Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Mia apie santykius su E.Jankausku: „Mes esame labai geri draugai”

Mia apie santykius su E.Jankausku: „Mes esame labai geri draugai”

2013-11-05 21:29, atnaujinta 2013-11-06 10:58

„Nemeluosiu, jog nelaukiu, kad man pasipirštų. Taip, laukiu to, noriu šeimos”, – prisipažino atlikėja Vilija Pilibaitytė-Mia (30 m.), šiuo metu draugaujanti su futbolininku Edgaru Jankausku (38 m.).

1/5

„Mes esame labai geri draugai”, – apie savo mylimąjį sakė Mia. D.Umbraso nuotr.

Mia apie santykius su E.Jankausku: „Mes esame labai geri draugai”

1 / 5

„Mes esame labai geri draugai”, – apie savo mylimąjį sakė Mia. D.Umbraso nuotr.

Mia daug laiko praleidžia su mylimuoju Edgaru Jankausku. D.Umbraso nuotr.

E.Jankauskas. Pauliaus Lileikio nuotr.

Laidos „Kitoks pokalbis” vedėja Aušra Kilkuvienė (kairėje) palinkėjo Miai stiprybės.

Mios gyvenimo istorija dažnai lyginama su pasaka apie Pelenę. V.Pilibaitytės šeima gyveno neturtingai. D.Umbraso nuotr.

(5 nuotraukos) D.Umbraso nuotr., Pauliaus Lileikio nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2015-02-27 11:40

Garsios moterys pasinaudojo proga pasižvalgyti į nuotakų suknias

37|29

Į dizainerės Aurelijos Beliakaitės vestuvinių suknelių kolekcijos pristatymą sostinės „Pirklių rūmuose“ rinkosi garsios šalies moterys. Jos nepraleido progos paganyti akis į naujausias nuotakų madų tendencijas.


2015-02-27 10:39

Parduotuvės atidaryme – ir buvusi A. Chošnau mylimoji A. Žiliūtė

27|37

Ketvirtadienio vakarą, daugumos nuostabai, viename sostinės renginių pasirodė retai viešumoje matoma buvusi dainininko Alano Chošnau mylimoji Aida Žiliūtė. Ji, kaip ir dar keletas žinomų žmonių, nusprendė apsilankyti neeilinėje kavos degustacijoje.


2015-02-26 21:32

V. Jakutienei pateiktas kaltinimas dėl grasinimo susidoroti

101|2

Ketvirtadienio rytą „Naujųjų pupyčių“ atlikėja leido policijos komisariate. Šį nemalonų vizitą moteris turėjo atlikti dėl jai pateikto skundo. Ji kaltinama grasinimu susidoroti su vienu vyru, kuriam neva pagrasino socialiniame tinkle.


2015-02-26 13:05

Svaras su moksleiviais pynė trispalves draugystės apyrankes

3

Likus kelioms savaitėms iki Lietuvos Nepriklausomybei sukaks lygiai 25-eri metai, akcijos „Lietuvai ir man“ ambasadoriai lanko mokyklas ir kartu su moksleiviais pina trispalves draugystes apyrankes, kurios papuoš ne tik pynėjų riešus, bet ir specialiai šiai progai sukurtą Gediminaičių stulpų konstrukciją Nacionalinėje dailės galerijoje.


2015-02-26 11:48

Nauji „Issey Miyake“ kvepalai į barą viliojo žinomas moteris

32|37

Į naujausių mados namų „Issey Miyake“ kvepalų pristatymą savo garbingus svečius „Kristiana“ parduotuvė trečiadienio vakarą pakvietė neįprastai. Naujausius japonų dizianerio sukurtus aromatus svečiai uodė sostinės naktiniame bare „materialistė“, o kvietimas žadėjo išskirtinį vakarą – su tarptautinėmis oro linijomis „Issey Miyake“ kvietė skristi į pažintį.


2015-02-26 09:59

Nauja kolekcija sudomino gražuolę Š. Jasikevičiaus draugę Anną

29|44

Kviestinė publika trečiadienio vakarą skubėjo į Kaune Laisvės alėjoje įkurtą naują dizainerės Loretos Looren drabužių saloną „WD Loreen“. Iki šiol su šios kūrėjos darbais buvo susipažinę Paryžiaus, Sankt Peterburgo, Diuseldorfo, Rygos, Berlyno mados gurmanai. Lietuviai su Loretos kūryba supažindinti pirmą kartą.


2015-02-25 23:11

Monika Šalčiūtė atskleidė, kaip pasidaryti tobulą asmenukę

47|12

Trečiadienio popietę Vilniuje atidaryta pirmoji asmenukių paroda mūsų šalyje. Jos veidas – socialinių tinklų žvaigždė ir tikra asmenukių ekspertė Monika Šalčiūtė. Ji pademonstravo, kaip pasidaryti tobulą asmenukę: telefoną pakreipti šonu taip, kad nusikirptų pakaušis. Asmenukėje, anot Monikos, turi matytis ne tik veidas, bet ir dalis kūno.


2015-02-25 22:40

Aktorius Marius Jampolskis mokiniams pravėrė savo sielos duris

8|9

„Kasdien meldžiuosi, kad šalia mūsų nesilietų kraujas“, – apie įvykius Ukrainoje kalbėjo kino ir teatro aktorius, televizijos laidų vedėjas, muzikos grupės „Čilinam“ narys Marius Jampolskis, antradienį susitikęs su Kauno rajono vyresniųjų klasių moksleiviais. Du šimtus vietų talpinanti Garliavos meno mokyklos salė lūžo nuo Kauno rajono mokyklų tarybų narių, norinčių išvysti iš arti populiarų 36 metų atlikėją. Vaikai įteikė M.Jampolskiui gėles, dovanojo savo dirbinius.


2015-02-25 17:16

Diletai Meškaitei pasipiršo buvęs dainininkės Atlantos mylimasis

59|2

Dar visai neseniai dramatiškas skyrybas su atlikėja, televizijos projektų prodiusere Elena Puidokaite-Atlanta išgyvenęs teisininkas, antstolis Donatas Kisielius jau puoselėja jausmus kitai dainininkei. Neseniai vyras įteikė sužadėtuvių žiedą merginų grupės „4 Roses“ narei Diletai Meškaitei.


2015-02-25 13:36

Sostinės Šiuolaikinio meno centrą užplūdo infekuotieji mada

1|16

Trečiadienį Šiuolaikinio meno centre tarptautinio festivalio „Mados infekcija“ komanda pristatė 2015-ųjų metų festivalio programą, Lietuvos ir užsienio dizainerius. 17-ąjį kartą rengiamas didžiausias šalies mados renginys šį pavasarį gerbėjų laukia kovo 27 – 28 dienomis. Per dvi festivalio dienas žiūrovai išvys 16 kolekcijų, tarp kurių – ir svečių iš Prancūzijos, Vokietijos, Belgijos, Latvijos ir Rusijos.


Populiariausi per 24 val.