Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiurpioje avarijoje Dž. Butkutei gyvybę išgelbėjo pranašiška Elegijaus nuojauta

Šiurpioje avarijoje Dž. Butkutei gyvybę išgelbėjo pranašiška Elegijaus nuojauta

2013-01-24 13:06

„Kai su Elegijumi važiavome automobiliu, staiga jis man liepė užsisegti saugos diržą. Nustebau, nes Elegijus jau įpratęs, kad visuomet važiuoju neprisisegusi diržo. Prisisegiau, o po 10 minučių mes jau buvome griovyje“, – šiurpios avarijos detales šį vakarą TV3 laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ dėstys Lietuvos pop scenos deivė Džordana Butkutė. Kokia mistinė nuojauta apsaugojo Elegijų ir jo žmoną nuo tragiškos nelaimės?

1/1

Šiurpioje avarijoje Dž. Butkutei gyvybę išgelbėjo pranašiška Elegijaus nuojauta. TV3

Šiurpioje avarijoje Dž. Butkutei gyvybę išgelbėjo pranašiška Elegijaus nuojauta

1 / 1

Šiurpioje avarijoje Dž. Butkutei gyvybę išgelbėjo pranašiška Elegijaus nuojauta. TV3

(1 nuotraukos) TV3

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-03-27 20:30

Irūna Puzaraitė tėškė tortą Jonui Nainiui į veidą

76|3

Dainininkė Irūna Puzaraitė ne kartą yra deklaravusi meilę savo gimtajai Marijampolei. Tačiau tokių drastiškų veiksmų iš jos nesitikėjo niekas. Gindama miesto garbę mergina laidos filmavime šveitė tortą vienam iš vedėjų – radistui Jonui Nainiui – į veidą.


2015-03-27 15:26

Futbolininkas E. Jankauskas ėmėsi akrobatinių triukų ant batuto

1|3| 

Neseniai 40 metų jubiliejų minėjęs vienas geriausių visų laikų Lietuvos futbolininkų Edgaras Jankauskas, net ir baigęs profesionalo karjerą, neapleidžia aktyvios fizinės veiklos. Gimtadienio staigmeną jam pateikusi TV3 laidos „Mitybos ir sporto balansas“ vedėja Vlada Musvydaitė įkalbėjo sportininką ryžtis valandos treniruotei ant batutų.


2015-03-27 15:08

Po operacijų mergina savyje neranda nė vieno trūkumo

6|5

Savo išvaizda nepatenkinta panevėžietė Eglė Geležinytė daug metų kovojo su veido randais, buvo nepatenkinta savo nosimi, išgyveno dėl kreivų pageltusių dantų. TV3 pokyčių realybės šou „Svajonių nuotaka“ profesionalų komanda pasirūpino, kad Eglės kompleksai pasiliktų praeityje.


2015-03-27 15:07

Šokėja Kristina Navickaitė-Tina tapo gundančia katyte

5|19| 

Nors dauguma moterų staigmenas mėgsta, tačiau šįkart dailiosios lyties atstovės Klaipėdoje buvo išties nustebusios – miesto gatvėse buvo pastebėtas paslaptingas kaukėtas vyras, dalijantis praeivėms geltonas tulpes ir mielai besifotografuojantis kartu. Paaiškėjo, kad dosnus nepažįstamasis – Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro choreografas Aurelijus Liškauskas, šį savaitgalį dalyvausiantis projekto „Delfinai ir žvaigždės“ finale Klaipėdos delfinariume.


2015-03-27 13:42

Režisierius A.Šlepikas anksčiau dirbo šaltkalviu-tekintoju

2|6

Aktorius, režisierius, rašytojas Alvydas Šlepikas į naują, vos prieš porą savaičių pasirodžiusį TV3 televizijos filmą „Puolusių angelų miestas“ nėrė stačia galva – jis ne tik režisuoja, bet ir atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. „Tai ne pirmas kartas, kai vaidinu ir režisuoju vienu metu, – pripažino A. Šlepikas. – Be to, dirbame kartu su režisiere Kristina Kunčinaite – vienas kitam padedame ir patariame.“


2015-03-27 12:41

„Chorų karų“ intriga: kuris choras kris pirmasis?

TV3 televizijos muzikinio projekto „Chorų karai“ 6-ojo sezono antrojoje laidoje skambės dainos apie meilę. Su visais chorais uždainuos ir projekto vedėjai – Indrė Kavaliauskaitė ir Mindaugas Stasiulis. Indrė jau repetuoja „Nemylėjau tavęs“ kūrinio eilutes.


2015-03-27 10:40

Žvaigždžių varžytuvės „Aš tikrai myliu Lietuvą“ sugrįžta

Pozityvaus, visai šeimai skirto projekto „Aš tikrai myliu Lietuvą“ premjera TV3 eteryje Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, vasario 16-ąją, sulaukė didžiulio žiūrovų susidomėjimo ir puikių įvertinimų, tad laida sugrįžta ir nuo balandžio 2 bus rodoma kas savaitę.


2015-03-27 10:28

L.Salasevičius: tą pačią suknelę galite dėvėti du kartus

Vienas populiariausių šiandienos Lietuvos dizainerių Liutauras Salasevičius, savo kurtomis suknelėmis damas paverčiantis paslaptingomis ir rafinuotomis „miesto raganomis" tvirtina, kad taisyklė, draudžianti tą pačią sunkelę dėvėti su kartus, yra tiesiog išgalvota.


2015-03-27 09:57

„Sirenų“ lyderė Renata Klimaitytė papasakojo apie šeimą ir namus

3

Merginų muzikinė grupė „Kitokios“ žiniasklaidoje spėjo išgarsėti ne tik dainomis, bet ir skandalais. Išsiskyrusi su kolegėmis ir ilgai kovojusi dėl grupės pavadinimo, atrodo, šiandien Renata Klimaitytė atsikratė praeities šleifo: nurijusi nuoskaudas įkūrė naują grupę „Sirenos“ ir tapo jos lydere.


2015-03-26 18:08

Per filmavimą G. Gurevičiūtei prireikė skubios medikų pagalbos

33|4

Trys geriausios draugės – Gintarė Gurevičiūtė, Simona Albavičiūtė-Bandita ir Silva Rindzevičiūtė – Borakajaus saloje išmėgino ekstremaliausias vandens pramogas.


Populiariausi per 24 val.