Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Mirties ženklai vairuotojus verčia nukelti koją nuo greičio pedalo

Mirties ženklai vairuotojus verčia nukelti koją nuo greičio pedalo (6)

2013-07-20 05:00, atnaujinta 2013-07-20 11:18

Degančios žvakės, kryžiai ir skulptūros – taip kauniečiai žymi vietas, kuriose eismo įvykių metu žūva jų artimieji. Naikinti šiuos atminimo ženklus valdininkams ranka nekyla. Tačiau ar dygstantys mirties ženklai verčia vairuotojus būti atidesnius?

1/3

Baltų prospekte prie perėjos dedamos gėlės ir degamos žvakės čia žuvusioms motinai ir dukrai atminti, bet vairuotojai nekreipia dėmesio į mirties ženklus. M.Patašiaus nuotr.

Mirties ženklai vairuotojus verčia nukelti koją nuo greičio pedalo

1 / 3

Baltų prospekte prie perėjos dedamos gėlės ir degamos žvakės čia žuvusioms motinai ir dukrai atminti, bet vairuotojai nekreipia dėmesio į mirties ženklus. M.Patašiaus nuotr.

M.Patašiaus nuotr.

Aleksote, Veiverių ir Technikumo gatvių sankryžoje, trijų vyrų žūties vietą saugo medinis kryžius, o gyvųjų gyvybes – policijos pareigūnai.

(3 nuotraukos) M.Patašiaus nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (6)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Saugus eismas
2013-10-07 18:37

Panevėžio centre eismą stabdė aukštyn ratais kėpsantis „Peugeot“

49|8

Per patį vakarinį piką Panevėžio centre pirmadienį įvykus avarijai, automobilis „Peugeot 307“ atsidūrė ant žalios vejos aukštyn ratais. Jaunas panevėžietis, vairavęs šį automobilį, gali guostis bent tuo, kad „Peugeot“ buvo apdraustas kasko draudimu. Apie pusę šešių vakaro kamščiuose Panevėžio centre įstrigę vairuotojai dar labiau sulėtindavo greitį, atsidūrę Klaipėdos gatvės pradžioje. Čia, žaliojoje juostoje, aukštyn ratais kėpsojo sidabrinės spalvos automobilis „Peugeot 307“.


2013-10-07 17:59

Avarija Dotnuvoje: girtas vairuotojas ir keleivis reanimacijoje, dar du sužaloti lengviau

11|4

Pirmadienį Kėdainių rajone, Dotnuvos miestelyje avariją patyrė kaip spėjama neblaivaus vaikino vairuotas „Audi B4“. Vairuotojas posūkyje nesuvaldė transporto priemonės, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į mūrinę tvorą. Per nelaimę nukentėjo visi keturi automobiliu vykę girti jaunuoliai. Vairuotojas ir keleivis - sunkios būklės, jie gydomi reanimacijoje.


2013-10-06 17:43

Vilkaviškyje po automobilio ratais žuvo pėsčioji

Ankstyvos rudens sutemos eismo dalyviams turėtų priminti apie didesnį atsargumą kelyje ir atšvaitus. Šeštadienio vakare Vilkaviškio priemiestyje žuvo tamsoje per gatvę einanti moteris.


2013-10-05 20:29

Motociklininkų sezono uždarymą lydėjo baikerių griūtys ir avarija

17|15

Kauno gatvėse riaumojant motociklams neapsieita be nelaimių. Baikeriams minint sezono uždarymą nuo savo plieninių žirgų ant žemės skaudžiai nukrito du vyrai. Pirminiais duomenimis, jie rimtų sužalojimų nepatyrė. Kur kas rimtesnis incidentas įvyko Karaliaus Mindaugo prospekte. Kaip spėjama, nemažu greičiu skriejęs žiedinis motociklas rėžėsi į lengvojo automobilio „Rover 200” šoną. Po smūgio motociklininkas perskriejo automobilį ir tėškėsi ant asfalto, o lengvojo automobilio vairuotojas nenukentėjo.


2013-10-04 15:10

Per savaitę Lietuvos keliuose žuvo 3 žmonės

Per savaitę - rugsėjo 27-spalio 3 dienomis - Lietuvos keliuose ir gatvėse žuvo 3 žmonės, sužeista 70. Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, iš viso per savaitę, pirminiais duomenimis, užregistruoti 62 eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo žmonės.


2013-10-04 11:55

Dideliu greičiu lėkęs kelmiškio automobilis neįveikė posūkio

10|3

Ketvirtadienio popietę Telšių rajone Gaulėnų kaime avariją patyrė staigiame kelio Užventis-Viekšniai posūkyje automobilio „Volvo 40“ nesuvaldęs Klemės rajono gyventojas 26 metų R.V. Dideliu greičiu lėkęs automobilis posūkyje nuslydo nuo kelio. Apie 50 metrų slydęs automobilis staiga šoktelėjo į orą, dar apie 20 metrų skrido ir, tėškęsis į žemę, kelis kartus vertėsi. Po avarijos automobilyje prispaustą vairuotoją išvadavo į įvykio vietą atskubėję ugniagesiai-gelbėtojai.


2013-09-30 16:31

Kad vaikai saugiai elgtųsi gatvėse – svarbu ne tik mokyti, bet ir rodyti pavyzdį

Nors mokyklose saugaus eismo pagrindų ugdymui skiriamas didelis dėmesys, svarbiausi mokytojai vaikams šioje srityje išlieka tėvai. Todėl būtent jie privalo skirti didelį dėmesį tam, kad vaikai žinotų, kaip saugiai elgtis gatvėje, nepamiršti, jog svarbu ne tik tai, ką jie sako vaikams, bet ir kokį pavyzdį rodo bei žinoti, kokie mokymo būdai yra efektyviausi.


2013-09-30 15:10

Vaikus į mokyklą vežė girtas vairuotojas

9

Pirmadienio rytą Kaišadoryse vairuotojų blaivumo patikrinimą surengusių policijos pareigūnų laukė nemaloni staigmena. Patikrinimui sustabdžius į mokyklą vaikus vežusį mikroautobusą paaiškėjo, kad jo vairuotojas - girtas. Mažamečių keleivių gyvybėmis rizikavęs vyras į alkoholio matuoklį įpūtė 0,74 promiles alkoholio.


2013-09-29 11:03

Klaipėdoje automobilis rėžėsi į namo sieną, žuvo žmogus

26

Sekmadienio rytą Klaipėdoje automobiliui rėžusis į namą, žuvo jo vairuotojas. Pirminiais duomenimis, vairuotojas turėjo sveikatos problemų ir būtent todėl galėjo nesuvaldyti automobilio.


2013-09-28 18:13

Psichologai teigia: vairuotojus reikia ne tik gąsdinti, bet ir mokyti

11

Skatinant vairuotojus segtis saugos diržus, neužtenka vien tik nuolatos per televizorių transliuoti baisias socialines reklamas, rodyti avarijų sukeltas pasekmes: lygiai taip pat svarbu mokyti, kaip vairuoti saugiau. Vien tik gąsdinimai laukiamo rezultato pasiekti nepadeda, sako Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Bendrosios psichologijos katedros lektorė, socialinių mokslų daktarė Kristina Žardeckaitė-Matulaitienė.