Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 379, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Po gaisro mokykloje tėvas pastebėjo baimę keliančių ženklų (27)

Aktualijos / 2016-02-03 13:16 / Dalia Gudavičiūtė

„Aukų galėjo būti labai daug“, – įsitikinęs priešgaisrinės saugos inžinierius 35 metų Martynas Matulevičius, praėjusią savaitę nuskubėjęs iš gaisro gelbėti savo mažamečių vaikų, kurie mokėsi Vilniaus Jono Basanavičiaus mokykloje.


  2. Sandanso kino festivalio prizas – filmui apie vergų sukilimą

Kinas / 2016-01-31 16:48 / lrytas.lt

Drama „Tautos gimimas“ (The Birth of a Nation) apie vergų maištą Virdžinijoje XIX amžiuje gavo pagrindinius apdovanojimus Sandanso kino festivalyje. Filmas, kurį platinimo bendrovė „Fox Searchlight“ įsigijo už rekordinę 17,5 mln. dolerių sumą, šeštadienį šiame prestižiniame nepriklausomo kino festivalyje Park Sityje Jutos valstijoje pelnė didįjį žiuri prizą ir žiūrovų apdovanojimą.


  3. Holivudas pasityčiojo iš kultinių „50 pilkų atspalvių“

TV antena / 2016-01-28 11:08 / lrytas.lt

Tikriausiai nėra daug tokių, kurie nebūtų girdėję apie knygų bei filmo „50 pilkų atspalvių“ fenomeną.


  4. Apie tikėjimą iš esmės. Kodėl Judas turėjo išduoti Jėzų? (1)

Istorija / 2016-01-21 13:00 / Giedrius Drukteinis

Taip jau susiklostė, kad vieno iš Jėzaus Kristaus mokinių ir sekėjų Judo Iskarijoto vardas tapo išdavystės sinonimu. Už tai jis mirė vienišas, graužiamas sąžinės, pasmerktas visų ir, beje, skurde, nepaisant gautųjų trisdešimties sidabrinių. Apsaugok Viešpatie, kiekvieną mūsų nuo tokio likimo!


  5. Garbėtroška banditas El Chapo pats parodė pėdsakus

Įvykiai / 2016-01-12 08:56 / „Lietuvos rytas“

Tunelį, kuris išvedė narkotikų baroną Joaquino Guzmaną, pravarde El Chapo, į laisvę, jo sėbrai kasė ilgai. Tačiau atgal už grotų jį sugrąžino žmogiškoji silpnybė – garbės troškimas. „Misija įvykdyta. Mes jį sučiupome“, – penktadienį socialiniame tinkle „Twitter“ triumfuodamas pranešė Meksikos prezidentas Enrique Pena Nieto.


  6. Išsiskyrusį verslininką pamilusi „Teleloto“ vedėja gavo kraitį

Istorijos / 2016-01-03 00:08 / Ligita Valonytė („Lietuvos rytas“)

Jurgita Drabatienė (34 m.) ridena loterijos kamuoliukus ir jaučiasi laiminga, nes mėgstamas darbas jai teikia vien geras emocijas – televizijos žaidime ji dalija stambius piniginius prizus. O kokią laimę jai atnešė šeima? Susituokusi su vienos įmonės pardavimų vadovu Juozu Drabata (47 m.) ji kaip kraitį gavo ir jo dukterį Urtę (14 m.) iš pirmos vyro santuokos.


  7. Buvusio santechniko šlovė: laukia Holivudas ir pasakiški pinigai

Kitos naujienos / 2015-12-16 17:55 / lrytas.lt

Praėjo vos trys dienos nuo momento, kai mišrių kovos menų superžvaigždė Conoras McGregoras patiesė Jose Aldo per trylika sekundžių ir tapo UFC organizacijos puslengvio svorio kategorijos čempionu.


  8. Holivudas ruošiasi naujo „Žvaigždžių karų“ filmo premjerai

Kinas / 2015-12-14 13:42 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Holivude pirmadienį buvo tiesiamas raudonas kilimas filmo „Žvaigždžių karai: Galia nubunda“ (Star Wars: The Force Awakens) premjerai, rengiantis sutikti pirmą naują kosminės sagos dalį per pastarąjį dešimtmetį.


  9. Holivudas ruošiasi pirmojo per dešimtmetį filmo premjerai

Užsienio žvaigždės / 2015-12-14 13:22 / lrytas.lt

Holivude pirmadienį buvo tiesiamas raudonas kilimas filmo „Žvaigždžių karai: Galia nubunda“ (Star Wars: The Force Awakens) premjerai, šios kosminės sagos gerbėjams nekantriai ruošiantis pasveikinti pirmą naują dalį per pastarąjį dešimtmetį.


  10. Mielasis Markas Zuckerbergas vėl nustebino visą pasaulį

Rytai-Vakarai / 2015-12-13 11:50 / lrytas.lt

Pasaulyje turbūt nėra kito tokio milijardieriaus, kuris būtų taip smarkiai pasikeitęs kaip Markas Zuckerbergas. „Facebook“ įkūrėjas ką tik pranešė, kad 99 proc. savo socialinio tinklo akcijų išdalys labdarai. Tie, kurie stebi M.Zuckerbergą iš arti, žino, kad per pastaruosius metus jis tapo sunkiai atpažįstamas.


  11. Magiškas Holivudas su žvaigždžių dulkėmis ir kelione į vaikystę

Kelionės / 2015-12-03 17:53 / Giedrė Šerpytienė („Lietuvos rytas“)

Šaipomės iš silikoninių gražuolių lūpų ir krūtinių. Tačiau yra vietų – ne žmogiukų kūnuose, o pasaulyje – kur visai nesipiktini ta sintetika. Ir tai nutinka atsidūrus Holivude (JAV, Kalifornija, Los Andželas). Čia tas amerikietiškas plastikas visiškai natūraliai įsipaišo į aplinką. Tiesiog kitaip ir negalėtum priimti šito bene seniausio Žemėje kino žvaigždžių gamybos fabriko. Vaikiškai naivi pompastika prasideda dar Holivudo prieigose, kur gali pamatyti užburiantį užrašą HOLLYWOOD.


  12. Nežinoma istorija: Vilniaus kino teatruose vykdavo net imtynės

Kinas / 2015-11-21 14:51 / Rūta Mikšionienė („Lietuvos rytas“)

„Pirmieji Vilniaus kino teatrai priminė prabangius teatrus. Juose vykdavo ne tik spektakliai ar koncertai, bet net ir imtynės“, – pasakojo Vilniaus „Skalvijos“ kino teatro programų koordinatorė Sonata Žalneravičiūtė. S.Žalneravičiūtės tyrimo rezultatas – Nacionalinėje dailės galerijoje (NDG) atidaryta paroda „Kinas eina per miestą. Vilniaus kino teatrų istorijos“.


  13. Danielis Radcliffe'as pagerbtas žvaigžde Holivudo Šlovės alėjoje

Užsienio žvaigždės / 2015-11-13 09:36 / lrytas.lt

Harį Poterį vaidinęs Danielis Radcliffe'as pagerbtas žvaigžde Holivudo Šlovės alėjoje.


  14. Ar Victorios ir Davido Beckhamų santykiai tikrai tobuli?

Karamelė / 2015-10-30 08:13 / lrytas.lt

Teigiama, kad Davido ir Victorios Beckhamų santykius dažnokai ištinka krizė. Kas kaltas? Garsiosios poros bičiuliai teigia, kad priežastis labai paprasta: dabar dėmesio centras – Victoria Beckham (41 m.). Ir su tokiais pokyčiais sunku susitaikyti jos sutuoktiniui, buvusiai žaliosios vejos superžvaigždei Davidui Beckhamui (40 m.).


  15. Betoninėse Los Andželo džiunglėse galima rasti ir malonumų oazių

Kelionės / 2015-10-28 22:32 / Giedrė Šerpytienė („Lietuvos rytas“)

Rašyti apie keliones – viena kebliausių užduočių, nes gali paslysti. Jei parašysi, kad tai šlamštas, pasirodysi pasipūtėlė: oi oi oi, princesė ant žirnio... Bet nenoriu rašyti ir kaip kai kurie mano kolegos: „Laukiant skrydžio šešios valandos, praleistos Stambulo oro uoste, visai nenuvargino.“ Na, kaip patikėti, kad tiems vargšiukams, tiek laiko įkalintiems uždaroje erdvėje, viskas buvo taip nuostabu, kad tik pavydėkite.


  16. Trečioji „Gaidos“ diena: tegyvuoja postminimalizmas!

Scena / 2015-10-27 08:23 / Romanas Širouchovas

Tokie koncertai suteikia progų ne tik išgirsti pasaulines arba vietinės reikšmės premjeras, bet ir tokius kūrinius, kurių įrašų labai sunkiai rastum net ir interneto erdvėse. Neretai festivaliai – tai beveik vienintelė galimybė pasinerti į naujausios muzikos vandenis „čia ir dabar“.


  17. Donatas Montvydas gimtadienį šventė krepšinio aikštelėje

Veidai ir vardai / 2015-10-23 09:59 / lrytas.lt

Ketvirtadienio vakarą „Nesė Casino“ Vilniaus krepšinio lygos pirmojoje grupėje solidžiu pasirodymu debiutavo 28-ąjį gimtadienį tą dieną šventęs dainininkas Donatas Montvydas.


  18. G. Šerpytienė: „Laukiniai Amerikos Vakarai išgyvens ir be manęs“

Kelionės / 2015-10-19 20:47 / lrytas.lt

Beveik galiu garantuoti, kad niekas niekada iš Lietuvos neskris per Atlantą į vakarinėje Amerikos pakrantėje esantį Džeimstauno miestuką, kuriame vos trys tūkstančiai gyventojų ir kelios gatvelės. Jeigu tik neketins aplankyti vienos JAV įžymybių – Josemičio nacionalinio parko. O jei taip, tada tikrai siūlau apsistoti visai šalia parko esančiame Džeimstaune.


  19. Filmus Lenkų kino festivaliui Lietuvoje atrinko ir M. Scorsese

Kinas / 2015-10-09 15:46 / lrytas.lt

Spalio 13 d. Lietuvoje prasidės Lenkų kino festivalis. Iki šiol buvusi Lenkų kino savaitė penkioliktosios sukakties proga tampa festivaliu. Jis vyks ne tik Vilniuje – spalio antrojoje pusėje pasieks Kauno kino centrą „Romuva“ (spalio 28-31 d.) ir Klaipėdos kino klubą „8 ½“ (spalio 24, 25 d.).


  20. Gyvo numirėlio atvejis suglumino net Harvardo profesorių

Nori – tikėk / 2015-09-17 15:27 / lrytas.lt

1962-ųjų gegužės 2-ąją haitietis Clairviusas Narcisse'as buvo paskelbtas mirusiu. Jo gyvybę pasiglemžė nežinoma liga. Mirusiojo kūną atpažino seserys Marie-Clare ir Angelina ir jau kitądien C.Narcisse'as buvo palaidotas mažose priemiesčio kapinaitėse. Tačiau tuo, kas nutiko vėliau, lig šiol netiki daugelis mokslininkų.


Populiariausi per 24 val.