Šiame puslapyje rodomi 1 - 7 str. iš 7, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Europos išvaduotojai ar sužvėrėjusi mirties orda iš Rytų?

Istorija / 2015-05-08 17:13 / lrytas.lt

Tai ilgas tekstas. Tai šiurpus tekstas. Liudijimai žmonių, savo akimis mačiusių tai, kas prieš 70 metų vyko Europoje. Tai pasakojimas apie Sovietų armijos žygį į Berlyną. Tai ilgas tekstas. Tai šiurpus tekstas, kurio silpnesnių nervų žmonėms geriau neskaityti. Liudijimai žmonių, savo akimis mačiusių tai, kas prieš 70 metų vyko Europoje. Tai pasakojimas apie Sovietų armijos žygį į Berlyną. Iš visų šalių ir tautų, dalyvavusių kare, vokiečiai atsakingiausiai žiūrėjo į seksualinių paslaugų teikimą savo kareiviams. O kaip šį klausimą sprendė sovietų kariškiai? Gegužės 9-ąją, Rusijoje pompastiškai minimas „Didžiosios Pergalės“ jubiliejus. Net kelios istorijai skirtos interneto svetainės pateikia naujus dokumentus, kurie parodo „išvaduotojų“ tikrąjį veidą. Rytoj, gegužės 9-ąją, Rusijoje pompastiškai bus paminėtas „Didžiosios Pergalės“ jubiliejus. Svetainė FAKEOFF siūlo susipažinti su dokumentais, kurie parodo „išvaduotojų“ tikrąjį veidą.


  2. Gintaro savybes tyrusi mokslininkė: „Baltijos auksas – unikalus“

Gurmanų klubas / 2015-03-09 07:00 / lrytas.lt

Kad gintaras nėra paprastas akmuo, suprato dar mūsų senoliai. Dabar jis naudojamas ne tik farmacijoje, kosmetikoje, bet ir maisto pramonėje.


  3. Lietuvos kaimynė - finansinių nusikaltimų pasaulio pirmūnė

Rinkos pulsas / 2012-09-05 08:04 / Eldoradas Butrimas - Specialiai LR, Varšuva

Kaimyninėje valstybėje verda aistros dėl neseniai bankrutavusios finansų piramidės „Amber Gold”. Tačiau tai – tik ledkalnio viršūnė. Mat iš tiesų Lenkijoje ekonominių nusikaltimų skaičius auga sparčiausiai pasaulyje. Lenkijos teisingumo ministerijos duomenimis, kasmet šalyje apie 30 tūkstančių žmonių nuteisiama už ekonominius nusikaltimus.


  4. Bankrotą lydi gandų uodega

Rinkos pulsas / 2012-08-07 12:12 / Eldoradas BUTRIMAS Specialiai LR, Varšuva

Ar pigių skrydžių bendrovė „OLT Express” verčiama bankrutuoti, nes trukdo valstybės valdomai LOT? Tokie gandai sklando Lenkijoje. Itin pigias keliones lėktuvais šalies viduje siūliusi „OLT Express” traukiasi iš rinkos ne savo noru? Bent jau taip tvirtina šios įmonės savininkai. Jie baksnoja į valstybinę oro bendrovę LOT: neva dėl konkurencijos taip suprastėjo pastarosios padėtis, kad net žlugo privatizavimo konkursas.


  5. Bankrotą lydi gandų uodega

Rinkos pulsas / 2012-08-07 08:10 / Eldoradas Butrimas („Lietuvos rytas”)

Ar pigių skrydžių bendrovė „OLT Express” verčiama bankrutuoti, nes trukdo valstybės valdomai LOT? Tokie gandai sklando Lenkijoje.


  6. Lietuvių žygiai po regioną ir pasaulį – į ukrainiečių, baltarusių ar lietuvių istorinę atmintį? (nuotraukos)

Istorija / 2011-05-03 08:52 / Tomas Vaiseta

Būrys lietuvių nujojo ir Juodojoje jūroje pagirdė žemaitukus. Kaip į tai reagavo baltarusiai ir ukrainiečiai? Ar nepriėmė mūsų kaip okupantų, kurie nori prisiminti savo imperialistinę praeitį? Ar žygiu iš tikrųjų kitus ir save mokėme pažinti įvairialypę Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos kultūrą, o ne Vytauto Didžiojo ekspansinę jėgą?


  7. Merginos iš Baltijos pajūrio besiilgintis Australijos žvejys: „Prekybos centrai perka pačią pigiausią žuvį“ (nuotraukos)

Gurmanų klubas / 2011-03-20 21:30 / Lina Varnaitė

Po Japoniją ištikusios katastrofos, daugelis lietuvių apgulė vaistines, pirkdami jodo preparatus, o australai patraukė į Kvynslando valstijoje esančio kurortinio Gold Kousto miesto garsų žuvies turgų - krevečių. Prie prašmatnaus italų viešbučio „Versace“ įsikūręs turgus čia vilioja turistus iš viso pasaulio, tačiau nuolatiniai jūros gėrybių pirkėjai – australai.


Populiariausi per 24 val.