Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Susižadėjusi dainininkė I. Ambrazaitė su nekantrumu laukia vaikelio

Susižadėjusi dainininkė I. Ambrazaitė su nekantrumu laukia vaikelio

2012-09-26 10:50

Grupės „Pinup Girls” dainininkė ir „Lietuvos ryto” televizijos laidos „Super L.T.” vedėja Ieva Ambrazaitė (23 m.) pagaliau ištarė „taip” mylimajam Rolandui Mackevičiui (28 m.). Jos širdies ir rankos romantiškai paprašęs radijo stoties „Zip FM” laidų vedėjas tik po penktą kartą pakartoto klausimo „Ar tekėsi už manęs?” išgirdo lauktą atsakymą.

1/2

„Rolandas – mano gyvenimas. Jei gyventų kitame mieste, galėčiau kas vakarą šimtus kilometrų įveikti dėl to, kad būčiau šalia. Noriu būti su šiuo žmogumi ir stengiuosi taupyti pinigus – ateičiai, vaikams, bendrai kelionei ar nameliui ant ežero kranto“, - sakė Ieva. R. Neverbickas

Susižadėjusi dainininkė I. Ambrazaitė su nekantrumu laukia vaikelio

1 / 2

„Rolandas – mano gyvenimas. Jei gyventų kitame mieste, galėčiau kas vakarą šimtus kilometrų įveikti dėl to, kad būčiau šalia. Noriu būti su šiuo žmogumi ir stengiuosi taupyti pinigus – ateičiai, vaikams, bendrai kelionei ar nameliui ant ežero kranto“, - sakė Ieva. R. Neverbickas

R. Mackevičius ir I. Ambrazaitė susižadėjo po pusantrų metų draugystės. Asmeninis archyvas

(2 nuotraukos) R. Neverbickas, Asmeninis archyvas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Žmonės
2014-09-20 16:42

Rūta Meilutytė įsiamžino netikėtoje asmenukėje

12|3

Asmenukes ne visi vertina teigiamai, tačiau mažai kas atsispiria pagundai save įsiamžinti tokiu būdu. Kodėl gi ne, jei tai smagu ir originalu? Taip padarė ir geriausia geriausia šalies plaukikė Rūta Meilutytė.


2014-09-20 16:28

Aloyzas Sakalas vedė savo išrinktąją žurnalistę Daivą Norkienę

158| 

Šeštadienio rytą Vilniaus santuokų rūmuose Nepriklausomybės akto signataras Aloyzas Sakalas (83 m.) vedė savo išrinktąją, žurnalistę Daivą Norkienę (47 m.). Pora susituokė itin kukliai.


2014-09-20 14:48

Kauniečius suviliojo karštas „Mojo Lounge“ vakarėlis

42

Rugsėjo 19 d. startavo naujasis Mojo Lounge Kaunas sezonas, kurio devizas – „New season, New style, New home!“ Visų pamilta erdvė sužibėjo naujai, su dar skambesne muzika, garsiais vardais ir tradicijas tęsiančiais sėkmingiausiais klubo vakarėliais. Į naująjį vakarėlių sezoną „Mojo Lounge“ Kaune įžengėme su talentingojo saksofonisto Dario Kodek pasirodymu. Visą naktį skambėjo nuostabūs saksofono aidai, liejosi šampano purslai ir tviskėjo aukso dulkės.


2014-09-20 14:42

Astrologė Vaiva Budraitytė braukė ašaras dėl išdegusių miškų

5| 

„Man buvo šokas. Aš ir dabar sunkiai valdau emocijas“, - drebančiu balsu, ašaroms kaupiantis akyse prisipažino astrologė ir būrėja Vaiva Budraitytė. Penktadienį ji kaip visuomeninė stebėtoja su mokslininkais lankėsi Kuršių nerijoje, kur šiemet balandį išdegė apie 60 ha miško. „Toks jausmas, kad namuose kažkas negero įvyko, kad degė mano pačios namai. Manau, kiekvienam mąstančiam lietuviui buvo didelis šokas“, - prisiminusi akimirkas, kai draugai pranešė jai apie gaisrą, ašaras braukė V.Budraitytė.


2014-09-20 13:40

Vilniaus gražuolės savaitgalį pradėjo griausmingai

6|64

Penktadienio naktį Vilnius nemiegojo. Sostinės gražuolės darbo savaitės pabaigą šventė sostinės klubuose ir baruose. Nemažai klubinėtojų sugūžėjo ir į Vilniaus kokteilių barą „Pantera“. Iki paryčių trukusiose linksmybėse šėlo būrys stilingų žmonių.


2014-09-20 13:14

Garsus modelis E. Vilkevičiūtė apsipirko Vilniaus Tautų mugėje

49|6

Vienintelė lietuvė, patenkanti į geriausių pasaulio modelių penkiasdešimtuką, Edita Vilkevičiūtė – retas svečias Lietuvoje. Ir tuo labiau ją netikėta išvysti Vilniaus centre, Tautų mugėje. Mergina penktadienį įsigijo lietuviško ženklo „Sirena“ rankinę. Ne tik sau – bet ir mamai.


2014-09-20 11:52

Šiauliečius penktadienį kaitino Natalijos Bunkės pasirodymas

4|11

Šiaulius ir vėl drebino kokteilių baro „Happy mosquito“ ritmai – linksmi, žavūs bei energingi vakaro svečiai džiaugėsi malonia atmosfera bei draugija. Po vidurnakčio gausiais aplodismentais pasitikta ČILINAM trijulė. Kiek neįprasta grupės sudėtis pateisino visų susirinkusiųjų lūkesčius.Jie atliko visiems gerai žinomus kūrinius, kurie judančius kūnus privertė dainuoti!


2014-09-20 09:21

Vilniaus rotušėje Jazzu dainavo besirūpinantiems mūsų sveikata

13|32

Ačiū už buvimą šalia, palaikymą ir tikėjimą siekiais. Penktadienio vakarą didinga padėka skambėjo Vilniaus Rotušėje nuo įmonių grupės „Northway“ vadovų. Proga svarbi – sukanka dešimt metų šios grupės veiklai.


2014-09-20 09:21

V. Grikšaitė-Česnauskienė džiaugiasi vyro karjeros posūkiais

26|2

Žinia, kad nuo šiol vienas geriausių šalies futbolininkų Deividas Česnauskis (33 m.) atstovaus Lietuvos „Trakų“ ekipą buvo džiugi ne tik pačiai komandai, bet ir sportininko šeimai. Žmona Vaida Grikšaitė-Česnauskienė (30 m.) džiaugiasi, kad nuo šiol vyras daugiau laiko praleis su sūnumis – Deividu (6 m.) ir Rojumi (3 m.).


2014-09-20 09:21

Žymiais veikėjais tapę žurnalistai leidosi į prisiminimus

11|30

Marijonas Mikutavičius, Artūras ir Agnė Zuokai, Giedrius Drukteinis, Nerijus Kesminas, Aleksandras Matonis, Algirdas Paleckis – nesvarbu, kokį postą jie užima ir kur dirba dabar: šį vakarą Vilniaus Užupio kavinėje jie tiesiog yra kurso draugai. Visi jie – Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Žurnalistikos instituto 1994-ųjų metų absolventai arba kurį laiką mokęsi kartu.


Populiariausi per 24 val.