Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 317, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Joan Rivers laidotuvėse Niujorke dalyvavo daugybė žvaigždžių (4)

Užsienio žvaigždės / 2014-09-08 19:49 / lrytas.lt

Mados ir kino žvaigždės sekmadienį Niujorke drauge su šeima amžinojo poilsio palydėjo komedijos legendą Joan Rivers, kurios laidotuvės buvo surengtos pagal paskutinį jos norą dėl išlydėjimo su šou verslu.


  2. R. Zemkauskas: „Be „muilo“ neapsieina ir modernūs serialai“

Kinas / 2014-08-31 16:26 / Živilė Kropaitė (LRT)

„Muilas“, kurio yra ir miesto žiūrovui skirtuose serialuose, kartais labai erzina, – sako žurnalistas, rašytojas ir filmų garsintojas Rytis Zemkauskas. – Atrodo, idėja gera, o kai penktoje ar šeštoje serijoje reitingai sumažėja, atsiranda maniakas. Dar sumažėja – atsiranda dar kažkokia baisinga paslaptis. Staiga kažkas pradeda atsirasti.“ Anot R.Zemkausko, renkantis serialą nereikia pasikliauti tik rekomendacijomis – geriausia pasižiūrėti pirmą serija. Ir jei serialas iškart nepasirodo vertas dėmesio, reikia žiūrėti kitą.


  3. Į kūdikio laukimo šventę nusitaikė ir Holivudas

Užsienio žvaigždės / 2014-08-22 21:09 / lrytas.lt

Kūdikio sutiktuvių („baby shower“) šventės bumas – ir Holivudo žvaigždžių namuose. Jaukus draugų susibūrimas, simboliškos, o kartais ir labai prabangios dovanos, skaniausios vaišės ir smagios užduotys būsimai mamytei – būtent toks ir yra tradicinis vakarėlio, skirto netrukus pasaulį išvysiančiam vaikeliui, scenarijus. O kaip vieną gražiausių švenčių pamini Holivudo nėštukės?


  4. Holivudas jautriai atsisveikina su mirusiu R. Williamsu

Pasaulis / 2014-08-12 15:08 / „Lietuvos ryto“ televizija

Mirė vienas mylimiausių Amerikos komikų Robinas Williamsas. Aktorius ilgai kovojo su gilia depresija, tačiau panašu, kad ši kova talentingam komikui pasirodė per sunki. Pirminiais duomenimis 63 metų aktoriaus mirtis atrodo kaip savižudybė dėl uždusimo.


  5. 8 garsūs filmai: ko apie mirtiną virusą mus moko Holivudas?

Pramogos / 2014-08-05 16:32 / youtube.com

Kol po pasaulį sklinda tikro, o ne išgalvoto Ebolos viruso baimė, Holivudo prodiuseriai ir scenaristai jau greičiausiai trina rankomis. Tikras įkvėpimo šaltinis – nepagydoma liga, prieš kurią nėra vaistų. Jei realus pasaulis būtų toks, kokį vaizduoja Holivudo filmuose, mums jau dabar derėtų nerimauti. Siūlome prisiminti aštuonis garsius filmus ir pažiūrėti, ko apie mirtiną virusą mus moko Holivudas.


  6. 8 garsūs filmai: ko apie mirtiną virusą mus moko Holivudas?

Kinas / 2014-08-05 14:39 / Vaidas Saldžiūnas

Ar šimtus gyvybių Vakarų Afrikoje nusinešusi Ebolos hemoraginė karštligė gali pasklisti po pasaulį ir tapti būtent ta pandemine liga, kuri nušluos žmoniją? Jei realus pasaulis būtų toks, kokį vaizduoja Holivudo filmuose, mums jau dabar derėtų nerimauti.


  7. Neregėta Palanga: prostitutės, narkotikai, benamiai

Aktualijos / 2014-07-25 09:44 / Dovydas Pancerovas

Kriminalu kvepiantis klausimas nesutrikdė jauno vyro. „Taip ir reikėjo sakyti, kad jums reikia kekšės!“ – nusijuokia. Skubiai nuo pirštų nučiulpia keptos duonos riebalus, išsitraukia neišmanųjį mobilųjį telefoną, kurio žalia ekrano šviesa primena pernokusio žirnio, ir įsirašo mano numerį. Praneš, kai mergina bus laisva ir galės aptarnauti. Per nedidelį žiedo formos skverą Palangos širdyje į prekybos centrą skuodžia pavargėlis. Taip susikaupęs, kad atrodo į smilkinius sutekėjo paskutiniai gurkšniai kraujo, dar nepraskiesto etanoliu. Skubiai dėlioja mažus žingsnelius, nugarą išrietęs lyg seną burę, o tuščią alaus butelį laiko atkišęs į priekį.


  8. Neregėta Palanga: prostitutės, narkotikai, benamiai

Aktualijos / 2014-07-24 14:22 / Vidmantas Balkūnas

Turistinės Palangos širdis yra tokia keista vieta, kad gali įsivaizduoti, kaip atrodytų sovietų okupuotas ir darbo liaudžiai perduotas Holivudas. Kur auksinės statulėlės būtų teikiamos dainininkams su joniku, o kebabus reklamuotų ūsuotos moterys. Čia vis dar galima sutikti vyrų, kuriems ant pečių tupi kalbančios papūgos, būrėjų, kurios savo įgimtų galiu dar neišplovė kartu su neviltimi. Čia galima sutikti turistų iš Rusijos, kurie senajame kuršių mieste vis dar ieško broliškos sovietinės respublikos palaikų.


  9. Žydų organizacijos protestuoja prieš Auksinį gaublį M.Gibsonui

Kinas / 2014-07-08 16:56 / lrytas.lt

Čekijos žydų organizacijos protestuoja prieš tai, kad 49-ajame Karlovi Varų kino festivalyje Auksinio gaublio prizas už indėlį į kinematografą įteiktas amerikiečių aktoriui ir režisieriui Melui Gibsonui.


  10. A. Užkalnis - apie miestą, kuriame galėtų laimingas numirti

Kelionės ir pomėgiai / 2014-07-07 16:56 / Andrius Užkalnis

Kalifornijoje daugybė vietų, kur galėtum laimingas numirti, tačiau pirmąją vietą nesunkiai užimtų ši – pačiuose valstijos pietuose, prie Meksikos sienos. Užsieniečiai, kurie lankosi Pietų Kalifornijoje, į San Diegą retai užklysta. Lankytojus susižeria Holivudas, Santa Monika ir Disneilendo pramogų parkas Anahaime. Jie praranda nežmoniškai daug: aštuntasis pagal dydį Amerikos miestas yra vieta, kurioje per visą dieną gali nepamatyti nė vieno nelaimingo žmogaus.


  11. Šiaurės Korėją įsiutino komedija apie pasikėsinimą į jos lyderį

Kinas / 2014-06-26 14:18 / BNS ir lrytas.lt inf.

Šiaurės Korėja pasmerkė naują Holivudo komediją, kurioje vaizduojamas pasikėsinimas nužudyti šios šalies lyderį Kim Jong Uną, sakydama, kad tas filmas prilygsta „įžūliam teroro aktui“, ir grasindama „negailestingu atsaku“, jeigu JAV valdžia jo neuždraus.


  12. „Auksinės kaukės“ laureatas į Vilnių atveš airiškos dvasios

Meno pulsas / 2014-06-26 12:58 / lrytas.lt

Vilniuje gastroliuos prestižinę Rusijos teatro premiją – „Auksinę kaukę“ – pelnęs spektaklis. Liepos 24-ąją Permės teatro „U mosta“ komedija „Luošys iš Ainišmano“ bus rodoma Lietuvos rusų dramos teatro scenoje. Sergejaus Fedotovo režisuotas kūrinys atvyksta jau pasisvečiavęs kaimyninėse šalyse ir susižėręs šūsnį apdovanojimų.


  13. Šiaurės Korėja įtūžo dėl Kim Jong Uną vaizduojančios komedijos

Įvykiai / 2014-06-26 09:28 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Šiaurės Korėja trečiadienį pasmerkė naują Holivudo komediją, kurioje vaizduojamas pasikėsinimas nužudyti šios šalies lyderį Kim Jong Uną, sakydama, kad tas filmas prilygsta „įžūliam teroro aktui“, ir grasindama „negailestingu atsaku“, jeigu JAV valdžia jo neuždraus.


  14. Lietuvei Simonai Milinytei pagyrų negaili Holivudo grietinėlė

Žmonės / 2014-06-17 23:48 / Dovilė Lebrikaitė

Sakoma, svajoti reikia atsargiai, nes kartais svajonės išsipildo. Taip nutiko ir dainininkei Simonai Milinytei (18 m.), nuo vaikystės svajojusiai tapti žvaigžde, kurios namai - Holivudas. Nors Simonos dainos neužkopia į klausomiausių kūrinių sąrašo viršų, socialiniuose tinkluose lietuvė populiaresnė už Gwen Stefani, o gerų žodžių jai negaili Holivudo grietinėlė.


  15. Kino legenda Zhang Ziyi: „Kinų aktoriams Holivude sunku“

Užsienio žvaigždės / 2014-06-15 11:25 / lrytas.lt

Zhang Ziyi (35 m.) yra viena populiariausių Kinijos aktorių. Žurnalas „Time” pavadino ją kinų dovana Holivudui, o „People” įtraukė į 50-ies gražiausių planetos žmonių sąrašą. Tačiau kino žvaigždės norai labai žemiški – ji trokšta sukurti laimingą šeimą ir pagyventi kaip paprastas žmogus.


  16. Atrieda zombiai? Planas yra

Įvykiai / 2014-05-29 12:43 / lrytas.lt

Ima plisti klastingas virusas, netrukus pasaulį užvaldo zombiai, o žmonijos likučiams civilizaciją tenka pradėti kurti iš naujo. Holivudas? Taip, bet tokiam scenarijui yra pasiruošta ir realybėje. Iš visų Amerikos valstybinių institucijų armijoje planavimas visada buvo labai svarbus.


  17. 10 garsių hitų, kuriuos „OneRepublic“ lyderis sukūrė kitiems

Muzika / 2014-05-16 11:03 / lrytas.lt

Lapkričio 3 dieną „Siemens“ arenoje savo pirmąjį koncertą Lietuvos publikai surengs muzikos topų viršūnėse karaliaujanti JAV vaikinų grupė „OneRepublic“ su savo lyderiu ir vokalistu Ryanu Tedderiu priešakyje. Paaiškėjo, kad talentingasis atlikėjas hitais tampančias dainas rašo ne tik paties įkurtai grupei „OneRepublic“, bet ir būriui ryškiausių šiandienos muzikos žvaigždžių – nuo Adele ir Leonos Lewis iki Seano Paulo ir Beyonce.


  18. TV6 laidoje atkurta įkalintos mergaitės gelbėjimo istorija

TV antena / 2014-05-07 14:57 / lrytas.lt

„Mama šiandien gėrė alų. Aš žinau tik to dėdės vardą. Esu ten, kur daug namų“, – tai ištrauka iš mergaitės, Bendrojo pagalbos centro ir policijos operatorių pokalbio, kuris bus atkurtas TV6 laidoje „Ugniagesiai gelbėtojai“. Ši istorija nepaliks abejingų.


  19. O.Pikul-Jasaitienė: „Jei norėsim, krūtų implantus išiimsim“

TV antena / 2014-04-30 14:50 / lrytas.lt

O.Pikul-Jasaitienė nesutrinka, išgirdusi klausimą, ar nesugalvos atsisakyti krūtinę didinančių implantų taip pat triukšmingai ir drąsiai, kaip juos kadaise įsidėjo. „O, visko gali būti, norėjom – įsidėjom, norėsim – išsiimsim“, kvatodama sako ji.


  20. A.Kutcherio sužadėtinė M.Kunis pademonstravo nėščiosios pilvuką

Užsienio žvaigždės / 2014-04-15 12:02 / lrytas.lt

Netrukus su aktoriumi Ashtonu Kutcheriu kūdikio susilauksianti aktorė Mila Kunis Los Andžele sulaukė gerbėjų palaikymo, kuomet pasirodė ant scenos per MTV kino apdovanojimus. Pasipuošusi trumpa suknele Mila kurį laiką nuo scenos gerbėjams spaudė rankas.


Populiariausi per 24 val.