Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 267, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Įspūdingiausi ledinio kibiro išbandymai (1)

Kelionės ir pomėgiai / 2014-08-29 10:23 / lrytas.lt

Nuo buvusio JAV prezidento George’o W.Busho iki krepšininko Donato Motiejūno ar net niekam nežinomo vaikino Balbieriškio kaime – visi murdosi lediniame vandenyje labdaringais tikslais. Ledo kibiro iššūkio (angl. „ALS Ice Bucket Challenge“) taisyklės paprastos: draugas jums meta iššūkį, jūs nufilmuojate, kaip apsipilate lediniu vandeniu, pervedate savo kišenei leidžiamą sumą asociacijai, tiriančiai šoninę amiotrofinę sklerozę (ŠAS, angl. ALS), ir metate iššūkį savo draugams.


  2. Intymioje scenoje nusifilmavusi N. Bunkė susižavėjo aktoryste (139)

Žmonės / 2014-08-28 12:18 / Dovilė Lebrikaitė

Prieš dešimt metų tarsi viesulas į pramogų pasaulį įsiveržusiai dainininkei Natalijai Bunkei (31 m.) iš karto buvo prilipdyta pasileidusios mergiotės etiketė. Nepaisant to, iki šiol Natalija nė karto nepozavo erotinėje fotosesijoje ir nepasirodė televizorių ekranuose pusnuogė. Vis dėlto, regis, atėjo metas pokyčiams jos gyvenime.


  3. Pirmosios Ukrainos ponios debiutas - ant „Elle“ viršelio (60)

Užsienio žvaigždės / 2014-08-27 08:22 / lrytas.lt

Pirmoji Ukrainos ponia Marina Porošenko – lyg šviežio oro gūsis konfliktų iškankintai Rytų Europos valstybei. Rafinuota, elegantiška, pasitikinti savimi ir visai kitokia, nei jos pirmtakės – Marina rodo pavyzdį ukrainietėms, o šalies vyrus verčia pasitempti. Mados žurnalas „Elle“ taip pat susižavėjo gražuole Ukrainos prezidento žmona ir jos atvaizdu papuošė ateinančio mėnesio viršelį.


  4. Su alkoholizmu kovojęs R. Williamsas turėjo brangius vyno rūsius (18)

Interjerai / 2014-08-26 19:05 / lrytas.lt

Šypsenų namai – taip kadaise buvo vadinama velionio Robino Williamso vila, po netikėtos aktoriaus savižudybės virtusi tragediją menančiu monumentu. Amerikietiška vyno sostine pramintame Napos slėnyje 2003-iaisiais pagal R.Williamso įgeidžius pastatytai vilai jau ilgą laiką buvo ieškoma naujų šeimininkų.


  5. Egmontas ir Reda Bžeskai: „Dieviname gyvenimą šeimoje!“ (110)

Žmonės / 2014-08-26 16:35 / Laura Čaplinskaitė

Reda (32 m.) ir Egmontas (40 m.) Bžeskai, liepos 12-ąją atšventę dukters Amelijos pirmąjį gimtadienį ir ją pakrikštiję, vėl gyvena kelionių nuotaikomis. Jau rugsėjo pradžioje pora kels sparnus į Tenerifę – salą, kurioje lepinsis šiltais orais, džiaugsis vienas kitu, dukrele ir puikiu šeiminiu gyvenimu.


  6. Viliokė Courtney Stodden flirtuoja net sportuodama (7)

Užsienio žvaigždės / 2014-08-22 11:39 / lrytas.lt

Realybės šou žvaigždė modelis Courtney Stodden (19 m.) visus tikina, kad gražų kūną galima turėti tik aktyviai sportuojant. Ir kaip nesportuosi, jei esi įsimylėjusi trenerį?


  7. O. Bloomas šildosi turtuolio J. Parkerio buvusios žmonos glėbyje (6)

Užsienio žvaigždės / 2014-08-21 09:36 / lrytas.lt

Apie iširusias turtuolio Jameso Parkerio (46 m.) ir aktoriaus Orlando Bloomo (37 m.) šeimas šnabždamasi, kad jie apsikeitė žmonomis. J.Parkeriui ir Mirandai Kerr (31 m.) meilužių vaidmuo buvo priskirtas po to, kai „Victoria’s Secret“ angelas kelias dienas praleido Jameso jachtoje „Arctic P“.


  8. Jevgenijui Šuklinui gyvenime trūksta tik aukso ir meilės (18)

Žmonės / 2014-08-20 12:21 / Rugilė Ereminaitė

Kanojininkas Jevgenijus Šuklinas (28 m.) maksimalistas: jeigu dirbti, tai iš visų jėgų. O jeigu kurti šeimą – jai taip pat reikia atsiduoti visa širdimi. Kito varianto sportininko gyvenime nėra ir negali būti. Ką tik pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate iškovojęs bronzos medalį jis nenuleidžia rankų – aukso medalis yra jo gyvenimo tikslas ir variklis, rašo žurnalas „Stilius“.


  9. Sportininko Jevgenijaus Šuklino fotosesija žurnalui „Stilius“ (3)

Žmonės / 2014-08-20 11:40 / lrytas.lt

Kanojininkas Jevgenijus Šuklinas (28 m.) maksimalistas: jeigu dirbti, tai iš visų jėgų. O jeigu kurti šeimą – jai taip pat reikia atsiduoti visa širdimi. Kito varianto sportininko gyvenime nėra ir negali būti. Ką tik pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate iškovojęs bronzos medalį jis nenuleidžia rankų – aukso medalis yra jo gyvenimo tikslas ir variklis, rašo žurnalas „Stilius“. Pateikiame žurnalo fotosesiją.


  10. Klaipėdos kraštas - pamatyti verta ne tik jūrą

Kelionės ir pomėgiai / 2014-08-20 11:18 / lrytas.lt

„Dabar Klaipėda pasikeitė. „Matrosų“ nebėra, žmonės – kaip ir kitur Lietuvoje. Tik jūra ir jos kvapas išliko. Ji iki šiol man vienas brangiausių dalykų Klaipėdoje. Pirmą kartą ją pamačiau gal aštuntoje klasėje ir niekaip negalėjau suprasti, kodėl vanduo prie mano gimtųjų namų lygus, o čia kyla ir horizontas kažkur aukštai.“ - sako Vytautas Paukštė, aktorius.


  11. Naujoji Sealo mylimoji – lyg iš akies traukta Heidi Klum (19)

Užsienio žvaigždės / 2014-08-20 10:58 / lrytas.lt

Atlikėjo Sealo (51 m.) veidą ir vėl puošia šypsena – prabėgus dvejiems metams po skyrybų su supermodeliu Heidi Klum (41 m.) dainininkas pradėjo vaikščioti į pasimatymus. Per šeimos atostogas Sardinijoje Sealas, kurio tikrasis vardas yra Selas Henry Samuelis, buvo pastebėtas su paslaptinga šviesiaplauke.


  12. Vilnietė dailininkė kuria šedevrus savo namuose ir net darže (81)

Interjerai / 2014-08-19 21:07 / Daiva Kaikarytė

Gali visiškai nesidomėti pasauliu, o jis vis tiek tave pasieks. Taip vis nutinka vilnietei dailininkei Indrai Grušaitei (50 m.). Pavyzdžiui, tą pasaulį apskriejo amerikiečių grupės „Aerosmith“ dainininko Steveno Tylerio nuotrauka su Indros parodos plakatu Vilniaus senamiestyje. It karalienei į rūmus žinią apie įvykį menininkei perdavė namiškiai – mat ji nesinaudoja šiuolaikinėmis technologijomis. O kam, jei pasaulis jos nedomina?


  13. Gyvenimo ir stiliaus gramatika pagal Eugenijų Skerstoną (4)

Žmonės / 2014-08-19 10:39 / Rugilė Ereminaitė

Kalbėdamas apie save mados ekspertu ir etiketo žinovu laikomas socialinių mokslų daktaras Eugenijus Skerstonas (55 m.) šiek tiek kuklinasi. Tačiau juk apie patį asmenį daugiausia kalba jo elgsena ir darbai.


  14. Maistu tapanti J. Vaitkutė siūlo pietums sudoroti A. Užkalnį

Žmonės / 2014-08-16 11:46 / Dovilė Lebrikaitė

Visų galų meistrė – taip galima apibūdinti jaunąją menininkę Jolitą Vaitkutę (18 m.). Iš Joniškio kilusi mergina – „Double V House“ kūrybos namų menininkė, dažna kūrybinių dirbtuvių guru, komiksų, sklandančių internete, autorė... Tačiau bene labiausiai ją garsina iš maisto produktų sukurti garsenybių portretai.


  15. Liepa Mondeikaitė grįžo atgal pas mamą

Žmonės / 2014-08-15 12:02 / Rugilė Ereminaitė

Daugelis kartais pasvajoja grįžti į namus, kur laukia tėvai, ramybė ir ant stalo garuojantis maistas. Tokiai pagundai neatsispyrė ir atlikėja Liepa Mondeikaitė (25 m.). Palikusi savo namus Vilniuje bent jau vasarai, ji grįžo į išsiilgtą gimtinę Klaipėdą. Čia darbo reikalais sukiojasi ir jos mylimasis Evaldas Norkevičius (27 m.), rašo žurnalas „Stilius“.


  16. Kristupui Krivickui italų ar prancūzų romantika – paistalai

Žmonės / 2014-08-12 23:25 / Laura Čaplinskaitė

Televizijos prodiuserio, laidų kūrėjo ir vedėjo Kristupo Krivicko (35 m.) namuose pilna moteriško švelnumo ir moteriškos tvarkos, rašo žurnalas „Stilius“. Tris dukteris – Atėnę (9 m.), Eladą (6 m.) ir Faustą (3 m.) – auginančio vyro ir jo žmonos Jurgitos (32 m.) būste chaoso nėra: čia, kaip tvirtovėje, visi jaučiasi saugūs, mylimi ir tvirti.


  17. „Stiliaus“ fotosesijoje - Kristupas Krivickas su nuostabia šeima

Žmonės / 2014-08-12 13:59 / lrytas.lt

Televizijos prodiuserio, laidų kūrėjo ir vedėjo Kristupo Krivicko (35 m.) namuose pilna moteriško švelnumo ir moteriškos tvarkos, rašo žurnalas „Stilius“. Tris dukteris – Atėnę (9 m.), Eladą (6 m.) ir Faustą (3 m.) – auginančio vyro ir jo žmonos Jurgitos (32 m.) būste chaoso nėra: čia, kaip tvirtovėje, visi jaučiasi saugūs, mylimi ir tvirti.


  18. Prabangūs turtingų ir garsių vasaros atostogų malonumai

Užsienio žvaigždės / 2014-08-11 07:48 / lrytas.lt

Vasara - atostogų metas. Net ir pačioms didžiausioms pasaulio žvaigždėms reikia poilsio. Žurnalas „Stilius" siūlo paganyti akis į prabangias garsių aktorių, dainininkų ar mados pasaulio atstovų atostogas. Jachtos, vandens motociklai, geriausi viešbučiai ir prabanga juos lydi ir per poilsio svetur savaites ar dienas.


  19. Kelionių ekspertas Makalius svajoja apie savo paties atostogas

Kelionės ir pomėgiai / 2014-08-09 15:46 / Dovilė Lebrikaitė

Kelionių ekspertas Rimvydas Širvinskas-Makalius (23 m.) šiuo metu gyvena „ant lagaminų“. Vis dėlto kone visą pasaulį apkeliavęs vaikinas apie tokį savo pomėgį vaikystėje negalėjo nė pasvajoti.


  20. Vaikų stovykla G. Gurevičiūtei kelia prieštaringus prisiminimus

Kelionės ir pomėgiai / 2014-08-07 06:45 / Dovilė Lebrikaitė

Lietuvos vegetarų asociacijos steigėja Gintarė Gurevičiūtė (27 m.) pomėgį keliauti išsiugdė dar būdama vaikas. Nuo mažumės visas vasaras Gintarė praleisdavo keliaudama, rašo dienraščio „Lietuvos rytas“ žurnalas „Stilius“.


Populiariausi per 24 val.