Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Nuotakos neišsirenkantis princas Harry susitikinėja su viena mergina, tačiau myli kitą

Nuotakos neišsirenkantis princas Harry susitikinėja su viena mergina, tačiau myli kitą

2013-04-09 13:35

Teigiama, kad Didžiosios Britanijos princas Harry vis dar tebemyli savo buvusią merginą Chelsy Davy ir dėl to esą neskuba vesti dabartinės savo draugės.

1/7

Harry vis dar tebemyli savo buvusią merginą Chelsy Davy (dešinėje) ir dėl to esą neskuba vesti dabartinės savo draugės Cressidos Bonas (kairėje). "Lietuvos ryto" montažas

Nuotakos neišsirenkantis princas Harry susitikinėja su viena mergina, tačiau myli kitą

1 / 7

Harry vis dar tebemyli savo buvusią merginą Chelsy Davy (dešinėje) ir dėl to esą neskuba vesti dabartinės savo draugės Cressidos Bonas (kairėje). "Lietuvos ryto" montažas

Cressida Bonas ne tik graži, komunikabili ir linksma, bet ir šiek tiek pakvaišusi, kaip ir pats Harry. "Facebook"

Harry negali pamiršti savo ilgametės draugės Chelsy Davy, jiedu draugavo penkerius metus.

Harry negali pamiršti savo ilgametės draugės Chelsy Davy, jiedu draugavo penkerius metus. "Reuters"

Princą Harry aplink pirštą buvo apsukusi žavi atlikėja Mollie King. "Twitter"

Su princu šiltus santykius puoselėjo ir dainininkė bei aktorė Natalie Imbruglia. "Reuters"

Harry mergina buvo ir apatinio trikotažo modelis Florence Brudenell-Bruce. "Lietuvos ryto" montažas

(7 nuotraukos) "Twitter", "Lietuvos ryto" montažas, "Reuters", "Facebook"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Užsienio žvaigždės
2015-01-26 20:13

Per 20 kilogramų numetęs Zachas Galifianakis – neatpažįstamas

7|4

Filmo „Pagirios Las Vegase“ žvaigždė Zachas Galifianakis (45 m.) sekmadienį nustebino net ištikimiausius savo gerbėjus. Į Aktorių gildijos apdovanojimų ceremoniją atėjęs aktorius buvo sunkiai atpažįstamas – neliko nei vešlios barzdos, nei antsvorio.


2015-01-26 18:17

Retušuotos Kembridžo hercogienės nuotraukos šiurpina gerbėjus

9|3

Per praėjusią savaitę įvykusį susitikimą su labdaringos įstaigos „Family Friends“ savanoriais, padedančiais asocialioms šeimoms, Kembridžo kunigaikštienė Catherine spinduliavo natūraliu grožiu. Tačiau šio grožio pasirodė esą maža australių savaitraščiui „Woman's Day“, tad šie, publikuodami Catherine nuotrauką ant žurnalo viršelio, nusprendė ją „šiek tiek“ retušuoti.


2015-01-26 14:23

Millos Jovovich ir vedyboms, ir skyryboms dirigavo motina

7|4

Holivudo žvaigždės Millos Jovovich (39 m.) motina, praeityje garsi Sovietų Sąjungos aktorė Galina Loginova (64 m.) neslepia – svarbiausiomis dukters gyvenimo akimirkomis lemiamą žodį taria ji. Jei jo nepakanka, imasi aktyvių veiksmų, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-01-25 20:53

Reklamuodamas rūbus D. Beckhamas ir vėl išsirengė iki trumpikių

12|7

Sporto ir stiliaus ikona Davidas Beckhamas vaikšto plonyčiu ledu – naujausios prekės ženklo „H & M“ drabužių reklaminėje kampanijoje nusifotografavęs britas vienoje nuotraukoje – išsirengęs iki trumpikių.


2015-01-24 15:00

Sylvesteris Stallone reklamuoja britų gamintojų duoną

2

Aktorius Sylvesteris Stallone tapo naujuoju britų duonos gaminių ženklo „Warburtons“ veidu. Holivudo „kietuolis“ šią savaitę vienoje kepykloje Didžiojoje Britanijoje nusifilmavo kompanijos reklamai, drauge su firmos vadovu Jonathanu Warburtonu.


2015-01-24 14:01

„Instagram Playboy Karalius“, kuriam lenkiasi tūkstančiai moterų

151|23

Kas jau žino socialinio tinklo „Instagram" tituluojamą „Playboy Karalių“ Dan Bilzerianą (33 m. ), tikriausiai nereikia net pasakoti, kodėl jam lenkiasi tūkstančiai moterų, o baltai pavydi visi pasaulio vyrai. Profesionalus pokerio žaidėjas turi ko tik panorėjęs ir visa prabanga puikuojasi savo socialinėje paskyroje, kuri jau turi šešis milijonus sekėjų.


2015-01-24 13:40

Aktorės Jennifer Aniston aistra – pasimatymų šou „Viengungis“

Aktorė Jennifer Aniston atsiduoda mažam realybės televizijos malonumui: ji yra apsėsta JAV pasimatymų šou „Viengungis“ (The Bachelor). Aktorė pripažįsta, kad tik neseniai tapo laidos gerbėja – nuo to laiko, kai pernai kartą ją įsijungė. Tačiau dabar jos planai pirmadienio vakarams yra susiję su šiuo ABC hitu.


2015-01-24 09:50

Nuoga Emily Ratajkowski nutarė atvėsti įsitaisiusi lauko vonioje

13|5

Nors už lango ne vasara, tačiau Robino Thicke'o dainos „Blurred Lines“ vaizdo klipo žvaigždė Emily Ratajkowski (23 m. ), savo gerbėjus lepina intriguojančiomis nuotraukomis. Šįkart seksualiajam modeliui pasidarė labai karšta, tad ji nutarė nusifotografuoti įsitaisiusi lauko vonioje visiškai nuoga.


2015-01-23 16:52

Pamatykite, kaip šiandien atrodo „Gelbėtojų“ žvaigždės

37|11

Raudoni vientisi maudymosi kostiumėliai. Rankose – gelbėjimosi plūdurai. Prieš akis nusitvieskia vaizdas, kai seksualioji Pamela Anderson ar tvirto sudėjimo Davidas Hasselhoffas bėga per pakrantę norėdami išgelbėti skęstantį žmogų.


2015-01-23 11:37

Sveikstanti Žana Friske trokšta susigrąžinti gražias kūno formas

34|2

Su ketvirtos stadijos smegenų vėžiu kovojanti Žana Friske pasiduoti neketina. Veikiau priešingai – šiuo metu Rusijos estrados žvaigždė ne tik džiaugiasi kiekviena minute, praleista su sūnumi Platonu, bet ir pamažu ima planuoti sugrįžimą į viešumą. Pasak užsienio žiniasklaidos, atlikėja ėmė sportuoti ir ketina susigrąžinti anksčiau turėtas kūno formas.


Populiariausi per 24 val.