Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 547, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Adrenalinas K. Ivanovai svarbesnis už mėlynėmis nusėtą kūną (17)

Karamelė / 2015-08-02 19:58 / Indrė Greizaitė („Lietuvos rytas“)

Adrenalinas, skaudūs kritimai, mėlynės. Tai grupės „Magnit“ lyderei Kristinai Ivanovai (27 m.) suteikia ne tik skausmo, bet ir džiaugsmo. Atlikėja daug dirba su grupe „Magnit“ bei nuosavoje grožio studijoje „Kristina“, tad visuomet atrodo puošni, pasitempusi ir moteriška. Tačiau kai tik randa laisvą minutę, K.Ivanova aukštakulnius pakeičia patogia avalyne ir virsta valiūkiška ekstremale.


  2. Ž. Grigaitis Palangoje: „Čia mūsų su Elle dienotvarkė skiriasi“ (114)

Karamelė / 2015-07-31 07:37 / Indrė Greizaitė („Lietuvos rytas“)

Lietuviška vasara Palangoje dažnai asocijuojasi su J.Basanavičiaus gatve, masiniais susibūrimais, nekokiu stiliaus pojūčiu, vakarėliais ir griausmingomis atostogomis, kai nesiruoši ilsėtis. Tačiau verslininkas Žilvinas Grigaitis (44 m.) įžvelgia tik gerąsias populiaraus kurorto savybes, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  3. Menininkę Eglę Veršininienę Provanse užbūrė levandų dvelksmas (4)

Karamelė / 2015-07-30 08:35 / Iveta Skliutaitė („Lietuvos rytas“)

Vos prieš kelias dienas iš nuostabaus grožio Prancūzijos regiono Provanso grįžusi kaunietė menininkė ir ebru meno puoselėtoja Eglė Veršininienė (31 m.) vėl planuoja kelionę į šią vietovę. Šįkart jos tikslas bus antikvariatai ir turgūs, kur netrūksta senove alsuojančių prancūziškų meno kūrinių, rankdarbių ir net ebru meno šedevrų.


  4. Oksana Pikul-Jasaitienė pasipasakojo apie motinystės džiaugsmus (84)

Karamelė / 2015-07-30 07:00 / Dovilė Lebrikaitė („Lietuvos rytas“)

„Emocijos – pačios geriausios“, – apie ilgai lauktus motinystės džiaugsmus kalbėjo atlikėja Oksana Pikul-Jasaitienė (31 m.). Prieš dvi savaites su krepšininku Simu Jasaičiu (33 m.) ji susilaukė pirmagimio Dominyko.


  5. Dariaus ir Gintarės Songailų šventę užgožė vestuvių planuotoja (392)

Karamelė / 2015-07-28 10:04 / Iveta Skliutaitė („Lietuvos rytas“)

Kaune, Pažaislio vienuolyne įsikūrusiame svetingumo komplekse „Monte Pacis“, praėjusio šeštadienio pavakare neseniai profesionalaus krepšininko karjerą baigęs Darius Songaila (37 m.) vedė mylimąją ir jųdviejų dvynių Herkaus bei Jorio motiną Gintarę Sabeckaitę (24 m.).


  6. Rūmų stilistai princą George'ą stengiasi paversti tėčio kopija (8)

Mano stilius / 2015-07-27 05:56 / „Lietuvos rytas“

Kembridžo kunigaikštienė Catherine jau vadinama stiliaus ikona, tad karališkosios šeimos stilistai itin stengiasi nenuleisti kartelės rengdami mažąjį princą George'ą.


  7. 77 metų Jane Fonda seksualų savo kūną tobulina metalo įtvarais (8)

TV antena / 2015-07-23 06:45 / lrytas.lt

Vos pakeisdavo šukuoseną – ir visos Holivudo įžymybės savo stilistų prašydavo sušukuoti taip pat. Jane Fonda (77 m.) ir dabar tebelaikoma mados deive, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“. Holivudo aktorė J.Fonda neseniai papuošė mados biblija laikomo žurnalo „W“ viršelį.


  8. Aktorė E. Malaškevičiūtė svarsto studijuoti „vyrišką“ profesiją (36)

Karamelė / 2015-07-22 16:23 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas“)

Serialo „Tobula kopija“ aktorė Evita Malaškevičiūtė (18 m.), žiūrovams puikiai atpažįstama dar iš „Nekviestos meilės“ laikų, per išleistuvių šventę jautėsi kaip mados dievaitė. Kūrėjo Raimundo Petreikio suknele pasipuošusi ir į dizainerio Liutauro Salasevičiaus grimo kėdę sėdusi abiturientė neslepia: „Jaučiausi tobulai!“


  9. Rūmų padauža princas George'as švenčia antrąjį gimtadienį (41)

Karamelė / 2015-07-22 06:03 / „Lietuvos rytas“

Dvi – tiek žvakučių ant torto liepos 22-ąją užpūs Jungtinės Karalystės princas George’as Alexanderis Louisas. Nors dar tik pradeda kalbėti, George’as jau yra vienas populiariausių berniukų pasaulyje, tad mergaitės gatvėse laiko plakatus su užrašais: „Vesk mane, George’ai!“


  10. Meilė vokiečiui verslininkei padovanojo mėgstamą darbą ir sėkmę (8)

Atvirai / 2015-07-20 10:55 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas“)

Gyvenimo dovana – taip Palangos restoraną „DeCuba“ vadina jo savininkė Loreta Levickytė-Dirks (51 m.). Prieš 15 metų atvykusi pasivaikščioti į kurortą ji nenujautė, kad apleistas pastatas centrinėje Palangos gatvėje vos per naktį virs jos būsimo restorano vizija. Ir ne bet kokio restorano – anuomet dar menkai išplėtotoje paslaugų sferoje jis tapo pirmuoju vakarietiško aptarnavimo ambasadoriumi Palangoje.


  11. Saulės voniomis Asta Valentaitė lepinasi saugodama šviesią odą (2)

Karamelė / 2015-07-18 06:18 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas“)

Pagaliau ir mūsų šalį pasiekė vasariški orai, viliojantys prie jūros ar ežero. Saulės nubučiuotas kūnas – tarsi vasaros simbolis, tačiau vieni ja mėgaujasi nuolat, kiti privengia. Stilistė Asta Valentaitė (34 m.) saule vasarą mėgaujasi atsargiai. Žinoma moteris itin rūpinasi savo šviesia oda, todėl net vasarą nesikepina paplūdimyje visą dieną, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  12. Gražuolė Goda Alijeva Azerbaidžane jautėsi lyg karalienė

Karamelė / 2015-07-16 19:45 / Iveta Skliutaitė („Lietuvos rytas“)

„Azerbaidžanas – turtingas, kontrastingas ir labai svetingas kraštas. Į jį būtinai sugrįšime“, – kelionės po įspūdinga gamta ir šiltais žmonėmis garsėjančią Kaukazo valstybę įspūdžiais dalijosi buvusi grupės „69 danguje“ narė Goda Alijeva (29 m.).


  13. Jauniausioms stileivoms neprilygsta net garsenybių vaikai

Mano stilius / 2015-07-15 07:20 / „Lietuvos rytas“

Stilingiausiomis pasaulyje mergaitėmis tituluojamų North West (2 m.) ir Harper Beckham (4 m.) stilistams reikėtų pasitempti. Jas jau pralenkė dvejų metukų Everleigh Soutas ir Ava Foley. O šios mergaitės net nėra garsenybių vaikai!


  14. Kaip pasidaryti pintinę iš laikraščio?

Pasidaryk pats / 2015-07-13 10:57 / lrytas.lt

Neįtikėtina, kiek daug įvairiausių daiktų galima prikelti antram gyvenimui ir panaudoti juos ne pagal buvusią paskirtį. Ar kada bandėte nupinti pintinę iš paprasčiausių laikraščių? Netrukus įsitikinsite, kad tai ne tik įmanoma, bet ir tikrai praktiška. Laidoje „Pats sau meistras“ išvysite dekoratyvinę pintinę, pagamintą iš žurnalo „Stilius“.


  15. Skaivai Jasevičiūtei deginimasis saulėje – laiko gaišimas

Karamelė / 2015-07-12 21:03 / lrytas.lt

Radijo ir televizijos laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė (33 m.) – buvusi klaipėdietė, bet net ir gyvendama uostamiestyje prie jūros ji per dienas negulinėdavo. Garsi moteris mieliau rinkdavosi statyti smėlio pilis prie pat vandens nei skrudintis saulėje, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  16. Inga Stumbrienė savo dukrai grožio svarbos nepabrėžia

Karamelė / 2015-07-10 18:31 / Rugilė Ereminaitė („Lietuvos rytas“)

Verslininkės Ingos Stumbrienės (31 m.) dukra Estela (8 m.) dažnai dalyvauja mados pristatymuose, įvairiuose talentų ir grožio konkuruose. Tačiau neseniai į dar vieną konkursą savo dukrą nuvedusi žinoma moteris sako esanti griežta mama ir grožio, kaip pagrindinės vertybės, savo dukrai neskiepija.


  17. Žvaigždžių savaitė: bučinys žirafai ir siaubas karuselėse

Karamelė / 2015-07-10 13:43 / lrytas.lt

Kas svarbaus, šmaikštaus ar netikėto per savaitę nutiko užsienio garsenybių gyvenime? „Stilius“ pateikia trumpą apžvalgą.


  18. Dizainerė pataria, kaip išsirinkti tinkamą rankinę

Mano stilius / 2015-07-10 13:24 / lrytas.lt

Julia Roberts kartą yra pasakiusi: „Moteris be rankinės – tai moteris be galvos“. Galbūt kiek per skambu, bet, iš tiesų, sunku paneigti. Šiuolaikinė moteris tikrai sunkiai įsivaizduotų savo kasdienybę be rankinės. Tendencijos ir stilius pasikeitė – tačiau svarbiausia išlieka tas pats. Tarkime didelė, talpi, visą gyvenimo „turtą“ galinti panešti rankinė-krepšys. Kokią gi pasirinkti, kad ši taptų tiek gatvės puošmena, tiek neatskiriama atributika keliaujant į paplūdimį?


  19. Simo Galdiko medaus mėnuo – su dukrele Tėja ir smagia kompanija

Karamelė / 2015-07-08 19:18 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas“)

Krepšininkas Simas Galdikas (28 m.) su savo mylimąja ir rugsėjį dvejų metukų gimtadienį švęsiančios dukrelės Tėjos motina Vaida Liaučyte (27 m.), pabaigęs sezoną Klaipėdos „Neptūno“ komandoje, susituokė Klaipėdoje o neseniai pora grįžo iš medaus mėnesio, kur didžiausias jų tikslas buvo ramus poilsis.


  20. JAV ir Meksikos pasienyje verda kova su narkotikų mafija

Rytai-Vakarai / 2015-07-08 15:46 / „Lietuvos rytas“ ir „Der Spiegel“ inf.

Meksikos ir JAV pasienis jau senokai apaugo legendomis apie narkotikų prekeivių žiaurumą. Jau ketvirtį amžiaus amerikietį be galo domina Meksika. Ne politika, o kultūra ir ekonomika, per sieną susiurbianti šimtus milijonų dolerių, uždirbamų iš narkotikų. Pastarieji, žinoma, iš tos pačios Meksikos iškeliauja į JAV.


Populiariausi per 24 val.