Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 9979, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Per mūšius Rytų Ukrainoje žuvo penki ukrainiečių kariai (21)

Konfliktai ir saugumas / 2014-12-19 18:15 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Per didžiausius mūšius nuo praėjusią savaitę paskelbtų naujų paliaubų Rytų Ukrainoje žuvo penki ukrainiečių kareiviai. Be to, per 24 valandas septyni kariai buvo sužeisti, penktadienį pareiškė kariuomenės atstovas Andrejus Lysenka, kuriuo remiasi agentūra AFP.


  2. Rusija įspėjo JAV dėl sankcijų griežtinimo (178)

Įvykiai / 2014-12-19 18:07 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Rusija įspėjo JAV, kad sankcijų griežtinimas Rusijai gali ilgam laikui pakenkti dviejų šalių santykiams, skelbia BBC. Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas šiuos komentarus išsakė JAV valstybės sekretoriui Johnui Kerry telefoninio pokalbio metu.


  3. Virtų dešrelių etiketėse vietoj paršelių atsirado jautukai (10)

Rinkos pulsas / 2014-12-19 15:57 / Audrė Srėbalienė

Lietuviai – ir taupūs, ir išrankūs. Pirkdami mėsą, jie žvalgosi jos arba pačios pigiausios, arba perka maistingiausius jos gaminius, nepaisydami kainos. Vis dėlto jautienos ir jos gaminių pasiūla mūsų šalies prekybos centruose yra labai menka. Juk nusibosta skaityti etiketes ant rūkytų ar vytintų dešrų, kol akys aptinka gaminį iš jautienos? Ar bent jau su jautiena?


  4. 2015 metais „Google“ gresia katastrofa (3)

Išmanyk / 2014-12-19 13:28 / lrytas.lt

Žmonės vis daugiau naudojasi mobiliaisiais įrenginiais ir „Google“ paieškos sistema uždirba vis mažiau pinigų iš reklamos. „Facebook“ sėkmingiau negu „Youtube“ perima iš televizijų į internetą byrančius reklamos pinigus. Politikai vis aršiau riboja paieškos giganto verslo plėtrą. 2014 m. „Google“ buvo nelengvi, kompanijos akcijų vertė biržoje krenta, o „JPMorgan“ analitikas D.Anmuthas tvirtina, kad 2015-ieji bus dar liūdnesni.


  5. Lietuvos gėjų lygos skundas liko be atsako (26)

Aktualijos / 2014-12-19 11:18 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas nusprendė, kad teismui nėra pagrindo nagrinėti Lietuvos gėjų lygos (LGL) skundą dėl Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos (ŽEIT) išvados. Organizacija skunde teigė, kad remiantis išvada televizija atsisakė rodyti vaizdo klipą apie seksualines mažumas, tačiau teismas nurodė, kad išvada yra tik rekomendacinio pobūdio dokumentas, ir patvirtino žemesnės instancijos teismo sprendimą.


  6. Vašingtonas prieš Kremlių pakėlė botagą, bet kirsti nenori (73)

Įvykiai / 2014-12-19 09:43 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

JAV prezidentas Barackas Obama ketvirtadienį pareiškė, kad neketina skelbti Rusijai naujų sankcijų dėl krizės Ukrainoje, nors pasirašė teisės aktą, suteikiantį jam teisę tai padaryti. „Šis teisės aktas suteikia administracijai papildomų galių, kurios gali būti panaudotos, jeigu susiklostytų atitinkamos aplinkybės“, – aiškino jis.


  7. D. Tuskas dėstė, kaip ES turi spręsti Rusijos problemą (23)

Europa / 2014-12-19 09:25 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Naujasis Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Donaldas Tuskas ketvirtadienį pareiškė, kad Europos Sąjungai (ES), norint susidoroti su problemomis dėl Rusijos kišimosi Ukrainoje, reikia tokios strategijos Rusijos atžvilgiu, kuri truktų daug metų, o ne savaites ar mėnesius.


  8. „Žalgiris“ penktadienį žais jubiliejines rungtynes (1)

Krepšinis / 2014-12-18 20:18 / Rolandas V. Eidvilas

Penktadienį Kauno „Žalgiris“ ne tik kovos dėl kelialapio į „Top 16“ etapą ir sveikins su 50-mečiu Arvydą Sabonį, bet ir pažymės dar vieną jubiliejų. Rungtynės su Sasario „Banco di Sardegna“ ekipa garsiausiam Lietuvos klubui bus 250-osios šiuolaikinėje Eurolygoje.


  9. Rizikuoju būti apkaltintas nesantaikos kurstymu, bet pasakysiu (70)

Man rūpi / 2014-12-18 17:15 / Simonas Štuopys

Pirmadienį viso pasaulio žiniasklaidos dėmesys buvo prikaustytas prie įkaitų dramos Sidnėjuje, kur „dvasinis gydytojas“ Manas Haronas Monisas smaginosi terorizuodamas niekuo dėtus kavinės lankytojus. Pats įvykis lyg ir neturėtų kelti pernelyg didelės nuostabos – pasaulyje knibždėte knibžda įvairiausio plauko fanatikų, ekstremistų ir šiaip bepročių. Nieko naujo. Bet štai šiuo atveju akis bado kas kita – terorą vykdžiusio asmens biografija.


  10. ES įvedė naujas sankcijas Rusijos aneksuotam Krymui (12)

Europa / 2014-12-18 14:34 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Europos Sąjunga ketvirtadienį įvedė papildomas sankcijas Krymui, uždrausdama visas investicijas ir suvaržydama prekybą, kad pasiųstų žinią, jog Bendrija nepripažins Rusijos įvykdyto neteisėto dalies Ukrainos teritorijos aneksavimo.


  11. Vakarai rengiasi atleisti saldžiai pragydusiai Rusijai? (41)

Įvykiai / 2014-12-18 08:35 / „Lietuvos rytas“

Smunkantis rublio kursas ir vis garsiau nerimą reiškiantys rusai, atrodo, keičia ir Kremliaus vadų retoriką. Naujos JAV sankcijos privertė prezidentą Vladimirą Putiną praleisti naktį vedant derybas. 15 metų iš eilės Rusijos metų politiku išrinktas V.Putinas pastaruoju metu negali ramiai miegoti. JAV prezidentas Barackas Obama patvirtino pasirašysiąs Kongreso pasiūlytas sankcijas, kurios dar labiau apribos rusiškos karinės pramonės ir stambiųjų naftos kompanijų finansines operacijas Vakaruose.


  12. V. Mazuronis: „Nesiekiu iš R. Pakso atimti valdžios“ (87)

Aktualijos / 2014-12-17 15:21 / Tadas Ignatavičius

Nors įvykęs partijos „Tvarka ir teisingumas“ kongresas atskleidė, kad nušalintasis prezidentas Rolandas Paksas vis dar tvirtai laiko šios partijos vadžias savo rankose, jo šlovinimas – jau nebe toks entuziastingas. Partijos pirmininko rinkimuose iššūkį lyderiui metęs buvęs ištikimas R.Pakso ginklanešys Valentinas Mazuronis sulaukė pusantro šimto delegatų palaikymo. Vis dėlto už R.Paksą balsavo gerokai daugiau – per 600 kongreso dalyvių.


  13. Lietuviai yra vieni iš didžiausių ES rėmėjų žemyne (42)

Aktualijos / 2014-12-17 15:13 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuviai yra vieni iš didžiausių Europos Sąjungos (ES) šalininkų Senajame žemyne, rodo trečiadienį paskelbti apklausos rezultatai. Eurobarometro apklausoje teigiamai ES įvertino pusė apklaustų lietuvių, 43 proc. sakė, kad ES įvaizdis yra neutralus, o blogos nuomonės buvo tik 6 proc. respondentų - mažiausiai ES.


  14. Lietuvoje palaikančiųjų eurą jau kur kas daugiau (19)

Rinkos pulsas / 2014-12-17 14:59 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvai nuo sausio ruošiantis įsivesti eurą, šalies gyventojai jo atžvilgiu tapo didesni optimistai, skelbia naujausia Eurobarometro apklausa.


  15. Kas ta gražuolė, kuri „susisprogdino“ po ukrainiečių tanku? (235)

Rytai-Vakarai / 2014-12-17 12:02 / Ginta Gaivenytė

Polinos Turčinos iš Krasnodaro nuotrauka internete išplito kaip ugnis sausame miške. Lapkričio pabaigoje jos atvaizdą socialiniuose tinkluose išvydo šimtai tūkstančiai rusų. Ja žavėjosi karo didvyre, liejo ašaras dėl jos mirties. Gyvos ir sveikos merginos atvaizdu iliustruota istorija apie neegzistuojančią šešiolikmetę Valeriją Liakhovą, kuri Lysychanske esą šoko po tanku su trimis F-1 granatomis. Pranešta, kad graži narsuolė šitaip išgelbėjo draugus rusus nuo ukrainiečių žiaurumo.


  16. L. Linkevičius: „Galios rodymui skirti pinigai Rusijoje baigėsi“ (138)

Aktualijos / 2014-12-17 11:33 / lrytas.lt

„Rusijoje susiklostė dramatiška situacija. Centrinio banko pareigūnai sako, kad nei baisiausiame sapne negalėjo susapnuoti tokios rublio krizės, kuri ištiko jų šalį. Niekas nelinki kracho Rusijai, niekas nenori, kad ji bankrutuotų. Nėra geresnio laiko, kaip šis Rusijai priminti, kad ji turi susimąstyti ir pakeisti savo kursą, savo politiką“, - Žinių radijo laidoje „Pozicija“ kalbėjo užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.


  17. Vladimiras Putinas naktį surengė derybas su Europos lyderiais (339)

Įvykiai / 2014-12-17 10:15 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir Prancūzijos, Vokietijos bei Ukrainos lyderiai anksti trečiadienį per telefoninį pokalbį sutarė norintys, kad kuo greičiau atsinaujintų derybos tarp Kijevo, Maskvos ir dalį Rytų Ukrainos kontroliuojančių separatistų.


  18. Graikijai iškilo pirmalaikių rinkimų pavojus (1)

Europa / 2014-12-17 10:11 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Graikijos įstatymų leidėjai trečiadienį balsuos rinkdami naują prezidentą, bet jeigu šis procesas būtų nesėkmingas, tai lemtų pirmalaikius parlamento rinkimus, galinčius sukelti pavojų kelerius metus dėtas pastangas atgaivinti krizės apimtą ekonomiką.


  19. ES iššvaistė 38 mln. eurų „oro uostams-vaiduokliams“

Rinkos pulsas / 2014-12-17 09:14 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Europos Sąjunga (ES) iššvaistė dešimtis milijonų eurų nuošaliems, nepakankamai naudojamiems oro uostams, skelbia „EUbusiness“, remdamasis antradienį paskelbta auditorių ataskaita.


  20. Pogrindinės partijų kovos tapo viešos (19)

Komentarai / 2014-12-17 07:10 / „Laiko ženklai“

Lyg ir norėta kaip geriau, bet išėjo kaip visada: daug triukšmo, burbulų, tačiau iš esmės niekas nesikeičia. Taip kai kurios partijos vis mėgina atsinaujinti ir atsijauninti. Tie, kurie manė, jog kelis mėnesius šurmuliavęs konservatorių cirkas, pavadintas „Vis tiek rasim sostinei savo merą“, pagaliau išvažiavo kandidatu tapus M.Majauskui, smarkiai klydo. Vienas ištikimųjų konservatorių lyderio A.Kubiliaus sekėjų rinkimų kampaniją suka imdamas vis aukštesnes natas.


Populiariausi per 24 val.