Išsipildė V. Šapranausko sūnaus Gyčio svajonė vadovauti barui

Išsipildė V. Šapranausko sūnaus Gyčio svajonė vadovauti barui


2012-11-16 00:35

Televizijos laidų vedėjas Gytis Šapranauskas pradėjo vadovauti naujam britiško stiliaus barui Vilniuje, Vokiečių gatvėje. „Tas Pubas“ lankytojams duris atvers tik penktadienį, tačiau atidarymo išvakarėse bare vyko „prisirašymo“ vakarėlis. Į jį susirinko būrys Gyčio draugų: Ugnė Skonsmanaitė, Jazzu, Aras Vėberis, Sisi merginos, Radistai, Ramūnas Rudokas, Dunis, Rolandas Skaisgirys, Ernesta Elzbergaitė, Alkas Paltarokas ir kiti.

1/8

G. Šapranauskas. V. Balkūnas

Išsipildė V. Šapranausko sūnaus Gyčio svajonė vadovauti barui

1 / 8

G. Šapranauskas. V. Balkūnas

G. Šapranauskas ir T. Karosas. V. Balkūnas

Atidarymo vakarėlio svečiai. V. Balkūnas

Atidarymo vakarėlio svečiai. V. Balkūnas

Atidarymo vakarėlio svečiai. V. Balkūnas

A. Vėberis (dešinėje). V. Balkūnas

Atidarymo vakarėlio svečiai. V. Balkūnas

R. Rudokas. V. Balkūnas

(8 nuotraukos) V. Balkūnas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Veidai ir vardai
2015-10-13 22:53

Monika Šalčiūtė įsiamžino seksualioje fotosesijoje

22|6

Socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė gali puikuotis dailia figūra, tad nieko keisto, kad ją įamžinti nori ne vienas fotografas.


2015-10-13 21:15

Liepa Mondeikaitė susitiko su giminaite apsimetusia mergina

2|2

Prieš keletą savaičių televizijos laidos „X Faktorius“ dalyvė Vilija Bartkevičiūtė viešai pranešė apie savo ryšius su garsia dainininke Liepa Mondeikaite-Norkevičiene. Tuomet Vilijai teko raudonuoti – Liepa pranešė, kad Vilija jai ne puseserė. Negana to, garsi dainininkė giminaite prisistačiusios merginos nebuvo mačiusi ir akyse.


2015-10-13 20:54

Makalius Lietuvą sukrėtusiai mergaitei padovanojo kelionę

25|3

Neseniai Ieva Krivickaitė džiaugėsi surinkusi 30 tūkst. eurų vėžiu sergantiems vaikams. Tačiau prieš savaitę mergina pati buvo paguldyta į ligoninę – pablogėjo jos sveikata.


2015-10-13 14:25

Beata Tiškevič: „Plėšime pleistrus nuo visuomenės žaizdų!“

1|3

Praėjusį sezoną debiutavusi LRT RADIJO laida „Paraštės“ vos per kelis mėnesius sugebėjo suformuoti savo klausytojų ratą ir tapti viena populiariausių nacionalinio radijo laidų. Per trumpą laiką „Paraštės“ prakalbino daugelį netikėtų svečių – nuo užsienio reikalų ministro iki komiko, nuo psichologo iki taksisto.


2015-10-13 09:45

Lankininkų varžybose – B. Vanago ir G. Liaudansko-Svaro sėkmė

3

„Aš esu labai geras šaulys. Kaip kažkada sakė legendinis NBA krepšininkas Shawnas Kempas – aš nesitaikau: pašoku, paleidžiu ir nusisuku“, – juokiasi Gabrielius Liaudanksas-Svaras, prisimindamas lankininkų varžybas ant Sudargo piliakalnių.


2015-10-13 09:30

Mantas Wizard iliuzionistų šou sutiko Džeimso Bondo antrininką

5

Vienas žinomiausių Lietuvos magų Mantas Žmuidinavičius-Wizard ką tik grįžo iš Latvijos: savaitgalį Rygoje vyko tarptautinis iliuzionistų gala šou „Magic mania“. 


2015-10-12 18:16

Krepšininkas M. Katelynas su žmona Ugne jau sūpuoja dukrelę

8|4

Krepšininkas Mindaugas Katelynas su žmona Ugne gyvena puikiomis nuotaikomis – jiems gimė dukrelė. Šia žinia U.Katelynienė pasidalijo feisbuke.


2015-10-11 19:26

Iškilminga vakarienė prezidentūroje – kuo vaišinami karaliai?

14|3

Prezidentūroje buvo surengta oficiali vakarienė Švedijos karaliaus Carlo XVI Gustafo ir karalienės Silvios garbei. Pakvietimų į prabangią šventę sulaukė bene šimtas įtakingiausių Lietuvos asmenų. Tiksliai kaip laikrodis, 18 valandą, buvo pradėta oficiali vakarienė, kurią aptarnavo ir išskirtiniu meniu rūpinosi „Stiklių restoranas“.


2015-10-11 16:17

S. Daukšaitė apie R. Boravskį: „Sektino pavyzdžio žmogus“

64|

Šeštadienį Lietuvą apskriejo žinia, kad iš Kamerinio teatro balkono iškrito visiems gerai žinomas aktorius Rolandas Boravskis. Kartu su juo ne kartą filmavimo aikštelėje dirbusi aktorė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė apie įvykį sužinojo iš spaudos. Moteris neslėpė liūdesio.


2015-10-11 14:43

Klube vyrų kraują kaitino Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva

167|33

Naktinis klubas „Mojo Lounge Vilnius“ pradėjo draugystę su kaimynės Estijos renginių organizavimo kompanija „TT AGENTUUR“. Pirmasis bendras vakarėlis paslaptingu pavadinimu „The City of Finance and Love Affairs“ įvyko penktadienio naktį pačioje sostinės širdyje įsikūrusiame klube.


Populiariausi per 24 val.