Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 338, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Ateiviai egzistuoja. JAV paskelbė pastebėtų NSO katalogą (86)

Visata / 2015-01-25 17:04 / lrytas.lt

Internete pasirodė „Mėlynoji knyga“ („Blue Book“) – pranešimų apie 1947–1969 metais pastebėtus neatpažintus skraidančius objektus (NSO) rinkinys. Tie, kas tebetiki, jog skraidančios lėkštės egzistuoja ir prezidentas Barackas Obama turėtų pagaliau atskleisti pasauliui šią paslaptį, dabar turi labai daug medžiagos, su kuria gali dirbti, kad patvirtintų savo tezę, rašo Vittorio Sabadinas italų laikraštyje „La Stampa“.


  2. Amerika susipešė dėl snaiperio istorijos (15)

Marga planeta / 2015-01-21 12:51 / lrytas.lt

„Amerikiečių snaiperis“ („American Sniper“) – populiariausias šios savaitės naujas filmas JAV. Juostos, pasakojančios apie Chrisą Kyle'ą, „mirtiniausią snaiperį Amerikos istorijoje“, kūrėjai tikina, kad ji neturi nieko bendra su politika. „Tikrai“, – tikino filmo žvaigždė Bradley Cooperis. Vis dėlto politikos išvengti nepavyko – Amerikos kairieji ir dešinieji pešasi ir net svaidosi grasinimais mirtimi, skelbia „The Independent“.


  3. „Saldaus gyvenimo“ žvaigždė A. Ekberg – nuo šlovės iki skurdo (1)

TV antena / 2015-01-17 20:17 / „Lietuvos rytas“

Sekmadienį mirusi 83 metų Švedijos aktorė Anita Ekberg legendine gali būti vadinama vien dėl vaidmens Federico Fellini filme „Saldus gyvenimas“ (1960 m.), kuriame jos herojė braido Romos Trevio fontane, savo žavesiu užburdama garsaus Italijos aktoriaus Marcello Mastroianni personažą, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


  4. Holivudas laukia „Oskaro“ nominacijų

Kinas / 2015-01-15 15:54 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Holivudas skaičiuoja valandas iki to laiko, kai bus paskelbtos šiemetinės „Oskarų“ – pagrindinių industrijos apdovanojimų – nominacijos. Tikimasi, kad tarp pagrindinių pretendentų į prestižinį geriausio filmo „Oskarą“ bus drama apie virtimą suaugusiuoju „Vaikystė“ (Boyhood) ir juodoji komedija „Žmogus-paukštis“ (Birdman).


  5. A. Schwarzeneggeris rengiasi elegantiškų žilagalvių vaidmenims

Užsienio žvaigždės / 2015-01-12 07:39 / „Lietuvos rytas“

Nemažai Arnoldo Schwarzeneggerio (67 m.) bendraamžių kolegų vis dažniau susimąsto apie poilsį, o jis neatsigina pasiūlymų filmuotis kovinėse juostose. Planuojama, kad viena jų turėtų pasirodyti, kai aktorius bus įkopęs į aštuntą dešimtmetį, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


  6. Po skandalo Holivudas rengiasi „Auksiniams gaubliams“

Užsienio žvaigždės / 2015-01-11 16:25 / BNS ir lrytas.lt inf.

Holivudas sulaikęs kvapą laukia „Auksinių gaublių“, kurie bus išdalyti sekmadienio vakarą, o varžybose dėl jų pirmauja „tamsi“ komedija „Žmogus-paukštis“.


  7. Holivudas juokiasi, o komedijos herojų šalis mirtinai įsižeidė

Kinas / 2014-12-28 09:25 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Nešvanki, keiksmažodžiais, seksualinėmis užuominomis ir šiurkščiu humoru pastiprinta "Interviu" istorija yra pokštas apie CŽV sąmokslą nužudyti Šiaurės Korėjos lyderį. Studijos vadovai iš pradžių nurodė atšaukti planuotą šios kino juostos premjerą dėl kibernetinių įsilaužėlių atakos ir grasinimų, tačiau persigalvojo ir skubiai išsiuntė komedijos kopijas į 320 nepriklausomų JAV kino teatrų.


  8. Kodėl Kalėdų Senelis gali virsti geidžiamu sekso simboliu?

Seksas / 2014-12-27 19:28 / Jurgita Noreikienė, „Lietuvos rytas“

Kodėl Kalėdų Senelis visada laimingas? Nes žino, kur gyvena blogos mergaitės. Tokių anekdotų – daugybė. Tyras vaikystės personažas įveliamas į pačias nešvankiausias istorijas. Pasaulyje populiariame skelbimų portale „Craigslist“ prieš Kalėdas mirgėjo nepadoraus turinio kalėdiniai skelbimai.


  9. Dėl skandalingojo filmo - galvosūkis „Sony Pictures“ kompanijai

Įvykiai / 2014-12-20 09:52 / ELTA ir lrytas.lt inf.

JAV filmų pramonės bendrovė „Sony Pictures“ tvirtino ieškanti kitų būdų išleisti filmą „Interviu“ (Interview) apie Šiaurės Korėjos lyderį po to, kai pranešė atšaukianti kino juostos rodymą dėl programišių įsilaužimo į įmonės kompiuterių tinklą, praneša BBC.


  10. „Sony“ atšaukė parodijų filmą apie Šiaurės Korėją

Marga planeta / 2014-12-18 14:22 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

„Sony Pictures“ trečiadienį staiga atšaukė komediją, kuri papiktino Šiaurės Korėją ir išprovokavo šiurpius programišių grasinimus, kaip įtariama, užsakytus Pchenjano.


  11. JAV pelningiausias metų filmas – juosta, reklamuojanti „Lego“

Kinas / 2014-12-03 17:45 / theguardian.com ir lrytas.lt

2014 metais kino teatruose pasirodžiusi amerikiečių juosta „Lego filmas“(The LEGO Movie) – tai 60 milijonų dolerių (daugiau nei 166 milijonų litų) kainavusi, sumani ir juokinga reklama, kuri tapo pelningiausiu metų filmu. Tačiau kodėl populiaraus konstruktoriaus detalėmis Holivudą „išardanti“ reklama sukėlė ir prieštaringų vertinimų?


  12. Akademinių mainų programa – motyvuotų žmonių tiltas per Atlantą

Studijos / 2014-11-27 18:29 / Emilija Riaukaitė

Daugelis jaunų, perspektyvių žmonių svajoja nors kartą perskristi Atlanto vandenyną ir apsilankyti JAV – tolimoje šalyje, kur pildosi svajonės. Tokios vietos kaip įžymusis Niujorkas ir kino mėgėjus viliojantis Holivudas pasiekiamos nedaugeliui. Tačiau motyvuotiems ir siekiantiems tobulėti Baltijos šalių gyventojams tokios svajonės nesunkiai gali tapti realybe - pagalbos ranką jiems tiesia Baltijos – Amerikos laisvės fondas (Baltic – American Freedom Foundation, arba BAFF).


  13. „Rasabasa“ pristatė klipą: „Jame nėra sekso ir nuogų įžymybių“

Muzika / 2014-11-23 19:13 / lrytas.lt

Grupė „Rasabasa“ visą savaitę internete anonsavo savo naują vaizdo klipą – sekmadienio vakarą jis pagaliau pristatytas gerbėjų dėmesiui. Svajingą kūrinio „Embers“ klipą muzikantai anonsavo su humoru.


  14. Ch. Norrisas išklojo, ką mano apie pokštus internete

Užsienio žvaigždės / 2014-11-22 16:38 / lrytas.lt

Kai Chuckas Norrisas žiūri į saulę, saulė apanka. Chuckas Norrisas sukelia žemės drebėjimą spardydamas į žemėlapį. Kai Chuckas Norrisas nori pasijuokti, jis paskaito Guinnesso pasaulio rekordų knygą. Chuckas Norrisas gali nuskandinti žuvį.


  15. Kam priklausys naujausia žvaigždė Holivudo šlovės alėjoje?

Užsienio žvaigždės / 2014-11-21 12:29 / BNS ir lrytas.lt inf.

Austrų aktoriui Christophui Waltzui Kalėdos šiemet ateis anksčiau – gruodžio 1-ąją jis turi atidengti 2 536-ąją žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje. „Oskaro“ laureato draugas ir „Ištrūkusio Džango“ (Django Unchained) režisierius Quentinas Tarantino bus tarp žmonių, sakysiančių kalbas prieš Ch.Waltzo žvaigždės atidengimą.


  16. K.Basinger ir A.Baldwino dukra tapo lesbiete dėl tėvų skyrybų?

Užsienio žvaigždės / 2014-10-26 16:31 / lrytas.lt

Prieš 13 metų vykusios Holivudo žvaigždžių Aleco Baldwino (58 m.) ir Kim Basinger (60 m.) skyrybos skaudžiai žeidė jų dukterį Ireland Eliesse. Tačiau 19-metė mergina vaikystę prisimena ir šviesiai.


  17. Kuo Dž.Butkutė nurungia V.Noreiką?

Komentarai / 2014-10-16 07:50 / Ramūnas Gerbutavičius

Gal atsimenate kultinę laidą „Estrados orbitoje“, kurią 1986–1991 metais rodė Lietuvos televizija? Gali būti, kad ne tik joje rodytų populiariosios muzikos atstovų, bet ir jos vedėjo K.Šiaulio vardas puikuosis Vokiečių gatvėje lyg ir planuojamame Žvaigždžių take. Jei viskas klostysis pagal planą, vienoje pagrindinių sostinės arterijų nuo Rotušės iki S.Nėries gimnazijos nusidrieks įžymybių alėja, kurioje, pasak vieno jos sumanytojų dainininko T.Augulio, mirgės estrados, pramogų, kino ir televizijos pažibų pavardės.


  18. Dėl vaidmens Holivude Mia šoko, mosavo kardu ir jojo

TV antena / 2014-10-07 12:18 / lrytas.lt

Televizijos projekte „Aš – kino žvaigždė“, virtusiame rimtu egzaminu šalies įžymybėms, pasirodė dainininkė Mia. Žinoma moteris neatsispyrė pagundai patekti į Holivudą ir entuziastingai sutiko atvykti į aktorių atranką. Žinoma, Mia nė neįtarė gavusi pasiūlymą iš išgalvotos prodiuserinės kompanijos. Mia buvo informuota, kad prodiuseriai ieško merginos pagrindiniam vaidmeniui filme apie lietuviškąją Žaną Dark – Emiliją Pliaterytę.


  19. Investuotojus maustę sukčiai baudų išvengė

Rinkos pulsas / 2014-10-04 18:43 / lrytas.lt

Milijardų dolerių vertės investicinę piramidę sukūręs ir juo patikėjusius investuotojus apmovęs 76 metų Bernardas Madoffas senatvės dienas leidžia kalėjime. Tačiau ne ką menkesni sukčiai mėgaujasi laisve ir juokiasi iš juos persekiojančių teisėsaugininkų. JAV teisingumo ministerija sėdi ant didžiulio pinigų maišo. Įvairias investicijas klientams siūlę sukčiai turėtų sumokėti beveik 100 mlrd. dolerių baudų ir kompensacijų.


  20. Lietuvos teatro gerbėjai nusilenks Maskvai

Aktualijos / 2014-10-04 09:11 / Evelina Žičkevičiūtė

Skleidžiama Rusijos propaganda ne juokais gąsdina Kremliaus veikimą suvokiančią Lietuvą. Spalio 11 ir 12 dienomis į nacionalinį rusų dramos teatrą atvyksta Maskvos muzikinis teatras „Na Basmanoj“. Pasipiktinimų audrą sukėlė reklaminis plakatas, kuriame puikuojasi didelė Rusijos vėliava ir imperinis erelis. „Muzikinis Rusijos teatras tik nuomojasi salę Lietuvos rusų dramos teatre. Yra sudaryta patalpų nuomos sutartis, – lrytas.lt sakė teatro atstovė spaudai Eglė Ivanauskaitė. – Į ją įeina komunaliniai mokesčiai: vanduo, elektra, scenos nuoma. Maskvos teatras ne pirmą kartą bus mūsų scenoje.“


Populiariausi per 24 val.