Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 11834, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Buvęs ambasadorius Turkijoje: „Situacija nekontroliuojama“ (3)

Rytai-Vakarai / 2016-06-29 17:44 / Indrė Vainalavičiūtė

„Visas procesas virsta masine tragedija,“ – taip apie vis dažnėjančius teroro išpuolius kalbėjo Kęstutis Kudzmanas, buvęs Lietuvos ambasadorius Turkijoje, dabar Seimo pirmininkės komandoje einantis visuomeninio patarėjo užsienio ir tarptautiniais klausimais ambasadoriaus ypatingiems pavedimams pareigas.


  2. Neigiami „Brexit“ atgarsiai

Įžvalgos ir nuomonės / 2016-06-29 17:42 / Giedrė Gečiauskienė

Jungtinė Karalystė referendume nusprendusi palikti Europos Sąjungą sukėlė chaosą visoje Europoje. Panašu, kad šiuo metu tvyrantis politinis neužtikrintumas dar kurį laiką neišsisklaidys. Tai nulems investicijų mažėjimą, o tuo pačiu – ekonomikos smukimą ir Jungtinėje Karalystėje, ir euro zonoje.


  3. Ukrainos separatistiniuose rytuose žuvo operos solistas (6)

Stichijos ir nelaimės / 2016-06-29 17:24 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf,

Ukrainos operos solistas, du dešimtmečius dainavęs Prancūzijos scenoje, o vėliau prisijungęs prie Kijevo savanoriškų pajėgų, kovojančių su prorusiškais separatistais, žuvo rytinėje šalies dalyje, trečiadienį pranešė pareigūnai.


  4. Iš kur britų širdyse atsirado salos mentalitetas?

Rytai-Vakarai / 2016-06-29 16:41 / Vitalijus Michalovskis

„Mes neturime amžinų sąjungininkų, mes neturime amžinų priešų. Amžini tik mūsų interesai ir mūsų pareiga juos ginti“, – tokią legendine tapusią frazę 1848 m. britų parlamente ištarė Henry Temple'as – kilmingas Palmerstono vikontas.


  5. „Brexit“ pasekmės – ksenofobiniai išpuoliai prieš atvykėlius

Pasaulis / 2016-06-29 16:30 / „Lietuvos ryto“ televizija

Viršūnių susitikime Briuselyje antrą dieną posėdžiaujantys Europos Sąjungos šalių lyderiai pirmą kartą prie derybų stalo sėdo nedalyvaujant Jungtinės Karalystės atstovui. Davidas Cameronas Bendrijos šalių lyderiams savo poziciją paaiškino dar išvakarėse. Europos Sąjunga sutiko Didžiajai Britanijai suteikti laiko apsvarstyti po „Brexit“ susidariusią situaciją.


  6. ES narės sutarė: JK nesuteiks prieigos prie vieningos rinkos (12)

Įvykiai / 2016-06-29 16:05 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Europos Sąjungos (ES) lyderiai trečiadienį išdėstė naujų santykių su bloką palikti nusprendusia Jungtine Karalyste sąlygas. Lyderiai įspėjo: jei britų verslas nori išsaugoti prieigą prie Europos bendrosios rinkos, šalis privalo priimti darbuotojus iš Europos, praneša naujienų agentūra AP. 


  7. Naujoji finansų ministrė: „Lietuva pajus „Brexit“ poveikį“ (6)

Rinkos pulsas / 2016-06-29 14:05 / BNS ir lrytas.lt inf.

Jungtinės Karalystės sprendimas palikti Europos Sąjungą (ES) turės tiesioginės ir netiesioginės įtakos Lietuvos ekonomikai, sako naujoji Lietuvos finansų ministrė Rasa Budbergytė.


  8. Kokia lietuviams nauda, jei Frankfurtas taps ES finansų centru? (5)

Rinkos pulsas / 2016-06-29 13:32 / Gintarė Valentinaitienė

Europos miestai varžosi dėl Anglijos verslų, planuojančių keltis į Europą, dėmesio. Vienas realiausių kandidatų – Frankfurtas. Čia verslininkai ramūs. Nei laiškų, nei kvietimų jiems nereikia, nes visi įsitikinę – būtent šis miestas taps naujuoju Europos finansiniu centru. Iš to turėtų išlošti ir čia įsikūrę lietuviai.


  9. Medikų nuomonė: Lietuva dėl naujo įstatymo nukentės (5)

Medicinos žinios / 2016-06-29 12:47 / Gintarė Kaminskienė

Lietuva pagaliau „nusiplovė rankas“. Daugiau nei dešimtmetį svarstytas pagalbinio apvaisinimo įstatymas (seniau dar vadintas dirbtiniu apvaisinimu) priimtas. Europos sąjungai skola lig ir atiduota. Deja, užlipta ant to paties grėblio, ant kurio buvo užlipusi Italija.


  10. Ar po „Brexit“ nepabėgs Anglijos verslas iš Lietuvos? (8)

Rinkos pulsas / 2016-06-29 07:07 / Gintarė Valentinaitienė

Britanijai referendume tarus „ne“ Europos Sąjungai (ES), sukluso tiek rinkos, tiek verslas. Tarptautinės įmonės iš karto pareiškė, kad iš Britanijos trauksis, tačiau kaip britų verslas Europoje? Ar neliksime be „Barclays“ ir kitų Didžiosios Britanijos kapitalo įmonių Lietuvoje?


  11. Trafalgaro aikštėje – tūkstantinis protestas prieš „Brexit“ (34)

Įvykiai / 2016-06-28 22:06 / lrytas.lt

„Mes visi imigrantai“, „Stabdykime „Brexit!, „Londonas lieka!“, – tokiais transparantais nešini Londono gyventojai užtvindė Trafalgaro aikštę.


  12. V. Landsbergis: „Britai tragiškai suskilę ir bandys kapstytis“ (75)

Aktualijos / 2016-06-28 20:54 / Rasuolė Bauraitė

Po referendumo Didžiojoje Britanijoje, Prancūzija, Italija ir Vokietija, atrodo, bando kuo skubiau išguiti iš Europos Sąjungos nusprendusius pasitraukti britus.


  13. B.Obama perspėjo dėl „Brexit isterijos“ (14)

Įvykiai / 2016-06-28 18:14 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

JAV prezidentas Barackas Obama antradienį perspėjo tarptautinę bendruomenę nepulti į „isteriją“ dėl praėjusią savaitę britų referendume priimto sprendimo išstoti iš Europos Sąjungos.


  14. Londono bankus užplūdo viliojantys laiškai iš Lietuvos (73)

Rinkos pulsas / 2016-06-28 17:49 / Eugenija Grižibauskienė

Į „Brexit“ purtomą Londoną vienas po kito skrieja europarlamentaro Antano Guogos ir politiko Artūro Zuoko laiškai, kuriuose ragina ten veikiančius tarptautinius bankus persikraustyti į Vilnių. „Parašykite man, ir aš asmeniškai supažindinsiu jus su visais, kuriuos reikia pažinoti šiame mieste (Vilniuje – Red.)“, – rašo A. Guoga laiške, adresuotame Anglijos bankininkystės kompanijos „HSBC“ vadovui Stuartui Gulliveriui.


  15. P. Kunčinas: pirmiau – turto, vėliau – ir progresiniai mokesčiai

Įžvalgos ir nuomonės / 2016-06-28 14:55 / lrytas.lt

Paulius Kunčinas – ekonomikos ir finansų analitikas, ekonomikos ir investicijų apžvalgos žurnalo „Oxford Business Group“ Pietryčių Azijos regiono leidinių redaktorius, Lietuvos–Malaizijos verslo tarybos prezidentas. Baigęs Oksfordo universitete ekonomiką, politiką ir filosofiją, magistro darbui jis pasirinko Rytų Europos studijas. Dabar Paulius Kunčinas su šeima gyvena ir dirba Kvala Lumpūre. Pastaruoju metu ekonomistas vis atkakliau agituoja už tai, kad būtų nustatytos „Sodros“ įmokų lubos.


  16. Nuvertėjęs svaras sėja nerimą lietuviams ir namie, ir svetur (56)

Mano pinigai / 2016-06-28 10:47 / Audrė Srėbalienė („Lietuvos rytas“)

Svaro kursas iki šiol krito. Todėl natūralu, kad po britų ištarto „Brexit“ nerimas apėmė ir Lietuvos tiekėjus, ir mūsų šalies gaminiais Jungtinėje Karalystėje prekiaujančius verslininkus.Mūsų šalies produktų gamintojai, šiaip ne taip atsitiesę po 2014 metų rugpjūtį užvirtusio Rusijos embargo, šiuos finansų rinkos pokyčius stebi apimti didelio nerimo. Ne šiaip sau.


  17. Pakartotinė „Liaudies partijos“ sėkmė ledų nepralaužė

Įvykiai / 2016-06-28 08:32 / Kristina Nastopkaitė („Lietuvos rytas“)

Korupcijos skandalais ir nevykusia ekonomine bei socialine politika pagarsėjusi Liaudies partija ir vėl gavo daugiausia ispanų balsų. Regis, rinktis konservatorius šįkart paskatino naujų vėjų baimė.


  18. Vokietija, Prancūzija ir Italija žada „naują impulsą“ ES (7)

Įvykiai / 2016-06-28 07:51 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf,

Vokietijos, Prancūzijos ir Italijos lyderiai pirmadienį pažadėjo „naują impulsą“ Europos Sąjungai, sukrėstai Jungtinės Karalystės apsisprendimo trauktis iš bloko. 


  19. Prezidentė nuramino legaliai JK gyvenančius lietuvius: nebijokit (12)

Aktualijos / 2016-06-28 07:48 / BNS ir lrytas.lt inf.

Legaliai Jungtinėje Karalystėje gyvenantiems ir dirbantiems lietuviams nėra ko baimintis, net kai šalis paliks Europos Sąjungą (ES), sako prezidentė Dalia Grybauskaitė.


  20. Europa ant psichiatro kušetės (19)

Rytai-Vakarai / 2016-06-28 06:42 / Aidas Puklevičius

Nors „Brexit“ referendumo rezultatai nusirito per pasaulį sukeldami šoką, būkime atviri ir pridėję ranką prie širdies pasakykime sau – to link ėjome seniai. Ir ne britai čia kalti, ir ne Europos Sąjunga čia esminė priežastis, ir ne dažniausiai cituotos „Leave“ kampanijos demagogijos, kad čia kažkuo nusipelnė migracija ir suverenitetas.


Populiariausi per 24 val.