Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Sportuok su mumis“ herojė pademonstruos trijų mėnesių treniruočių rezultatą

„Sportuok su mumis“ herojė pademonstruos trijų mėnesių treniruočių rezultatą

2013-05-31 15:25

„Atsisveikiname su žiūrovais iki rudens. Esu labai laiminga, nes kiekvieną sekmadienį prisidėjome prie to, kad lietuviai norėtų sportuoti. Neįtikėtina, kad visi aplink tik ir šneka apie sportą, Vingio parke vos yra vietos, mat čia visi atskuba bėgioti. Žvaigždės, kurios pradėjo sportuoti mūsų laidoje, taip užsikrėtė šiuo pomėgiu, kad iki šiol intensyviai treniruojasi“, – džiaugsmo jau šį sekmadienį 10.30 val. neslėps TV3 laidos „Sportuok su mumis“ vedėja Vlada Musvydaitė.

1/3

„Sportuok su mumis“ vedėja Vlada Musvydaitė. TV3

„Sportuok su mumis“ herojė pademonstruos trijų mėnesių treniruočių rezultatą

1 / 3

„Sportuok su mumis“ vedėja Vlada Musvydaitė. TV3

Jau šį sekmadienį laidos herojės – projektų organizatorės Lauros Tamulaitytės – išbandymo kulminacija. TV3

„Sportuok su mumis“ vedėja Vlada Musvydaitė. TV3

(3 nuotraukos) TV3

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-03-05 12:13

Dėl K. Krivicko replikos R. Ščiogolevaitė pabėgo iš filmavimo

5

„Aš noriu, kad mano moteris būtų saugi ir laiminga. Man patinka ją išlaikyti, patinka mano vaidmuo šeimoje, juk čia aš pats esu ir režisierius, ir pagrindinis aktorius“, – dėstė aktorius Marius Jampolskis.


2015-03-05 12:11

M. Žiedas: „Kuo daugiau žmonių išbandys karybą, tuo geriau“

„Buvau, tikriausiai, kaip ir daugelis – tarsi žinai, kad ta kariuomenė egzistuoja, bet daugiau apie ją ir nesusimąstai. Tačiau šiandien jaučiu ypatingą pagarbą ten dirbantiems vyrams, tad bijančius šauktinių kariuomenės galiu nuraminti – manau, kad kuo daugiau žmonių Lietuvoje išbandys karybą – tuo geriau“, – įsitikinęs laidų vedėjas Marijus Žiedas, turėjęs galimybę kariuomenės kasdienybę ir darbus patirti savo kailiu.


2015-03-05 10:03

Aktorė Toma Vaškevičiūtė nesureikšmina ištikimybės

2

Aktorę Tomą Vaškevičiūtę vis dažniau matome apsinuoginusią. Ne dėl to, kad vaikytųsi populiarumo, o kad to prašo režisieriai. Viena žaviausių ir geidžiamiausių Lietuvos scenos aktorių yra Auksinio scenos kryžiaus laureatė. Tiesa, karjeros pradžioje daugelis režisierių, sako, vertino ne jos talentą, o išvaizdą, todėl grožis siekti aktorystės aukštumų net kliudęs.


2015-03-05 10:00

„Išjunk šviesą“ lyderis V. Burnys parodė, kur prarado nekaltybę

10|3| 

Skandalingos grupės „Išjunk šviesą“ lyderis Valdas Burnys atskleidė, kuo užsiima laisvu nuo muzikavimo laiku, parodė namus, studiją ir net ekologišką ūkį, kuriame augina žirnius, vištas ir daržoves. Tiesa, Valdo ūkį Baisogaloje prižiūri tėvai, bet kai ateina laikas nuimti derlių, į darbus kimba visa V.Burnio šeima su muzikantu priešakyje.


2015-03-04 22:20

A. Valinsko komentarai apie jos grožį įskaudino N. Bunkę

142

Nors paprastai LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ komisijos pirmininkas Arūnas Valinskas paskatinimo ar pagyrimo žodį randa kone kiekvienam dalyviui, šį kartą jis išsakė ir pakankamai karčios kritikos – nemalonūs jo žodžiai kliuvo ne kam kitam, o Kauno kapitonei Natalijai Bunkei.


2015-03-04 21:57

Naujame muzikiniame projekte į TV eterį sugrįžta Aistė Pilvelytė

71

Trečiadienio vakarą buvo nufilmuota antroji konkurso „Dainų daina“ laida. Šis naujas muzikinis projektas, kuriame ginklus surems jaunosios ir vyresnės kartos kompozitoriai, LRT televizijos eteryje startuoja nuo kovo 14-osios ir bus rodomas kiekvieną savaitgalį.


2015-03-04 19:34

D. Trumpo pagyros P. Belousovai: „Tu – gražus Dievo kūrinys“

36|3|

Vilnietė Patricija Belousova išgarsėjo ir praturtėjo per vieną dieną. Šiai merginai šimtai vyrų siunčia dovanas, deimantus, siūlo „Lexus“, butą Majamyje, o milijonieriai – savo ranką.


2015-03-04 14:08

Daugiavaikė mama: „Delfinai ir žvaigždės“ – tai mano milijonas“

11|8

Lietuvos jūrų muziejuje vykstančiame renginių cikle „Delfinai ir žvaigždės“ kartu su Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždėmis ir žinomais sportininkais varžosi ir penkių vaikų mama Giedra Sadauskienė.


2015-03-04 14:01

Baleto primarijui Nerijui Juškai – delfinų bučinys

1

„Tiesą sakant, man visiškai dzin, kokia yra šių renginių tema – tikrai, mano kolegų pasirodymai man vienodai šviečia, nes aš ten mačiau tik delfinus. Man visa tai atrodė kaip pasaka, sėdėjau ir žiūrėjau į tuos nuostabius gyvūnus išsižiojęs kaip vaikas“, – tokios emocijos užplūdo baleto primarijų Nerijų Jušką, kuris praeitą savaitgalį pirmą kartą gyvai pamatė delfinus renginyje „Delfinai ir žvaigždės“.


2015-03-04 12:53

„CSI kriminalistams“ pasaulio rekordo padės siekti ir lietuviai

Amerikos televizijos gigantai „CBS Studio“ ir „CBS Network“ siekia įgyvendinti neeilinę idėją – kovo 4-ąją paskelbti Pasauline „CSI“ diena ir patekti į Guinnesso rekordų knygą. Taip norima įamžinti populiariųjų „CSI“ kriminalinių dramų gyvavimo 15 metų jubiliejų. Šia ypatinga proga šiandien visame pasaulyje vienu metu bus rodoma speciali „CSI kriminalistų“ serija. Prie šio tarptautinio įvykio prisijungė ir Lietuva.


Populiariausi per 24 val.