Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 210, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Karalienės apdovanotos lietuvės papuošalai domina kolekcininkus

Stilius ir grožis / 2014-12-05 15:09 / lrytas.lt

Papuošusi kelias pasaulio garsenybes, gintarais siuvinėjusi suvenyrą Anglijos karalienei Elžbietai II, ukmergiškė papuošalų dizainerė Vilija Šabunkaitė-Poškienė teigia, kad jai įmantrių butikų nereikia, o jos papuošalais gali puoštis ne tik garsenybės.


  2. Alos Pugačiovos namų interjeras gniaužia kvapą

Interjerai / 2014-11-24 15:31 / lrytas.lt

Legendinės Rusijos dainininkės Alos Pugačiovos gyvenimas visiškai pasikeitė. Prieš penkerius metus paskelbusi, kad baigia savo aktyvių gastrolių veiklą, moteris susitelkė į savo vaikus ir namus. Ten dabar bėga visas šios Rusijos garsenybės gyvenimas. O namai, kuriuose ji gyvena su savo jaunesniu vyru Maksimu Galkinu, jai tapo tikra atgaiva po ilgų metų Rusijos ir pasaulio scenose.


  3. 60-metį švenčiantis B. Moisejevas tebesijaučia kaip jaunuolis

Muzika / 2014-11-21 11:05 / lrytas.lt

Jau gruodžio 16 ir 17 dienomis šalies publikai koncertuosianti Rusijos žvaigždė Borisas Moisejevas žada siautulingą šou. Šiais metais šešiasdešimtmetį švenčiantis atlikėjas tikina besijaučiantis aistringu jaunuoliu. Tai patvirtina išskirtinis atlikėjo rūpestis savo išvaizda ir stiliumi.


  4. D. Bilevičiūtė po motinos laidotuvių skubėjo linksminti žiūrovų

TV antena / 2014-11-10 08:08 / Erika Zabulėnienė („TV antena“)

Net storas grimo sluoksnis negalėjo paslėpti nuo ašarų pabrinkusio veido – praėjusią savaitę dainininkė Daina Bilevičiūtė (50 m.) privalėjo šėlioti BTV laidoje „Muzikinė kaukė“, nors širdį plėšė nepakeliamas skausmas. Virpančiu iš jaudulio balsu dainininkė dėliojo spalio 28-osios dienotvarkę: „Ryte – bažnyčia, po pietų – laidotuvės, vakare – dainos.


  5. Vėžį išsigydžiusi V. Jasukaitytė: „Vaistus atradau per stebuklą“

TV antena / 2014-11-06 17:07 / lrytas.lt

Kaip gyventi, kad nesusirgtum vėžiu, ir ką daryti, jei vis dėlto šia liga susirgai? Ką daryti išgirdus vėžio diagnozę – kreiptis į tradicinės medicinos atstovus ar pasikliauti žolininkais ir netradicine medicina? Į šiuos klausimus atsakymų ieškos TV3 laidos „Ginčas be taisyklių“ dalyviai.


  6. Rusijos primadoną A. Pugačiovą scena gydo, o vaikai – jaunina

Šeima / 2014-11-04 11:25 / „Lietuvos rytas“

Legendinė Rusijos dainininkė Ala Pugačiova (65 m.) beveik visą savo laiką skiria vaikams. Namie – vienų metų dvyniams Lisai ir Hariui, o už jų ribų – Maskvoje jos pačios įkurtos vaikų kūrybinio ugdymo mokyklos „Future Star“ mokiniams. Rusijos žvaigždės A.Pugačiovos gyvenimas visiškai pasikeitė. Prieš penkerius metus ji pareiškė, jog baigia savo aktyvių gastrolių veiklą.


  7. Dainos Bilevičiūtės apvalumai tapo privalumais

TV antena / 2014-11-02 13:44 / lrytas.lt

Dėl apkūnumo kritikos neretai sulaukianti dainininkė Daina Bilevičiūtė (50 m.) dalyvauja televizijos projekte, kuriame jos formos tapo pranašumu. Sėkmė D.Bilevičiūtę aplankė BTV laidoje „Muzikinė kaukė“, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“. Joje solistei taip įtaigiai pavyko persikūnyti į rusų popmuzikos primadoną Alą Pugačiovą, kad net sulaukė laidos vedėjo Algio Ramanausko pagyrų ir puokštės gėlių.


  8. Rusijos turtuolių pinigines papurtys nemenki mokesčiai

Rinkos pulsas / 2014-11-02 10:25 / Aleksandras Procenka („Lietuvos rytas“)

Lietuvos politikai niekaip neapsisprendžia dėl visuotinio nekilnojamojo turto mokesčio. Užtat Rusija mus aplenkė: šios šalies gyventojai turės mokėti. Kai kurie – ne taip ir mažai.


  9. Radžio gerbėja Raisa Šarkienė ieško jau aštunto vyro

Šeima / 2014-10-18 17:39 / Rūta Peršonytė

Vyrai turėtų žinoti, kad su ryškiaspalve barmene ir aistringa atlikėjo Radžio gerbėja Raisa Šarkiene (58 m.) neverta pyktis, nes vėliau gali skaudžiai atsirūgti. „Jei žmogus su manimi blogai elgiasi, anksčiau ar vėliau turės problemų. Tie, kurie mane kaip nors nuskriaudė, arba nuskurdę, arba sėdi kalėjime, arba net yra mirę“, – kalbėjo moteris, kurios įžvalgomis ir burtais tiki net čigonai. Visi septyni buvę Raisos vyrai jau mirę, tačiau moteris tiki, kad jos gyvenimo kelyje atsiras patikimas aštuntas, kuriam likimas atseikės ilgą gyvenimą.


  10. Daina Bilevičiūtė virto Ala Pugačiova

TV antena / 2014-10-16 15:39 / lrytas.lt

BTV „Muzikinės kaukės” vedėjas Algis Ramanauskas už puikų pasirodymą Dainai Bilevičiūtei įteikė puokštę gėlių. Dar ruošiantis filmavimui A.Ramanauskas juokais prasitarė: „Jei tau, Daina, pavyks mane nustebinti Alos Pugačiovos įkūnijimu, aš įteiksiu tau puokštę gėlių.”


  11. Pasaulio garsenybių kūdikiai iš svetimų įsčių

Šeima / 2014-09-07 16:35 / lrytas.lt

Surogatinės motinos paslaugomis pasinaudojo ne viena įžymybė. Kai kurioms poroms tai buvo vienintelė galimybė susilaukti biologinio vaiko, kitos įžymybės tiesiog nenorėjo atitrūkti nuo darbų ar gadinti figūros. „Oskaro“ laureatės australų aktorės Nicole Kidman (47 m.) ir jos vyro kantri muzikos žvaigždės Keitho Urbano (46 m.) jaunėlę Faith išnešiojo ir pagimdė surogatinė motina. Vyresniąją jos sesutę Sunday Rose pagimdė pati N.Kidman.


  12. Užsienio įžymybių laiškai padėjo lietuvei įveikti gyvenimo krizę

Išklausykite / 2014-08-29 17:49 / Ema

„Ir vėl rašai?“ – pravėręs duris pasišaipė iš manęs vyras. „Rašau, ir kas? Gi niekam netrukdau!“ „Geriau eik televizorių pažiūrėk. Vistiek iš tavo rašymo nėra jokios naudos.“


  13. Ela Tatarinova: „Jūrmaloje grožis užgožė politiką“

Žmonės / 2014-07-30 08:00 / lrytas.lt

Didžiulio susidomėjimo ir dviprasmiškų vertinimų sulaukęs Latvijos muzikos festivalis „Novaja volna“ dizainerei Elai Tatarinovai padovanojo daugybę naudingų pažinčių. Mat Jūrmaloje prieš festivalį ji atidarė savo mados namų „Femmes Fatales“ saloną. Mat būtent garsiajame Latvijos kurorte susirenka daug jos draugų, pažįstamų, o muzikos festivalis sutraukia svečių iš įvairiausių šalių.


  14. Monika Linkytė: „Skaudu, kai esu vadinama Lietuvos prieše“

Muzika / 2014-07-29 11:06 / Ramūnas Zilnys

Sveikinti ar smerkti? Monikos Linkytės pasirodymas festivalyje „Novaja volna“ Jūrmaloje sulaukė radikaliai skirtingų vertinimų. Pati atlikėja sako kiek nuliūdusi dėl skaudžių komentarų. Latvijos kurorte rengiamas festivalis yra pelnytai vadinamas rusiško popso bastionu. Čia vykstantis tarptautinis vokalistų konkursas - festivalio dalis.


  15. M. Linkytė Jūrmaloje pelnė solidžią A. Pugačiovos premiją

Muzika / 2014-07-28 18:30 / Ramūnas Zilnys

Sekmadienio vakarą Jūrmaloje – oficialus muzikos festivalio ir dainininkų konkurso „Novaja volna“ finišas. Jame Lietuvai atstovavusi atlikėja Monika Linkytė sulaukė staigmenos – dainininkei savo vardo prizą ir 20 tūkst. eurų premiją skyrė bene žymiausia Rusijos estrados žvaigždė Ala Pugačiova.


  16. Per anšlaginį koncertą Jazzu nustebino maloni mylimojo staigmena

Muzika / 2014-07-25 14:51 / Ramūnas Zilnys

Koks bus kitas Leono Somovo ir Justės Arlauskaitės-Jazzu žingsnis? Į didžiausias Lietuvos arenas? Tokių kalbų tikrai pasigirs po ketvirtadienio vakarą, kai į dueto koncertą susirinko pilnas Trakų pilies kiemas.


  17. Festivalio „Novaja volna“ skandalas įgauna pagreitį

Muzika / 2014-07-25 07:53 / lrytas.lt

Antradienį prasidėjęs tarptautinis muzikos konkursas „Novaja volna“ – apipintas skandalais. Latvijos užsienio reikalų ministerijai paskelbus šalyje nepageidaujamų asmenų sąrašus, tarp atstumtųjų liko ir renginyje turėjusios pasirodyti Rusijos estrados žvaigždės. Dėl kategoriško Vladimiro Putino politikos palaikymo paskutinę minutę į festivalį buvo uždrausta atvykti atlikėjai Valerijai, Olegui Gazmanovui ir Josifui Kobzonui.


  18. Festivalyje „Novaja volna“ – Rusijos estrados grietinėlė

Užsienio žvaigždės / 2014-07-23 20:50 / lrytas.lt

Į antradienį prasidėjusį Jūrmaloje vykstantį tarptautinį muzikos konkursą „Novaja volna“ („Naujoji banga“), rodos, sugūžėjo visa Rusijos estrados grietinėlė. 6 dienas vykstančiame renginyje, kuriame šiemet pasirodys ir lietuvaitė Monika Linkytė, neabejotinai dominuoja Rusijos pramogų pasaulio elitas.


  19. M. Linkytei Jūrmaloje – pasiūlymas puoštis Rusijos vėliava

Muzika / 2014-07-23 13:53 / Ramūnas Zilnys

Ar Monikai Linkytei nebūtų verta pasitraukti iš Jūrmaloje vykstančio dainų konkurso? Tokie raginimai Lietuvos dainininkei jau skamba internete. Šią savaitę Latvijos pajūryje rengiamas konkursas „Novaja volna“ („Naujoji banga“) pakvipo skandalu. Gerai žinoma, kad Rusijoje televizijos transliuojamas ir toje šalyje daug gerbėjų turintis konkursas Jūrmalą kasmet paverčia rusiškos popkultūros lizdu.


  20. A. Makarevičius: „Tėvynę myli tuomet, kai yra už ką mylėti“

Scena / 2014-07-22 13:09 / Olegas Kordiukovas (LRT )

Dėl dabartinės padėties Rusijoje kaltas ne tiek prezidentas Vladimiras Putinas, kiek jį vadovu pasirinkusi visuomenė, mano garsus Rusijos roko muzikantas, kompozitorius, poetas ir V.Putino politikos kritikas Andrejus Makarevičius. Legendinės Rusijos grupės „Mašina vremeni“ („Laiko mašina“) lyderis, pakviestas Virgio Stakėno, Lietuvoje dalyvavo bardų dainų festivalyje „Akacijų alėja“.


Populiariausi per 24 val.