Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 277, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Grybavimui neabejingos žvaigždės grybus ir troškina, ir džiovina (16)

Žmonės / 2014-09-19 12:34 / Dovilė Lebrikaitė

Lietuvos miškuose neseniai užvirė tikras grybų karas. Tiesa, priešingai nei Justino Marcinkevičiaus eiliuotoje pasakoje, grybams nepavyksta pasislėpti nuo akylų grybautojų, tarp kurių – gausus būrys Lietuvos įžymybių. Vienas perspektyviausių ir daugiausia pripažinimo pasaulyje sulaukusių Lietuvos modelių Julija Steponavičiūtė (21 m.) grybauti mėgsta dar nuo vaikystės.


  2. Kaip rengtis šį rudenį ir žiemą? Retro - vėl madinga (1)

Stilius ir grožis / 2014-09-18 14:12 / Deimantė Bulbenkaitė

Septintojo dešimtmečio prabangių kelionių prisiminimai, aštuntojo dešimtmečio blizgesys, dešimtojo dešimtmečio praktiškumas ir net žvilgsnis į ateities moterį. Mados istorija – neišsemiamas įkvėpimo šaltinis kiekvienam mados dizaineriui.


  3. Paaiškėjo grožio šventės „Mis Lietuva 2014“ vedėjai (28)

Žmonės / 2014-09-17 10:15 / lrytas.lt

Jau visai netrukus, rugsėjo 21 dieną, Lietuva turės naują gražiausią merginą. Dėl „Mis Lietuva 2014“ titulo susigrums 12 merginų. Kelyje į šlovę gražuoles lydės aktoriai Edita Užaitė ir Vytautas Rumšas, tapę grožio šventės vedėjais. Dailiausios šalies merginos neliks vienos net ir užkulisiuose. Čia joms draugiją palaikys, įtemptomis akimirkomis parems ir naujausius merginų įspūdžius žiūrovams atpasakos televizijos laidų vedėjas Timūras Augucevičius.


  4. Fejerverkų meistras Gytis Lagunavičius Naujuosius švenčia vasarą (8)

Žmonės / 2014-09-17 08:25 / Eleonora Bačytė

„Tai čia jūs šaudote? O aš galvoju: kokie kvailiai leidžia fejerverkus per tokį lietų...“ – paskambinusi telefonu paklausė pirotechnikos įmonės „Blikas“ vadovo Gyčio Lagunavičiaus žmona Lena, kai jis su kolegomis vieną lietingą rugsėjo vakarą surengė festivalio „Vilniaus fejerija“ pristatymą sostinės centre. Kvailiu pavadintas Gytis nė kiek neįsižeidė. Atvirkščiai, nusikvatojo ir pats prisipažino: juk pirotechnikai – pamišėliai, rašo žurnalas „Stilius“.


  5. 65-ąjį gimtadienį atšventęs Richardas Gere'as mėgaujasi meile (18)

Užsienio žvaigždės / 2014-09-16 16:06 / lrytas.lt

Atsidavęs budistas ir du kartus išsiskyręs bei su nauja drauge susitikinėjantis sekso simbolis. Visa tai puikiai dera neseniai 65-ąjį gimtadienį atšventusio Richardo Gere’o asmenyje.


  6. Kas Holivude gyvena gražiausiai? Aktorės M.Kunis namai (5)

Interjerai / 2014-09-12 13:27 / lrytas.lt

Pirmagimės besilaukianti Holivudo aktorė Mila Kunis taria sudie paskutinėms savo viengungiško gyvenimo detalėms. Kartu su mylimuoju Ashtonu Kutcheriu šeimą kurianti garsenybė parduoda prabanga tviskantį namą prestižiniame Holivudo kalvų rajone.


  7. Aktorių Woody Harrelsoną vaidmenims įkvepia tėvo nusikaltimai? (2)

Užsienio žvaigždės / 2014-09-07 09:41 / lrytas.lt

Woody Harrelsonas (53 m.) ekrane geriausiai daro tai, už ką tikrame gyvenime jo tėvas buvo nuteistas kalėti iki gyvos galvos. Holivude niekas įtaigiau už šį aktorių nesuvaidina žudikų maniakų.


  8. Viktorija Sutkutė malonumams laiko turi nedaug

Žmonės / 2014-09-05 11:55 / Rugilė Ereminaitė

Vasarą Karklėje leidusi Viktorija Sutkutė (25 m.) neskubėjo į paplūdimį mėgautis saulės voniomis, rado kitokių būdų pasilepinti. Rytais ji mielai gurkšnojo kavą ir kirto pyragaičius, mėgavosi ramybe. Tačiau tai buvo tik trumpi atokvėpio momentai.


  9. Ministrė R. Šalaševičiūtė rytą spėja ir vištas palesinti (1)

Žmonės / 2014-09-03 14:05 / Daiva Kaikarytė

Ji moka išsirinkti tinkamą pudrą ir priimti ypatingos svarbos sprendimą. Rytą spėja pasigražinti taip, kad bet kuriuo dienos metu galėtų stoti prieš tautą, ir spėja... palesinti vištas. Žurnalas „Stilius“ siūlo artimesnę pažintį su mėnesį naujas pareigas einančia sveikatos apsaugos ministre Rimante Šalaševičiūte (60 m.).


  10. Lėlė Barbė madas diktuoja ir mergaitėms, ir jų mamoms

Stilius ir grožis / 2014-09-03 13:20 / lrytas.lt

lat kritikuojama lėlė Barbė vis labiau skinasi kelią į mados pasaulį. Neseniai Barbė sužibėjo jubiliejinio žurnalo „Sports Illustrated Swimsuit“ numeryje, o visai netrukus savo gerbėjoms lėlė ims patarinėti aukštosios mados klausimais. Tad nuo šiol lėlė Barbė diktuos madas ne tik mažoms mergaitėms, bet ir brandžioms moterims.


  11. Įspūdingiausi ledinio kibiro išbandymai

Kelionės ir pomėgiai / 2014-08-29 10:23 / lrytas.lt

Nuo buvusio JAV prezidento George’o W.Busho iki krepšininko Donato Motiejūno ar net niekam nežinomo vaikino Balbieriškio kaime – visi murdosi lediniame vandenyje labdaringais tikslais. Ledo kibiro iššūkio (angl. „ALS Ice Bucket Challenge“) taisyklės paprastos: draugas jums meta iššūkį, jūs nufilmuojate, kaip apsipilate lediniu vandeniu, pervedate savo kišenei leidžiamą sumą asociacijai, tiriančiai šoninę amiotrofinę sklerozę (ŠAS, angl. ALS), ir metate iššūkį savo draugams.


  12. Intymioje scenoje nusifilmavusi N. Bunkė susižavėjo aktoryste

Žmonės / 2014-08-28 12:18 / Dovilė Lebrikaitė

Prieš dešimt metų tarsi viesulas į pramogų pasaulį įsiveržusiai dainininkei Natalijai Bunkei (31 m.) iš karto buvo prilipdyta pasileidusios mergiotės etiketė. Nepaisant to, iki šiol Natalija nė karto nepozavo erotinėje fotosesijoje ir nepasirodė televizorių ekranuose pusnuogė. Vis dėlto, regis, atėjo metas pokyčiams jos gyvenime.


  13. Pirmosios Ukrainos ponios debiutas - ant „Elle“ viršelio

Užsienio žvaigždės / 2014-08-27 08:22 / lrytas.lt

Pirmoji Ukrainos ponia Marina Porošenko – lyg šviežio oro gūsis konfliktų iškankintai Rytų Europos valstybei. Rafinuota, elegantiška, pasitikinti savimi ir visai kitokia, nei jos pirmtakės – Marina rodo pavyzdį ukrainietėms, o šalies vyrus verčia pasitempti. Mados žurnalas „Elle“ taip pat susižavėjo gražuole Ukrainos prezidento žmona ir jos atvaizdu papuošė ateinančio mėnesio viršelį.


  14. Su alkoholizmu kovojęs R. Williamsas turėjo brangius vyno rūsius

Interjerai / 2014-08-26 19:05 / lrytas.lt

Šypsenų namai – taip kadaise buvo vadinama velionio Robino Williamso vila, po netikėtos aktoriaus savižudybės virtusi tragediją menančiu monumentu. Amerikietiška vyno sostine pramintame Napos slėnyje 2003-iaisiais pagal R.Williamso įgeidžius pastatytai vilai jau ilgą laiką buvo ieškoma naujų šeimininkų.


  15. Egmontas ir Reda Bžeskai: „Dieviname gyvenimą šeimoje!“

Žmonės / 2014-08-26 16:35 / Laura Čaplinskaitė

Reda (32 m.) ir Egmontas (40 m.) Bžeskai, liepos 12-ąją atšventę dukters Amelijos pirmąjį gimtadienį ir ją pakrikštiję, vėl gyvena kelionių nuotaikomis. Jau rugsėjo pradžioje pora kels sparnus į Tenerifę – salą, kurioje lepinsis šiltais orais, džiaugsis vienas kitu, dukrele ir puikiu šeiminiu gyvenimu.


  16. Viliokė Courtney Stodden flirtuoja net sportuodama

Užsienio žvaigždės / 2014-08-22 11:39 / lrytas.lt

Realybės šou žvaigždė modelis Courtney Stodden (19 m.) visus tikina, kad gražų kūną galima turėti tik aktyviai sportuojant. Ir kaip nesportuosi, jei esi įsimylėjusi trenerį?


  17. O. Bloomas šildosi turtuolio J. Parkerio buvusios žmonos glėbyje

Užsienio žvaigždės / 2014-08-21 09:36 / lrytas.lt

Apie iširusias turtuolio Jameso Parkerio (46 m.) ir aktoriaus Orlando Bloomo (37 m.) šeimas šnabždamasi, kad jie apsikeitė žmonomis. J.Parkeriui ir Mirandai Kerr (31 m.) meilužių vaidmuo buvo priskirtas po to, kai „Victoria’s Secret“ angelas kelias dienas praleido Jameso jachtoje „Arctic P“.


  18. Jevgenijui Šuklinui gyvenime trūksta tik aukso ir meilės

Žmonės / 2014-08-20 12:21 / Rugilė Ereminaitė

Kanojininkas Jevgenijus Šuklinas (28 m.) maksimalistas: jeigu dirbti, tai iš visų jėgų. O jeigu kurti šeimą – jai taip pat reikia atsiduoti visa širdimi. Kito varianto sportininko gyvenime nėra ir negali būti. Ką tik pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate iškovojęs bronzos medalį jis nenuleidžia rankų – aukso medalis yra jo gyvenimo tikslas ir variklis, rašo žurnalas „Stilius“.


  19. Sportininko Jevgenijaus Šuklino fotosesija žurnalui „Stilius“

Žmonės / 2014-08-20 11:40 / lrytas.lt

Kanojininkas Jevgenijus Šuklinas (28 m.) maksimalistas: jeigu dirbti, tai iš visų jėgų. O jeigu kurti šeimą – jai taip pat reikia atsiduoti visa širdimi. Kito varianto sportininko gyvenime nėra ir negali būti. Ką tik pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionate iškovojęs bronzos medalį jis nenuleidžia rankų – aukso medalis yra jo gyvenimo tikslas ir variklis, rašo žurnalas „Stilius“. Pateikiame žurnalo fotosesiją.


  20. Klaipėdos kraštas - pamatyti verta ne tik jūrą

Kelionės ir pomėgiai / 2014-08-20 11:18 / lrytas.lt

„Dabar Klaipėda pasikeitė. „Matrosų“ nebėra, žmonės – kaip ir kitur Lietuvoje. Tik jūra ir jos kvapas išliko. Ji iki šiol man vienas brangiausių dalykų Klaipėdoje. Pirmą kartą ją pamačiau gal aštuntoje klasėje ir niekaip negalėjau suprasti, kodėl vanduo prie mano gimtųjų namų lygus, o čia kyla ir horizontas kažkur aukštai.“ - sako Vytautas Paukštė, aktorius.


Populiariausi per 24 val.