Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 210, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. D.Zvonkus ir V.Lukočius suvienys jėgas koncerte „Tau, mama!“

TV antena / 2014-04-08 10:12 / lrytas.lt

Pirmąjį gegužės sekmadienį LNK kvies už rūpestį ir šilumą padėkoti savo mamoms. Renginyje „Tau, mama!” garsiausi Lietuvos atlikėjai sveikins mamas laiko pripažintais lietuviškais ir užsienio šalių hitais.


  2. „Dviračio šou“ paviešins M.Podružkevičiaus nuotrauką be makiažo (1)

TV antena / 2014-04-07 16:56 / lrytas.lt

Šį pirmadienį BTV humoro laidoje „Dviračio šou“ - veidų naujienos. Lietuvos pramogų pasaulyje pasirodė daug naujų veidų. Tiksliau, veidai kaip ir žinomi, bet nepadažyti, todėl atrodo kaip nauji. Vis daugiau įžymybių fotografuojasi be makiažo ir deda nuotraukas į internetą.


  3. Su K.Krivicku dirbantis J.Liesis: „Jo humoro jausmas - subtilus“ (27)

TV antena / 2014-03-31 14:47 / Ramūnas Zilnys

Lietuviškos popmuzikos gerbėjams šis balsas tikrai gerai pažįstamas. Tačiau „Lietuvos ryto” televizijos laidoje „Nusikaltimas ir bausmė” jis skamba kitaip – daug kas vis dar nustemba, kad sudėtingas kriminalines istorijas čia narplioja buvęs populiarios grupės „Bavarija” narys Juozas Liesis (40 m.).


  4. LNK žiūrovai vaikams paaukojo 410 tūkst. litų (3)

TV antena / 2014-03-30 11:12 / lrytas.lt

Šeštadienio vakarą LNK televizijos žiūrovai organizacijos „Gelbėkit vaikus“ globojamoms, skurdžiai gyvenančioms šeimoms ir vaikų dienos centrams paaukojo 410 tūkstančius litų. Šie pinigai surinkti tiesioginio paramos koncerto metu, kuriame aukoti kvietė ir savo patirtimi dalinosi Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas, dirigentas Donatas Katkus, manekenė, keturių vaikų motina Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė, verslininkė Inga Budrienė. Į žiūrovus kreipėsi koncerto globėja Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.


  5. D.Zvonkus: „Tik pyst išsitraukiau žiedą ir pasipiršau Katažinai“ (10)

Pramogos / 2014-03-20 23:57 / „Lietuvos ryto“ televizija

Kodėl žinomas atlikėjas ir kompozitorius Deivydas Zvonkus būtent dabar nusprendė pasipiršti Katažinai Nemycko? Ir kokia buvo mylimosios reakcija? Atsakymai – pirmadienį 18.50 val. laidoje „Viskas bus gerai“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.


  6. D.Zvonkus: „Tik pyst išsitraukiau žiedą ir pasipiršau Katažinai“ (117)

Žmonės / 2014-03-20 17:48 / lrytas.lt

„Visi klausia, kaip ten buvo. Nuėjom į kavinę, sėdim, šnekam, o aš tik pyst išsitraukiau žiedą ir pasipiršau. Pažiūrėjau žodyne – „pyst“ reiškia netikėtai. Nebijokite, normalus žodis“, – savo piršlybų scenarijų atskleidė žinomas atlikėjas ir kompozitorius Deivydas Zvonkus.


  7. Susižadėjo dainininkė K.Nemycko ir kompozitorius D.Zvonkus (178)

Žmonės / 2014-03-16 14:50 / lrytas.lt

Susižadėjo kompozitorius Deivydas Zvonkus ir ir dainininkė Katažina Nemycko. Šią naujieną portalui lrytas.lt patvirtino pats Deivydas. Dainininkų pora kartu jau daugiau nei dveji metai, tačiau tuoktis jie neskubėjo. Deivydas kartą jau buvo vedęs, tačiau jo santuoka su dainininke Natalija Bunke truko vos kelerius metus. Katažina prie altoriaus dar nebuvo.


  8. „Eurovizijos“ dainą atlikėjams pritaikys kompozitorius D.Zvonkus (6)

Muzika / 2014-02-28 15:24 / lrytas.lt

Jau šį šeštadienį, kovo 1-ąją, tiesioginės transliacijos metu sužinosime, kas veš Lietuvos vėliavą į gražiausių Europos dainų konkursą, gegužę vyksiantį Danijos sostinėje Kopenhagoje. Įtemptos „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos atomazgos su nekantrumu laukia ne tik LRT žiūrovai, bet ir finalą pasiekęs atlikėjų trejetukas.


  9. H.Mackevičius: „Dviračio šou“ - greitojo reagavimo laida“ (1)

TV antena / 2014-02-27 12:34 / Erika Zabulėnienė

Referendumas dėl žemės pardavimo užsieniečiams, artėjantys prezidento rinkimai, planuojami nauji mokesčiai. „Dviračio šou“ (BTV) kūrėjai vos spėja aprėpti aktualijas.


  10. Konservatorija jubiliejų pažymėjo įspūdingu koncertu (6)

Meno pulsas / 2014-01-08 22:33 / Gediminas Pilaitis

Klaipėdos koncertų salė (KKS) savo naująjį renginių sezoną pradėjo skambiu akordu - iškilmingu koncertu, surengtu išvien su uostamiesčio Stasio Šimkaus konservatorija, pažyminčia savo veiklos 90-metį. Scenoje pasirodė garsiausi šios mokymo įstaigos absolventai, pedagogai ir mokiniai, kuriems akomponavo jungtinis simfoninis orkestras.


  11. Labdaringame koncerte „Pasidalink“ suaukota suma perkopė pusę milijono litų

TV antena / 2013-12-09 08:12 / lrytas.lt

Sekmadienio vakarą daugybė Lietuvos žmonių atvėrė savo širdis ir pasidalijo duonos kąsniu su esančiais šalia tiesiogine šių žodžių prasme. „Maisto banko“ ir LNK televizijos surengto paramos koncerto „Pasidalink“ metu surinkta didžiulė suma – net 582 tūkst. litų, kurie bus skirti pagelbėti maisto stokojantiems žmonėms.


  12. Šiauliuose Kalėdų eglės įžiebimo ceremoniją pakoregavo niūri orų prognozė (1)

Skonis / 2013-12-06 20:57 / Ričardas Vitkus

Penktadienį vakare Šiaulių centre turėjusią įvykti iškilmingą Kalėdų eglės įžiebimo ceremoniją sujaukė nepalankios sinoptikų prognozės. Baiminantis blogo oro ir stipraus vėjo buvo atšaukta per pėsčiųjų bulvarą nusidriekti turėjusi šventinė eisena, o Prisikėlimo aikštėje Kalėdų eglės įžiebimo proga numatytas koncertas „Paragauk Kalėdų“ buvo perkeltas į kultūros centrą. Pakeitus Kalėdų eglės įžiebimo ceremonijos vietą Prisikėlimo aikštę papuošusi 14 metrų aukščio žaliaskarė automatiškai sužibo 18 valandą. Į kultūros centrą perkeltas šventinis koncertas prasidėjo Šiaulių valstybinės kolegijos studentų flachmobu. Vėliau į salę sugužėjusiems šiauliečiams koncertavo „Smaragdinis“ choras ir Deivydas Zvonkus.


  13. D.Zvonkus ir „X Faktoriaus“ dalyvis Audrius – tarsi tėvas ir sūnus (2)

TV antena / 2013-12-05 15:32 / lrytas.lt

Daugelis svajodami apie muzikinę šlovę mėgdžioja savo dievaičius, siekia būti panašūs į juos, o kiti tiesiog gimsta pribloškiančiai panašūs į išgarsėjusius talentu kaip tik toje srityje, kurios siekia ir jie. Panašumas į žinomą žmogų gali pagelbėti, ar priešingai – apsunkinti ir taip nelengvą kelią į pripažinimą? Muzikinio projekto „X Faktorius“ dalyvis – kaunietis Audrius Petrauskas yra gyvas atsakymas į šį klausimą. Pasirodymu populiariausio muzikinio projekto „X Faktorius“ perklausose vaikinas atėmė žadą teisėjai Rūtai Ščiogolevaitei dėl akivaizdaus panašumo į muzikos prodiuserį Deivydą Zvonkų.


  14. Šou „X Faktorius“ paliko aštuoni dalyviai, dvylika likusiųjų tęs kovą finaluose (46)

TV antena / 2013-11-24 21:20 / lrytas.lt

Sekmadienio vakarą TV3 eteryje vėl liepsnojo „X Faktoriaus“ aistros. Dvidešimt atlikėjų ir grupių varžėsi dėl teisėjų palankumo. Iš dvidešimties šį vakarą liko tik dvylika – tai paskutinė „X Faktoriaus“ atrankų laida, po kurios išlikę žengia į šio muzikinio šou finalus. „X Faktoriaus“ barjerus iki šiol buvo įveikę dvidešimt atlikėjų ir grupių – po penkis iš kiekvienos šou kategorijos (merginos iki 25 metų, vaikinai iki 25 metų, grupės ir atlikėjai, kuriems per 25 metus). Šį vakarą ne tik paaiškėjo, kurios kategorijos artistus prižiūrės kiekvienas iš keturių projekto teisėjų.


  15. Britų dueto „Hurts“ debiutas Vilniuje - su rožių lietumi ir trispalve ant pečių (5)

Muzika / 2013-11-07 10:43 / Ramūnas Zilnys

Ar užsienio atlikėjui įmanoma išlaikyti Lietuvos žiūrovų dėmesį, į mūsų šalį atvykstant trejus metus iš eilės? Atsakymo į šį klausimą trečiadienio vakarą Vilniaus „Siemens“ arenoje ieškojo britų popmuzikos duetas „Hurts“. Gastrolių po Europą „Exile“ maršrute į Lietuvos sostinę užsukusią grupę Vilniuje pasveikino apie 4 tūkstančius klausytojų, suviliotų romantiškos elektroninės „Hurts“ popmuzikos.


  16. D.Zvonkus: „Džiugu, kad Lietuvoje gyvai muzikai atsiranda eterio (3)

TV antena / 2013-10-28 15:06 / lrytas.lt

Šeštadienio vakarą TV3 šou „Romeo ir Džiuljeta“ skambėjo pasauliniai hitai, tinkantys Helovino prisikėlėlių temai, o Martynas Kavaliauskas, Austėja Lukaitė ir Marius Jampolskis atliko nemirtingosios roko operos „Meilė ir mirtis Veronoje“ herojų – Romeo ir Džiuljetos − arijas. Projekto kūrinius parenkantis muzikos prodiuseris Deivydas Zvonkus kiekvieną jų prireikus galėtų pagroti pats. Beje, ekstremaliais atvejais taip ir daro.


  17. Iš salės atbėgęs studentas sužavėjo projekto „X Faktorius“ teisėjus (30)

TV antena / 2013-10-14 10:14 / lrytas.lt

Sekmadienį muzikinio projekto „X Faktorius“ gerbėjai stebėjo trečiąją šio sezono televizijos projekto laidą. Vaikinai ir merginos, vyrai ir moterys iš įvairių miestų ir miestelių Kaune kovojo dėl galimybės susirungti kitame etape ir pelnyti gerbėjų simpatijas. Į projektą norinčius papulti lietuvius vertino ir patarimus dalijo patyrę scenos vilkai – Saulius Urbonavičius-Samas, Saulius Prūsaitis, Rūta Ščiogolevaitė, Marijonas Mikutavičius.


  18. Tarp „X Faktoriaus“ dalyvių – D.Zvonkaus kopija (4)

TV antena / 2013-10-11 15:55 / lrytas.lt

Muzikinio projekto „X Faktorius“ vienintelė dailiosios lyties atstovė tarp griežtųjų teisėjų Rūta Ščiogolevaitė atrankų filmavime Kaune buvo priblokšta, kai ant scenos išvydo Deivydą Zvonkų. Tiesa, po akimirkos paaiškėjo, kad tai – kaunietis Audrius Petrauskas – kaip iš akies luptas visiems gerai pažįstamas dainininkas, prodiuseris D.Zvonkus.


  19. Dėl nusidainavimo sukritikuota R.Šarkienė: „Lietuva manęs neparklupdys“ (133)

Žmonės / 2013-09-06 17:22 / lrytas.lt

Aktyvi ir charizmatiška Raisa Šarkienė nusprendė pasipriešinti nusistovėjusiai nuomonei, kad vyresnio amžiaus moterys privalo sėdėti prie televizoriaus. R.Šarkienė lanko vokalo pamokas ir ruošiasi linksminti liaudį. „Aš nuolat sakau, jei Žemaitė, sulaukusi 50 metų, pradėjo rašyti eilėraščius, aš, būdama 60 metų, galiu uždainuoti. Per savo pasirodymus ne tik dainuosiu, bet ir monologus kalbėsiu. Noriu liaudį pajuokinti, noriu parodyti, kad vyresnio amžiaus vienišos moterys vis dar turi ką veikti“, – kalbėjo R.Šarkienė.


  20. D.Zvonkui ir jo mylimajai Katažinai - vestuvių maratonas (50)

Žmonės / 2013-08-31 15:10 / lrytas.lt

Dainininkų pora Deivydas Zvonkus ir Katažina Nemycko kartu jau dveji metai, tačiau tuoktis neskuba. Deivydas kartą jau buvo vedęs, tačiau jo santuoka su dainininke Natalija Bunke truko vos kelerius metus. Neseniai 33-čiąjį gimtadienį atšventusi Katažina prie altoriaus dar nebuvo. O D.Zvonkus pirštis jai ir neskuba. Tačiau šią vasarą pora - dažni svečiai vestuvėse. Šį penktadienį Deivydas ir Katažina dalyvavo artimų draugų vestuvėse Vilniuje.