Susižadėjusi dainininkė I. Ambrazaitė su nekantrumu laukia vaikelio

Susižadėjusi dainininkė I. Ambrazaitė su nekantrumu laukia vaikelio


2012-09-26 10:50

Grupės „Pinup Girls” dainininkė ir „Lietuvos ryto” televizijos laidos „Super L.T.” vedėja Ieva Ambrazaitė (23 m.) pagaliau ištarė „taip” mylimajam Rolandui Mackevičiui (28 m.). Jos širdies ir rankos romantiškai paprašęs radijo stoties „Zip FM” laidų vedėjas tik po penktą kartą pakartoto klausimo „Ar tekėsi už manęs?” išgirdo lauktą atsakymą.

1/2

„Rolandas – mano gyvenimas. Jei gyventų kitame mieste, galėčiau kas vakarą šimtus kilometrų įveikti dėl to, kad būčiau šalia. Noriu būti su šiuo žmogumi ir stengiuosi taupyti pinigus – ateičiai, vaikams, bendrai kelionei ar nameliui ant ežero kranto“, - sakė Ieva. R. Neverbickas

Susižadėjusi dainininkė I. Ambrazaitė su nekantrumu laukia vaikelio

1 / 2

„Rolandas – mano gyvenimas. Jei gyventų kitame mieste, galėčiau kas vakarą šimtus kilometrų įveikti dėl to, kad būčiau šalia. Noriu būti su šiuo žmogumi ir stengiuosi taupyti pinigus – ateičiai, vaikams, bendrai kelionei ar nameliui ant ežero kranto“, - sakė Ieva. R. Neverbickas

R. Mackevičius ir I. Ambrazaitė susižadėjo po pusantrų metų draugystės. Asmeninis archyvas

(2 nuotraukos) R. Neverbickas, Asmeninis archyvas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2015-08-02 22:28

Šalies elitas susirinko į „Vikondos“ jubiliejų Kėdainiuose

215|100|

Žinomi Lietuvos žmonės šeštadienio vakarą susirinko į Kėdainių miesto stadioną. Jame koncernas „Vikonda“ triukšmingai šventė 25 metų veiklos jubiliejų.


2015-08-02 22:26

Dizainerė J. Žižė su vyru tapo tėvais: „Emocijos nenusakomos!“

43|5

Makiažo specialistė ir prekės ženklo „Wear Mad By July“ kūrėja Julija Žižė su vyru fotografu Laurynu Žižiumi jau sūpuoja pirmagimį. Laimingiems sutuoktiniams gimė dukrytė, kurios vardas Lėja.


2015-08-02 22:25

Deivido Šembero gimtadienis su ekstremaliomis pramogomis

6

Saulėtą sekmadienį futbolininkas Deividas Šemberas džiaugiasi ne tik laisva diena, bet ir švenčia gimimo dieną. Jam suėjo 37 m. Ypatinga proga – išskirtinis mylimosios Oksanos Zlatkovaitės dėmesys ir linksmos vandens pramogos.


2015-08-02 18:13

Vasha prabilo apie skandalą dėl nuotraukos: „Esu sugniuždyta“

151

„Aš jaučiuosi labai įžeista“, – prisipažino Gabrielė Grygolaitytė. Dainininkė, scenoje save vadinanti Vasha, šią savaitę atsidūrė skandalo dėl pikantiškos nuotraukos centre.


2015-08-02 12:03

Užsieniečiams sukosi galva nuo geidulingų kauniečių

11|31

Blondinės, brunetės, šatenės. Iškilios kūno formos, ilgos kojos, ploni pirštai. Seksualūs drabužiai, nuostabus kvepalų aromatas ir plačios šypsenos. Sekmadienio naktį naktiniame klube „Taboo“ apsilankę svečiai iš užsienio šalių buvo maloniai nustebinti, kai vienoje vietoje išvydo tiek daug žavingai ir geidulingai atrodančių merginų. Vakariečiams ir rytiečiams, britams ir švedams, rusams ir ispanams sukosi galvos, o atsigavę po grožio nokdauno jie pasidavė savyje skandinančiam kauniečių žavesiui.


2015-08-02 11:58

„Exit“ vasaros rezidencijoje prancūzas vaišino paneles šampanu

2|79

Šeštadienio vakarą „Exit“ vasaros rezidencijos vakarelyje šeimininkavo Nicki Minaj ir Davido Guettos bičiulis seksualusis prancūzas Willy Monfretas. Svečias vaišino klubo paneles šampanu nuo scenos bei negailėjo komplimentų bendraudamas su minia. Galimybės su svečiu nusifotografuoti eilė merginų laukė iki pat 5 valandos ryto.


2015-08-02 09:43

Ypatinga diena Astai Valentaitei – dar vienos vestuvės

44|2

Nuo pat ryto stilistė ir modelis Asta Valentaitė ruošiasi ypatingai šventei. Pirmiausia, užsuka į grožio saloną, vėliau matuojasi dailią baltą suknelę. Moteris visą dieną į savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyrą kelia nuotraukas, kuriose užsimenama apie netrukus vyksiančias vestuves.


2015-08-01 23:16

R.Meilutytės treneris: „Jai reikia vyro, kuris suprastų siekius“

57|3

Pasaulio plaukimo čempionę Rūta Meilutytę (18 m.) visi įpratę matyti vandenyje siekiančią pergalių. Neseniai pilnametystės slenkstį peržengusi mergina, rodos, turi viską: persikraustė į naujus namus Plimute, išsilaikė vairavimo egzaminą, bet meilė Rūtos neaplanko.


2015-08-01 16:08

Kaune atidaryta pirmoji vairavimo mokykla vaikams

5|9

Nuo šiol vairuotojo pažymėjimu galės džiaugtis ir mažiausieji – prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ šeštadienį atidaryta pirmoji vaikų vairavimo mokykla. Daugiau nei mėnesį 2 – 8 metų vaikai joje galės mokytis pagrindinių kelių eismo taisyklių, o žinias užtvirtins čia pat įrengtoje nemokamoje vairavimo trasoje, kur jų lauks vaikiški BMW automobiliai.


2015-08-01 15:33

Naktis Vilniuje: pliaupiant lietui, damos demonstruoja figūras

4|52

Naktiniame klube „Mojo Lounge Vilnius“ tikras vasaros karščiu alsuojantis vakarėlis. Merginos kaitino vyrų fantazijas savo nuostabia išvaizda, vyrai neatsiliko ir žavėjo puikiais šokio judesiais. Didžiulė minia klubinėtojų šėlo iki paryčių. Rask save fotogalerijoje.


Populiariausi per 24 val.