Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Nuotakos neišsirenkantis princas Harry susitikinėja su viena mergina, tačiau myli kitą

Nuotakos neišsirenkantis princas Harry susitikinėja su viena mergina, tačiau myli kitą (12)

2013-04-09 13:35

Teigiama, kad Didžiosios Britanijos princas Harry vis dar tebemyli savo buvusią merginą Chelsy Davy ir dėl to esą neskuba vesti dabartinės savo draugės.

1/7

Harry vis dar tebemyli savo buvusią merginą Chelsy Davy (dešinėje) ir dėl to esą neskuba vesti dabartinės savo draugės Cressidos Bonas (kairėje). "Lietuvos ryto" montažas

Nuotakos neišsirenkantis princas Harry susitikinėja su viena mergina, tačiau myli kitą

1 / 7

Harry vis dar tebemyli savo buvusią merginą Chelsy Davy (dešinėje) ir dėl to esą neskuba vesti dabartinės savo draugės Cressidos Bonas (kairėje). "Lietuvos ryto" montažas

Cressida Bonas ne tik graži, komunikabili ir linksma, bet ir šiek tiek pakvaišusi, kaip ir pats Harry. "Facebook"

Harry negali pamiršti savo ilgametės draugės Chelsy Davy, jiedu draugavo penkerius metus.

Harry negali pamiršti savo ilgametės draugės Chelsy Davy, jiedu draugavo penkerius metus. "Reuters"

Princą Harry aplink pirštą buvo apsukusi žavi atlikėja Mollie King. "Twitter"

Su princu šiltus santykius puoselėjo ir dainininkė bei aktorė Natalie Imbruglia. "Reuters"

Harry mergina buvo ir apatinio trikotažo modelis Florence Brudenell-Bruce. "Lietuvos ryto" montažas

(7 nuotraukos) "Twitter", "Lietuvos ryto" montažas, "Reuters", "Facebook"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (12)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Užsienio žvaigždės
2014-04-24 14:15

Po metų draugystės aktorė J.Foster susituokė su savo mylimąja

28| 

Dviejų „Oskarų“ laureatė aktorė Jodie Foster susituokė su savo mylimąja, fotografe Alexandra Hedison, trečiadienį patvirtino JAV aktorės atstovė. J.Foster, kurios kalba pernai įvykusioje „Auksinių gaublių“ ceremonijoje buvo laikoma viešu prisipažinimu apie savo orientaciją, su fotografe A.Hedison susituokė savaitgalį.


2014-04-24 10:42

Holivudo žvaigždės R.Gere'o vienatvė nebekankina

16|3

Pernai rudenį po 11 metų santuokos su aktore Carey Lowell išsiskyrusi 64 metų ekrano įžymybė Richardas Gere’as neilgai liūdėjo. Jis ėmė susitikinėti su 21 metais jaunesne kulinarinių knygų ir laidų autore Padma Lakshmi.


2014-04-24 10:40

Aktorė O.Wilde susilaukė sūnaus

5

Aktorė Olivia Wilde tapo mama – filmo „Tronas. Palikimas“ (Tron: Legacy) žvaigždė pagimdė savo ir sužadėtinio Jasono Sudeikio sūnų, kuriam buvo duotas Otiso Alexandero vardas.


2014-04-24 09:18

K.Westas palygintas su Naujuoju Mesijumi

4

Los Andžele vykusiame gatvės meno festivalyje K.Westas tapo menininkų įkvėpimo šaltiniu. Didelis kūrinys buvo išpurkštas dažais ant sienos Melrose, kuriame vaizduojamas nukryžiuotas reperis kartu su žodžiais „Naujasis Mesijas?“.


2014-04-24 08:03

Kodėl aktorė K.Hudson delsia žengti prie altoriaus?

2|3

35-erių amerikietė aktorė Kate Hudson – iš tų moterų, kurios nė kiek neskuba žengti prie altoriaus. Dviejų vaikų motina kas rytą prabunda šalia gražuolio rokerio Matto Bellamy, tačiau amžinais saitais susipančioti iki šiol neplanuoja. Per interviu su žurnalu „SELF“ moteris prisipažino, kad santykiai – tikras iššūkis, taip pat atskleidė gyvenimišką patarimą, kuriuo vadovaujasi jau ilgą laiką.


2014-04-23 20:37

Gražiausia pasaulio moteris - aktorė L.Nyongo

3|2| 

Niujorke leidžiamas žurnalas „People“ gražiausia pasaulio moterimi išrinko „Oskaro“ laureatę Lupitą Nyongo. 31 metų juodaodė gražuolė šį titulą perėmė iš Gwyneth Paltrow, kuri gražiausia buvo išrinkta pernai. Tai buvo jau 25 kartas, kai „People“ rinko gražiausią planetos moterį.


2014-04-23 18:56

Buvusi Prancūzijos pirmoji ponia ramybę rado aktoriaus glėbyje

10|2

Ispanijos laikraštyje „La Vanguardia“ buvo išspausdintas pranešimas, žaibišku greičiu tapęs sensacija. Prancūzijos kino žvaigždė Alainas Delonas (78 m.) užmezgė romantiškus santykius su buvusia Prancūzijos prezidento Francois Hollande'o drauge, politikos žurnaliste Valerie Trierweiler (49 m.).


2014-04-23 17:10

Po inicidento šventykloje J.Bieberis atsiprašė kinų tautos

Justinas Bieberis atsiprašė dėl kilusio nesusipratimo ir pareiškė, jog myli Kiniją ir Japoniją, po audrą sukėlusio savo apsilankymo Tokijuje esančioje prieštaringai vertinamoje Jasukunio šventovėje karo aukoms. Kanadiečių popmuzikos princas savo paskyroje tinkle „Instagram“ paskelbė nuotrauką, kurioje jis yra įamžintas šioje šventykloje.


2014-04-23 15:13

Kembridžo hercogienė sužibėjo prie didžėjaus pulto

4|4| 

Australijoje viešintiems Kembridžo hercogams trečiadienį pasitaikė proga atsipalaiduoti. Jaunimo muzikos centre patyręs didžėjus pamokė princą Williamą ir Catherine miksavimo paslapčių ir pasiūlė karališkajai porai stoti prie didžėjaus pulto.


2014-04-23 14:44

Stiliaus dievaitė S.J.Parker labiausiai vertina patogumą

5|10

Seksualiosios žurnalistės Kerės Bredšou vaidmuo populiariame amerikiečių televizijos seriale „Seksas ir miestas“ aktorę Sarah Jessicą Parker (49 m.) padarė stiliaus dievaite. Nors realiame gyvenime ji visiškai nepanaši į savo heroję, vienai silpnybei S.J.Parker negali atsispirti.