Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2071, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. M.A.M.A. šou – muzika, muštynės ir gėjų lyderį apgynusi Jazzu (420)

Muzika / 2015-01-31 15:55 / Ramūnas Zilnys

Penktadienio vakaras buvo ypatingas Lietuvos muzikos scenai. Kauno „Žalgirio“ arenoje ketvirtus metus iš eilės surengta muzikos apdovanojimų ceremonija M.A.M.A. Geriausiems Lietuvos atlikėjams per vakarą buvo išdalyta penkiolika statulėlių, o publika galėjo mėgautis specialiai parengtais muzikos žvaigždžių pasirodymais.


  2. Apie šokėją J. Droniną: „Įžengė į absoliutų baleto elitą“ (2)

Scena / 2015-01-29 10:50 / Milda Augulytė

„Angeliška ir efemeriška, pasiekė tokios lengvybės, kad keletą sykių atrodė, jog ji šaiposi iš žemės traukos“, – taip apie Lietuvoje užaugintą baleto žvaigždę Jurgitą Droniną rašo užsienio kritikai. Penktadienį tuo dar kartą galės įsitikinti ir Lietuvos žiūrovai.


  3. Remigijus Žiogas vėl provokuoja jį užsipuolusį Jurijų Smoriginą (36)

Žmonės / 2015-01-28 15:46 / lrytas.lt

Renginių organizatorius ir TV3 projekto „Šok su manimi“ dalyvis Remigijus Žiogas į išėjo į gatves nešinas trispalve vėliava. Vyras nusprendė įsitikinti, ar lietuviai didžiuojasi savo valstybės simboliu.


  4. Šokių čempionų Donato ir Linos Vėželių meilės simbolis – šuo (12)

Žmonės / 2015-01-28 08:17 / Iveta Skliutaitė („Lietuvos rytas“)

Jis jai vietoj sužadėtuvių žiedo įteikė šunį. Pataikė į dešimtuką – keturkojis tapo poros meilės simboliu. Be to, Lietuvos ir pasaulio klasikinių šokių čempionai Lina Chatkevičiūtė-Vėželienė (33 m.) ir Donatas Vėželis (33 m.) augintinį Donį vežasi net ir į varžybas.


  5. Per „Stalo“ pristatymą salėje šėlo ne kritikai, o šokėjai (6)

Galerija / 2015-01-27 13:25 / lrytas.lt

Vilniuje, Dailininkų sąjungos Vokiečių gatvės galerijoje, pristatyta menininko, Nacionalinės premijos laureato Roberto Antinio paroda „Paišiniai“ ir autorinė knyga „Stalas“. Pristatyme dalyvavo menininkas Česlovas Lukenskas ir Kauno šokio teatro „Aura“ šokėjai (vadovė – Birutė Letukaitė). Galerijoje galima išvysti skulptoriaus piešinius, kuriuose – įvairiausių menininko idėjų piešiniai bei tekstai. Parodoje jie išsivynioja ilgomis juostomis tarsi nespalvoto kino arba atminties kadrai. Šiuos „paišinius“ galime laikyti ir savarankiškais darbais, ir eskizais: iš jų vėliau gimsta Roberto Antinio trimačiai kūriniai – skulptūros, objektai, knygos.


  6. R. Žiogas atkirto J. Smoriginui: „Siūlyčiau į save pažiūrėti“ (114)

Žmonės / 2015-01-26 16:26 / lrytas.lt

Šeštadienį tiesioginio eterio metu „Šok su manimi“ vertinimo komisijos narys Jurijus Smoriginas užsipuolė Remigijų Žiogą ne tik dėl neva netinkamo Lietuvos vėliavos naudojimo šokio metu, bet ir apkaltino Žiogą, kad šis esą per daug geria.


  7. R.Mazurevičiūtė suklupo prie „Šok su manimi“ finalo slenksčio (63)

TV antena / 2015-01-25 14:19 / lrytas.lt

„Mis Lietuva 2013“ Rūta-Elžbieta Mazurevičiūtė ir jos partneris Vytautas Viluckis nepateko į kitą šeštadienį vyksiantį TV3 konkurso „Šok su manimi“ finalą“. Tai paaiškėjo šeštadienio vakarą konkurso pusfinalyje.


  8. Operos solistui L. Pautieniui Vokietija netapo namais (3)

Scena / 2015-01-25 09:29 / Asta Andrikonytė („Sostinė“)

Vokietijoje Laimono Pautieniaus Figaras buvo judri kaip gyvsidabris musė. Visą pirmąjį „Sevilijos kirpėjo“ veiksmą artistas tupinėjo po sceną sulenktomis kojomis, apsivilkęs kostiumą su sparnais – tokiais didžiuliais, kad užkulisiuose sunkiai prasilenkdavo su kolegomis. Po šios režisieriaus Clauso Gutho vizijos dainuoti ispanų kūrėjų spektaklyje LNOBT jam – tikras malonumas.


  9. TV3 šokių konkursas: kuriai porai bus užtrenktos durys į finalą? (7)

TV antena / 2015-01-24 20:12 / lrytas.lt

TV3 eteryje – vyksta konkurso „Šok su manimi“ pusfinalis. Šįvakar paaiškės kurios keturios poros iš likusių penkių susikaus finale dėl geriausių šokėjų Lietuvoje vardo. Prizinis fondas iš tiesų įspūdingas. Didžiojo projekto „Šok su manimi“ nugalėtojams atiteks net 10 tūkst. eurų prizas, antrajai – 3 tūkst., o trečiajai – 2 tūkst. eurų.


  10. „Šok su manimi“ pusfinalyje pasirodys „Žuvėdra“ (5)

TV antena / 2015-01-23 16:47 / lrytas.lt

Jau šį šeštadienį TV3 televizijos eteryje – įspūdingas didžiojo projekto „Šok su manimi“ pusfinalis. Visai netrukus paaiškės kurios keturios poros iš likusių penkių susikaus finale dėl geriausių šokėjų Lietuvoje vardo.


  11. A.Užkalnis: „Tarybų Sąjungoje buvo nusipelniusių gyventi geriau“ (129)

Literatūra / 2015-01-21 16:57 / Andrius Užkalnis

„Tarybiniais laikais, nepaisant titaniškų pastangų, pasiekti, kad niekas nepasijustų komfortiškai ir gražiai, iki galo nepavykdavo. Tarybų Sąjunga visais laikais gana nemažai priklausė nuo užsienio prekybos ir ekonominių kontaktų su kitomis šalimis (toks uždarumas kaip kokiai Šiaurės Korėjai niekada nepavyko); šimtai, tūkstančiai žmonių vis dėlto keliaudavo į kitas šalis“, – rašo A.Užkalnis naujoje knygoje „Antroji Evangelija pagal Užkalnį“.


  12. Šokėja Rasa Židonytė mėgaujasi meile ir sužadėtinės statusu (140)

Žmonės / 2015-01-20 01:17 / lrytas.lt

Šokėja ir teisininkė Rasa Židonytė po dramatiškų išgyvenimų galiausiai švyti laime – neseniai jausmus įmonės „Barbara grupė“ rinkodaros vadovui, buvusiam grupės „Tautinis Brandas“ nariui Karoliui Ramoškai atskleidusi jauna moteris mėgaujasi sužadėtinės statusu.


  13. Šokėjai ant parketo - gražūs, išdidūs ir pasirengę pergalei (1)

TV antena / 2015-01-17 22:28 / lrytas.lt

Kuris įspūdingiau apsirengęs, kuris geriau šoka, kuris šmaikščiau atsišaudo į vertinimo komisijos komentarus – TV3 projekte „Šok su manimi“ septintą kartą netrūko juoko, šmaikštavimų, netikėtumų. Pramogą žiūrovams studijoje ir prie ekranų kuria vestuvių organizatorius rekordininkas Remigijus Žiogas ir Lina Diktanaitė, „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Vytautas Viluckis, modelis Jolanta Leonavičiūtė ir Marius Gaižauskas, dainininkas Martynas Kavaliauskas ir Renata Gramauskaitė, šuolių į vandenį čempionas Ignas Barkauskas ir Jomantė Dapkevičiūtė, „TV pagalbos“ gelbėtoja Sandra Žutautienė ir Ernestas Monginas,


  14. A. Rybakas Lietuvoje: vietos šokėjai ir slaptas privatus vizitas

Muzika / 2015-01-16 09:57 / lrytas.lt

Penktadienį į Lietuvą iš tolimojo Kataro, kur turėjo įspūdingą pasirodymą, į Lietuvą atvyksta 2009-ųjų „Eurovizijos“ dainų konkurso laimėtojas Alexandras Rybakas. Laikinojoje sostinėje atlikėjas turės koncertą, taip pat baltarusių kilmės norvegui suorganizuotas vienas slaptas vizitas Vilniuje, apie kurį jis pasakoti atsisako.


  15. Vaikus gali įkvėpti ne tik baletas ar hiphopas

Scena / 2015-01-15 15:31 / lrytas.lt

Šią savaitę sostinės „Menų spaustuvėje“ prasidėjęs tarptautinis festivalis KITOKS šalia geriausių lietuviškų spektaklių jau ne pirmus metus pristato svetur kuriamą teatrą vaikams ir jaunimui. Vienas iš festivalio spektaklių – norvegų spektaklis „Mažasis kritikas“. Jame vaikai nusprendžia, kas turi vykti scenoje, kad jiems būtų įdomu ir suprantama. Siūlome interviu su spektaklio kūrėja Hege Haagenrud.


  16. Greta Lebedeva prisipažino, kad yra pavydi

TV antena / 2015-01-15 13:13 / lrytas.lt

TV laidų vedėjas Kristupas Krivickas prisipažino, jog nė už ką neleistų savo žmonos dalyvauti šokių konkurse. "Bevaidinant aistras ant parketo, galima prisižaisti ir iki tikrų jausmų", - baiminosi jis. Jam pritarė ir Greta Lebedeva.


  17. Balerina iš Japonijos Lietuvoje rado ne tik darbą, bet ir princą (2)

Šeima / 2015-01-11 21:18 / Ligita Valonytė („Lietuvos rytas“)

Vaikystėje žiūrėdama baletą „Spragtukas“ japonė Haruka Ohno (24 m.) norėjo būti panaši į personažę Mari, kurią surado princas. Jai taip ir nutiko, tik ne gimtojoje Japonijoje, o Lietuvoje. Praėjusių metų lapkritį naujajame Piotro Čaikovskio baleto pastatyme Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre H.Ohno sukūrė pagrindinį Mari vaidmenį.


  18. „Aleksandro puotoje“ užsienio solistus pakeis lietuviai

Meno pulsas / 2015-01-09 22:40 / lrytas.lt

Sausio 15-ąją į Nacionalinio operos ir baleto teatro sceną grįžta Georgo Friedricho Handelio „Aleksandro puota“ – spektaklis, kuriame svarbų vaidmenį atlieka Juozo Statkevičiaus madų šou. Jame pirmą kartą pasirodys pagrindinius vaidmenis parengę lietuvių solistai Nora Petročenko, Diana Tiškovaitė ir Kęstutis Alčauskis. Premjerose dainavo kviestiniai atlikėjai.


  19. Pasaulyje išgarsėję šokėjai iš Pabradės nori šlovės ir Lietuvoje

Studijos / 2015-01-06 14:01 / lrytas.lt

„95 procentai juodo darbo ir 5 procentai talento“, - tokią sėkmės formulę įvardijo choreografė Agnė Rickevičienė, kurios ugdomi jaunieji šokėjai jau šį sekmadienį kovos dėl pergalės TV3 laidos „Lietuvos talentai“ superfinale. Perėjęs kelis atrankos etapus, puikiai pasirodęs projekto pusfinaliuose Pabradės meno mokyklos šiuolaikinių šokių kolektyvas „Gelmė“ kovos dėl šalies talentingiausiųjų titulo ir tikisi žiūrovų palaikymo.


  20. „Lietuvos talentų“ filmavime sužalotas dalyvis, prireikė medikų

Nelaimės / 2015-01-05 11:33 / lrytas.lt

Sekmadienio vakarą TV3 televizijos projekto „Lietuvos talentai“ tiesioginio eterio metu įvyko nelaimė. Ant scenos užlipę projekto „Atikos karys“ vaikinai surengė pasirodymą su peiliais. Vienas dalyvio judesys buvo nesėkmingas – peilius mėčiusiam vaikinui buvo sužalota ranka. Tiesa, jis rimtų sužalojimų nepatyrė, tačiau projekto prodiuseriai vis vien paprašė jo vykti į ligoninę ir patys iškvietė medikus.


Populiariausi per 24 val.