Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 2442, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Išgirskite: Donatas Blanka pristato dainą „Ar tu jau pabudai“

Muzika / 2016-05-23 10:52 / lrytas.lt

Daina apie amžiną, tyrą ir su gyvenimu nesibaigiančią meilę – taip naujausią savo darbą „Ar tu jau pabudai“ apibūdina atlikėjas Donatas Blanka.


  2. Apvogtas Vilniaus tango teatras: dingo palmė!

Meno pulsas / 2016-05-20 18:50 / lrytas.lt

Vilniaus tango teatro artistai, vykdydami savo pilietinę pareigą – gražinti gimtąjį miestą, susidūrė su ilgapirščiais. Dar šį pavasarį pasodinę tikriausiai pirmąją palmę Vilniaus mieste, teatro artistai po premjeros grįžę į repeticijų salę nustėro: išvogta, tai kuo labiausiai rūpinosi ir kiekvieną dieną prižiūrėjo ne tik dėl savęs, bet dėl visų Vilniaus miesto Aguonų gatvės gyventojų.


  3. Muziejų naktis: lobio paieškos, žygis-žaidimas, baltas vakaras

Meno pulsas / 2016-05-18 20:29 / Milda Augulytė

Šį savaitgalį Lietuvos muziejai vėl dalyvaus Tarptautinės muziejų dienos ir nakties renginiuose, kaip ir 35 tūkstančiai muziejų iš 145 šalių.


  4. Rekordinį kokteilį gamino ir žinomi kauniečiai

Gurmanų klubas / 2016-05-18 14:49 / lrytas.lt

12,05 litro – tokį kokteilį bus siekiama užregistruoti Lietuvos rekordų knygoje, kaip didžiausią pagamintą mūsų šalyje. Jį profesionaliems barmenams padėjo kurti ir žinomi kauniečiai.


  5. Naujojo Baltijos šokio uždarymo vakaras – šokiruojantis (7)

Scena / 2016-05-18 12:19 / lrytas.lt

Gegužės 19-ąją, tarptautinio šiuolaikinio šokio festivalio „Naujasis Baltijos šokis '16“ uždarymo vakarą, Lietuvos scenoje sužibs Šiaurės šokio žvaigždės – skandalingoji kanadietė Marie Chouinard su vienu žymiausių savo kūrinių „bODY_rEMIX/gOLDBERG_vARIATIONS“ ir Islandijos nacionalinės šokio trupės meno vadovė Erna Ómarsdóttir su gyvenimo ir scenos partneriu Valdimaru Jóhannssonu ir bendru jų darbu „Lazyblood“. Jie į Vilnių atveža kūrinius, kurie, pasak festivalio rengėjų, jei ir ne šokiruos, abejingų tikrai nepaliks.


  6. 75-metį švenčianti „Lietuva“ plačiai atvėrė savo duris

Meno pulsas / 2016-05-17 11:52 / lrytas.lt

75-ąjį kūrybinės veiklos jubiliejų švenčiantis ansamblis „Lietuva“ atvėrė savo namų duris visiems, besidomintiems tiek ansamblio veikla, tiek apskritai Lietuvos etnografine kultūra. Visą savaitę ansamblyje vyko edukacinės atvirų durų dienos „Su „Lietuva“ po Lietuvą“.


  7. F. Bajoro „Sakmių siuita“ – Technikos ir energetikos muziejuje

Meno pulsas / 2016-05-16 17:36 / lrytas.lt

Energetikos ir technikos muziejaus erdvėse žiūrovai išvydo nepaslėptų emocijų bei išgyvenimų proveržį scenoje. Jaunosios kartos kūrėjai kartu su Baltijos kameriniu operos teatru gegužės 12 dieną sostinės Energetikos ir technikos muziejuje surengė muzikinį spektaklį, kuriame į atvirai kalbėjo apie žmogaus santykį su gamta.


  8. Lietuvos šokėjai tapo Europos vicečempionais

Kitos naujienos / 2016-05-15 12:38 / lrytas.lt

Šeštadienį Vroclave (Lenkija) vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų standartinių šokių grupės Europos čempionatas, kuriame pirmą kartą Lietuvos šokių istorijoje dvi mūsų šaliai atstovaujančios poros tapo prizininkėmis.


  9. „Euroviziją“ laimėjo Ukraina, D.Montvydas užėmė devintą vietą (550)

Muzika / 2016-05-14 21:49 / Ramūnas Zilnys, specialiai lrytas.lt, Stokholmas

Donato Montvydo „eurovizinis“ nuotykis šeštadienį pasiekė finišo liniją. Stokholmo „Globe“ arenoje surengtas 61-ojo „Eurovizijos“ konkurso finalas, kuriame su kitų 25 valstybių atlikėjais į kovą stojo ir lietuvių dainininkas.


  10. G.Grygolaitytė–Vasha vakarėlyje pasirodė su draugu R. Rutkausku (3)

Veidai ir vardai / 2016-05-13 22:36 / Iveta Skliutaitė

Vasaros sezono ir lauko terasos atidarymo proga Kauno viešbutis „Daugirdas“ surengė nuotaikingą šventę, kurios kodas – oranžinė spalva. Renginio metu pagamintas rekordinis 13 litrų talpos kokteilis, vyko kokteilių gaminimo konkursas.


  11. Pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis: paaiškėjo dešimt laimingųjų

Muzika / 2016-05-10 22:04 / Ramūnas Zilnys, specialiai lrytas.lt, Stokholmas

Antradienio vakarą milijonai žiūrovų prie TV ekranų stebėjo didžiausią Europos dainų konkursą – Stokholmo „Globe“ arenoje surengtas pirmasis 61-osios „Eurovizijos“ pusfinalis.


  12. Estas J. Pootsmannas „Eurovizijos“ žiūrovams pasirodys nuogas

Muzika / 2016-05-10 14:35 / Ramūnas Zilnys, specialiai lrytas.lt, Stokholmas

Antradienio vakarą Stokholmo „Ericsson Globe“ arenoje įvyks pirmasis 61-ojo „Eurovizijos“ konkurso pusfinalis.


  13. Jaunimas lietuvių klasiko „Sakmių siuitą“ apvilks nauju rūbu

Meno pulsas / 2016-05-09 16:06 / lrytas.lt

Jaunosios kartos kūrėjai kartu su Baltijos kameriniu operos teatru gegužės 12-ąją kviečia į muzikinį spektaklį pagal kompozitoriaus Felikso Bajoro „Sakmių siuitą“ sostinės Energetikos ir technikos muziejuje. Pasak organizatorų, lietuvių tautosaka paremtame renginyje nestigs mistikos.


  14. Lietuvos baleto kelias: nuo Bonos Sforcos iki Eglės Špokaitės (1)

Meno pulsas / 2016-05-06 19:17 / Milda Augulytė

Kone šešių šimtų metų Lietuvos šokio istoriją papasakoti per valandą – tokį iššūkį prisiėmė televizijos režisierė Laima Lingytė, užsimojusi sukurti filmą apie Lietuvos baleto kelią. Filmas „Odė Lietuvos baletui“ šią savaitę pristatytas LRT klube.


  15. Kas yra RUBBERBAND šokis? Ateikite ir sužinosite

Scena / 2016-05-06 15:31 / lrytas.lt

Vakar į Vilnių atvyko dar vieni tarptautinio šiuolaikinio šokio festivalio „Naujasis Baltijos šokis '16“ svečiai – „RUBBERBANDance“ grupė. Tai žymiausia Kanados gatvės šokio trupė, kurios darbą „Empirinis koeficientas“ šokio gerbėjai išvys gegužės 7 d. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre. Sekmadienį garsioji trupė viešės urbanistinio šokio teatro „Low Air“ šokio mokykloje. Čia „RUBBERBANDance“ grupės choreografas Victoras Quijada ves gatvės šokio dirbtuves.


  16. Lietuvių šiuolaikinis šokis: ar turime ką eksportuoti?

Scena / 2016-05-06 10:08 / lrytas.lt

Gegužės 3 d. prasidėjęs tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis '16“ į Lietuvos sostinę sukvietė ne tik pasaulinio garso trupių ir choreografų, bet ir šokio ekspertų iš Europos ir Šiaurės Amerikos. Dvi dienas – gegužės 6-ąją ir 7-ąją – „Menų spaustuvėje“ vyks Lietuvos šokio „Pitch Sessions“, kur trumpai žodžiu, pasakojimu ar ištrauka iš spektaklio svečiams iš užsienio prisistatys tėvynėje ir svetur gyvenantys bei kuriantys lietuviai choreografai ir trupės.


  17. Vėjo tuneliu skriejo ir būrys garsenybių

Pramogos / 2016-05-05 17:30 / Tomas Bauras

Ketvirtadienį Vilniuje, šalia prekybos ir pramogų centro „Ozas“, atidarytas pirmasis šalyje vėjo tunelis, suteikiantis galimybę patirti rekordinį laisvą kritimą. Pop ladies“ atlikėja Anžela Adamovič su draugu Žygimantu Geču, aktorius Audrius Bružas, atlikėjas Deividas Norvilas su sūnumi Emiliu, šokėjai Deividas Meškauskas, Tadas Rimgaila su žmona Liucina.


  18. Deivis su žmona Renata Voitechovskaja laukia šeimos pagausėjimo

Veidai ir vardai / 2016-05-05 17:15 / lrytas.lt

Dainininkas Deividas Norvilas-Deivis su žmona Renata Voitechovskaja laukia šeimos pagausėjimo. Antras poros vaikas turėtų gimti rudenį.


  19. „Galapaguose“ pasirodys „Šventinis bankuchenas“: interviu

Muzika / 2016-05-05 11:24 / lrytas.lt

Frazė „išskirtinis interviu“ įprastai naudojama tuomet, kai pagaunamas retas paukštis. Šiuo atveju buvo pagautas zuikis, jį besivejanti albinosė lapė ir būrys brakonierių. Ta proga, kad festivalyje „Galapagai“ pasirodys ne tiek atlikėjas, kiek reiškinys – „Šventinis bankuchenas“, jo legendinis vadybininkas Rolas skyrė kelias brangias minutes, surastas tarp lazerių šou, webinaro ir deadline‘o.


  20. Naujasis Baltijos šokis: nuo humoro iki juodos spalvos

Scena / 2016-05-04 12:18 / lrytas.lt

Energija, kuri išties gali daug ką pakeisti, prasidėjęs tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Naujasis Baltijos šokis“ pažers dar ne vieną staigmeną. Kasmet jame dėmesys skiriamas belgų ir prancūzų šokiui, tad nusiteikite – laukia net trys dėmesio verti pasirodymai: antradienį – prancūziškajai Belgijos daliai atstovaujančios smagios ir originalios trupės „Wooshing Machine“ darbas „Happy Hour“, o pirmadienį – Belgijos flamandų bendruomenei atstovaujančios choreografijos žvaigždės Ann Van den Broek geriausias 2015 m. Nyderlandų spektaklis „The Black Piece“ ir choreografinio humoro bei ironijos prisodrintas prancūzų trupės „Propagande C“ darbas „Gerro, Minos ir Jis“.


Populiariausi per 24 val.