Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 191, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. B.Nicholson atvirai - apie emigraciją, sunkumus grįžus į Lietuvą (49)

Žmonės / 2014-04-16 12:38 / Dovilė Lebrikaitė

Kulinarinių knygų autorė ir tinklaraštininkė Beata Nicholson (34 m.) pastarąjį dešimtmetį gyveno tarp Vilniaus ir Londono. Lygiai prieš metus jos sutuoktinis Tomas Nicholsonas (39 m.) tvirtai pasakė: „Važiuojame gyventi į Lietuvą.“ Beata „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Viskas bus gerai“ vedėjas patikino, kad jos nereikėjo ilgai įtikinėti grįžti namo. Juk gimtinėje jos pačios ir jos šeimos – vyro, sūnaus Jurgio (6 m.) ir dukters Izabelės (7 m.) – visi laukė ištiestomis rankomis. Be to, sutuoktiniai juokauja, kad iki atsikraustymo į Lietuvą jie net negyveno kartu.


  2. Kaip šį sezoną rengtis vyrams? (11)

Stilius ir grožis / 2014-04-15 12:02 / Deimantė Bulbenkaitė

Mada besidomintį kosmopolitą sunku sudominti pasakojimu apie madingą švarko kirpimą, vyraujantį audinį ar kaklaraiščio formą. Detalės jam rūpi, bet gerokai svarbesnė visuma, galinti papasakoti istoriją, atspindinti idėją ar asmenybę. Pavyzdžiui, XXI amžiaus dendžio, o galbūt septintojo dešimtmečio reklamos vilko.


  3. Turtuoliai irgi verkia. Eilėse prie rankinių deficito! (28)

Stilius ir grožis / 2014-04-14 10:40 / Giedrė Šerpytienė

Sovietmečio žmonėms visiškai suprantamas žodis „deficitas“ ir žinomi būdai, kaip tada būdavo galima gauti prekę „iš po prekystalio“. Kapitalizmo sistemos atstovams tai nesuprantama – juk, regis, jei turi pinigų, turi ir prekę. Tačiau! Net ir šiandien deficitas gyvas! O būdai jį įsigyti – tie patys kaip ir prieš pusę amžiaus...


  4. Šio pavasario ir vasaros makiažo tendencijos

Stilius ir grožis / 2014-04-13 12:18 / lrytas.lt

Aistra pulsuojančios, ryškios lūpos ar natūralus grožis su vos pastebimu makiažo priemonių prisilietimu? Šį pavasarį nesuklysite pasirinkusios abu variantus.


  5. Šio sezono privalomų turėti daiktų sąrašas (13)

Stilius ir grožis / 2014-04-12 13:58 / Deimantė Bulbenkaitė

Grįžti į paauglystę, kai kojas dengė standaus audinio klostytas sijonas, nereikėjo galvoti apie nepatogius aukštakulnius, o vietoj rankinės ant pečių pūpsojo daili kuprinė. Ar mados kūrėjai madingą moterį grąžina į mokyklos suolą? Tikrai ne, tiesiog į svarbiausių sezono pirkinių sąrašą įtraukia ir... šiek tiek šypseną keliančių sentimentų, rašo žurnalas „Stilius plius".


  6. „Stiliaus“ nuosprendis: šios savaitės stilingiausiosios (11)

Stilius ir grožis / 2014-04-11 08:36 / lrytas.lt

Gero skonio pavyzdys - koks jis? Žurnalas „Stilius“ siūlo įsižiūrėti į garsius Lietuvos ir pasaulio žmones, iš kurių galime pasimokyti, kaip patraukliai atrodyti. Aktorė Cameron Diaz vilki „The Row“ juodos spalvos odine suknele, išryškinančia jos dailią figūrą. Cameron avi „Manolo Blahnik“ kūno spalvos bateliais. Garsenybė šį kartą pasirinko „Ana Khouri“, „Cartier“ ir „Michiko“ papuošalus.


  7. V.Genytė apie dalyvavimą šokių projekte ir moteriškas silpnybes (52)

Žmonės / 2014-04-10 17:05 / Monika Svėrytė

Dainininkė Vaida Genytė-Marazienė (39 m.) savo gyvenimą skirsto etapais. Vienas jų jaukus ir ramus, kitas – kupinas netikėtumų, trečias – darbingas ir intensyvus. Būtent tokį jį dabar gyvena. Koncertai, spektakliai, dalyvavimas projekte „Šokiai ant ledo“ – žavi šviesiaplaukė sukasi it bitė.


  8. Italų mados ekspertė: „Aksesuarai – svarbiausia aprangos dalis“ (8)

Stilius ir grožis / 2014-04-10 14:38 / Monika Svėrytė

„Atvykau supažindinti žmonių su mada ir įtraukti į jos virtuvę“, – sako ketvirtą kartą Lietuvoje viešinti Florencijos mados instituto „Polimoda“ lektorė Paola Maria Russo. Daugiau nei 20 metų su garsiausiais pasaulio dizaineriais dirbanti ekspertė „Stiliaus“ skaitytojams atskleidė keletą stiliaus paslapčių.


  9. A.Čekuolis: „Pasakoti apie moteris – tai viešai krapštyti nosį“ (56)

Žmonės / 2014-04-09 17:54 / Laura Čaplinskaitė

Algimanto Čekuolio (82 m.) darbo dienos – skirtingos. Antradieniais jis įrašinėja savo laidą televizijoje, todėl anksti rytą traukia į kirpyklą – jam svarbu, kad plaukai ekrane atrodytų nepriekaištingai, rašo žurnalas „Stilius". Pusryčius jis valgo negausius, mat nenori perkrauti skrandžio. Kavą irgi renkasi silpnesnę. Po laidos įrašo žurnalistas mielai pereina LRT koridoriais, pasveikina kolegas gimtadienio proga ar apkabina kokią nors gražią panelę ir rėžia komplimentą, kad šiandien ji – dar gražesnė.


  10. V.Blinkevičiūtės kurpaičių kolekcijoje trūksta tik princo (74)

Šeima ir santykiai / 2014-04-07 09:17 / Danutė Jonušienė

Daugiau kaip 40 kurpaičių iš metalo, gintaro, stiklo, porceliano, vaško, medžio, molio, tekstilės, odos. Tokią suvenyrų kolekciją europarlamentarė Vilija Blinkevičiūtė (54 m.) sukaupė per dešimt metų. Porceliano dėžutę, papuoštą keliomis poromis kurpaičių, šį kovą politikei gimtadienio proga įteikė ir jos motina bei sesuo. Gal kad nebūtų vieniša?


  11. Verslininkei J.Kiguolei sėkmę padeda prisišaukti akmenys (38)

Žmonės / 2014-04-04 13:41 / Iveta Skliutaitė

Modelių agentūros „Supermodels“ savininkės Jurgitos Kiguolės (32 m.) artimiesiems ir bičiuliams nereikia sukti galvos, ką moteriai padovanoti gimtadienio ar kita proga. Verslininkę pradžiugina kiekvienas, nebūtinai labai brangus, jos įspūdingą akmenų kolekciją papildantis eksponatas, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  12. Likimo mėtyta ir vėtyta D.Moore vėl jaunesnio glėbyje (45)

Užsienio žvaigždės / 2014-04-02 11:21 / lrytas.lt

Demi Moore (51 m.) mėgaujasi nauju meilės romanu. Holivudo žvaigždės išrinktuoju tapo paauglių dievaitis Alexas Pettyferas. Gražuolis aktorius beveik 30 metų jaunesnis už D.Moore, bet tai nė kiek netrikdo mylimųjų. Poros pažinties vakarą viename naktinių Los Andželo klubų D.Moore linksminosi iš širdies. Ji šoko, dainavo ir tiesiog švytėjo iš laimės. Žodžiu, elgėsi taip, lyg būtų įsimylėjusi mergaitė. Ir tai nekelia nuostabos!


  13. „Stiliaus“ nuosprendis: šios savaitės stilingiausieji (21)

Stilius ir grožis / 2014-04-02 10:52 / lrytas.lt

Gero skonio pavyzdys - koks jis? Žurnalas „Stilius" siūlo įsižiūrėti į garsius Lietuvos žmones, iš kurių galime pasimokyti, kaip patraukliai atrodyti. Šią savaitę mums į akį krito: Vaida Klizaitė-Jasaitienė, Rasa Arlauskienė, Gritė Maruškevičiūtė, Agnė Končiūtė ir Smiltė Bagdžiūnė bei Asta Valentaitė.


  14. Šį pavasarį ir vasarą madingos moters spintoje karaliaus menas (1)

Stilius ir grožis / 2014-03-31 19:49 / Deimantė Bulbenkaitė

Pamiršusi visą žiemą vyravusią rokerišką stilistiką ir spintoje paslėpusi sunkius odinius ilgaaulius, garsiausių mados sostinių kūrėjų mūza atsidavė eksperimentams. Šį pavasarį ir vasarą ji lankys meno galerijas, domėsis įvairių kultūrų tradiciniais kostiumais. Ar tai reiškia, kad madinga moteris įkvėpimo ieško praeityje?


  15. Dainininkė K.Minogue susitaikė su likimo kirčiais (7)

Užsienio žvaigždės / 2014-03-31 06:18 / lrytas.lt

Praėjusieji metai popmuzikos atlikėjai Kylie Minogue pažėrė išties nemažai išbandymų. Skyrybos su 5 metus mylėtu Ispanijos modeliu Andres Velencoso, prarastas daugiau nei dešimtmetį atlikėjos dešiniąja ranka vadintas asistentas, išsiskyrę keliai su ilgamečiu vadybininku... Triukšmingą Naujųjų metų vakarėlį į vienatvę namuose iškeitusi K.Minogue dabar tvirtina, kad kartais tiesiog ateina laikas keistis.


  16. Mitybos specialistė I.Gerčienė: „Lieknėti trukdo emocijos“ (15)

Stilius ir grožis / 2014-03-29 14:58 / Dovilė Lebrikaitė

Priimta manyti, kad sportas ir sveika mityba yra esminės sąlygos norint pasiekti geidžiamą svorį. Didžiojoje Britanijoje gyvenanti mitybos specialistė Ieva Gerčienė sako, kad tai tėra tik dalis tiesos. Pati daug metų kovojusi su papildomais kilogramais I.Gerčienė atrado būdą, kaip ne tik sulieknėti, bet ir išlaikyti esamą svorį. Visas savo žinias ji sudėjo į pačios sukurtą programą „Lieknėju paskutinį kartą“, kurios esmė – tikrųjų antsvorio priežasčių atradimas ir šalinimas.


  17. Garsiausios šiandienos nėštukės (17)

Užsienio žvaigždės / 2014-03-27 14:53 / lrytas.lt

Laimingas laukimas. Tuo šiuo metu gyvena kai kurios žymios būsimos mamos, į kurias tokiu jautriu metu prikaustyti visų žvilgsniai. Tai tikrai nepalengvina gyvenimo. Tą laiką jos išgyvena skirtingai, bet atrodo, kad nė viena tuo nesiskundžia.


  18. Roko dievuko M.Jaggerio meilės istorijos – su tragiška pabaiga (20)

Užsienio žvaigždės / 2014-03-26 10:44 / lrytas.lt

Legendinio roko dievuko, „The Rolling Stones“ vokalisto Micko Jaggerio gyvenimas visuomet priminė audringo romano scenarijų. Tūkstančiai vienos nakties nuotykių, nuolatinis moterų dėmesys, stulbinama karjera – rodos, dėl ambicingo maištautojo pusė pasaulio moterų pasiryžtų nusidėti. Tik štai buvusioms mylimosioms anuomet vienu geidžiamiausių pasaulio vyrų tituluotas rokeris nė iš tolo nepriminė svajonių jaunikio, o gyvenimas su juo buvo veikiau košmaras nei pasaka.


  19. „Stiliaus“ nuosprendis: savaitės stilingiausiosios (23)

Stilius ir grožis / 2014-03-26 10:19 / lrytas.lt

Gero skonio pavyzdys - koks jis? Žurnalas „Stilius" siūlo įsižiūrėti į garsius Lietuvos ir pasaulio žmones, iš kurių galime pasimokyti, kaip patraukliai atrodyti.


  20. Milijonai byra ir už įvarčius, ir už degtinės su duona reklamą (5)

Futbolas / 2014-03-24 00:23 / lrytas.lt

Prieš „El Clasico“ mūšį – dar viena nematoma Lionelio Messi ir Cristiano Ronaldo dvikova. „Barcelona“ žvaigždė įveikė Madrido „Real“ lyderį turtingiausių pasaulio futbolininkų rikiuotėje.