Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1980, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Sveikuolis atlikėjas Edgaras Lubys siūlymams išgerti nepasiduoda (2)

TV antena / 2014-10-24 12:11 / lrytas.lt

Prieš šešerius metus dainininkas Edgaras Lubys prisijungė prie užsikrėtusiųjų sveikos mitybos virusu. Tuomet dar prisistatydavęs Amberlife slapyvardžiu, šiandien dainininkas pastebi, kad žvaigždžių liga palikta toli praeityje, interesai gerokai pasikeitę, o vertybės – paprastos.


  2. Pirmas Raulio Mammadli-Agness blynas šokių aikštelėje prisvilo (119)

TV antena / 2014-10-24 10:16 / lrytas.lt

Ketvirtadienio vakarą netoli Vilniaus esančiame viešbutyje „Vilnius Grand Resort“ sukosi šokėjų poros. Pirmuosius žingsnius demonstravo netrukus startuosiančio TV3 projekto „Šok su manimi“ dalyviai. Paaiškėjo, kad šiame šou šoks ir prieš pusnatrų metų profesionalo karjerą baigęs Andrius Kandelis, o populiarų projektą ves Mindaugas Stasiulis.


  3. A. Landau – TV šokių projekte, nors nesitikėjo rasti partnerio (77)

TV antena / 2014-10-22 16:03 / lrytas.lt

Jau greitai TV3 eteryje – žiūrovų itin laukiamas atsinaujinęs didysis projektas „Šok su manimi“. Televizija atskleidžia vis daugiau detalių ir projekto dalyvių vardų.


  4. Tarptautinis spektaklis praturtins lėlių teatro istoriją

Meno pulsas / 2014-10-20 19:52 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Lapkritį Kauno ir Vilniaus lėlių teatruose bus pristatomas Lietuvos ir Čekijos kūrėjus suvienijęs šokio, muzikos ir lėlių teatro spektaklis „theSystem“. Projektą rengia šiuo metu Čekijoje gyvenanti scenografė Paulina Nešukaitytė kartu su šokėjais Andriumi Stakele, Martina Sobotka ir Šimonu Kubanu. Muziką jam kuria elektroninės muzikos duetas „Golden Parazyth“.


  5. Kalėdų maratonas Vilniuje prasidės nuo „Flamenko & Sarsuela“ (1)

Meno pulsas / 2014-10-20 12:54 / lrytas.lt

Šiais metais Kalėdų maratonas Vilniuje prasidės su šventiniu „Flamenko & Sarsuela“ koncertu. Iš Andalūzijos flamenko ir sarsuelos teatrų atkeliaus septyni temperamentingi daininkai, muzikantai ir šokėjai, kurie surengs ispaniškos muzikos šventę Kongresų rūmuose Vilniuje.


  6. Mokslininkai nustatė, kada atsirado seksas (9)

Laboratorija / 2014-10-20 12:13 / BNS ir lrytas.lt inf.

Galbūt tai nebuvo mums pažįstama meilė, tačiau prieš maždaug 385 mln. metų mūsų labai tolimi protėviai – šarvuotosios žuvys (Placodermi) – įgijo gebėjimą atlikti lytinį aktą.


  7. „Auksinio balso“ retro karaliumi tapo D. Norvilas-Deivis (41)

TV antena / 2014-10-19 13:30 / lrytas.lt

LRT televizijos muzikinis projektas „Auksinis balsas“ nukėlė į retro vakarą, kurio nugalėtoju žiūrovai išrinko Deividą Norvilą-Deivį. Dar ir šį kartą projekto nepaliko nei vienas dalyvis.


  8. Po karštos fotosesijos „Džentelmenai“ pristato naują dainą (10)

Muzika / 2014-10-17 16:38 / lrytas.lt

Pastaruoju metu grupė „Džentelmenai“ dirbo iš peties ir bemiegės naktys repeticijų salėje davė rezultatų: įrašytas pirmasis grupės albumas, kuris dienos šviesą išvys jau lapkričio pradžioje.


  9. Metų pabaigoje - L. Vaikulės koncertai Kaune ir Klaipėdoje (2)

Muzika / 2014-10-16 10:38 / lrytas.lt

Gruodžio 29 dieną Klaipėdos „Švyturio” arenoje ir gruodžio 30 dieną Kauno „Žalgirio” arenoje savo naujamečius koncertus surengs latvių estrados diva Laima Vaikulė.


  10. Nauji personažų veidai ir kūnai baletuose

Meno pulsas / 2014-10-14 16:57 / lrytas.lt

Sakoma, kad šokėjo veidas yra jo kūnas. Iš tiesų vaidmenys baletuose prabyla pirmiausia atlikėjo kūno linijomis. Tuo įsitikinti baleto gerbėjai gali spalio 18 d. atėję į Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro baletą „Barbora Radvilaitė“, kuriame pagrindinius Barboros ir Žygimanto vaidmenis pirmą kartą kurs Rūta Juodzevičiūtė ir Marius Miliauskas, bei spalio 22 ir 23 d. apsilankę balete „Sniego karalienė“, kuriame teatro primabalerinos Olga Konošenko ir Anastasija Čumakova debiutuos naujais vaidmenimis.


  11. Festivalyje „Vilnius Jazz“ trykš japonų eksperimentai

Meno pulsas / 2014-10-14 15:57 / lrytas.lt

Neįmanoma įsivaizduoti džiazo festivalio „Vilnius Jazz“ be japonų. Nuo pirmųjų šio renginio gyvavimo metų jie stebina sostinės publiką savo fantazija. Šiemetis 27-asis „Vilnius Jazz“ – itin dosnus keistuolių iš Tekančios saulės šalies staigmenų. Klausytojų laukia net du japonų projektai. Jau trečiadienį pagrindinę festivalio programą pradės japonų džiazo ikona Aki Takase.


  12. Kodėl R. E. Mazurevičiūtė maistą ruošia jaunesniam šokėjui?

Žmonės / 2014-10-09 18:59 / Iveta Skliutaitė

Tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė tapo viena iš šią žiemą pradedamo rodyti televizijos projekto „Šok su manimi“ dalyvių. Praėjusiais metais „Mis Lietuva“ karūna pasipuošusi mergina gruodžio 6 dieną ant parketo pasirodys su Europos šokių čempionu Vytautu Valuckiu.


  13. Šou „Cirque Éloize“ - I. Kazlauskaitės ir M. Wizard komplimentai

Užsienio žvaigždės / 2014-10-08 11:31 / lrytas.lt

„Jei žiūrovams cirko numeris užgniaužia kvapą, vadinasi, viskas puiku“, – sako „Cirque Éloize" režisierius. Jau lapkričio mėnesį Lietuvoje bus galima pamatyti šio nuostabaus cirko šou programos „Cirkopolis“ premjerą. Šou numatyti net trijuose Lietuvos miestuose: Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje.


  14. Lietus scenoje ženklins „Auros“ šokio festivalio pradžią

Meno pulsas / 2014-10-08 09:58 / ELTA ir lrytas.lt inf.

„Žiūrovai pamatys tai, ko scenoje paprastai nebūna arba būna retai“, - tikino festivalio meno vadovė Birutė Letukaitė, prasitardama, jog pasiruošimas pirmajam festivaliniam renginiui pareikalavo sudėtingo scenos įrengimo.


  15. Scenos įžymybės Valdovų rūmuose pristatė milijono vertą miuziklą

Muzika / 2014-10-07 17:28 / Ramūnas Zilnys

Antradienio rytą sostinės Valdovų rūmuose buvo oficialiai pristatytas ambicingas scenos kūrinys – miuziklas „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“, kuris gruodį bus rodomas didžiausiose Lietuvos arenose. Miuziklo užmojai stulbina - jo biudžetas viršija milijoną litų, siuvama per 200 kostiumų, scenoje pasirodys dešimtys žinomų artistų.


  16. Vilniaus sporto festivaliui – Žydrūno Savicko liaupsės

Startai / 2014-10-06 18:49 / lrytas.lt

Daugiausia sporto šakų apjungiantis Vilniaus sporto festivalis baigėsi. Dvi dienas Vilniuje kongresų ir parodų centre „Litexpo“ vykusiame renginyje apsilankė apie penkiolika tūkstančių žmonių, varžėsi 2 tūkstančiai atletų iš 20 pasaulio valstybių.


  17. TV šou kūrėjai Andriui Rimiškiui pasiūlė kalinio vaidmenį

TV antena / 2014-10-01 10:21 / lrytas.lt

Jau šįvakar 21 val. TV3 projekte „Aš – kino žvaigždė“ žiūrovai vėl išvys, kaip savo aktorinius sugebėjimus sekasi atskleisti gerai žinomiems Lietuvos pramogų pasaulio atstovams. Šį kartą aktoriai ir egzamino žvaigždėms kūrėjai Audrius Bružas, Balys Latėnas ir Martynas Nedzinskas išbandymą surengė profesionaliai šokėjai, projekte „Šok su manimi“ išgarsėjusiai, projektą „Šuolis“ laimėjusiai Eglei Straleckaitei ir dainininkui Andriui Rimiškiui.


  18. Į „Žalgirio“ arenos palubes iškelti A. Sabonio marškinėliai

Krepšinis / 2014-09-27 22:04 / Vygandas Trainys

Kauno „Žalgirio“ arenoje šeštadienį vyko įspūdingas renginys, skirtas legendinės krepšinio komandos 70-mečio jubiliejui. Krepšinio šventės pradžioje sirgaliams pristatyta „Žagirio“ istorija, svarbiausios klubo pergalės. Žiūrovai stebėjo, kaip krepšinio aikštelė virsta ekranu, kuriame demonstruojami istorinių rungtynių momentai.


  19. Festivalis „Aura '24“ kvies ieškoti vyriškumo

Meno pulsas / 2014-09-26 13:36 / lrytas.lt

„Mintis šių metų festivalyje skirti dėmesio vyriškumo temai kilo pamačius Izraelio šokėjos Anat Grigorio pasirodymą „Ponas Šaunusis“. Šis spektaklis – apie vyro ir moters santykius. Vyras, kurio scenoje, tiesa, nematome, valdo moterį. Klausimas: ar moteriai patinka toks vyriškumo demonstravimas? Ar ji nuolankiai paklūsta, ar priešinasi šiam diktatui?“ – sakė festivalio meno vadovė Birutė Letukaitė.


  20. Mažieji radistai pravirkdė aktorę Larisą Kalpokaitę

TV antena / 2014-09-26 11:19 / lrytas.lt

„Ar jūs mylite savo vyrą?“ – atviro klausimo LNK laidoje „Norim dar! Su Radistais“ sulauks garsi Lietuvos aktorė Larisa Kalpokaitė ir susigraudins.


Populiariausi per 24 val.