„Sportuok su mumis“ herojė pademonstruos trijų mėnesių treniruočių rezultatą

„Sportuok su mumis“ herojė pademonstruos trijų mėnesių treniruočių rezultatą


2013-05-31 15:25

„Atsisveikiname su žiūrovais iki rudens. Esu labai laiminga, nes kiekvieną sekmadienį prisidėjome prie to, kad lietuviai norėtų sportuoti. Neįtikėtina, kad visi aplink tik ir šneka apie sportą, Vingio parke vos yra vietos, mat čia visi atskuba bėgioti. Žvaigždės, kurios pradėjo sportuoti mūsų laidoje, taip užsikrėtė šiuo pomėgiu, kad iki šiol intensyviai treniruojasi“, – džiaugsmo jau šį sekmadienį 10.30 val. neslėps TV3 laidos „Sportuok su mumis“ vedėja Vlada Musvydaitė.

1/3

„Sportuok su mumis“ vedėja Vlada Musvydaitė. TV3

„Sportuok su mumis“ herojė pademonstruos trijų mėnesių treniruočių rezultatą

1 / 3

„Sportuok su mumis“ vedėja Vlada Musvydaitė. TV3

Jau šį sekmadienį laidos herojės – projektų organizatorės Lauros Tamulaitytės – išbandymo kulminacija. TV3

„Sportuok su mumis“ vedėja Vlada Musvydaitė. TV3

(3 nuotraukos) TV3

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-10-10 13:16

Aktorei Meg Ryan tenka raškyti karčius saldaus gyvenimo vaisius

13|3

Graži, natūrali, jaudinanti – prieš du dešimtmečius aktorė Meg Ryan (53 m.) buvo laikoma viena geidžiamiausių moterų. Tačiau botulino injekcijos ir plastinės operacijos jos veidą pakeitė neatpažįstamai, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-10-10 12:24

Modelis Simona Starkutė: „Silikono mada jau praėjusi“

43|9

Ar Lietuvoje klestintis jaunystės kultas – liguistas? Kas bus, jei pasensiu? Apie tai šį penktadienio vakarą bus diskutuojama TV3 laidoje „Vilnius gyvai“. Modelis Simona Starkutė tikino, kad tatuiruoti antakiai ir pūstos lūpos sendina, senjorė Valentina Balyko kvietė pasinerti į ryto rasą, o aktorė Gabija Jaraminaitė pradžiugino jaunėles, kad 40-mečio sukaktis – ne tokia ir baisi.


2015-10-10 12:23

Atlikėja Erika: „Laukiuosi nuo 25 metais jaunesnio vyro“

207|5|

„Aš laukiuosi. Turiu nusipirkusi nėštumo testą – aš nėščia“, – filmuojant „Lietuvos ryto“ laidą „Ginčas“ prisipažino atlikėja Erika Škudzinskienė-Lisauskienė.


2015-10-10 12:22

Pramogų pasaulis ūžia – aižėja Beyonce ir Jay Z santuoka?

2

Kas geriausiai išduoda, kad artėja santuokos pabaiga? Dažnas skyrybų pranašas – mėšlungiško šypsnio lydimas primygtinis tvirtinimas, kad šeimoje viskas klojasi kuo puikiausiai, pastebi „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-10-09 16:22

Daina Bilevičiūtė „Bikini orams“ išsirengė iki apatinių

42|5| 

Šį penktadienį „Lietuvos ryto“ internetinėje televizijoje lrytas.tv startuoja naujas projektas „Bikini orai“, kuriame orų prognozes skelbs seksualiausios Lietuvos merginos, moterys ir netgi vyrai, prisidengę kūnus tik gundančiais apatiniais. Naujajame projekte ne tik bus skelbiami dienos orai – tai bus pikantiškos , linksmos orų prognozės, praturtintos dienos aktualijomis ir šmaikščiu paliežuvavimu apie Lietuvos žvaigždes.


2015-10-09 16:22

Sulieknėjęs paauglys skatina vaikus valgyti daržoves

2

Pusę metų trukusioje atkaklioje kovoje su antsvoriu dvylikametis Dominykas Žilionis švenčia triuškinančią pergalę. Dar metų pradžioje vaikinas sumanė imtis esminių pokyčių, o jau vasarą džiaugėsi savo geležinio ryžto rezultatais. Per šešis mėnesius jis atsikratė net 34 kilogramų – daugiau kaip trečdalio savo kūno svorio.


2015-10-09 15:45

Tituluota gražuolė R. E. Mazurevičiūtė sugrįžo į šokių aikštelę

10

Jau rytoj, šeštadienį, TV3 televizijos projekte „Didysis magijos šou“ žiūrovus stebins geriausių magų pasirodymai ir žavės komisijos narių – „Mis Lietuva 2013“ Rūtos Elžbietos Mazurevičiūtės ir magų dueto „DiArchy“ – bendras pasirodymas.


2015-10-09 15:42

D. Rinkevičienė pas Liutaurą Čepracką: „Buvo smarkiai prašauta“

1|2

„Vaikinų darbe buvo puikių užuominų, tačiau pagal tai, ką jie parodė šioje vakarienėje, sakyčiau, kad nei vienas nenusipelnė Lietuvos superšefo vardo“, – taip mažojo laidos „Lietuvos superšefas“ finalo dalyvius įvertino aktorė, maestro Gintaro Rinkevičiaus žmona Donata Rinkevičienė.


2015-10-09 15:38

„Kitas kampas“ aktoriai: „Teko ir daržines dažyti“

Linksmasis Jaunimo garantijų autobusiukas drauge su žinomo improvizacijų teatro „Kitas kampas“ aktoriais apkeliavo net 20 Lietuvos miestų ir miestelių, kuriuose sulaukė išskirtinio Lietuvos jaunimo susidomėjimo.


2015-10-09 15:05

„X Faktoriaus“ sensacija: mikčiojantis vilnietis uždainavo

1|4

Sekmadienį prie televizorių ekranų žiūrovus pakvies didžiausias TV3 muzikos projektas „X Faktorius“. Žiūrovų dėmesio lauks apie sceną ir žinomumą svajojantys dalyviai – merginos, vaikinai ir muzikinės grupės.


Populiariausi per 24 val.