Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 11117, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Briuselyje baimė dėl teroro neslūgsta, JAV perspėja keliautojus (1)

Įvykiai / 2015-11-24 09:28 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf

Briuselyje dar savaitę liks galioti aukščiausio lygio parengtis potencialiems teroro išpuoliams, pirmadienį pranešė Belgijos vyriausybė, o Jungtinės Valstijos perspėjo savo piliečius dėl padidėjusios teroro atakų grėsmės visame pasaulyje.


  2. Londone nusikaltėliai iš Rytų Europos veikia seniai (2)

Rytai-Vakarai / 2015-11-24 09:00 / Vytas Rudavičius („Lietuvos rytas“)

Daugelį Rytų Europos gyventojų apima prieštaringi jausmai dėl britų spaudoje vis sušmėžuojančių antraščių apie emigrantų nusikaltimus. Tačiau bent jau Jungtinėje Karalystėje rytiečių išdaigų nauja tendencija vadinti negalima.


  3. „Independence“ negana – Lietuva įsigis dar vieną dujų laivą (342)

Energetika / 2015-11-23 16:27 / Marius Jokūbaitis

Aiškėja, kad Lietuva ketina įsigyti dar vieną dujų gabenimo laivą. Juo bus mėginama jūra gabenti ir parduoti terminalo dujas kitiems laivams, nes dujų poreikis mūsų šalyje smarkiai mažėja. Lietuva yra įsipareigojusi penkerius metus kasmet nupirkti 540 milijonų kubinių metrų dujų iš Norvegijos kompanijos „Statoil“.


  4. Kur nusidriekia gudraus pasienio gyventojų „verslo“ gijos (10)

Mano pinigai / 2015-11-23 10:03 / LRT televizijos laida „Misija: Vilnija“, lrt.lt

Gerokai sumažėjo cigarečių kontrabandos iš Kaliningrado mastai, tačiau Baltarusijos pasienyje šis klausimas vis dar aktualus. Neoficialiais duomenimis, pasienyje su Lietuva esanti Baltarusijos cigarečių gamykla dirba dviem pamainomis: viena – baltarusių poreikiui, kita – specialiai Europos Sąjungai.


  5. Spektriniai žvaigždžių stebėjimai – pagaliau Lietuvoje

Visata / 2015-11-23 09:45 / Prof. Gražina Tautvaišienė, Vilniaus universiteto žurnalas „Spectrum“

Spektriniai žvaigždžių skleidžiamos šviesos tyrimai yra galingiausias Visatos pažinimo būdas. Pagal suteikiamos informacijos apie pačią žvaigždę kiekį, o ištyrus vis daugiau ir daugiau žvaigždžių – ir apie galaktiką, kurioje jos yra, spektriniai tyrimai pranoksta iki šiol Lietuvoje vykdytus fotometrinius stebėjimus pro septynis Vilniaus fotometrinės sistemos filtrus.


  6. Prancūzų tyrėjams mįslių kelia trečias rastas kūnas

Rytai-Vakarai / 2015-11-22 19:09 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Prancūzijos tyrėjams mįslių kelia trečias per šturmą Paryžiaus Sen Deni rajone rastas kūnas. Kas buvo tas savižudis, kuris trečiadienį per antiteroristinį reidą susisprogdino?


  7. Baltarusijoje trijų žmonių žudikui skirta mirties bausmė (30)

Įvykiai / 2015-11-22 17:01 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Autoritariškai valdomoje Baltarusijoje 28 metų trijų žmonių žudikui skirta mirties bausmė. Gardine vykusiame procese gynyba pasisakė už 25 metų laisvės atėmimo bausmę, nes vyras bendradarbiavo su žinybomis. Baltarusija yra vienintelė Europos šalis, kurioje dar vykdoma mirties bausmė – šūviu į pakaušį.


  8. Didelius pinigus užuodžiantis šuo – kontrabandininkų siaubas (41)

Aktualijos / 2015-11-22 13:33 / Rasa Karmazaitė („Lietuvos rytas“)

Bagažinėje ar po sėdyne – šimtatūkstantinės sumos, gautos iš narkotikų ir kitokio nešvaraus verslo. Taip per sieną vežami grynieji pinigai gali būti skirti ir teroristams. Todėl vieninteliam šalyje pinigus užuodžiančiam šuniui patikėta itin svarbi užduotis.


  9. Vokietijos kanclerės dešimtmetis valdžioje: kas pasikeitė? (56)

Rytai-Vakarai / 2015-11-22 11:06 / BNS ir lrytas.lt inf.

Angela Merkel, dalykiška pastoriaus duktė, užaugusi už geležinės uždangos, atliko precedento neturinčią kelionę, kol tapo Vokietijos vyriausybės vadove ir įtakingiausia pasaulyje moterimi.


  10. Lukiškių prižiūrėtojos kasdienybė: moteris tramdo žmogžudžius (23)

Istorijos / 2015-11-21 11:57 / Gerda Morozovienė

Ypatingas saugumas, išskirtinė patikra ir visiška izoliacija nuo išorinio pasaulio. Rakinamoje spintelėje paliktas mobilusis telefonas, grynieji pinigai ir net...mėgstami kvepalai. Tokių taisyklių reikalaujama laikytis kiekvienam, ketinančiam užeiti į Lukiškių tardymo izoliatorių – kalėjimą. Ir ne veltui – juk jame dirbantys pareigūnai dirba net ir su tais nusikaltėliais, kurie teisiami už žiauriausius nusikaltimus.


  11. Baltijos šalys nesutiks su papildomomis pabėgėlių kvotomis (12)

Aktualijos / 2015-11-20 13:37 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvos ir Latvijos prezidentai penktadienį pareiškė, kad nesutiks didinti priimamų pabėgėlių kvotos, kol Europos Sąjunga (ES) nesiims priemonių sustiprinti išorės sienos apsaugą.


  12. Prancūzijos premjeras: „Šengeno sistemai kyla pavojus“ (10)

Įvykiai / 2015-11-20 07:48 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Prancūzijos premjeras Manuelis Vallsas ketvirtadienį pareiškė, kad Europos Sąjungos Šengeno zonai iškils pavojus.


  13. Žvilgsnis iš Ženevos: pabėgėliai suks ir į Lietuvą (15)

Aktualijos / 2015-11-20 06:36 / Dalia Gudavičiūtė („Lietuvos rytas“)

Kaip kruvini įvykiai Paryžiuje ir griežtas tarptautinės bendrijos atsakas teroristams paveiks pabėgėlių iš Sirijos į Europą srautus? Ko gali tikėtis Lietuva?


  14. „Mafijos tėvo“ Vido Antonovo meilė prasidėjo pirtyje (117)

Veidai ir vardai / 2015-11-19 14:34 / lrytas.lt

Baisogalos seniūnija. Pakiršinio kaimelis. Jame gyvena šeši šimtai devyniasdešimt aštuoni gyventojai. Devyni iš jų glaudžiasi mafijos tėvu vadinamo Vido Zenono Antonovo (76 m.) namuose.


  15. Prancūzijos premjeras perspėjo: gresia cheminė ataka (99)

Įvykiai / 2015-11-19 11:50 / BBC, BNS, ELTA, lrytas.lt

Prancūzijos premjeras Manuelis Vallsas ketvirtadienį prabilo apie didžiulę grėsmę šaliai. Baiminamasi, kad teroristai gali surengti cheminę ar biologinę ataką, praneša BBC.


  16. Po išpuolių Paryžiuje ES siūlo griežtinti ginklų įstatymus (9)

Įvykiai / 2015-11-18 16:22 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Reaguodama į išpuolius Paryžiuje, Europos Sąjunga (ES) pateikė pasiūlymus dėl ginklų įstatymų griežtinimo Europoje, praneša agentūra AFP.


  17. Paryžiaus košmaras – tik apšilimas prieš lemiamą susidūrimą (154)

Rytai-Vakarai / 2015-11-18 15:59 / Artūras Jančys

Po žiaurių teroro išpuolių Paryžiuje Vakarai, ypač Prancūzija, atrodo susitelkę ir ryžtingai smogia iš oro islamistų bazėms Sirijoje. Kartojasi 2001 m. scenarijus, kai po „Al Qaeda“ išpuolių JAV amerikiečiai puolė Afganistaną, o paskui – Iraką. Mūšis buvo laimėtas, karas – ne. Sumenko „Al Qaeda“, atsirado Islamo valstybė (ISIS). Neliko Osamos bin Ladeno, iškilo Abu Bakras al-Baghdadi. Kodėl Vakarai vis pralaimi kare su islamiškuoju radikalizmu? Vieną įdomiausių versijų pateikė populiarus tinklaraštininkas Ričardas Savukynas, interneto naršytojams pažįstamas Rokiškio Rabinovičiaus kūrybiniu slapyvardžiu. Mūšis buvo laimėtas, karas – ne. Sumenko „Al Qaeda“, atsirado Islamo Valstybė (IV). Neliko Osamos bin Ladeno, iškilo Abu Bakras al-Baghdadi. Kodėl Vakarai vis pralaimi kare su islamiškuoju radikalizmu? Vieną įdomiausių versijų pateikė populiarus tinklaraštininkas Ričardas Savukynas, interneto naršytojams pažįstamas Rokiškio Rabinovičiaus kūrybiniu slapyvardžiu.


  18. Grupę „We Came As Romans“ apšildys britų muzikantai

Muzika / 2015-11-18 13:56 / lrytas.lt

Sekmadienį į Lietuvą pirmą kartą atvyksta JAV sunkiosios muzikos atstovai „We Came As Romans“. Gera naujiena melomanams, jog „romėnus“ apšildys dvi jaunos perspektyvios grupės iš Didžiosios Britanijos: „To Kill Achilles“ ir „Vanity Draws Blood“.


  19. Latvija pasiruošusi kovoti už bendras Europos vertybes (5)

Europa / 2015-11-18 12:45 / BNS ir lrytas.lt inf.

Latvija yra pasiruošusi kovoti už bendras vertybes, o ne tik suteikti teroro atakų sukrėstai Prancūzijai politinį ir moralinį palaikymą, užsienio reikalų ministras Edgaras Rinkevičius pareiškė antradienį, Latvijos nepriklausomybės dienos išvakarėse.


  20. Viceministras: „Lietuva pasirengusi kovoti su teroristais“ (1)

Aktualijos / 2015-11-17 17:15 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuva yra pasirengusi tiek dvišaliu pagrindu, tiek kolektyviai prisidėti Prancūzijai kovojant su terorizmu, sako krašto apsaugos viceministras Marijus Velička, Europos Sąjungai (ES) sutarus dėl tokios pagalbos.


Populiariausi per 24 val.