Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Išsipildė V. Šapranausko sūnaus Gyčio svajonė vadovauti barui

Išsipildė V. Šapranausko sūnaus Gyčio svajonė vadovauti barui

2012-11-16 00:35

Televizijos laidų vedėjas Gytis Šapranauskas pradėjo vadovauti naujam britiško stiliaus barui Vilniuje, Vokiečių gatvėje. „Tas Pubas“ lankytojams duris atvers tik penktadienį, tačiau atidarymo išvakarėse bare vyko „prisirašymo“ vakarėlis. Į jį susirinko būrys Gyčio draugų: Ugnė Skonsmanaitė, Jazzu, Aras Vėberis, Sisi merginos, Radistai, Ramūnas Rudokas, Dunis, Rolandas Skaisgirys, Ernesta Elzbergaitė, Alkas Paltarokas ir kiti.

1/8

G. Šapranauskas. V. Balkūnas

Išsipildė V. Šapranausko sūnaus Gyčio svajonė vadovauti barui

1 / 8

G. Šapranauskas. V. Balkūnas

G. Šapranauskas ir T. Karosas. V. Balkūnas

Atidarymo vakarėlio svečiai. V. Balkūnas

Atidarymo vakarėlio svečiai. V. Balkūnas

Atidarymo vakarėlio svečiai. V. Balkūnas

A. Vėberis (dešinėje). V. Balkūnas

Atidarymo vakarėlio svečiai. V. Balkūnas

R. Rudokas. V. Balkūnas

(8 nuotraukos) V. Balkūnas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2015-04-27 22:36

R.Ščiogolevaitė ir džiazo gerbėjai atsisveikino su „Kaunas Jazz“

3|40

Pirmadienio vakarą sostinės Kongresų rūmuose džiazo gerbėjai ištarė simbolinį „Iki!“ šiam festivaliui – čia vyko šiųmetinės džiazo fiestos uždarymo koncertas. Puikiai nusiteikusiai publikai koncertavo JAV vokalistų grupė „Naturally 7“.


2015-04-27 22:26

Įžymybės įspūdžių sėmėsi neregėtame šukuosenos teatro šou

22|39

Įvairių renginių išlepintai publikai pirmadienio vakarą buvo pristatyta neregėta naujiena – pirmasis pop-up šukuosenos teatras, kurį kartu su režisiere Erika Purauskyte sukūrė šeši talentingi Lietuvos plaukų stilistai, padedami kitų meno profesionalų.


2015-04-27 22:14

Nyderlandų Karaliaus dieną ambasados svečiai šventė ir Vilniuje

6|25| 

Pirmadienio vakarą Nyderlandų karalystės ambasadorius Lietuvoje Bertas van der Lingenas savo svečius ir bendražygius pakvietė iškilmingai paminėti Karaliaus dieną – Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje vyko iškilmingas koncertas.


2015-04-27 22:03

Anksčiau nematytas šukuosenų teatras priviliojo būrį garsenybių

38

Pirmadienio vakarą buvo pristatyta neregėta naujiena – pirmasis pop-up šukuosenos teatras, kurį kartu su režisiere Erika Purauskyte sukūrė šeši talentingi Lietuvos plaukų stilistai, padedami kitų meno profesionalų. Pasak pop-up teatro režisierės E.Purauskytės, šio projekto unikalumas slypi tame, kad pagrindinis herojus yra plaukai, o šukuosenų meistras – ne išpildytojas, kaip įprastame teatre, o režisierius, kurio sumanymą pildo visa komanda.


2015-04-27 21:58

Publika „Naturally 7“ koncerte atsisveikino su „Kaunas Jazz“

40

Pirmadienio vakarą sostinės Kongresų rūmuose džiazo gerbėjai ištarė simbolinį „Iki!“ šiam festivaliui – čia vyko šiųmetinės džiazo fiestos uždarymo koncertas. Puikiai nusiteikusiai publikai koncertavo JAV vokalistų grupė „Naturally 7“. Paklausyti koncerto susirinko ir žinomi žmonės – dainininkė Rūta Ščiogolevaitė su vyru, aktorė Edita Užaitė, garbės konsulas Antonio Meschino su žmona, žurnalistė Laima Lavastė ir kiti džiazo gerbėjai.


2015-04-27 20:29

Gintaras Furmanavičius Vilniaus rotušėje pristatė naują mylimąją

95|6

Buvęs Lietuvos automobilių sporto federacijos prezidentas, politikas Gintaras Furmanavičius pirmadienio vakarą sostinės Rotušėje vykusiame pop-up šukuosenos teatro renginyje visuomenei pristatė savo naują mylimąją Rasą. Jauna moteris ir vyras spinduliavo puikią nuotaiką ir neslėpė šiltų jausmų laikydamiesi už rankų.


2015-04-27 15:52

Iš viešosios erdvės dingusi A. Mačiulis laiką leidžia su vaikais

40|2

Iki šiol nuolatiniai elito vakarėlių svečiai verslininkai Romualdas ir Alesia Mačiuliai po Naujųjų metų dingo lyg į vandenį – pernai vestuves atšokusi pora pasinėrė į šeiminį gyvenimą. Sekmadienio popietę Alesia ir Romualdas praleido kartu su vaikais Richardu ir Victoria vaikštinėdami po saulės nušviestą Vilnių.


2015-04-27 14:50

Kauniečiai keturias dienas ir naktis šėlo džiazo ritmu

25|50

Pavasaris, atgaiva ir džiazas kauniečiams tapo neatsiejami. Dvidešimt penktą kartą Kaune surengtas tarptautinis džiazo festivalis „Kaunas Jazz 2015“ pabudino miestą ir privertė jį keturias dienas bei naktis pulsuoti džiazo ritmu. Festivalis sudomino daugybę žinomų žmonių. Nemaža jų dalis apsilankė kone visuose koncertuose.


2015-04-27 13:15

A. Stonytės-Budzinauskienės gyvenimas – tarp tikrovės ir legendų

21|5

Kurdama kultūros laidas Aistė Stonytė-Budzinauskienė (37 m.) yra pakalbinusi daugiau nei 120 iškiliausių Lietuvos kūrėjų. Iš jaudulio linkstančios kojos, susižavėjimas, pagarba ir net ašaros – visas šias emocijas žurnalistei teko išgyventi ne sykį. Mat daugelis jos laidų herojų jau iškeliavę anapilin ir virtę legendomis.


2015-04-26 20:32

„Lietuvos ponia 2014“ Beta Rumšienė lovoje karaliauja viena

73|5

Konkurso „Lietuvos ponia 2014“ nugalėtoja kaunietė verslininkė Beta Rumšienė (43 m.) žino, kad miegas – svarbiausias grožio, kūrybinių minčių ir geros nuotaikos šaltinis. Tiesa, savo lovoje šiuo metu ji karaliauja viena.


Populiariausi per 24 val.