Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Išaiškinta V. Šapranausko dingimo paslaptis

Išaiškinta V. Šapranausko dingimo paslaptis

2013-04-03 16:36

Kiek daugiau nei prieš savaitę „Chorų karų“ projekte nepasirodęs aktorius Vytautas Šapranauskas savo dingimu užminė mįslę. Iki šiol su aktoriumi nebuvo galima susisiekti, TV3 gūžčiojo pečiais, o „Vytauto Šapranausko juodojo humoro turo“ pasirodymai buvo atšaukiami vienas po kito. Interneto komentatoriai spėliojo, kas nutiko Vytautui. Jo prodiuseris Ričardas Pinikas naujienų portalui lrytas.lt sakė, kad V. Šapranauskas į darbą nėjo dėl plaučių uždegimo. Velykas aktorius praleido ligoninėje.

1/1

V. Šapranauskas dienas leido ligoninėje. J. Stacevičius

Išaiškinta V. Šapranausko dingimo paslaptis

1 / 1

V. Šapranauskas dienas leido ligoninėje. J. Stacevičius

(1 nuotraukos) J. Stacevičius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2015-01-24 23:44

Išskirtiniai svečiai rinkosi ragauti škotiško avies skrandžio

73|83

Šeštadienio vakarą sostinės Rotušėje aidėjo dūdmaišių melodijos – čia jau 16-ąjį kartą Didžiosios Britanijos prekybos rūmų svečiai rinkosi paminėti škotų Burnso naktį. Iškilminga apranga pasipuošę vakaro svečiai dalyvavo labdaringoje loterijoje ir ragavo škotiškų patiekalų vakarienę.


2015-01-24 20:12

Podiumo atradimu tapo V. Malevskos ir Mundžio dukra Paulė

48|32

Penktadienį į sostinės viešbutį „Comfort Hotel Lt“ sugužėjo nemažas būrys veiklių moterų iš visos Lietuvos. Dailiosios lyties atstovės klausėsi paskaitos apie minčių galią, domėjosi mados, grožio ir sveikos mitybos naujovėmis.


2015-01-24 20:10

Jolanta Leonavičiūtė nebeslepia savo jausmų šokių partneriui

154|5

Nors iš televizijos projekto „Šok su manimi“ jau iškrito, modelis Jolanta Leonavičiūtė kolegas palaiko ne žiūrėdama televizorių, o su partneriu Mariumi Gaižausku sukiodamasi projekto užkulisiuose. Čia pora savo jausmų netramdo ir negaili vienas kitam saldžių bučinių.


2015-01-24 14:57

Seksualios klubinėtojos traukė stipriosios lyties žvilgsnius

7|40

Kiekvieną penktadienį Vilniaus Pramogų Banke įsikūręs kokteilių klubas „Posh“ virsta kuo tikriausiu piratų laivu, o visas kolektyvas – piratais. Kiekvieną penktadienį čia liejasi kubietiškas romas, o šokių aikštelėje niekada nesibaigia veiksmas. Šį kartą laive kartu su CaptainMorgan komanda buvo pastebėta ir linksmai seksuali apsinuoginusi velniukė, kuri pakerėjo ne vieną vyrą.


2015-01-24 13:40

Kauno rajono geradariai dosniai aukojo talentingiems vaikams

4|27

Į Kauno restoraną-klubą „Combo“ penktadienio vakarą rinkosi mielaširdžiai Kauno rajono žmonės. Čia aštuntą kartą surengtas Kauno rajone veikiančio Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo vakaras. Į renginį atvyko šio fondo vadovai, rėmėjai, Kauno rajono verslininkai ir savanoriai.


2015-01-24 13:28

Tėvystė Soliariui nesutrukdė mėgautis gerbėjų dėmesiu

1|34| 

Penktadienį didžiausiame Vilniaus naktiniame klube „Grand Club Lietuva“savo koncertą surengė Algimantas Minalga, geriau žinomas Soliario vardu. Ir nors atlikėjas neseniai tapo tėvu, tai, panašu, ne tik nesumažino jo gerbėjų skaičiaus, bet netgi priešingai – pirmose eilėse prie scenos savo vietų niekam neužleido dailiosios lyties atstovės.


2015-01-24 13:12

Rusiškame naktiniame klube lietuvaitės ir rusaitės šėlo kartu

13|37

Penktadienį vienintelis rusiškas klubas Vilniuje „Moscow“ buvo ir vėl pilnutėlis. Čia susirinko keli šimtai rusiškos muzikos gerbėjų, kurių iš šokių aikštelės nepaleido visų rusiškos muzikos mylėtojų dievinamas DJ Pawlo. Tuo tarpu vakarėlio dalyvėms lietuvaitėms liko tik pavydėti grožio rusaitėms. Šokių aikštelė buvo pilnutėlė iki pačių paryčių!


2015-01-24 09:49

Badmintonininkas Kęstutis Navickas žengia į mados pasaulį

28|7

Kęstutis Navickas (30 m.) vikrus ne tik badmintono aikštėje. Geriausias šalies badmintonininkas šiais metais pradės kabintis į olimpinę svajonę ir pristatys laisvalaikio aprangos ir aksesuarų kolekciją. Sportininko gyvenimas įprastai sukasi griežtu disciplinos ratu, bet K.Navickui patinka peržengti liniją ir nuklysti į naujas gyvenimo sritis.


2015-01-23 19:28

Prancūziška kosmetika užbūrė garsias sostinės damas

34|23

Ketvirtadienį sostinės viešbutyje „Narutis“ įvykęs pasaulyje pripažinto prancūzų profesionalios kosmetikos prekės ženklo „Academie Scientifique de Beaute“ 125-erių metų minėjimas sudomino ir savo grožiu besirūpinančias garsias Lietuvos moteris.


2015-01-23 19:28

L. Gradauskienę nuo bado ir valgio gaminimo gelbėja kokteilis

17|

Du vaikus auginati televizijos ir radijo laidų vedėja Livija Gradauskienė džiaugiasi nugalėjusi joje ilgai tūnojusį nusistatymą ir atradusi bėgimą. Žurnalistė juokiasi, kad bėgant ilgas distancijas ją labiausiai motyvuoja nerimas.


Populiariausi per 24 val.