Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 6 str. iš 6, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Galvas pjaustantys džihadistai – sunkiai įveikiamas priešas (I) (162)

Konfliktai ir saugumas / 2014-10-12 12:02 / Eglė Kudmanienė

60 valstybių koalicija prieš 30 tūkstančių džihadistų. Iš pirmo žvilgsnio misija – sunaikinti „Islamo valstybę“ (IV) – daugiau nei įmanoma. Tačiau situacija kur kas sudėtingesnė, negu gali atrodyti, rašo dienraštis „Lietuvos rytas".


  2. Pabėgėliams iš Sirijos Lietuvoje gražu, bet šalta

Aktualijos / 2014-02-27 18:49 / Liucija Lenkauskaitė

Vilniuje jie kol kas – keturiese. Sirai tėvas, dvi jaunutės dukros ir vyresnėlės sužadėtinis vakar iš Turkijos specialiu lėktuvu atvyko į Zoknių oro uostą Evangelikų liuteronų bažnyčios kvietimu. Jaukiuose globos namuose Vokiečių gatvėje besiglaudžianti šeimyna atvyko čia ne visa. Tėvynėje Sirijoje liko jų mama ir dvi seserys. Vyriausiasis brolis jau porą metų gyvena Švedijoje. Portalo lrytas.lt paklausti, ar neramumų draskomoje šalyje likę jų šeimos nariai irgi žada atvykti į Lietuvą, laužyta anglų kalba šie sutartinai atsakė, kad ne: „Atvykti čia labai brangu. Pasisekė, kad kelionė mums nekainavo. Tačiau kada išvysime mamą su sesėmis, dar nežinome...“.


  3. Sirijos prezidentas toliau neigia, kad šalyje vyksta revoliucija ir savo oponentus vadina Vakarų marionetėmis

Pasaulis / 2013-01-06 15:59 / „Lietuvos ryto“ televizija

Sirijos prezidentas Basharas al Assadas toliau neigia,kad šalyje vyksta revoliucija ir kartoja kovojantis prieš nusikaltėlius. Tai B.al Assadas pareiškė po pusės metų pertraukos per televiziją kreipęsis į žmones. Savo oponentus politikas pavadino Vakarų marionetėmis ir Dievo priešais. B.al Assadas apgailestavo, kad šalyje vyksta karas, tačiau teigia, kad smurto nutraukti nepavyksta dėl to, kad jis nerado, su kuo būtų galima dėl to kalbėtis.


  4. Turtingiausi diktatoriai ir jų kruvinų pinigų kalnai

Rinkos pulsas / 2012-10-30 10:47 / lrytas.lt

Kai vienas žmogus valdo turtingą šalį, kurioje netrūksta naftos ir kitų naudingų išteklių, jam kyla nedidelė dilema. Kaip elgtis su šalies biudžetu – stengtis, kad jo vadovaujamiems žmonėms būtų gera gyventi, ar susigrobti viską sau? Šalyse, kur viešpatauja nekontroliuojamos diktatūros, atsakymas aiškus. Tiek diktatorių, tiek jų artimųjų sąskaitose netrūksta apvalių sumelių, apie jas dažniausiai sužinoma tik nuvertus valdžią ir įšaldžius jos sąskaitas.


  5. A. Ažubalis ragina formuoti bendrą Europos istorinę atmintį

Aktualijos / 2012-09-07 20:00 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Europa turi sužinoti, įvertinti ir įsisąmoninti ne tik nacių, bet ir komunizmo nusikaltimus, neformaliame Europos Sąjungos šalių užsienio reikalų ministrų susitikime vykusiose diskusijose pažymėjo Lietuvos diplomatijos vadovas.


  6. Pasaulis 2007-aisiais: rinkimai, krizės, karai, katastrofos, žmonės (nuotraukos)

Istorija / 2007-12-28 11:27 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lrytas.lt skaitytojams siūlo perversti 2007-ųjų metraštį ir prisiminti šių metų svarbiausius įvykius.


Populiariausi per 24 val.