Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 227, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Rusijos propagandistas Baltijos šalims: „Kas jus taip gąsdina?“

Rytai-Vakarai / 2015-07-20 21:42 / lrytas.lt

Kodėl Rusijai nereikia laukti baltų meilės? Ar verta priimti pabėgėlius? Kodėl Krymo paėmimas neteisėtas, bet kitaip neįmanoma? Kodėl nereikia bijoti homoseksualų? Į šiuos klausimus atsakinėjo garsus sovietmečio propagandistas Vladimiras Pozneris, kuris dabar nevengia kritikuoti Kremliaus. Jo mintys, išsakytos susirinkusiems Jūrmaloje buvo paskelbtos jo oficialioje svetainėje pozneronline.ru.


  2. A. Pugačiovos ir M. Galkino pykčiai – dėl vaikų ir rūkymo

Užsienio žvaigždės / 2015-07-15 21:10 / lrytas.lt

Užsienio žiniasklaidoje pasklido kalbos apie nesibaigiančius rusų estrados primadonos Alos Pugačiovos (66 m.) ir jos mylimojo Maksimo Galkino (39 m.) konfliktus. Teigiama, jog pora nesutaria ne tik dėl vaikų Lizos ir Gario auklėjimo metodų, bet ir dėl to, jog garbingo amžiaus dainininkė rūko kaip kaminas.


  3. Paklaikusi motina kaltina A. Pugačiovą berniuko pagrobimu

Šeima / 2015-07-12 13:25 / Aleksandras Procenka, specialiai „Lietuvos rytui“, Maskva

„Padėkite! Ala Pugačiova (66 m.) pagrobė mano vaiką ir nori, kad netekčiau motinystės teisių“, – taip rusų estrados primadoną neseniai apkaltino maskvietė Viktorija Fadajeva (39 m.). Keturmetis Ženia iš tiesų gyvena netoli Alos ir jos vyro Maksimo Galkino (39 m.) sodybos, o juo rūpinasi patikimi žmonės.


  4. 66 metų rusų estrados primadona A.Pugačiova turi dar vieną sūnų?

Šeima / 2015-07-10 13:10 / Aleksandras PROCENKA

„Padėkite! Ala Pugačiova (66 m.) pagrobė mano vaiką ir nori, kad netekčiau motinystės teisių“, – taip rusų estrados primadoną neseniai apkaltino maskvietė Viktorija Fadajeva (39 m.).


  5. Politikė D. Teišerskytė pasitikėjo Kremliaus ragana

Likimai / 2015-06-15 11:58 / Ligita Valonytė, „Lietuvos rytas“

Daliai Teišerskytei (70 m.) teko guosti ne vieną moterį, nusivylusią būrėjais, kurie joms bandė padėti patardami paimti greitąjį kreditą ir esą visos problemos išsispręs. Seimo narė įsitikinusi, kad dabartiniai būrėjai – lupikautojai, o iš prigimties aiškiaregyste apdovanotų žmonių nebeliko.


  6. Lietuvius vėl linksmins Alos Pugačiovos vyras Maksimas Galkinas

Užsienio žvaigždės / 2015-06-12 12:27 / lrytas.lt

Lapkričio 20 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ ir lapkričio 21 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje savo naujausią programą pristatys vienas geriausių Rusijos humoristų Maksimas Galkinas. Komikas jau daugybę kartų viešėjo Lietuvoje, yra didelis mūsų šalies gerbėjas ir ne kartą yra sakęs, kad jei būtų jo valia – jis tikrai gyventų Lietuvoje.


  7. A. Pugačiovos anūko vos neužmušė dekoracija – jis ligoninėje

Užsienio žvaigždės / 2015-06-06 08:30 / lrytas.lt

Dainininkas Nikita Presniakovas paguldytas į ligoninę, kai ant jo užkrito dekoracija. Nelaimė dėl stipraus vėjo įvyko Kazachstano sostinėje Astanoje per koncertinį renginį „MUZ-TV premija 2015.Gravitacija“. Nukentėjusio dainininko tėvai – Kristina Orbakaitė ir Vladimiras Presniakovas, senelė – Ala Pugačiova, rašo „Moskovskij komsomolec“.


  8. Rusijos primadona Ala Pugačiova nustojo rūpintis savo grožiu

Užsienio žvaigždės / 2015-06-04 06:04 / lrytas.lt

Rusijos estrados žvaigždė Ala Pugačiova (66 m.) visą gyvenimą kovojo su savo svoriu. Štai, kurį laiką Izraelyje atostogavusi moteris atrodė gerokai sulieknėjusi. Tam pasitarnavo jos pačios sukurta „SSSR“ dieta: jokių saldumynų, druskos, nesveiko maisto. Kartą per savaitę – iškrovos diena. Tačiau dabar primadona prisipažįsta, jog atleido vadeles ir nebesirūpina savo kūnu.


  9. Aktorė A. Štukytė vos neapsiverkė dėl savo pompastiško įvaizdžio

TV antena / 2015-05-29 15:11 / lrytas.lt

Šį sekmadienį TV3 parodys šou „Aš – stilistas!“ finalą, kuriame dalyvių modeliais taps trys garsios šalies aktorės. Filmavimo aikštelėje atsidūrusi Aušra Štukytė teigė, kad tokiu kosminiu greičiu įvaizdis jai dar nebuvo kuriamas, bet rezultatas pranoko lūkesčius.


  10. A.Pugačiovos išpažintis apie dvynius: sūnų myli labiau nei dukrą

Užsienio žvaigždės / 2015-05-18 14:25 / lrytas.lt

Rusijos estrados primadona Ala Pugačiova (66 m.) patenkino gerbėjų smalsumą ir televizijos kanalui NTV pagaliau visiems parodė didžiausią savo gyvenimo laimę – dvynukus Jelizavetą ir Garį, kuriuos jai ir mylimajam Maksimui Galkinui (38 m.) padovanojo surogatinė motina. Tai pirmas kartas, kai atlikėja leido žiniasklaidos atstovams žvilgtelėti į mažylius – iki šiol jų privatumas buvo didžiausias tėvų prioritetas.


  11. 66-erių Alos Pugačiovos išvaizda nesikeičia dešimtmečius

Užsienio žvaigždės / 2015-04-16 13:45 / lrytas.lt

Jos dainos kelia sentimentus, ją besižavinčių gausa – pavydą, o dešimtmečius nesikeičianti išvaizda verčia aikčioti. 66-ąjį gimtadienį švenčianti Rusijos estrados primadona Ala Pugačiova šiandieną švyti, kaip niekad. Ir nors muzikinę karjerą atlikėja nutraukė prieš šešerius metus, jos populiarumas ir grožis, regis, tiesiog neblėsta.


  12. Gimtadienį švenčiančios Alos Pugačiovos išvaizdos pokyčiai

Užsienio žvaigždės / 2015-04-15 22:04 / lrytas.lt

Jos dainos kelia sentimentus, ją besižavinčių gausa – pavydą, o dešimtmečius nesikeičianti išvaizda verčia aikčioti. 66-ąjį gimtadienį švenčianti Rusijos estrados primadona Ala Pugačiova šiandieną švyti, kaip niekad. Ir nors muzikinę karjerą atlikėja nutraukė prieš šešerius metus, jos populiarumas, regis, tiesiog neblėsta.


  13. Menininkių kūrinius pristatė žinomos moterys

Veidai ir vardai / 2015-03-14 09:43 / lrytas.lt

Penktadienio vakarą sostinės viešbutyje „Best Western“ susirinkę svečiai gėrėjosi dviejų menininkių kūrybos darbų kolekcijomis. Į renginį atvyko Wioleta Malevska, Rūta Rimšelienė, Auksė Poškuvienė, Živilė Brūzgaitė. Renginio metu vilnietė menininkė Jolita Gylienė („Jolitos šilkai“) pristatė įvairių formų ir dydžių tapytų ant šilko skraisčių bei šalių kolekciją.


  14. Rusų muzikos žvaigždynas Vilniuje priviliojo pilną areną gerbėjų

Muzika / 2015-02-27 20:35 / Ramūnas Zilnys

Prieš Vilniaus „Siemens“ arenos penktadienio vakarą susidarė didžiulės mašinų spūstys, o arenos viduje buvo labai sunku rasti neužimtą vietą. Tokio didžiulio susidomėjimo sulaukė Rusijos popmuzikos kompozitorius Igoris Krutojus – į Lietuvą kartu su Filipu Kirkorovu, Nikolajumi Baskovu, Anželika Varum ir kitais atlikėjais atvykęs švęsti savo jubiliejaus.


  15. Rusijos estrados primadona Ala Pugačiova apkaltinta godumu

Užsienio žvaigždės / 2015-02-17 17:20 / Aleksandras Procenka, „Lietuvos ryto“ korespondentas Maskvoje

Dėl vaikų vokalinio ir aktorinio ugdymo mokyklos „Future Star“ ir vaikų darželio, kuriuos Maskvoje atidarė Ala Pugačiova, kilo skandalas. Dainininkė apkaltinta nepasotinamu godumu – visas kasdienis vaiko ugdymo kursas čia kainuoja apie 300 tūkstančių rublių per mėnesį (4 tūkstančius eurų).


  16. Rusų estrados žvaigždės skuba atsikratyti namų užsienyje

Nekilnojamasis turtas / 2015-02-15 20:57 / lrytas.lt

Dar prieš porą metų Rusijos žvaigždės savo uždirbtus honorarus noriai merkė į nekilnojamąjį turtą užsienyje. Tačiau šiandien, JAV dolerio vertei Rusijos rublio atžvilgiu gerokai išaugus, išlaikyti namus užsienyje tapo dvigubai brangiau. Išgąsdintos išlaidų žvaigždės ieško būdų, kaip sutaupyti. Deja, tokį NT graibstančių pirkėjų tenka su žvake ieškoti.


  17. Vladimiras Putinas – tarp 11 populiariausių vyrų pasaulyje

Įvykiai / 2015-02-04 10:06 / lrytas.lt

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas patenka į vyrų, kuriais labiausiai žavimasi visame pasaulyje, sąrašą ir užima 11-ąją poziciją. Didžiosios Britanijos tyrimų firma „YouGov“ atskleidė nuostabą keliančius apklausos rezultatus ir pranešė, kad ir Rusijoje V.Putinas nurungė kitus kandidatus ir įkopė į pirmąją poziciją, rašo „The Moscow Times“.


  18. Karalienės apdovanotos lietuvės papuošalai domina kolekcininkus

Mano stilius / 2014-12-05 15:09 / lrytas.lt

Papuošusi kelias pasaulio garsenybes, gintarais siuvinėjusi suvenyrą Anglijos karalienei Elžbietai II, ukmergiškė papuošalų dizainerė Vilija Šabunkaitė-Poškienė teigia, kad jai įmantrių butikų nereikia, o jos papuošalais gali puoštis ne tik garsenybės.


  19. Alos Pugačiovos namų interjeras gniaužia kvapą

Interjerai / 2014-11-24 11:20 / lrytas.lt

Legendinės Rusijos dainininkės Alos Pugačiovos gyvenimas visiškai pasikeitė. Prieš penkerius metus paskelbusi, kad baigia savo aktyvių gastrolių veiklą, moteris susitelkė į savo vaikus ir namus. Ten dabar bėga visas šios Rusijos garsenybės gyvenimas. O namai, kuriuose ji gyvena su savo jaunesniu vyru Maksimu Galkinu, jai tapo tikra atgaiva po ilgų metų Rusijos ir pasaulio scenose.


  20. 60-metį švenčiantis B. Moisejevas tebesijaučia kaip jaunuolis

Muzika / 2014-11-21 10:25 / lrytas.lt

Jau gruodžio 16 ir 17 dienomis šalies publikai koncertuosianti Rusijos žvaigždė Borisas Moisejevas žada siautulingą šou. Šiais metais šešiasdešimtmetį švenčiantis atlikėjas tikina besijaučiantis aistringu jaunuoliu. Tai patvirtina išskirtinis atlikėjo rūpestis savo išvaizda ir stiliumi.


Populiariausi per 24 val.