Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 252, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Žvaigždžių savaitė: pompastiškos vestuvės ir Shakiros atostogos

Karamelė / 2016-06-19 12:25 / „Lietuvos rytas“

Kas svarbaus, šmaikštaus ar netikėto per savaitę nutiko užsienio garsenybių gyvenime? Žurnalas „Stilius“ pateikia trumpą apžvalgą.


  2. Armėnų turtuolio vestuvėmis negali atsistebėti net Vakarai

Karamelė / 2016-06-09 15:10 / lrytas.lt

Maskvoje surengtos vienos prabangiausių vestuvių šio miesto istorijoje. Skaičiuojama, kad armėnų milijardierius Samvelis Karapetjanas savo sūnaus Sarkio (23 m.) ir jo gruzinės nuotakos Salomės Kincurašvili (25 m.) vestuvėms išleido apie 2 mln. eurų.


  3. Ala Pugačiova išsirengė dėl mylimojo vaizdo klipo

Užsienio žvaigždės / 2016-06-02 16:16 / lrytas.lt

Amžius grožiui arba nuogybėms – ne riba. 67-erių Rusijos estrados žvaigždė Ala Pugačiova nesibodėjo visiškai išsirengti ir pozuoti pikantiškam vaizdo klipo siužetui.


  4. Ala Pugačiova atskleidė meilės jaunesniam vyrui paslaptį

Istorijos / 2016-04-24 06:41 / „Lietuvos rytas“

Šiais metais Rusijos scenos žvaigždės Alos Pugačiovos (67 m.) laukia dvi sukaktys: sutuoktinio, humoristo Maksimo Galkino 40-metis ir 15-osios jųdviejų meilės romano metinės. Kaip primadona įsimylėjo jaunesnį Maksimą ir paliko sutuoktinį Filipą Kirkorovą (48 m.) – daugiausia reitingų pelnęs pastarųjų trijų penkmečių Rusijos serialas. Bet tikrąją meilės ir išsiskyrimų istoriją jie ryžosi papasakoti tik dabar.


  5. Ala Pugačiova atskleidė, kada pajuto potraukį Maksimui Galkinui

Istorijos / 2016-04-22 19:34 / „Lietuvos rytas“

Šiais metais Rusijos scenos žvaigždės Alos Pugačiovos (67 m.) laukia dvi sukaktys: sutuoktinio, humoristo Maksimo Galkino 40-metis ir 15-osios jųdviejų meilės romano metinės. Kaip primadona įsimylėjo jaunesnį Maksimą ir paliko sutuoktinį Filipą Kirkorovą (48 m.) – daugiausia reitingų pelnęs pastarųjų trijų penkmečių Rusijos serialas. Bet tikrąją meilės ir išsiskyrimų istoriją jie ryžosi papasakoti tik dabar.


  6. Černobylio užrašai (III). Kaip mes statėme sceną A. Pugačiovai

Rytai-Vakarai / 2016-04-20 09:10 / Vygantas Guiga

Žurnalistas Vygantas Guiga vienas tų, kurie 1986 metais buvo pasiųsti likviduoti avarijos Černobylio atominėje elektrinėje pasekmes. Šis pasakojimas – unikalus savo prigimti. Tai – iki šiol dar neskelbtos kraupaus įvykio detalės, sovietinio absurdo teatro užkulisiai, istoriniai dokumentai ir liudijimai. Šiandien – trečioji reportažų ciklo dalis.


  7. „50 pilkų atspalvių“ turėjo vaidinti Robertas Pattinsonas

TV antena / 2016-04-19 21:25 / „Lietuvos rytas“

Aktoriaus profesija – tai virtinė atrankų ir bandymų. Ne visi jie baigiasi sėkmingai, todėl kone kiekvieno artisto biografijoje yra nesukurtų vaidmenų, kurie galėjo juos išgarsinti, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


  8. Alos Pugačiovos gimtadienis: milžiniškas tortas ir grasinimai

Užsienio žvaigždės / 2016-04-16 23:34 / lrytas.lt

Dainininkė Ala Pugačiova neketino švęsti savo gimtadienio ir viešai tai pareiškė. Tačiau vis tik penktadienio vakarą rusų estrados žvaigždė pakvietė artimiausius savo draugus į 67-ąjį gimtadienį.


  9. Į „Stiklius“ žinomus žmonės atviliojo karališka šventė

Veidai ir vardai / 2016-04-15 20:24 / lrytas.lt

Garsusis „Stiklių“ viešbutis mini svarbią sukaktį: jau 15 metų „Stikliai“ priklauso tarptautinei prestižinei „Relais & Chateaux“ viešbučių bei restoranų grandinei. Šiai sukakčiai paminėti surengta staigmenų ir elegancijos kupina šventė.


  10. Kiek milijonų kainavo oligarcho sūnaus vestuvės Maskvoje?

Rinkos pulsas / 2016-03-30 10:52 / lrytas.lt

Praėjusį savaitgalį įvykusios milijardieriaus Michailo Gucerijevo sūnaus vestuvės tapo labiausiai aptariama naujiena ir sukėlė diskusijų socialiniuose tinkluose bangą. Tai neturėtų stebinti, juk ne kasdien Maskvos restorane koncertuoja Stingas, Jennifer Lopez, Enrique Iglesias ir Ala Pugačiova. Skaitytojai kritiškai įvertino sunkiu šaliai ekonominiu laikotarpiu įvykusias prabangias vestuves. „Puota maro metu“, – šitaip apibūdinamos šios vestuvės.


  11. Maskvoje – metų vestuvės: svečius linksmino pasaulio garsiausi

Pasaulis / 2016-03-28 12:22 / Krapotkin REN TV

JAV pramogų pasaulio žvaigždės Jennifer Lopez, Stingas ir Enrique Iglesias, o taip pat prancūzų dainininkė Patricia Kaas ir rusų estrados primadona Ala Pugačiovas vakar, Didįjį šeštadienį, koncertavo vestuvių iškilmėse Maskvoje. Šios iškilmės jau vadinamos metų vestuvėmis. Kol garbūs svečiai, tarp kurių buvo pats Ingušijos prezidentas Junusbekas Jevkurovas, linksmai leido laiką, linkėdami jauniesiems visa ko geriausio, automatais ginkluoti teisėsaugininkai budriai juos saugojo, apsupę restorano pastatą.


  12. Maskvoje – metų vestuvės: svečius linksmino J. Lopez, Stingas...

Užsienio žvaigždės / 2016-03-27 16:59 / lrytas.lt

JAV pramogų pasaulio žvaigždės Jennifer Lopez, Stingas ir Enrique Iglesias, o taip pat prancūzų dainininkė Patricia Kaas ir rusų estrados primadona Ala Pugačiovas vakar, Didįjį šeštadienį, koncertavo vestuvių iškilmėse Maskvoje.


  13. Dainininkių Adele ir Alos Pugačiovos panašumas – stulbinantis

Užsienio žvaigždės / 2016-02-06 13:05 / lrytas.lt

Sunku patikėti, bet dainininkės Adele ir Ala Pugačiova išties panašios. Na, bent jau nespalvotose nuotraukose, kur nesimato Alos nualintų plaukų ir jos taip mėgstamo ryškaus makiažo.


  14. B. Petrikytės jaunystės paslaptis – botulino toksino injekcijos

TV antena / 2016-01-20 14:26 / lrytas.lt

Lietuvos estrados dainininkė Birutė Petrikytė atskleidė, kaip jai pavyksta išlaikyti tobulą grožį. Į septintą dešimtį įžengusi dainininkė prisipažino, kad jaunystę išsaugoti jai padeda botulino toksino injekcijos.


  15. Žilaplaukis padavėjas atskleidė darbo restorane užkulisius

Gurmanų klubas / 2016-01-09 19:30 / Danutė Jonušienė, „Lietuvos rytas“

Lieknas ir pražilęs – tokių padavėjų pageidauja prabangių puotų organizatoriai. Šiuos išskirtinius bruožus atitinkantis vilnietis Česlavas Černis (49 m.) jau daugiau nei ketvirtį amžiaus sostinėje yra vienas graibstomiausių patarnautojų iškilmingose vaišėse.


  16. Gerbėjai eina iš proto – Ala Pugačiova pasidarė pirmą asmenukę

Karamelė / 2016-01-04 18:43 / lrytas.lt

Rusų žvaigždės Alos Pugačiovos gerbėjai jaučiasi gavę naujametę dovaną – scenos karalienę jau galima rasti ir „Instagram“. Be to, ji įdėjo pirmąją savo asmenukę.


  17. Skurdūs rusų Naujieji – dugną pajuto net garsiausios žvaigždės

Rytai-Vakarai / 2016-01-01 19:20 / Aleksandras Procenka, specialiai lrytas.lt, Maskva

Rusai jau kalba apie tai, kad šie Naujieji metai buvo patys skurdžiausi per pastarąjį dvidešimtmetį. Labai mažai rusų paliko namus ir sutikti Naujųjų metų patraukė į užsienio kurortus – ten, kur šilta. Maskvos restoranai per Naujuosius taip pat buvo apytuščiai.


  18. „Likimo ironija, arba Po pirties...“ – aktoriai vaidino ir girti

TV antena / 2015-12-31 13:36 / lrytas.lt

„Suprantate... kasmet su draugais mes einame į pirtį...“ – kelintą kartą kartoja drovus vyrukas Ženia. Žiūrovai juo tiki, o Nadia, kurios bute jis netikėtai atsidūrė, – nelabai. Ir taip jau keturi dešimtmečiai Naujųjų metų išvakarėse. Lapkričio 30-ąją mirusio rusų režisieriaus Eldaro Riazanovo filmą „Likimo ironija, arba Po pirties...“ ir šiemet paskutinę metų dieną rodys ne tik Rusijos, bet ir kitų šalių, tarp jų – Lietuvos, televizijos.


  19. Žvaigždžių savaitė: išvaizdos pokyčiai ir karališki linkėjimai

Karamelė / 2015-12-26 18:01 / „Lietuvos rytas“

Kas svarbaus, šmaikštaus ar netikėto per savaitę nutiko užsienio garsenybių gyvenime? „Stilius“ pateikia trumpą apžvalgą.


  20. A. Pugačiovos kardinalūs pokyčiai: neatpažįstama trisdešimtmetė

Karamelė / 2015-12-14 22:18 / lrytas.lt

Nors Rusijos scenos karalienei Alai Pugačiovai jau 66-eri, tačiau naujausioje žurnalo fotosesijoje jos neatpažino net ištikimiausi gerbėjai. Tolygi oda ir akivaizdžiai ryškesnis, gyvesnis žvilgsnis – tai leido suabejoti, ar tik žvaigždė nesiryžo dar vienai plastinei operacijai.


Populiariausi per 24 val.