Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 10384, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Rusiško verslo taisyklės, kurios vakariečiams neįkandamos (39)

Rinkos pulsas / 2015-04-01 17:53 / lrytas.lt

Kiekvienas, kuris nori imtis bendro verslo su rusais, turi atsižvelgti ne tik į geopolitinę krizę Ukrainoje. Rusijos įmonių vidinė kultūra yra kitokia nei Europoje. Todėl europiečiai vadybininkai mokosi, kaip neįkliūti į jiems paspęstus spąstus. Išklausyti tokius kursus kviečia Kevinas Knitterscheidtas vokiečių leidinyje „Wirtschafts Woche Heute“. Dvidešimt vadybininkų iš visos Vokietijos susirinko į Diuseldorfo prekybos ir pramonės rūmus. Jie nori sužinoti, kaip imtis verslo vienoje iš didžiausių pasaulio valstybių.


  2. Klimpstantis generolas bando įkąsti ministrui (65)

Aktualijos / 2015-04-01 06:09 / Asta Kuznecovaitė („Lietuvos rytas“)

Skandalų vis lydimas FNTT vadovas Kęstutis Jucevičius nusprendė pereiti į puolimą – užsimojo piktnaudžiavimu tarnyba apkaltinti vidaus reikalų ministrą Saulių Skvernelį. Šis vakar labai nustebo ir tokį generolo žingsnį pavadino desperacija. Prieš kelias dienas Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovas apsilankė Generalinėje prokuratūroje ir įteikė pareiškimą, kuriame prašo S.Skvernelio atžvilgiu pradėti ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnyba.


  3. Jemenas: naftos ir kitų didžiųjų interesų sankirta (23)

Komentarai / 2015-03-31 11:00 / Alvydas Medalinskas

Kai sunitų Saudo Arabija su kitais partneriais iš arabų pasaulio prieš keletą dienų nusprendė smogti iš oro per šiitų husių pozicijas Jemene, ne vienas galvojo, kad tai dar vienas eilinis įvykis, kurių neretai pasitaiko įtampos kupinuose musulmonų kraštuose.


  4. JAV filantropas G.Sorosas ketina investuoti į Ukrainą milijardą (10)

Mano pinigai / 2015-03-30 13:34 / lrytas.lt

JAV finansininkas George'as Sorosas pirmadienį paskelbė esantis pasiruošęs investuoti 1 mlrd. dolerių Ukrainoje, jeigu Vakarų valstybės pažadės padėti tai į keblią padėtį pakliuvusiai šaliai. „Ukraina gina ES (Europos Sąjungą) nuo Rusijos agresijos“, o pagalba tos šalies ekonomikai silpnins Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną, Vengrijoje gimęs filantropas nurodė savo straipsnyje, paskelbtame Austrijos verslo dienraštyje „Der Standard“.


  5. V.Putinas žada kovoti už nepriklausomą Palestiną (65)

Konfliktai ir saugumas / 2015-03-30 12:41 / lrytas.lt

Vladimiras Putinas neseniai pareiškė, kad Rusija kovos už nepriklausomą Palestinos valstybę ir paragino spręsti konfliktus Vidurio Rytuose taikiais būdais. Atvykęs į Arabų Lygos suvažiavimą ir sukritikavęs „Vakarų siekius kištis į vidinius šalių konfliktus“ V.Putinas pasakojo, kokią rolę pasaulio arenoje galėtų atlikti Rusija, rašo „Independent“.


  6. Kipro pamokos: ES neryžtingumas kartosis kitose šalyse

Rytai-Vakarai / 2015-03-30 09:00 / lrytas.lt

Kipre netyčia gavau patriotizmo pamoką. Tik po kelionės į padalytą salą supratau, kodėl reikia tapti mažos Lietuvos patriote. Kipro graikų žurnalistas Pavlos Liassides patikino, jog neryžtingas Europos Sąjungos elgesys buvo pademonstruotas jo tėvynėje ir toliau kartosis kitose šalyse.


  7. Italus suerzino burbuliukai iš Krymo (23)

Marga planeta / 2015-03-30 08:59 / Daiva Lapėnaitė („Lietuvos rytas“)

Apie ką pagalvojate, kai paminimas prosekas ar parmidžanas? Apie Italiją? Teisingai. O apie Kaliforniją ar Krymą minčių nekyla? Vargu. Tad nenuostabu, kad italai niršta išvydę minėtuose regionuose pagamintą gėrimą ar sūrį. ’Prosecco’ veislės vynuoges Koneljano ir Valdobjadenės vyndariai Veneto regione augina jau nuo XVIII a. Saulės ir palyginti gausių kritulių lepinamos vynuogės ilgą laiką nebuvo vertinamos.


  8. Kremlius trina rankomis: gresia nauja aneksija (415)

Rytai-Vakarai / 2015-03-29 20:59 / Gintaras Radauskas („Lietuvos rytas“)

Kai praėjusį sekmadienį Gagauzijos autonomijos (Moldova) vadovo – baškano – rinkimus laimėjo atvirai Rusijai simpatizuojanti Irina Vlach, regiono stebėtojai prabilo: gresia nauja aneksija. Kiek daugiau nei 51 proc. balsų surinkusios I.Vlach pergalė iš esmės net nestebino – Rusijai Moldovoje, regis, nebeužtenka separatistinės Padniestrės, tad Kremlius į Gagauziją prieš rinkimus pasiuntė daugybę savo agentų. Į šią autonominę sritį per rinkimų kampaniją plūdo Rusijos Valstybės Dūmos deputatai, dainininkai, sportininkai.


  9. Pristatyta alternatyvi ataskaita apie žmonių su negalia teises (2)

Aktualijos / 2015-03-29 18:20 / lrytas.lt

Europos neįgaliųjų forumas (EDF) kovo 18 d. viešai paskelbė Jungtinių Tautų (JT) Neįgaliųjų teisių komitetui pateikęs alternatyviąją (šešėlinę) ataskaitą apie JT Neįgaliųjų teisių konvencijos įgyvendinimą Europoje.


  10. Atsargos majoras: noriu, kad atmintume, kas dabar svarbiausia (170)

Man rūpi / 2015-03-28 17:32 / Lietuvos kariuomenės atsargos majoras Vytautas Vyšniauskas

Mieli broliai lenkai, mes šimtus metų ėjome bendru istorijos keliu. Kartu apgynėme mūsų valstybes nuo kalavijuočių-kryžiuočių grobuoniškų žygių. Rusiją, o galbūt ir Europą nuo mongolų-totorių antplūdžio. Kartu apsigynėm ir nuo daugelio kitų priešų.


  11. Rolandas Paksas: „Rinkimų rezultatai – labiau nei kuklūs“ (16)

Aktualijos / 2015-03-28 13:27 / lrytas.lt

Savivaldybių tarybų rinkimų rezultatai – daugiau nei kuklūs, sako partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderis europarlamentaras Rolandas Paksas.


  12. Lenkai pusvelčiui superka rusiškus produktus (23)

Rinkos pulsas / 2015-03-28 11:18 / lrytas.lt

Maisto produktų įvežimas iš Rusijos į Lenkiją pernai metais pasiekė neregėtas aukštumas, rašo Rusijos portalas „News.ru“. Apie tai, kad Rusijoje pagamintų produktų importas į Lenkiją yra rekordinis, vakar pranešė Lenkijos kultūros centras Karaliaučiuje su nuoroda į šios šalies žiniaskalidą. Šalies valdininkai su nuostaba konstatavo, kad žemės ūkio ministerijos turimais preliminariniais duomenimis iš Rusijos nupirkta maisto produktų už 160,6 mln. eurų – 78,9 proc. daugiau, negu 2013 metais.


  13. Į Lietuvos priešų gretas verbavo ir narkotikais (1629)

Aktualijos / 2015-03-28 10:20 / Rasa Karmazaitė („Lietuvos rytas“)

Jam siūlė pinigų, žadėjo postą valdžioje ir slapčia vaišino narkotikais. Vienos įmonės vadovas buvo pakliuvęs į Lietuvai priešiškų veikėjų pinkles, o dabar liudija teisėsaugos pareigūnų atliekamuose tyrimuose, kuriuose minimos ir garsios pavardės. Kai pas sekso eksperte save vadinančią Mildą Bartašiūnaitę ir kitus prieštaringus veikėjus visoje šalyje pareigūnai atliko kratas, kaunietis Rimas (pavardė redakcijai žinoma) nenustebo. Jis suprato, kodėl tie veikėjai sulaukė teisėsaugos dėmesio, nes ir pats yra buvęs jų gretose.


  14. ES turi apsispręsti dėl įgulos narių skaičiaus pilotų kabinoje (5)

Įvykiai / 2015-03-28 09:41 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Penktadienį Europos Sąjunga pranešė, kad po pastarųjų įvykių bus svarstoma, ar pilotų kabinoje visada turės būti du įgulos nariai, praneša „EUbusiness“. Briuselis planuoja pakeisti esamas taisykles po to, kai Andreas Lubitzas, antrasis pilotas, užsidarė kabinoje ir tyčia sukėlė katastrofą, nusinešusią 150 žmonių gyvybę.


  15. Į teismus įklampintas ūkininkas jaučiasi lyg užburtame rate (37)

Aktualijos / 2015-03-28 08:45 / Loreta Juodzevičienė

Septintus metus su Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos priežiūros inspekcija besibylinėjantis ūkininkas, ko gero, sulauks buldozerių, kurie su žeme sulygins savavalę statybą – mėšlidę. Antstoliai jau kreipėsi į teismą dėl statinio sunaikinimo prievartos būdu. „Europos Sąjunga man labai padėjo, bet savi pribaigs“, – liūdnai konstatavo 47 metų Gediminas Bobina, keliolika metų ūkininkaujantis savo tėviškėje Liubavo kaime (Kalvarijos savivaldybė).


  16. „Gazprom" turi ko bijoti, sako energetikos ministras (25)

Rinkos pulsas / 2015-03-27 14:08 / BNS ir lrytas.lt inf.

Rusijos dujų koncernas „Gazprom" turi ko bijoti Lietuvoje ir Europos Sąjungoje, mano Lietuvos energetikos ministras. Pasak Roko Masiulio, mažėjantis dujų vartojimas bei galimybė įsigyti dujų iš kitų šaltinių gali suduoti didelį smūgį Rusijos monopolininkei.


  17. V.Putinas įspėja Vakarus: „Neketiname nusileisti ar nusilenkti“ (611)

Įvykiai / 2015-03-26 16:07 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pažadėjo, kad Maskva nepasiduos Vakarų šalių bandymams politiškai izoliuoti Rusiją ir daryti spaudimą jos ekonomikai, skelbia AP.


  18. EK nagrinės, ar Lietuva teisėtai apribojo investicijas į žemę (1)

Rinkos pulsas / 2015-03-26 13:35 / BNS ir lrytas.lt inf.

Europos Komisija (EK) nagrinės, ar Lietuva nepadarė pažeidimų, apribojusi investicijas į žemės ūkio paskirties žemę.


  19. Europos Sąjunga atsisakė gelbėti Graikiją (17)

Rinkos pulsas / 2015-03-26 12:21 / lrytas.lt

Europos Sąjunga atmetė Graikijos prašymą suteikti 1,2 mlrd. eurų paskolą. Euro zonos šalys nerado teisinio pagrindo skirti Atėnams lėšų iš bankų rekapitalizacijos fondo, perduoda „Deutsche Welle“. Tuo tarpu Europos finansinio stabilumo fondo (EFSF) atstovas pareiškė, kad darbo grupė vis dėlto išnagrinės šį klausimą ir pateiks rekomendacijas iki kito eilinio euro zonos finansų ministrų susitikimo.


  20. Žemės ūkio ministerija paleido du šūvius. Vienas – netaiklus (9)

Komentarai / 2015-03-26 06:35 / „Laiko ženklai“

Greitai sukaks vienuolika metų, kai Lietuva tapo Europos Sąjungos nare. Lygiai tiek pat, o gal dar ilgiau į valdžią nuolat prasprūstantys kinkadrebiai vos pasitaikius progai ragina nesiimti jokių skubių veiksmų ar juolab nepriiminėti teisės aktų, į kuriuos gali šnairai pažiūrėti Briuselis.


Populiariausi per 24 val.