Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2164, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Choreografas A.Procivas kviečia į kelionę po šokio sapnus

Meno pulsas / 2015-05-22 17:54 / lrytas.lt

Naujas šokių studijos „Andredance“ spektaklis „Trys sapnai. Viena naktis“ – tai kelionė į save, į emocijų ir instinktų pasaulį. Daktaras Sigmundas Freudas galėtų pavydėti studijos „Andredance“ režisieriui Andrej Prociv (Ukraina) gebėjimui įsiskverbti giliai į žmogaus pasąmonę.


  2. Pirmas „Eurovizijos“ pusfinalis: suomiai iškrito, rusė – finale (184)

Muzika / 2015-05-19 22:02 / Ramūnas Zilnys, specialiai lrytas.lt, Viena

Vienoje antradienio vakarą vyksta pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis. Šiame pusfinalyje dar nedalyvauja Lietuvos atstovai Vaidas Baumila ir Monika Linkytė – jie rungsis antrajame pusfinalyje ketvirtadienį. Tačiau šis vakaras – paskutinis „Eurovizijoje“ šešiems atlikėjams ar grupėms, kurie iškris po pirmojo pusfinalio.


  3. E. Skerstono vyrams skirtą knygą šie pasitiko pasiruošę (24)

Žmonės / 2015-05-19 17:32 / lrytas.lt

Antradienio popietę sostinėje vyko dr. Eugenijaus Skerstono knygos „Vyras ir veidrodis. Psichologinė dvikova“ pristatymas. Į jį susirinkusius svečius pasitiko šokėjai Tadas Rimgaila, Vytautas Mackonis, Adomas Čėpla ir Donatas Bakėjus.


  4. Atvyksta pasaulinės šokio žvaigždės – „Batsheva Ensemble“

Meno pulsas / 2015-05-19 14:51 / lrytas.lt

Tai kultinė filantropės baronienės Batshevos de Rothschild ir legendinės amerikiečių šokėjos bei choreografės Marthos Graham prieš penkis dešimtmečius Izraelyje įkurta trupė, priklausanti pasauliniam šokio elitui. Joje dirbę šokėjai ir choreografai tampa savotiškais pateptaisiais – jiems vėliau atsidaro bet kurios trupės durys. Pats O. Naharinas neginčijamai laikomas vienu talentingiausių ir geidžiamiausių mūsų laikmečio šokio kūrėjų.


  5. Klaipėdos gatves užtvindė tūkstančiai vilties bėgikų (2)

Aktualijos / 2015-05-17 15:29 / Aušra Pilaitienė

Sekmadienį Klaipėdomis gatves jau aštuntą kartą užtvindė vilties bėgikai – daugiau kaip keturi tūkstančiai žmonių iš visos Lietuvos. Juos stebėjo, audringai palaikė ir sėkmės linkėjo daugybė susirinkusiųjų starto vietose ir trasos šaligatviuose.


  6. Sužinoti pagyrūnų šauktinių asmens kodus – juokų darbas (73)

Išmanyk / 2015-05-15 11:06 / Gediminas Gasiulis

Šauktiniais tapę jaunuoliai socialiniuose tinkluose suskubo girtis, guostis ar juokauti, kad šįmet vyks į Ruklos festivalį. Jie nė nenutuokė, kad tokiu būdu sudarė puikias sąlygas piktavaliams sužinoti jų asmens kodą. Norint tai padaryti, nebūtinos jokios ypatingos žinios ar sugebėjimai – užtenka tik turėti šiek tiek laiko bei kantrybės. Šauktiniams skirtame Krašto apsaugos ministerijos (KAM) tinklalapyje nuo trečiadienio viešai prieinamas bendras šauktinių sąrašas, kuriame pateiktos ne tik šauktinių pavardės, bet ir jų gimimo datos. Dėl to jau netrukus žiniasklaidoje pasipylė pirmieji pranešimai apie tai, kad šaukimus gavo daugiau ar mažiau žinomi jaunieji lietuviai: sportininkai, šokėjai, verslininkai.


  7. Dėl makiažo sukritikuota M. Linkytė „pasidabino“ kiaulės galva (82)

Karamelė / 2015-05-14 16:37 / lrytas.lt

Paviešinus, kaip Lietuvos atstovai atrodys „Eurovizijoje“, užvirė didžiulės aistros. „Kristi Andress“ drabužiais pasipuošę Vaidas Baumila ir Monika Linkytė buvo palyginti su ledo šokėjais ir vestuvių svečiais. Tuo metu patys atlikėjai į viską žiūri su humoru.


  8. Garsiausios XX a. meilužės nepaisė moralės normų (36)

Seksas / 2015-05-13 21:09 / lrytas.lt

Jas garbino milijonai, jas dievino, jomis žavėjosi. Tačiau jų pavardės metams bėgant skambėdavo skardžiu aidu ne tik dėl talento. Daugybė seksualinių žygdarbių šias kino ir scenos žvaigždes pavertė gyvomis legendomis, o jų atvaizdai virto erotiškumo simboliais.


  9. Grupės „E.G.O“ nariui M. Sakalauskui laurus skina aistros

Muzika / 2015-05-13 15:57 / lrytas.lt

Niekam ne paslaptis, jog pop scenos dalyvių gyvenimas kupinas netikėtumų ir užslėptų aistrų. Vos prasidėjus pirmosioms grupės choreografijos repeticijoms, visi grupės vaikinai ir juos mokęs choreografas pastebėjo užslėptą vaikino talentą ir aistrą šokiui. Visai netrukus Mantas gavo pasiūlymą ir pradėjo lankyti šokių studiją „Studium Infinitum“ .


  10. Gegužę Į Lietuvą atkeliauja Afrika

Meno pulsas / 2015-05-13 14:05 / Kamilė Danilevičiūtė

Ar sugebėsite šokti, su genais neturi nieko bendra – tvirtai sako olandė Turid Drame. Ji pati – puikus to pavyzdys: kadaise įsimylėjusi afrikietiškus šokius, įrodė, jog šokti moko ne odos spalva, genai ar kiti stereotipai, o pirmiausia didelis noras.


  11. Kodėl mes visi šokome, kai kurie net ant stalų (1)

Scena / 2015-05-12 13:49 / Rūta Oginskaitė

Taip, čia lekiame iš spektaklio į spektaklį, pervargstame, bet visa tai ir yra šventė. Matyti, susitikti, aptarinėti, laukti.


  12. Neįprasti spektakliai ištrynė ribą tarp publikos ir artistų

Scena / 2015-05-12 05:00 / Sigita Ivaškaitė („Mūzų malūnas“)

Jau priartėjęs prie pabaigos „Naujasis Baltijos šokis“ – tikroji šiuolaikinio šokio fiesta – savaitgalį rodė spektaklius, kvietusius žiūrovus jaustis kitaip nei įprasta.


  13. Kuo kinų moderniojo šokio trupė panaši į naktyje degantį laužą?

Scena / 2015-05-11 14:02 / Agnė Biliūnaitė (dance.lt)

Jeigu jums leistų pasirinkti vieną iš dviejų – negirdėta šiuolaikinio šokio trupė iš Belgijos arba iš Kinijos Liaudies Respublikos – ką pasirinktumėte? Gegužės 6-12 d. Vilniuje siaučiantis festivalis „Naujasis Baltijos šokis“ siūlė dar daugiau: susipažinti su visais be išimties mūsų kaimynais (latvių, estų, baltarusių, ukrainiečių, lenkų ir net suomių choreografais), nepamirštant ir vietinių lietuvių.


  14. „Naujasis Baltijos šokis“ baigsis linksmybėmis

Scena / 2015-05-11 11:58 / lrytas.lt

Praėjusią savaitę prasidėjęs tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis“ artėja pabaigos link. Per likusias dvi dienas jo gerbėjai dar išvys užsienyje gyvenančių ir kuriančių lietuvių Ievos Kuniskis bei Raimondos Gudavičiūtės darbus, turės progą apsilankyti išskirtiniame belgų „CREW_eric joris“ projekte, o antradienį, festivalio uždarymo vakarą, pasinerti į linksmybes su svečiais iš Jungtinės Karalystės „Igor and Moreno“.


  15. Kodėl šokėjui A.Bižokui nori įtikti jo partnerė J.Demidova? (6)

Žmonės / 2015-05-10 22:04 / Iveta Skliutaitė

Kauno „Žalgirio“ arenoje savaitgalis buvo skirtas šokiams. Šeštadienį ir sekmadienį vyko 51-asis tarptautinis sportinių šokių konkursas „Gintarinė pora“. Didžiausioje šalies sporto arenoje geriausios mūsų šalies standartinių ir Lotynų Amerikos šokių poros bei svečiai iš užsienio šalių varžėsi pirmą kartą.


  16. Sąmojingai ir šokio žingsniu – apie dramas ir tragedijas

Scena / 2015-05-09 13:22 / Rūta Oginskaitė

„Naujojo Baltijos šokio“ dienomis minioje randu šokio kritikę Ingridą Gerbutavičiūtę, gyvenančią tarp Vilniaus ir Berlyno, dėstančią abiejuose miestuose. Su kuo, jei ne su Ingrida aptarti, ką matėme.


  17. Dita von Teese su ta pačia šukuosena ir makiažu – jau 23 metus

Karamelė / 2015-05-06 23:23 / lrytas.lt

Atrodo, kad pasinerti į retro stiliaus moters paveikslą burleskos šokėjai Ditai von Teese reikia ne vienos valandos daugybės stilistų ir vizažistų kompanijoje. Bet burleskos karaliene pripažinta gražuolė teigia, kad savo stilių ji sukuria greitai ir savarankiškai.


  18. 51-oji „Gintarinė pora“ – ta pati, bet vis kitokia

Startai / 2015-05-05 11:50 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Su gegužės pradžia kauniečius vėl kviečia daugiau nei prieš pusę amžiaus užgimęs kultūros reiškinys, vadintas ir festivaliu, ir konkursu, dabar – varžybomis. Savo pavadinimo jis niekada nekeitė. – kaip buvo, taip ir liko „Gintarinė pora“.


  19. „Naujojo Baltijos šokio“ atidaryme šoks net helio dujų balionai

Scena / 2015-05-04 16:10 / lrytas.lt

Norėjome, kad spektaklis prasidėtų normaliai: publika susirenka į teatrą, susėda į savo vietas ir stebi scenoje vykstantį pasirodymą. Kūriniui vystantis dėmesys ima kisti. Galiausiai veiksmas vyksta ne tik scenoje, bet ir virš jūsų, aplink jus. Pasikeičia ir laiko pojūtis. Norėjome pasiūlyti ne tik žmogaus kūno judesių, bet ir objektų, piešinių, garsų ir šviesų choreografiją. Suteikti garsui pavidalą taip pat yra labai svarbus šio kūrinio elementas.


  20. Ingrida Kazlauskaitė tapo „LiZa Svajos“ mados namų veidu

Mano stilius / 2015-05-02 17:23 / lrytas.lt

Dainininkei bei šokėjai Ingridai Kazlauskaitei nesvarbu, kokiame mieste gyventi – ji lengvai užmezga naujas pažintis, susibičiuliauja su žmonėmis. Dalyvaudama TV projekte „Delfinai ir žvaigždės“, kurį laiką mergina gyveno Klaipėdoje. Po savaitės ji svetimam mieste jautėsi kaip savame – susirado mylimą kavinę, patikimą kirpėją, vizažo meistrę, masažistę ir net dizainerę.


Populiariausi per 24 val.