Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 423, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Legendinės Ozo salės šeimininkas sėdo ant kino adatos būdamas penkerių (5)

Kinas / 2017-03-25 18:48 / Arūnas Dumalakas („Lietuvos rytas“)

Legendinė Ozo kino salė iki balandžio 6-osios nedirbs, nes jos šeimininkas Valdemaras Isoda panirs į „Kino pavasarį“ – festivalį, kuriame bus rodomas ir filmas apie jį patį. 68 metų V.Isodą pažįsta kiekvienas, kuris buvo užsukęs į Ozo gatvėje nuo senų laikų veikiančią kino salę pasižiūrėti rimto filmo.


  2. Stano prakalbo apie incidentą su policija: „Atsivežti pareigūno turėjau važiuoti pats“ (2)

Veidai ir vardai / 2017-03-17 10:51 / lrytas.lt

Kol visa Lietuva jau dvi savaites seka įvykius, susijusius su tragiškai pasibaigusiu Ievos Strazdauskaitės gyvenimu, kompozitorius ir muzikos prodiuseris Stano taip pat pasidalijo karčia savo patirtimi. Tačiau vyras iki šiol yra dėkingas policijos pareigūnams.


  3. Šventinio „Oskarų“ vakaro blizgesį gali temdyti politinės rietenos

Rytai-Vakarai / 2017-02-25 18:42 / Justė Adakauskaitė („Lietuvos rytas“)

Kai kurie sako, kad meno su politika painioti nereikia. Bet tokiu patarimu Holivudas nesivadovauja. O šįvakar vyksianti „Oskarų“ teikimo ceremonija gali būti politiškiausia per kino apdovanojimų istoriją.


  4. Lietuvos kinas gyvas: „Kino pavasaryje“ įvyks 16 lietuvių filmų premjerų

Kinas / 2017-02-22 13:58 / lrytas.lt

Filmas apie Joną Meką, Audriaus Stonio ir Linos Lužytės dokumentikos, Tomo Ramanausko ir Gedimino Šiaulio animaciniai debiutai kine ir pirmoji galimybė pamatyti 2008-ųjų ekonominę krizę reflektuojantį „Šventąjį“ – tai tik keletas štrichų iš kovo 23-ąją prasidedančio „Kino pavasario“ lietuvių filmų programos.


  5. Iššūkių meistras Simonas Urbonas pakeitė 12 750 sauskelnių, kai kam – ir gyvenimą

Stiprioji lytis / 2017-01-17 21:48 / Daiva Kaikarytė

Kūrybininkas, įmonės „Legal Guns“ bendraturtis Simonas Urbonas (31 m.) išgelbėjo žmogui gyvybę vien tuo, kad feisbuke rašo savo dienoraštį.


  6. Nustebsite pamatę, kaip dabar atrodo 95-erių Sylvesterio Stallone mama

Karamelė / 2017-01-15 12:48 / lrytas.lt

Kodėl net pagyvenę Holivudo aktoriai atrodo jauni ir atletiški? Plastinės operacijos nėra vienintelė paslaptis. Amerikoje vis garsiau kalbama, kad Holivudas pametė galvą dėl dar vieno jaunystės eliksyro – žmogaus augimo hormono.


  7. 7 moterų trūkumai, kurie jas daro patrauklias vyrų akyse

Psichologija / 2017-01-10 13:56 / lrytas.lt

Kaip būti idealia šeimininke, mama ir žmona mergaitės sužino iš savo mamų, šios, savo ruožtu, iš savo. Neretai kovodamos už taurę su užrašu „geriausia žmona pasaulyje“, moterys užmiršta, kad net ir Saulė turi dėmių, bet šviečia ne mažiau ryškiai.


  8. „Auksinių gaublių“ ceremonijoje – muzikinės dramos ir garsaus serialo triumfas

TV antena / 2017-01-09 06:25 / lrytas.lt

74-oji „Auksinių gaublių“ įteikimo ceremonija įvyko sekmadienį Beverli Hilso viešbutyje „Beverly Hilton“ Los Andžele. Ceremonijos vedėjas Jimmy Fallonas paskelbė kino ir televizijos pasaulio laimėtojus.


  9. Lygis: Auksinų gaublių ceremonijoje žvaigždės vis labiau girtėja

Kinas / 2017-01-08 10:13 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf

Holivudo elitas sekmadienį žengs raudonuoju Auksinių gaublių kilimu, pradėdamas atkaklias apdovanojimų sezono lenktynes, kurių laimėtojais, regis, gali tapti ir eskapistinė fantazija, ir šiurkšti drama.


  10. Kas bendra tarp muzikos ir radiacijos?

Laboratorija / 2017-01-06 13:36 / Gražina Montvidaitė

Į daugelį reiškinių galima žvelgti pro fizikos prizmę ar pasitelkiant mokslą bendresne prasme – ir muzika nėra išimtis. Visų pirma fizika muziką aiškintų kaip mokslą apie oro vibracijomis sklindančius garsus. Tai redukuotas, sausas apibrėžimas, tačiau fizikos bei kitų mokslų priemaišų muzikoje galima rasti kur kas daugiau, įvairesnių, įdomiais ryšiais tarpusavyje susijusių.


  11. Ką „Vienas namuose“ žvaigždė M. Culkinas liudijo pedofilijos byloje?

TV antena / 2016-12-18 22:32 / „Lietuvos rytas“

Aktorius Macaulay Culkinas (36 m.) daugelio atmintyje išliko kaip nesutramdomas Kevinas iš puikios komedijos „Vienas namuose“. Bet laikas negailestingai bėga ir mielas atlėpausis putliomis lūpomis užaugo, o paskui jį nutįso skandalų šleifas, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas TV antena“.


  12. Evelina Sašenko įsiamžino kino juostoje: „Visąlaik apie tai pasvajodavau“

TV antena / 2016-12-16 10:23 / lrytas.lt

Sausio 6 dieną Kaune įvyks lietuviško kino filmo „Be 5 Min. Vedę“ premjera. Ir nors šio filmo žanras – komedija, ten gausu išties romantiškų ir jausmingų epizodų. Viename jų įsiamžino dainininkė, buvusi Lietuvos „eurovizininkė“ Evelina Sašenko, kuriai atliekant kūrinį „Ave Maria“, aktoriai sušnibždo: „Holivudas...“.


  13. „Gražioji Amerikos klasika“ – koncertas nukeliantis į 1950-tuosius

Muzika / 2016-11-04 11:03 / lrytas.lt

Tik besikuriantis Las Vegasas, Čikagos mafija, bohemiškasis Naujasis Orleanas ir tikra romantika dvelkiantis Holivudas...Jau įsivaizduojate? Turbūt mintyse regite įspūdingus „Cadillac“ automobilius, žvilgančius briliantinu suteptus plaukus, odinėmis striukėmis ir siauromis kelnėmis pasipuošusius vyrukus ir raudonomis lūpomis pasidažiusias merginas.


  14. Melas Gibsonas nori susigrąžinti gerą vardą

Užsienio žvaigždės / 2016-11-01 18:21 / BNS ir lrytas.lt inf.

„Oskaro“ laureatas Melas Gibsonas savo karjeros aukštumose buvo vienas paklausiausių Holivudo vardų, bet pastarąjį dešimtmetį jis praleido atstumtas filmų kūrėjų bendruomenės.


  15. Auklės, dėl kurių iš kelio išsuko net ir Holivudo vyrai

Atvirai / 2016-10-22 20:11 / lrytas.lt

Kadaise – guvernantės, šiais laikais – auklės – moterys, be kurių sunku gyventi veiklioms mamoms, bet dėl kurių iš kelio kartais išsuka net ir garsūs jų vyrai, rašo žurnalas „Stilius“.


  16. Londonas nemato sunkiai į kino olimpą kopiančios lietuvės ašarų

Istorijos / 2016-10-09 06:02 / Ernesta Vinevičiūtė („Lietuvos rytas“)

Didžiojoje Britanijoje įsikūrusi aktorė Aistė Gramantaitė (29 m.) neseniai išgarsėjo žaibo greičiu. Mat ji atliko nors ir nedidelį pankroko grupės narės vaidmenį, bet pasaulyje populiaraus filmo apie Bridžitą Džouns tęsinyje. Tačiau lietuvės kasdienybė neprimena kino žvaigždės gyvenimo. Per dešimt metų svečioje šalyje būta visko – ir nusivylimų, ir liūdnų akimirkų. Bet buvusi šiaulietė tikino dažniau verkianti kine, o gyvenime stengiasi kuo daugiau šypsotis. Nuolatinio darbo ji neturi, vieną dieną būna Londone, kitą – jau Maroke. Vyro ir vaikų jos gyvenime taip pat dar nėra. „Gyvenu nuomojamame bute su geriausiu draugu ir man visada trūksta pinigų. Todėl mama mane juokais vadina amžina studente“, – juokėsi žaliaakė tamsiaplaukė.


  17. Šiaulietės kelias iki vaidmens su Renee Zellweger – per kančias

Istorijos / 2016-10-07 21:55 / lrytas.lt

Didžiojoje Britanijoje įsikūrusi aktorė Aistė Gramantaitė (29 m.) neseniai išgarsėjo žaibo greičiu. Mat ji atliko nors ir nedidelį pankroko grupės narės vaidmenį, bet pasaulyje populiaraus filmo apie Bridžitą Džouns tęsinyje. Tačiau lietuvės kasdienybė neprimena kino žvaigždės gyvenimo. Per dešimt metų svečioje šalyje būta visko – ir nusivylimų, ir liūdnų akimirkų. Bet buvusi šiaulietė tikino dažniau verkianti kine, o gyvenime stengiasi kuo daugiau šypsotis.


  18. Žvaigždžių savaitėje – laimingi tėvai ir rimtas pareiškimas Holivudui

Karamelė / 2016-09-24 19:47 / lrytas.lt

Pareiškimas Holivudui


  19. Nicole Kidman – apie meilės galią ir seniai numirusį Holivudą

Kinas / 2016-09-12 16:36 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

„Oskaro“ laureatė Nicole Kidman perspėja, kad interneto transliacijų laikais Holivudas susiduria su naujais iššūkiais, ir sako, jog kino festivaliai dabar yra kaip niekada būtini, kad filmai būtų pastebėti.


  20. Nicole Kidman: „Holivudas mirė, festivaliai – būtini“

Užsienio žvaigždės / 2016-09-12 14:19 / BNS ir lrytas.lt inf.

„Oskaro“ laureatė Nicole Kidman perspėja, kad interneto transliacijų laikais Holivudas susiduria su naujais iššūkiais, ir sako, jog kino festivaliai dabar yra kaip niekada būtini, kad filmai būtų pastebėti.


Populiariausi per 24 val.