Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 9 str. iš 9, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Lietuvių muzikantams – užsienio specialistų kritika ir dėmesys (11)

Muzika / 2013-09-08 12:27 / Ramūnas Zilnys

Šeštadienį Vilniuje antrą dieną vyko festivalis „Vilnius Music Week“. Antrus metus vykstantis muzikos festivalis, rengiamas kaip Sostinės dienų dalis, vėl subūrė įdomiausius jaunus Lietuvos ir užsienio atlikėjus. Šeštadienį vyko ir antroji festivalio konferencijos diena, kurios dalyviai dalijosi mintimis apie atlikėjus ir patarimais, kaip jiems siekti karjeros už mūsų šalies ribų.


  2. Lenkiją audrina valdančiųjų rietenos (1)

Įvykiai / 2012-10-15 09:55 / Eldoradas Butrimas ("Lietuvos rytas")

Lenkijos Seimą sukrėtė keli įvykiai, kurie vos nesibaigė netikėtu vyriausybės žlugimu. Trilerio kulminacija tapo netikėtas premjero Donaldo Tusko pasiūlymas balsuoti dėl pasitikėjimo jo vyriausybe. Valdančioji koalicija šį kartą įrodė savo vienybę – opozicijai nepavyko atšaukti premjero. Tačiau žiniasklada vis atviriau skelbia, kad D. Tusko epochai artėja galas.


  3. Žurnalistų provokacija Lenkijoje sukėlė politinę audrą (4)

Įvykiai / 2012-09-17 07:51 / Eldoradas Butrimas - Specialiai LR, Varšuva

Gdansko regioninio teismo pirmininkas Ryszardas Milewskis turbūt net baisiausiame sapne neįsivaizdavo, jog vieninteliu neapdairiu pokalbiu telefonu gali sugriauti savo karjerą ir įžiebti politinę krizę Lenkijoje. Prieš kelias dienas R. Milewskio sekretorė netikėtai pranešė, jog jam skambina premjero Donaldo Tusko biuro darbuotojas.


  4. Lietuvos kaimynė - finansinių nusikaltimų pasaulio pirmūnė (2)

Rinkos pulsas / 2012-09-05 08:04 / Eldoradas Butrimas - Specialiai LR, Varšuva

Kaimyninėje valstybėje verda aistros dėl neseniai bankrutavusios finansų piramidės „Amber Gold”. Tačiau tai – tik ledkalnio viršūnė. Mat iš tiesų Lenkijoje ekonominių nusikaltimų skaičius auga sparčiausiai pasaulyje. Lenkijos teisingumo ministerijos duomenimis, kasmet šalyje apie 30 tūkstančių žmonių nuteisiama už ekonominius nusikaltimus.


  5. Lenkijos premjeras turi nemalonumų dėl sūnaus darboviečių (1)

Įvykiai / 2012-08-13 19:10 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lenkijos ministras pirmininkas Donaldas Tuskas sulaukė nemalonumų įtarus, kad jo sūnus galėjo būti įsivėlęs į interesų konfliktą, kai vienu metu dirbo valstybiniame oro uoste ir dabar jau bankrutavusioje pigių skrydžių bendrovėje. Kaip pirmadienį pranešė Lenkijos žiniasklaida, 30-metis Michalas Tuskas dirbo valstybiniame Gdansko Lecho Walesos oro uoste ir vienu metu buvo įsidarbinęs pigių skrydžių oro bendrovėje „OLT Express“, kuri naudojosi oro uosto paslaugomis ir liepą bankrutavo.


  6. Bankrotą lydi gandų uodega (2)

Rinkos pulsas / 2012-08-07 12:12 / Eldoradas BUTRIMAS Specialiai LR, Varšuva

Ar pigių skrydžių bendrovė „OLT Express” verčiama bankrutuoti, nes trukdo valstybės valdomai LOT? Tokie gandai sklando Lenkijoje. Itin pigias keliones lėktuvais šalies viduje siūliusi „OLT Express” traukiasi iš rinkos ne savo noru? Bent jau taip tvirtina šios įmonės savininkai. Jie baksnoja į valstybinę oro bendrovę LOT: neva dėl konkurencijos taip suprastėjo pastarosios padėtis, kad net žlugo privatizavimo konkursas.


  7. Bankrotą lydi gandų uodega (1)

Rinkos pulsas / 2012-08-07 08:10 / Eldoradas Butrimas („Lietuvos rytas”)

Ar pigių skrydžių bendrovė „OLT Express” verčiama bankrutuoti, nes trukdo valstybės valdomai LOT? Tokie gandai sklando Lenkijoje.


  8. Lietuvių žygiai po regioną ir pasaulį – į ukrainiečių, baltarusių ar lietuvių istorinę atmintį? (nuotraukos) (51)

Istorija / 2011-05-03 08:52 / Tomas Vaiseta

Būrys lietuvių nujojo ir Juodojoje jūroje pagirdė žemaitukus. Kaip į tai reagavo baltarusiai ir ukrainiečiai? Ar nepriėmė mūsų kaip okupantų, kurie nori prisiminti savo imperialistinę praeitį? Ar žygiu iš tikrųjų kitus ir save mokėme pažinti įvairialypę Lietuvos Didžiosios Kunigaikštijos kultūrą, o ne Vytauto Didžiojo ekspansinę jėgą?


  9. Merginos iš Baltijos pajūrio besiilgintis Australijos žvejys: „Prekybos centrai perka pačią pigiausią žuvį“ (nuotraukos) (60)

Skonis / 2011-03-20 21:30 / Lina Varnaitė

Po Japoniją ištikusios katastrofos, daugelis lietuvių apgulė vaistines, pirkdami jodo preparatus, o australai patraukė į Kvynslando valstijoje esančio kurortinio Gold Kousto miesto garsų žuvies turgų - krevečių. Prie prašmatnaus italų viešbučio „Versace“ įsikūręs turgus čia vilioja turistus iš viso pasaulio, tačiau nuolatiniai jūros gėrybių pirkėjai – australai.