Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Susižadėjusi dainininkė I. Ambrazaitė su nekantrumu laukia vaikelio

Susižadėjusi dainininkė I. Ambrazaitė su nekantrumu laukia vaikelio

2012-09-26 10:50

Grupės „Pinup Girls” dainininkė ir „Lietuvos ryto” televizijos laidos „Super L.T.” vedėja Ieva Ambrazaitė (23 m.) pagaliau ištarė „taip” mylimajam Rolandui Mackevičiui (28 m.). Jos širdies ir rankos romantiškai paprašęs radijo stoties „Zip FM” laidų vedėjas tik po penktą kartą pakartoto klausimo „Ar tekėsi už manęs?” išgirdo lauktą atsakymą.

1/2

„Rolandas – mano gyvenimas. Jei gyventų kitame mieste, galėčiau kas vakarą šimtus kilometrų įveikti dėl to, kad būčiau šalia. Noriu būti su šiuo žmogumi ir stengiuosi taupyti pinigus – ateičiai, vaikams, bendrai kelionei ar nameliui ant ežero kranto“, - sakė Ieva. R. Neverbickas

Susižadėjusi dainininkė I. Ambrazaitė su nekantrumu laukia vaikelio

1 / 2

„Rolandas – mano gyvenimas. Jei gyventų kitame mieste, galėčiau kas vakarą šimtus kilometrų įveikti dėl to, kad būčiau šalia. Noriu būti su šiuo žmogumi ir stengiuosi taupyti pinigus – ateičiai, vaikams, bendrai kelionei ar nameliui ant ežero kranto“, - sakė Ieva. R. Neverbickas

R. Mackevičius ir I. Ambrazaitė susižadėjo po pusantrų metų draugystės. Asmeninis archyvas

(2 nuotraukos) R. Neverbickas, Asmeninis archyvas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2015-05-03 22:03

Jolantos Uspaskich jubiliejuje – legendinė grupė „Smokie“

93|9

Ir 50 metų jubiliejus, ir pažinties su vyru politiku Viktoru Uspaskichu diena – tokią dvigubą šventę gegužės 1-ąją minėjo viena turtingiausių Lietuvos moterų verslininkė Jolanta Blažytė-Uspaskich. Šventė buvo surengta Kėdainių pramogų centre „Vikonda“ – susirinko apie šimtas artimųjų, draugų, kolegų.


2015-05-03 22:03

Žinomi žmonės teikė mamoms gėles, lepino dėmesiu ir stebino

24|7

Pirmasis gegužės sekmadienis – išskirtinė diena. Daugelis nešini puokštėmis skuba sveikinti savo mamų. Kaip sveikina ir kokiu dėmesiu savo mamas apipila žinomi šalies žmonės? Elementariausiu apkabinimu, šiluma ir mielomis dovanomis. Lietuvos įžymybės sutartinai tvirtina, kad Motinos diena yra didelė ir svarbi šventė kiekvienam mylinčiam vaikui.


2015-05-03 19:11

Vaida Skaisgirė taps dvynukų teta

56|3|

„Mama, glažole, myliu tave“, – taip į savo mamą Vaidą Skaisgirę šiandien kreipėsi jos sūnus dvejų metų Atas. Tai tėtis, žinomas prodiuseris Rolandas Skaisgirys to išmokė. Šiandien visi jautresni, sentimentalesni nei įprastai, bet atleistina – juk Motinos diena. Ta proga V.Skaisgirė pasidalino savo socialinėje paskyroje užplūdusiomis mintimis.


2015-05-03 18:00

O. Pikul-Jasaitienė stengiasi, kad mama kuo daugiau šypsotųsi

99|5

Pati pirmosios atžalos besilaukianti atlikėja, krepšininko Simo Jasaičio žmona Oksana Pikul-Jasaitienė tikino, kad Motinos diena jai reiškia labai daug.


2015-05-03 15:42

Jolanta Uspaskich: „Svarbiausia netapti priklausomam nuo pinigų“

160|14

Ir 50 jubiliejus, ir pažinties su vyru politiku Viktoru Uspaskichu diena – tokią dvigubą šventę gegužės 1-ąją minėjo viena turtingiausių Lietuvos moterų verslininkė Jolanta Blažytė-Uspaskich. Šventė buvo surengta Kėdainių pramogų centre „Vikonda“ – susirinko apie šimtas artimųjų, draugų, kolegų.


2015-05-03 14:17

Ali Gadžijevas su mylimąja susilaukė sūnaus

23|4

„Dovana artėjančios mamyčių dienos proga! Mano brangiausias gyvenimo stebuklas, meilė ir turtas Ali Gadžijevas“ ,– štai kuo pasidalino savo socialinėje paskyroje modelis, garsaus konditerininko mylimoji Patricija Žuromskytė.


2015-05-03 14:17

Rasa Arlauskienė: „Dar negaliu susitaikyti su našlaitės dalia“

37|4

„Artėja labai liūdna šventė, pagalvojau, aplankiusi mamos kapą... Praėjo amžinybės ilgumo keleri metai, o aš vis dar negaliu susitaikyti su našlaitės dalia“, – taip jautriai savo socialinėje paskyroje parašė žinoma renginių organizatorė Rasa Arlauskienė.


2015-05-03 09:16

Gegužės 2-oji Benediktui Vanagui – tikra princesių diena

11|4

„Šiandien Princesių diena! Jau metukai mano brangiausiai damai – Aleksandrai!!!“ Taip savo socialinėje paskyroje pasidžiaugė garsus lenktynininkas Benediktas Vanagas. Šiandien visas pasaulis kaip tik sveikina Didžiosios Britanijos princą Williamą ir jo žmoną, Kembridžo kunigaikštienę Catherine, susilaukus antros atžalos – mergaitės.


2015-05-02 16:46

Kur Radistai – visuomet be proto linksma

7|68

Vilniaus klube „Exit“ susirinkusiuosius šėlsmui užvedinėjo Radistai. Ir jiems tai puikiai sekėsi.


2015-05-02 16:46

Mamyčiuku vadinamas atlikėjas M. Raudonis visai dėl to nesigėdi

3|4

Su Motinos diena savo mamą skuba sveikinti grupės „E.G.O“ vokalistas Mažvydas Raudonis, kuris visiškai nesibaido mamyčiuko etiketės. „Aš toks ir esu, ir man dėl to negėda, priešingai – džiaugiuosi. Manau, jeigu vyras gerbia, saugo ir yra dėmesingas savo motinai, jis visada bus dėmesingas ir savo moteriai bei gerbs ir saugos savo šeimą.


Populiariausi per 24 val.