Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
C.Diaz atskleidė, kaip atsikratė ilgą laiką ją kankinusių spuogų

C.Diaz atskleidė, kaip atsikratė ilgą laiką ją kankinusių spuogų (5)

2014-01-11 23:35, atnaujinta 2014-01-12 13:16

Holivudo aktorė Cameron Diaz prabilo apie vieną aktualiausių problemų paauglių gyvenime – spuogus. Knygos „The Body Book“ autorė atskleidė, kad būtent nesveikas maistas tapo jos probleminės odos priežastimi. Žurnalui „Seventeen's“ C.Diaz teigė, kad skausmingi giluminiai spuogai kadaise vedė ją iš proto ir vertė jaustis apgailėtina.

1/1

C.Diaz atskleidė, kaip atsikratė ilgą laiką ją kankinusių spuogų. "Reuters" nuotr.

C.Diaz atskleidė, kaip atsikratė ilgą laiką ją kankinusių spuogų

1 / 1

C.Diaz atskleidė, kaip atsikratė ilgą laiką ją kankinusių spuogų. "Reuters" nuotr.

(1 nuotraukos) "Reuters" nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (5)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Užsienio žvaigždės
2014-04-23 14:44

Stiliaus dievaitė S.J.Parker labiausiai vertina patogumą

5|10

Seksualiosios žurnalistės Kerės Bredšou vaidmuo populiariame amerikiečių televizijos seriale „Seksas ir miestas“ aktorę Sarah Jessicą Parker (49 m.) padarė stiliaus dievaite. Nors realiame gyvenime ji visiškai nepanaši į savo heroję, vienai silpnybei S.J.Parker negali atsispirti.


2014-04-23 13:49

Buvusi Prancūzijos pirmoji ponia ramybę rado aktoriaus glėbyje

5|2

Ispanijos laikraštyje „La Vanguardia“ buvo išspausdintas pranešimas, žaibišku greičiu tapęs sensacija. Prancūzijos kino žvaigždė Alainas Delonas (78 m.) užmezgė romantiškus santykius su buvusia Prancūzijos prezidento Francois Hollande'o drauge, politikos žurnaliste Valerie Trierweiler (49 m.).


2014-04-23 12:57

Kembridžo hercogai tęsia kelionę po Australiją

2|15

Su sūnumi princu George'u Australijoje viešinti karališkoji pora trečiadienį rūpinosi jaunimo reikalais. Princas Williamas ir Catherine didžėjavo, stebėjo vaikų atliekamus triukus su paspirtukais. Šio vizito metu hercogienė Catherine pasipuošė šviesiai rožine „Alexander McQueen“ sukenele.


2014-04-23 11:46

Kembridžo hercogienė sužibėjo prie didžėjaus pulto

4|4| 

Australijoje viešintiems Kembridžo hercogams trečiadienį pasitaikė proga atsipalaiduoti. Jaunimo muzikos centre patyręs didžėjus pamokė princą Williamą ir Catherine miksavimo paslapčių ir pasiūlė karališkajai porai stoti prie didžėjaus pulto.


2014-04-23 09:41

Aktorę D.Barrymore aplankė gandrai

3

Drew Barrymore - jau dviejų vaikų mama, ji antradienį pagimdė antrą mergytę. 39 metų aktorės ir jos trejais metais jaunesnio vyro Willo Kopelmano antrajai dukrai buvo duotas Frankie Barrymore Kopelman vardas, sakė D.Barrymore atstovas Chrisas Milleris.


2014-04-22 22:11

Net ir gundančios kūno formos neapsaugojo K.Upton nuo išdavystės

4

Regis, net ir pačioms geidžiamiausioms pasaulio moterims ne visada pavyksta apsisaugoti nuo mylimo žmogaus išdavystės. Likimo kirčių nepavyko išvengti ir seksualiausia 2013 metų moterimi „Esquire“ žurnalo skaitytojų išrinktai Kate Upton. Neretai vadinama naująja Marilyn Monroe sultingų formų manekenė prisipažįsta, kad jos širdis kadaise taip pat buvo sudužusi į šipulius.


2014-04-22 16:31

Jay Z ir Beyonce atsisakė dalyvauti K.Westo vestuvėse

5

Pompastiškiausiose šių metų vestuvėse, per kurias aukso žiedus sumainys reperis Kanye Westas ir jo sužadėtinė, pramogų pasaulio žvaigždė Kim Kardashian, neabejotinai dalyvaus ir būrys garsiausių šių dienų įžymybių. Tačiau galimybė dalyvauti prabangioje ceremonijoje sužavėjo toli gražu ne visus – kvietimo atsisakė geras K.Westo bičiulis Jay Z ir jo žmona Beyonce.


2014-04-22 15:04

Karališkajai porai dovanų - piešinys dažais iš kengūros išmatų

1|14

Britų princas Williamas antradienį su žmona Kate nuvyko prie Australijos Uluru uolos, tuo primindamas savo tėvų, princo Charleso ir princesės Dianos vizitą 1983 metais.


2014-04-22 11:38

M.Jovovich sukūrė savo rankinių liniją

3|7

Modelis ir aktorė Milla Jovovich (38 m.) visuomet akį traukia atsainia elegancija. Ne veltui ji prieš keletą metų tapo italų mados namų „Marella“ veidu. Garsi gražuolė ne tik reklamuoja šio prekės ženklo produkciją, bet ir dalyvauja kuriant kolekcijas. Būtent Milla kūrė šio pavasario ir vasaros rankinių „Marella plius Milla“ dizainą, rašo žurnalas „Stilius".


2014-04-21 18:07

Netikėtai mirusios P.Geldof karstas papuoštas šeimos atvaizdu

1|3

Pirmadienį, antrąją Velykų dieną, palaidota netikėtai mirusi 25-erių metų televizijos žvaigždė Peaches Geldof. Karstas, kuriame amžino poilsio atgulė P.Geldof, buvo nudažytas jos šeimos narių ir šunų atvaizdu. Pamaldos vyko Davingtone esančioje bažnyčioje, kurioje prieš dvejus metus P.Geldof susituokė su savo dviejų vaikų tėvu Tomu Cohenu. Mažajam sūnui - vos dveji.