kūrėjui Kristupui Krivickui ir jo iššūkį priėmusiai griežtai, bet labai žavingai Rūtai Ščiogolevaitei.


Populiariausi per 24 val.