Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 218, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. A.Pugačiovos išpažintis apie dvynius: sūnų myli labiau nei dukrą (66)

Užsienio žvaigždės / 2015-05-18 14:25 / lrytas.lt

Rusijos estrados primadona Ala Pugačiova (66 m.) patenkino gerbėjų smalsumą ir televizijos kanalui NTV pagaliau visiems parodė didžiausią savo gyvenimo laimę – dvynukus Jelizavetą ir Garį, kuriuos jai ir mylimajam Maksimui Galkinui (38 m.) padovanojo surogatinė motina. Tai pirmas kartas, kai atlikėja leido žiniasklaidos atstovams žvilgtelėti į mažylius – iki šiol jų privatumas buvo didžiausias tėvų prioritetas.


  2. 66-erių Alos Pugačiovos išvaizda nesikeičia dešimtmečius

Užsienio žvaigždės / 2015-04-16 13:45 / lrytas.lt

Jos dainos kelia sentimentus, ją besižavinčių gausa – pavydą, o dešimtmečius nesikeičianti išvaizda verčia aikčioti. 66-ąjį gimtadienį švenčianti Rusijos estrados primadona Ala Pugačiova šiandieną švyti, kaip niekad. Ir nors muzikinę karjerą atlikėja nutraukė prieš šešerius metus, jos populiarumas ir grožis, regis, tiesiog neblėsta.


  3. Gimtadienį švenčiančios Alos Pugačiovos išvaizdos pokyčiai

Užsienio žvaigždės / 2015-04-15 22:04 / lrytas.lt

Jos dainos kelia sentimentus, ją besižavinčių gausa – pavydą, o dešimtmečius nesikeičianti išvaizda verčia aikčioti. 66-ąjį gimtadienį švenčianti Rusijos estrados primadona Ala Pugačiova šiandieną švyti, kaip niekad. Ir nors muzikinę karjerą atlikėja nutraukė prieš šešerius metus, jos populiarumas, regis, tiesiog neblėsta.


  4. Menininkių kūrinius pristatė žinomos moterys

Žmonės / 2015-03-14 09:43 / lrytas.lt

Penktadienio vakarą sostinės viešbutyje „Best Western“ susirinkę svečiai gėrėjosi dviejų menininkių kūrybos darbų kolekcijomis. Į renginį atvyko Wioleta Malevska, Rūta Rimšelienė, Auksė Poškuvienė, Živilė Brūzgaitė. Renginio metu vilnietė menininkė Jolita Gylienė („Jolitos šilkai“) pristatė įvairių formų ir dydžių tapytų ant šilko skraisčių bei šalių kolekciją.


  5. Rusų muzikos žvaigždynas Vilniuje priviliojo pilną areną gerbėjų

Muzika / 2015-02-27 20:35 / Ramūnas Zilnys

Prieš Vilniaus „Siemens“ arenos penktadienio vakarą susidarė didžiulės mašinų spūstys, o arenos viduje buvo labai sunku rasti neužimtą vietą. Tokio didžiulio susidomėjimo sulaukė Rusijos popmuzikos kompozitorius Igoris Krutojus – į Lietuvą kartu su Filipu Kirkorovu, Nikolajumi Baskovu, Anželika Varum ir kitais atlikėjais atvykęs švęsti savo jubiliejaus.


  6. Rusijos estrados primadona Ala Pugačiova apkaltinta godumu

Užsienio žvaigždės / 2015-02-17 17:20 / Aleksandras Procenka, „Lietuvos ryto“ korespondentas Maskvoje

Dėl vaikų vokalinio ir aktorinio ugdymo mokyklos „Future Star“ ir vaikų darželio, kuriuos Maskvoje atidarė Ala Pugačiova, kilo skandalas. Dainininkė apkaltinta nepasotinamu godumu – visas kasdienis vaiko ugdymo kursas čia kainuoja apie 300 tūkstančių rublių per mėnesį (4 tūkstančius eurų).


  7. Rusų estrados žvaigždės skuba atsikratyti namų užsienyje

Nekilnojamasis turtas / 2015-02-15 20:57 / lrytas.lt

Dar prieš porą metų Rusijos žvaigždės savo uždirbtus honorarus noriai merkė į nekilnojamąjį turtą užsienyje. Tačiau šiandien, JAV dolerio vertei Rusijos rublio atžvilgiu gerokai išaugus, išlaikyti namus užsienyje tapo dvigubai brangiau. Išgąsdintos išlaidų žvaigždės ieško būdų, kaip sutaupyti. Deja, tokį NT graibstančių pirkėjų tenka su žvake ieškoti.


  8. Vladimiras Putinas – tarp 11 populiariausių vyrų pasaulyje

Įvykiai / 2015-02-04 10:06 / lrytas.lt

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas patenka į vyrų, kuriais labiausiai žavimasi visame pasaulyje, sąrašą ir užima 11-ąją poziciją. Didžiosios Britanijos tyrimų firma „YouGov“ atskleidė nuostabą keliančius apklausos rezultatus ir pranešė, kad ir Rusijoje V.Putinas nurungė kitus kandidatus ir įkopė į pirmąją poziciją, rašo „The Moscow Times“.


  9. Karalienės apdovanotos lietuvės papuošalai domina kolekcininkus

Mano stilius / 2014-12-05 15:09 / lrytas.lt

Papuošusi kelias pasaulio garsenybes, gintarais siuvinėjusi suvenyrą Anglijos karalienei Elžbietai II, ukmergiškė papuošalų dizainerė Vilija Šabunkaitė-Poškienė teigia, kad jai įmantrių butikų nereikia, o jos papuošalais gali puoštis ne tik garsenybės.


  10. Alos Pugačiovos namų interjeras gniaužia kvapą

Interjerai / 2014-11-24 11:20 / lrytas.lt

Legendinės Rusijos dainininkės Alos Pugačiovos gyvenimas visiškai pasikeitė. Prieš penkerius metus paskelbusi, kad baigia savo aktyvių gastrolių veiklą, moteris susitelkė į savo vaikus ir namus. Ten dabar bėga visas šios Rusijos garsenybės gyvenimas. O namai, kuriuose ji gyvena su savo jaunesniu vyru Maksimu Galkinu, jai tapo tikra atgaiva po ilgų metų Rusijos ir pasaulio scenose.


  11. 60-metį švenčiantis B. Moisejevas tebesijaučia kaip jaunuolis

Muzika / 2014-11-21 10:25 / lrytas.lt

Jau gruodžio 16 ir 17 dienomis šalies publikai koncertuosianti Rusijos žvaigždė Borisas Moisejevas žada siautulingą šou. Šiais metais šešiasdešimtmetį švenčiantis atlikėjas tikina besijaučiantis aistringu jaunuoliu. Tai patvirtina išskirtinis atlikėjo rūpestis savo išvaizda ir stiliumi.


  12. D. Bilevičiūtė po motinos laidotuvių skubėjo linksminti žiūrovų

TV antena / 2014-11-08 13:52 / Erika Zabulėnienė („TV antena“)

Net storas grimo sluoksnis negalėjo paslėpti nuo ašarų pabrinkusio veido – praėjusią savaitę dainininkė Daina Bilevičiūtė (50 m.) privalėjo šėlioti BTV laidoje „Muzikinė kaukė“, nors širdį plėšė nepakeliamas skausmas. Virpančiu iš jaudulio balsu dainininkė dėliojo spalio 28-osios dienotvarkę: „Ryte – bažnyčia, po pietų – laidotuvės, vakare – dainos.


  13. Vėžį išsigydžiusi V. Jasukaitytė: „Vaistus atradau per stebuklą“

TV antena / 2014-11-06 12:25 / lrytas.lt

Kaip gyventi, kad nesusirgtum vėžiu, ir ką daryti, jei vis dėlto šia liga susirgai? Ką daryti išgirdus vėžio diagnozę – kreiptis į tradicinės medicinos atstovus ar pasikliauti žolininkais ir netradicine medicina? Į šiuos klausimus atsakymų ieškos TV3 laidos „Ginčas be taisyklių“ dalyviai.


  14. Rusijos primadoną A. Pugačiovą scena gydo, o vaikai – jaunina

Šeima / 2014-11-03 20:29 / „Lietuvos rytas“

Legendinė Rusijos dainininkė Ala Pugačiova (65 m.) beveik visą savo laiką skiria vaikams. Namie – vienų metų dvyniams Lisai ir Hariui, o už jų ribų – Maskvoje jos pačios įkurtos vaikų kūrybinio ugdymo mokyklos „Future Star“ mokiniams. Rusijos žvaigždės A.Pugačiovos gyvenimas visiškai pasikeitė. Prieš penkerius metus ji pareiškė, jog baigia savo aktyvių gastrolių veiklą.


  15. Rusijos turtuolių pinigines papurtys nemenki mokesčiai

Rinkos pulsas / 2014-11-02 10:25 / Aleksandras Procenka („Lietuvos rytas“)

Lietuvos politikai niekaip neapsisprendžia dėl visuotinio nekilnojamojo turto mokesčio. Užtat Rusija mus aplenkė: šios šalies gyventojai turės mokėti. Kai kurie – ne taip ir mažai.


  16. Dainos Bilevičiūtės apvalumai tapo privalumais

TV antena / 2014-11-02 08:04 / lrytas.lt

Dėl apkūnumo kritikos neretai sulaukianti dainininkė Daina Bilevičiūtė (50 m.) dalyvauja televizijos projekte, kuriame jos formos tapo pranašumu. Sėkmė D.Bilevičiūtę aplankė BTV laidoje „Muzikinė kaukė“, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“. Joje solistei taip įtaigiai pavyko persikūnyti į rusų popmuzikos primadoną Alą Pugačiovą, kad net sulaukė laidos vedėjo Algio Ramanausko pagyrų ir puokštės gėlių.


  17. Radžio gerbėja Raisa Šarkienė ieško jau aštunto vyro

Šeima / 2014-10-18 11:13 / Rūta Peršonytė

Vyrai turėtų žinoti, kad su ryškiaspalve barmene ir aistringa atlikėjo Radžio gerbėja Raisa Šarkiene (58 m.) neverta pyktis, nes vėliau gali skaudžiai atsirūgti. „Jei žmogus su manimi blogai elgiasi, anksčiau ar vėliau turės problemų. Tie, kurie mane kaip nors nuskriaudė, arba nuskurdę, arba sėdi kalėjime, arba net yra mirę“, – kalbėjo moteris, kurios įžvalgomis ir burtais tiki net čigonai. Visi septyni buvę Raisos vyrai jau mirę, tačiau moteris tiki, kad jos gyvenimo kelyje atsiras patikimas aštuntas, kuriam likimas atseikės ilgą gyvenimą.


  18. Daina Bilevičiūtė virto Ala Pugačiova

TV antena / 2014-10-16 15:14 / lrytas.lt

BTV „Muzikinės kaukės” vedėjas Algis Ramanauskas už puikų pasirodymą Dainai Bilevičiūtei įteikė puokštę gėlių. Dar ruošiantis filmavimui A.Ramanauskas juokais prasitarė: „Jei tau, Daina, pavyks mane nustebinti Alos Pugačiovos įkūnijimu, aš įteiksiu tau puokštę gėlių.”


  19. Pasaulio garsenybių kūdikiai iš svetimų įsčių

Šeima / 2014-09-07 11:18 / lrytas.lt

Surogatinės motinos paslaugomis pasinaudojo ne viena įžymybė. Kai kurioms poroms tai buvo vienintelė galimybė susilaukti biologinio vaiko, kitos įžymybės tiesiog nenorėjo atitrūkti nuo darbų ar gadinti figūros. „Oskaro“ laureatės australų aktorės Nicole Kidman (47 m.) ir jos vyro kantri muzikos žvaigždės Keitho Urbano (46 m.) jaunėlę Faith išnešiojo ir pagimdė surogatinė motina. Vyresniąją jos sesutę Sunday Rose pagimdė pati N.Kidman.


  20. Užsienio įžymybių laiškai padėjo lietuvei įveikti gyvenimo krizę

Išklausykite / 2014-08-27 14:07 / Ema

„Ir vėl rašai?“ – pravėręs duris pasišaipė iš manęs vyras. „Rašau, ir kas? Gi niekam netrukdau!“ „Geriau eik televizorių pažiūrėk. Vistiek iš tavo rašymo nėra jokios naudos.“


Populiariausi per 24 val.