Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2202, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. M. Jacksono tėvą prieš audringą gimtadienį ištiko širdies smūgis (7)

Užsienio žvaigždės / 2015-07-27 18:44 / AP, BNS ir lrytas.lt inf.

Likus kelioms valandoms iki planuotos didelės gimtadienio šventės Brazilijoje Michaelo Jacksono tėvą ištiko insultas. Josephas Jacksonas atvežtas į ligoninę San Paule, pranešė klinika, kuria remiasi agentūra AFP.


  2. 10 paprastų žingsnių atjaunėti 10 metų (14)

Gyvenu sveikai / 2015-07-26 09:00 / lrytas.lt

Ar manote, kad senėjimas neišvengiamas? Ar jaučiate, kad jo niekaip neįveiksite? Ar manote, kad prarasite grožį ir atmintį? Naujai išleistoje Marisos Peer knygoje „Kaip išlikti jaunam“ siūloma nusiraminti ir į senėjimą pažvelgti kiek kitaip.


  3. Tigriniai uodai neatbaidė Avinjono teatro festivalio gerbėjų

Scena / 2015-07-24 22:39 / lrytas.lt

Nors Avinjono teatro festivalis skaičiuoja paskutines dienas, gyvenimas čia kunkuliuoja. Jokių atsisveikinimo su svarbiausiu Prancūzijos vasaros renginiu požymių – minios gatvėse, kavinės ir restoranai perpildyti, nuo programų įvairovės raibsta akys. Cirkas, stulbinamas šiuolaikinis šokis, apnuoginti kūnai. Vos vienam vakarui į Avinjoną atvyko aktorė Fanny Ardant. Kabaretas iš Ukrainos turi didžiulį pasisekimą. Afrikiečių šokiai užliejo Europos festivalį, bet nedžiugina.


  4. Optimistinis lietuviško šiuolaikinio šokio rytas Edinburge

Scena / 2015-07-23 16:31 / lrytas.lt

Švelnus, spalvotas ir minkštas šiuolaikinio šokio spektaklis 0-3 metų vaikams „Mozaika“ bei ironiškas ir nuoširdus, šiuolaikinio spektaklio kūrybos užkulisius atveriantis „Contemporary?“ – tai rytinis geros nuotaikos ir energijos visai dienai receptas iš Lietuvos.


  5. Išskirtiniai šokėjos E. Daniūtės gimtadienio Italijoje vaizdai (7)

Šeima / 2015-07-18 17:02 / Sabina ADAMOVIČ

Edita Daniūtė (36 m.) išsidavė. Meiliai šalia savo buvusio šokių partnerio italo Mirko Gozzoli (40 m.) besiglaustanti lietuvė gali kalbėti, ką nori, bet įamžintos akimirkos nemeluoja. Jie abu kartu su vaikais. Jis ją bučiuoja į skruostą. Ir taip daro apie karjeros pabaigą paskelbusi šokėjų pora. Tuo labiau kad Edita net neslėpė – pastaruoju metu ji daug laiko praleidžia kartu su Mirko.


  6. Neseniai išsiskyrusią šokėją E. Daniūtę apraizgė meilės pinklės (115)

Šeima / 2015-07-17 17:28 / Sabina ADAMOVIČ

Edita Daniūtė (36 m.) išsidavė. Meiliai šalia savo buvusio šokių partnerio italo Mirko Gozzoli (40 m.) besiglaustanti lietuvė gali kalbėti, ką nori, bet įamžintos akimirkos nemeluoja. Jie abu kartu su vaikais. Jis ją bučiuoja į skruostą. Ir taip daro apie karjeros pabaigą paskelbusi šokėjų pora. Tuo labiau kad Edita net neslėpė – pastaruoju metu ji daug laiko praleidžia kartu su Mirko.


  7. Roko žvaigždės kelia legendinio festivalio „Lituanika“ vėliavą (6)

Muzika / 2015-07-16 12:11 / Ramūnas Zilnys

Festivalis „Lituanika“ prieš tris dešimtmečius buvo vienas svarbiausių Lietuvos roko laisvės gurkšnių. Šįmet jo pavadinimas vėl skambės – ketvirtadienį žinomi Lietuvos atlikėjai Vilniaus restorane „Aula“ pristatė šių metų rugsėjį rengiamą įspūdingą „Lituanika“ trisdešimtmečio minėjimą.


  8. Šokėjai Ieva ir Adomas Norkūnai pasimėto ir pykčio skeveldromis

Šeima / 2015-07-12 13:04 / Rūta PERŠONYTĖ

Šokėjai ir šokio pedagogai Ieva (36 m.) ir Adomas (26 m.) Norkūnai niekada dviese nešoka, tačiau jų gyvenimas ir be to primena siautulingą sūkurį. Netrukus trejų metų sulauksiančią dukterį Adiją ir birželio pradžioje gimusį sūnų Joną Ąžuolą auginantys sutuoktiniai jau suprato, kad šeimos laimė nėra vien rožinė. Būna akimirkų, kai jie apsimėto ir pykčio skeveldromis. Ketvirtąsias vedybų metines šiemet paminėjusi pora šeimoje mokosi aukotis ir nusileisti.


  9. Lietuviai pašiurpino norvegus: dešrelių kepimas baigėsi liūdnai

Konkursai / 2015-07-12 00:32 / Povilas Gaidelis

Sakoma, kad tūkstančių mylių kelionė prasideda nuo vieno žingsnio. Mūsų kelionė po tris Skandinavijos šalis – Suomiją, Švediją ir Norvegiją – prasidėjo ne nuo žingsnio, bet nuo autobuso ratų sūkio aikštelėje prie Operos ir baleto teatro Vilniuje.


  10. Gatvės šokių kovos nieko nebaugina ir Lietuvos kalėjimuose

Scena / 2015-07-07 13:24 / Rūta Oginskaitė („Lietuvos rytas“)

„Mokykloje buvau kiek problemiško elgesio, o kai susidomėjau breiku, kiti interesai dingo. Breiko bendruomenė, į kurią įsitraukiau, mane labai pakeitė. Žinau, kad gatvės šokiai turi didelį poveikį jauniems žmonėms, linkusiems dominuoti netinkamais būdais“, – kalbėjo L.Žakevičius.


  11. Šiauliuose prasidėjo folkloro festivalis „Saulės žiedas“

Aktualijos / 2015-07-06 19:38 / Ričardas Vitkus

Pirmadienį vakare Šiauliuose prasidėjo šešias dienas truksiantis VI tarptautinis folkloro konkursas-festivalis „Saulės žiedas“. Šiemet „Saulės žiede“ pasirodys kolektyvai iš Lietuvos ir 11 užsienio šalių – Australijos, Azerbaidžano, Ispanijos, Kosta Rikos, Latvijos, Lenkijos, Rumunijos, Rusijos, Šri Lankos, Turkijos, Vengrijos. Šis kas antrus metus Šiauliuose rengiamas festivalis dalyvių skaičiumi yra didžiausias iš visų šiemet Lietuvoje vyksiančių folkloro festivalių. Per šešias festivalio dienas žiūrovams pasirodys per 500 atlikėjų iš Lietuvos, o taip pat apie 300 užsieniečių.


  12. Lietuvos valstybės dieną Kaune mini ir garsus „putinistas“

Meno pulsas / 2015-07-05 18:18 / Austė Radžiūnaitė

Tradicinis festivalis „Operetė Kauno pilyje“ į svečius pasikvietė Sankt Peterburgo Agripinos Vaganovos rusų baleto akademijos artistus. Į Lietuvą juos atlydėjo pats akademijos rektorius, buvęs Maskvos Didžiojo teatro primarijus Nikolajus Ciskaridzė, žinomas kaip vienas menininkų, pasirašiusių Rusijos prezidento Vladimiro Putino agresiją Ukrainoje remiantį laišką.


  13. Festivalį „Operetė Kauno pilyje“ papildys baletas

Meno pulsas / 2015-07-03 10:50 / Iveta Skliutaitė („Lietuvos rytas“)

Minint Valstybės dieną muzikos mėgėjų lauks keturioliktojo tarptautinio festivalio „Operetė Kauno pilyje“ nemokami renginiai. Liepos 6-ąją 21 val. prie Kauno pilies bus tradiciškai giedamas Lietuvos himnas.


  14. Ką simbolizuoja kerintys besisukančių dervišų šokiai?

Marga planeta / 2015-07-01 16:34 / AP ir lrytas.lt inf.

Dažnas turistas, kuris vyksta į Kairą, yra girdėjęs apie besisukančius dervišus, kurių atliekami pasirodymai sužavi ir užburia miesto lankytojus. Šie šokėjai stilizuotus pasirodymus rengia įvairiuose kultūriniuose miesto taškuose, kruiziniuose laivuose, viešbučiuose ir vestuvėse, o šokių šaknys siekia gilią senovę.


  15. Dainininkė Baiba Skurstene-Serdiukė su vyru aplankė Kačių miestą

Karamelė / 2015-07-01 07:37 / Indrė Greizaitė („Lietuvos rytas“)

„Kai prieš akis nusidriekė turkio spalvos bangos, negalėjau atitraukti akių, visą dieną spoksojau į šį vaizdą! Esu apkeliavusi daug šalių, tačiau čia – viskas lyg iš paveikslėlio, nuotraukų nereikia net retušuoti“, – šypsojosi dainininkė Baiba Skurstene-Serdiukė (31 m.), su vyru kikboksininku Mykolu Serdiuku (24 m.) aplankiusi Graikijoje esančią Leukadės salą ir išvydusi Porto Kacikio paplūdimį,– rašo „Lietuvos rytas“ žurnalas „Stilius“.


  16. Jaunieji choreografai savo vizijas įkūnijo scenoje

Galerija / 2015-06-29 10:46 / lrytas.lt

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras sekmadienį pristatė baleto artistų meninį projektą „Kūrybinis impulsas IV“. Į ketvirtus metus rengiamas choreografines dirbtuves šiemet įsitraukė ir choreografines miniatiūras sukūrė Urtė Bareišytė („Ypatingas ryšys“ pagal Maxo Richterio muziką), Kipras Chlebinskas („Metabolė“ pagal Onutės Narbutaitės kūrinį), Jelena Lebedeva ir Olga Rudiakevič-Steponkienė („Geroji žinia“ pagal Giedriaus Puskunigio muziką), Daria Olefirenko („Žinau, tu esi čia“ pagal Aleksandro Peskanovo muziką), Agnė Steponkevičiūtė(„Kvėpavimas“ pagal Kidkanevilio kūrinį „Ketto Revisited“), Edita Stundytė („Laukimas“ pagal Johanno Sebastiano Bacho ir „Pasimatymas“ pagal Chilly Gonzales muziką) bei Vaida Šniurevičiūtė („Įkvėpimas“ pagal Afrikos būgnų ir „Fabula“ pagal Astoro Piazzollos, Piotro Čaikovskio ir Franz Schuberto muziką). Jaunųjų choreografų vizijas įkūnijo 26 šokėjai. Koncertas „Kūrybinis impulsas IV“ birželio 28-ąją užbaigė LNOBT vasaros sezoną.


  17. Operos ir baleto teatre svajonės virs tikrove

Meno pulsas / 2015-06-28 13:00 / „Lietuvos rytas“

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras birželio 28-ąją pristatys baleto artistų meninį projektą „Kūrybinis impulsas IV“. Bus rodomi devyni jaunų choreografų darbai, vizijas įkūnys net 26 šokėjai. Jau ketvirtus metus rengiamos choreografinės dirbtuvės sulaukia tiek artistų aktyvumo, tiek baleto publikos susidomėjimo.


  18. Kinijos teatruose lietuvių šokėjams trūko tik baleto grindų

Scena / 2015-06-28 12:15 / Milda Augulytė

Kelionė į Kiniją – pirmosios tokios didelės LNOBT baleto trupės gastrolės. Per dešimt dienų artistai aplankė tris miestus, kuriuose parodė šešis spektaklius.


  19. Druskininkuose – NBA legendos ir olimpinio čempiono pokštai

Krepšinis / 2015-06-27 22:14 / LKF

Šeštadienį Druskininkų centre skambėjo muzika, bumbsėjo krepšinio kamuoliai ir vyko kvapą gniaužiantys akrobatų pasirodymai. Taip buvo pristatytos šių metų „Sprite“ talentų vienas prieš vieną kovos, prasidėsiančios jau už poros savaičių.


  20. Prie Alytaus piliakalnio žvangėjo ginklai

Aktualijos / 2015-06-27 21:12 / Genovaitė Rafanavičienė

Ant Nemuno kranto, Alytaus piliakalnio papėdėje, ketvirtą kartą atsivėrė „Jotvos vartaį“ į viduramžių baltų gyvenvietę piliavietėje su įvairių amatininkų kiemeliais, kovomis, archainiais šokiais, muzika ir žaidimais. Joje įsikūrė apie pustrečio šimto istorinių klubų dalyvių iš kaimyninių ir tolimesnių šalių. Laukdami vakarinio mūšio tarp pilies vartus puolančių kryžiuočių ir juos ginančių jotvingių, susirinkusieji išvydo ir šiuolaikinę karinę operaciją.


Populiariausi per 24 val.