Nuotakos neišsirenkantis princas Harry susitikinėja su viena mergina, tačiau myli kitą

Nuotakos neišsirenkantis princas Harry susitikinėja su viena mergina, tačiau myli kitą


2013-04-09 13:35

Teigiama, kad Didžiosios Britanijos princas Harry vis dar tebemyli savo buvusią merginą Chelsy Davy ir dėl to esą neskuba vesti dabartinės savo draugės.

1/7

Harry vis dar tebemyli savo buvusią merginą Chelsy Davy (dešinėje) ir dėl to esą neskuba vesti dabartinės savo draugės Cressidos Bonas (kairėje). "Lietuvos ryto" montažas

Nuotakos neišsirenkantis princas Harry susitikinėja su viena mergina, tačiau myli kitą

1 / 7

Harry vis dar tebemyli savo buvusią merginą Chelsy Davy (dešinėje) ir dėl to esą neskuba vesti dabartinės savo draugės Cressidos Bonas (kairėje). "Lietuvos ryto" montažas

Cressida Bonas ne tik graži, komunikabili ir linksma, bet ir šiek tiek pakvaišusi, kaip ir pats Harry. "Facebook"

Harry negali pamiršti savo ilgametės draugės Chelsy Davy, jiedu draugavo penkerius metus.

Harry negali pamiršti savo ilgametės draugės Chelsy Davy, jiedu draugavo penkerius metus. "Reuters"

Princą Harry aplink pirštą buvo apsukusi žavi atlikėja Mollie King. "Twitter"

Su princu šiltus santykius puoselėjo ir dainininkė bei aktorė Natalie Imbruglia. "Reuters"

Harry mergina buvo ir apatinio trikotažo modelis Florence Brudenell-Bruce. "Lietuvos ryto" montažas

(7 nuotraukos) "Twitter", "Lietuvos ryto" montažas, "Reuters", "Facebook"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Užsienio žvaigždės
2015-09-05 12:49

G. Depardieu važiuos į Baltarusiją – užkniso mokesčių inspekcija

56|2

Iš Prancūzijos išvykęs garsusis aktorius Gerard'as Depardieu pareiškė dabar svarstąs, ar nevertėtų parduoti visą savo turtą, turimą šioje šalyje, kurios „dalimi aš nebenoriu būti“.


2015-09-05 12:48

Oficialu: 38-erių metų Švedijos pricesė Victoria laukiasi

2

Švedijos sosto įpėdinės Victorios atostogų nuotraukos iš Pietų Prancūzijos prieš keletą savaičių sukėlė kalbų apie jos antrąjį nėštumą. O štai dabar ji pati tą patvirtino – kūdikis turėtų ateinantį pavasarį. Šią džiugią naujieną penktadienio vakarą paskelbė Švedijos karališkieji rūmai. Tiesa, tą jie padarė parašydami žinutę „Facebook“.


2015-09-05 09:11

„Playboy“ gražuolė Ana Cheri paplūdimyje kaitino vyrų kraują

21|11

Kanadiečių modelis Ana Cheri, išgarsėjusi fotosesijomis žurnalui „Playboy“, šiuo metu ruošia staigmeną savo gerbėjams. Metų pabaigoje dienos šviesą išvys jos asmeninis kalendorius.


2015-09-05 09:11

Pamela Anderson pardavė plūdurą už 40 000 eurų

2

Buvusi „Gelbėtojų“ („Baywatch“) žvaigždė Pamela Anderson Rusijoje agitavo už gyvūnų apsaugą ir tam tikslui aukcione pardavė raudoną originalų plūdurą iš populiaraus JAV serialo. Agentūra „Interfax“ pranešė, kad gelbėjimo plūdurą už 3 mln. rublių (40 000 eurų) įsigijo vienas verslininkas.


2015-09-05 09:08

Estrados princo Filipo Kirkorovo išvaizdos pokyčiai

34|35

Vienas garsiausių Rusijos dainininkų Filipas Kirkorovas (48 m.) visada garsėjo ekstravagantišku stiliumi. Sijonkelnės, apsiaustai, blizgučiais išsiuvinėti švarkai – tai stilius, visą karjeros laikotarpį F.Kirkorovą išskyręs iš minios atlikėjų. O kaip per pastaruosius 16 metų pasikeitė pats Filipas?


2015-09-04 19:12

Paris Hilton Lenkijoje pametė žadėtuvių žiedą, vertą 100tūkst.

1|2

Vienas lenkų ugniagesys rado deimantinį žiedą, priklausantį viešbučių tinklo paveldėtojai Paris Hilton, ir nunešė jį į Lodzės oro uosto radinių biurą. Vyras papuošalą rado automobilyje, kuriuo VIP keleiviai oro uoste vežami prie savo lėktuvų, sakė oro uosto atstovė, kuria remiasi agentūra AFP.


2015-09-04 18:29

Venecijos kanalais plaukioja Holivudo garsenybės

42

Šiuo metu Venecijoje vykstantis tarptautinis filmų festivalis patraukė nemažo būrio Holivudo garsenybių dėmesį. Aktoriai, aktorės, manekenės ir dainininkai – Venecijos kanalais plaukioja tokie žmonės, kokių paprastai čia nepamatysi.


2015-09-04 16:50

C.Crawford įžeista: jos trūkumus parodanti nuotrauka – klastotė?

8|4

Supermodelis Cindy Crawford (49 m.) pirmą kartą prabilo apie šių metų pradžioje skandalą sukėlusią jos neoficialią nuotrauką. Tuomet tariamai kompiuterinėmis programomis neapdorota nuotrauka atskleidė, kaip iš tiesų atrodo žvaigždės kūnas.


2015-09-04 16:50

Monako kunigaikščio Alberto svainis slapta susituokė

3|3

Monako kunigaikščio Alberto svainis filantropas Garethas Wittstockas slapta susituokė. 34 metų G.Wittstockas, kuris yra Alberto žmonos kunigaikštienės Charlene jaunesnis brolis, susituokė su Roisin Gavin ketvirtadienį per kuklią civilinę ceremoniją kunigaikštystės rotušėje, kuriai vadovavo Monako meras Georges'as Marsanas.


2015-09-04 13:51

Britų aktorius Tomas Hardy ruošiasi vėl tapti tėčiu

1|2

Didžiosios Britanijos aktorius Tomas Hardy greitai turėtų susilaukti antrosios atžalos. Filmo „Tamsos riterio sugrįžimas“ (The Dark Knight Rises) žvaigždė ir jo žmona Charlotte Riley šią žinią paskelbė ketvirtadienį per Londone surengtą filmo „Legenda“ (Legend), pasakojančio apie Britanijos kriminalinio pasaulio garsenybių brolių dvynių Kray (Krėjų) gyvenimą, premjerą. 33 metų aktorė pademonstravo didėjantį nėščiosios pilvuką po prigludusia juoda suknele.


Populiariausi per 24 val.