Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1944, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Šokio mugėje Diuseldorfe – lietuvių antplūdis

Meno pulsas / 2014-09-01 13:33 / lrytas.lt

Šeštadienį Diuseldorfe (Vokietija) baigėsi keturias dienas trukęs vienas didžiausių pasaulyje šokio renginių – tarptautinė šokio mugė „Internationale Tanzmesse NRW“. Joje savo stendą pristatė Lietuvos šokio informacijos centras (LŠIC), meninėje mugės programoje parodyta Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) projekto „Kūrybinis impulsas“ ir jaunojo choreografo Martyno Rimeikio miniatiūra „Belaukiant Godo“.


  2. Cukrus yra tik cukrus. Ar keista, kad esame cukraus vergai? (2)

Sveikata / 2014-08-31 17:01 / lrytas.lt

Ar jums tikrai patinka, kad kai kurie maisto produktai valdo jūsų elgseną, verčia jų užsigeisti, nors iš tiesų nenorite jų valgyti, bet net ir labai stengdamiesi negalite jiems atsispirti? Tikriausiai - ne. Juk maistas gali būti šiuolaikinės visuomenės lėtinių ligų priešnuodis, netgi vaistas. Tačiau nėra neutralaus maisto, nėra vadinamosios mitybos Šveicarijos, kad ir ką dedame į burną, tampame sveikesni arba ne tokie sveiki – šmaikštauja Melissa ir Dallasas Hartwigai, autoriai knygos „Viskas prasideda nuo maisto".


  3. TV3 naujojo sezono pristatyme savo svečius klaidino labirinte (41)

Žmonės / 2014-08-29 12:00 / lrytas.lt

Rugpjūčio 28-osios vakarą televizijos laidų ir projektų vedėjai, serialų aktoriai, politikai, žiniasklaidos atstovai ir kiti kviestiniai svečiai skubėjo į sostinės „Litexpo“ parodų rūmus. Čia vyko televizijos kanalų TV3, TV6 bei TV8 naujojo rudens sezono atidarymas.


  4. Tarptautinis festivalis „Sirenos“ skelbia lietuvišką programą

Scena / 2014-08-28 13:49 / lrytas.lt

Rudenį jau vienuoliktą kartą rengiamas tarptautinis teatro festivalis „Sirenos“, kaip ir kasmet, kviečia į Vilnių atvykti užsienio teatro kritikus, prodiuserius, įvairių festivalių ir teatrų direktorius bei meno vadovus, kuriems bus suteikiama galimybė susipažinti su Lietuvos teatro scena. Šiemet „Sirenos“ pristato išskirtinai jaunatvišką ir trenksmingą lietuviškąją festivalio dalį, kurioje tarp eksperimentų bei eskizų atsiranda vietos ir akademinei sferai.


  5. Sambos festivalis išjudino japonus (1)

Marga planeta / 2014-08-23 14:28 / lrytas.lt

Japonijos sostinėje Tokijuje vyksta kasmetinis Asakusos sambos karnavalas. Paprastai santūrūs ir drovūs japonai per šią fiestą leidžia sau šiek tiek atsipalaiduoti ir trumpam pasijaučia aistringais, energingais ir pašėlusiais sambos šokėjais. Parade šiemet dalyvavo apie 4700 šokėjų.


  6. Skirstosi viena įdomiausių Europos grupių „The Knife“

Muzika / 2014-08-22 17:23 / lrytas.lt

Elektroninės muzikos dueto iš Švedijos „The Knife“ karjera baigsis šiais metais. Grupės atstovas patvirtino, kad šį rudenį vyksiantys grupės pasirodymai Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Islandijoje ir Vokietijoje bus paskutiniai


  7. Kauno pilies papėdėje iškylautojus linksmino cirkas (1)

Vasaros naujienos / 2014-08-22 11:27 / lrytas.lt

Ketvirtadienį Kaune vyko kasmetinis „Kauniečių piknikas“, organizuojamas UAB „Fazer Lietuva“. Cirko artistų triukai, milžiniški muilo burbulai, žongliravimo pamokėlė susirinkusiems – tai tik keletas netikėtų pikniko atributų, kurie Kauno pilies papėdę vienam vakarui pavertė stebuklinga cirko arena.


  8. Sandros Saikauskaitės atostogos, pagardintos salsos ritmais (9)

Žmonės / 2014-08-21 18:21 / Indrė Greizaitė

Talentingai ir visada besišypsančiai „City Dance“ šokių trenerei Sandrai Saikauskaitei (28 m. ) tobuliausios atostogos tada, kai prieš akis nusidriekia neaprėpiamas jūros vaizdas, tarp kojų pirštų byra smėlis ir spalvingi akmenėliai, o tolumoje mato plaukiojančius laivus.


  9. Pasirodymai vyko ir ant stogo, ir apleistoje gamykloje

Scena / 2014-08-21 17:49 / Sigita Ivaškaitė, specialiai LR iš Tartu

Atrasti primirštas miesto vietas ir privilioti menu mažiau besidominčią publiką – to siekė Estijos mieste Tartu antrąsyk vykęs festivalis. Rugpjūčio 13–16 dienomis menininkų pasirodymai Tartu buvo rengiami ne teatrų ar galerijų erdvėse. Festivalis UIT pabandė prisijaukinti netgi tokias netradicines erdves kaip daugiabučio stogas – ant jo vyko vienas performansas.


  10. Duetas „LadySisters“ nufilmavo įspūdingą muzikinį klipą

Muzika / 2014-08-20 11:08 / lrytas.lt

Praėjusį sekmadienį grupė „LadySisters" filmavo savo pirmąjį vaizdo klipą - nesenai įkurtame Vilniaus kino klasteryje, kuriame jau spėjo nusifilmuoti ir Rusijos aktorius Aleksandras Balujevas, dainininkas Dima Bilanas ir kiti žymūs žmonės.


  11. Nandzinge - asmenukių bumas, su trispalve žengė B. Mickus

Startai / 2014-08-16 17:51 / Gintaras Nenartavičius, specialiai lrytas.lt iš Nandzingo

Daugiau nei dvi valandas lietui lynojant trukęs spalvingas spektaklis Nandzingo olimpiniame stadione šeštadienį vakare paskelbė antrųjų jaunimo olimpinių žaidynių pradžią. Delegacijų parade energingai mojuodamas Lietuvos trispalve pražygiavo lengvaatletis Bendiktas Mickus.


  12. Festivalyje - žvaigždės iš pasaulio kantri muzikos sostinės

Meno pulsas / 2014-08-15 12:21 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Rugpjūčio 15-17 dienomis kantri muzikos gerbėjus ir visus, vertinančius gyvai atliekamą muziką, kviečia XXI tarptautinis muzikos festivalis „Visagino country“. Tęsdamas savo tradicijas, šis festivalis tampa vis turtingesnis ir lankytojus žada nustebinti spalvinga muzikos programa bei smagiais papildomais renginiais.


  13. 5 filmų projektams Kino centras paskirstė per 180 tūkst. litų

Meno pulsas / 2014-08-13 19:30 / lrytas.lt

Lietuvos kino centras skyrė papildomą valstybinį finansavimą filmų gamybos ir parengiamųjų darbų projektams. Penkiems projektams skirtas 181 tūkst. 580 litų finansavimas.


  14. Jonava švęs 264 metų gimtadienį

Renginiai / 2014-08-08 14:09 / Jurgita Vilčinskienė (jonavoszinios.lt)

Jau šį savaitgalį Jonava švęs savo 264 metų gimtadienį. Po Liūto ženklu gimęs miestas, lyginant su kitais, tėra dar tik tarsi žengiantis pirmuosius pilnametystės žingsnius. Ne vienas Jonavos kaimyninis miestas savo amžių skaičiuoja ne vienu ir ne dviem šimtmečiais.


  15. „Operomanijos“ stovyklautojai Juodkrantėje stebino performansais

Scena / 2014-08-07 13:29 / lrytas.lt

Laikydamasis įprasto vasaros veiklos tvarkaraščio, šiuolaikinės operos ir tarpdisciplininio meno judėjimas „Operomanija“ 2014 m. liepos 27–rugpjūčio 4 dienomis jau septintus metus iš eilės stovyklavo Juodkrantėje. Apie penkiasdešimt kūrėjų ir atlikėjų iš Lietuvos, Belgijos, Didžiosios Britanijos, Baltarusijos, Rumunijos, Prancūzijos, Izraelio, Suomijos ir Norvegijos čia pat realizavo įvairius kūrybinius sumanymus.


  16. Šeimos duetui Japonija tapo dar artimesnė

Scena / 2014-08-03 10:23 / Austė Radžiūnaitė

Japonija Agnei ir Danieliui Rubinams jau seniai tapusi svarbiu kūrybos uostu. Pora nuolat dalyvauja Japonijos „Orkestra Ansamble Kanazawa“ programose, koncertuoja Tekančios Saulės šalyje duetu. Po pastarojo jų pasirodymo Japonijoje šių metų pavasarį tenykštis kompozitorius Atsuhiko Gondai parašė lietuvių duetui kūrinį „Laiko lašas“. Jo pasaulinę premjerą, dalyvaujant autoriui, pristatys Kristupo vasaros festivalis rugpjūčio 6-ąją Šv.Kotrynos bažnyčioje.


  17. „Visagino country“ festivalyje – žinomi veidai ir pramogos

Meno pulsas / 2014-07-27 13:38 / lrytas.lt

Šiemet jau 21-ąjį kartą rugpjūčio 15–17d. vyksiantis tarptautinis muzikos festivalis „Visagino country“ tęsia savo tradicijas, kartu tapdamas vis turtingesnis ir įvairesnis. Žiūrovus jis ketina nustebinti ne tik spalvinga koncertine programa, bet ir papildomų renginių įvairove.


  18. Festivalyje „Yaga Gathering 2014“ - ne tik muzika, bet ir cirkas

Muzika / 2014-07-24 14:30 / lrytas.lt

Liepos 31 – rugpjūčio 4 dienomis vyksiantis muzikos, menų ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis „Yaga Gathering 2014“ pristato naują tematinę erdvę – naujojo cirko sceną, kurioje vyks cirko meno pamokos, spektaklis ir kitos veiklos.


  19. Klaipėdoje jaunieji politikai smerkė A.Lukašenkos režimą

Aktualijos / 2014-07-18 23:35 / Gediminas Pilaitis

Klaipėdos centre jaunieji Europos Sąjungos krikščionys demokratai, iškėlę vėliavas ir plakatus, smerkė Baltarusiją valdantį režimą. Tuo metu šalia šurmuliavo tarptautinis folkloro festivalis „Parbėg laivelis“, kuriame žiūrovus smagiais šokiais, muzika, dainomis linksmino ir Aliaksandro Lukašenkos autoritarinio režimo išvargintos baltarusių tautos atstovai.


  20. Tapti „Auros“ šokėjais pretenduoja ir japonai

Meno pulsas / 2014-07-16 11:36 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Pirmą kartą Lietuvos šokio istorijoje paskelbta tarptautinė šokėjų atranka. Ją paskelbė Kauno šokio teatras „Aura“.


Populiariausi per 24 val.