Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 407, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Tatuiruotės – geidžiamos vyrų puošmenos: N. Bieranco estetika (19)

Stiprioji lytis / 2015-02-27 08:53 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas“)

Amžinieji piešiniai ant kūno – tatuiruotės visada buvo laikomos vyriškumo simboliu. Jomis puošėsi ne tik indėnai ar žyniai, bet ir aristokratijos atstovai.


  2. A. Jagelavičiūtė ir K. Rimdžius irgi daro stiliaus klaidų (13)

Mano stilius / 2015-02-26 19:28 / Rugilė Ereminaitė („Lietuvos rytas“)

Populiariausi Lietuvos stilistai Agnė Jagelavičiūtė (34 m.) ir Kęstas Rimdžius (33 m.) – ne tik kolegos, bet ir geri bičiuliai. Vienas stiliaus klausimais negaili kritikos viešiems asmenims, kitas į viską žvelgia gerokai atlaidžiau. Baltasis ir juodasis kardinolai: kaip tikina Kęstas, tokie jie bus ir naujajame TV3 projekte „Aš – stilistas!“.


  3. Įsimylėjusi Lady Gaga nebesijaučia visų melžiama karve (9)

Atvirai / 2015-02-26 17:55 / „Lietuvos rytas“

Ekscentriškoji popmuzikos dievaitė Lady Gaga (28 m.) buvo įsitikinusi – ji ištekėjusi už savo vienatvės. Ir jautėsi lyg melžiama karvė, kuri naudinga tik tol, kol yra sveika. Bet dabar jos gyvenimas, apvirto aukštyn kojomis.


  4. R. Kulvinskytės ir jos mylimojo puošmenos – ištatuiruota meilė (9)

Stiprioji lytis / 2015-02-25 14:33 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas“)

Amžinieji piešiniai ant kūno – tatuiruotės visada buvo laikomos vyriškumo simboliu. Jomis puošėsi ne tik indėnai ar žyniai, bet ir aristokratijos atstovai.


  5. Niujorkas siūlo skęsti prabangoje

Mano stilius / 2015-02-24 19:22 / „Lietuvos rytas“

Tokios puošnios Niujorko mados savaitės pasaulis seniai neregėjo. Šimtai metrų šilko, nėrinių ir tūkstančiai karoliukų buvo sueikvota ne veltui. Gausybė mados žinovų liaupsių sulaukė 2015–2016 metų rudeniui ir žiemai kolekcijas pristatę dizaineriai. Aišku viena: šaltąjį sezoną nebus galima apsieiti be prabangių derinių, jaukių mezginių ir modernaus romantiško įvaizdžio.


  6. Virtuali realybė jau ranka pasiekiama. Beje, beveik nemokamai!

Stiprioji lytis / 2015-02-24 19:19 / Arnoldas Lukošius („Lietuvos rytas“)

Dar niekada virtuali realybė nebuvo taip priartėjusi prie tikrovės. Tai, kas anksčiau tebuvo fantastų vizija, sparčiai virsta kiekvienam smalsuoliui įperkamu žaislu. Sunku pasakyti, ar ateis ta niūri ateitis, kai užsidėję virtualios realybės akinius prie kompiuterių prijungti zombiai virtualiai puotaus, realybėje kimšdami šlapias pjuvenas, tačiau virtualų seksą, muštynes su zombiais ir sūpynes išbandyti jau galima.


  7. Tatuiruotės – geidžiamos vyrų puošmenos: R. Williamso įvaizdis

Stiprioji lytis / 2015-02-22 19:48 / lrytas.lt

Amžinieji piešiniai ant kūno – tatuiruotės visada buvo laikomos vyriškumo simboliu. Jomis puošėsi ne tik indėnai ar žyniai, bet ir aristokratijos atstovai.


  8. Tatuiruotės – geidžiamos vyrų puošmenos: Davido Beckhamo liga (11)

Stiprioji lytis / 2015-02-21 20:46 / „Lietuvos rytas“

Amžinieji piešiniai ant kūno – tatuiruotės visada buvo laikomos vyriškumo simboliu. Jomis puošėsi ne tik indėnai ar žyniai, bet ir aristokratijos atstovai.


  9. Tatuiruotės – geidžiamos vyrų puošmenos: Beissoul istorija (2)

Stiprioji lytis / 2015-02-20 21:05 / „Lietuvos rytas“

Amžinieji piešiniai ant kūno – tatuiruotės visada buvo laikomos vyriškumo simboliu. Jomis puošėsi ne tik indėnai ar žyniai, bet ir aristokratijos atstovai.


  10. Tatuiruotės – geidžiamos vyrų puošmenos: L.Salasevičiaus mintys (35)

Stiprioji lytis / 2015-02-19 10:17 / „Lietuvos rytas“

Amžinieji piešiniai ant kūno – tatuiruotės visada buvo laikomos vyriškumo simboliu. Jomis puošėsi ne tik indėnai ar žyniai, bet ir aristokratijos atstovai.


  11. Modelis J. Leonavičiūtė: „Nesikabinėju prie vedusių vyrų“ (135)

Atvirai / 2015-02-17 11:48 / Rugilė Ereminaitė („Lietuvos rytas“)

Maištininke save laikanti modelis Jolanta Leonavičiūtė (32 m.) įsitikinusi, kad bausti žmones už senas klaidas absurdiška. Įsitraukusi į populiarių televizijos projektų veiklą moteris vėliau turėjo nuryti ne vieną karčią ašarą. Į viešumą iškilo nemalonios jos asmeninio gyvenimo detalės, tačiau net tai nuo televizijos neatgrasė. Maža to, čia ji sutiko mylimąjį profesionalų šokėją Marių Gaižauską (22 m.).


  12. 10 paslapčių, padėsiančių išsirinkti gerą kostiumą (6)

Stiprioji lytis / 2015-02-17 06:37 / lrytas.lt

Geras kostiumas gali pakeisti gyvenimą – puikiai atrodydami labiau pasitikėsite savimi, o tai, kaip žinome, padeda kalnus nuversti. Tačiau kaip išsirinkti tinkamą kostiumą? Be abejonės, būtų geriausia pasisiūti kostiumą pas siuvėją. Taip galėsite išsirinkti tikrai kokybišką audinį. Maža to, siūlės, atlapų plotis ir forma, kišenių rūšys, pamušalas, skeltukas, sagos – visa tai bus priderinta jums.


  13. Iššūkis diplomato žmonai – savo namuose padaryti įspūdį karaliui (2)

Interjerai / 2015-02-12 10:58 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas“)

Lietuvos ambasadoriaus Švedijoje Eitvydo Bajarūno (51 m.) žmona Rita (50 m.) jau priprato gyventi ant lagaminų. Anksčiau aktyviai dirbusios moters netrikdo ir namų šeimininkės dalia. Juolab kad dabar ji turi išskirtinę užduotį. Juk pasirengti karalių priėmimui savo namuose ir pavaišinti juos tinkamais pietumis – užduotis ne iš paprastųjų.


  14. „Stilius“ kviečia laimėti susitikimą su populiariuoju E.Sheeranu

Muzika / 2015-02-10 12:16 / lrytas.lt

Jau šį sekmadienį, vasario 15-ąją, Vilniaus „Siemens“ arenoje koncertuos viena ryškiausių šių dienų popmuzikos žvaigždžių – pirmą sykį į Lietuvą atvykstantis Edas Sheeranas. Žurnalas „Stilius“ vienam portalo lrytas.lt skaitytojui ar skaitytojai suteiks galimybę ne tik nemokamai stebėti šį puikų koncertą, bet ir susitikti su vakaro žvaigžde.


  15. Garsenybės su šeimomis atsipalaidavimo ieško kalnuose

Kelionės ir pomėgiai / 2015-02-06 20:44 / lrytas.lt

„Kartą paragavęs negali sustoti“, – taip apie kalnus, į kuriuos vyksta slidinėti ar čiuožti snieglente, kalba žiemos sporto mėgėjai. Patyrę kalnuotų viršukalnių malonumus daugelis jų ten grįžta jau su savo vaikais – tėvai nori mažiesiems parodyti, kas yra jų jau spėti pamilti kalnai, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  16. Lrytas.lt „Stilius“ mokys gyventi stilingai

Karamelė / 2015-02-06 13:43 / stilius.lrytas.lt

Nuo šiol „Lietuvos ryto“ žurnalo „Stilius“ medžiagas lrytas.lt skaitytojai galės rasti vienoje vietoje. Naujame lrytas.lt bloke „Stilius“ pateiksime stiliaus patarimų, mados tendencijų apžvalgas, garsenybių gyvenimo vingius.


  17. Grupės ABBA muziejuje Stokholme Edvardo Žičkaus laukė išbandymas

Stiprioji lytis / 2015-02-04 06:19 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas“)

Kelioms dienoms į Švedijos sostinę Stokholmą nuvykęs laidos „Gyvenimas“ kūrėjas ir vedėjas Edvardas Žičkus (32 m.) noriai prisimena vieną įspūdingiausių ir linksmiausių nuotykių – viešnagę švedų grupės ABBA muziejuje. Vos 2013-ųjų gegužę duris atvėrusiame muziejuje vyras netikėtai tapo 5-uoju legendinės grupės nariu, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  18. Gražuolės pergalę „Mis Visatoje“ užtemdė tarptautinis skandalas

Atvirai / 2015-02-03 18:48 / lrytas.lt

Konkursas „Mis visata“ šiais metais pateikė puokštę nemalonių staigmenų – pradedant grožio karaliene tituluotos kolumbietės Paulinos Vegos (22m .) nušvilpimu, baigiant tarptautiniu skandalu dėl Libano ir Izraelio gražuolių. Vos tik „Mis visata 2013“ Gabriela Isler perdavė karūną Paulinai, salėje kilo triukšmas.


  19. Žurnalo „Stilius“ naujausio viršelio fotosesijos akimirkos

Žmonės / 2015-02-03 16:16 / lrytas.lt

Per šešerius metus dizainerei Eglei Žiemytei (30 m.) pavyko tai, apie ką tyliai svajoja daugybė kūrėjų: jos įkurtas prekių ženklas „D.Efect“ jau mėgstamas ir už Lietuvos ribų. Vasario pabaigoje pasaulį išvys du dizainerės kūdikiai: parduotuvėse pasirodys nauja kolekcija, o šeimą papildys antroji atžala, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“. Žurnalui Eglei fotosesiją surengė fotografas Paulius Zaborskis, makiažą darė Laura Kreivytė, o drabužius moteris susikūrė pati.


  20. Kūdikio laukianti Eglė Žiemytė: „Užtenka būti tiesiog geram“

Atvirai / 2015-02-03 09:57 / Goda Paškevičiūtė („Lietuvos rytas“)

Per šešerius metus dizainerei Eglei Žiemytei (30 m.) pavyko tai, apie ką tyliai svajoja daugybė kūrėjų: jos įkurtas prekių ženklas „D.Efect“ jau mėgstamas ir už Lietuvos ribų. Vasario pabaigoje pasaulį išvys du dizainerės kūdikiai: parduotuvėse pasirodys nauja kolekcija, o šeimą papildys antroji atžala.


Populiariausi per 24 val.