Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiurpioje avarijoje Dž. Butkutei gyvybę išgelbėjo pranašiška Elegijaus nuojauta

Šiurpioje avarijoje Dž. Butkutei gyvybę išgelbėjo pranašiška Elegijaus nuojauta

2013-01-24 13:06

„Kai su Elegijumi važiavome automobiliu, staiga jis man liepė užsisegti saugos diržą. Nustebau, nes Elegijus jau įpratęs, kad visuomet važiuoju neprisisegusi diržo. Prisisegiau, o po 10 minučių mes jau buvome griovyje“, – šiurpios avarijos detales šį vakarą TV3 laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ dėstys Lietuvos pop scenos deivė Džordana Butkutė. Kokia mistinė nuojauta apsaugojo Elegijų ir jo žmoną nuo tragiškos nelaimės?

1/1

Šiurpioje avarijoje Dž. Butkutei gyvybę išgelbėjo pranašiška Elegijaus nuojauta. TV3

Šiurpioje avarijoje Dž. Butkutei gyvybę išgelbėjo pranašiška Elegijaus nuojauta

1 / 1

Šiurpioje avarijoje Dž. Butkutei gyvybę išgelbėjo pranašiška Elegijaus nuojauta. TV3

(1 nuotraukos) TV3

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-04-21 12:41

Garsus tarologas L. Malinauskas: „Šedžių žvaigždė nusileido“

2

Šių dienų aktualija – verslininko Andriaus Šedžiaus ir jo žmonos – merginų pop grupės „POP Ladies“ narės Monikos santuoka yra atsidūrusi ant skyrybų slenksčio.


2015-04-21 11:30

Vestuvių muzikanto draugė terapijoje paplūdo ašaromis

4

Vestuvių muzikantas Arūnas Jocys (42 m.) ir jo mylimoji Kristina Vladičkaitė (28 m.) iš pradžių sakė, kad jų šeimoje – tik kvailos problemos. „Ji pyksta, kad valgau iš to paties dubenio kaip ir šuo“, – prieš atvykstant į porų terapiją LNK „Paskutiniame šanse“ juokavo dainininkas, bet tai, kas nutiko pabendravus su psichologu ir grupinių užsiėmimų metu, šokiravo visus.


2015-04-20 20:17

Skaiva Jasevičiūtė pirmą kartą prabilo apie savo mylimąjį

66

„Taip, aš esu senmergė, kuri miega su šunimis“, – juokėsi televizijos ir radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė, prisiminusi mėgstamiausią komentarą apie save. Tačiau ši garsi moteris jau kurį laiką gyvena ne tik su savo dievinamais taksais, bet ir su mylimu vyru, su kuriuo neseniai įsikraustė į nuosavus jaukius namus.


2015-04-20 16:29

Profesorius B. Dainys televizijos laidoje parodė penio implantą

27

Kas kaltas dėl dabartinio vyrų požiūrio į moteris – mūsų mentalitetas, o gal švietimo trūkumas? LNK laidoje „Yra kaip yra“ pirmadienio vakarą – moterų, vyrų bei gydytojų diskusija apie tai, ar gerai vyrams turėti daug moterų bei kaip tai gali atsiliepti vyrų sveikatai.


2015-04-20 15:49

Dainininkas A. Karpavičius santykius gelbėja televizijoje

3|4

Jau šį trečiadienį visa Lietuva naujojoje LNK realybės dramoje „Paskutinis šansas“ išvys muzikinio projekto nugalėtojo ir renginių organizatoriaus Airido Karpavičiaus šeimyninę dramą. Jo mylimoji Oksana niekaip negali susitaikyti su Airido gerbėjomis.


2015-04-20 15:00

Su trenksmu grįžtančio „X Faktoriaus" teisėja tapo Jazzu

20|2

Milžiniško populiarumo visame pasaulyje sulaukęs, du sezonus Lietuvoje itin sėkmingai gyvavęs muzikinis projektas „X Faktorius“ sugrįžta! Visi, turintys dainavimo talentą, charizmą ir trokštantys išgarsėti, kviečiami pildyti dalyvių anketas internete, o jau nuo šios savaitės – apsilankyti projekto atvirų durų dienose.


2015-04-20 12:27

Gražuolė R. Narkūnaitė tęsia aktorės karjerą televizijoje

5|3

TV3 seriale „Pasmerkti 3“ sužibėjusi Renata Narkūnaitė toliau tęsia savo karjerą ekrane – grožio konkursų nugalėtoja, „Olialia“ projekte išgarsėjusi mergina vaidina naujame detektyviniame TV3 seriale „Tobula kopija“.


2015-04-20 11:19

D. Morozovaitė po kiekvieno gimdymo vis lieknėja

Teatro ir kino aktorė Dalia Morozovaitė labiau panaši į vietoje nenustygstančią studentę, nei į ištekėjusią dviejų vaikų mamą. „Turiu būti dėkinga gamtai, kad po dviejų gimdymų sulieknėjau, o ne atvirkščiai“, – nusišypsojo moteris.


2015-04-20 11:07

Dėl Lietuvos supermiesto titulo kovos Klaipėda ir Plungė

5|3

LNK laidoje „Lietuvos supermiestas“ po itin dramatiškos kovos krito Telšių komanda ir jos kapitonas, baleto primarijus Nerijus Juška. Šį kartą Telšiai, kurie už taisyklių nesilaikymą sporto rungtyje net buvo diskvalifikuoti, surinko ir mažiausiai komisijos širdžių, ir sulaukė mažiausiai palaikymo skambučių. Jų pasitraukimas lėmė, kad šį sekmadienį žaidimo superfinale kovos Klaipėda ir Plungė.


2015-04-20 11:05

Lovoje – su Gintare Karaliūnaite-Canuel

145|11|

„Jau beveik metus pusryčiauju valgomajame, bet neabejoju, kad grįš laikai, kai rytais vėl mėgausiuosi vyro atnešta kvapnia kava lovoje“, – teigė dainininkė G.Karaliūnaitė-Canuel (36 m.).


Populiariausi per 24 val.