Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Radžį pribloškė jo sužadėtinė Ilona

Radžį pribloškė jo sužadėtinė Ilona

2013-04-03 22:25

„Pastaruoju metu bendraujame platoniškai“, - pareiškė garsiausias Lietuvos čigonas, charizmatiškasis dainininkas Radžis Aleksandrovičius, paklaustas, kada gi pagaliau jam ir jo sužadėtinei Ilonai Janulevičiūtei skambės vedybų varpai.

1/3

Radžis velykinius kiaušinius rideno Panevėžyje. Velykas dainininkas šventė su savo globėja. Sužadėtinės prie vaišių stalo nebuvo. „Mes šventėme kiekvienas atskirai. Kitaip neišeina. Nes ir atstumas mus skiria. Ilona neturi transporto priemonės, o aš neturiu laiko jos vežioti“, - paaiškino Radžis, kodėl Ilona per Velykas neapsilankė Panevėžyje. D. Umbrasas

Radžį pribloškė jo sužadėtinė Ilona

1 / 3

Radžis velykinius kiaušinius rideno Panevėžyje. Velykas dainininkas šventė su savo globėja. Sužadėtinės prie vaišių stalo nebuvo. „Mes šventėme kiekvienas atskirai. Kitaip neišeina. Nes ir atstumas mus skiria. Ilona neturi transporto priemonės, o aš neturiu laiko jos vežioti“, - paaiškino Radžis, kodėl Ilona per Velykas neapsilankė Panevėžyje. D. Umbrasas

Svetainėje pazintys.lt galima rasti I. Janulevičiūtės nuotraukų, prie kurių surašyti biografiniai duomenys. Parašyta, kad moteris ieško vyrų. Skiltyje „pomėgiai“ parašyta, kad merginai patinka ekstremalūs pojūčiai. Jos tikslas šioje svetainėje: „Susirašinėjimas, trumpalaikiai pasimatymai, rimta draugystė, bendravimas.“ . D. Umbrasas

Panevėžietis Radžis ir kaunietė sporto psichologė bei choreografijos mokytoja I. Janulevičiūtė susižadėjo šiemet sausį LNK projekto „Radži ieško žmonos“ superfinale. Sužadėtuvės buvo įspūdingos ir prašmatnios. D. Umbrasas

(3 nuotraukos) D. Umbrasas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2014-12-17 20:39

Prabangūs „La Perla“ apatiniai domino ir garsias moteris

26|32

Šešiasdešimties metų jubiliejų 2014-aisiais švenčianti italų kompanija „La Perla“ trečiadienio vakarą sukvietė gražiems daiktams negalinčias atsispirti garsias sostinės moteris. Skaidriose stiklo dėžėse jos galėjo apžiūrėti naujausią prabangių apatinių ir viršutinių drabužių kolekciją.


2014-12-17 16:50

Filmo apie A. Sabonį premjera Vilniuje priviliojo garsenybių

1|18

Metus kurto legendinės asmenybės portreto - filmo „Arvydas Sabonis 11. Visa galva aukščiau“ pristatyme susirinko pilna salė kino ir krepšinio gerbėjų, tarp kurių būrys gerai žinomų visuomenės atstovų. Filmas abejingų nepaliko – po seanso žiūrovai jautėsi džiugūs ir pakylėti.


2014-12-17 15:51

Selo mylimoji Eleonora Sebrova jo sūnui išleido knygą

19|5

„Įdomiau nei telefonas!“ – sušuko septynmetis Deividas, dainininko Egidijaus Dragūno-Selo sūnus. Nors netrukus viršų vis dėlto paėmė telefonas, svarbioji šių vyrų gyvenimo moteris Eleonora Sebrova (30 m.) komplimentą įsidėjo į širdį. Juk jos knyga „Skraidantis berniukas“ nuo pat pradžių buvo skirta būtent Deividui.


2014-12-17 15:04

Algirdas Kaušpėdas jaučia dukters įpareigojimą gyventi ir už ją

32| 

„Mano gyvenimo kredo – būti ir kurti“, – sakė 30 metų jubiliejų netrukus švęsiančios legendinės grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas. Jis tikina dabar norintis surengti tikrą koncertą su tikra „Anties“ ironija ir su prasminga, gilia pabaiga.


2014-12-17 12:51

Grupės DAR nariai ragina visus nepuošti kirstų Kalėdų eglučių

3|3

Gražiausių metuose švenčių belaukiant grupės DAR nariai Arvydas Martinėnas, Indrė Grikšelytė, Algirdas Grudinskis ir Kristina Mažeikaitė jau pasipuošė savo namuose žaliaskares. „Kalėdos ypatinga šventė mums visiems, jos asocijuojasi su šeima, šiluma, gėriu, jaukumu. Šiuo metu ypač norisi daryti gera kitiems, todėl verta prisiminti, kad net ir menkiausia šypsena ar geras žodis daro stebuklus",- pasakojo Vudis.


2014-12-17 09:45

D. Adomaitis su vyrais dukters gimimo nešvęs - laukia treniruotė

13|2

Sunkesnė už krepšinio kamuolį, o džiaugsmas jos sulaukus – saldesnis už pergalę krepšinio aikštelėje. Antradienio rytą buvęs „Lietuvos ryto“ krepšinio klubo treneris Dainius Adomaitis (41 m.), šiuo metu diriguojantis Utenos „Juventus“ komandai, sulaukė trečios dukters.


2014-12-17 08:22

N. Numavičius nebeslepia savo draugystės su K. Leontjeva

203|2

Apie savo asmeninį gyvenimą nekalbantis turtingiausias Lietuvos žmogus, pagrindinis „Vilniaus prekybos“ akcininkas Nerijus Numavičius (47 m.) nebeslepia savo draugystės su jaunesne mylimąja, Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) vyr. eksperte Kaetana Leontjeva (30 m.).


2014-12-17 08:20

Aistė Smilgevičiūtė prisijaukino saulės kostiumą

6|3

Atlikėja Aistė Smilgevičiūtė (37 m.) kartu su grupe „Skylė“ per Kalėdas leisis į užburiantį reginį - „Saulės kelionę“. Per pačias šventes vizualiame koncerte apsilankę žiūrovai bus pakerėti ne tik nuostabios muzikos, bet ir nepaprasto Saulės kostiumo.


2014-12-16 22:19

Kur šią savaitę apsilankyti? Pataria ir Andrius Mamontovas

6|4

Kai kalba pasisuka apie renginius, lietuviai visuomet linkę didžiuotis, kiek daug visko vyksta. Iš tiesų – daug, tačiau „daug“ ne visada yra žodžio „kokybiškas“ sinonimas. Kita, švelniai tariant ne tokia graži, kultūrinio ir pramoginio gyvenimo Lietuvoje pusė kalba apie tai, kad didelis procentas iš tų renginių nėra verti net sekundės jūsų laiko ir dėmesio, pradedant jų aprašymais, kurie organizatorių internetiniuose puslapiuose ar „Facebook“ paskyrose pateikiami su akis badančiomis klaidomis, baigiant abejotinu žiopčiojimu arba gyvu kniaukimu į mikrofoną. Tiesa, čia – ne apie tokius renginius. Čia – apie tai, ką pamatyti neabejotinai verta, teisinga ir reikalinga.


2014-12-16 20:08

Ieva Petrulytė: „Iš namų išeinu lyg karalienė“

57|6

Ji ir dabar puikiai prisimena, kaip būdama studentė klykė iš laimės Klaipėdoje pakviesta į pokalbį dėl konsultantės darbo grožio imperijoje „Kristiana“. Šiandien šios kompanijos komercijos direktorė Baltijos šalims Ieva Petrulytė (36 m.) neslepia – darbas yra jos aistra, namai ir šeima, be kurio neįsivaizduoja gyvenimo.


Populiariausi per 24 val.