Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 478, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Naujos gražuolės Patricijos Belousovos pergalės – Maskvoje (5)

Karamelė / 2015-04-18 21:49 / lrytas.lt

Tarptautiniame konkurse „Mis visata“ Lietuvai atstovavusi vilnietė šokėja Patricija Belousova (20 m.) ne pačiu geriausiu būdu įsitikino, kad gražuolės titulas yra ne tik malonus pripažinimas, bet ir sunki našta. Grožio konkursas jai kainavo meilę.


  2. Kaip praturtėti „YouTube“? (4)

Stiprioji lytis / 2015-04-18 18:45 / Arnoldas Lukošius („Lietuvos rytas“)

Viskas prasidėjo nuo to, kad Jessie Wellensas apgaule privertė savo merginą prieš kamerą suvalgyti šaukštą cinamono. Vaizdelį peržiūrėjo milijonai. Tačiau svarbiausia, kad mergina nepasielgė standartiškai – nebėgo skųstis televizijoms, neužsiundė kovotojų už visuotines visų teises drausti kitiems daryti viską.


  3. Makaliaus patarimai, planuojantiems svajonių atostogas (15)

Kelionės ir pomėgiai / 2015-04-18 12:21 / „Lietuvos rytas“

Trijų savaičių trukmės svajonių atostogos Filipinuose – už 1100 eurų. Būtent tiek išleido kelionių agentūros „Makalius“ įkūrėjas Rimvydas Širvinskas-Makalius. Į šią kainą įtraukti ne tik skrydžiai į Filipinus ir atgal, bet ir skrydžiai tarp salų, keltų bilietai, nakvynė, maitinimasis ir pramogos.


  4. Kodėl Donaldai Meiželytei nepavyksta sukurti gražių santykių? (89)

Atvirai / 2015-04-16 19:27 / Rugilė Ereminaitė („Lietuvos rytas“)

Kol Donalda Meiželytė (39 m.) nuotaikingai atsakinėja į klausimus, šalia kniaukdama zuja katė Žiurkė, pro šalį skubėdama į egzaminą išdumia dukra Juta (18 m.). Rodos, dainininkės ir buvusios Seimo narės namai idiliški. Bet čia nebūna didelių tradicinių šeimos vakarienių, retokai užsuka svečiai, o neseniai garsi moteris išsiskyrė su savo širdies draugu Linu.


  5. Žydrūnas Savickas: „Žmogus neturi ribų – jas nustato smegenys“ (13)

Stiprioji lytis / 2015-04-16 10:04 / Rugilė Ereminaitė („Lietuvos rytas“)

Stipriausiu pasaulio žmogumi tituluojamas Žydrūnas Savickas (39 m.), nors ir sklando kalbos, apie sportininko karjeros pabaigą negalvoja. Jis mano, kad žmogaus galimybėms nėra jokių ribų. Tik pripažįsta, kad dažnai po įtemptų varžybų ir darbų norisi ramybės, tad su savo žmona Jurgita (38 m.) šiuo metu kraustosi gyventi arčiau gamtos


  6. R.Širvinsko-Makaliaus atostogos Filipinuose virto pragaru rojuje (81)

Karamelė / 2015-04-14 20:41 / Dovilė Lebrikaitė („Lietuvos rytas“)

Kelionių ekspertas Rimvydas Širvinskas-Makalius (24 m.) jau šešerius metus planuoja atostogas kitiems. Lygiai tiek pat laiko jis pats neturėjo poilsio. Užtat šiemet atsigriebė už visus tuos metus – susikrovė lagaminus ir išvyko į negyvenamą salą, kur rado tikrą rojų Žemėje.


  7. Save vairuojantys automobiliai – pasakiškas vairuotojo košmaras (15)

Stiprioji lytis / 2015-04-12 18:24 / Arnoldas Lukošius („Lietuvos rytas“)

„O dabar nugabenk mane, kilime, į sultono rūmus...“, „Neškit mane, batai septynmyliai, pas mylimą Onytę...“, „Nuskraidink mane, laive, į svajonių salą...“ Ar pastebėjote, ko trūksta šiose pasakų herojų frazėse, ištartose atsidūrus keleiviams iš taško A į tašką B gabenančiuose įrenginiuose? Būtent – niekas nesiteikia paklausti, kas vairuos, ar moka tai daryti, ar turi tam teisę ir kaip ta kelionė vyks. Po paraliais, nė vienas tų daiktų ne tik vairuotojo, bet ir jokio vairo neturi!


  8. „Aukščiausios pavaros“ plevėsas sieja riteriška draugystė (17)

Stiprioji lytis / 2015-04-11 10:35 / lrytas.lt

Jie pešasi tarsi šuo su kate, tačiau jų ištikimybė vienas kitam riteriška. Kai BBC nusprendė nebepratęsti laidos „Aukščiausia pavara“ vedėjo Jeremy Clarksono (54 m.) darbo sutarties, jo kolegos Jamesas May (52 m.) ir Richardas Hammondas (45 m.) paskelbė išeinantys iš darbo kartu su Jeremy. Vis dėlto nieku gyvu, girdint šiai trijulei, nevadinkite jų draugais!


  9. Garsioji „žuvėdra“ Iveta Lukošiūtė jau nori vaikų (10)

Karamelė / 2015-04-07 18:43 / Sigita Purytė („Lietuvos rytas“)

„Jau svajoju apie vaikus. Noriu būti nėščia“, – prisipažino pasaulio sportinių šokių čempionė Iveta Lukošiūtė (34 m.). Buvusi garsiojo kolektyvo „Žuvėdra“ narė dabar kur kas geriau žinoma Didžiojoje Britanijoje – trejus metus su garsiais britais šoka televizijos projekte „Strictly Come Dancing“. Tačiau į Lietuvą ji būtinai troško atvykti – juk vyko „Žuvėdros“ atsisveikinimo koncertai.


  10. Pigūs drabužiai prieš brangius: kas geriau? (3)

Mano stilius / 2015-04-07 12:23 / Aušra Prasauskaitė („Stilius plius“)

Spinta lūžta nuo drabužių, o netinka jie dažniausiai tik dėl to, kad yra morališkai pasenę. Greitai įsigyti, trumpai nešioti, greitai ir išmetami. Atrodo, ne problema – juk prekybos centruose galybė naujų, madingų ir nebrangių drabužių. Tačiau kaip dažnai susimąstote, kokie šio besaikio mados vaikymosi padariniai?


  11. Modelio A. Šmito sėkmės paslaptis – genai ir sveika gyvensena (13)

Stiprioji lytis / 2015-04-06 08:24 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas“)

Lietuviui Arnoldui Šmitui (28 m.) vis dar sunkiai verčiasi liežuvis save vadinti modeliu, nes profesionaliai šiame versle jis vos keli mėnesiai. Tačiau per juos net savo nuotraukų aplanko neturintis vaikinas Ispanijos mieste Barselonoje jau spėjo ne kartą pereiti podiumu ir nusifotografuoti ar nusifilmuoti ne vieno prekės ženklo reklamai.


  12. Kaip atnaujinti drabužinę, bet neprisipirkti netinkamų rūbų? (1)

Mano stilius / 2015-04-06 08:22 / Aušra Prasauskaitė („Stilius plius“)

Yra keletas taisyklių, kurias taikydami ne tik užpildysite savo spintą širdžiai mielais ir ilgaamžiais daiktais, bet ir atsikratysite įpročio nuolat pirkti naujus drabužius.


  13. Tikriems narcizams – beprotiškos asmenukių technologijos (1)

Stiprioji lytis / 2015-04-04 18:59 / Arnoldas Lukošius („Lietuvos rytas“)

Atėjo laikai, kai tradiciniai tėveliai kiekvieną kartą įsijungdami „Facebook“ dreba, kad tik naujojoje savo asmenukėje dukrytė būtų su visais drabužiais ir be nugerto butelio, o sūnelis – su vyriškais drabužiais ir be šviežių mėlynių.


  14. Gimus dvyniams Monako kunigaikštienė skrajoja iš džiaugsmo

Karamelė / 2015-04-03 20:37 / lrytas.lt

Akivaizdu, kad Monako kunigaikštienė Charlene (37 m.) tiesiog pražydo patyrusi dvigubą motinystės jausmą. Gimus dvyniams ji pertvarkė savo gyvenimą rūmuose. Kai buvusi Pietų Afrikos Respublikos (PAR) plaukikė Charlene Wittstock prieš gerą dešimtmetį įžengė į Monako kunigaikščių rūmus, ši vieta buvo pritvinkusi intrigų, pykčio ir priešiškumo.


  15. Dangis Cholinas: „Vyrai, kurie neveda savo moterų, – skudurai“ (7)

Stiprioji lytis / 2015-04-03 19:45 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas“)

Televizijos laidos „Taip gyvena žvaigždės“ vedėjas Dangis Cholinas (42 m.) neslepia – riterio, kuris nuolat žarsto žmonai Linai (35 m.) komplimentus ir beria rožes po kojomis, jo širdyje nėra. Jam vyriškumas – ne blizgučiai, o atsakomybė, tvirta nuomonė ir rūpinimasis šeima.


  16. Vyrai su sijonais. Normalu ar ne? (4)

Mano stilius / 2015-04-03 11:12 / lrytas.lt

Kodėl moterys gali rengtis kaip vyrai, bet vyrai negali rengtis kaip moterys? Vokietijos kanclerė Angela Merkel teikia pirmenybę švarkams ir kelnėms, kad savo moteriškumą padarytų pragmatišką. Juk būtent tokio įvaizdžio pageidauja kai kurios Vakarų Europos valstybės, rašo žurnalas „Stilius plius“.


  17. Italai vyrai elegancijos mokėsi iš Neapolio aristokratijos

Stiprioji lytis / 2015-04-02 16:28 / „Stilius plius“

Italų vyrų skonis tikrai geresnis? Tuo įsitikinę dizaineriai. Garsusis Gianni Versace yra taip pasakęs: „Mes, italai, kultūriniu požiūriu visuomet turėjome sąlytį su arabais, prancūzais, vokiečiais. Ir tai padėjo išsiugdyti stiliaus pojūtį.“


  18. Kaip išmokti pajusti stilių?

Mano stilius / 2015-04-02 07:53 / „Stilius plius“

Kada prasideda stilius ir kada baigiasi mada? Iki praėjusio amžiaus dešimtojo dešimtmečio stilius buvo kilmingųjų požymis, padėjęs mados kolekcijų pristatymo metu pelus atskirti nuo grūdų, rašo žurnalas „Stilius plius“.


  19. Marginkite kiaušinius kaip Karina Krysko-Skambinė (1)

Karamelė / 2015-04-01 14:55 / Iveta Skliutaitė („Lietuvos rytas“)

Ant dainininkės Karinos Krysko-Skambinės (33 m.) Velykų stalo šįmet puikuosis įmantriai marginti kiaušiniai. Margučius atlikėja gražino pasitelkusi ebru meną – tapymą ant vandens.


  20. Conchita Wurst mėgaujasi Dalai Lamos iš Austrijos titulu (1)

Karamelė / 2015-04-01 09:00 / lrytas.lt

Thomas Neuwirthas, Austrijos dainininkas, geriau žinomas kaip sceninis personažas Conchita Wurst (26 m.), išleido savo biografiją, kaipmat sulaukusią daug dėmesio. Conchitos Wurst plaukai ilgi, siekiantys pečius. Šukuoseną, anot atlikėjos, šiek tiek nulėmė jos dabartinė nuotaika.


Populiariausi per 24 val.