Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 329, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Oksanai Zlatkovaitei akmuo padėjo atrasti save ir sukurti verslą (30)

Žmonės / 2014-11-24 14:01 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas")

Visiems, kurie pliurpė, kad žinomo futbolininko mylimosios darbas – tik būti gražiai, šiandien Oksana Zlatkovaitė (31 m.) turi atsakymą: akmenys jai padėjo atrasti save, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“. Su mylimuoju Lietuvoje gyvenanti moteris džiaugiasi – baigėsi nuolatinės kelionės ir idėja kurti stilingus rankų darbo papuošalus pagaliau virsta verslu.


  2. Karjerą baigusi Edita Daniūtė šokių batelius keis į fortepijoną (20)

Žmonės / 2014-11-23 12:22 / Rugilė Ereminaitė („Lietuvos rytas“)

Praėjusią savaitę iš pasaulio klasikinių šokių čempionato Kinijoje parsivežusi aukso medalį Edita Daniūtė (35 m.) jaučiasi laiminga – juk auksas gali suteikti tik pačių geriausių emocijų. Tačiau karjerą baigianti šokėja neslepia jau pavargusi. Metas pailsėti ir skirti daugiau laiko savo septynmetei dukteriai Evitai.


  3. Susipažinkite – naujos „Stiliaus“ žvaigždės (2)

Žmonės / 2014-11-19 13:01 / lrytas.lt

„Tapk „Stiliaus“ žvaigžde!“ – tokiu šūkiu mūsų žurnalas ragino skaitytojus likti su mumis ir kitais – 2015 metais. Mėnesį trukusi akcija ragino prenumeruoti žurnalą „Stilius“ ateinantiems metams, o iš prenumeratorių, užsisakiusių žurnalą visiems 2015-iesiems, burtais išrinkome net penkiasdešimt laimingųjų, kurie dalyvaus profesionaliose mūsų komandos surengtose fotosesijose.


  4. Ko prancūzėms pavydi stulbinančio grožio aktorė Natalie Portman? (4)

Užsienio žvaigždės / 2014-11-19 11:03 / „Lietuvos rytas“

Visuomet užsiėmusi, beprotiškai smalsi ir lydima sėkmės – taip save apibūdina viena gražiausių Holivudo aktorių, Harvardo universiteto pirmūnė ir mados namų „Christian Dior“ reklaminis veidas Natalie Portman (33 m.). Tačiau kai ko ji vis dėlto pavydi prancūzėms, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  5. Turkas su šeima džiaugiasi gyvenimu Lietuvoje (47)

Žmonės / 2014-11-18 15:17 / Rugilė Ereminaitė („Lietuvos rytas“)

Juodu kilę iš šalies, kur stiprus šeimos kultas, tačiau yra laimingi, kad jų pirmagimė auga Vilniuje. Prieš porą metų čia dirbti atvykęs turkas oro linijų „Turkish Airlines“ vadovas Lietuvoje Hasanas Serkanas Binyaras (36 m.) su žmona Burcu Aslan (35 m.) šalį iškart įsimylėjo.


  6. Oscaras de la Renta: dizaineris, dievinęs moteris ir madą (4)

Stilius ir grožis / 2014-11-18 10:22 / „Lietuvos rytas“

50 metų trukusi stulbinama karjera, net 123 mln. svarų sterlingų vertės mados imperija ir galybė prašmatnių, elegancija ir moteriškumu dvelkiančių kolekcijų – tokie yra šviesaus atminimo dizainerio Oscaro de la Rentos nuopelnai mados pasauliui, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  7. Gražuolės titulas Vaidai Kursevičienei JAV neatvėrė jokių durų (137)

Žmonės / 2014-11-17 13:14 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas")

2010-aisiais žurnalo „Stilius“ viršelį teisininkė Vaida Kursevičienė, netrukus švęsianti 35-ąjį gimtadienį, papuošė pelniusi „Misis Lietuva 2010“ titulą. Tačiau laimėjimas grožio konkurse jai tikrai nepadeda įsitvirtinti Jungtinėse Amerikos Valstijose, į kurias gražuolė persikraustė su visa šeima, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  8. Kristina Kaikarienė: „Botoksas – joks priešas“ (157)

Žmonės / 2014-11-16 17:30 / Iveta Skliutaitė („Lietuvos rytas")

Lygi oda, žvilgantys plaukai, puiki figūra. Dėl jaunatviškos išvaizdos po poros mėnesių 50 metų jubiliejų švęsianti renginių organizatorė Kristina Kaikarienė dažnai sulaukia pavydžių žvilgsnių. Moteris atvira – jos jaunystės receptą papildo ir botoksas. Kaunietei sustabdyti laiką padeda suderinta mityba, dideliais kiekiais geriamas vanduo, tinkamai parinktos kosmetikos priemonės ir masažas.


  9. Gražuolę Heidi Klum pasmerkė tėvynainiai (1)

Užsienio žvaigždės / 2014-11-14 13:15 / („Lietuvos rytas“)

Žvelgiant į socialiniuose tinkluose įkeltas vokietės Heidi Klum (41 m.) nuotraukas reikėtų džiaugtis, kad ji tokia laiminga, įsimylėjusi, seksuali ir populiari. Bet pastaruoju metu topmodelis daugiausia sulaukia piktdžiugiškų, nedraugiškų atsiliepimų, pavydo.


  10. Stilisto Roberto Danilevičiaus kelią į sėkmę lydėjo nuopoliai (26)

Žmonės / 2014-11-12 13:17 / Rugilė Ereminaitė („Lietuvos rytas“)

Išvardyti, ko gyvenime dar nebandė, tikriausiai jam būtų paprasčiau, nei įvardyti visas išmėgintas veiklas. Globėjų šeimoje užaugęs ir dideles gyvenimo negandas išgyvenęs žinomas plaukų stilistas Robertas Danilevičius (31 m.) ilgai ieškojo savęs. Tačiau šiandien jis švyti: džiaugiasi meile, sėkme, nauju verslu.


  11. Žilvinas Grigaitis: „Deimantus galėjau paliesti ir aš“ (105)

Žmonės / 2014-11-12 08:15 / „Lietuvos rytas“

Žirgų sporto ir prabangių vakarėlių mėgėjų lapkričio pradžia itin užimta. Mat Australijoje, Melburne, tuo metu vyksta žirgų lenktynės „Melbourne Cup Carnival“, apgaubtos aukštuomenės dėmesio ir deimantų spindesio.


  12. Maskvoje viešėjusią gražuolę P. Belousovą sužavėjo miesto didybė (54)

Kelionės ir pomėgiai / 2014-11-11 15:12 / Dovilė Lebrikaitė („Lietuvos rytas“)

Grožio konkurso „Mis Lietuva 2014“ vicemis Patricija Belousova (19 m.) įsitikinusi: Lietuva – puikių šokėjų kraštas. Geriausias to įrodymas – Pasaulio šokių sporto federacijos konkurse Maskvoje pasiekti rezultatai. Net trys lietuvių poros užėmė prizines vietas. Patricija su mylimuoju Tomu Fainšilu pelnė 21-ąją vietą iš 250-ies. Vis dėlto mergina nosies nenukabina – didžiausi laimėjimai jų dar tik laukia.


  13. Kelionėje po Rytų šalis Dainos Bosas laukė netikėti išbandymai (40)

Kelionės ir pomėgiai / 2014-11-10 19:46 / Liuminata Mickutė („Lietuvos rytas“)

„Tai vieną kartą pamatyti reikia“, – sakė iš kelionės po Tibetą, Nepalą ir Butaną grįžusi verslininkė Daina Bosas (43 m.). Po intensyvių trijų savaičių moteris grįžo pavargusi, skaudančiomis kojomis, bet sujaudinta iki širdies gelmių, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  14. Naujas Aistės Guogienės gyvenimo etapas – gamtos prieglobstyje (13)

Žmonės / 2014-11-10 08:10 / Rugilė Ereminaitė („Lietuvos rytas“)

Rugsėjį Briuselyje įsikūrę Aistė (33 m.) ir Antanas Guogos (40 m.) pamažu apsipranta su kiek pasikeitusiu gyvenimu ir nauja aplinka. Kūdikio besilaukianti pora gyvena ir maloniais įkurtuvių rūpesčiais, kurių – per akis. Kol Antanas įgauna pagreitį eidamas naujas pareigas, Aistė laiko visus keturis namų kampus.


  15. Žvaigždžių grožio paslaptys - nuo sporto iki violetinės dietos

Stilius ir grožis / 2014-11-08 14:28 / „Lietuvos rytas“

Grožis – tai ir sveikata. Galima pridurti – dar ir geležinė valia. Kad ir kiek įtarinėtumėte garsias moteris, kad jos turi stebuklingų padėjėjų, padedančių tapti gražioms ir lieknoms, iš tiesų viskas daug paprasčiau: judėjimas ir tinkamas maitinimasis. Turėtų įkvėpti.


  16. Milijonierius Ugnius Kiguolis: „Šeimos turi norėti du žmonės“

Žmonės / 2014-11-06 19:13 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas")

Verslininkas Ugnius Kiguolis (35 m.) neslepia, kad jis – ugninis nutrūktgalvis. Gal dėl to šiandien viena jo aistrų – neseniai įsigytas „Ferrari“ automobilis, mat juo važiuojant juntamas greitis, riaumojimas ir adrenalinas. „Vieni į vaikystės svajones subrendę numoja ranka, o aš stengiuosi jas įgyvendinti“, – šypsojosi neseniai su žmona Jurgita (32 m.) skirtingais keliais pasukęs milijonierius, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  17. Dėl tobulo įvaizdžio Džordanai Butkutei – nemigos naktys

Žmonės / 2014-11-05 12:54 / Laura Bulvydė („Lietuvos rytas")

Ugninga, liepsnojanti, pakilusi iš pelenų ir šviečianti taip ryškiai, kaip didžiausia žvaigždė. Tokia Džordana Butkutė (46 m.) pirmuosiuose savo turo „Nesudeginta ant laužo“ koncertuose Klaipėdoje ir Vilniuje vertė gerbėjų širdis apsalti ne tik nuo muzikos ir scenos didybės, bet ir savo įspūdingu įvaizdžiu, dėl kurio teko nemiegoti ne vieną naktį, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


  18. I.Starošaitė:„Jei myli, palaikai net ir beprotiškuose dalykuose“

Žmonės / 2014-11-05 10:36 / Dovilė Lebrikaitė („Lietuvos rytas“)

„Visi draugai sakė, kad išprotėjome“, – juokėsi dainininkai Irena Starošaitė (45 m.) ir Žilvinas Žvagulis (49 m.), netrukus debiutuosiantys realybės šou „Žvagulio klanas“. Lietuvoje analogo neturintis dokumentinės realybės šou nuves į Žilvino bei Irenos koncertų užkulisius, į pramogų pasaulio vakarėlius.


  19. Michaelas Douglasas: nuo nusikaltėlio iki pasaulinės žvaigždės

Užsienio žvaigždės / 2014-11-04 12:29 / Ona Kacėnaitė („Lietuvos rytas“)

Didžiajame ekrane ir gyvenime galvą dėl jo buvo pametusios aktorės Kathleen Turner, Glenn Close, Sharon Stone. Tačiau net ir 70-ąjį gimtadienį atšventęs Michaelas Douglasas populiarumo neprarado. Kur slypi aktoriaus sėkmės paslaptis?


  20. Nematoma princesės Dianos pusė: įniršis, grasinimai ir depresija

Užsienio žvaigždės / 2014-11-03 17:20 / „Lietuvos rytas“

Ji buvo viena žymiausių XX amžiaus pabaigos moterų. Širdžių Karalienė, pelniusi amžiną visuomenės palankumą. Iš pažiūros – mylinti motina, nepriekaištinga žmona ir nuostabi sąjungininkė. Tačiau naujausios išpažintys byloja, kad atjautos ir kilnumo simboliu tapusi Velso princesė Diana turėjo ir kitą, nuo visuomenės akių skrupulingai slepiamą, tamsiąją pusę. Tą, kuri sugriovė jos šeimą, negailestingai į šipulius skaldė mažųjų princų širdis ir dėl kurios ji buvo pasmerkta gėdingai pražūčiai, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


Populiariausi per 24 val.