Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 202, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Radžio gerbėja Raisa Šarkienė ieško jau aštunto vyro (64)

Šeima / 2014-10-18 17:39 / Rūta Peršonytė

Vyrai turėtų žinoti, kad su ryškiaspalve barmene ir aistringa atlikėjo Radžio gerbėja Raisa Šarkiene (58 m.) neverta pyktis, nes vėliau gali skaudžiai atsirūgti. „Jei žmogus su manimi blogai elgiasi, anksčiau ar vėliau turės problemų. Tie, kurie mane kaip nors nuskriaudė, arba nuskurdę, arba sėdi kalėjime, arba net yra mirę“, – kalbėjo moteris, kurios įžvalgomis ir burtais tiki net čigonai. Visi septyni buvę Raisos vyrai jau mirę, tačiau moteris tiki, kad jos gyvenimo kelyje atsiras patikimas aštuntas, kuriam likimas atseikės ilgą gyvenimą.


  2. Daina Bilevičiūtė virto Ala Pugačiova (1)

TV antena / 2014-10-16 15:39 / lrytas.lt

BTV „Muzikinės kaukės” vedėjas Algis Ramanauskas už puikų pasirodymą Dainai Bilevičiūtei įteikė puokštę gėlių. Dar ruošiantis filmavimui A.Ramanauskas juokais prasitarė: „Jei tau, Daina, pavyks mane nustebinti Alos Pugačiovos įkūnijimu, aš įteiksiu tau puokštę gėlių.”


  3. Pasaulio garsenybių kūdikiai iš svetimų įsčių

Šeima / 2014-09-07 16:35 / lrytas.lt

Surogatinės motinos paslaugomis pasinaudojo ne viena įžymybė. Kai kurioms poroms tai buvo vienintelė galimybė susilaukti biologinio vaiko, kitos įžymybės tiesiog nenorėjo atitrūkti nuo darbų ar gadinti figūros. „Oskaro“ laureatės australų aktorės Nicole Kidman (47 m.) ir jos vyro kantri muzikos žvaigždės Keitho Urbano (46 m.) jaunėlę Faith išnešiojo ir pagimdė surogatinė motina. Vyresniąją jos sesutę Sunday Rose pagimdė pati N.Kidman.


  4. Užsienio įžymybių laiškai padėjo lietuvei įveikti gyvenimo krizę

Išklausykite / 2014-08-29 17:49 / Ema

„Ir vėl rašai?“ – pravėręs duris pasišaipė iš manęs vyras. „Rašau, ir kas? Gi niekam netrukdau!“ „Geriau eik televizorių pažiūrėk. Vistiek iš tavo rašymo nėra jokios naudos.“


  5. Ela Tatarinova: „Jūrmaloje grožis užgožė politiką“

Žmonės / 2014-07-30 08:00 / lrytas.lt

Didžiulio susidomėjimo ir dviprasmiškų vertinimų sulaukęs Latvijos muzikos festivalis „Novaja volna“ dizainerei Elai Tatarinovai padovanojo daugybę naudingų pažinčių. Mat Jūrmaloje prieš festivalį ji atidarė savo mados namų „Femmes Fatales“ saloną. Mat būtent garsiajame Latvijos kurorte susirenka daug jos draugų, pažįstamų, o muzikos festivalis sutraukia svečių iš įvairiausių šalių.


  6. Monika Linkytė: „Skaudu, kai esu vadinama Lietuvos prieše“

Muzika / 2014-07-29 11:06 / Ramūnas Zilnys

Sveikinti ar smerkti? Monikos Linkytės pasirodymas festivalyje „Novaja volna“ Jūrmaloje sulaukė radikaliai skirtingų vertinimų. Pati atlikėja sako kiek nuliūdusi dėl skaudžių komentarų. Latvijos kurorte rengiamas festivalis yra pelnytai vadinamas rusiško popso bastionu. Čia vykstantis tarptautinis vokalistų konkursas - festivalio dalis.


  7. M. Linkytė Jūrmaloje pelnė solidžią A. Pugačiovos premiją

Muzika / 2014-07-28 18:30 / Ramūnas Zilnys

Sekmadienio vakarą Jūrmaloje – oficialus muzikos festivalio ir dainininkų konkurso „Novaja volna“ finišas. Jame Lietuvai atstovavusi atlikėja Monika Linkytė sulaukė staigmenos – dainininkei savo vardo prizą ir 20 tūkst. eurų premiją skyrė bene žymiausia Rusijos estrados žvaigždė Ala Pugačiova.


  8. Per anšlaginį koncertą Jazzu nustebino maloni mylimojo staigmena

Muzika / 2014-07-25 14:51 / Ramūnas Zilnys

Koks bus kitas Leono Somovo ir Justės Arlauskaitės-Jazzu žingsnis? Į didžiausias Lietuvos arenas? Tokių kalbų tikrai pasigirs po ketvirtadienio vakarą, kai į dueto koncertą susirinko pilnas Trakų pilies kiemas.


  9. Festivalio „Novaja volna“ skandalas įgauna pagreitį

Muzika / 2014-07-25 07:53 / lrytas.lt

Antradienį prasidėjęs tarptautinis muzikos konkursas „Novaja volna“ – apipintas skandalais. Latvijos užsienio reikalų ministerijai paskelbus šalyje nepageidaujamų asmenų sąrašus, tarp atstumtųjų liko ir renginyje turėjusios pasirodyti Rusijos estrados žvaigždės. Dėl kategoriško Vladimiro Putino politikos palaikymo paskutinę minutę į festivalį buvo uždrausta atvykti atlikėjai Valerijai, Olegui Gazmanovui ir Josifui Kobzonui.


  10. Festivalyje „Novaja volna“ – Rusijos estrados grietinėlė

Užsienio žvaigždės / 2014-07-23 20:50 / lrytas.lt

Į antradienį prasidėjusį Jūrmaloje vykstantį tarptautinį muzikos konkursą „Novaja volna“ („Naujoji banga“), rodos, sugūžėjo visa Rusijos estrados grietinėlė. 6 dienas vykstančiame renginyje, kuriame šiemet pasirodys ir lietuvaitė Monika Linkytė, neabejotinai dominuoja Rusijos pramogų pasaulio elitas.


  11. M. Linkytei Jūrmaloje – pasiūlymas puoštis Rusijos vėliava

Muzika / 2014-07-23 13:53 / Ramūnas Zilnys

Ar Monikai Linkytei nebūtų verta pasitraukti iš Jūrmaloje vykstančio dainų konkurso? Tokie raginimai Lietuvos dainininkei jau skamba internete. Šią savaitę Latvijos pajūryje rengiamas konkursas „Novaja volna“ („Naujoji banga“) pakvipo skandalu. Gerai žinoma, kad Rusijoje televizijos transliuojamas ir toje šalyje daug gerbėjų turintis konkursas Jūrmalą kasmet paverčia rusiškos popkultūros lizdu.


  12. A. Makarevičius: „Tėvynę myli tuomet, kai yra už ką mylėti“

Scena / 2014-07-22 13:09 / Olegas Kordiukovas (LRT )

Dėl dabartinės padėties Rusijoje kaltas ne tiek prezidentas Vladimiras Putinas, kiek jį vadovu pasirinkusi visuomenė, mano garsus Rusijos roko muzikantas, kompozitorius, poetas ir V.Putino politikos kritikas Andrejus Makarevičius. Legendinės Rusijos grupės „Mašina vremeni“ („Laiko mašina“) lyderis, pakviestas Virgio Stakėno, Lietuvoje dalyvavo bardų dainų festivalyje „Akacijų alėja“.


  13. Pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio dalyvių apžvalga (I dalis)

Muzika / 2014-05-05 19:52 / lrytas.lt

37 šalių atstovai žengia į kovos lauką. 59-us metus rengiamas „Eurovizijos” dainų konkursas šįkart vyks Kopenhagoje. „Lietuvos ryto" žurnalas „TV antena” kviečia susipažinti su atlikėjais, kurie šią savaitę susigrums dėl Europos žiūrovų simpatijų.


  14. Rusijos roko atlikėjai – prieš Kremliaus veiksmus Ukrainoje

Įvykiai / 2014-04-01 16:38 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Rusijai išgyvenant patriotinę euforiją dėl Krymo prijungimo ir didėjant prezidento Vladimiro Putino populiarumui, kai kurie garsūs šios šalies roko atlikėjai atsidūrė tarp nedaugelio iškilių veikėjų, nepritariančių pastariesiems Kremliaus veiksmams. Vienas balsingiausių kritikų – Andrejus Makarevičius, buvęs itin populiarios sovietinių laikų grupės „Mašina vremeni“ vokalistas, garsėjantis melodingomis dainomis apie asmeninę laisvę.


  15. Rusijos politikai ir kultūros veikėjai užtaria A.Makarevičių

Įvykiai / 2014-03-28 14:19 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Penktadienį radijo stoties „Echo Moskvy” tinklalapyje buvo paskelbtas kreipimasis grupės „Mašina vremeni” lyderiui Andrejui Makarevičiui ginti, praneša „Lenta.ru”. Laiško autoriai smerkia tinklalapyje „change.org” prasidėjusią kampaniją, kurios iniciatoriai ragina atimti A.Makarevičiui visus valstybinius apdovanojimus už jo kritinę poziciją dėl įvykių Ukrainoje ir Kryme. Per kelias valandas kreipimąsi pasirašė daugiau kaip 16 tūkstančių žmonių.


  16. Žaviosios rusų dvynės pristatė „eurovizinį“ vaizdo klipą

Muzika / 2014-03-26 09:50 / lrytas.lt

Antradienio vakarą „Eurovizijos“ konkurso gerbėjai vėl aptarinėja Rusijos atstoves – 17-metes dvynes Anastasiją ir Mariją Tolmačiovas. Merginos, kurios prieš aštuonerius metus laimėjo vaikų „Euroviziją“, pagaliau pristatė suaugusiųjų „Eurovizijai“ skirtos dainos „Shine“ klipą.


  17. Rusija į „Euroviziją“ siunčia tituluotas dvynes

Muzika / 2014-03-16 16:48 / lrytas.lt

Šis savaitgalis baigia „Eurovizijos“ atrankų maratoną. Šeštadienį savo atstovus didžiausiam Europos dainų konkursui pasirinko Norvegija, Portugalija ir Moldova. Paskelbtas ir Rusijos pasirinkimas – tiesa, šioje šalyje vieša atranka nebuvo rengiama, sprendimą padarė šalies televizijos suburti ekspertai.


  18. Kupiškėnai su nostalgija mena Rusijos garsenybių malones

Šeima / 2014-02-22 15:53 / Lina Rušėnienė, www.panskliautas.lt

Stiklinėmis geriama prabangi degtinė, ant stalo palikti auksiniai papuošalai, deginami ąžuoliniai baldai ir kone kas vakarą keičiamos meilužės – tokią prabangą turtuolių rusų namuose prisimena statybininkai kupiškėnai. Juos stebino tai, kad Viktoro Černomyrdino žmona pati augino dedekles vištas, o garsioji Ala Pugačiova buvo visiškai neįnoringa. Vos už kelių kilometrų nuo Kupiškio, ant kalnelio, gyvenantys 64-erių Janina ir 4 metais vyresnis Jonas Ketvirčiai iš miesto į vienkiemį persikėlė prieš 18 metų. Kupiškėnai apsisprendė parduoti moderniai įrengtą savo butą mieste ir kraustytis į kaimą, kai subankrutavo juos įdarbinusi statybos firma.


  19. 45 metų dainininkė Valerija laukiasi kūdikio

Užsienio žvaigždės / 2014-02-18 20:36 / lrytas.lt

Rusų dainininkė Valerija ir jos vyras prodiuseris Josifas Prigožinas laukia šeimos pagausėjimo. Nors jiedu jau turi šešis vaikus – po tris iš pirmųjų santuokų, neseniai sužinojo, kad susilauks pirmojo bendro vaiko. 45 metų dainininkė Valerija ir 44 metų prodiuseris J.Prigožinas kartu jau 11 metų. Sutuoktiniai neseniai sužinojo, kad dainininkė vėl taps motina. Tai bus pirmas bendras vienos ryškiausių Rusijos pramogų pasaulio porų vaikas. Neseniai jiedu buvo pastebėti vienoje Maskvos klinikų, kurioje Valerija buvo įtraukta į nėščiųjų įskaitą.


  20. Jausmingame Jazzu ir L.Somovo koncerte meilė susipynė su magija

Muzika / 2014-02-15 10:14 / Monika Svėrytė

„Vietoje pigių atvirukų ir kiniškų lipdukų su širdelėmis nusprendėme pasiūlyti savo gerbėjams šį tą kitokio“, – dar daugiau nei prieš mėnesį kalbėjo dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu. Valentino dienos paprastai nesureikšminanti atlikėja drauge su scenos bendražygiu Leonu Somovu Meilės dieną nusprendė paminėti muzikaliai. Sostinės Teatro arenoje jie surengė pirmąjį turo „Songs About Love“ koncertą.


Populiariausi per 24 val.