Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Mia apie santykius su E.Jankausku: „Mes esame labai geri draugai”

Mia apie santykius su E.Jankausku: „Mes esame labai geri draugai” (63)

2013-11-05 21:29, atnaujinta 2013-11-06 10:58

„Nemeluosiu, jog nelaukiu, kad man pasipirštų. Taip, laukiu to, noriu šeimos”, – prisipažino atlikėja Vilija Pilibaitytė-Mia (30 m.), šiuo metu draugaujanti su futbolininku Edgaru Jankausku (38 m.).

1/5

„Mes esame labai geri draugai”, – apie savo mylimąjį sakė Mia. D.Umbraso nuotr.

Mia apie santykius su E.Jankausku: „Mes esame labai geri draugai”

1 / 5

„Mes esame labai geri draugai”, – apie savo mylimąjį sakė Mia. D.Umbraso nuotr.

Mia daug laiko praleidžia su mylimuoju Edgaru Jankausku. D.Umbraso nuotr.

E.Jankauskas. Pauliaus Lileikio nuotr.

Laidos „Kitoks pokalbis” vedėja Aušra Kilkuvienė (kairėje) palinkėjo Miai stiprybės.

Mios gyvenimo istorija dažnai lyginama su pasaka apie Pelenę. V.Pilibaitytės šeima gyveno neturtingai. D.Umbraso nuotr.

(5 nuotraukos) D.Umbraso nuotr., Pauliaus Lileikio nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (63)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2014-04-16 05:41

Krepšininkas V.Dilys prabilo apie skandalingąsias skyrybas

11|5

Atlikėja Natalja Bunkė ar kita žavinga moteris? „Ne, išsiskyrėme tikrai ne dėl trečio asmens", - patikino krepšininkas Vilmantas Dilys (26 m.). Jam apmaudu, kad buvusi, bet kol kas dar oficiali žmona grupės „Kitokios" narė Guostė Abeciūnaitė-Dilienė (25 m.) viešai teigia, jog šeima byra dėl Vilmanto simpatijos kitai moteriai.


2014-04-15 21:47

Į Lietuvą grįžusią I.Dapkūnaitę sunkią akimirką palaiko vyras

236|6

Didžiojoje Britanijoje gyvenanti aktorė Ingeborga Dapkūnaitė (51 m.) Lietuvoje – gana retas svečias. Tačiau pastarąjį mėnesį ją vis dažniau galima pamatyti vaikštinėjančią sostinės gatvėmis. Paprastai su šypsena veide į gimtąjį kraštą grįžtanti menininkė šįkart susirūpinusi.


2014-04-15 20:51

A.Valentaitė dienas leidžia Bahamose

123|7

Stilistė Asta Valentaitė nuolat keliauja. Dabar moteris ilsisi Karibų jūrai priklausančioje Bahamų saloje. Ten moteris išvyko beveik iškart po laimėto tarptautinio šokių konkurso „Dance Stars Ball 2014“. Nors Lietuvoje jau po truputį šyla, tam, kad galėtum pasideginti dar prireiks mėnesio, todėl A.Valentaitė susikrovė lagaminus ir išvyko į Karibus.


2014-04-15 20:50

Aktorius L.Pobedonoscevas išsikrausto iš Lietuvos

83|5

Aktorius Leonardas Pobedonoscevas su šeima - žmona Ieva ir dukrele Emilija kelia sparnus iš Lietuvos. Savo socialinio tinklo paskyroje jis pasidalijo skelbimu, kuriame - žinia apie išnuomojamą šeimos namą Riešėje.


2014-04-15 20:33

Būrys žinomų meno mylėtojų atidarė išskirtinę parodą

14|41

Antradienio vakaras Lietuvos menininkams – tarsi nedidelė šventė. Sostinės „Domus galerijoje“ ketvirtą kartą duris atvėrė viena didžiausių dailės parodų „Menas namams“. Daugiau nei šimtas talentingų kūrėjų čia pristatė savo tapybos, grafikos, skulptūros ir fotografijos darbus.


2014-04-15 20:02

Dizainerio L.Salasevičiaus mūzų hareme - garsenybių paslaptys

17|4| 

Tiek mūzų, kiek turi dizaineris Liutauras Salasevičius (33 m.), galėtų pavydėti kiekvienas kūrėjas. Ir jos ne bet kokios, o scenos gražuolės, atskleidžiančios jam paslaptis, kurių nepatiki net savo vyrams. Kone pusė Liutauro puoštų nuotakų pas jį sugrįžta paplepėti, išgerti taurės šampano arba apraudoti nenusisekusių vedybų.


2014-04-15 19:52

Operos solistė A.Grigorian užsienio scenoje parodė kūną

27|3

Operos solistė Asmik Grigorian vengia demonstruoti savo kūną, ji nesifotografuoja apsinuoginusi ir nenoriai kalba apie asmeninį gyvenimą. Tačiau Belgijos teatro scenoje garsi moteris pademonstravo kur kas daugiau, nei yra mačiusi Lietuva.


2014-04-15 17:56

J.Šeduikytė:„Lietuviai man yra pati šauniausia tauta pasaulyje!“

5|4

Dainininkė Jurga Šeduikytė, gimusi Klaipėdoje, gyvenusi Telšiuose, Palangoje, Vilniuje ir net Maskvoje, nuolat buvo priversta pernelyg neprisirišti prie aplinkos. „Gali ir išvažiavęs toliau gerbti savo kraštą ir skleisti geras žinias apie jį, taip neprarasi ryšio“, - teigia atlikėja, bet pastebi, kad pačiai namai yra ten, kur lietuviška gamta.


2014-04-15 15:47

Atlikėja G.Balutytė turi dvi dukras, todėl yra neabejinga vėžiui

5

Psichologiniai ir socialiniai projektai – viena mano gyvenimo misijų, todėl ir krūties vėžio prevencijai ir idėjų skleidimui esu neabejinga“, – sako atlikėja Giedrė Balutytė. Mėnesį „La Crepe“ restoranuose vykusi socialinė akcija „Rožinis grožio kąsnelis“, renkanti lėšas krūties vėžiu sergančioms moterims, sulaukė aktyvaus lankytojų palaikymo – šiais metais akcijos metu parduota beveik 2400 specialiu akcijos ženklu pažymėtų patiekalų. 5 proc. nuo surinktos sumos balandžio 18 d. baigiamajame akcijos renginyje bus perduoti Vilniaus universiteto onkologijos institutui.


2014-04-15 14:47

Humoristas A.Orlauskas: „Mes už rusus juokaujame ne prasčiau“

38|5

Humoristas Artūras Orlauskas iš tradicinio, vienuoliktojo tarptautinio humoro festivalio Volgograde (Rusija) grįžo su diplomu. Jam, kaip geriausiai pasirodžiusiam šnekamojo humoro kategorijoje, skirta antroji vieta. Pirmoji konkurse neatiteko niekam.