Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Los Andžele žuvo paparacas, fotografavęs Bieberio automobilį

Los Andžele žuvo paparacas, fotografavęs Bieberio automobilį

2013-01-02 16:40

Policija pranešė, kad vienoje Los Andželo gatvėje automobilis partrenkė ir mirtinai sužalojo paparacą, kuris fotografavo baltą Justino Bieberio „Ferrari“.

1/1

Policija pranešė, kad vienoje Los Andželo gatvėje automobilis partrenkė ir mirtinai sužalojo paparacą, kuris fotografavo baltą Justino Bieberio „Ferrari“. "Reuters"

Los Andžele žuvo paparacas, fotografavęs Bieberio automobilį

1 / 1

Policija pranešė, kad vienoje Los Andželo gatvėje automobilis partrenkė ir mirtinai sužalojo paparacą, kuris fotografavo baltą Justino Bieberio „Ferrari“. "Reuters"

(1 nuotraukos) "Reuters"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Užsienio žvaigždės
2014-10-31 15:55

Mike'as Tysonas prabilo apie vaikystėje jį tvirkinusį pedofilą

12

Legendinis amerikiečių boksininkas Mike'as Tysonas (48 m.) pirmą kartą viešai prisipažino vaikystėje patyręs seksualinę prievartą. Per radijo laidą Niujorko Bruklino rajone užaugęs čempionas atskleidė, jog jį, anuomet – vos septynerių berniuką, gatvėje užpuolė senyvo amžiaus vyriškis.


2014-10-31 12:13

Tėvu tapęs A. Kutcheris ir vėl įsivėlė į neištikimybės skandalą

34

Neseniai pirmagimio susilaukusių Holivudo aktorių Ashtono Kutcherio (36 m.) ir jo mylimosios Milos Kunis (31 m.) džiaugsmą temdo tamsūs debesys. Tėvyste besidžiaugiantis Ashtonas ir vėl įsivėlė į neištikimybės skandalą.


2014-10-31 11:53

Angeliško grožio A. Ambrosio – nuoga ant žurnalo viršelio

62|2

Seksualioji Alessandra Ambrosio savo grožiu nenustoja stebinti pasaulio. Šį kartą 33-ejų gražuolė visiškai nuoga pozavo vyrams skirto žurnalo viršeliui.


2014-10-31 11:22

Dirbtinis įdegis dizainerį Valentino pavertė sodriai oranžiniu

29|4

Vienas įtakingiausių 20-ojo amžiaus pabaigos aukštosios mados kūrėjų Valentino Garavani, regis, ne juokais persistengė atsainiai „besitepliodamas“ savaiminio įdegio priemonėmis. Nors nenatūraliai tamsus odos atspalvis jau senokai tapo garsaus dizainerio skiriamuoju bruožu, į naujausios savo knygos „Valentino: At The Emperor’s Table“ pristatymą atvykęs V.Garavani nustebino net visko mačiusius gerbėjus.


2014-10-31 10:25

Garsieji Cirque Éloize ir Cirque du Soleil suvienys jėgas

5

Kanadoje 1993 metais Monrealyje įkurtas Cirque Éloize šiuolaikiškai ir originaliai sujungia cirką su muzikos, šokio ir teatro menu. Cirque Éloize trupė nuolat siekia meninio tobulumo, nes yra pasaulio lyderiai šiuolaikinio cirko meno srityje. 2010 metais cirkas buvo atsidūręs kūrybinėje kryžkelėje ir turėjo apsispręsti dėl savo ateities. Siekdami sustiprėti ir tapti tokiais lyderiais, kokie yra dabar, Cirque Éloize nusprendė bendradarbiauti su pasaulyje gerai žinomu ir garsiu Cirque du Soleil.


2014-10-30 11:51

M.-K.Olsen ištekėjo už buvusio Prancūzijos prezidento įbrolio

4

28 metų aktorė, tapusi rūbų dizainere, su prancūzų bankininku susižadėjo vasario mėnesį po dvejų metų susitikinėjimo, o dabar, kaip teigia žurnalo „Lucky“ leidėjai, jiedu nesigarsindami oficialiai įteisino savo santykius.


2014-10-29 15:54

Madonnos vestuvinė suknelė parduodama iš varžytinių

3

Dainininkės Madonnos suknelė, kurią ji vilkėjo tuokdamasi su aktoriumi Seanu Pennu, parduodama iš varžytinių. Pradinė vestuvinės suknelė, nuometo ir batelių kaina - 60 tūkstančių dolerių (apie 163 tūkst. litų), praneša „Hello“.


2014-10-29 12:47

Dirbtinio grožio suviliota R. Zellweger seka M. Jacksono pėdomis

44|5

Žymiausias suomių kultūros tyrinėtojas Edwardas Duttonas įsitikinęs, kad aktorė Renee Zellweger, chirurginiu būdu pakėlusi akių vokus, visiškai sunaikino savo skandinaviškus bruožus. „Pagrindinė priežastis, kodėl Renee išvaizda buvo tokia išskirtinė – siauros akys ir vidinius jų kampučius uždengiantys vokai (būdinga azijiečiams, – red. pastaba) – tai jos neįprasta genetinė samplaika“, – tikino E.Duttonas.


2014-10-29 10:38

Ivetos Lukošiūtės jausmai šokių partneriui – vienpusiai

18

Šokių partneriui Thomui Evansui (29 m.) jausmų neslėpusi ir viešai komplimentus žarsčiusi lietuvių šokėja Iveta Lukošiūtė (34 m.), regis, sulaukė skaudaus smūgio. Per naujausią interviu BBC1 televizijos šokių projekto žiūrovų numylėtinis atvirai pareiškė, kad tarp jų su Iveta tėra platoniška draugystė ir nieko daugiau.


2014-10-28 21:12

Atlikėjas Robbie Williamsas žmonos gimdymą pavertė spektakliu

27

Pastarąsias 14 valandų charizmatiškojo dainininko Robbie Williamso „Twitter“ paskyros sekėjai juokėsi, džiaugėsi ir tuo pačiu metu – baisėjosi. 40-metis atlikėjas dalijosi juokingais vaizdo įrašais tiesiai iš gimdymo palatos, tam, kad padrąsintų ir bent šiek tiek pralinksmintų skausmą kenčiančią savo mylimąją Ayda Fields (35 m.). Ji pirmadienį pagimdė sūnų.


Populiariausi per 24 val.