Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 308, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Sirijos prezidentas pripažįsta: jo armijos gretos mažėja

Įvykiai / 2015-07-26 13:30 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Sirijos prezidentas Basharas al Assadas sekmadienį sakydamas vieną retų viešų kalbų pripažino, kad jo vyriausybės armijos gretos retėja, bet tvirtino, jog pajėgos vis dar yra pajėgios suduoti smūgius sukilėlių kovotojams.


  2. Sirijos prezidentas paskelbė amnestiją vengiantiems armijos

Įvykiai / 2015-07-25 14:32 / BNS ir lrytas.lt inf.

Sirijos prezidentas Basharas al- Assadas šeštadienį paskelbė visuotinę amnestiją asmenims, kurie išsisukinėja nuo tarnybos armijoje, arba yra pabėgę iš jos, pranešė valstybinė naujienų agentūra SANA.


  3. Sirijos pilietinis karas jau nusinešė per 230 000 gyvybių

Konfliktai ir saugumas / 2015-06-10 09:24 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Sirijos pilietiniame kare iki šiol žuvo daugiau kaip 230 000 žmonių. Šį skaičių paskelbė Sirijos žmogaus teisių stebėsenos biuras, kuriuo remiasi agentūra AFP.


  4. Rusija ragina JAV derinti savo veiksmus su Sirija kovoje su IS

Konfliktai ir saugumas / 2015-06-02 16:53 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Rusija antradienį paragino JAV vadovaujamą koaliciją, kovojančia su grupuote „Islamo valstybė“, derinti savo aviacijos smūgius su Sirijos vyriausybe, perspėdama, kad nesustabdyti džihadistai gali nueiti „labai toli“.


  5. B. al Assadas pirmą kartą pripažino nuostolius pilietiniame kare

Konfliktai ir saugumas / 2015-05-06 16:28 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Sirijos prezidentas Basharas al Assadas trečiadienį pirmą kartą pripažino savo ginkluotųjų pajėgų nuostolius daugiau kaip ketverius metus trunkančiame pilietiniame kare, praneša agentūra AFP. „Mes kalbame ne apie dešimtis, ne apie šimtus, bet apie tūkstančius mūšių. Ir, žinoma, mūšiuose būna veržimųsi ir atsitraukimų, pergalių ir nuostolių“, – sakė B. al Assadas savo kalboje Sirijos kankinių dienos proga.


  6. Sirijos konflikto stovyklos baigė derybas Maskvoje

Įvykiai / 2015-04-10 14:20 / „Reuters“, BNS ir lrytas.lt inf.

Maskvoje vykusios derybos tarp Sirijos vyriausybės atstovų ir kai kurių opozicijos narių baigėsi be pastebimų reikšmingo proveržio ženklų.


  7. B. al Assadas siūlo JAV derybas dėl Sirijos

Įvykiai / 2015-03-27 16:57 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Sirijos prezidentas Basharas al Assadas pareiškė esąs pasirengęs deryboms su JAV dėl pilietinio karo jo šalyje nutraukimo. Sąlyga yra, kad pokalbiai „būtų pagrįsti abipuse pagarba“, pareiškė jis interviu amerikiečių stočiai CBS. Anot jo, „iš esmės kiekvienas dialogas yra pozityvus dalykas“, praneša agentūra AFP.


  8. Sirijos prezidentas B. al Assadas stiprina savo pozicijas

Konfliktai ir saugumas / 2015-03-13 14:26 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Vakarai ir arabų valstybės vylėsi greitai pamatyti jį istorijos sąšlavyne, tačiau Sirijos prezidentas Basharas al Assadas jau penktuosius jo šalį niokojančio karo metus pasitinka dar tvirčiau savo rankose laikydamas valdžios vairą.


  9. Prancūzija: Sirijos būsimoje valdžioje B. al Assadui nėra vietos

Įvykiai / 2015-02-27 17:31 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Dabartinis Sirijos lyderis Basharas al-Assadas negali „patikimai“ veikti jokioje būsimoje vyriausybėje, kuriai teks kovoti su šalyje veikiančia džihadistų grupuote „Islamo valstybė“, pareiškė penktadienį Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos diplomatijų vadovai.


  10. Rusija ir JAV apsikeitė kaltinimų lavina dėl tarptautinių krizių

Įvykiai / 2015-02-24 10:58 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas pirmadienį tiesiogiai apkaltino Jungtines Valstijas pažeidus Jungtinių Tautų principus bombarduojant Siriją, „dėl atvirai išgalvotos dingsties“ okupuojant Iraką ir manipuliuojat JT Saugumo Tarybos mandatu, kad būtų sugriauta Libijos valstybė ir ji nugrimztų į chaosą.


  11. Lietuva vėl šaukia JT Saugumo Tarybą. Bet kas iš to?

Rytai-Vakarai / 2015-01-21 19:46 / Gintaras Radauskas

Lietuvos iniciatyva Jungtinių Tautų (JT) Saugumo Taryba trečiadienį vėl aptars padėtį Rytų Ukrainoje, kur pastaruoju metu suintensyvėjo kariniai veiksmai. Tačiau apie Rusijos kaimyninėje šalyje sėjamą agresiją JT Saugumo Taryba diskutavo jau ne sykį – be rezultatų. Ar dar turi prasmės ši institucija, jau vadinama bedančiu tigru?


  12. Irako premjeras pranešė apie sužeistą „Islamo valstybės“ lyderį

Konfliktai ir saugumas / 2015-01-20 11:08 / TASS, ELTA ir lrytas.lt inf.

Duodamas interviu dienraščiui „Al Hayat“, Irako ministras pirmininkas Haydaras al-Abadi pranešė apie sužeistą teroristinės grupuotės „Islamo valstybė“ (IS) lyderį Abu Bakr al-Baghdadi.


  13. B. al Assadas atsakomybę dėl išpuolių Paryžiuje verčia Vakarams

Konfliktai ir saugumas / 2015-01-14 17:43 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Sirijos prezidentas Basharas al Assadas kaltę dėl islamistų išpuolių Paryžiuje suvertė Vakarams. Smurto aktus, per kuriuos praėjusią savaitę žuvo 17 žmonių, lėmė Vakarų „trumparegiškumas“ ir „terorizmo rėmimas“ Sirijos pilietiniame kare, pareiškė jis, reaguodamas į išpuolius Prancūzijos satyrinio laikraščio „Charlie Hebdo“ redakcijoje ir košerinėje parduotuvėje Paryžiuje, praneša agentūra AFP.


  14. Retai saugius rūmus paliekantis Sirijos vadovas lankėsi fronte

Įvykiai / 2015-01-01 17:21 / BNS, ELTA ir lrytas.lt inf.

Sirijos prezidentas Basharas al- Assadas Naujuosius metus sutiko tarp savo karių priešakinėse pozicijose, pranešė prezidento spaudos tarnyba. Valstybinė žiniasklaida, savo ruožtu, nurodė, kad prezidentas lankėsi Džobaro rajone Damasko rytinėje dalyje.


  15. B. al Assadas: „JAV aviacijos smūgiai Sirijoje nėra veiksmingi“

Konfliktai ir saugumas / 2014-12-03 16:04 / AP, BNS ir lrytas.lt inf.

Sirijos prezidentas Basharas al Assadas viename trečiadienį išspausdintame interviu sakė, kad JAV vadovaujami aviacijos smūgiai „Islamo valstybės“ objektams jo šalyje nei rimti, nei veiksmingi, todėl nedavė jokių apčiuopiamų rezultatų.


  16. Turkijos prezidentas kritikuoja JAV „įžūlumą“ dėl Sirijos

Konfliktai ir saugumas / 2014-11-26 14:17 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas trečiadienį sukritikavo JAV „įžūlumą“ dėl Sirijos konflikto, atskleisdamas įtampos tarp Vašingtono ir Ankaros mastą kelios dienos po svarbaus jo susitikimo su JAV viceprezidentu Joe Bidenu.


  17. Galvas pjaustantys džihadistai – sunkiai įveikiamas priešas (I)

Konfliktai ir saugumas / 2014-10-11 23:27 / Eglė Kudmanienė

60 valstybių koalicija prieš 30 tūkstančių džihadistų. Iš pirmo žvilgsnio misija – sunaikinti „Islamo valstybę“ (IV) – daugiau nei įmanoma. Tačiau situacija kur kas sudėtingesnė, negu gali atrodyti, rašo dienraštis „Lietuvos rytas".


  18. Amerikiečių viešųjų ryšių asai gerina rusų įvaizdį

Rytai-Vakarai / 2014-09-03 08:24 / lrytas.lt

Jau seniai pastebėta, kad Kremliaus reputacija rūpinasi savo darbą išmanantys viešųjų ryšių specialistai. Beveik dešimtmetį Vladimiro Putino ir jo aplinkos įvaizdį formuoja JAV kompanija „Ketchum“. „Ketchum“ darbo rezultatai akivaizdūs. Nuobodus ir natūralaus žavesio stokojantis buvęs KGB agentas visų akyse staiga tapo vienu kiečiausių politikų. O įtakingas žurnalas „Time“ 2007-aisiais netgi išrinko Rusijos prezidentą Metų žmogumi.


  19. Paryžius nemano, kad B. al-Assadas padės kovoti su terorizmu

Konfliktai ir saugumas / 2014-08-28 11:02 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Sirijos prezidentas Basharas al-Assadas yra ne Vakarų šalių partneris kovoje su terorizmu, o veikiau islamo ekstremistų, siaubiančių Siriją ir Iraką, sąjungininkas, ketvirtadienį perspėjo Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as.


  20. Prisaikdintas Sirijos prezidentas grasina Vakarams

Įvykiai / 2014-07-16 14:01 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Išrinktasis Sirijos prezidentas Basharas al Assadas trečiadienį Damaske buvo prisaikdintas kaip valstybės vadovas dar vienai septynerių metų kadencijai, praneša televizijos kanalas CNN.


Populiariausi per 24 val.