Išsipildė V. Šapranausko sūnaus Gyčio svajonė vadovauti barui

Išsipildė V. Šapranausko sūnaus Gyčio svajonė vadovauti barui


2012-11-16 00:35

Televizijos laidų vedėjas Gytis Šapranauskas pradėjo vadovauti naujam britiško stiliaus barui Vilniuje, Vokiečių gatvėje. „Tas Pubas“ lankytojams duris atvers tik penktadienį, tačiau atidarymo išvakarėse bare vyko „prisirašymo“ vakarėlis. Į jį susirinko būrys Gyčio draugų: Ugnė Skonsmanaitė, Jazzu, Aras Vėberis, Sisi merginos, Radistai, Ramūnas Rudokas, Dunis, Rolandas Skaisgirys, Ernesta Elzbergaitė, Alkas Paltarokas ir kiti.

1/8

G. Šapranauskas. V. Balkūnas

Išsipildė V. Šapranausko sūnaus Gyčio svajonė vadovauti barui

1 / 8

G. Šapranauskas. V. Balkūnas

G. Šapranauskas ir T. Karosas. V. Balkūnas

Atidarymo vakarėlio svečiai. V. Balkūnas

Atidarymo vakarėlio svečiai. V. Balkūnas

Atidarymo vakarėlio svečiai. V. Balkūnas

A. Vėberis (dešinėje). V. Balkūnas

Atidarymo vakarėlio svečiai. V. Balkūnas

R. Rudokas. V. Balkūnas

(8 nuotraukos) V. Balkūnas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Veidai ir vardai
2015-09-02 16:54

Staigmena Ž. Grigaičiui Turkijoje – sveikinimas vandens ekrane

11|18

„Tai buvo nepakartojama. Kai viską pamačiau – negalėjau patikėti!“, – džiaugėsi gimtadienio staigmena verslininkas Žilvinas Grigaitis, kuriam prieš pora dienų suėjo 45 metai. Gimtadienį Turkijoje planavę jo verslo partneriai, Žilviną ir jo žmoną Ellę Martin-Grigaitis, nustebino kaip reikiant.


2015-09-02 15:55

Dainininkė Migloko susilaukė sūnaus Koko

75|3| 

Alternatyviosios muzikos atlikėja Miglė Vilčiauskaitė-Migloko mėgaujasi nauju – motinos vaidmeniu. Neseniai gimusiam sūnui ji suteikė kiek neįprastą vardą.


2015-09-02 15:38

Žinomi žmonės Rugsėjo 1-ąją vaikus šventiškai lydėjo į mokyklą

129|12

Šiemet Rugsėjo 1-oji ir vaikams, ir tėvams padovanojo ne tik gražią šventę, bet ir puikią nuotaiką bei pavydėtiną orą. Į mokyklas šįryt savo atžalas palydėję žinomi žmonės neslėpė, kad ir jiems suvirpėjo širdis, išvydus būrį pasipuošusių vaikų, nešinų kardeliais.


2015-09-02 15:38

Dainininko A. Vilčinsko širdį šildo 29 metais jaunesnė mylimoji

153|2

Dar gegužės mėnesio pabaigoje išsiskyręs su žurnaliste Jurgita Vilčinskiene, dainininkas Arvydas Vilčinskas jau puoselėja naujus jausmus 29 metais jaunesnei Rūtai.


2015-09-02 15:37

K. Zvonkuvienė vestuvių dovaną išpakavo po metų – Rugsėjo 1-ąją

45|5

Dainininkė, „Pop Ladies“ narė Katažina Zvonkuvienė kartu su vyru Deivydu Zvonkumi Rugsėjo pirmąją šventė ore. Pasinaudoję proga, kad už lango šviečia saulė, pora nusprendė išpakuoti vestuvių dovaną.


2015-09-01 20:42

Garbūs svečiai rinkosi į filmo apie Vaivą Mainelytę pristatymą

34|32

Pirmadienio vakarą sostinėje, LRT klube vyravo šventiškas šurmulys. Garbūs svečiai susirinko į filmo apie Lietuvos teatro ir kino legendą Vaivą Mainelytę „Vaiva. Gyvenimas už lango“ premjerą.


2015-09-01 19:09

Kai kurioms Kauno studentėms vasara dar nesibaigė

19

Rugsėjo pirmoji – ypatinga šventė ne tik moksleiviams, bet ir studentams. Vasarą ištuštėję miestai vėl prisipildė juoko: kavinės, parduotuvės ir aikštės tapo sausakimšos. Orai šią įsimintiną dieną lepino, todėl ir merginos galėjo iš spintų išsitraukti sijonus ir dailiau pasipuošti šventei. Kaune, Vienybės aikštėje, susirinkusių aukštųjų mokyklų studentų būryje, buvo galima išvysti ne vieną dailiosios lyties atstovę. Jų apranga dvelkė vasariškumu.


2015-09-01 17:55

Buvęs I. Navickaitės sužadėtinis išliejo skausmą dėl tragedijos

64

Pirmadienio rytą pasklidusi žinia apie iš gyvenimo pasitraukusią verslininkę ir televizijos laidos „Aplink pasaulį su žvaigžde“ vedėją Ingridą Navickaitę sukrėtė ne vieną. Labiausiai – jos artimuosius ir bičiulius, kolegas, kuriems teko dirbti kartu su jauna moterimi. Viešai savo skausmą išliejo ir jos buvęs sužadėtinis, verslininkas darius Tolušis.


2015-09-01 14:06

Jonavoje – džiugi Rugsėjo pirmosios šventė

4|20

Šiandien graži šventė ne tik pirmokams, moksleiviams, studentams, bet ir ir jų tėvams. Lydėdami savo atžalas, tėvai neslepia jaudulio, o vaikai – džiaugsmo. Jonavoje moksleiviai į klases žingsniuoja pasipuošę uniformomis. Jų čia laukia mokytojai ir mokslo žinių kupini metai.


2015-09-01 12:01

I. Navickaitės bičiulė D. Žeimytė: „Ji atrodė laiminga“

53

Šios savaitės pabaigoje su I.Navickaite į Afriką planavusi skristi „Lietuvos ryto“ televizijos laidų vedėja Daiva Žeimytė apie kolegės mirtį sužinojo pirmadienio rytą.


Populiariausi per 24 val.