Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
C.Diaz atskleidė, kaip atsikratė ilgą laiką ją kankinusių spuogų

C.Diaz atskleidė, kaip atsikratė ilgą laiką ją kankinusių spuogų

2014-01-11 23:35, atnaujinta 2014-01-12 13:16

Holivudo aktorė Cameron Diaz prabilo apie vieną aktualiausių problemų paauglių gyvenime – spuogus. Knygos „The Body Book“ autorė atskleidė, kad būtent nesveikas maistas tapo jos probleminės odos priežastimi. Žurnalui „Seventeen's“ C.Diaz teigė, kad skausmingi giluminiai spuogai kadaise vedė ją iš proto ir vertė jaustis apgailėtina.

1/1

C.Diaz atskleidė, kaip atsikratė ilgą laiką ją kankinusių spuogų. "Reuters" nuotr.

C.Diaz atskleidė, kaip atsikratė ilgą laiką ją kankinusių spuogų

1 / 1

C.Diaz atskleidė, kaip atsikratė ilgą laiką ją kankinusių spuogų. "Reuters" nuotr.

(1 nuotraukos) "Reuters" nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Užsienio žvaigždės
2015-03-03 23:51

Trys Holivudo ereliai pasidarė pavojingą asmenukę

Aktorius Tomas Cruises, futbolininkas Davidas Beckhamas ir kino režisierius Guy Richie pasidarė kraują stingdančią asmenukę nuo garsiosios devynių metrų aukščio Velingtono arkos Londone.


2015-03-03 21:17

Moterų numylėtinis Davidas Gandy norėtų įrodyti nesąs besmegenis

2

Gražuolis britų supermodelis Davidas Gandy atvirai prabilo apie nuolat jam klijuojamas žeidžiančias etiketes ir tikina tikrai nesąs „besmegenis idiotas“, kaip daugelis mano.


2015-03-03 20:33

Aktorė patyrė fiasko klastodama Holivudo žvaigždžių nuotraukas

4|9

Ispanų aktorė Anna Allen taip troško išgarsėti, kad tam pasitelkė melą. Ji 22 tūkst. savo gerbėjų sugebėjo įtikinti, kad tapo pasaulinio garso žvaigžde. Garsenybių vakarėliai, linksmybės „Oskarų“ įteikimo ceremonijoje, bičiuliavimasis su „Didžiojo sprogimo teorijos“ žvaigždėmis – taip atrodo Annos kasdienybė. Viso to nenuginčijamas įrodymas – nuotraukos. Tiesa, jos nėra tokios jau nenuginčijamos.


2015-03-03 18:44

P. Anderson pokyčiai: natūrali gražuolė virto grožio peilio auka

61|66

Kultinio serialo „Gelbėtojai“ žvaigždė Pamela Anderson (47 m.) traukė stipriosios lyties dėmesį nuo pat mažens. Įspūdingo stoto mergina šviesiais ilgais plaukais ir didelėmis pilkomis akimis 20 amžiaus pabaigoje tapo seksualumo ikona.


2015-03-03 18:41

Britney Spears per koncertą išslinko kuokštai plaukų

7|3

Dainininkė Britney Spears per pasirodymą Las Vegase tiesiogine šia žodžio prasme pametė plaukus. Pernai rudenį plaukus nusirėžusi dainininkė neišsižadėjo savo koncertinio įvaizdžio – į sceną ji žengia tik ilgais plaukais. Todėl prieš kiekvieną pasirodymą plaukų stilistas kruopščiai prisega popžvaigždei šviesių plaukų sruogas.


2015-03-03 17:44

Madonna norėtų „išgerti“ su Prancūzijos dešiniųjų lydere

4| 

Madonna norėtų „susėsti ir išgerti“ su Prancūzijos ultradešiniųjų lydere Marine Le Pen, kad galėtų išklausyti moterį, kurią kažkada scenoje yra paskelbusi blogio įsikūnijimu ir parodžiusi jos atvaizdą su svastika ant kaktos.


2015-03-03 14:44

Su Rihanna susitikinėjantis L.DiCaprio rėžia sparną aplink kitą

14|4

Vos praėjusį mėnesį triukšmingai mylimosios Rihannos 27-ąjį gimtadienį atšventęs ir taip gandus apie užsimezgusį romaną patvirtinęs aktorius Leonardo DiCaprio (40 m.), regis, ir vėl grįžta prie „nešvarių reikaliukų“. Sklinda gandai, kad jau kurį laiką su Rihanna susitikinėjantis aktorius ėmė rėžti sparną aplink gražuolę manekenę Kelly Rohrbach (24 m.).


2015-03-03 13:17

Retas vyras iškęstų tai, ką reikia patirti princui Williamui

1|15

Piešti su vaikais, juos kalbinti, persirenginėti nacionaliniais rūbais, bandyti muzikos instrumentus – net mušti varpais, nuolat šypsotis ir skleisti žavesį, nė akimirkai neprarasti savitvardos ar neduok, Dieve, nusižiovauti. Greičiausiai retas vyras tai galėtų iškęsti. Bet tik ne princai. Įdomios veiklos šiuo metu turi Didžiosios Britanijos princas Williamas vizito Kinijoje metu.


2015-03-03 12:56

Gimtadienio puotoje Rihanna nebeslėpė mylimojo L.DiCaprio

19|4| 

Savo 27-ąjį gimtadienį dainininkė Rihanna atšventė iš širdies – čia netrūko nei linksmybių, nei balionų, nei ypatingo svečio – jos mylimojo, aktoriaus Leonardo DiCaprio. Anksčiau sklandę gandai, kad jie susitikinėja, pagaliau pasitvirtino.


2015-03-03 12:14

Aktorius Leonardo DiCaprio taps tikru monstru

4|2

Prestižinio „Oskaro“ vis nepelnantis žymusis aktorius Leonardo DiCaprio pasirodys naujame filme „Pilnas kambarys“ (The Crowded Room). Tai drama, pasakojanti neišgalvotą istoriją apie vyrą su 24 skirtingomis asmenybėmis, tapusiu pirmuoju asmeniu istorijoje, teisme sėkmingai pasinaudojusiu daugialypiu asmenybės sutrikimu, skelbia „news.com“.


Populiariausi per 24 val.