Šiurpioje avarijoje Dž. Butkutei gyvybę išgelbėjo pranašiška Elegijaus nuojauta

Šiurpioje avarijoje Dž. Butkutei gyvybę išgelbėjo pranašiška Elegijaus nuojauta


2013-01-24 13:06

„Kai su Elegijumi važiavome automobiliu, staiga jis man liepė užsisegti saugos diržą. Nustebau, nes Elegijus jau įpratęs, kad visuomet važiuoju neprisisegusi diržo. Prisisegiau, o po 10 minučių mes jau buvome griovyje“, – šiurpios avarijos detales šį vakarą TV3 laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ dėstys Lietuvos pop scenos deivė Džordana Butkutė. Kokia mistinė nuojauta apsaugojo Elegijų ir jo žmoną nuo tragiškos nelaimės?

1/1

Šiurpioje avarijoje Dž. Butkutei gyvybę išgelbėjo pranašiška Elegijaus nuojauta. TV3

Šiurpioje avarijoje Dž. Butkutei gyvybę išgelbėjo pranašiška Elegijaus nuojauta

1 / 1

Šiurpioje avarijoje Dž. Butkutei gyvybę išgelbėjo pranašiška Elegijaus nuojauta. TV3

(1 nuotraukos) TV3

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-05-22 10:06

Našlys V. Matijošaitis atviras – jo dėmesį atkreiptų tik „ryža“

27|

Naujasis Kauno meras Visvaldas Matijošaitis prisipažįsta: kol kas sunku apsiprasti naujoje darbo vietoje. Jam iki šiol neįprasta, kai pavaldiniai kreipiasi „pone“. Tačiau labiausiai milijonieriui merui trūksta to, kad nebegali patarimo paklausti žmonos Irenos.


2015-05-21 16:30

„Moterų akademijos“ įkūrėja su vyru elgiasi kaip su karaliumi

2

Šį ketvirtadienio vakarą LNK televizijos laidoje „Valanda su Rūta“ – amžina diskusija apie tai, kaip moterims išlaikyti darnią santuoką, kaip nepamiršti savo tikslų ir kaip suderinti šeimą bei karjerą.


2015-05-21 16:16

Kodėl kovotojo su gėjais P. Gražulio lovoje moters – nė kvapo?

40| 

Prieš porą metų išsiskyręs Seimo narys Petras Gražulis (56 m.) tikino mokąs visus tradiciškai moterims priskiriamus darbus. Beveik 20 metų Seime esantis P.Gražulis prisipažino, kad neįsivaizduoja savęs dirbančio kitą darbą, todėl iš kailio neriasi dėl rinkėjų.


2015-05-21 10:46

Vestuvių vedėjas D. Palivonas: „Myliu taksus, nes jie kaip aš!“

Ar gali taip būti, kad per kelis mėnesius žinomiausio Lietuvoje vestuvių vedėjo Dainiaus Palivono šeima imtų ir padidėtų? „Šį kartą susirinkome beveik visi, – „Lietuvos ryto“ žaidimo „Šeima – jėga!“ studijoje tikino Dainius. – Taksą Grikį atsivežėme, trūksta tik sfinksų veislės katino Niko.“ Ar studijoje pasirodęs ilgaplaukis taksas atneš laimę Dainiaus šeimai žaidimo pusfinalyje, pamatysime jau šį sekmadienį 17.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.


2015-05-20 17:43

Stilistės atkirtis M. Petruškevičiui: „Nesu mačiusi jo darbų“

21|4

Senokai televizijos eteryje nematytas stilistas ir floristas Mantas Petruškevičius pradžiugins savo gerbėjus. Žodžio kišenėje neieškantis žinomas vyras pasidalins savo profesionaliomis pastabomis su jaunaisiais kolegomis TV3 laidoje „Aš – stilistas!“.


2015-05-20 16:14

Aktoriui D. Stončiui nėra malonu vaidinti smurtautoją

12

„Visą laiką norėjau tapti aktoriumi“, – atskleidė Dovydas Stončius (28m.). Teatro judėjimui „No theatre“ priklausantis aktorius televizijoje – naujas veidas, bet teatre yra sukūręs ne vieną emocionalų ir svarbų vaidmenį.


2015-05-20 12:34

A. Puklevičius: „Po filmo kartais kyla klausimas: ką žiūrėjau?“

2|5

Instrukcija. Nesu iš tų žmonių, kurie namuose knygas laiko sudėliotas pagal žanrą, kurių netgi stiklinės turi ant dugno santūrią etiketę „stiklinė“ ir kurie visur reikalauja aiškumo.


2015-05-20 11:44

Kokias klaidas poros daro santykiuose?

3

Kodėl didžiulė meilė virto kančia – tokį klausimą sprendžia ne tik LNK realybės dramos „Paskutinis šansas“ poros, bet ir dauguma Lietuvos šeimų. Atsakymų daug ir jie labai paprasti, o kartais net absurdiškai juokingi. Kokie jie – sužinos visi, kurie jau šį trečiadienio vakarą įsijungs LNK porų terapijos projektą. „Visos poros priėjo emocinę kryžkelę, kai kurie nebegali žiūrėti vienas į kitą, nes iškilo visos problemos, todėl su Inga nusprendėme pakeisti žaidimo taisykles ir sumaišyti poras“, – pasakoja psichologas Tomas Lagūnavičius.


2015-05-20 11:40

Pagrindinį vaidmenį filme „Tarp pilkų debesų“ atliks Bel Powley

Vienas didžiausių kino portalų pasaulyje „Hollywood Reporter“ pranešė, kad ,“New York Times“ bestselerio, Rutos Sepetys knygos „Tarp pilkų debesų“ ekranizacijoje pagrindinį į Sibirą su šeima ištremtos merginos Linos vaidmenį atliks aktorė Bel Powley.


2015-05-20 10:20

Paaiškėjo, kas užims antrąją „Lietuvos balso“ mokytojo kėdę

3

Galingiausio LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ naujienos aidi per visą pramogų pasaulį. Scenos deivė Rūta Ščiogolevaitė sėdasi į mokytojų kėdę, o jaunimo dievukai radistai perima vedėjų mikrofonus.


Populiariausi per 24 val.