Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 578, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Rugsėjo 1-oji žinomiems žmonėms kėlė ir siaubą, ir džiaugsmą (23)

Karamelė / 2015-09-01 11:23 / lrytas.lt

Su nekantrumu ar varu varomi, tačiau neišvengiamai – pasipuošę ir nešini gėlėmis. Rugsėjo pirmąją garsūs Lietuvos žmonės prisimena skirtingai. O nupūtus dulkes nuo seno albumo, kur dulka įamžinta ši šventė, dažnam suspaudžia širdį, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  2. Ž. Grigaitis: „Mes netipiška pora, bet skyrybomis nekvepia“ (65)

Atvirai / 2015-09-01 09:59 / Indrė Greizaitė („Lietuvos rytas“)

„Turėti visko daug mažiau“, – svarbiausią norą įvardija 45-ąjį gimtadienį švenčiantis verslininkas Žilvinas Grigaitis. Per tiek metų buvo visko: prabangių vakarėlių, skaudžių netekčių, išgyvenimų, laimės akimirkų. Ir dabar verslininkas kartu su žmona Elle Martin-Grigaitis (53 m.) svajoja apie ramybę, jaukų būstą Italijoje ir pievoje lakstančius anūkus, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  3. Restoranas namuose – 10 patiekalų valgiaraštis draugams (1)

Gurmanų klubas / 2015-08-27 11:00 / Aidas Puklevičius

Prieš porą savaitgalių tautiečiai buvo paraginti švęsti Restoranų dieną. Kadangi ji išpuolė sekmadienį, kai vis dažniau ne viena viešojo maitinimo kontora labai protingai nutaria pasiimti laisvą dieną, duoti pailsėti puodams, virėjams ir stalo įrankiams, toji diena neturėjo nieko bendra su įprastine restoranų sąvoka.


  4. Švedijos princesės atostogos sukėlė įtarimų, kad ji laukiasi

Karamelė / 2015-08-27 10:12 / lrytas.lt

Švedijos sosto įpėdinės Victorios atostogų nuotraukos iš Pietų Prancūzijos sukėlė kalbų apie jos antrąjį nėštumą. Šalis džiaugiasi ir tikisi, kad tai nėra gandai, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  5. Žvaigždės prabangius automobilius iškeitė į sportinius dviračius (12)

Karamelė / 2015-08-26 21:27 / lrytas.lt

Geri orai skatina nuo dviračių nusivalyti dulkes ir lėkti pavėjui. Būtent taip ir padarė užsienio žvaigždės, iškeisdamos automobilius į dvirates transporto priemones. Vienos tvirtai įsitvėrusios į dviračio vairą sportavo, o kitos apžiūrinėjo vaizdingas miestų vietas, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“


  6. Įkvėpimas stileivoms: kaip stilingai pažaboti lietų? (5)

Mano stilius / 2015-08-26 07:25 / „Lietuvos rytas“

Kaip išlaikyti elegantišką ir seksualų įvaizdį net lietingą vasarą, puikiai žino stilistė Asta Valentaitė (34 m.). Garsi moteris paprieštarautų sakantiems, kad lietpaltis ar botai gali sugadinti stilių.


  7. Besilaukianti „4 Roses“ narė E. Keturkė: „Gyvenimas apsivertė“ (5)

Atvirai / 2015-08-25 15:36 / Rugilė Ereminaitė („Lietuvos rytas“)

Merginų grupės „4 Roses“ narė ir rinkodaros specialistė Eglė Keturkė (27 m.) su mylimuoju, komunikacijos specialistu Albinu Keturka (33 m.) netveria džiaugsmu. Prieš metus Dievo akivaizdoje meilės priesaiką vienas kitam davusi pora laukia šeimos pagausėjimo, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  8. „Stiliaus“ nuosprendis: šios savaitės stilingiausios

Mano stilius / 2015-08-25 13:25 / lrytas.lt

Gero skonio pavyzdys – koks jis? „Stilius“ siūlo įsižiūrėti į garsias moteris, iš kurių galime pasimokyti, kaip patraukliai atrodyti.


  9. Drąsi trumpų palaidinių mada – ne tik garsenybėms (6)

Karamelė / 2015-08-24 08:29 / („Lietuvos rytas“)

Mada atidengti pilvą ir liemenį susigundė ir gatvės stileivos, ir ryškiausios pasaulio žvaigždės. Aukso amžių išgyvenant seksualių trumpų palaidinių banga netruko įsivyrauti ir Lietuvoje.


  10. Nauja C. Schumacher laimė – policininko glėbyje (10)

Karamelė / 2015-08-23 11:50 / lrytas.lt

Buvusi „Formulės 1“ piloto Ralfo Schumacherio žmona Cora mėgaujasi nauja laime išsiskyrusio policininko glėbyje. Visai neseniai C.Schumacher (38 m.) tvirtino, kad Holivudo žvaigždė George’as Clooney esąs jos svajonių vyras. Į klausimą, ar jos gyvenime neatsirado naujo mylimojo, buvusi „Formulės 1“ piloto žmona atsakė: „Yra vyras, kuris man ypač patiktų.“ Bet ji nežinanti, ar jinai patiktų jam, rašo žurnalas „Stilius“.


  11. Gruzijos pakerėta Daiva Žeimytė čia išmoko sakyti tostus (10)

Karamelė / 2015-08-20 10:00 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas“)

Pernai Gruzijoje pirmą kartą viešėjusi „Lietuvos ryto“ televizijos žurnalistė Daiva Žeimytė (35 m.) – ne iš tų keliautojų, kurie antrą kartą grįžta į jau aplankytas vietas. Bet ši šalis ją taip sužavėjo, kad šią vasarą Gruzijos virusu ji apkrėtė būrį draugų ir vėl atostogavo čia, rašo žurnalas „Stilius“.


  12. Vytaras Radzevičius: „Seneliu norėjau, noriu ir norėsiu būti“ (37)

Stiprioji lytis / 2015-08-19 17:40 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas“)

Žurnalistas Vytaras Radzevičius (47 m.) neslepia – žinią, kad dukra Augustė (22 m.) laukiasi pirmagimio, lydėjo jo, tėvo, ašaros. „Žaibu supratau, kad pertrauka po 45-mečio baigėsi ir prasideda ne tik antras kėlinys, bet ir naujas gyvenimo čempionatas“, – sakė vyras.


  13. Rolandas Skaisgirys kartą per metus laikosi kefyro dietos (56)

Karamelė / 2015-08-19 06:12 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas“)

Kino ir televizijos prodiuserio bei serialų kūrėjo Rolando Skaisgirio (46 m.) niekada nebuvo galima sukritikuoti dėl to, kad humoro jausmas jam ne prie širdies. „Jei nesilaikyčiau dietos ir būčiau storas, manote, tokia jauna žmona nuo manęs nepabėgtų?“ – paklaustas, kodėl nutarė lieknėti, šypsojosi vyras.


  14. Inga ir Arūnas Valinskai santykius aiškinasi viešai (6)

Karamelė / 2015-08-18 12:28 / Indrė Greizaitė („Lietuvos rytas“)

Nors televizijos laidų kūrėjas ir vedėjas Arūnas Valinskas (48 m. ) su žmona Inga (49 m. ), rodos, neišskiriama pora ne tik namie, bet ir televizijoje, vyras turi kiek kitokį laimingos santuokos receptą. Kad namie nedužtų lėkštės ir suprastum antrąją pusę, reikia nestokoti humoro jausmo, o dar geriau – rečiau matytis, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  15. Vardan jėgos aitvarų sporto E. Sipavičius apsigyveno pas draugą

Karamelė / 2015-08-17 09:37 / Indrė Greizaitė („Lietuvos rytas“)

Žengdamas Svencele, vadinama jėgos aitvarų žeme, žmogus iškart jaučia gerą aurą. Čia niekas neskuba. Na, gal tik tuomet, kai stipriau pūsteli vėjas. Tuomet jie tekini lekia pasiimti lentų, pūsti aitvarų ir skrosti su vėju. O tuo metu kiti susėdę ant vandens stebi neįprastą reginį – daugybę įvairiaspalvių aitvarų ir burių, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  16. Vasarą Edmundas Jakilaitis su šeima laukia ne saulės, o vėjo

Karamelė / 2015-08-16 11:38 / Indrė Greizaitė („Lietuvos rytas“)

Skrieti su vėju ir užmiršti visus rūpesčius. Tai jėgos aitvarų entuziastams ne tik pomėgis, bet ir kitoks gyvenimo būdas. O užsikrėsti šiuo gyvenimo būdu bene lengviausia jėgos aitvarų rojumi vadinamoje Svencelėje, Kuršių marių pakrantėje. Čia kemperiuose ar jaukiuose namukuose įsikūrusios šeimos net nenori galvoti apie rutiną, aplankančią dideliame mieste.


  17. Kultūristo raginimas sportuoti baigėsi policijos vizitu (2)

Karamelė / 2015-08-14 12:23 / Indrė Greizaitė („Lietuvos rytas“)

Vietoj sostinės Žaliojo tilto sovietinių skulptūrų – raumeningas sportininko kūnas. Taip netikėtoje, tačiau daug diskusijų sukėlusioje fotosesijoje įsiamžino daugkartinis Lietuvos čempionas, Europos ir pasaulio kultūrizmo čempionatų nugalėtojas bei prizininkas Dainius Barzinskas (42 m.), rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  18. Į Veneciją Oskaras Koršunovas mylimają nuskraidino dirbti

Karamelė / 2015-08-14 05:58 / Indrė Greizaitė („Lietuvos rytas“)

Parodyti spektaklį „Hamletas“ prestižinėje Venecijos teatro bienalėje ir patirti neišdildomų emocijų. Dėl šio tikslo režisierius Oskaras Koršunovas (46 m.) su mylimąja menininke Monika Dirsyte (26 m.) susikrovė lagaminus ir išskrido į vieną romantiškiausių pasaulyje miestų Veneciją.


  19. Marius Lucka – keliautojas be pinigų, meilės ir žemiško tikslo (2)

Stiprioji lytis / 2015-08-12 18:06 / Indrė Greizaitė („Lietuvos rytas“)

Nors kišenėje vos keli eurai, modelis Marius Lucka (22 m. ) užsibrėžęs per penkerius metus apkeliauti pasaulį. Ir nesvarbu, ar bus už ką valgyti, kur miegoti. Juk svarbiausia – savęs pažinimas bei nusistovėjusių stereotipų laužymas. Žodžiais sunkiai apibūdinamų emocijų troškulys vaikinui – gyvenimo variklis, – rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  20. A. Pauliukevičiaus žmona Ilka: „Ne meilė šeimoje svarbiausia“

Atvirai / 2015-08-11 10:12 / Daiva Kaikarytė („Lietuvos rytas“)

Tik turėk norą – galimybių jį įgyvendinti atsiras. Tuo įsitikinusi iš Namibijos kilusi sporto ir mitybos konsultantė Ilka Adams-Pauliukevičė (29 m.). Ji svajojo iki trisdešimtmečio parašyti knygą, ir štai netrukus knygynuose pasirodys jos „Supermaistas“, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


Populiariausi per 24 val.