Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 225, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Naktipiečių atsisakęs D. Zvonkus numetė dvidešimt kilogramų (105)

Skonis / 2014-08-12 07:34 / Ligita Valonytė

Po neseniai praūžusių vestuvių Zvonkų pora galėtų šokti baletą – ir Katažina (34 m.), ir Deivydas (36 m.) jaučiasi lengvi lyg plunksnelės. Nuo šių metų pradžios Katažina numetė maždaug dešimt kilogramų svorio, o Deivydas – dvidešimt. D.Zvonkus su žmona tikisi, kad laimingas šeiminis gyvenimas jiems papildomų kilogramų tikrai nebepridės.


  2. Išskirtiniai Katažinos ir Deivydo vestuvių kadrai (2)

Žmonės / 2014-07-30 11:00 / Laura Čaplinskaitė

Šeštadienį, liepos 26-ąją, amžiną meilę Švč. Trejybės ir Šv. Kazimiero bažnyčioje Medininkuose vienas kitam prisiekė dainininkė Katažina Nemycko (34 m.) ir kompozitorius Deivydas Zvonkus (36 m.). Šiltą popietę jaunuosius sveikino būrys garsenybių ir artimųjų, rašo žurnalas „Stilius“.


  3. Išskirtiniai Katažinos ir Deivydo Zvonkų vestuvių kadrai (1)

Žmonės / 2014-07-29 11:37 / lrytas.lt

Šeštadienį, liepos 26-ąją, amžiną meilę Švč. Trejybės ir Šv. Kazimiero bažnyčioje Medininkuose vienas kitam prisiekė dainininkė Katažina Nemycko (34 m.) ir kompozitorius Deivydas Zvonkus (36 m.). Laime švytinti nuotaka didžiajai gyvenimo šventei pasipuošė dizainerio Liutauro Salasevičiaus suknele. Jaunikiui kostiumą siuvo dizaineris Egidijus Sidaras. Vestuvių dieną Zvonkai įsiamžino ir nuostabioje fotosesijoje, kurią jiems dovanojo fotografė ir įvaizdžio kūrėja Elly.


  4. Medininkuose amžiną meilę prisiekė Katažina ir Deivydas Zvonkai

Žmonės / 2014-07-27 23:48 / Kristina Solomnikova

Saulėtą šeštadienio popietę amžiną meilę ir ištikimybę Švč. Trejybės ir Šv. Kazimiero bažnyčioje Medininkuose vienas kitam prisiekė grupės „Pop Ladies“ narė Katažina Nemycko (34 m.) ir kompozitorius Deivydas Zvonkus (36 m.). Prieš tai pora savo ryšį įtvirtino civilinės metrikacijos skyriuje.


  5. Žvaigždžių lenktynėse triumfavo R.Vilkončius, K.Nemycko - trečia

Žmonės / 2014-07-18 15:41 / Alvydas Ziabkus

Po dviejų metų pertraukos „1000 kilometrų" lenktynių pramoginių renginių sąrašas vėl pasipildė LNK žvaigždžių lenktynėmis. Šį kartą prieš tai buvusias įprastas automobilių traukos lenktynes pakeitė super sprinto varžybos, kuriose televizijos žvaigždžių laukė nemažai sunkumų.


  6. Sužadėtiniai D. Zvonkus ir K. Nemycko pasiryžę išbandymams

Žmonės / 2014-07-10 16:09 / lrytas.lt

Vasaros karščiu alsuojantį ketvirtadienį restorane ant vandens „Bora Bora“ pristatytos į 1000 kilometrų lenktynes po poros metų pertraukos sugrįžtančios LNK žvaigždžių lenktynės. Šiemet lenktynėse savo jėgas išbandys žinių vedėja Agnė Zacharevičienė, būsima Zvonkų pora – „Lietuvos balso“ mokytoja Katažina ir kompozitorius Deivydas, TV laidų vedėjai Gintarė Gurevičiūtė, Rolandas Vilkončius ir Ieva Stasiulevičiūtė, „radistai“, būsimo LNK superšou „Norim dar“ vedėjai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius.


  7. Deivydas Zvonkus lenktynėse vairą patikės mylimajai Katažinai

Radaras / 2014-07-10 15:49 / lrytas.lt

Vasaros karščiu alsuojantį ketvirtadienį „Le Meridien“ viešbučio restorane „Bora Bora“ pristatytos į 1000 kilometrų lenktynes po poros metų pertraukos sugrįžtančios „LNK žvaigždžių drag‘o“ lenktynės.


  8. LNK žvaigždės vėl švies 1000 km lenktynių trasoje

TV antena / 2014-07-10 15:34 / lrytas.lt

Vasaros karščiu alsuojantį ketvirtadienį „Le Meridien“ viešbučio restorane ant vandens „Bora Bora“ pristatytos į 1000 kilometrų lenktynes po poros metų pertraukos sugrįžtančios LNK žvaigždžių drag‘o lenktynės.


  9. Jauna atlikėja Elvina naujoje dainoje ragina jausti malonumą

Muzika / 2014-06-26 12:16 / lrytas.lt

Jauna dainininkė iš pajūrio Elvina Milkauskaitė Lietuvos muzikos padangėje pirmuosius žingsnelius jau yra žengusi. Festivalyje „Palanga 2010“ ji buvo pripažinta „Šlagerių princese“, o vėliau TV projekto „Lietuvos balsas“ pirmajame sezone pasiekė pusfinalį. Atlikėja svajoja išleisti savo pirmąjį albumą, įrašinėja naujas dainas bei tobulinasi. Šiandien Elvina jums pristato šviežutėlę dainą „Jausk malonumą“, kurios muziką ir tekstą sukūrė žinomas kompozitorius bei prodiuseris Deivydas Zvonkus.


  10. D. Zvonkus su mylimąja prieš vestuves pramogavo ant žirgų

Žmonės / 2014-06-18 14:17 / lrytas.lt

Katažina su Deivydu Zvonkumi mokėsi jodinėti žirgais. Irkluotojas Alvydas Duonėla organizavo šeimų turnyrą baidarėmis. Violeta ir Vilius Tarasovai su Erika ir Merūnu Vitulskiais sodino savo ąžuoliukus šeimų ąžuolyne. Visos šios atrakcijos vyko Šeimos šventėje „Harmony“ parke, kurią Joninių vakarą 19 val. rodys LNK televizija. Šeimų šventės koncertą ves šeimos žmonės, mylimi LNK laidų vedėjai Živilė Vaškytė ir Paulius Skučas.


  11. Pajūrio publiką vėl vilioja „Muzikuojantis keltas“

Muzika / 2014-06-12 10:59 / lrytas.lt

Tradiciškai išskirtinius ir nepamirštamus vasaros vakarus pajūryje dovanojantis festivalis „Muzikuojantis keltas“ jau ruošiasi pirmajam šio sezono reisui.


  12. Marius Jampolskis: „Dovanoti žmonai automobilį nėra gera mintis“

TV antena / 2014-06-03 19:27 / lrytas.lt

Andrius Šedžius savo žmonai Monikai padovanojo prabangų automobilį, Ingą Stumbrienę vyras dažnai palepina prabangiomis kelionėmis, Rytis Žvagulis mylimajai Eglei Jakštytei neseniai įteikė 200 raudonų rožių, Deivydas Zvonkus Katažinai parūpino skrydį privačiu lėktuvu, Simas Jasaitis žmonai Oksanai užmovė dešimtis tūkstančių litų kainuojantį žiedą su deimantu.


  13. K.Nemycko vaikus su D.Zvonkumi planuos tik po vestuvių šėlsmo

Žmonės / 2014-05-14 12:25 / Laura Čaplinskaitė

Vestuvėms su mylimuoju kompozitoriumi Deivydu Zvonkumi (36 m.) besiruošianti grupės „Pop Ladies“ narė dainininkė Katažina Nemycko (34 m.) juokiasi, kad banalu būtų sakyti, jog šiuo metu jaučiasi gerai. Juk ji – euforijos būsenos, pakylėta ir beprotiškai laiminga!


  14. D.Zvonkaus sužadėtinė sulaukė gimtadienio siurprizo

TV antena / 2014-05-13 11:53 / lrytas.lt

Moterų širdžių pavergimo specialistas Deivydas Zvonkus žino, ko reikia moterims. Ne butelio šampano, pavytusių tulpių šluotos, bučinio ar banalių žodžių apie meilę. Moteriai reikia siurprizų, netikėtumų. Būtent tokį siurprizą Deivydas ištaisė sužadėtinei Katažinai. Gimtadienio proga -pakilimą ligi dangaus.


  15. D.Zvonkus po Eurovizijos barzdas pasiūlė nusipiešti „Pop Ladies“

Muzika / 2014-05-09 18:37 / lrytas.lt

Kompozitorius Deivydas Zvonkus juokauja, kad Eurovizijos konkursą per televiziją žiūri kas antrus metus. „Gaila, kad nepatekome, bet Vilijos pasirodymas buvo neblogas“, – nedaugžodžiavo jis. Paklaustas, ką būtų keitęs Lietuvos atstovės pasirodyme, D.Zvonkus juokėsi: „Kasmet suku galvą, ką atsakyti į tokius klausimus. Juk negaliu tiesiai šviesiai rėžti: „Jei bobutė būtų su kiaušiais, būtų diedukas“.


  16. N.Bunkei savo miegamąjį teks užleisti buvusiam vyrui

TV antena / 2014-04-25 17:10 / lrytas.lt

Prieš keletą savaičių kompozitorius Deividas Zvonkus pasipiršo savo mylimajai Katažinai Nemycko ir jau šią vasarą vyks jųdviejų vestuvės. Vieni šia naujiena džiaugėsi, kiti vis dar neatskleidė, ką mano iš tiesų. Viena iš tų slapukių, buvusi D.Zvonkaus žmona Natalija Bunkė, laidoje „KK2 penktadienis“ išrėš visą tiesą.


  17. D.Zvonkus ir V.Lukočius suvienys jėgas koncerte „Tau, mama!“

TV antena / 2014-04-08 10:12 / lrytas.lt

Pirmąjį gegužės sekmadienį LNK kvies už rūpestį ir šilumą padėkoti savo mamoms. Renginyje „Tau, mama!” garsiausi Lietuvos atlikėjai sveikins mamas laiko pripažintais lietuviškais ir užsienio šalių hitais.


  18. „Dviračio šou“ paviešins M.Podružkevičiaus nuotrauką be makiažo

TV antena / 2014-04-07 16:56 / lrytas.lt

Šį pirmadienį BTV humoro laidoje „Dviračio šou“ - veidų naujienos. Lietuvos pramogų pasaulyje pasirodė daug naujų veidų. Tiksliau, veidai kaip ir žinomi, bet nepadažyti, todėl atrodo kaip nauji. Vis daugiau įžymybių fotografuojasi be makiažo ir deda nuotraukas į internetą.


  19. Su K.Krivicku dirbantis J.Liesis: „Jo humoro jausmas - subtilus“

TV antena / 2014-03-31 14:47 / Ramūnas Zilnys

Lietuviškos popmuzikos gerbėjams šis balsas tikrai gerai pažįstamas. Tačiau „Lietuvos ryto” televizijos laidoje „Nusikaltimas ir bausmė” jis skamba kitaip – daug kas vis dar nustemba, kad sudėtingas kriminalines istorijas čia narplioja buvęs populiarios grupės „Bavarija” narys Juozas Liesis (40 m.).


  20. LNK žiūrovai vaikams paaukojo 410 tūkst. litų

TV antena / 2014-03-30 11:12 / lrytas.lt

Šeštadienio vakarą LNK televizijos žiūrovai organizacijos „Gelbėkit vaikus“ globojamoms, skurdžiai gyvenančioms šeimoms ir vaikų dienos centrams paaukojo 410 tūkstančius litų. Šie pinigai surinkti tiesioginio paramos koncerto metu, kuriame aukoti kvietė ir savo patirtimi dalinosi Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas, dirigentas Donatas Katkus, manekenė, keturių vaikų motina Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė, verslininkė Inga Budrienė. Į žiūrovus kreipėsi koncerto globėja Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.


Populiariausi per 24 val.