Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 245, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Gyvenimo pusiausvyrą aktorius V. Kaniušonis išlaiko maištaudamas (6)

Žmonės / 2014-07-31 15:20 / Dovilė Lebrikaitė

Jis save vadina maištininku. Nebijo ir bepročio ar mažų mažiausiai nepritapėlio etiketės. Jis drąsiai kalba apie viduje slypinčius demonus. Jis – geriausias šių metų aktorius Vytautas Kaniušonis (51 m.).


  2. Išskirtiniai Katažinos ir Deivydo vestuvių kadrai (247)

Žmonės / 2014-07-30 11:00 / Laura Čaplinskaitė

Šeštadienį, liepos 26-ąją, amžiną meilę Švč. Trejybės ir Šv. Kazimiero bažnyčioje Medininkuose vienas kitam prisiekė dainininkė Katažina Nemycko (34 m.) ir kompozitorius Deivydas Zvonkus (36 m.). Šiltą popietę jaunuosius sveikino būrys garsenybių ir artimųjų, rašo žurnalas „Stilius“.


  3. Ištaigingas ir nebereikalingas M. Carey namas pabrango dvigubai (1)

Interjerai / 2014-07-29 15:49 / lrytas.lt

Viena turtingiausių pasaulio popmuzikos atlikėjų Mariah Carey (44 m.) nekilnojamojo turto stoka nesiskundžia. Tiesa, būstus ji keičia itin dažnai – tai įsigyja, tai parduoda. Dabar už visai nekuklią sumą garsenybė ketina parduoti ištaigingą namą Los Andžele.


  4. Garsių nuotakų vestuvių prietarai: rodyti vyrui suknią, ar ne? (23)

Žmonės / 2014-07-26 20:15 / lrytas.lt

Vasara – vestuvių metas. Ir turbūt ne viena būsima nuotaka prieš didžiąją dieną svarsto, ar vyrui reikia parodyti suknelę prieš tai, ar šventinį drabužį jaunikis turėtų išvysti tik įžengus į bažnyčią arba santuokų rūmus. Vienos tvirtai tiki, kad nuotakos suknelės vyras neturi matyti iki pat vestuvių, kitos joms atrėžia, kad pasitarti su antrąja puse būtina. O jeigu jam nepatiks? O jei jis įsivaizdavo visai kitokią?


  5. Akordeonistą M. Levickį pirmyn stumia gyvenimo mesti iššūkiai (22)

Žmonės / 2014-07-26 18:06 / Dovilė Lebrikaitė

Akordeono virtuozo Martyno Levickio (24 m.) lagaminai beveik visada sukrauti. Vieną dieną jis gali būti Lietuvoje, kitą – Didžiojoje Britanijoje, trečią – Šveicarijoje, o ketvirtą – visai kitame pasaulio krašte. Nors jis migruoja lyg paukštis, charizmatiškas vaikinas garbanotais plaukais visur pastebimas ir įsidėmimas. Martyną pastebėjo ir lietuvių režisierius Justinas Krisiūnas.


  6. Skandalingasis Johnas Galliano - naujoji Rusijos žvaigždė (10)

Užsienio žvaigždės / 2014-07-21 16:50 / lrytas.lt

Ekscentriškasis Johnas Galliano (54 m.), vos vienus metus vadovavęs „Givenchy“, į mados istoriją įėjo kaip pirmasis britas, kuriam buvo patikėtos pagrindinio prancūzų mados namų dizainerio pareigos. Savo karjerą jis tęsė kurdamas „Dior“ mados namams. Bet prieš trejus metus svaiginama avangardinio britų dizainerio karjera nutrūko.


  7. Įspūdingiausios Paryžiaus aukštosios mados kolekcijos (2)

Stilius ir grožis / 2014-07-19 10:07 / Deimantė Bulbenkaitė

Sakoma, kad aukštoji mada – tai laikui nepavaldi ir beveik nesikeičianti meno šaka, tačiau būtų sunku paneigti, kad ji nemodernėja ir nesitaiko prie XXI amžiaus klientų. Tiesa, šį rudens ir žiemos sezoną Paryžiaus dizaineriai pasiūlė atsigręžti į rankų darbo meno tradicijas, rašo žurnalas „Stilius".


  8. J. Jankevičius ir Jazzu suteikė savo jausmams dar vieną progą (2)

Žmonės / 2014-07-17 17:59 / lrytas.lt

Dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu (26 m.) ir humoristas bei televizijos laidų vedėjas Justinas Jankevičius (29 m.) savo romantiškai draugystei suteikė antrą šansą. Įsimylėjėliai kartu pastebėti praėjusio ketvirtadienio vakarą vykusiame Sauliaus Prūsaičio koncerte.


  9. Alano Chošnau laisvalaikis sostinėje - su itin gausia šeima (1)

Žmonės / 2014-07-17 14:33 / lrytas.lt

Liepos 11-ąją keturiasdešimtmetį atšventęs dainininkas Alanas Chošnau šiltus vasaros vakarus su gausia šeimyna leidžia ne namie ar užmiestyje, o Vilniuje. Vieną vakarą jis buvo pastebėtas stumiantis dukters Izabelės Atėnės vežimėlį, rašo žurnalas „Stilius“.


  10. Po skyrybų gražuolė H. Klum atsikrato įspūdingo rojaus kampelio

Interjerai / 2014-07-15 22:11 / lrytas.lt

Žavusis "Victoria's Secret" angelas Heidi Klum pasiryžo parduoti savo rojaus kampelį - milžinišką, daugiau nei 13 tūkst. kvadratinių metrų, namą, kurį ji įsigijo gyvendama su savo buvusiu vyru atlikėju Sealu.


  11. Gražuolė Elizabeth Hurley jau išsigydė skyrybų žaizdas

Užsienio žvaigždės / 2014-07-12 12:37 / Ona Kacėnaitė

Birželio pradžioje britų aktorė ir modelis Elizabeth Hurley atšventė 49-ąjį gimtadienį. Bet dėl savo amžiaus gražuolė visiškai nesijaudina ir prisipažįsta, kad sau vis labiau patinka. Apie išsiskyrimą su sužadėtiniu Shane’u Warne’u, taip pat naujus projektus aktorė prabilo ir viešai.


  12. Supermodelių K. Moss ir N. Campbell atostogos - be makiažo

Vasaros naujienos / 2014-07-12 12:36 / lrytas.lt

Trumpomis atostogomis Ispanijai priklausančioje Ibisos saloje supermodelis Kate Moss (40 m.) baigė mėgautis kiek daugiau nei prieš savaitę. Nors šis kurortas itin traukia vakarėlių mėgėjus, Kate savo beveik savaitę trukusias atostogas leido ramiai.


  13. K. Ivanovai jos išleistuvių suknelė šiandien sukelia juoką

Žmonės / 2014-07-10 20:57 / Laura Čaplinskaitė

Lietuvoje – abiturientų išleistuvių metas. Ne vienas dizaineris ar stilistas dalija patarimus, į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis išleistuvių suknelę. Kiekviena mergina nori tapti nepamirštama vakaro princese. O kaip išleistuvėms ruošėsi ir ką tądien vilkėjo žinomos Lietuvos moterys? „Stilius“ siūlo įvertinti įžymybių išleistuvių sukneles, kurių ne viena šiandien kelia šypseną net pačioms garsenybėms.


  14. „Formulės 1“ žvaigždė M. Hakkinenas surengė šuolių čempionatą

Vasaros naujienos / 2014-07-10 15:12 / lrytas.lt

Buvęs „Formulės 1“ lenktynininkas Mika Hakkinenas (45 m.) leidžia tobulas atostogas kartu su visa savo šeima. Dukart prestižinių lenktynių čempionas atostogų metu surengė ir savotišką šuolių į vandenį čempionatą.


  15. Atostogos Europoje Lanai Del Rey dovanojo naują meilę

Vasaros naujienos / 2014-07-10 06:29 / lrytas.lt

Popmuzikos dievaitės Lanos Del Rey (28 m.) atostogos išties aistringos. Vos prieš savaitę išsiskyrusi su savo buvusiu draugu muzikantu Barrie Jamesu O’Neillu, atlikėja jau ilsisi kito vyro glėbyje. Po Italiją keliaujanti Lana Del Rey mėgaujasi žurnalo „Vogue“ fotografo Francesco Carrozzini (31 m.) dėmesiu ir bučiniais.


  16. Devyndarbė P.Cruz per atostogas mėgaujasi motinystės džiaugsmais

Vasaros naujienos / 2014-07-09 15:03 / lrytas.lt

Žavioji ispanų aktorė Penelope Cruz (40 m.) vasara mėgaujasi amžino pavasario sala vadinamoje Tenerifėje. Pastaruoju metu itin sunkiai dirbusiai P.Cruz maudynės ir žaidimai su vaikais paplūdimyje – tikra atgaiva. Neseniai žvaigždė ne tik filmavosi savo naujausiame filme „Ma Ma“, bet ir pirmą kartą tapo prodiusere.


  17. „Stiliaus“ nuosprendis: šios savaitės stilingiausieji

Stilius ir grožis / 2014-06-18 13:02 / lrytas.lt

Gero skonio pavyzdys - koks jis? Žurnalas „Stilius" siūlo įsižiūrėti į garsius žmones, iš kurių galime pasimokyti, kaip pataukliai atrodyti. Šią savaitę stilingiausiais išrinkome Rasą Arlauskienę, Agnę Jagelavičiūtę ir Orlando Bloomą.


  18. Iš atostogų pajūryje - su naujomis namų dekoracijomis

Pasidaryk pats / 2014-06-18 12:03 / Sandra Kliukaitė ("Supernamai")

Vasarą nepraleiskite progos prisirinkti gamtos dovanų, kuriomis vėliau papuošite savo namus. Ypač yra ką veikti pajūryje - kriauklės, akmenukai, vandens nugludintos stiklo šukės ar seno laivo nuolaužos.


  19. Kulinarinės knygos autorė N. Degutienė išgyveno alkanas dienas

Žmonės / 2014-06-17 12:34 / Daiva Kaikarytė

Maišelis pieno miltelių ir maišelis kiaušinių miltelių. Ambasadoriaus Dariaus Degučio (50 m.) žmona Nida Degutienė (41 m.) yra išgyvenusi ir tokį laikotarpį, kai valgydavo tik blynus iš varganai užmaišytos tešlos. Gal dėl iš mamos paveldėto optimizmo, o gal ir dėl likimo malonės Nida šiandien siūlo mėgautis tikra skrandžio puota – išleido savo kulinarinę knygą.


  20. Meilė ir pinigai menininkui M. Kavoliui – vaistas nuo depresijos

Žmonės / 2014-06-16 16:42 / Daiva Kaikarytė

Palangiškis Marius Kavolis (26 m.) greičiausiai pats nebūtų supratęs jį pasiekusios žinios svarbumo, jei ne nustebę ir girti pradėję draugai. Laisvalaikiu tapančio verslininko paveikslą į savo kolekciją įtraukė viena prestižiškiausių šiuolaikinio komercinio meno galerijų „Saatchi“.