Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 668, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Futbolininkas Edgaras Jankauskas ramybę rado studentės glėbyje (80)

Atvirai / 2015-11-24 21:50 / Rugilė Ereminaitė („Lietuvos rytas“)

Žavi studentė Viktorija Staponaitė (21 m.), vedanti internetinių lošimų laidas, – moteris, sugebėjusi užkariauti garsaus futbolininko, trenerio Edgaro Jankausko (40 m.) širdį. Vyras džiaugiasi, kad sutikus mylimąją jo pasaulis apvirto aukštyn kojomis. O Viktorija neslepia, kad apie gyvenimą, kokį turi dabar, svajojo visą laiką.


  2. Stilius prasideda nuo kojų: kokias pėdkelnes renkasi žvaigždės? (16)

Mano stilius / 2015-11-22 15:41 / Rugilė Ereminaitė („Lietuvos rytas“)

Pėdkelnės – vienas subtiliausių moters stiliaus akcentų. Nors viduramžiais įmantriomis pėdkelnėmis ir kojinėmis dažniau puošdavosi vyrai, dabar dažna moteris savo spintoje jų poras skaičiuoja dešimtimis.


  3. Tenisininko ir modelio Simo Kučo tikslas – mylėti savo žmoną (5)

Stiprioji lytis / 2015-11-22 13:58 / Indrė Greizaitė („Lietuvos rytas“)

Vienas lagaminas – visas pasaulis! Taip galima apibūdinti modelio ir teniso trenerio Simo Kučo (27 m.) gyvenimą. Nuo dvylikos metų viešbučius savo namais vadinantis vaikinas nemėgsta planuoti – juk įsimintiniausios akimirkos nebūna numatytos ar kur nors užrašytos. Nauji iššūkiai ir nuotykiai S.Kučui – tarsi sėkmingo gyvenimo prieskoniai, kurių už jokius pinigus nenusipirksi, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  4. Prie pirštinių parduotuvės Portugalijoje rikiuojasi eilės (2)

Mano stilius / 2015-11-22 10:30 / Skirmantė Palčinskaitė Specialiai „Stiliui“, Lisabona

Mada keičiasi greitai, negailestingai palikdama užmaršty dar ne taip seniai geistus daiktus. Tačiau vienas aksesuaras visuomet madingas ir visada atrodo elegantiškai dėvimas tiek vyrų, tiek moterų. Pirštinės. Jos ne tik apsaugo rankas nuo žvarbos, bet ir gali tapti išskirtine stiliaus detale.


  5. Įsimintiniausios visų laikų „Victoria’s Secret“ šou akimirkos

Mano stilius / 2015-11-19 14:30 / „Lietuvos rytas“

Mados namų „Victoria’s Secret“ šou – vienintelis mados šou pasaulyje, vienodai dominantis tiek moteris, tiek vyrus. Seksualiausios pasaulio manekenės ir prabangūs apatiniai jau 20 metų džiugina žiūrovų akis. Per pirmąjį mados šou manekenės pristatė medvilnės apatinius, buvo apsigaubusios rožiniais chalatėliais, o žymiųjų angelo sparnų čia nebuvo nė ženklo.


  6. K. Sobčiak tik iš trečio karto prisikvietė A. Orlovą į svečius (9)

Karamelė / 2015-11-18 14:43 / Ramūnas Zilnys („Lietuvos rytas“)

Ksenija Sobčiak (34 m.) – populiari Rusijos TV laidų vedėja, žurnalistė, dažnai tituluojama šalies vakarėlių liūte. Kaip jos gimtadienyje, kuriame mirgėjo daugybės Rusijos įžymybių veidai, atsidūrė Lietuvos dainininkė Alina Orlova (27 m.)?


  7. Rimvydas Širvinskas: kaip cirko artistas virto Makaliumi (20)

Stiprioji lytis / 2015-11-17 21:59 / Dovilė Lebrikaitė („Lietuvos rytas“)

Kelionių organizavimu užsiimančio Rimvydo Širvinsko (25 m.) beveik niekada nepamatysi su kostiumu. O ir vardu jį retas vadina – į atlapaširdį verslininką tiek jo draugai, tiek kolegos mieliau kreipiasi Makaliaus slapyvardžiu. Dėl to Rimvydas nesikremta. Priešingai, jo nuomone, šiuolaikinio verslininko didžiausia dorybė – paprastumas ir atvirumas.


  8. Seimo nario žmona L. Anušauskienė jau primezgė kojinyčių vaikams (119)

Atvirai / 2015-11-17 11:44 / Rugilė Ereminaitė („Lietuvos rytas“)

Aprimus šurmuliui po vestuvių Lina Anušauskienė (24 m.) gali labiau atsipūsti ir susikoncentruoti į mėgstamus dalykus. Neseniai ji ėmė lankyti siuvimo ir modeliavimo kursus, o jaukius rudens vakarus leidžia megzdama ir svarstydama apie netolimą ateitį, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  9. Žvaigždės rodo pavyzdį, kaip nesušalti ir atrodyti stilingai (5)

Mano stilius / 2015-11-16 21:15 / („Lietuvos rytas“)

Demonstruoti išpuoselėtą stilių, kai orai šalti, – talentas. Tačiau pasitelkus kūrybą ir gerą skonį nėra nieko neįveikiamo.


  10. Gražuolės aktorės Cameron Diaz paslaptis – probiotikai (8)

Karamelė / 2015-11-16 11:36 / Ernesta Vinevičiūtė („Lietuvos rytas“)

Plati šypsena, ilgos kojos ir liauna figūra – vizitinė amerikiečių aktorės Cameron Diaz kortelė. Jai 43-eji, bet mėlynakė blondinė atrodo kur kas jauniau ir geriau nei dauguma jos bendraamžių Holivudo žvaigždžių.


  11. „Slipknot“ šou Vilniuje apšildys JAV grupė „Suicidal Tendencies“

Muzika / 2015-11-12 17:02 / lrytas.lt

Besiruošiantiems į „Slipknot“ koncertą Vilniuje – puiki žinia. Sausio 23-ąją Vilniaus „Siemens“ arenoje pasirodys ne tik šie kaukėti metalo siaubūnai, bet ir dar viena įžymi JAV grupė. Šį rytą „Slipknot“ paskelbė, kad pasirodymus Europoje apšildys brutalios muzikos gerbėjams puikiai žinomi muzikantai – grupė „Suicidal Tendencies“.


  12. Aerobikos trenerė Joana Bartaškienė dėl savo vyro nušautų draugę

Atvirai / 2015-11-07 17:31 / Indrė Greizaitė („Lietuvos rytas“)

Rytą mėgautis gryno oro įkvėpimu, nepamiršti mielo žodelio vyrui ir su šypsena sportuoti! Tokios dienos Lietuvos moterų sporto asociacijos prezidentei, aerobikos trenerei Joanai Bartaškienei – tarsi šulinys, iš kurio semiasi jaunystės ir grožio eliksyro. 65 metų moteris kartu su vyru Albinu (74 m.) savo amžių vadina aksominiu. Juk rūpesčių neliko, išskyrus maloniausią: saugoti vienam kitą ir stipriai laikyti už rankos einant energijos kupinu gyvenimo keliu, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  13. Lietuvio nuotykiai Indijoje: nuo Bolivudo iki žiurkių smarvės

Stiprioji lytis / 2015-11-05 18:28 / Rugilė Ereminaitė („Lietuvos rytas“)

Iš Kauno kilęs Jurgis Lapienis (26 m.) kartą nusprendė, kad atėjo laikas keisti gyvenimą, ir daugiau nei metams išvyko į Indiją. Iš pradžių įsidarbino vadybininku, vėliau įsisuko į Bolivudo pasaulį, motociklu leidosi per dykumą ieškoti dar daugiau nuotykių ir potyrių.


  14. Indrės Kavaliauskaitės dovana vyrui – užsienio įžymybių šou

Karamelė / 2015-11-04 17:29 / Ramūnas Zilnys („Lietuvos rytas“)

Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė (26 m.) priėmė naują iššūkį. Televizijos ir pramogų pasaulyje gerai žinoma moteris surengė devintojo dešimtmečio užsienio popžvaigždžių koncertą „Golden Disco“ didžiausioje Vilniaus arenoje ir kartu – nuostabų gimtadienį savo vyrui Jogailai Morkūnui (42 m.).


  15. Pagaliau Šorena apsirengė taip, kaip nori

Atvirai / 2015-11-03 10:20 / Dovilė Lebrikaitė

Dainininkė Šorena Džaniašvili (27 m.) žino, kaip stilingai pažaboti šaltus rudens vakarus. Tam geriausiai tinka jos pačios kurti dideli megztiniai-paltai, kuriuos, pasak Šorenos, mielai vilkėtų pati Sniego karalienė, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  16. Saulius Prūsaitis: „Kartais pats sau pavydžiu!“

Stiprioji lytis / 2015-11-02 21:32 / Dovilė Lebrikaitė („Lietuvos rytas“)

Muzikantas Saulius Prūsaitis (38 m.) – vienas populiariausių šių laikų atlikėjų, į popsceną atėjęs palyginti vėlai. Dėl šios priežasties Saulius spėjo ne tik šlovės spinduliuose pasimaudyti, bet ir emigranto duonos paragauti, dirbdamas juodą darbą Didžiojoje Britanijoje.


  17. Žvaigždžių savaitė: pasiruošimas Helovinui ir šventvagiškas šou

Karamelė / 2015-10-31 21:01 / „Lietuvos rytas“

Kas svarbaus, šmaikštaus ar netikėto per savaitę nutiko užsienio garsenybių gyvenime? „Stilius“ pateikia trumpą apžvalgą.


  18. Transseksualė Caitlyn Jenner kopijuoja Kembridžo kunigaikštienę?

Mano stilius / 2015-10-29 12:48 / lrytas.lt

Kembridžo kunigaikštienės Catherine stilius įkvepia moteris visame pasaulyje. Catherine kerams pasidavė ir ko gero garsiausia pasaulyje transseksualė Caitlyn Jenner.


  19. Rolandas ir Ieva Mackevičiai namuose turi direktorių

Stiprioji lytis / 2015-10-25 17:38 / Indrė Greizaitė („Lietuvos rytas“)

Mažasis direktorius. Taip vos dvejų metų savo sūnų Motiejų vadina radijo ir televizijos laidų vedėjas Rolandas Mackevičius (31 m.) su žmona dainininke Ieva Mackevičiene (26 m.). Sūnaus norai – jiems mielas įsakymas, juk atsirado vyrukas, kuriam reikia daug dėmesio ir meilės. „Viršesnis kolega labai greitai ir paprastai sureguliavo visą mūsų dienotvarkę“, – šypsojosi laimingas tėvas, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  20. Provokuojančių drabužių kūrėją R. Labutytę subrandino apgavystės

Atvirai / 2015-10-25 11:12 / Iveta Skliutaitė („Lietuvos rytas“)

Tvirta kaip plienas. Taip artimieji ir bičiuliai apibūdina per vienus metus verslą įsukusią, sužadėtuves ir skyrybas išgyvenusią, pusę pasaulio išmaišiusią ir dėl galimybės žengti pasaulio mados podiumu alinamą dietą ištvėrusią kaunietę Radvilę Labutytę (24 m.). Prekės ženklo „Provocateur“ įkūrėja ir modelis tiki, kad sėkmė ir iššūkiai – neįkainojamos likimo dovanos. Mergina neslėpė, kad gyvenimas ją ne kartą yra stipriai pamokęs: planuoji viena, o nutinka visai kitaip.


Populiariausi per 24 val.