Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 305, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. 20 stiliaus patarimų, kuriuos privalo žinoti kiekvienas vyras (29)

Stilius ir grožis / 2014-10-30 19:17 / „Lietuvos rytas“

Egzistuoja daugybė laiko patikrintų taisyklių, kuriomis privalo vadovautis kiekvienas save gerbiantis vyras, siekiantis solidaus ir išpuoselėto įvaizdžio. Tačiau užduotis suderinti garderobą įveikiama ne kiekvienam. Juk keletas prastų sprendimų gali tapti tikrų tikriausiu stiliaus fiasko, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  2. Kam Lady Gagai naujuose namuose reikia 12 vonios kambarių? (33)

Interjerai / 2014-10-29 13:04 / „Lietuvos rytas“

24 mln. JAV dolerių – tiek ekstravagantiškoji popmuzikos atlikėja Lady Gaga (28 m.) atseikės už savo naujuosius namus Kalifornijoje. Pasak šaltinių, būtent čia atlikėja suks savo meilės lizdelį su mylimuoju Tayloru Kinney (33 m.).


  3. Izraelyje Jogaila Morkūnas šventas vietas iškeitė į vynuogynus (23)

Kelionės ir pomėgiai / 2014-10-29 11:20 / Daiva Kaikarytė („Lietuvos rytas")

Viskas prasidėjo nuo kiaušinienės. Ir tai, kad garsus renginių organizatorius Jogaila Morkūnas (41 m.) atidarė interneto parduotuvę vynokorta.lt, ir tai, kad per savo gimtadienį porai dienų nurūko į Izraelį. Šventojoje žemėje Jogaila atšventė 41-ąjį gimtadienį. Tačiau pagrindinis tikslas buvo ne puota. Svarbiausia buvo kartu su muzikantu ir kulinarinių knygų bei televizijos laidų autoriumi Gidonu Šapiro-Bilu aplankyti penkias vynines. Tad vynokorta.lt jau papildyta rinktiniu tos šalies vynu.


  4. Vita Jakutienė ir Jūratė Pliadytė laimingos ir be vyrų užuovėjos (140)

Žmonės / 2014-10-29 08:23 / Rugilė Ereminaitė („Lietuvos rytas“)

Seksualioji atlikėja Vita Jakutienė (27 m.) savo mamos Jūratės Pliadytės (50 m.) gyvenimiškų patarimų neklauso, tačiau tai joms netrukdo bendrauti lyg geriausioms draugėms. Garsios moters mama įsitikinusi – duktė ir pati pasiekė viską, kuo galima didžiuotis, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  5. Ar byra dizainerės A.Kuzmickaitės šeima, jei ji vaikšto su tėvu? (66)

Šeima / 2014-10-18 16:40 / Jurgita Noreikienė

Kokie brangūs mus supantys žmonės, neretai suprantame tik tada, kai jų netenkame. Dizainerę Agnę Kuzmickaitę (33 m.), prieš šešerius metus netekusią mamos, praeityje garsios televizijos diktorės ir filosofės Leonardos Jekentaitės, šiandien dažnai pamatysi įsikibusią tėčiui filosofui Bronislovui Kuzmickui (78 m.) į parankę. Bet kodėl rūbų kūrėja į renginius vaikšto su tėvu, o ne su vyru muzikantu Sauliumi Prūsaičiu? Gal braška šių garsenybių santuoka?


  6. Ar Deividas Česnauskis jau prarado žmoną? (32)

Žmonės / 2014-10-17 17:17 / Rugilė Ereminaitė

„Praradau žmoną“, – atsiduso žinomas futbolininkas Deividas Česnauskis (33 m.), kai jo antroji pusė „Mis Lietuva 2002“ Vaida Grikšaitė- Česnauskienė (30 m.) pradėjo dirbti. Tačiau atodūsyje greičiausiai slypėjo ir palaima: dabar Vaida daro viską, kad ne tik Deividas varžybų metu justų jos palaikymą, bet ir jo kolegos.


  7. Vilnonių kojinių dizainerė Indra Dovydėnaitė šeimai nemezga

Žmonės / 2014-10-15 13:48 / Rugilė Ereminaitė

Naujausią Indros kolekciją mados gerbėjai galės išvysti trečiadienį, spalio 15-ąją. Jos apdarų pristatymai visada yra lyg maži spektakliai. O teatrališkumo kelionės po Italiją metu netrūko. Indra kartu vyru Dovu Serapinu (28 m.) ir dukrele Frida (3 m.) lankėsi Romoje ir Sicilijoje.


  8. Aktorius Dalius Mertinas be dukters – lyg kaktusas be spyglių

Žmonės / 2014-10-15 10:35 / Laura Bulvydė

Tris vaikus – sūnus Dominyką (34 m.), Mykolą (30 m.) ir dukterį Laimą (23 m.) – į gyvenimą išleidęs Dalius Mertinas (53 m.) su žmona Laima (55 m.) lyg ir galėtų mėgautis laisve, rašo žurnalas „Stilius". Leisti laiką kartu, keliauti ir vėl pasijusti lyg būtų dvidešimties. Tačiau aktorius neslepia: kai ištekėjo jaunėlė Laimutė, namai tapo beore erdve.


  9. Dainininkė Ingrida Martinkėnaitė stiprybės semiasi iš dukters (1)

Žmonės / 2014-10-15 00:23 / Laura Bulvydė

Grupės „69 danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė (36 m.) gyvenimu mėgaujasi kiekvieną dieną – ji nesigręžioja atgal ir nesistengia numatyti rytojaus. Užsisukusi darbuose ji dažnai lekia ir skuba, tačiau atėjus ramesnei akimirkai su septynmete dukrele Marija stengiasi ją pristabdyti ir pasidžiaugti tyla bei ramybe.


  10. Japonė architektė miške verslininkui sukūrė lietuvišką kaimą (1)

Interjerai / 2014-10-14 21:36 / Inga Junčienė

Architektė Akiko Tutlys (40 m.) šiek tiek apstulbo, kai užsakovas jos paprašė atkurti sodybą pagal lietuvių tradicines kaimo tradicijas. „Kodėl aš?! Kodėl nesikreipė į kolegas lietuvius?“ - tuomet svarstė 11 metų Lietuvoje gyvenanti japonė. Pasirodo, užsakovo būta įžvalgaus: jis įtarė, kad greičiausiai dauguma mūsiškių architektų yra primiršę to laikotarpio architektūrą, tad koks skirtumas, kam teks ši užduotis. O Akiko darbai jam labai patiko.


  11. B.Skurstenė apie mergvakarį: „Grįžome paryčiais, bet laimingos!“

Žmonės / 2014-10-14 20:46 / Indrė Greizaitė

„Vau! Buvau labai nustebusi – nesitikėjau tokio įspūdingo mergvakario. Viskas buvo puikiai suorganizuota, sulaukiau daugybės staigmenų. Kiekviena mergina tikrai džiaugtųsi, jei kas nors suplanuotų tokią įspūdingą šventę!“ – džiaugsmu tryško dainininkė Baiba Skurstenė (30 m.).


  12. Kviečiame prenumeruoti žurnalą „Stilius“ ateinantiems metams (9)

Stilius ir grožis / 2014-10-14 15:13 / lrytas.lt

Kviečiame prenumeruoti žurnalą „Stilius“ ateinantiems metams! Iš prenumeratorių, užsisakiusių žurnalą visiems 2015-iesiems, burtais išrinksime net penkiasdešimt laimingųjų, kurie dalyvaus profesionaliose mūsų komandos surengtose fotosesijose. Gražiausias kiekvienos fotosesijos nuotraukas žurnale „Stilius“ spausdinsime kas savaitę visus ateinančius metus. Fotosesijos fotografas – Tautvydas Stukas, vizažistė – Jolanta Poškaitė.


  13. Paryžiaus mados privertė keliauti laiku

Stilius ir grožis / 2014-10-14 13:06 / Rugilė Ereminaitė

Ką tik pasibaigusi Paryžiaus mados savaitė buvo kupina netikėtumų ir šiek tiek chaoso. Čia kolekcijas pristatę dizaineriai idėjų sėmėsi ne tik iš praeities: dauguma jų pasitelkė savo ateities vizijas, kai kurie tiesiog žongliravo savotiška kelione laiku.


  14. Mentalistas Nicholas Kinas: „Burtais tikros meilės neprišauksi“

Žmonės / 2014-10-09 21:28 / Iveta Skliutaitė

„Nors daugelis šventai tiki, kad gali būti kitaip, magija ir burtais tikros meilės neprišauksi“, – nustebino mentalistas ir iliuzijos meistras Nicholas Kinas (27 m.). Išradingais triukais kerintis, įtaigos ir hipnozės menus įvaldęs vyras įsitikinęs, kad meilė – tai dangaus malonė, kurios turi sulaukti net magas.


  15. Ekonomistas iš Kauno pasirinko karjerą ant pasaulio podiumų

Žmonės / 2014-10-09 11:45 / Iveta Skliutaitė

Dar visai neseniai kaunietis Gytis Naruškevičius (25 m.) suko galvą, kur, baigęs ekonomikos mokslus, ieškos darbo. Tačiau kartą papokštauti nutaręs vaikinas netruko patekti į modelių pasaulį. Jis žingsniuoja Kinijos ir Taivano mados podiumais, mėgaujasi dėmesiu, o jo nuotraukos puikuojasi pasaulyje žinomų žurnalų puslapiuose bei garsių dizainerių kūrinių reklamose.


  16. A. Valentaitė ir E. Vilkevičiūtė kartu linksminosi Paryžiuje (1)

Kelionės ir pomėgiai / 2014-10-08 12:45 / Rugilė Ereminaitė

Stilistė ir modelių agentė Asta Valentaitė (33 m.) Paryžiuje lankėsi per pačią sumaištį – praėjusią savaitę ten vyko mados savaitė. Ir nors pristigo laiko apsilankyti mados pristatymuose, ji šauniai praleido laiką žavių lietuvių kompanijoje. Į svarbius susitikimus bėgiojusi moteris rado progą pabendrauti ir su pasaulyje garsiu modeliu Edita Vilkevičiūte (25 m.).


  17. Seimo narys A. Anušauskas su sužadėtine jau suplanavo vestuves

Žmonės / 2014-10-07 21:07 / Rugilė Ereminaitė

Apie politikų mylimąsias, ypač gerokai jaunesnes, visuomenės nuomonė dažnai būna neigiama. Tikisi naudos? Nori patogaus gyvenimo? Seimo nario Arvydo Anušausko (51 m.) sužadėtinei Linai Bulanovaitei (23 m.) tai teko patirti ir savo kailiu. Tačiau jauna, graži, protinga ir kukli mergina sako tikinti kitokiomis vertybėmis. Nenuostabu, kad solidžiam politikui ji pamažu krito į akį.


  18. Dvi skaudžias netektis iškentusi J. Sadauskienė vėl laiminga

Žmonės / 2014-10-04 13:21 / Dovilė Lebrikaitė

Modelių agentūros „Modilinos“ vadovė J.Sadauskienė „Stiliaus“ viršelį puošė ne kartą. 2000 metais moteris pasakojo žurnalui, kaip jai, žengiančiai podiumu, plojo Europos karaliai, tuometis modelis dalijosi ateities planais ir tiesiog tryško jaunatvišku entuziazmu.


  19. Šio rudens ir žiemos kolekcijose - žvilgsnis į skaitmeninę madą

Stilius ir grožis / 2014-10-01 19:36 / Deimantė Bulbenkaitė

Nors mados istorija pateikia galimybę pasitelkiant tam tikro gyvenamojo laiko stilistiką perpasakoti šiandienos aktualijas, kai kurie mados kūrėjai nėra linkę žvalgytis atgal – juos labiau domina mados ateitis. Ką moterys dėvės po penkerių, dešimties, šimto metų?


  20. Milano mados savaitė: žvilgsnis į praeitį

Stilius ir grožis / 2014-09-30 21:32 / Rugilė Ereminaitė

Kad ir kokios svarbios būtų mados savaitės Londone, Niujorke ar Paryžiuje, daugiausia žvilgsnių krypsta būtent į Milano mados savaitės podiumus. Šį kartą dauguma Milane 2015 metų pavasario ir vasaros kolekcijas pristačiusių dizainerių atsigręžė į praeitį. Milane pristatomos gatavų drabužių kolekcijos daugiausia įtakos turi ateinančio sezono garderobui ir masinių gamintojų parduotuvių asortimentui.


Populiariausi per 24 val.