Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 294, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. B. al Assadas: „JAV aviacijos smūgiai Sirijoje nėra veiksmingi“

Konfliktai ir saugumas / 2014-12-03 17:28 / AP, BNS ir lrytas.lt inf.

Sirijos prezidentas Basharas al Assadas viename trečiadienį išspausdintame interviu sakė, kad JAV vadovaujami aviacijos smūgiai „Islamo valstybės“ objektams jo šalyje nei rimti, nei veiksmingi, todėl nedavė jokių apčiuopiamų rezultatų.


  2. Turkijos prezidentas kritikuoja JAV „įžūlumą“ dėl Sirijos

Konfliktai ir saugumas / 2014-11-26 14:17 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas trečiadienį sukritikavo JAV „įžūlumą“ dėl Sirijos konflikto, atskleisdamas įtampos tarp Vašingtono ir Ankaros mastą kelios dienos po svarbaus jo susitikimo su JAV viceprezidentu Joe Bidenu.


  3. Galvas pjaustantys džihadistai – sunkiai įveikiamas priešas (I)

Konfliktai ir saugumas / 2014-10-12 12:02 / Eglė Kudmanienė

60 valstybių koalicija prieš 30 tūkstančių džihadistų. Iš pirmo žvilgsnio misija – sunaikinti „Islamo valstybę“ (IV) – daugiau nei įmanoma. Tačiau situacija kur kas sudėtingesnė, negu gali atrodyti, rašo dienraštis „Lietuvos rytas".


  4. Amerikiečių viešųjų ryšių asai gerina rusų įvaizdį

Rytai-Vakarai / 2014-09-03 13:42 / lrytas.lt

Jau seniai pastebėta, kad Kremliaus reputacija rūpinasi savo darbą išmanantys viešųjų ryšių specialistai. Beveik dešimtmetį Vladimiro Putino ir jo aplinkos įvaizdį formuoja JAV kompanija „Ketchum“. „Ketchum“ darbo rezultatai akivaizdūs. Nuobodus ir natūralaus žavesio stokojantis buvęs KGB agentas visų akyse staiga tapo vienu kiečiausių politikų. O įtakingas žurnalas „Time“ 2007-aisiais netgi išrinko Rusijos prezidentą Metų žmogumi.


  5. Paryžius nemano, kad B. al-Assadas padės kovoti su terorizmu

Konfliktai ir saugumas / 2014-08-28 11:02 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Sirijos prezidentas Basharas al-Assadas yra ne Vakarų šalių partneris kovoje su terorizmu, o veikiau islamo ekstremistų, siaubiančių Siriją ir Iraką, sąjungininkas, ketvirtadienį perspėjo Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as.


  6. Prisaikdintas Sirijos prezidentas grasina Vakarams

Įvykiai / 2014-07-16 14:31 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Išrinktasis Sirijos prezidentas Basharas al Assadas trečiadienį Damaske buvo prisaikdintas kaip valstybės vadovas dar vienai septynerių metų kadencijai, praneša televizijos kanalas CNN.


  7. JT pasiuntiniu Sirijoje paskirtas Staffanas De Mistura

Įvykiai / 2014-07-09 19:28 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Naujuoju Jungtinių Tautų pasiuntiniu Sirijoje paskirtas italų ir švedų kilmės diplomatas Staffanas De Mistura, kuris anksčiau dirbo Afganistane ir Irake, trečiadienį pranešė diplomatai.


  8. Sirijoje paskelbta visuotinė amnestija kaliniams

Konfliktai ir saugumas / 2014-06-09 15:46 / lrytas.lt

Sirijos prezidentas Basharas al-Assadas paskelbė visuotinę amnestiją kaliniams, remdamasi valstybine žiniasklaida, skelbia AP.


  9. Sirijoje – rinkimų farso triumfas, Rusija giria balsavimą

Įvykiai / 2014-06-05 09:15 / BNS, ELTA, AFP ir lrytas.lt inf.

Sirijos prezidentas Basharas al-Assadas per balsavimą, kurį tiek sukilėliai, tiek tarptautinė bendruomenė, vadina farsu ir kurio baigtimi niekada nebuvo abejojama, buvo perrinktas 88,7 proc. balsų.


  10. Smurto purtomoje Sirijoje vyksta prezidento rinkimai

Įvykiai / 2014-06-03 08:03 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Sirijoje prasidėjo prezidento rinkimai. Visoje šalyje sugriežtintas saugumas, skelbia BBC.


  11. Paviešintas cheminės atakos Sirijoje vaizdo įrašas

Konfliktai ir saugumas / 2014-05-23 19:41 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Sirijos opozicijos aktyvistai paviešino vaizdo įrašą, kuriame neva užfiksuotos po cheminės atakos Kfar Zeitos kaimelio gatvėmis sklindančios chloro dujos, praneša „Reuters“.


  12. Sirijos režimas pradeda švęsti pergalę kare

Konfliktai ir saugumas / 2014-05-15 10:49 / lrytas.lt

„Žmonės jau negalvoja apie revoliuciją. Jie nori tiktai gyventi“, – tai vieno Sirijos sukilėlio žodžiai, kurie patvirtina, jog prezidentas Basharas al-Assadas, regis, laimėjo 2011-aisiais prasidėjusį karą. Vos prieš metus atrodė, kad B.al-Assado vadovaujamas Sirijos alavitų mažumos režimas bus nuverstas kaip ir kiti per Arabų pavasarį kritę režimai.


  13. Sirijos lyderio rinkimuose B.al Assadas pirmąsyk turės varžovą

Rytai-Vakarai / 2014-04-23 16:14 / AFP, BNS, ELTA ir lrytas.lt inf.

Sirijoje vienas parlamentaras užsiregistravo kaip pirmasis per visą istoriją varžovas prezidento rinkimuose, trečiadienį pranešė parlamento pirmininkas. „Iš aukštesnės instancijos konstitucinio teismo gavome informaciją, kad parlamento narys Maheras Abdel Hafizas Hajjaras iškėlė savo kandidatūrą į Sirijos Arabų Respublikos prezidentus“, – sakė Mohammadas Lahhamas, kurį citavo valstybinė televizija.


  14. Iš Sirijos jau išgabenta apie 80 proc. cheminio ginklo atsargų

Konfliktai ir saugumas / 2014-04-20 12:07 / AFP, BNS, ELTA ir lrytas.lt inf.

Tarptautinių inspektorių duomenimis, iš Sirijos jau išgabenta arba sunaikinta apie 80 proc. cheminio ginklo atsargų. Damaskas yra įsipareigojęs iki balandžio 27 dienos atiduoti visą savo turimą cheminio ginklo arsenalą.


  15. Sirijos prezidentas tvirtina įgijęs pranašumų kare

Konfliktai ir saugumas / 2014-04-14 13:26 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Kalbėdamas Damasko universitete, Sirijos prezidentas Basharas al-Assadas tvirtino, jog trejus metus šalyje trunkantis pilietinis karas pasiekė „lūžio momentą“ ir vyriausybė nuo šiol turi pranašumų prieš sukilėlius, skelbia BBC.


  16. Anot „Hezbollah“ vadovo, pavojus Sirijos režimui praėjo

Konfliktai ir saugumas / 2014-04-07 12:16 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Sirijos režimui nebėra grėsmės būti nuverstam, o šalies padalijimo pavojus praėjo, pareiškė įtakingo Libano šiitų judėjimo „Hezbollah“ lyderis, kurio komentarai publikuojami pirmadienį. Interviu dienraščiui „Al-Safir“ Hassanas Nasrallah davė tokiu metu, kai jo judėjimas vis aktyviau dalyvauja konflikte kaimyninėje Sirijoje, kur „Hezbollah“ nariai kaunasi petys į petį su prezidento Basharo al Assado pajėgomis.


  17. NSA sekė šimtų šalių lyderius

Įvykiai / 2014-03-30 10:39 / BBC, ELTA ir lrytas.lt inf.

JAV Nacionalinio saugumo agentūra (NSA) sekė net 122 valstybių ir vyriausybių vadovus, praneša „Spiegel“, remdamasis buvusio amerikiečių žvalgybininko Edwardo Snowdeno pavogtais duomenimis, praneša BBC.


  18. Iš Sirijos išgabenta pusė cheminio ginklo atsargų

Konfliktai ir saugumas / 2014-03-20 11:05 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Jungtinių Tautų ir Cheminio ginklo draudimo organizacijos (OPCW) atstovai pranešė, kad iš Sirijos išplukdyta 45,6 proc. cheminio ginklo atsargų.


  19. Ar Vakarų sankcijos Rusijai tikrai skaudžiai smogtų?

Įžvalgos ir nuomonės / 2014-03-19 16:19 / ELTA

„Jei šalis toliau žengs pavojingu keliu, Rusijos politinė ir ekonominė izoliacija didės“, – pareiškė JAV viceprezidentas Joe Bidenas. Jei Vakarai neblefuoja, Rusijai gresia sankcijos pagal Irano scenarijų – sąskaitų įšaldymas užsienyje, prekybos ribojimai bei rusiškų bankų atkirtimas nuo globalios finansų sistemos.


  20. Sirijos prezidentas B.al-Assadas lankėsi pabėgėlių stovykloje

Konfliktai ir saugumas / 2014-03-12 14:59 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Sirijos prezidentas Basharas al-Assadas trečiadienį apsilankė pabėgėlių stovykloje šalia Adros miesto, taip pirmą kartą per ilgą laiką viešai pasirodė už sostinės Damasko ribų, rašo „Reuters“. Anot Sirijos valstybinės televizijos, prezidentas įvertino apie 12 mylių (19,3 km) į šiaurės rytus nuo Damasko esančios pabėgėlių stovyklos gyvenimo sąlygas. Socialinio tinklapio „Twitter“ prezidento paskyroje vėliau buvo patalpintos tamsia striuke ir baltais marškiniais vilkinčio B.al-Assado, lydimo būrio stovyklos moterų, nuotraukos.


Populiariausi per 24 val.