Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 349, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Nuogų pilvų mada Kanuose užsikrėtė ir Holivudas

Mano stilius / 2015-05-21 13:17 / lrytas.lt

Trumpos palaidinės, regis, tiktų geriausiu atveju naktiniam klubui, tačiau ši mados tendencija užkariauja ir raudonąjį kilimą. Tuo akivaizdžiai buvo galima įsitikinti trečiadienio vakarą Kanų kino festivalyje. Filmo „Youth“ premjeroje ryškiausios žvaigždės vilkėjo apdarus, atidengiančius pilvuką.


  2. V. Matijošaitis: „Įmonių vadovams praplovėme smegenis“ (103)

Aktualijos / 2015-05-14 12:44 / Arūnas Karaliūnas

Prieš mėnesį Kauno mero kabinete įsikūręs verslininkas Visvaldas Matijošaitis savivaldybėje siekia įvesti tvarką, kuri įprasta jo vadovaujamose įmonėse. Tuo metu pavaldiniai ir savivaldybės valdomų įmonių vadovai drebėdami laukia savo lemties.


  3. Prisėdo ir peržiūrėjo Rusijos propagandines laidas: ką pamatė?

Rytai-Vakarai / 2015-04-24 21:24 / Vitalijus Michalovskis

Rusijoje įsuktas propagandos ratas vis panašesnis į progresuojančią sunkiai kontroliuojamą beprotybę, o pagrindiniai jos skleidėjai – į kliedinčius pamišėlius, kurių vieta veikiau ligoninėje, o ne televizijos eteryje. Būtent toks įspūdis susidaro pasižiūrėjus kai kurias autorines mūsų rytų kaimynės laidas, kasdien prie televizorių ekranų prikaustančias dešimtis milijonų žiūrovų.


  4. Testas: esate ufonautas ar valstybės priešas?

Komentarai / 2015-03-30 10:25 / Goda Juocevičiūtė

Pamenate: po Sovietų Sąjungos agonijos, paskutiniame XX amžiaus dešimtmetyje, buvo pakilusi ufonautikos ir ufologijos banga? Ji užliejo tuometę rusišką televiziją, mokslinę literatūrą ir žmonių vaizduotę.


  5. Su fotoaparatu Tomo Cruise’o pėdsakais Prahos kanalizacijoje

Techno / 2015-03-28 10:57 / Arnoldas Lukošius

Skamba lyg grybukų sukelta haliucinacija, bet galiu garantuoti – visa tai patyriau realybėje. Kompanija „Olympus" taip tiki, kad sisteminis fotoaparatas „OM-D E-M5 Mark II“ gali filmuoti ne prasčiau negu profesionali vaizdo kamera, prietemoje mato lyg katės akis, o iš savo 16 MP jutiklio išspaudžia raišką, kurios pavydėtų bet kuri pasaulio žvalgyba, jog jo pristatymą surengė senovinėje Prahos vandens nuotekų valymo stotyje. Nuotykis buvo beveik toks pat įspūdingas, koks pasirodė ir fotoaparatas.


  6. Skandalingas TV serialas atskleidė tamsiąją milijardieriaus pusę

Įvykiai / 2015-03-16 14:34 / lrytas.lt

Amerikos televizijos žiūrovų dėmesį šį pavasarį prikaustęs per kabelinę televiziją HBO rodytas dokumentinis serialas „Roberto Dursto gyvenimas ir mirtys“ paskatino pagrindinio herojaus – šio amerikiečio milijardieriaus suėmimą. 71 metų turtuolis buvo sulaikytas praėjusį savaitgalį Naujajame Orleane. Jam pareikšti įtarimai dėl vienos iš seriale išsamiai atpasakotos, tačiau iki šiol galutinai neištirtos, 15 metų senumo žmogžudystės bylos.


  7. „Eurovizinės“ dainos autorei pasiūlė tepti sumuštinius Londone

TV antena / 2015-02-25 14:22 / lrytas.lt

Vos porą savaičių Los Andžele paviešėjęs etiketo specialistas Giedrius Drukteinis grįžęs į Lietuvą ėmėsi plačiai konsultuoti apie holivudinio gyvenimo standartus. Vakar vykusiame LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ filmavime savotiškų jo pamokymų sulaukė ir Klaipėdai atstovavusi dainininkė Monika Liu.


  8. Bijote naujos okupacijos? To nebus. Ir štai kodėl

Komentarai / 2015-02-21 17:09 / Vaidas Saldžiūnas

Anądien buvau kine. Pats filmas manęs tikrai nesukrėtė, greičiau priešingai – išėjau be didesnių emocijų. Rodė tipišką Clinto Eastwoodo karo (o tiksliau būtų sakyti antikarinį) filmą „Amerikiečių snaiperis“.


  9. Mirė filmo „Gigi“ žvaigždė prancūzų aktorius Louis Jourdanas

Įvykiai / 2015-02-16 10:05 / lrytas.lt

Sulaukęs 93 metų mirė prancūzų aktorius Louis Jourdanas. Labiausiai jį išgarsino vaidmuo 1958 metų muzikiniame filme „Gigi“, apdovanotame daugybe „Oskarų“. Gimė Marselyje, aktoriaus karjerą pradėjo prancūzų filmuose. Vėliau buvo išviliotas į Jungtines Amerikos Valstijas.


  10. Giedrius Drukteinis iškeliauja į Holivudą

TV antena / 2015-02-08 11:41 / lrytas.lt

Žurnalistas, etiketo specialistas ir kandusis LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ komisijos narys Giedrius Drukteinis trumpam paliks savo kolegas Astą Baukutę ir Rolandą Vilkončių. Šią savaitę G. Drukteinis darbo reikalais išvyksta į Holivudą, kuriame praleis net dvi savaites.


  11. Ateiviai egzistuoja. JAV paskelbė pastebėtų NSO katalogą

Visata / 2015-01-24 17:35 / lrytas.lt

Internete pasirodė „Mėlynoji knyga“ („Blue Book“) – pranešimų apie 1947–1969 metais pastebėtus neatpažintus skraidančius objektus (NSO) rinkinys. Tie, kas tebetiki, jog skraidančios lėkštės egzistuoja ir prezidentas Barackas Obama turėtų pagaliau atskleisti pasauliui šią paslaptį, dabar turi labai daug medžiagos, su kuria gali dirbti, kad patvirtintų savo tezę, rašo Vittorio Sabadinas italų laikraštyje „La Stampa“.


  12. Amerika susipešė dėl snaiperio istorijos

Marga planeta / 2015-01-21 11:28 / lrytas.lt

„Amerikiečių snaiperis“ („American Sniper“) – populiariausias šios savaitės naujas filmas JAV. Juostos, pasakojančios apie Chrisą Kyle'ą, „mirtiniausią snaiperį Amerikos istorijoje“, kūrėjai tikina, kad ji neturi nieko bendra su politika. „Tikrai“, – tikino filmo žvaigždė Bradley Cooperis. Vis dėlto politikos išvengti nepavyko – Amerikos kairieji ir dešinieji pešasi ir net svaidosi grasinimais mirtimi, skelbia „The Independent“.


  13. „Saldaus gyvenimo“ žvaigždė A. Ekberg – nuo šlovės iki skurdo

TV antena / 2015-01-17 17:29 / „Lietuvos rytas“

Sekmadienį mirusi 83 metų Švedijos aktorė Anita Ekberg legendine gali būti vadinama vien dėl vaidmens Federico Fellini filme „Saldus gyvenimas“ (1960 m.), kuriame jos herojė braido Romos Trevio fontane, savo žavesiu užburdama garsaus Italijos aktoriaus Marcello Mastroianni personažą, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


  14. Holivudas laukia „Oskaro“ nominacijų

Kinas / 2015-01-15 13:47 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Holivudas skaičiuoja valandas iki to laiko, kai bus paskelbtos šiemetinės „Oskarų“ – pagrindinių industrijos apdovanojimų – nominacijos. Tikimasi, kad tarp pagrindinių pretendentų į prestižinį geriausio filmo „Oskarą“ bus drama apie virtimą suaugusiuoju „Vaikystė“ (Boyhood) ir juodoji komedija „Žmogus-paukštis“ (Birdman).


  15. A. Schwarzeneggeris rengiasi elegantiškų žilagalvių vaidmenims

Užsienio žvaigždės / 2015-01-12 06:19 / „Lietuvos rytas“

Nemažai Arnoldo Schwarzeneggerio (67 m.) bendraamžių kolegų vis dažniau susimąsto apie poilsį, o jis neatsigina pasiūlymų filmuotis kovinėse juostose. Planuojama, kad viena jų turėtų pasirodyti, kai aktorius bus įkopęs į aštuntą dešimtmetį, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


  16. Po skandalo Holivudas rengiasi „Auksiniams gaubliams“

Užsienio žvaigždės / 2015-01-11 14:23 / BNS ir lrytas.lt inf.

Holivudas sulaikęs kvapą laukia „Auksinių gaublių“, kurie bus išdalyti sekmadienio vakarą, o varžybose dėl jų pirmauja „tamsi“ komedija „Žmogus-paukštis“.


  17. Holivudas juokiasi, o komedijos herojų šalis mirtinai įsižeidė

Kinas / 2014-12-27 20:30 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Nešvanki, keiksmažodžiais, seksualinėmis užuominomis ir šiurkščiu humoru pastiprinta "Interviu" istorija yra pokštas apie CŽV sąmokslą nužudyti Šiaurės Korėjos lyderį. Studijos vadovai iš pradžių nurodė atšaukti planuotą šios kino juostos premjerą dėl kibernetinių įsilaužėlių atakos ir grasinimų, tačiau persigalvojo ir skubiai išsiuntė komedijos kopijas į 320 nepriklausomų JAV kino teatrų.


  18. Kodėl Kalėdų Senelis gali virsti geidžiamu sekso simboliu?

Seksas / 2014-12-27 15:08 / Jurgita Noreikienė, „Lietuvos rytas“

Kodėl Kalėdų Senelis visada laimingas? Nes žino, kur gyvena blogos mergaitės. Tokių anekdotų – daugybė. Tyras vaikystės personažas įveliamas į pačias nešvankiausias istorijas. Pasaulyje populiariame skelbimų portale „Craigslist“ prieš Kalėdas mirgėjo nepadoraus turinio kalėdiniai skelbimai.


  19. Dėl skandalingojo filmo - galvosūkis „Sony Pictures“ kompanijai

Įvykiai / 2014-12-20 09:52 / ELTA ir lrytas.lt inf.

JAV filmų pramonės bendrovė „Sony Pictures“ tvirtino ieškanti kitų būdų išleisti filmą „Interviu“ (Interview) apie Šiaurės Korėjos lyderį po to, kai pranešė atšaukianti kino juostos rodymą dėl programišių įsilaužimo į įmonės kompiuterių tinklą, praneša BBC.


  20. „Sony“ atšaukė parodijų filmą apie Šiaurės Korėją

Marga planeta / 2014-12-18 14:22 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

„Sony Pictures“ trečiadienį staiga atšaukė komediją, kuri papiktino Šiaurės Korėją ir išprovokavo šiurpius programišių grasinimus, kaip įtariama, užsakytus Pchenjano.


Populiariausi per 24 val.