Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1964, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. TV šou kūrėjai Andriui Rimiškiui pasiūlė kalinio vaidmenį

TV antena / 2014-10-01 10:21 / lrytas.lt

Jau šįvakar 21 val. TV3 projekte „Aš – kino žvaigždė“ žiūrovai vėl išvys, kaip savo aktorinius sugebėjimus sekasi atskleisti gerai žinomiems Lietuvos pramogų pasaulio atstovams. Šį kartą aktoriai ir egzamino žvaigždėms kūrėjai Audrius Bružas, Balys Latėnas ir Martynas Nedzinskas išbandymą surengė profesionaliai šokėjai, projekte „Šok su manimi“ išgarsėjusiai, projektą „Šuolis“ laimėjusiai Eglei Straleckaitei ir dainininkui Andriui Rimiškiui.


  2. Į „Žalgirio“ arenos palubes iškelti A. Sabonio marškinėliai (23)

Krepšinis / 2014-09-27 22:04 / Vygandas Trainys

Kauno „Žalgirio“ arenoje šeštadienį vyko įspūdingas renginys, skirtas legendinės krepšinio komandos 70-mečio jubiliejui. Krepšinio šventės pradžioje sirgaliams pristatyta „Žagirio“ istorija, svarbiausios klubo pergalės. Žiūrovai stebėjo, kaip krepšinio aikštelė virsta ekranu, kuriame demonstruojami istorinių rungtynių momentai.


  3. Festivalis „Aura '24“ kvies ieškoti vyriškumo

Meno pulsas / 2014-09-26 13:36 / lrytas.lt

„Mintis šių metų festivalyje skirti dėmesio vyriškumo temai kilo pamačius Izraelio šokėjos Anat Grigorio pasirodymą „Ponas Šaunusis“. Šis spektaklis – apie vyro ir moters santykius. Vyras, kurio scenoje, tiesa, nematome, valdo moterį. Klausimas: ar moteriai patinka toks vyriškumo demonstravimas? Ar ji nuolankiai paklūsta, ar priešinasi šiam diktatui?“ – sakė festivalio meno vadovė Birutė Letukaitė.


  4. Mažieji radistai pravirkdė aktorę Larisą Kalpokaitę (2)

TV antena / 2014-09-26 11:19 / lrytas.lt

„Ar jūs mylite savo vyrą?“ – atviro klausimo LNK laidoje „Norim dar! Su Radistais“ sulauks garsi Lietuvos aktorė Larisa Kalpokaitė ir susigraudins.


  5. Apie šokėją Jurgitą Droniną: „Mūsų baleto Urmana“ (4)

Scena / 2014-09-25 11:23 / Milda Augulytė

„Grįždama iš Lietuvos kaskart atsivežu po kilogramą šokolado iš „Šokolado pasaulio“, porą kilogramų varškės ir sūrelių“, - kartą prisipažino Lietuvoje choreografijos pagrindus gavusi, dabar – Nyderlandų nacionalinio baleto trupės primabalerina Jurgita Dronina. Tokių lauktuvių namiškiams Olandijoje Jurgita galės parvežti – ji vėl Vilniuje, ketvirtadienį šoks Odetą ir Odilę Piotro Čaikovskio balete „Gulbių ežeras“.


  6. M. Jankavičius: „Gimsta miuziklas, kokio Lietuvoje dar nebuvo“ (13)

Muzika / 2014-09-24 14:52 / lrytas.lt

„Dešimtmečiais nieko panašaus nebuvo kurta Lietuvoje. Didžiausias ir įspūdingiausias projektas, kuriame teko dalyvauti“, - sako Mantas Jankavičius, repetuojantis pagrindinį vyro vaidmenį lietuviškame miuzikle „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“. Gruodžio mėnesį jo premjera - didžiausiose šalies arenose.


  7. Dainininko Martyno Kavaliausko glėbyje – profesionali šokėja (2)

TV antena / 2014-09-24 11:25 / lrytas.lt

22 metų dainininkas, būsimas medikas, TV3 projekte „X Faktorius“ išgarsėjęs ir visų merginų širdis pavergęs Martynas Kavaliauskas priėmė naują iššūkį. Talentingas vaikinas jau greitai pasirodys ant TV3 didžiojo projekto „Šok su manimi“ parketo.


  8. Gražiausia šalies mergina: „Erotinės fotosesijos - ne man“ (72)

Žmonės / 2014-09-23 21:29 / lrytas.lt

„Širdyje didelis džiaugsmas, o ašaros dar tik kaupiasi. Visos tikėjomės karūnos, bet laimė nusišypsojo man“, – po „Mis Lietuva 2014“ finalo jaudulio neslėpė gražiausia šalies mergina Agnė Kavaliauskaitė.


  9. Grožio konkurso pirmajai vicemis sėkmę išpranašavo šokių trenerė (56)

Likimai / 2014-09-23 08:48 / Iveta Skliutaitė

Ilgos garbanos ir plati šypsena – tarsi jų abiejų vizitinė kortelė. Tačiau konkurso „Mis Lietuva 2014“ pirmoji vicemis, daugkartinė Lietuvos sportinių šokių vicečempionė bei pasaulio čempionatų finalininkė Patricija Belousova (19 m.) į savo šokių mokytoją – vieną garsiausių Lietuvos sportinių šokių atstovių Editą Daniūtę-Vasiliauskienę (35 m.) nori būti panaši labiau ne dėl dailios išvaizdos. Merginą žavi jos trenerės, pasaulio ir Europos čempionės, ant parketo pasiekti titulai ir draugiškas būdas, rašo „Lietuvos ryto" priedas „Gyvenimo būdas".


  10. Komunizmą šlovinti susirinkę kinų senoliai kartais ir susimuša (5)

Rytai-Vakarai / 2014-09-22 20:50 / lrytas.lt

Senos uniformos, vėliavos ir daug energijos – taip pasiruošę į miestų aikštes ir prekybos centrus traukia vis daugiau kinų pensininkų. Susirenka būriais ir užtraukia komunistinius laikus šlovinančias dainas. Galbūt tai pradžiugintų jau seniai mirusį Kinijos komunistų lyderį Mao Zedong’ą, bet tokie senukų pasirodymai žavi ne visus. Nors pasirodymai išties įsimintini.


  11. Šokėjos Eglės Straleckaitės namuose niekas nevalgo bulvių (3)

TV antena / 2014-09-19 11:01 / lrytas.lt

Profesionalią šokėją, išgarsėjusią TV3 projekte „Šok su manimi“, Elgę Straleckaitę pagauti namie pastaruoju metu išties sudėtinga. Ji jau keletą mėnesių treniruojasi varžyboms Jungtinėse Amerikos Valstijose.


  12. Dvi nuomonės apie Naujojo cirko savaitgalį: per daug saviveiklos

Scena / 2014-09-15 20:08 / Arkadijus Vinokuras

Keliu kepurę prieš „Menų spaustuvės“ vadovą Audronį Imbrasą dėl jo ištikimybės vizualiesiems menams, ypač šokio, teatro, muzikos ir cirko sintezės propagavimo. Kas šiais laikais vadinama šiuolaikiniu cirku? Eksperimentinio teatro gimimo laikais, praėjusio amžiaus šeštajame ir septintajame dešimtmetyje šios sintezės pradininkais tapo absurdo teatras, „The Leaving theatre“ arba pankiškasis „Cirkus Archaos“, Philipina „Pina“ Bausch ir taip toliau.


  13. Lietuvos šokėjai varžybose Kinijoje - treti ir ketvirti

Startai / 2014-09-15 12:51 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Sekmadienį Kinijoje vykusių tarptautinių „Grand Slam“ kategorijos sportinių šokių varžybų suaugusiųjų klasikinių šokių grupėje Kauno „Kaspino“ šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė užėmė trečiąją vietą. Nugalėjo Vokietijos atstovai Simone Segatori ir Annette Sudol, o sidabrą pelnė rusams Dmitrijui Žarkovui ir Olgai Kulikovai.


  14. Į šukuosenų paradą susirinko gausus būrys žinomų kauniečių

Stilius ir grožis / 2014-09-13 13:20 / Iveta Skliutaitė

Naujo rudens sezono atidarymo proga „Renginių ozaėje“ Kaune penktadienio vakarą vyko stilinga šventė „Netikėta?!“, kurią surengė vienų metų veiklos sukaktį šventę grožio namų „Beauty Secret“ meistrai ir „Šokių bunkerio“ šokėjai. Renginys sutraukė gausų būrį žinomų kauniečių.


  15. Danutė Elzbergienė-Petrauskas neatsispyrė automobilių spindesiui

Žmonės / 2014-09-12 08:10 / lrytas.lt

Ketvirtadienio vakarą verslo ir pramogų žvaigždės rinkosi į „Silberauto“ saloną. Gurkšnodami putojantį vyną svečiai apžiūrėjo „Mercedes-Benz“ V klasės automobilius. Ši klasė ką tik pelnė prestižinį „Red Dot Award: Product Design“ geriausio dizaino apdovanojimą.


  16. Žinomų tėvelių atžalos paragavo proginių drabužių modelių duonos

Žmonės / 2014-09-10 09:49 / lrytas.lt

Antradienio vakarą sostinėje duris atvėrė naujas puošnių ir stilingų vaikiškų drabužėlių salonas „Angelo Kids“. Parduotuvės atidarymas sukėlė nemažą sumaištį žinomiems tėveliams ir jų vaikučiams, mat mažieji tą vakarą tapo modeliais.


  17. „Banchetto musicale“ viešniai lietuviai priminė arabus

Scena / 2014-09-09 13:54 / Asta Andrikonytė

Anot dainininkės iš Belgijos Ghalios Benali, jos publika visur skirtinga: tunisiečiai – mandagūs, egiptiečiai – emocingi, vokiečiai jos muzikos klausosi filosofiškai, olandai – kaip roko, o prancūzai apskritai nesiklauso. Lietuvos publika charizmatiškajai solistei ir puikiems senosios muzikos atlikėjams plojo stovėdami.


  18. Snaiperiais tapę šokėjai: „Tai turi mokėti kiekvienas vyras!“

TV antena / 2014-09-09 11:40 / Širlė Žvirblė

Populiariausi Lietuvos sportinių šokių bei televizijos veidai Andrius Butkus bei Vytautas Mackonis išbandė jėgas kariuomenėje ir išmoko snaiperių ir taikliųjų šaulių amato. Vos sužinojus, kokia užduotis jiems teks sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymų centro poligone, vyrų veiduose šypsenas pakeitė jaudulys ir rimtis.


  19. Snaiperiais tapę šokėjai tirtėjo iš jaudulio

Pavojingas ginklas / 2014-09-09 10:00 / Lrytas.lt

Populiariausi Lietuvos sportinių šokių bei televizijos veidai Andrius Butkus bei Vytautas Mackonis išbandė jėgas kariuomenėje. Čia jie susipažino su snaiperių ir taikliųjų šaulių amatu. Vos sužinojus, kokia užduotis jiems teks sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymų centro poligone, vyrų veiduose šypsenas pakeitė jaudulys ir rimtis.


  20. Jaunatviški pasirodymai atlydėjo į mokslo metų pradžią

Scena / 2014-09-01 15:55 / Sigita Ivaškaitė

Sekmadienį, paskutinę vasaros dieną, „Menų spaustuvėje“ Vilniuje buvo parodyti net septyni nauji šokio ir muzikos kūriniai. Čia vyko neformalus tarptautinių kursų „Kūrybinė šokėjo/choreografo ir muzikanto/kompozitoriaus platforma“ kūrybinių projektų pristatymas. Po dešimties dienų bendro darbo studentai iš aštuonių Šiaurės ir Baltijos valstybių ir bene dešimties aukštųjų mokyklų ne tik pasisėmė patirties paskaitose, bet ir sukūrė kompozicijas.


Populiariausi per 24 val.