„Paslapčių namų“ savaitės finalo rezultatai suerzino visus projekto dalyvius

„Paslapčių namų“ savaitės finalo rezultatai suerzino visus projekto dalyvius


2013-04-13 21:06

Šeštadieniai realybės šou „Paslapčių namai“ dalyviams yra ypatinga diena. Būtent tuomet du šou dalyviai atsiduria ties iškritimo riba. Šį šeštadienį, per projekto mediumą, dėl išlikimo kovojo Dileta ir Jolita.

1/1

Mediumo proga projekto nepaliko nei Jolita, nei Dileta. TV3

„Paslapčių namų“ savaitės finalo rezultatai suerzino visus projekto dalyvius

1 / 1

Mediumo proga projekto nepaliko nei Jolita, nei Dileta. TV3

(1 nuotraukos) TV3

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-09-03 17:51

Monika Šedžiuvienė prabilo apie jos vyrą atakuojančias gerbėjas

10

Ar iš tiesų žlunga santuoka grįsta meile? O vyro ir moters santykiais dažniau statomi ant tikro sandorio pamatų – tu man pinigus, aš tau jaunystę, tu man statusą – aš tau grožį ir malonumą... – pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ klausė vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.


2015-09-03 16:51

Katažina Zvonkuvienė pradeda kelionę po Vilniaus kraštą

Sekmadienį LRT televizijos eteryje prasideda pirma Vilniaus kraštui skirta laida „Misijos: Vilnija“. Laidos vedėja, žinoma atlikėja Katažina Zvonkuvienė pakvies į gimtąjį savo kaimą, kur ją pasitiks iki šiol viešumos vengusi mama Halina. Kokia yra Pietryčių Lietuvos kasdienybė?


2015-09-03 13:28

Paaiškėjo, kas sieja L. Čepukaitę ir L. Čepracką

9

Vasarą vis pasirodydavusios žinutės apie kartu laiką leidžiančius šefą Liutaurą Čepracką ir buvusią Lietuvos atstovę „Eurovizijoje“ Laurą Čepukaitę kurstė smalsumą apie judviejų santykius. Ne paslaptis, kad moteris neseniai išsiskyrė su vyru, o savo kulinariniu virtuoziškumu žavintis šefas taip pat iki šiol buvo vienišas.


2015-09-03 12:52

Prezidentūrą palikęs M. Naudžius grįžta į televiziją

16|2

Prezidentės Dalios Grybauskaitės atstovo spaudai darbą išmėginęs žurnalistas ir prodiuseris Modestas Naudžius nuo rudens sugrįžta į buvusią darbovietę – LRT televiziją.


2015-09-03 12:30

Ugniaus Kiguolio ir savo sūnaus bėdas sprendžia ir Kauno meras

108|3

Kaune susipliekė elitas – milijonierius Ugnius Kiguolis supyko ant milijonieriaus Visvaldo Matijošaičio sūnaus Dainiaus, kuris Moniką Šalčiūtę ir Ugnių Kiguolį išvadino šaltiena ir kugeliu. Kugelis tai neva Kiguolis, o Šaltiena – Šalčiūtė.


2015-09-03 11:37

Valinskų vila Kipre – užuovėja ir šeimininkams, ir jų draugams

77|3

Prieš aštuonerius metus atostogų į Šiaurės Kipro respubliką atvažiavusi garsi Lietuvos pora neįsivaizdavo, kad ši kelionė taps lemtinga. Nekilnojamuoju turtu prekiaujantis bičiulis pasiūlė Valinskams pasivažinėti ir apžiūrėti jo valdas.


2015-09-03 07:57

K. Rimdžius negali pamiršti I. Stasiulevičiūtės „sijono-diržo“

26|4

Stiliaus ekspertas Kęstas Rimdžius savo kolegę Ievą Stasiulevičiūtę ne kartą yra pavadinęs viena žaviausių Lietuvos stiliaus ikonų. Tačiau Ievai teko nurausti, mat Kęstas atvirai išpasakojo, koks buvo Ievos įvaizdis jiems susipažinus.


2015-09-02 18:46

Filmo herojui Radžiui daugiausia sunkumų sukėlė intymios scenos

45|4

Jau netrukus LNK žiūrovai visą būrį Lietuvos žvaigždžių išvys Roberto Razmos režisuotame muzikiniame filme „Didžioji derliaus šventė“ – čia aktoriais tapo tokios grupės kaip „Pop Ladies“, „Olialia pupytės“, „Džentelmenai“, „Čilinam“, „Man-go“, taip pat ir atlikėjai Vaida Genytė, Radži, Eglė Jakštytė ir kiti.


2015-09-02 15:38

Beata Nicholson pripažino iš naujo įsimylėjusi

4|4

Nors naujajame sezone į LNK sugrįžusiai kulinarei Beatai Nicholson filmavimo aikštelė yra viena iš jos darbo vietų, moteris atrado būdą, kaip joje ir pailsėti. Pasirodo, tam tereikia geros kompanijos ir daug garsaus juoko – būtent tai ji ir gavo tapusi laidos dalyve.


2015-09-02 15:37

Laidos premjeroje – A. Valinsko flirtas su kolege M. Vaičiulyte

4

TV3 televizijos žiūrovai verks ir juoksis, tarsi lupdami daugiasluoksnį svogūną – laidos „Svogūnų Lietuva“ premjeroje bus visko: laukia ypatingi studijos svečiai, muzikiniai pasirodymai ir, žinoma, pirmieji apdovanojimai.


Populiariausi per 24 val.