Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2627, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Kas teisus dėl skandalo su Edita Daniūte: dopingas – bausmė, kuri lydės visą gyvenimą? (9)

Kitos naujienos / 2017-02-17 20:17 / Laima Janušonytė

Po nuostabios Vasario 16-osios šventės ir apdovanojimų Prezidentūroje pasaulio ir Europos sportinių šokių čempionai E.Daniūtė ir Mirko Gozzoli buvo nusivylę ir sugniuždyti.... Kas aptemdė įsimintiną dieną? Vienas žodis – dopingas. Lrytas.lt portalo antraštėje puikavosi pavadinimas iš apdovanojimo ceremonijos „Už dopingo vartojimą bausta E. Daniūtė apdovanota Prezidentūroje“.


  2. LNOBT Baleto direktorė Rūta Butvilienė: „Visos trupės dairosi aukštų vyrų“

Meno pulsas / 2017-02-17 14:34 / lrytas.lt

Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) Baleto direktorė Rūta Butvilienė prieš savaitę kartu su kitų garsių pasaulio trupių vadovais viešėjo Barselonoje vykusioje tarptautinėje šokėjų peržiūroje „Grand Audition“.


  3. Valstybės apdovanojimą gavusi Edita Daniūtė pas prezidentę atsinešė ir sūnų (43)

Veidai ir vardai / 2017-02-16 11:45 / lrytas.lt

Pas prezidentę – su kūdikiu ant rankų bei plačia šypsena. Tokią šokėją Editą Daniūtę ketvirtadienio rytą buvo galima išvysti mūsų šalies prezidentūroje.


  4. Naujas „Eurovizijos“ atrankos etapas: kris net pusė atlikėjų, komisijoje – užsieniečiai (16)

Muzika / 2017-02-15 19:44 / lrytas.lt

Trečiadienio vakarą LRT televizijos studijoje surengtas dar vienos, jau septintosios šių metų atrankos į „Euroviziją“ laidos filmavimas.


  5. Monika Pundziūtė verčia naują karjeros puslapį: slapyvardis ir neįprastas klipas (2)

Muzika / 2017-02-15 11:20 / lrytas.lt

Televizijos projekte „X faktorius“ sužibėjusi ir šį muzikinį šou laimėjusi jauna atlikėja Monika Pundziūtė žengia naują žingsnį savo kūrybiniame kelyje.


  6. Tarptautiniame šokių čempionate – ir Donato Montvydo suktukas (1)

Pramogos / 2017-02-13 18:32 / Patricija Jovaišaitė

Dvi dienas Kėdainių arenoje vykusį įspūdingą renginį „Kėdainiai open 2017 – Vikondos taurė“, kurio metu ant parketo sukosi ne tik Lietuvos, bet ir dar septynių pasaulio šalių sportinių šokių meistrai, jau nebe pirmus metus savo miesto bendruomenei bei darbuotojams dovanoja koncernas „Vikonda“.


  7. „Lietuvos talentuose“ teisėjams kvapą užėmė oro akrobatas

TV antena / 2017-02-13 08:40 / lrytas.lt

Kaip ir kiekvieną sekmadienio vakarą TV3 žiūrovai leido laiką prie TV ekranų. Čia karaliavo populiariausias televizijos projektas šalyje „Lietuvos talentai“. Oro akrobatas, talentingieji sužadėtiniai, atvykę į projektą laimėti pinigų vestuvėms, puikiai dainuojanti mergaitė, jautriu pasirodymu užbūrusios šokėjos – kiekvieną sekmadienį netrūksta talentais vadintis vertų žmonių pasirodymų.


  8. Iš Ispanijos sugrįžęs Egmontas Bžeskas papasakojo apie naują gyvenimo iššūkį (27)

TV antena / 2017-02-12 16:40 / Ramūnas Zilnys („Lietuvos rytas“)

„Šią vietą stengiuosi įrengti taip kokybiškai, lyg kurčiau savo namus“, – šyptelėjo Egmontas Bžeskas (43 m.). Ką šis žinomas prodiuseris, dailininkas ir šiaip linksmas žmogus keletą pastarųjų mėnesių susikaupęs daro LRT televizijoje?


  9. Atrankoje į „Euroviziją“ komisiją žavėjo atlikėjų seksualumas, iškrito net 4 dalyviai (63)

Muzika / 2017-02-11 21:17 / lrytas.lt

Praėjusį savaitgalį dėl kelialapio į kitą etapą rungėsi dvylika atlikėjų ir grupių. Kovą toliau tęsti lemta aštuoniems iš jų – Lolitai Zero, Ievai Zasimauskaitei, Gražvydui, Gabrieliui Vageliui, „Fusedmarc“, Edgarui Lubiui, „E.G.O.“ ir Paulai.


  10. „Lietuvos talentuose“ emocijų pliūpsnis: šokantį sūnų išvydusi mama braukė ašaras

TV antena / 2017-02-10 15:04 / lrytas.lt

Jau tris savaites Lietuva kiekvieną sekmadienį džiaugiasi naujais talentais. Populiarusis TV3 projektas „Lietuvos talentai“ kas kartą nustebina atradimais. Į sceną lipa grojantys būgnais, rodantys triukus, demonstruojantys vokalinius įgūdžius ar neįtikėtinas matematines žinias. Šis sekmadienis taip pat bus pilnas netikėtumų ir siurprizų. „Lietuvos talentų“ dalyviai į sceną lipo tam, kad sužavėtų keturis projekto teisėjus. Tik jie sprendžia, kurie yra verti keliauti į pusfinalius. Ten savo balsą galės pareikšti ir televizijos žiūrovai.


  11. „Eurovizijos“ kovoje – Mios suknelių dilema ir Donato Montvydo šokėjai (5)

Muzika / 2017-02-10 12:10 / lrytas.lt

Šeštadienį LRT parodys dar vieną ambicingą „Eurovizijos“ atrankos kovą dėl bilieto į kitą etapą. Ir nors projekto vedėjos Gabrielė Martirosianaitė bei Ieva Stasiulevičiūtė dažniau juokauja, kad už Didžiosios studijos sienų, Žaliajame kambaryje, dalyviai kovoja su konkurencine įtampa ir karpo vieni kitų kostiumus, pastarąjį filmavimą išties kilo įspūdis, kad daugelį labiausiai jaudina drabužiai.


  12. Justinas Jankevičius laidoje tapo baleto primarijumi (2)

TV antena / 2017-02-08 09:57 / lrytas.lt

„Aš pasitikrinau internete ir matau, kad baletas yra ta vieta, kur labai trūksta vyrų. Tai štai ir atėjo jūsų išgelbėjimas, – Eglės Špokaitės baleto mokyklos mokytojai sakė TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjas J.Jankevičius. – Aš pasiruošęs mesti savo karjerą televizijoje ir tapti profesionaliu baleto šokėju“.


  13. „Eurovizijos“ atrankoje – nauji kostiumai, seksualus naujokės įvaizdis ir Alano šokis (30)

Muzika / 2017-02-07 19:37 / lrytas.lt

Antradienio vakarą LRT televizijos studijoje surengtas dar vieno, jau šeštojo atrankos į „Euroviziją“ koncerto filmavimas.


  14. Lady Gaga per JAV „Super Bowl“ rungtynių pasirodymą provokavo žiūrovus

Muzika / 2017-02-06 09:10 / BNS ir lrytas.lt inf.

JAV popmuzikos superžvaigždė Lady Gaga sekmadienį per amerikietiškojo futbolo nacionalinės lygos finalo „Super Bowl“ didžiąją pertrauką sužavėjo žiūrovus kruopščiai surežisuotu pasirodymu, per kurį panaudojo daug moderniųjų technologijų ir pademonstravo pagarbą Amerikos įvairovei ir vienybei, pasirinkusi ne tiesioginę provokaciją, o šou verslo įtaigumą.


  15. Žaibišku greičiu gyvenanti Eglė Straleckaitė atšventė mergvakarį (4)

Karamelė / 2017-02-04 19:50 / lrytas.lt

Šiandien saulė šypsojosi būtent garsiai šokėjai kaunietei Eglė Straleckaitei (24 m.). Praėjusį savaitgalį paskelbusi apie sužadėtuves su mylimuoju Justinu Daugėla (27 m.), Eglė vėl sugebėjo nustebinti gerbėjus.


  16. Balerina gliaudo magų paslaptis, bet neišduoda jų net širdies draugui

Istorijos / 2017-02-03 12:31 / Ligita Valonytė („Lietuvos rytas“)

Baleto šokėja Kristina Tarasevičiūtė (29 m.) ir aktorius Martynas Vaidotas (30 m.) nesutaria tiktai dėl vieno – kelionių. Moteris įsiplieskia pirkti lėktuvo bilietus, o vyras ją tuoj užgesina abejone, ar tuo metu juodu turės atostogų. Šiai porai sunku rasti laiko poilsiui. Bet ar tai nekenkia jų draugystei?


  17. Operos grandas Vaclovas Daunoras: „Man nesvarbu, kaip išeiti iš gyvenimo“

Scena / 2017-02-03 08:57 / Jūratė Katinaitė

„Kai buvau laiškininku, mane sustabdydavo draugai iš mokyklos ir sakydavo: „Tai kas iš tavęs dabar bus? Su terba lakstai, kolūky su kokia boba apsiženysi, paršų įsigysi, gyvulių. Samagono yra, gersi, baliavosi, dainuosi, bus tau gerai“, – prisiminė 80-mečio sulaukęs operos grandas Vaclovas Daunoras.


  18. Australijos lietuvių dienose šokėjams „dirigavo“ telšiškė

Kelionės / 2017-02-01 15:33 / Donata Kazlauskienė

Komandiruotė į egzotišką šalį – kiekvieno svajonė. Vieniems ji ir lieka svajone, o kiti žengia tikslo link tam, kad ją įgyvendintų. Antrus metus Telšių kultūros centro šokių kolektyvo „Džiugas“ vadovė Janina Reinienė vyksta į Australiją pasisemti patirties ir yra viena iš Australijos lietuvių dienų Šokių dienos organizatorių.


  19. „X Faktorius“ grįžta į Šiaulių areną – dalyvių pasirodymai ir Monikos Pundziūtės šou

Muzika / 2017-01-31 15:04 / lrytas.lt

Populiariausias televizijos projektas „X Faktorius“ sugrįžta! Tik vasario 10 d. Šiaulių arenoje skambės ketvirtojo sezono projekto finalininkų dainos. Įspūdinga scena, šokėjai, šviesos – visai tai ir dar daugiau laukia šiauliečių ir miesto svečių.


  20. M.A.M.A. scenoje – Donato Montvydo triumfas ir juokeliai apie Agnę Jagelavičiūtę

Muzika / 2017-01-27 20:04 / Ramūnas Zilnys

Penktadienio vakarą lietuviška muzika besidominčiųjų žvilgsniai nukrypo į Kauną – „Žalgirio“ arenoje surengta tradicinė muzikos apdovanojimų ceremonija M.A.M.A., pagerbianti labiausiai per metus sužibėjusius atlikėjus.


Populiariausi per 24 val.