Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1953, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Dvi nuomonės apie Naujojo cirko savaitgalį: per daug saviveiklos (3)

Scena / 2014-09-15 20:08 / Arkadijus Vinokuras

Keliu kepurę prieš „Menų spaustuvės“ vadovą Audronį Imbrasą dėl jo ištikimybės vizualiesiems menams, ypač šokio, teatro, muzikos ir cirko sintezės propagavimo. Kas šiais laikais vadinama šiuolaikiniu cirku? Eksperimentinio teatro gimimo laikais, praėjusio amžiaus šeštajame ir septintajame dešimtmetyje šios sintezės pradininkais tapo absurdo teatras, „The Leaving theatre“ arba pankiškasis „Cirkus Archaos“, Philipina „Pina“ Bausch ir taip toliau.


  2. Lietuvos šokėjai varžybose Kinijoje - treti ir ketvirti (1)

Startai / 2014-09-15 12:51 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Sekmadienį Kinijoje vykusių tarptautinių „Grand Slam“ kategorijos sportinių šokių varžybų suaugusiųjų klasikinių šokių grupėje Kauno „Kaspino“ šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė užėmė trečiąją vietą. Nugalėjo Vokietijos atstovai Simone Segatori ir Annette Sudol, o sidabrą pelnė rusams Dmitrijui Žarkovui ir Olgai Kulikovai.


  3. Į šukuosenų paradą susirinko gausus būrys žinomų kauniečių (18)

Stilius ir grožis / 2014-09-13 13:20 / Iveta Skliutaitė

Naujo rudens sezono atidarymo proga „Renginių ozaėje“ Kaune penktadienio vakarą vyko stilinga šventė „Netikėta?!“, kurią surengė vienų metų veiklos sukaktį šventę grožio namų „Beauty Secret“ meistrai ir „Šokių bunkerio“ šokėjai. Renginys sutraukė gausų būrį žinomų kauniečių.


  4. Danutė Elzbergienė-Petrauskas neatsispyrė automobilių spindesiui (3)

Žmonės / 2014-09-12 08:10 / lrytas.lt

Ketvirtadienio vakarą verslo ir pramogų žvaigždės rinkosi į „Silberauto“ saloną. Gurkšnodami putojantį vyną svečiai apžiūrėjo „Mercedes-Benz“ V klasės automobilius. Ši klasė ką tik pelnė prestižinį „Red Dot Award: Product Design“ geriausio dizaino apdovanojimą.


  5. Žinomų tėvelių atžalos paragavo proginių drabužių modelių duonos (7)

Žmonės / 2014-09-10 09:49 / lrytas.lt

Antradienio vakarą sostinėje duris atvėrė naujas puošnių ir stilingų vaikiškų drabužėlių salonas „Angelo Kids“. Parduotuvės atidarymas sukėlė nemažą sumaištį žinomiems tėveliams ir jų vaikučiams, mat mažieji tą vakarą tapo modeliais.


  6. „Banchetto musicale“ viešniai lietuviai priminė arabus (1)

Scena / 2014-09-09 13:54 / Asta Andrikonytė

Anot dainininkės iš Belgijos Ghalios Benali, jos publika visur skirtinga: tunisiečiai – mandagūs, egiptiečiai – emocingi, vokiečiai jos muzikos klausosi filosofiškai, olandai – kaip roko, o prancūzai apskritai nesiklauso. Lietuvos publika charizmatiškajai solistei ir puikiems senosios muzikos atlikėjams plojo stovėdami.


  7. Snaiperiais tapę šokėjai: „Tai turi mokėti kiekvienas vyras!“ (15)

TV antena / 2014-09-09 11:40 / Širlė Žvirblė

Populiariausi Lietuvos sportinių šokių bei televizijos veidai Andrius Butkus bei Vytautas Mackonis išbandė jėgas kariuomenėje ir išmoko snaiperių ir taikliųjų šaulių amato. Vos sužinojus, kokia užduotis jiems teks sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymų centro poligone, vyrų veiduose šypsenas pakeitė jaudulys ir rimtis.


  8. Snaiperiais tapę šokėjai tirtėjo iš jaudulio

Pavojingas ginklas / 2014-09-09 10:00 / Lrytas.lt

Populiariausi Lietuvos sportinių šokių bei televizijos veidai Andrius Butkus bei Vytautas Mackonis išbandė jėgas kariuomenėje. Čia jie susipažino su snaiperių ir taikliųjų šaulių amatu. Vos sužinojus, kokia užduotis jiems teks sausumos pajėgų Juozo Lukšos mokymų centro poligone, vyrų veiduose šypsenas pakeitė jaudulys ir rimtis.


  9. Jaunatviški pasirodymai atlydėjo į mokslo metų pradžią

Scena / 2014-09-01 15:55 / Sigita Ivaškaitė

Sekmadienį, paskutinę vasaros dieną, „Menų spaustuvėje“ Vilniuje buvo parodyti net septyni nauji šokio ir muzikos kūriniai. Čia vyko neformalus tarptautinių kursų „Kūrybinė šokėjo/choreografo ir muzikanto/kompozitoriaus platforma“ kūrybinių projektų pristatymas. Po dešimties dienų bendro darbo studentai iš aštuonių Šiaurės ir Baltijos valstybių ir bene dešimties aukštųjų mokyklų ne tik pasisėmė patirties paskaitose, bet ir sukūrė kompozicijas.


  10. Šokio mugėje Diuseldorfe – lietuvių antplūdis

Meno pulsas / 2014-09-01 13:33 / lrytas.lt

Šeštadienį Diuseldorfe (Vokietija) baigėsi keturias dienas trukęs vienas didžiausių pasaulyje šokio renginių – tarptautinė šokio mugė „Internationale Tanzmesse NRW“. Joje savo stendą pristatė Lietuvos šokio informacijos centras (LŠIC), meninėje mugės programoje parodyta Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) projekto „Kūrybinis impulsas“ ir jaunojo choreografo Martyno Rimeikio miniatiūra „Belaukiant Godo“.


  11. Cukrus yra tik cukrus. Ar keista, kad esame cukraus vergai?

Sveikata / 2014-08-31 17:01 / lrytas.lt

Ar jums tikrai patinka, kad kai kurie maisto produktai valdo jūsų elgseną, verčia jų užsigeisti, nors iš tiesų nenorite jų valgyti, bet net ir labai stengdamiesi negalite jiems atsispirti? Tikriausiai - ne. Juk maistas gali būti šiuolaikinės visuomenės lėtinių ligų priešnuodis, netgi vaistas. Tačiau nėra neutralaus maisto, nėra vadinamosios mitybos Šveicarijos, kad ir ką dedame į burną, tampame sveikesni arba ne tokie sveiki – šmaikštauja Melissa ir Dallasas Hartwigai, autoriai knygos „Viskas prasideda nuo maisto".


  12. TV3 naujojo sezono pristatyme savo svečius klaidino labirinte

Žmonės / 2014-08-29 12:00 / lrytas.lt

Rugpjūčio 28-osios vakarą televizijos laidų ir projektų vedėjai, serialų aktoriai, politikai, žiniasklaidos atstovai ir kiti kviestiniai svečiai skubėjo į sostinės „Litexpo“ parodų rūmus. Čia vyko televizijos kanalų TV3, TV6 bei TV8 naujojo rudens sezono atidarymas.


  13. Tarptautinis festivalis „Sirenos“ skelbia lietuvišką programą

Scena / 2014-08-28 13:49 / lrytas.lt

Rudenį jau vienuoliktą kartą rengiamas tarptautinis teatro festivalis „Sirenos“, kaip ir kasmet, kviečia į Vilnių atvykti užsienio teatro kritikus, prodiuserius, įvairių festivalių ir teatrų direktorius bei meno vadovus, kuriems bus suteikiama galimybė susipažinti su Lietuvos teatro scena. Šiemet „Sirenos“ pristato išskirtinai jaunatvišką ir trenksmingą lietuviškąją festivalio dalį, kurioje tarp eksperimentų bei eskizų atsiranda vietos ir akademinei sferai.


  14. Sambos festivalis išjudino japonus

Marga planeta / 2014-08-23 14:28 / lrytas.lt

Japonijos sostinėje Tokijuje vyksta kasmetinis Asakusos sambos karnavalas. Paprastai santūrūs ir drovūs japonai per šią fiestą leidžia sau šiek tiek atsipalaiduoti ir trumpam pasijaučia aistringais, energingais ir pašėlusiais sambos šokėjais. Parade šiemet dalyvavo apie 4700 šokėjų.


  15. Skirstosi viena įdomiausių Europos grupių „The Knife“

Muzika / 2014-08-22 17:23 / lrytas.lt

Elektroninės muzikos dueto iš Švedijos „The Knife“ karjera baigsis šiais metais. Grupės atstovas patvirtino, kad šį rudenį vyksiantys grupės pasirodymai Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Islandijoje ir Vokietijoje bus paskutiniai


  16. Kauno pilies papėdėje iškylautojus linksmino cirkas

Kelionės ir pomėgiai / 2014-08-22 11:27 / lrytas.lt

Ketvirtadienį Kaune vyko kasmetinis „Kauniečių piknikas“, organizuojamas UAB „Fazer Lietuva“. Cirko artistų triukai, milžiniški muilo burbulai, žongliravimo pamokėlė susirinkusiems – tai tik keletas netikėtų pikniko atributų, kurie Kauno pilies papėdę vienam vakarui pavertė stebuklinga cirko arena.


  17. Sandros Saikauskaitės atostogos, pagardintos salsos ritmais

Žmonės / 2014-08-21 18:21 / Indrė Greizaitė

Talentingai ir visada besišypsančiai „City Dance“ šokių trenerei Sandrai Saikauskaitei (28 m. ) tobuliausios atostogos tada, kai prieš akis nusidriekia neaprėpiamas jūros vaizdas, tarp kojų pirštų byra smėlis ir spalvingi akmenėliai, o tolumoje mato plaukiojančius laivus.


  18. Pasirodymai vyko ir ant stogo, ir apleistoje gamykloje

Scena / 2014-08-21 17:49 / Sigita Ivaškaitė, specialiai LR iš Tartu

Atrasti primirštas miesto vietas ir privilioti menu mažiau besidominčią publiką – to siekė Estijos mieste Tartu antrąsyk vykęs festivalis. Rugpjūčio 13–16 dienomis menininkų pasirodymai Tartu buvo rengiami ne teatrų ar galerijų erdvėse. Festivalis UIT pabandė prisijaukinti netgi tokias netradicines erdves kaip daugiabučio stogas – ant jo vyko vienas performansas.


  19. Duetas „LadySisters“ nufilmavo įspūdingą muzikinį klipą

Muzika / 2014-08-20 11:08 / lrytas.lt

Praėjusį sekmadienį grupė „LadySisters" filmavo savo pirmąjį vaizdo klipą - nesenai įkurtame Vilniaus kino klasteryje, kuriame jau spėjo nusifilmuoti ir Rusijos aktorius Aleksandras Balujevas, dainininkas Dima Bilanas ir kiti žymūs žmonės.


  20. Nandzinge - asmenukių bumas, su trispalve žengė B. Mickus

Startai / 2014-08-16 17:51 / Gintaras Nenartavičius, specialiai lrytas.lt iš Nandzingo

Daugiau nei dvi valandas lietui lynojant trukęs spalvingas spektaklis Nandzingo olimpiniame stadione šeštadienį vakare paskelbė antrųjų jaunimo olimpinių žaidynių pradžią. Delegacijų parade energingai mojuodamas Lietuvos trispalve pražygiavo lengvaatletis Bendiktas Mickus.


Populiariausi per 24 val.