Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 502, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. L. Mondeikaitė su mylimuoju prieš vestuves tinginiavo Ispanijoje (56)

Karamelė / 2015-05-27 06:30 / Rugilė Ereminaitė („Lietuvos rytas“)

Pasikalbėjo, iškart nusipirko bilietus ir po keturių dienų išdūmė. Nieko neveikti – toks paprastas buvo dainininkės Liepos Mondeikaitės (25 m.) ir jos būsimo vyro Evaldo Norkevičiaus (28 m.) atostogų planas Ispanijos kurorte Marbeljoje.


  2. G. Žilinskas: „Neabejoju – vaikams bus smagu augti su manimi“ (8)

Stiprioji lytis / 2015-05-26 06:46 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas“)

Fotomenininko Gedimino Žilinsko (40 m.) gyvenimo aprašyme rastume daug įdomių faktų ir darbų. Tačiau jei kada nors jis sugalvotų dirbti nebe sau, o kitiems, CV jo greičiausiai niekas net nepaprašytų – vieno garsiausių Lietuvoje fotografų žurnalų viršeliai, mados fotosesijos ar reklamos projektai kalba patys.


  3. Dainininkas Arvydas Vilčinskas skiriasi su žmona Jurgita (235)

Atvirai / 2015-05-26 06:32 / lrytas.lt

„Kalbėti apie mirusius jausmus nelengva“, – sakė žurnalistė Jurgita Vilčinskienė (39 m.), pastaruosius šešerius metus koja kojon žengusi kartu su vienu garsiausių Sąjūdžio laikų dainių Arvydu Vilčinsku (57 m.). Jonavoje gyvenanti pora skiriasi.


  4. Algirdą ir Viliją Kaušpėdus užbūrė Iranas ir jo žmonės (32)

Karamelė / 2015-05-20 07:33 / Ramūnas Zilnys („Lietuvos rytas“)

„Mitas, kad Irane turistams nesaugu“, – šyptelėjo Algirdas Kaušpėdas (61 m.). Dvi savaites šioje šalyje su žmona Vilija (55 m.) viešėjęs grupės „Antis“ lyderis įsitikinęs, kad kada nors ten dar užsuks.


  5. Amerikiečio Jay Leno garaže – amą atimanti automobilių kolekcija (4)

Stiprioji lytis / 2015-05-19 19:21 / „Lietuvos rytas“

„Mažos mašinėlės man labai patinka, aš norėčiau būti joms už šeimininką“, – šios vaikiškos dainelės amerikietis Jay Leno (65 m.) greičiausiai nežino. Juolab kad ją turbūt ir būtų dainavęs tik vaikystėje, kol jo klasikinių automobilių kolekcija dar nebuvo viena įspūdingiausių pasaulyje.


  6. V. Skaisgirė: „Nieko blogo pripažinti, kad esi tokia kaip visi“ (26)

Karamelė / 2015-05-19 16:14 / Rugilė Ereminaitė („Lietuvos rytas“)

„Mano mama sako, kad aš kai kada savo aštrumu ir kandumu bandau kažką maskuoti viduje. Galbūt tą silpnumą ir trapumą. Nėra nieko blogo pripažinti, kad esi tokia kaip ir visi žmonės“, – atvirai sako viešųjų ryšių specialistė Vaida Skaisgirė (24 m.). O ji juk viena iš tų moterų, kurios gyvenime sukasi kaip bitutės.


  7. „Billboard“ apdovanojimų stilius: grožybės lipo lauk iš suknelių (14)

Mano stilius / 2015-05-18 08:56 / lrytas.lt

Sekmadienį Las Vegaso „MGM Grand Garden“ arenoje įvykę prestižiniai „Billboard“ muzikos apdovanojimai tapo tikrų tikriausiu podiumu giliais skeltukais ir provokuojančiomis iškirptėmis aplinkinių dėmesį traukusioms žvaigždėms.


  8. G. Dauguvietytė: „Reikia ne kariauti, o gyventi!“ (I dalis) (123)

Aktualijos / 2015-05-16 15:21 / Rasa Karmazaitė („Lietuvos rytas“)

Ji pažino gyvenimą svetur, ištvėrė karą, penkis valiutų virsmus, skyrybas. Režisierė, aktorė Galina Dauguvietytė drąsiai kalba ir apie testamentą, ir apie karo baimės kurstymą: „Aš pasiruošusi išeiti, bet jūs turite mėgautis gyvenimu, o ne bijoti karo!“ Įsiprašyti į erdvius G.Dauguvietytės namus Vilniuje ant Tauro kalno nėra paprasta. 88 metų menininkė savo keturių kambarių bute jau nerengia triukšmingų vakarėlių, vengia varginančių svečių viešnagių.


  9. Cepelinai manekenei Solveigai Mykolaitytei – didžiausia šventė (2)

Karamelė / 2015-05-15 10:03 / Rugilė Ereminaitė („Lietuvos rytas“)

Niujorke įsikūrusi, tačiau nuolat po pasaulį keliaujanti manekenė Solveiga Mykolaitytė (29 m.) puikiai žino, ką reiškia, tiksliau, kiek kainuoja išlaikyti tobulas kūno linijas. „Nuolat esant tarp modelių tenka prisiklausyti įvairiausių istorijų, kartais netgi absurdiškų ir liūdnų“, – sakė Solveiga. Kokiais būdais norimų rezultatų siekia ji pati?


  10. Jaunasis Dubajaus šeichas – tarsi rytietiškų pasakų herojus (6)

Stiprioji lytis / 2015-05-14 19:44 / lrytas.lt

Protingos, išraiškingos akys, švelnūs veido bruožai, svajingas žvilgsnis. Nuostabus Rytų šalies princas, nužengęs iš „Tūkstančio ir vienos nakties“ pasakų. Šeichas Hamdanas bin Mohammadas bin Rashidas Al-Mak-toumas (32 m.) žavus, nepaprastai turtingas ir labai populiarus. Tai tas žmogus, kuris perims Dubajaus emyrato valdymą.


  11. Holivudo mergišiaus J. Nicholsono asmenybė lyg chameleonas

Psichologija / 2015-05-13 10:08 / lrytas.lt

Dažnai stebimės – fiziškai tobulas kūnas ir išpuoselėta apranga, tačiau žmogus netraukia, tarsi būtų marmurinė statula. Būna ir priešingai – išvaizda tragiška, tačiau veido išraiška, žvilgsnis traukia lyg magnetas. Apie tai rašė žurnalas „Stilius“.


  12. Elena Puidokaitė-Atlanta sielą gydėsi Ibisoje

Karamelė / 2015-05-12 14:54 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas“)

„Dabar esu labai laiminga moteris! Tikrai kur kas laimingesnė nei buvau prieš kelias savaites. Mokėjau branginti ir saugoti savo problemas, kaupti jas kaip didžiausius deimantus ant kaklo. Dabar mokausi jas nusimesti ir jaučiuosi kur kas lengvesnė“, – džiaugėsi iš atostogų sielai neseniai grįžusi Elena Puidokaitė-Atlanta (34 m.).


  13. Dominykas Butvilas: „Lenktynininkų moterys turi būti stiprios“

Stiprioji lytis / 2015-05-11 06:41 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas“)

Lenktynininko Dominyko Butvilo (26 m.) kasdienybė kitokia nei daugelio kitų žmonių. Tačiau iki pietų jis nesivarto lovoje – sustyguotas laikas jam svarbu nuo vaikystės. Su pasaulio geriausiais svajojantis važiuoti ralio lenktynininkas šiandien džiaugiasi ne tik puikiu ralio sezonu, bet ir šalia esančia supratinga mergina, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  14. K. Krysko-Skambinė ir G. Gurevičiūtė Amsterdame šėlo gėlėse

Karamelė / 2015-05-06 21:24 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas“)

Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė (33 m.) kaskart sugalvoja įdomių idėjų savo kolekcijų fotosesijoms. Pernai su visa komanda bėgusi nuo pareigūnų Romoje, mat fotografavo neleistinoje vietoje, šiemet savo fėjų suknioms ji pasirinko Amsterdamą.


  15. Dainininkė N. Šiaudikytė ir jos motina – panašios lyg seserys

Atvirai / 2015-05-05 09:51 / Iveta Skliutaitė („Lietuvos rytas“)

45-erių verslininkė Valdonė Šiaudikienė nesistebi pavadinta grupės „Naujos pupytės“ narės Neringos Šiaudikytės (24 m.) seserimi. Aukštas, lieknas šviesiaplaukes motiną ir dukterį sieja itin stiprus ryšys. Jos bendrauja lyg geriausios draugės, kartu sukasi versle ir viena kitą palaiko sunkiausiose gyvenimo situacijose.


  16. Erikos Purauskytės skysčių dieta – noras jaustis lengvesnei

Karamelė / 2015-05-01 18:48 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas“)

Režisierė ir renginių organizatorė Erika Purauskytė (34 m.) dietos ėmė laikytis ne tam, kad numestų 5 priaugtus kilogramus, – tiesa, šis šalutinis dietos poveikis jai patiktų! Ji norėtų jaustis lengva ir neapsunkinti organizmo. Vien skysčius gerianti moteris įsitikinusi – organizmas gauna visų medžiagų, kurių jam reikia, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  17. Druskininkų merą su gimtadieniu sveikino ir naujoji jo meilė

Karamelė / 2015-04-29 06:43 / lrytas.lt

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas praėjusį penktadienį bičiulius pakvietė į „Snow areną“, tačiau šį kartą ne slidinėti, o švęsti. R.Malinauskas šalia slidinėjimo trasų esančiame restorane minėjo 50-ąjį savo jubiliejų.


  18. N. Narmontaitei vyras įteikė nepamirštamą gimtadienio dovaną

Karamelė / 2015-04-28 21:53 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas“)

Aktorė Nijolė Narmontaitė ir šiais metais pratęsė tradiciją su vyru Pauliumi Kovu (50 m.) gimtadienius švęsti svetur. Tad 56-ąją savo gimimo dieną ji džiaugiasi sutikusi „gaudydama orą“ – ant Tenegijos vulkano viršūnės, maloniai pavargusi nuo kopimo ir laiminga, kad iš ugnikalnių pasisėmė kunkuliuojančios energijos.


  19. Šiuolaikinių lauko baldų kolekcijos gali papuošti ir interjerą

Galerija / 2015-04-28 10:22 / „Lietuvos rytas“

Pavėsinės, terasos, balkonai – atšilus orams į juos persikelia gyvenimas. Ir jie prisirpsta spalvų. O ypač šiemet, kai baldų dizaineriai pasiūlė tokių skanių spalvų – ledų su juodaisiais serbentais, aviečių ar agrastų.


  20. Dainininkė į savo naujus namus interjero dizainerio neįsileido

Interjerai / 2015-04-27 13:56 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas“)

Užmiesčio ramybė, gamtos apsuptis ir vilnijančios Gilušio ežero bangos – tokį vaizdą kasryt gerdama kavą pro didžiulius naujų savo namų langus mato dainininkė Evelina Sašenko (27 m.). Apžiūrėjusi daugybę parduodamų butų tik atvykusi į šį mergina suprato, koks jausmas aplanko pagaliau atradus savo namus


Populiariausi per 24 val.