Šiurpioje avarijoje Dž. Butkutei gyvybę išgelbėjo pranašiška Elegijaus nuojauta

Šiurpioje avarijoje Dž. Butkutei gyvybę išgelbėjo pranašiška Elegijaus nuojauta


2013-01-24 13:06

„Kai su Elegijumi važiavome automobiliu, staiga jis man liepė užsisegti saugos diržą. Nustebau, nes Elegijus jau įpratęs, kad visuomet važiuoju neprisisegusi diržo. Prisisegiau, o po 10 minučių mes jau buvome griovyje“, – šiurpios avarijos detales šį vakarą TV3 laidoje „Nuodėmių dešimtukas“ dėstys Lietuvos pop scenos deivė Džordana Butkutė. Kokia mistinė nuojauta apsaugojo Elegijų ir jo žmoną nuo tragiškos nelaimės?

1/1

Šiurpioje avarijoje Dž. Butkutei gyvybę išgelbėjo pranašiška Elegijaus nuojauta. TV3

Šiurpioje avarijoje Dž. Butkutei gyvybę išgelbėjo pranašiška Elegijaus nuojauta

1 / 1

Šiurpioje avarijoje Dž. Butkutei gyvybę išgelbėjo pranašiška Elegijaus nuojauta. TV3

(1 nuotraukos) TV3

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-07-28 17:26

Populiariame britų televizijos šou pergalės sieks lietuvė Ugnė

18|2

Didžiojoje Britanijoje transliuojamo kulinarinio šou „The Great British Bake Off“ naujausiame sezone dėl geriausio kulinaro vardo varžysis ir lietuvė Ugnė Bubnaitytė (32 m.).


2015-07-28 13:29

Singapūro lietuvė Milda: „Vaikų čia neauginčiau!“

7|2

„Tai tarsi gyvenimas muilo burbule. Viskas sterilu, saugu, atnešta ant lėkštutės. Šioje šalyje gimusiems vaikams gyvenime mažai dėl ko tenka stengtis, priešingai nei mums, lietuviams. Jie užauga tarsi izoliuoti, nors ir viskuo aprūpinti. Čia savo vaikų neauginčiau“, – sako jau ketverius metus brangiausiame pasaulio mieste gyvenanti panevėžietė Milda Ratkelytė.


2015-07-28 12:15

Atskleista, kokiam televizijos projektui diriguos A. Valinskas

3|3

„Juokas iki ašarų ir pro ašaras!“ – sako pramogų pasaulio senbuvis, prodiuseris, televizijos laidų vedėjas Arūnas Valinskas, pristatydamas naujausią savo projektą „Svogūnų Lietuva“. Šią premjerą žiūrovai išvys TV3 rudens sezone jau rugsėjį. Nuo šiol svogūnai Lietuvoje bus dalinami ne vieną kartą per metus, o kiekvieną savaitę.


2015-07-27 19:25

Irena Starošaitė vos nemirė laikydamasi drastiškos dietos

41

Po trumpų vasaros atostogų į dvidešimtąjį gimtadienį pasitinkančios LNK televizijos eterį grįžta žiūrimiausia laida „Valanda su Rūta“. Jau kitą savaitę vasarinė „Valandos su Rūta“ studija pražys rekordine gėlių jūra, o laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė pakvies pakalbėti pačiomis įvairiausiomis temomis – nuo smagių nuotykių kelionėse iki skaudžių išpažinčių.


2015-07-26 15:41

Kaune filmuojama Donato Ulvydo istorinė drama „Emilija“

6|35

Tai, kas jau dabar vyksta Kauno mieste – galime vadinti nepaprastais įvykiais ir kuriama miesto legenda. Šį savaitgalį režisierius Donatas Ulvydas filmavo Kaune savo naujausią kino juostą „Emilija“.


2015-07-25 14:54

„Amerikietiškoje siaubo istorijoje“ – Lady Gaga ir N. Campbell

1

Supermanekenė Naomi Campbell tęsia televizijos aktorės karjerą, sutikusi dalyvauti serialo „Amerikietiška siaubo istorija“ (American Horror Story) naujajame sezone „Viešbutis“ (Hotel).


2015-07-24 19:47

Seimo narė D. Teišerskytė bijo, kad vyras iš jos atims namus

148|14| 

Seimo narė Dalia Teišerskytė televizijos žiūrovams atverė savo vasaros sodybos duris. Kauno rajone, Braziūkų kaimelyje, šimtamečių ąžuolų apsuptyje, politikė gyvena ne ištaigingoje viloje, bet mokykloje.


2015-07-24 16:21

Ali Gadžijevo džiaugsmai: maloni tėvystė ir televizijos laida

4

Viename sostinės pramoniniame rajone įsikūrusiame ceche intensyviai triūsia konditerijos ekspertų ir televizijos profesionalų komanda. Metalines duris puošia užrašas „Tylos. Vyksta filmavimas. Čia TV3 televizijos naujam sezonui ruošiasi konditeris Ali Gadžijevas, kurį žiūrovai išvys jau rugsėjį laidoje „Gardu Gardu“.


2015-07-24 12:53

Kulinaras Liutauras Čeprackas: „Vyrai yra geresni kulinarai“

4|5

Garsiausias Lietuvos šefas Liutauras Čeprackas jau ruošiasi skaniausiai LNK televizijos naujienai – laidai „Lietuvos superšefas“, kuri vyks jo paties kulinarijos ir meno lofte „Gastronomika“. Pirmoji dalyvių atranka sutraukė kulinarijos profesionalus ir entuziastus iš visos Lietuvos. Kita dalyvių atranka trečiadienį vyks Kaune.


2015-07-23 20:26

Garsenybių apsupty pristatyta lietuviška kriminalinė komedija

27|38

TV3 televizija ketvirtadienio vakarą pakvietė į Vilniaus oro uostą. Čia originaliai pristatytas naujas serialas – kriminalinė komedija „Bruto ir Neto“.


Populiariausi per 24 val.