Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Nuotakos neišsirenkantis princas Harry susitikinėja su viena mergina, tačiau myli kitą

Nuotakos neišsirenkantis princas Harry susitikinėja su viena mergina, tačiau myli kitą

2013-04-09 13:35

Teigiama, kad Didžiosios Britanijos princas Harry vis dar tebemyli savo buvusią merginą Chelsy Davy ir dėl to esą neskuba vesti dabartinės savo draugės.

1/7

Harry vis dar tebemyli savo buvusią merginą Chelsy Davy (dešinėje) ir dėl to esą neskuba vesti dabartinės savo draugės Cressidos Bonas (kairėje). "Lietuvos ryto" montažas

Nuotakos neišsirenkantis princas Harry susitikinėja su viena mergina, tačiau myli kitą

1 / 7

Harry vis dar tebemyli savo buvusią merginą Chelsy Davy (dešinėje) ir dėl to esą neskuba vesti dabartinės savo draugės Cressidos Bonas (kairėje). "Lietuvos ryto" montažas

Cressida Bonas ne tik graži, komunikabili ir linksma, bet ir šiek tiek pakvaišusi, kaip ir pats Harry. "Facebook"

Harry negali pamiršti savo ilgametės draugės Chelsy Davy, jiedu draugavo penkerius metus.

Harry negali pamiršti savo ilgametės draugės Chelsy Davy, jiedu draugavo penkerius metus. "Reuters"

Princą Harry aplink pirštą buvo apsukusi žavi atlikėja Mollie King. "Twitter"

Su princu šiltus santykius puoselėjo ir dainininkė bei aktorė Natalie Imbruglia. "Reuters"

Harry mergina buvo ir apatinio trikotažo modelis Florence Brudenell-Bruce. "Lietuvos ryto" montažas

(7 nuotraukos) "Twitter", "Lietuvos ryto" montažas, "Reuters", "Facebook"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Užsienio žvaigždės
2014-07-30 23:34

Šelmis pudelis begėdiškai apnuogino Kylie Minogue užpakaliuką

6|5

Dainininkė Kylie Minogue pasauliui pademonstravo savo šmaikštumą ir žaismingumą – italų „GQ“ žurnalo viršeliui ji nusifotografavo paplūdimyje pozuojanti su kelnaites jai plėšiančiu šuneliu. Taip anksčiau yra pozavę Carmen Electra ir Jimas Carey.


2014-07-30 11:51

Beyonce nedalyvavo K.Kardashian vestuvėse, nes tai - žemas lygis

21

Viena garsiausių pramogų pasaulio porų, reperis Jay-Z ir popmuzikos diva Beyonce mėgaujasi neregėtais šlovės spinduliais. Nepriekaištingą reputaciją pelniusi šeima, regis, dėl savo statuso gali nusispjauti ir į draugus. Porai artimas šaltinis atskleidė, kad atlikėjai atsisakė dalyvauti Kim Kardashian ir Kanye Westo vestuvėse, mat jiems tai būtų lyg pažeminimas.


2014-07-30 10:59

Į gandų apie Jay-Z ir Beyonce skyrybų sūkurį įsivėlė ir Rihanna

2|2

Aiškėja naujos skandalingo incidento, kai po Kostiumo instituto pokylio Metropoliteno muziejuje Niujorke jaunesnioji Beyonce sesuo Solange Knowles viešbučio lifte užpuolė savo svainį Jay-Z, aplinkybės. Porai artimas šaltinis tikina, kad agresyviai nusiteikusi Solange reperį užsipuolė įtardama jį esantį neištikimą su ritmenbliuzo žvaigžde Rihanna.


2014-07-30 10:00

„Grei anatomijos“ žvaigždė Sarah Drew laukiasi antrojo vaiko

Aktorė Sarah Drew vėl rengiasi tapti mama. Televizijos serialo „Grei anatomija“ žvaigždė su vyru Peteriu Lanferiu laukiasi antrojo vaiko, kuris turėtų gimti gruodį.


2014-07-30 09:52

Mila Kunis draugus pakvietė į dovanų būsimam kūdikiui vakarėlį

2

Besilaukianti aktorė Mila Kunis būsimą savo pirmagimio gimimą sekmadienį atšventė dovanų būsimam naujagimiui vakarėliu. Su aktoriumi Ashtonu Kutcheris susižadėjusi komedijos „Tedis“ gražuolė su bičiulėmis surengė privačią šventę Los Andžele, kurioje dalyvavo tik merginos.


2014-07-29 16:57

Vyrų svajonių darbas – Kim Kardashian užpakaliuko asistentai

51|3

Neseniai ištekėjusi Kim Kardashian nesiliauna stebinti savo gerbėjų ir priešų. Bene populiariausia jos kūno dalis – įspūdingų formų užpakaliukas turi net du asistentus! Per seksualių vaizdo klipo filmavimą, kur žvaigždė priešais objektyvus rangėsi paplūdimyje, jos sėdynei ypatingą dėmesį skyrė net du vyrukai.


2014-07-29 11:24

Aktorius Scottas Caanas pirmą kartą tapo tėvu

Serialo „Havajai 5.0“ žvaigždė Scottas Caanas pirmą kartą tapo tėvu. 37 metų aktoriaus draugė Kacy Byxbee liepos 9 dieną pagimdė mergaitę, kuriai buvo duoti Josie James vardai, praneša tinklalapis „E! News“.


2014-07-28 14:00

Aktorius D. Duchovny: „Gimęs Rusijoje, turėčiau kuo didžiuotis“

59| 

JAV aktorius Davidas Duchovny išprovokavo audringus debatus Rusijoje, nusifilmavęs ultrapatriotinėje alaus reklamoje, kurioje Holivudo žvaigždė fantazuoja, kaip būtų susiklostęs jo gyvenimas, jeigu jis būtų rusas.


2014-07-28 13:53

Surežisuota Lily Allen nuotrauka pridarė bėdų policijai

2

Surežisuota nuotrauka, kurioje britė dainininkė Lily Allen matoma klūpanti ant žemės nulenkta galva ir surakintomis rankomis pirmadienį užtraukė nemalonumų vienam Australijos policininkui.


2014-07-27 17:23

Michaelo Douglaso tingumas gali kliudyti jo karjerai Brodvėjuje

Michaelas Douglasas nekantraudamas laukia hitu tapusio jo filmo „Rouzų šeimos karas“ (War Of The Roses) muzikinės adaptacijos Brodvėjuje, nes mano, kad ji bus labai linksma. 1989 metų filme, kuriame taip pat vaidina Kathleen Turner ir Danny DeVito, aktorius įkūnijo vyrą, norintį nutraukti savo santuoką, ir dabar bus vienas pirmųjų, pasižiūrėjusių miuziklą scenoje.