Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Los Andžele žuvo paparacas, fotografavęs Bieberio automobilį

Los Andžele žuvo paparacas, fotografavęs Bieberio automobilį

2013-01-02 16:40

Policija pranešė, kad vienoje Los Andželo gatvėje automobilis partrenkė ir mirtinai sužalojo paparacą, kuris fotografavo baltą Justino Bieberio „Ferrari“.

1/1

Policija pranešė, kad vienoje Los Andželo gatvėje automobilis partrenkė ir mirtinai sužalojo paparacą, kuris fotografavo baltą Justino Bieberio „Ferrari“. "Reuters"

Los Andžele žuvo paparacas, fotografavęs Bieberio automobilį

1 / 1

Policija pranešė, kad vienoje Los Andželo gatvėje automobilis partrenkė ir mirtinai sužalojo paparacą, kuris fotografavo baltą Justino Bieberio „Ferrari“. "Reuters"

(1 nuotraukos) "Reuters"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Užsienio žvaigždės
2014-04-18 20:40

V.Beckham jubiliejų švenčia su šeima Didžiajame Kanjone

7|3

Buvusi Didžiosios popmuzikos grupės narė Victoria Beckham balandžio 17-tąją šventė savo jubiliejų. Rodos, pati didžiausia gimtadienio dovana – šeima, kuri dienas leido kvapą gniaužiančioje gamtoje.


2014-04-18 17:23

Kembridžo kunigaikštienė pasišaipė iš princo Williamo plikės

24|16| 

Kembridžo kunigaikštienė Catherine neliko skolinga ją kritikuojančiam sutuoktiniui. Penktadienio rytą, kai pora lankėsi Karališkoje Velykų parodoje Sidnėjuje, Catherine draugiškai pasišaipė iš princo Williamo plikės.


2014-04-18 15:19

Ligoninėje gulinčiai M.Cyrus gali prireikti mėnesio pasveikti

2

Miley Cyrus gali prireikti mėnesio atsigauti po stiprios alerginės reakcijos į antibiotikus. Popmuzikos žvaigždė antradienį Misūryje buvo paguldyta į ligoninę ir jau atšaukė du koncertus, o dabar jos atstovas pakurstė nuogąstavimus, kad gali būti atšaukta ir daugiau „Bangerz“ koncertų.


2014-04-18 14:46

Geltona suknele vilkinčią Kate princas Williamas pavadino bananu

42|4| 

„Williamas sakė, kad atrodau kaip bananas!“ – sakė trečiadienį ryškiai geltoną dizainerė Roksandos Ilincic suknelę viešame susitikime dėvėjusi Kembridžo hercogienė Kate Middleton.


2014-04-18 11:13

Laukiasi buvusios JAV pirmosios poros dukra Ch.Clinton

8

Chelsea Clinton su vyru Marcu Mezvinsky šį rudenį turėtų susilaukti pirmagimio. Buvusio JAV prezidento Billo Clintono ir buvusios valstybės sekretorės Hillary Rodham Clinton 34 metų dukra šią džiugią žinią paskelbė ketvirtadienį, baigiantis Clintonų fondo Niujorke organizuotam renginiui, kuris buvo skirtas aptarti didesnių galių suteikimą merginoms.


2014-04-17 15:50

Pirmąją JAV damą M.Obamą vaikai pavertė velykiniu margučiu

5|6

Pirmoji JAV valstybės ponia Michelle Obama svečiavosi gerai žinomame „Fisher House“ centre Merilande, kuriame karo nuskriaustos šeimos gali patogiai apsigyventi be jokių išlaidų. M.Obamai kalbant, netikėtai pusantrų metų mažylė Lily Opelt priklijavo Velykinius lipdukus ant jos kaktos ir nosies.


2014-04-17 14:18

Jubiliejų švenčianti V.Beckham atskleidė savo tobulumo paslaptį

18|26

Tiesiog neįtikėtina, kad šiai žaviai, vapsvos liemenį turinčiai moteriai, trijų sūnų – Brooklyno, Romeo, Cruzo ir dukters Harper Seven motinai šiandien sukanka 40 metų. Mados kūrėja, stiliaus dievaitė V.Beckham tobula iki pirštų galiukų. Pavyzdinga žvaigždė, pavyzdinga mama ir pavyzdinga verslo moteris.


2014-04-17 11:07

K.Minogue kojos „Vogue“ viršelyje išdarkytos retušavimo programa

4|3

Kylie Minogue net būdama 45-erių atrodo taip, lyg dvigubai jaunesnė mergina. Nedidelio ūgio, tačiau dailių bruožų australų popmuzikos dainininkė ir aktorė įsiamžino australiško mados žurnalo „Vogue“ gegužės numerio viršelyje. Vilkėdama atvirą, aukso spalvos raštais margintą, suknelę ji parodė savo nepriekaištingą figūrą: atidengė rankas, nugarą, kojas.


2014-04-17 10:28

Ekstravagantiškoji Lady Gaga realybėje - kur kas blankesnė

38|5

Pop muzikos dievaitė Lady Gaga visada šokiruoja savo išvaizda ir stiliaus permainomis. Ryškiai dažytis, dėtis perukus, vaikščioti tik su pėdkelnėmis ir milžiniškomis platformomis – tai žvaigždei vieni juokai.


2014-04-16 17:50

Fotografė A.Leibovitz Singapūre atidarė savo darbų parodą

5

Visame pasaulyje puikiai žinoma fotografė Annie Leibovitz Singapūre atidarė savo darbų parodą, pavadinusi ją „Annie Leibovitz. Fotografės gyvenimas“. Ekspoziciją sudaro 200 kasdienio gyvenimo kadrų, darytų 1990-2005 metais. Nemažai nuotraukų vaizduoja menininkės šeimą, draugus, bičiulius. Pasak Annie, ši paroda gana asmeniška, o laikotarpis – ganėtinai įdomus ir jau spėtas kiek primiršti.