Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2040, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. J. Smoriginas: „Šunys loja gražiau nei dainuoja Monika Šalčiūtė“ (270)

TV antena / 2014-12-21 18:17 / lrytas.lt

Šeštadienio vakarą TV3 projekte „Šok su manimi“ aistras kurstė ne tik šokėjai, bet, kaip kad jau ir įprasta, komisijos nariai. Dar gerokai prieš prasidedant tiesioginiam eteriui šokėjai įnirtingai ruošėsi – užkulisiuose virė darbas.


  2. Po pirmojo „Auksinio balso“ pusfinalio lydere tapo Aistė Lasytė (67)

TV antena / 2014-12-21 00:04 / lrytas.lt

Šeštadienio vakarą LRT muzikiniame projekte „Auksinis balsas“ vyko pirmasis pusfinalis. Visgi įtampos daug nebuvo. Dalyviai atliko laisvai pasirinktus sau patinkančius kūrinius, o iš projekto niekas neiškrito. Daugiausiai simpatijų sulaukė Aistė Lasytė.


  3. Su TV3 projektu „Šok su manimi“ atsisveikino Arnas Švilpauskas (7)

TV antena / 2014-12-20 22:50 / lrytas.lt

Šeštadienio vakarą TV3 projekte „Šok su manimi“ aistras kurstė ne tik šokėjai, bet, kaip kad jau ir įprasta, komisijos nariai. Čia netrūko nei dramų, nei apsižodžiavimų, nei aštrios kritikos, nei pagyrų. Galiausiai susumavus žiūrovų ir komisijos balsavimą paaiškėjo, kad iškrito Arnas Švilpauskas ir Gintarė Malinauskaitė. Pirmieji šeštadienį buvo Martynas Kavaliauskas ir Renata Gramauskaitė.


  4. Šokėjų „Maži stebuklai“ – mažiems smalsiems vaikams

Meno pulsas / 2014-12-20 16:48 / lrytas.lt

Šokio judesiais vaikams pasakojama kaip iš mažo ląstelių gumulėlio – ikriuko, kiaušinio, kirmėlytės ar sėklos atsiranda kvapni gėlė, margaspalvis drugelis, žalia varlė, galingais sparnais plasnojantis erelis ar nerangus pingvinas, linksmas ir smalsus žmogus.


  5. Didžiausias lietuviškas miuziklas pakerėjo Vilnių (10)

Muzika / 2014-12-20 10:56 / lrytas.lt

Penktadienio vakarą sostinės „Siemens“ arenoje triumfavo bene svarbiausias Lietuvos pramogų verslo metų įvykis - miuziklas „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“. Didžiausio ir brangiausio lietuviško miuziklo premjera nepaliko abejingų. Pilnutėlė arena braukė ašaras, plojo atsistojusi ir kvietė atlikėjus bisui. Kauniečių premjera dar laukia – gruodžio 27 d. “Žalgirio” arenoje.


  6. Specialiame filmuke - intriguojantys „Anties“ šou užkulisiai (4)

Muzika / 2014-12-18 11:50 / lrytas.lt

Šventiškai nusiteikusi „Anties“ jubiliejinių koncertų „Zombiai atrieda atidunda!“ komanda jau dalinasi kalėdiniais linkėjimais ir gerbėjams dovanoja siurprizą – kviečia pasidairyti po koncerto užkulisius. Intensyviose repeticijose atlikėjai, šokėjai ir kiti komandos nariai jau praleido 200 valandų, bet nežada sustoti, nes kaip patys sako, tai tik didžiausios šių metų šventės pradžia.


  7. Intriguojantys „Anties“ šou užkulisiai - dovana gerbėjams (1)

Pramogos / 2014-12-18 11:33 / Saulius Baradinskas

Šventiškai nusiteikusi „Anties“ jubiliejinių koncertų „Zombiai atrieda atidunda!“ komanda jau dalinasi kalėdiniais linkėjimais ir gerbėjams dovanoja siurprizą – kviečia pasidairyti po koncerto užkulisius. Intensyviose repeticijose atlikėjai, šokėjai ir kiti komandos nariai jau praleido 200 valandų, bet nežada sustoti, nes kaip patys sako, tai tik didžiausios šių metų šventės pradžia.


  8. Ironiškieji šokėjai laimi vis daugiau simpatijų (1)

Galerija / 2014-12-18 09:30 / lrytas.lt

Iš festivalio, vykusio Berlyne, sugrįžo sąmojingas lietuvių šokio spektaklis „Contemporary?“. Jį sukūrė ir atlieka trys jauni šokėjai – Agnė Ramanauskaitė, Mantas Stabačinskas ir Paulius Tamolė. Už savo kūrinį, pripažintą metų scenos reiškiniu, jie pelnė „Auksinį scenos kryžių“, kadangi autoironiškai komentuoja šiuolaikinio šokio kasdienybę, istoriją, klišes, santykius su žiūrovais. „Contemporary?“ sukurtas „Menų spaustuvėje“, dalyvaujant dramaturgei Sigitai Ivaškaitei, tapo daugiausiai gastroliuojančiu lietuvių šiuolaikinio šokio spektakliu – jis jau parodytas festivaliuose Estijoje, Lenkijoje, jo laukia Latvija, Baltarusija, Ukraina, Armėnija, Azerbaidžanas, Italija.


  9. Kur šią savaitę apsilankyti? Pataria ir Andrius Mamontovas (6)

Žmonės / 2014-12-16 22:19 / Fausta Marija Leščiauskaitė

Kai kalba pasisuka apie renginius, lietuviai visuomet linkę didžiuotis, kiek daug visko vyksta. Iš tiesų – daug, tačiau „daug“ ne visada yra žodžio „kokybiškas“ sinonimas. Kita, švelniai tariant ne tokia graži, kultūrinio ir pramoginio gyvenimo Lietuvoje pusė kalba apie tai, kad didelis procentas iš tų renginių nėra verti net sekundės jūsų laiko ir dėmesio, pradedant jų aprašymais, kurie organizatorių internetiniuose puslapiuose ar „Facebook“ paskyrose pateikiami su akis badančiomis klaidomis, baigiant abejotinu žiopčiojimu arba gyvu kniaukimu į mikrofoną. Tiesa, čia – ne apie tokius renginius. Čia – apie tai, ką pamatyti neabejotinai verta, teisinga ir reikalinga.


  10. S.Martinavičiaus kirtis Agnei: „Neišprususios mergaitės nuomonė“ (564)

Žmonės / 2014-12-16 10:39 / lrytas.lt

Juoda katė prabėgo tarp stilistės Agnės Jagelavičiūtės ir verslininko Sigito Martinavičiaus - socialiniame tinkle „Facebook“ prasidėjo tikra žodžių kova. Konfliktas kilo iš karto po to, kai stilistė viešai nusistebėjo, kad į popžvaigždžių vakarėlius vaikšto ir vidutinio amžiaus žmonės. A.Jagelavičiūtė dėjosi nesuprantanti, ką jie ten gali veikti.


  11. Ar gyvuos ką tik gimusi „Vaivos juosta“ ? (1)

Scena / 2014-12-16 09:08 / Dovilė Vaitkutė

Gruodžio 4 d. Baltijos baleto teatras ir kompozitoriaus Vlado Jakubėno draugija pakvietė šokio mėgėjus į baleto „Vaivos juosta“ premjerą Lietuvos rusų dramos teatre. Balete išausta Vaivos juosta sujungė šiuolaikinį šokį ir prieš Antrąjį pasaulinį karą sukurtą kompozitoriaus V.Jakubėno muziką.


  12. Lietuvos šokėjai – prestižiškiausių metų varžybų prizininkai

Startai / 2014-12-14 23:29 / lrytas.lt

Sekmadienį Šanchajuje (Kinija) vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos varžybos „Grand Slam Finals 2014“, į kurias buvo pakviesta 13 geriausius rezultatus šiais metais pasiekusių šokėjų porų iš viso pasaulio.


  13. Aštrialiežuvė Agnė Jagelavičiūtė šokėjams sukėlė paniką (162)

TV antena / 2014-12-14 20:36 / „Lietuvos rytas"

TV3 konkurso „Šok su manimi“ dalyviai labiausiai bijojo ne ciniškojo choreografo Jurijaus Smorigino, o kitos komisijos narės Agnės Jagelavičiūtės (34 m.) smailaus liežuvio.


  14. A. Kaušpėdas ir Jazzu - apie savo draugystę ir „antišką“ nuotykį (25)

Muzika / 2014-12-14 19:09 / Ramūnas Zilnys („TV antena")

Algirdas Kaušpėdas (61 m.) ir Justė Arlauskaitė-Jazzu (26 m.) susipažino prieš dvylika mėnesių. Dabar jie vienas į kitą kreipiasi „tu“, šimtais tūkstančių skaičiuoja kartu įrašytos dainos peržiūras internete ir rengiasi šventiniams „Anties“ koncertams, kurie taps ryškiausiu metų pabaigos Lietuvos muzikos įvykiu.


  15. „Auksiniame balse“ repo karaliene tapo Aistė Lasytė (39)

TV antena / 2014-12-14 10:07 / lrytas.lt

Šeštadienio vakarą „Auksiniame balse“ užvirė dar vienas karštas mūšis – iš likusių septynių dalyvių vienam buvo lemta sudainuoti paskutinę dainą šiame projekte. Hiphopo ir repo dainų vakarą triumfavo Aistė Lasytė. Mažiausiai žiūrovų palaikymo sulaukė ir su muzikiniu projektu atsisveikino Egidijus Sipavičius.


  16. M. Šalčiūtei – arši A. Jagelavičiūtės ir J. Smorigino kritika (55)

Žmonės / 2014-12-14 09:08 / lrytas.lt

Projektas „Šok su manimi“ įgauna pagreitį – šį vakarą tiesiogiai transliuojama jau antroji šou laida. Be jokios abejonės, laukiamiausia vakaro akimirka, tapo Monikos Šalčiūtės ir Jurijaus Smorigino akistata. Prieštaringai vertinamai šokėjai ir šį kartą nepavyko išvengti kritikos strėlių.


  17. „Lietuvos talentų“ finalininkams prireiks daugiau erdvės

TV antena / 2014-12-12 12:24 / lrytas.lt

„Lietuvos talentai“ antrasis finalas – sekmadienį, gruodžio 14 dieną, 19.30 val. Tiesioginiame eteryje ant scenos žengs šokėjai, dainininkai, muzikantai bei gyvūnų dresuotojai. Kai kurie iš jų – broliai ir sesės. Keli iš šių pasirodymų išsiskirs tuo, kad įprastoje scenoje tiesiog neišsiteks.


  18. Muzikantų honorarai – likimo nuskriaustiems vaikams

Muzika / 2014-12-11 10:38 / lrytas.lt

Jau rytoj, gruodžio 12 dieną, klubinės muzikos gerbėjų laukia tradicinis, „Išsipildymo akcijos“ įkvėptas, vakarėlis „The DJ‘s 2014“. Šokių muzikos hitų radijas „Power Hit Radio“ ir „Modessthe Sound“ geriausius klubinės muzikos atlikėjus ir didžėjus suburs jau trečiąjį kartą.


  19. Eimutis Kvoščiauskas tapo seksualiausiu vyru Lietuvoje

TV antena / 2014-12-10 15:17 / lrytas.lt

Ši savaitė BTV šou „Muzikinė kaukė“ dalyviui Eimučiui Kvoščiauskui buvo tikras išbandymas. Jis įkūnijo vieną geidžiamiausių dainininkų Mantą Jankavičių.


  20. „Anties“ šou – jachtos dydžio antis ir 4 metrų degtinės butelis (5)

Muzika / 2014-12-09 13:04 / lrytas.lt

Į sunkvežimį netelpanti didžiausia Lietuvoje antis, 4 metrų aukščio „Zombių“ degtinės butelis, tris mėnesius ruoštos atstatytų Kauno ir Vilniaus pilių 3D projekcijos – visa tai ir dar daugiau sutalpins jubiliejinių „Anties“ koncertų, metų pabaigoje vyksiančių Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose, scenos.


Populiariausi per 24 val.