Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 411, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. „Gražioji Amerikos klasika“ – koncertas nukeliantis į 1950-tuosius

Muzika / 2016-11-04 11:03 / lrytas.lt

Tik besikuriantis Las Vegasas, Čikagos mafija, bohemiškasis Naujasis Orleanas ir tikra romantika dvelkiantis Holivudas...Jau įsivaizduojate? Turbūt mintyse regite įspūdingus „Cadillac“ automobilius, žvilgančius briliantinu suteptus plaukus, odinėmis striukėmis ir siauromis kelnėmis pasipuošusius vyrukus ir raudonomis lūpomis pasidažiusias merginas.


  2. Melas Gibsonas nori susigrąžinti gerą vardą

Užsienio žvaigždės / 2016-11-01 18:21 / BNS ir lrytas.lt inf.

„Oskaro“ laureatas Melas Gibsonas savo karjeros aukštumose buvo vienas paklausiausių Holivudo vardų, bet pastarąjį dešimtmetį jis praleido atstumtas filmų kūrėjų bendruomenės.


  3. Auklės, dėl kurių iš kelio išsuko net ir Holivudo vyrai

Atvirai / 2016-10-22 20:11 / lrytas.lt

Kadaise – guvernantės, šiais laikais – auklės – moterys, be kurių sunku gyventi veiklioms mamoms, bet dėl kurių iš kelio kartais išsuka net ir garsūs jų vyrai, rašo žurnalas „Stilius“.


  4. Londonas nemato sunkiai į kino olimpą kopiančios lietuvės ašarų

Istorijos / 2016-10-09 06:02 / Ernesta Vinevičiūtė („Lietuvos rytas“)

Didžiojoje Britanijoje įsikūrusi aktorė Aistė Gramantaitė (29 m.) neseniai išgarsėjo žaibo greičiu. Mat ji atliko nors ir nedidelį pankroko grupės narės vaidmenį, bet pasaulyje populiaraus filmo apie Bridžitą Džouns tęsinyje. Tačiau lietuvės kasdienybė neprimena kino žvaigždės gyvenimo. Per dešimt metų svečioje šalyje būta visko – ir nusivylimų, ir liūdnų akimirkų. Bet buvusi šiaulietė tikino dažniau verkianti kine, o gyvenime stengiasi kuo daugiau šypsotis. Nuolatinio darbo ji neturi, vieną dieną būna Londone, kitą – jau Maroke. Vyro ir vaikų jos gyvenime taip pat dar nėra. „Gyvenu nuomojamame bute su geriausiu draugu ir man visada trūksta pinigų. Todėl mama mane juokais vadina amžina studente“, – juokėsi žaliaakė tamsiaplaukė.


  5. Šiaulietės kelias iki vaidmens su Renee Zellweger – per kančias

Istorijos / 2016-10-07 21:55 / lrytas.lt

Didžiojoje Britanijoje įsikūrusi aktorė Aistė Gramantaitė (29 m.) neseniai išgarsėjo žaibo greičiu. Mat ji atliko nors ir nedidelį pankroko grupės narės vaidmenį, bet pasaulyje populiaraus filmo apie Bridžitą Džouns tęsinyje. Tačiau lietuvės kasdienybė neprimena kino žvaigždės gyvenimo. Per dešimt metų svečioje šalyje būta visko – ir nusivylimų, ir liūdnų akimirkų. Bet buvusi šiaulietė tikino dažniau verkianti kine, o gyvenime stengiasi kuo daugiau šypsotis.


  6. Žvaigždžių savaitėje – laimingi tėvai ir rimtas pareiškimas Holivudui

Karamelė / 2016-09-24 19:47 / lrytas.lt

Pareiškimas Holivudui


  7. Nicole Kidman – apie meilės galią ir seniai numirusį Holivudą

Kinas / 2016-09-12 16:36 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

„Oskaro“ laureatė Nicole Kidman perspėja, kad interneto transliacijų laikais Holivudas susiduria su naujais iššūkiais, ir sako, jog kino festivaliai dabar yra kaip niekada būtini, kad filmai būtų pastebėti.


  8. Nicole Kidman: „Holivudas mirė, festivaliai – būtini“

Užsienio žvaigždės / 2016-09-12 14:19 / BNS ir lrytas.lt inf.

„Oskaro“ laureatė Nicole Kidman perspėja, kad interneto transliacijų laikais Holivudas susiduria su naujais iššūkiais, ir sako, jog kino festivaliai dabar yra kaip niekada būtini, kad filmai būtų pastebėti.


  9. Aktorius L. Jarmolnikas apie Krymą: „Galėtų Rusijai padėkoti“

TV antena / 2016-09-04 15:03 / Ramūnas Zilnys („Lietuvos rytas“)

Leonidas Jarmolnikas (62 m.) šią savaitę po daugiau nei 30 metų pertraukos vaikščiojo Vilniaus gatvėmis. Garsus Rusijos kino ir teatro aktorius mūsų šalyje pristatė filmą „Nakties sergėtojai“, kurį režisavo lietuvis Emilis Vėlyvis.


  10. Pareigūnas su pistoletu bejėgis prieš peiliu ginkluotą piktadarį

Aktualijos / 2016-08-17 14:25 / Artūras Jančys

Po dramatiškų grumtynių Tryškių miestelyje (Telšių r.), kai vietos gyventojas, 25 metų Artūras Noreika nudūrė pareigas ėjusį 36 metų policininką Liudą Šimkų, ore pakibęs liko klausimas: kodėl pareigūnas net neišsitraukė tarnybinio pistoleto, nors matė, kad sulaikomas asmuo buvo agresyvus, prieš tai švaistėsi peiliu? Remiantis pirminiais tyrimo duomenimis, pareigūnas nusprendė naudoti elektrošoką, kuris galimai nesuveikė. Tačiau galėjo būti ir kita priežastis. Labai tikėtina, kad L.Šimkus tiesiog nedrįso net išsitraukti pistoleto, bijodamas patss sėsti į teisiamųjų suolą. Ir net būti apšauktas žudiku, jei grumtynių su paklaikusiu ir peiliu ginkluotu chuliganu pasekmės būtų buvusios lemtingos.


  11. Vyras interneto aukcione pardavė savo gyvenimą

Neįtikėtini faktai / 2016-07-28 08:53 / lrytas.lt

Ištikus krizei, Ianas Usheris internetinėje svetainėje „eBay“ pardavė visą savo gyvenimą – automobilį, namus, darbą ir net draugus. Kuomet I.Usherio žmona Laura paliko jį praėjus 6 metams po to, kai jie iš Didžiosios Britanijos emigravo į Australiją, jis nusprendė atsikratyti kiekvienos savo seno gyvenimo dalelės.


  12. Gariūnų maitintojas – Stambulo Laleli turgus liko ir be lietuvių

Rinkos pulsas / 2016-07-26 06:30 / Eugenija Grižibauskienė, specialiai lrytas.lt iš Stambulo

Laleli – didžiulis Stambulo rajonas, kurį skalauja Bosforo sąsiaurio vandenys. Ši vieta gerai pažįstama lietuviams prekybininkams. Galybėje parduotuvių turkai siūlo tai, ko ieško atvykėliai iš Rytų Europos, vėliau prekes parduodantys savo šalyse. Laleli yra visko, ko tik galėtum užsimanyti: drabužių, avalynės, buitinės technikos, papuošalų. Tik pirkėjų pastaruoju metu čia – nė kvapo. Šimtai Turkijos įmonių Laleli vitrinose iš Europos ar Azijos atvykusiems verslo klientams rodo gaminius, kurie vėliau pasklinda po daugybę posovietinių šalių parduotuvių ir turgaviečių. Iš čia prekės keliauja į lietuviškus Gariūnus.


  13. Keliaujame po Europą: kur ilsisi Lietuvos garsenybės?

Karamelė / 2016-07-20 17:07 / „Lietuvos rytas“

Atostogų sezonas jau įsibėgėjo. O kur atostogauja Lietuvos žvaigždės?


  14. Šiandien apverkiama Nica filmuose įkūnijo žemišką rojų

Kinas / 2016-07-17 17:29 / lrytas.lt

Nica – miestas, pavadintas pergalės deivės Nikės garbei, – ne tiesiog vienas iš daugelio Viduržemio jūros kurortų. Kadaise buvusi karinė tvirtovė, prekybos uostas, pusiau apleistas kaimelis, išgyvenusi klestėjimo ir nuopuolio laikotarpius, XX a. Nica tapo žvaigždžių gyvenamąja vieta, sėkmės simboliu, kaip supranta ją šiuolaikinė visuomenė.


  15. R.Witherspoon švenčia 15-ąsias „Užsispyrusios blondinės“ metines

Užsienio žvaigždės / 2016-07-14 11:29 / BNS ir lrytas.lt inf.

Reese Witherspoon trečiadienį drauge su gerbėjais šventė 15-ąsias „Užsispyrusios blondinės“ metines, rašo laisvalaikio ir pramoginių naujienų svetainė womanista.com.


  16. Per skyrybas Johnny Deppas perpiešė žmonai skirtą tatuiruotę

TV antena / 2016-07-10 13:32 / „Lietuvos rytas“

Visas Holivudas aptarinėja audringas aktorių J.Deppo (53 m.) ir Amber Heard (30 m.) skyrybas. Vyras savo požiūrį į žmoną nutarė išdėstyti originaliai, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „TV antena“.


  17. Netikėta Kelly Osbourne idėja – pagarbos ženklas Orlando aukoms

Užsienio žvaigždės / 2016-06-15 22:00 / BNS ir lrytas.lt inf.

Kelly Osbourne pagerbė Orlando naktiniame klube sušaudytų aukų atminimą nauja tatuiruote, kurią pasidarė ant galvos virš ausies.


  18. Helen Mirren: „Būti 70-ies – puiku, nes nebesi sekso simbolis“

Karamelė / 2016-06-09 10:20 / lrytas.lt

Helen Mirren – viena iš nedaugelio aktorių, sugebančių sėkmingai tęsti karjerą po penkiasdešimtmečio. Holivudas aukština jaunas ir lieknas, o štai Helen sugeba ir būdama 70-ies tvirtai išlaikyti savo pozicijas ant aktorių podiumo.


  19. Neįtikėtina baltarusio sėkmė: tankų mūšiai krauna milijardus

Sėkmės istorijos / 2016-05-16 23:03 / lrytas.lt

„O dieve, aš patekau į „Wargaming“, — tokiais žodžiais prasidėjo gal 80 proc. pokalbių, prisimena už kompanijos renginius NVS teritorijoje atsakinga Anastasija Blochina. „Wargaming“ – kompanija, kurią į tarptautinę korporaciją, gaunančią 600 mln. JAV dolerių pajamų, išaugino kompiuterinis žaidimas „World of Tanks“.


  20. Išsipustęs kino pasaulio elitas užplūdo Kanus

Mano stilius / 2016-05-11 21:24 / lrytas.lt

Trečiadienį prasidėjo prestižinis Kanų kino festivalis, į kurį suplūdo kinematografijos grietinėlė. Festivalį atidarė amerikiečių režisieriaus Woody Alleno filmas „Cafe Society“. Festivalis pasaulio kino sostine vadinamame Kanų mieste vyks 12 dienų.


Populiariausi per 24 val.