Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2467, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Muzikos legenda Philipas Glassas koncertuos Vilniuje (4)

Muzika / 2016-06-28 11:33 / lrytas.lt

Lietuvos ir Baltijos kraštų melomanams ruošiamas nepaprastas įvykis – šių metų rudenį Vilniuje įvyks išskirtinis pasaulinės muzikos įžymybės Philipo Glasso koncertas. Jo metu, muzikos legenda ir bene garsiausias visų laikų JAV kompozitorius pats sės prie koncertinio rojalio ir gros savo populiariuosius kūrinius fortepijonui solo – lapkričio 10 d. Vilniuje įvyksiantis Ph. Glasso koncertas žada tapti intymiausiu ir jautriausiu metų muzikos vakaru.


  2. Muzikos legenda Philipas Glassas surengs koncertą Vilniuje (9)

Scena / 2016-06-28 10:29 / lrytas.lt

Lietuvos ir Baltijos kraštų melomanams ruošiamas nepaprastas įvykis – šių metų rudenį Vilniuje įvyks išskirtinis pasaulinės muzikos įžymybės Philipo Glasso koncertas. Jo metu, muzikos legenda ir bene garsiausias visų laikų JAV kompozitorius pats sės prie koncertinio rojalio ir gros savo populiariuosius kūrinius fortepijonui solo – lapkričio 10 d. Vilniuje įvyksiantis Ph. Glasso koncertas žada tapti intymiausiu ir jautriausiu metų muzikos vakaru.


  3. Londone įsikūrusi E.Vaitkevičė: „Kaip man jaustis šioje šalyje?“ (130)

Veidai ir vardai / 2016-06-24 09:43 / lrytas.lt

Praėjusi naktis Didžiojoje Britanijoje buvo daug kam nerami. Ypač, čia įsikūrusiems emigrantams iš visos Europos, mat šalies piliečiai sprendė: pasitraukti iš ES a ne. Atvykėlių baimė pasiteisino – britai nusprendė trauktis iš Sąjungos.


  4. Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime – paragauti Eiffelio bokšto

Aktualijos / 2016-06-21 14:02 / lrytas.lt

Paragauti Eiffelio bokšto ir Laisvės statulos, sukurti pūkinių debesų instaliaciją, pasigaminti lenktyninį „droną“, prikelti daiktus antram gyvenimui, išmokti suteikti pirmąją pagalbą, šokti lindyhopą, ant pečių užsimesti „Misijos Sibiras“ dalyvio kuprinę, o gal dalyvauti aklame pasimatyme su knyga?


  5. Dėl meilės kvepalams šokėjai S. Kniazevičiūtei – nesusipratimai

Karamelė / 2016-06-17 11:02 / lrytas.lt

Tituluota sportinių šokių šokėja, televizijos projekto „Šok su žvaigžde“ nugalėtoja Sandra Kniazevičiūtė, dalyvavusi trečiojo kvapų salono „Scent Bar“ gimtadienio iškilmėse, iki šiol prisimena dėl meilės kvepalams turėjusi ištverti ne vieną nesusipratimą.


  6. Anželikos Cholinos spektaklis „Ana Karenina“ grįžta į Trakų pilį (1)

Meno pulsas / 2016-06-17 10:17 / lrytas.lt

Trakų pilyje liepos 31-osios vakarą šokio kalba bus pasakojama milijonus skaitytojų visame pasaulyje kerinti istorija. Vienintelį sykį 2016 m. šioje istorinėje vietoje bus parodytas Anželikos Cholinos šokio teatro dviejų dalių spektaklis „Ana Karenina“, sukurtas Levo Tolstojaus romano motyvais. Vieną ryškiausių pastarųjų keleto metų Lietuvos scenos reginių Trakų pilies vidiniame kieme galės pamatyti vos tūkstantis žiūrovų.


  7. Grupė „Man-go“ žada pokyčius: bus dar viena mergina

Muzika / 2016-06-14 11:30 / lrytas.lt

Merginų grupė „Man-go“ savo gerbėjams pristato dainos „Paviršius širdies“ „piano“ versiją. Tai grupės daina, kuri per nepilnus tris mėnesius kanale „YouTube“ sulaukė daugiau nei 2 milijonų peržiūrų.


  8. Laukia neįgaliųjų bendruomenės mugė-koncertas „Būkime kartu!“ (1)

Pramogos / 2016-06-13 14:13 / lrytas.lt

Daugiau kaip 10-metį gyvuojanti respublikinė neįgaliųjų šventė „Tau, Vilniau!“, į sostinę iš visos Lietuvos sukviečianti tūkstančius žmonių, šiemet nebebus vienintelis bendrauti, geriau vieniems kitus pažinti, savo talentus visuomenei pristatyti kviečiantis renginys. Specialiosios kūrybos draugija „Guboja“ įgyvendino ne vienus metus puoselėtą svajonę – geras emocijas skleidžiančias, įkvepiančias šventes organizuoti ne tik šalies sostinėje, bet visoje Lietuvoje.


  9. Savaitės asmenukės: naujai atgimusi meilė ir gimtadienio šėlsmas

Karamelė / 2016-06-12 16:26 / lrytas.lt

Ne veltui sakoma, kad sena meilė nerūdija. Dainininkai Egidijus Dragūnas-Selas ir Eleonora Sebrova, meilę prikėlę iš naujo, romantiškai leido laiką Monake, Nicoje.


  10. Į prabangų kruizo vakarėlį susirinko šalies grietinėlė

Veidai ir vardai / 2016-06-11 21:26 / lrytas.lt

Lietus šeštadienio vakarą nesukliudė prašmatniam vakarėliui „Cruise Party“, kuris vyko šalia Trakų esančiame prabangiame poilsio komplekse „IDW Esperanza Resort“. Į vakarėlį vyko ryškūs elito ir pramogų pasaulio atstovai.


  11. Armėnų turtuolio vestuvėmis negali atsistebėti net Vakarai

Karamelė / 2016-06-09 15:10 / lrytas.lt

Maskvoje surengtos vienos prabangiausių vestuvių šio miesto istorijoje. Skaičiuojama, kad armėnų milijardierius Samvelis Karapetjanas savo sūnaus Sarkio (23 m.) ir jo gruzinės nuotakos Salomės Kincurašvili (25 m.) vestuvėms išleido apie 2 mln. eurų.


  12. Grupės „Džentelmenai“ atsisveikinimo turo koncertas – Kaune

Muzika / 2016-06-08 10:22 / lrytas.lt

Birželio 9 – ąją puikiai publikai žinomi dainuojantys šokėjai Dainius Dimša, Vytautas Mackonis ir Andrius Butkus į sceną kaip grupės „Džentelmenai“ nariai lips paskutinį kartą. Dviejų dalių koncertas, kuriame skambės gerbėjų itin vertinti kūriniai, vyks Kaune, „Renginių Oazėje“.


  13. V. Montvydienė atskleidė geriausią laiko ir pinigų investiciją

Karamelė / 2016-06-07 20:44 / Indrė Greizaitė („Lietuvos rytas“)

Pastarieji mėnesiai dainininkui Donatui Montvydui (28 m.) ir jo žmonai šokėjai Veronikai Montvydienei (30 m.) buvo kupini įspūdžių. Donatas ruošėsi atstovauti Lietuvai „Eurovizijoje“, o Veronikai su dukrele Adele (2 m.) taip pat teko nemenkas vaidmuo – suteikti ir palaikymą, ir ramybę. Po dainų konkurso šeima jėgas atgavo Turkijoje ir iškart po to, muzikos garsų vedami, iškeliavo į Barseloną, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  14. Šokio impulsai: stiprėjantys ir viltingi

Scena / 2016-06-06 16:05 / Helmutas Šabasevičius

Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre surengtas choreografinių miniatiūrų vakaras „Kūrybinis impulsas 5“. Jame parodyta teatro baleto artistų choreografinė kūryba. Į tokį vakarą žiūrovai kviečiami tik kartą per metus.


  15. T. Augulis tiki, kad tuoktis užsienyje gali ne tik išrinktieji

Kelionės / 2016-06-04 21:35 / Erika Zabulėnienė

Dainininko Tomo Augulio artimiausi draugai žino, kad jis — aistringas keliautojas, išnaršęs nemažą dalį pasaulio. Mat ir keliauja jis dažnai su būriu savo draugų. Bepigu — juk dainininkas yra kelionių agentūros “Pasaulio kelionės“ savininkas ir vadovas, o jo idėją apie vestuvių organizavimą užsienyje agentūros darbuotojai prieš keletą metų pavertė daugeliui lietuvių pasiekiama realybe.


  16. Atrandantys kūno laisvę

Veikla bendruomenėje / 2016-06-03 11:50 / Alvydas Valenta

lastikos studija „Tu ir aš“ baigia jau septintąjį sezoną. Du kartus per savaitę visiškai nematantys ir labai silpnai matantys žmonės renkasi į Vilniaus Vilkpėdės bendruomenės socialinių paslaugų centro koncertų salę – mokosi judesio, šokio, suprasti savo kūno galimybes. Plastikos studijoje, skambant muzikai, ne vienas pamiršo susikaustymą, atrado laisvę ar bent jau suprato, kad verta jos siekti.


  17. Judėti, šokti gali ir neįgalusis

Skaityk lengvai / 2016-06-03 11:47 / Aš galiu

2 kartus per savaitę neįgalūs žmonės renkasi šokti ir judėti.


  18. V. Montvydienė išreiškė liūdesį dėl B. Spears šokėjo mirties

Veidai ir vardai / 2016-06-02 21:08 / lrytas.lt

Ketvirtadienio vakarą socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje šokėja, atlikėjo Donato Montvydo žmona Veronika Montvydienė paviešino savo asmeninio archyvo nuotrauką su antradienį mirusiu garsiu šokėju.


  19. Iš negalios gniaužtų išlaisvinta kūryba

Lygios galimybės / 2016-05-30 17:17 / Ieva Juodeikienė

Sekmadienį Vilniaus rotušėje vyko ypatingas renginys – specialiųjų poreikių vaikų, turinčių įvairaus sunkumo intelekto ir kompleksines negalias, ir šokio teatro „Dansema“ šokėjų pasirodymas. Susirinkusieji taip pat galėjo apžiūrėti vaikų sukurtus paveikslus. Šokio spektaklis ir paroda – baigiamasis projekto „Išlaisvink žmogų ir jis pradės kurti“ akordas.


  20. Neįgalių vaikų pasirodymas

Skaityk lengvai / 2016-05-30 17:13 / Aš galiu

Vilniaus rotušėje vyko neįgalių vaikų pasirodymas.


Populiariausi per 24 val.