Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 20, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Gamtos teikiama sveikata – geriausia dovana tavo kūnui!

Kelionės / 2017-04-04 12:21 / lrytas.lt

Kelionės prie karštųjų ir šaltųjų mineralinio vandens šaltinių buvo populiarios dar Bronzos amžiuje, o gydomieji dumbliai buvo žinomi ir naudojami jau Senovės Romoje, Graikijoje ir Egipte. Ir dabar šie gamtos lobiai naudojami SPA centruose, taip pat ir Jūrmaloje, ir mes galime didžiuotis, kad jie neimportuojami iš kitų šalių, nes Jūrmalos teritorijoje aptinkami ir gydomieji dumbliai, ir trijų rūšių gydomojo mineralinio vandens šaltiniai. Tad norėdami kuo naudingiau praleisti laiką Jūrmaloje, būtinai pasinaudokite galimybe apsilankyti kuriame nors Jūrmalos SPA centrų, kur siūlomos kuo įvairiausios procedūros, ritualai, masažai ir vandens relaksacijos galimybės.


  2. Lenkai stoja į nuožmią kovą – grumsis su „Volkswagen“

Rinkos pulsas / 2016-08-06 14:58 / Eldoradas Butrimas („Lietuvos rytas“)

Žinia, kad automobilių duomenis klastojęs koncernas „Volkswagen“ išmokės 15 mlrd. dolerių kompensacijas JAV vartotojams, tačiau nenori atlyginti europiečiams, rimtai supykdė lenkus.


  3. Lietuvos sporto savaitė: pristabdytas R.Berankis ir NBA kovos

Kitos naujienos / 2016-05-02 13:47 / Rolandas Varanauskas

Tenisininkas Ričardas Berankis balandžio mėnesį Tolimuosiuose Rytuose laimėjo daug, tačiau ir jis nebuvo nenugalimas – į rekordines aukštumas ATP reitinge pakilusio lietuvio pergalių serija šeštadienį nutrūko Taipėjuje vykusiame turnyre. Krepšinio NBA lygoje baigėsi Donato Motiejūno sezonas, tačiau kelialapį į kitą atkrintamųjų varžybų etapą iškovojo Jonas Valančiūnas, sekmadienį su komandos draugais iš „Toronto Raptors“ peržengęs aštuntfinalio barjerą. Nenudžiugino stipriausi Lietuvos badmintonininkai, Europos pirmenybėse pralaimėję jau pirmuosius mačus.


  4. Dėl šunų nelegalų Johnny Deppo žmonai gresia ilgi metai kalėjime

Užsienio žvaigždės / 2015-07-16 18:26 / BNS ir lrytas.lt inf.

Holivudo aktoriaus Johnny Deppo žmonai Amber Heard buvo pareikšti kaltinimai dėl neteisėto poros augintinių įvežimo į Australiją, nerimstant skandalui, kuris kilo, kai šalies žemės ūkio ministras piktai pareikalavo, kad Jorkšyro terjerai „nešdintųsi“ iš šalies arba bus užmigdyti.


  5. Barjeras peržengtas – Lietuva „Eurovizijos“ finale!

Muzika / 2015-05-21 21:50 / Ramūnas Zilnys, specialiai lrytas.lt, Viena

Lietuva pateko į „Eurovizijos“ finalą! Linksma daina ir trigubas bučinys – prieš aibę melodingų baladžių. Toks buvo lietuvių atlikėjų Vaido Baumilos ir Monikos Linkytės ginklas antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje. Dainų – septyniolika. Kelialapių į šeštadienį vyksiantį finale – tik dešimt. Ketvirtadienio vakarą paaiškėjo, kad lietuviams pavyko vieną jų pagriebti!


  6. Europos išvaduotojai ar sužvėrėjusi mirties orda iš Rytų?

Istorija / 2015-05-08 17:13 / lrytas.lt

Tai ilgas tekstas. Tai šiurpus tekstas. Liudijimai žmonių, savo akimis mačiusių tai, kas prieš 70 metų vyko Europoje. Tai pasakojimas apie Sovietų armijos žygį į Berlyną. Tai ilgas tekstas. Tai šiurpus tekstas, kurio silpnesnių nervų žmonėms geriau neskaityti. Liudijimai žmonių, savo akimis mačiusių tai, kas prieš 70 metų vyko Europoje. Tai pasakojimas apie Sovietų armijos žygį į Berlyną. Iš visų šalių ir tautų, dalyvavusių kare, vokiečiai atsakingiausiai žiūrėjo į seksualinių paslaugų teikimą savo kareiviams. O kaip šį klausimą sprendė sovietų kariškiai? Gegužės 9-ąją, Rusijoje pompastiškai minimas „Didžiosios Pergalės“ jubiliejus. Net kelios istorijai skirtos interneto svetainės pateikia naujus dokumentus, kurie parodo „išvaduotojų“ tikrąjį veidą. Rytoj, gegužės 9-ąją, Rusijoje pompastiškai bus paminėtas „Didžiosios Pergalės“ jubiliejus. Svetainė FAKEOFF siūlo susipažinti su dokumentais, kurie parodo „išvaduotojų“ tikrąjį veidą.


  7. Lenkijos aferų meistrė pastojo, kad išeitų iš kalėjimo

Europa / 2015-04-01 09:54 / Eldoradas Butrimas („Lietuvos rytas“)

Lenkijoje kilo visuotinis pasipiktinimas dėl netvarkos kalėjimų priežiūros sistemoje. Triukšmą sukėlė žinia, kad viena garsiausių šalies finansinių aferisčių Katarzyna Plichta pastojo nuo kalėjimo prižiūrėtojo ir dėl nėštumo greičiausiai bus paleista. Žiniasklaida Varšuvoje iš karto priminė ES instrukcijas, nurodančias kalėjime palikti tik tas nėščias moteris, kurios padarė ypač žiaurius nusikaltimus ir išėjusios į laisvę galėtų sukelti pavojų žmonių saugumui.


  8. Gintaro savybes tyrusi mokslininkė: „Baltijos auksas – unikalus“

Gurmanų klubas / 2015-03-09 07:00 / lrytas.lt

Kad gintaras nėra paprastas akmuo, suprato dar mūsų senoliai. Dabar jis naudojamas ne tik farmacijoje, kosmetikoje, bet ir maisto pramonėje.


  9. Lenkijos vyriausybę klupdo slapti įrašai restoranuose

Europa / 2014-06-25 07:52 / Eldoradas Butrimas

„Turime reikalą su realiu valstybės destabilizavimo pavojumi“, – taip Lenkijos politinę areną drebinantį slaptų įrašų skandalą apibūdino šalies prezidentas Bronislawas Komorowskis. Abejojančių nedaug. Prezidentas prasitarė apie pirmalaikių Seimo rinkimų galimybę ir skubiai pasitarti išsikvietė į vyriausybę įeinančių partijų – Piliečių platformos partijos (PPP) bei valstiečių lyderius, rašo „Lietuvos rytas“.


  10. Slapti pokalbiai klibina Lenkijos vyriausybę

Įvykiai / 2014-06-17 07:47 / Eldoradas Butrimas, specialiai LR, Varšuva

Septynerius metus Lenkijoje valdančią Pilietinės platformos partiją (PPP) netikėtai supurtė didžiausias politinis skandalas, galintis nulemti vyriausybės atsistatydinimą ir net pirmalaikius rinkimus. Politinės arenos drebėjimą sukėlė žurnalas „Wprost“, paviešinęs slapta įrašytus valdančiųjų elito pokalbius restorano „Sova ir draugai“ VIP salėje.


  11. Varšuva ėmė abejoti dėl audrą sukėlusio sąmokslo

Įvykiai / 2014-05-22 07:03 / Eldoradas Butrimas

Lenkijos dienraštis „Gazeta Wyborcza“ sukėlė politinę audrą užsistodamas garsiausią šalies teroristą 47 metų chemijos dėstytoją Brunoną Kwiecienį. Esą jis puolamas norint pagerinti valdžios įvaizdį. Dienraštis netiesiogiai apkaltino slaptąsias tarnybas ir valdančiuosius politikus suklastojus įtarimus profesoriui tik tam, kad pagerintų vyriausybės ir saugumiečių įvaizdį.


  12. Lietuvių muzikantams – užsienio specialistų kritika ir dėmesys

Muzika / 2013-09-07 22:04 / Ramūnas Zilnys

Šeštadienį Vilniuje antrą dieną vyko festivalis „Vilnius Music Week“. Antrus metus vykstantis muzikos festivalis, rengiamas kaip Sostinės dienų dalis, vėl subūrė įdomiausius jaunus Lietuvos ir užsienio atlikėjus. Šeštadienį vyko ir antroji festivalio konferencijos diena, kurios dalyviai dalijosi mintimis apie atlikėjus ir patarimais, kaip jiems siekti karjeros už mūsų šalies ribų.


  13. Lenkiją audrina valdančiųjų rietenos

Įvykiai / 2012-10-15 09:55 / Eldoradas Butrimas ("Lietuvos rytas")

Lenkijos Seimą sukrėtė keli įvykiai, kurie vos nesibaigė netikėtu vyriausybės žlugimu. Trilerio kulminacija tapo netikėtas premjero Donaldo Tusko pasiūlymas balsuoti dėl pasitikėjimo jo vyriausybe. Valdančioji koalicija šį kartą įrodė savo vienybę – opozicijai nepavyko atšaukti premjero. Tačiau žiniasklada vis atviriau skelbia, kad D. Tusko epochai artėja galas.


  14. Žurnalistų provokacija Lenkijoje sukėlė politinę audrą

Įvykiai / 2012-09-17 07:51 / Eldoradas Butrimas - Specialiai LR, Varšuva

Gdansko regioninio teismo pirmininkas Ryszardas Milewskis turbūt net baisiausiame sapne neįsivaizdavo, jog vieninteliu neapdairiu pokalbiu telefonu gali sugriauti savo karjerą ir įžiebti politinę krizę Lenkijoje. Prieš kelias dienas R. Milewskio sekretorė netikėtai pranešė, jog jam skambina premjero Donaldo Tusko biuro darbuotojas.


  15. Lietuvos kaimynė - finansinių nusikaltimų pasaulio pirmūnė

Rinkos pulsas / 2012-09-05 08:04 / Eldoradas Butrimas - Specialiai LR, Varšuva

Kaimyninėje valstybėje verda aistros dėl neseniai bankrutavusios finansų piramidės „Amber Gold”. Tačiau tai – tik ledkalnio viršūnė. Mat iš tiesų Lenkijoje ekonominių nusikaltimų skaičius auga sparčiausiai pasaulyje. Lenkijos teisingumo ministerijos duomenimis, kasmet šalyje apie 30 tūkstančių žmonių nuteisiama už ekonominius nusikaltimus.


  16. Lenkijos premjeras turi nemalonumų dėl sūnaus darboviečių

Įvykiai / 2012-08-13 19:10 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lenkijos ministras pirmininkas Donaldas Tuskas sulaukė nemalonumų įtarus, kad jo sūnus galėjo būti įsivėlęs į interesų konfliktą, kai vienu metu dirbo valstybiniame oro uoste ir dabar jau bankrutavusioje pigių skrydžių bendrovėje. Kaip pirmadienį pranešė Lenkijos žiniasklaida, 30-metis Michalas Tuskas dirbo valstybiniame Gdansko Lecho Walesos oro uoste ir vienu metu buvo įsidarbinęs pigių skrydžių oro bendrovėje „OLT Express“, kuri naudojosi oro uosto paslaugomis ir liepą bankrutavo.


  17. Bankrotą lydi gandų uodega

Rinkos pulsas / 2012-08-07 12:12 / Eldoradas BUTRIMAS Specialiai LR, Varšuva

Ar pigių skrydžių bendrovė „OLT Express” verčiama bankrutuoti, nes trukdo valstybės valdomai LOT? Tokie gandai sklando Lenkijoje. Itin pigias keliones lėktuvais šalies viduje siūliusi „OLT Express” traukiasi iš rinkos ne savo noru? Bent jau taip tvirtina šios įmonės savininkai. Jie baksnoja į valstybinę oro bendrovę LOT: neva dėl konkurencijos taip suprastėjo pastarosios padėtis, kad net žlugo privatizavimo konkursas.


  18. Bankrotą lydi gandų uodega

Rinkos pulsas / 2012-08-07 08:10 / Eldoradas Butrimas („Lietuvos rytas”)

Ar pigių skrydžių bendrovė „OLT Express” verčiama bankrutuoti, nes trukdo valstybės valdomai LOT? Tokie gandai sklando Lenkijoje.


  19. Lietuvių žygiai po regioną ir pasaulį – į ukrainiečių, baltarusių ar lietuvių istorinę atmintį? (nuotraukos)

Istorija / 2011-05-03 08:52 / Tomas Vaiseta

Būrys lietuvių nujojo ir Juodojoje jūroje pagirdė žemaitukus. Kaip į tai reagavo baltarusiai ir ukrainiečiai? Ar nepriėmė mūsų kaip okupantų, kurie nori prisiminti savo imperialistinę praeitį? Ar žygiu iš tikrųjų kitus ir save mokėme pažinti įvairialypę Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos kultūrą, o ne Vytauto Didžiojo ekspansinę jėgą?


  20. Merginos iš Baltijos pajūrio besiilgintis Australijos žvejys: „Prekybos centrai perka pačią pigiausią žuvį“ (nuotraukos)

Gurmanų klubas / 2011-03-20 21:30 / Lina Varnaitė

Po Japoniją ištikusios katastrofos, daugelis lietuvių apgulė vaistines, pirkdami jodo preparatus, o australai patraukė į Kvynslando valstijoje esančio kurortinio Gold Kousto miesto garsų žuvies turgų - krevečių. Prie prašmatnaus italų viešbučio „Versace“ įsikūręs turgus čia vilioja turistus iš viso pasaulio, tačiau nuolatiniai jūros gėrybių pirkėjai – australai.


Populiariausi per 24 val.