Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1935, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Duetas „LadySisters“ nufilmavo įspūdingą muzikinį klipą

Muzika / 2014-08-20 11:08 / lrytas.lt

Praėjusį sekmadienį grupė „LadySisters" filmavo savo pirmąjį vaizdo klipą - nesenai įkurtame Vilniaus kino klasteryje, kuriame jau spėjo nusifilmuoti ir Rusijos aktorius Aleksandras Balujevas, dainininkas Dima Bilanas ir kiti žymūs žmonės.


  2. Nandzinge - asmenukių bumas, su trispalve žengė B. Mickus (3)

Startai / 2014-08-16 17:51 / Gintaras Nenartavičius, specialiai lrytas.lt iš Nandzingo

Daugiau nei dvi valandas lietui lynojant trukęs spalvingas spektaklis Nandzingo olimpiniame stadione šeštadienį vakare paskelbė antrųjų jaunimo olimpinių žaidynių pradžią. Delegacijų parade energingai mojuodamas Lietuvos trispalve pražygiavo lengvaatletis Bendiktas Mickus.


  3. Festivalyje - žvaigždės iš pasaulio kantri muzikos sostinės

Meno pulsas / 2014-08-15 12:21 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Rugpjūčio 15-17 dienomis kantri muzikos gerbėjus ir visus, vertinančius gyvai atliekamą muziką, kviečia XXI tarptautinis muzikos festivalis „Visagino country“. Tęsdamas savo tradicijas, šis festivalis tampa vis turtingesnis ir lankytojus žada nustebinti spalvinga muzikos programa bei smagiais papildomais renginiais.


  4. 5 filmų projektams Kino centras paskirstė per 180 tūkst. litų

Meno pulsas / 2014-08-13 19:30 / lrytas.lt

Lietuvos kino centras skyrė papildomą valstybinį finansavimą filmų gamybos ir parengiamųjų darbų projektams. Penkiems projektams skirtas 181 tūkst. 580 litų finansavimas.


  5. Jonava švęs 264 metų gimtadienį (2)

Renginiai / 2014-08-08 14:09 / Jurgita Vilčinskienė (jonavoszinios.lt)

Jau šį savaitgalį Jonava švęs savo 264 metų gimtadienį. Po Liūto ženklu gimęs miestas, lyginant su kitais, tėra dar tik tarsi žengiantis pirmuosius pilnametystės žingsnius. Ne vienas Jonavos kaimyninis miestas savo amžių skaičiuoja ne vienu ir ne dviem šimtmečiais.


  6. „Operomanijos“ stovyklautojai Juodkrantėje stebino performansais (3)

Scena / 2014-08-07 13:29 / lrytas.lt

Laikydamasis įprasto vasaros veiklos tvarkaraščio, šiuolaikinės operos ir tarpdisciplininio meno judėjimas „Operomanija“ 2014 m. liepos 27–rugpjūčio 4 dienomis jau septintus metus iš eilės stovyklavo Juodkrantėje. Apie penkiasdešimt kūrėjų ir atlikėjų iš Lietuvos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Baltarusijos, Rumunijos, Prancūzijos, Izraelio, Suomijos ir Norvegijos čia pat realizavo įvairius kūrybinius sumanymus.


  7. Šeimos duetui Japonija tapo dar artimesnė

Scena / 2014-08-03 10:23 / Austė Radžiūnaitė

Japonija Agnei ir Danieliui Rubinams jau seniai tapusi svarbiu kūrybos uostu. Pora nuolat dalyvauja Japonijos „Orkestra Ansamble Kanazawa“ programose, koncertuoja Tekančios Saulės šalyje duetu. Po pastarojo jų pasirodymo Japonijoje šių metų pavasarį tenykštis kompozitorius Atsuhiko Gondai parašė lietuvių duetui kūrinį „Laiko lašas“. Jo pasaulinę premjerą, dalyvaujant autoriui, pristatys Kristupo vasaros festivalis rugpjūčio 6-ąją Šv.Kotrynos bažnyčioje.


  8. „Visagino country“ festivalyje – žinomi veidai ir pramogos

Meno pulsas / 2014-07-27 13:38 / lrytas.lt

Šiemet jau 21-ąjį kartą rugpjūčio 15–17d. vyksiantis tarptautinis muzikos festivalis „Visagino country“ tęsia savo tradicijas, kartu tapdamas vis turtingesnis ir įvairesnis. Žiūrovus jis ketina nustebinti ne tik spalvinga koncertine programa, bet ir papildomų renginių įvairove.


  9. Festivalyje „Yaga Gathering 2014“ - ne tik muzika, bet ir cirkas

Muzika / 2014-07-24 14:30 / lrytas.lt

Liepos 31 – rugpjūčio 4 dienomis vyksiantis muzikos, menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga Gathering 2014“ pristato naują tematinę erdvę – naujojo cirko sceną, kurioje vyks cirko meno pamokos, spektaklis ir kitos veiklos.


  10. Klaipėdoje jaunieji politikai smerkė A.Lukašenkos režimą

Aktualijos / 2014-07-18 23:35 / Gediminas Pilaitis

Klaipėdos centre jaunieji Europos Sąjungos krikščionys demokratai, iškėlę vėliavas ir plakatus, smerkė Baltarusiją valdantį režimą. Tuo metu šalia šurmuliavo tarptautinis folkloro festivalis „Parbėg laivelis“, kuriame žiūrovus smagiais šokiais, muzika, dainomis linksmino ir Aliaksandro Lukašenkos autoritarinio režimo išvargintos baltarusių tautos atstovai.


  11. Tapti „Auros“ šokėjais pretenduoja ir japonai

Meno pulsas / 2014-07-16 11:36 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Pirmą kartą Lietuvos šokio istorijoje paskelbta tarptautinė šokėjų atranka. Ją paskelbė Kauno šokio teatras „Aura“.


  12. Jurijaus Smorigino strėlės – pramogų pasaulio veikėjams

TV antena / 2014-07-16 08:19 / lrytas.lt

Televizija lėmė, kad ne viena nūdienos garsenybė puikuojasi žurnalų puslapiuose ir viršeliuose, pozuoja prabangiuose renginiuose, tampa įvairių naujų projektų vedliais. Vieni pirmuosius karjeros žingsnius žengė įvairiuose muzikiniuose ar šokių projektuose, kiti – pagyvenę realybės šou, kai juos stebėjo tūkstančiai smalsių akių.


  13. Talentingų lietuvių šokėjų talentas pastebėtas ir svetur

Žmonės / 2014-07-15 17:09 / lrytas.lt

Pagal merginų „City Dance Divas“ ir talentingojo choreografo Alberto Lagunovičiaus sukurtą video klipą, šokio žingsnelio judesių galės mokytis ir užsienis. Internete jau žaibiškai plinta vaizdo įrašas, kuriame Lietuvos šokėjai atlieka šokį pagal žinomos JAV aktorės, modelio ir moterimi mėgstančio persirenginėti RuPaul dainą „Sissy That Walk“.


  14. Pasaulinės šokio mugės veidu tapo lietuvių šokėja

Meno pulsas / 2014-07-09 12:12 / lrytas.lt

Rugpjūčio 27–30 d. Diuseldorfe, Vokietijoje, vyksiančiame viename didžiausių pasaulyje šokio renginių – tarptautinėje šokio mugėje „Internationale Tanzmesse NRW“– šiemet kaip niekad daug lietuviškų akcentų. Renginį pristatančiuose plakatuose – lietuvės choreografės ir šokėjos Ugnės Dievaitytės atvaizdas, mugėje – Lietuvos šokio informacijos centro (LŠIC) stendas, o meninėje mugės programoje – Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro projekto „Kūrybinis impulsas“ ir choreografo Martyno Rimeikio miniatiūra „Belaukiant Godo“.


  15. Baltų genčių istorija papasakota Valdovų rūmų kieme

Meno pulsas / 2014-07-05 15:34 / lrytas.lt

Lietuvių, žemaičių, aukštaičių, kuršių, jotvingių, žiemgalių ir sėlių I-XIV a. kostiumai liepos 4-osios vakarą atgijo sostinės Valdovų rūmų kieme: čia vyko išskirtinė premjera – per šiuolaikinį šokį, išskirtinius kostiumus, originalią muziką, vaizdo instaliacijas ir Jono Aisčio poeziją vakaro sutemose trumpam atgimė senovės baltų pasaulis.


  16. Tūkstančiai šokėjų stadione braižė įmantrias geometrines figūras

Galerija / 2014-07-05 14:18 / lrytas.lt

Lieops 5 d. 12 val. į Lietuvos futbolo federacijos stadioną (Vilnius, Stadiono g. 2) išbėgo net 7,5 tūkst. Dainų šventės dalyvių. Šokėjai, suprantama, nežaidė futbolo. Jie šoko, o žiūrovai stebėjo įmantrias geometrines figūras, kurias žalioje vejoje braižė tūkstančiai artistų. Renginio kulminacija tapo suktinis „Bitute pilkoji“, žiūrovams sukėlęs turbūt ne mažiau aistrų nei geros futbolo rungtynės.


  17. Po 18 metų pažinties šokėjas D. Vėželis vedė L. Chatkevičiūtę

Žmonės / 2014-07-05 12:37 / Iveta Skliutaitė

Po aštuoniolikos metų pažinties ant daugkartinių Lietuvos ir Pasaulio klasikinių šokių čempionų Donato Vėželio (33 m.) ir Linos Chatkevičiūtės (33 m.) pirštų suspindo aukso žiedai. Penktadienio vakarą pora amžinąją meilę vienas kitam prisiekė baltomis gėlėmis išpuoštoje Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje.


  18. Dainų šventės šokėjai ir pūtikai šeštadienį kviečia trypti kartu

Scena / 2014-07-05 09:16 / Austė Radžiūnaitė

Šeštadienį nuo vidurdienio iki vėlyvo vakaro sostinėje vyks 18-osios Dainų šventės renginiai. Paaiškėjus, kad Šokių dienos publika netilps į Lietuvos futbolo federacijos stadioną, net du kartus savo programą čia parodys 7,5 tūkstančio šokėjų. Taigi kai kam reikės rinktis – 12 val. traukti į stadioną netoli geležinkelio stoties (Stadiono g. 2) ar įsilieti į Teatro dienos pasirodymų maratoną Gedimino kalno papėdėje.


  19. Baltarusijoje vyko Nepriklausomybės dienos iškilmės

Įvykiai / 2014-07-04 15:49 / lrytas.lt

Liepos 3 d. Baltarusijoje buvo didelė šventė – šalyje minėta Nepriklausomybės diena. Sostinėje Minske surengta pompastiška šventė: vyko sausumos ir oro pajėgų paradai, žygiavo sportininkų eisenos, šoko liaudies ansamblių šokėjai.


  20. Ansamblių vakare – kelionė Nemuno krantais per Lietuvą

Scena / 2014-07-04 09:41 / lrytas.lt

Kaip Nemuno ir jo intakų vanduo suteka į Baltijos jūrą, taip liepos 3 dieną į sostinės Kalnų parką suplaukė visos Lietuvos etnografinių regionų dainos, šokiai ir papročiai. Jiems atsiskleisti čia surengtame ansamblių vakare „Krantai Nemunėlio“ padėjo specialiai šiam reginiui sukurta scenografija ir šiuolaikiniai technologiniai sprendimai bei Ansamblių vakaro meno vadovės, režisierės ir vyriausiosios baletmeisterės Leokadijos Dabužinskaitės išradingumas.


Populiariausi per 24 val.