Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 232, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. M. Galkinas – apie Lietuvą, politiką ir santuoką su A. Pugačiova (85)

TV antena / 2015-11-16 10:14 / Ramūnas Zilnys („Lietuvos rytas“)

Maksimas Galkinas (39 m.) jau keliolika metų yra viena ryškiausių Rusijos TV eterio žvaigždžių. Į Lietuvą atvykstantis humoristas ir laidų vedėjas išskirtiniame interviu „TV antenai“ pripažino – dėl politinės padėties dabar nėra pats geriausias metas juokauti kai kuriomis temomis. Bet jis vis tiek stengiasi.


  2. Vilius Tarasovas persirengė moterimi

TV antena / 2015-11-05 15:38 / lrytas.lt

„Muzikinės kaukės“ dalyviai šeštadienį vėl stebins žiūrovus savo ryškiais muzikiniais pasirodymais.


  3. F. Kirkorovas Lietuvoje žada parodyti pasaulinio lygio šou

Muzika / 2015-10-27 13:49 / lrytas.lt

Vienas populiariausių Rusijos dainininkų Filipas Kirkorovas pavasarį grįš į Lietuvą su nauja programa.


  4. A.Pugačiova kelia sparnus iš Rusijos – jau išsirinko namą svetur

Nekilnojamasis turtas / 2015-09-10 12:31 / lrytas.lt

Rusijos scenos karalienė Ala Pugačiova persikelia gyventi į Izraelį ir jau išsirinko namą, tvirtina vietos nekilnojamojo turto ekspertai. Primadonos būstas – viename geriausių Keisarijos rajonų.


  5. Estrados princo Filipo Kirkorovo išvaizdos pokyčiai

Užsienio žvaigždės / 2015-09-04 21:36 / lrytas.lt

Vienas garsiausių Rusijos dainininkų Filipas Kirkorovas (48 m.) visada garsėjo ekstravagantišku stiliumi. Sijonkelnės, apsiaustai, blizgučiais išsiuvinėti švarkai – tai stilius, visą karjeros laikotarpį F.Kirkorovą išskyręs iš minios atlikėjų. O kaip per pastaruosius 16 metų pasikeitė pats Filipas?


  6. Rusijos propagandistas Baltijos šalims: „Kas jus taip gąsdina?“

Rytai-Vakarai / 2015-07-20 21:42 / lrytas.lt

Kodėl Rusijai nereikia laukti baltų meilės? Ar verta priimti pabėgėlius? Kodėl Krymo paėmimas neteisėtas, bet kitaip neįmanoma? Kodėl nereikia bijoti homoseksualų? Į šiuos klausimus atsakinėjo garsus sovietmečio propagandistas Vladimiras Pozneris, kuris dabar nevengia kritikuoti Kremliaus. Jo mintys, išsakytos susirinkusiems Jūrmaloje buvo paskelbtos jo oficialioje svetainėje pozneronline.ru.


  7. A. Pugačiovos ir M. Galkino pykčiai – dėl vaikų ir rūkymo

Užsienio žvaigždės / 2015-07-15 21:10 / lrytas.lt

Užsienio žiniasklaidoje pasklido kalbos apie nesibaigiančius rusų estrados primadonos Alos Pugačiovos (66 m.) ir jos mylimojo Maksimo Galkino (39 m.) konfliktus. Teigiama, jog pora nesutaria ne tik dėl vaikų Lizos ir Gario auklėjimo metodų, bet ir dėl to, jog garbingo amžiaus dainininkė rūko kaip kaminas.


  8. Paklaikusi motina kaltina A. Pugačiovą berniuko pagrobimu

Vaikai / 2015-07-12 13:25 / Aleksandras Procenka, specialiai „Lietuvos rytui“, Maskva

„Padėkite! Ala Pugačiova (66 m.) pagrobė mano vaiką ir nori, kad netekčiau motinystės teisių“, – taip rusų estrados primadoną neseniai apkaltino maskvietė Viktorija Fadajeva (39 m.). Keturmetis Ženia iš tiesų gyvena netoli Alos ir jos vyro Maksimo Galkino (39 m.) sodybos, o juo rūpinasi patikimi žmonės.


  9. 66 metų rusų estrados primadona A.Pugačiova turi dar vieną sūnų?

Vaikai / 2015-07-10 13:10 / Aleksandras PROCENKA

„Padėkite! Ala Pugačiova (66 m.) pagrobė mano vaiką ir nori, kad netekčiau motinystės teisių“, – taip rusų estrados primadoną neseniai apkaltino maskvietė Viktorija Fadajeva (39 m.).


  10. Politikė D. Teišerskytė pasitikėjo Kremliaus ragana

Istorijos / 2015-06-15 11:58 / Ligita Valonytė, „Lietuvos rytas“

Daliai Teišerskytei (70 m.) teko guosti ne vieną moterį, nusivylusią būrėjais, kurie joms bandė padėti patardami paimti greitąjį kreditą ir esą visos problemos išsispręs. Seimo narė įsitikinusi, kad dabartiniai būrėjai – lupikautojai, o iš prigimties aiškiaregyste apdovanotų žmonių nebeliko.


  11. Lietuvius vėl linksmins Alos Pugačiovos vyras Maksimas Galkinas

Užsienio žvaigždės / 2015-06-12 12:27 / lrytas.lt

Lapkričio 20 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ ir lapkričio 21 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje savo naujausią programą pristatys vienas geriausių Rusijos humoristų Maksimas Galkinas. Komikas jau daugybę kartų viešėjo Lietuvoje, yra didelis mūsų šalies gerbėjas ir ne kartą yra sakęs, kad jei būtų jo valia – jis tikrai gyventų Lietuvoje.


  12. A. Pugačiovos anūko vos neužmušė dekoracija – jis ligoninėje

Užsienio žvaigždės / 2015-06-06 08:30 / lrytas.lt

Dainininkas Nikita Presniakovas paguldytas į ligoninę, kai ant jo užkrito dekoracija. Nelaimė dėl stipraus vėjo įvyko Kazachstano sostinėje Astanoje per koncertinį renginį „MUZ-TV premija 2015.Gravitacija“. Nukentėjusio dainininko tėvai – Kristina Orbakaitė ir Vladimiras Presniakovas, senelė – Ala Pugačiova, rašo „Moskovskij komsomolec“.


  13. Rusijos primadona Ala Pugačiova nustojo rūpintis savo grožiu

Užsienio žvaigždės / 2015-06-04 06:04 / lrytas.lt

Rusijos estrados žvaigždė Ala Pugačiova (66 m.) visą gyvenimą kovojo su savo svoriu. Štai, kurį laiką Izraelyje atostogavusi moteris atrodė gerokai sulieknėjusi. Tam pasitarnavo jos pačios sukurta „SSSR“ dieta: jokių saldumynų, druskos, nesveiko maisto. Kartą per savaitę – iškrovos diena. Tačiau dabar primadona prisipažįsta, jog atleido vadeles ir nebesirūpina savo kūnu.


  14. Aktorė A. Štukytė vos neapsiverkė dėl savo pompastiško įvaizdžio

TV antena / 2015-05-29 15:11 / lrytas.lt

Šį sekmadienį TV3 parodys šou „Aš – stilistas!“ finalą, kuriame dalyvių modeliais taps trys garsios šalies aktorės. Filmavimo aikštelėje atsidūrusi Aušra Štukytė teigė, kad tokiu kosminiu greičiu įvaizdis jai dar nebuvo kuriamas, bet rezultatas pranoko lūkesčius.


  15. A.Pugačiovos išpažintis apie dvynius: sūnų myli labiau nei dukrą

Užsienio žvaigždės / 2015-05-18 14:25 / lrytas.lt

Rusijos estrados primadona Ala Pugačiova (66 m.) patenkino gerbėjų smalsumą ir televizijos kanalui NTV pagaliau visiems parodė didžiausią savo gyvenimo laimę – dvynukus Jelizavetą ir Garį, kuriuos jai ir mylimajam Maksimui Galkinui (38 m.) padovanojo surogatinė motina. Tai pirmas kartas, kai atlikėja leido žiniasklaidos atstovams žvilgtelėti į mažylius – iki šiol jų privatumas buvo didžiausias tėvų prioritetas.


  16. 66-erių Alos Pugačiovos išvaizda nesikeičia dešimtmečius

Užsienio žvaigždės / 2015-04-16 13:45 / lrytas.lt

Jos dainos kelia sentimentus, ją besižavinčių gausa – pavydą, o dešimtmečius nesikeičianti išvaizda verčia aikčioti. 66-ąjį gimtadienį švenčianti Rusijos estrados primadona Ala Pugačiova šiandieną švyti, kaip niekad. Ir nors muzikinę karjerą atlikėja nutraukė prieš šešerius metus, jos populiarumas ir grožis, regis, tiesiog neblėsta.


  17. Gimtadienį švenčiančios Alos Pugačiovos išvaizdos pokyčiai

Užsienio žvaigždės / 2015-04-15 22:04 / lrytas.lt

Jos dainos kelia sentimentus, ją besižavinčių gausa – pavydą, o dešimtmečius nesikeičianti išvaizda verčia aikčioti. 66-ąjį gimtadienį švenčianti Rusijos estrados primadona Ala Pugačiova šiandieną švyti, kaip niekad. Ir nors muzikinę karjerą atlikėja nutraukė prieš šešerius metus, jos populiarumas, regis, tiesiog neblėsta.


  18. Menininkių kūrinius pristatė žinomos moterys

Veidai ir vardai / 2015-03-14 09:43 / lrytas.lt

Penktadienio vakarą sostinės viešbutyje „Best Western“ susirinkę svečiai gėrėjosi dviejų menininkių kūrybos darbų kolekcijomis. Į renginį atvyko Wioleta Malevska, Rūta Rimšelienė, Auksė Poškuvienė, Živilė Brūzgaitė. Renginio metu vilnietė menininkė Jolita Gylienė („Jolitos šilkai“) pristatė įvairių formų ir dydžių tapytų ant šilko skraisčių bei šalių kolekciją.


  19. Rusų muzikos žvaigždynas Vilniuje priviliojo pilną areną gerbėjų

Muzika / 2015-02-27 20:35 / Ramūnas Zilnys

Prieš Vilniaus „Siemens“ arenos penktadienio vakarą susidarė didžiulės mašinų spūstys, o arenos viduje buvo labai sunku rasti neužimtą vietą. Tokio didžiulio susidomėjimo sulaukė Rusijos popmuzikos kompozitorius Igoris Krutojus – į Lietuvą kartu su Filipu Kirkorovu, Nikolajumi Baskovu, Anželika Varum ir kitais atlikėjais atvykęs švęsti savo jubiliejaus.


  20. Rusijos estrados primadona Ala Pugačiova apkaltinta godumu

Užsienio žvaigždės / 2015-02-17 17:20 / Aleksandras Procenka, „Lietuvos ryto“ korespondentas Maskvoje

Dėl vaikų vokalinio ir aktorinio ugdymo mokyklos „Future Star“ ir vaikų darželio, kuriuos Maskvoje atidarė Ala Pugačiova, kilo skandalas. Dainininkė apkaltinta nepasotinamu godumu – visas kasdienis vaiko ugdymo kursas čia kainuoja apie 300 tūkstančių rublių per mėnesį (4 tūkstančius eurų).


Populiariausi per 24 val.