Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 419, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Iššūkių meistras Simonas Urbonas pakeitė 12 750 sauskelnių, kai kam – ir gyvenimą

Stiprioji lytis / 2017-01-17 21:48 / Daiva Kaikarytė

Kūrybininkas, įmonės „Legal Guns“ bendraturtis Simonas Urbonas (31 m.) išgelbėjo žmogui gyvybę vien tuo, kad feisbuke rašo savo dienoraštį.


  2. Nustebsite pamatę, kaip dabar atrodo 95-erių Sylvesterio Stallone mama

Karamelė / 2017-01-15 12:48 / lrytas.lt

Kodėl net pagyvenę Holivudo aktoriai atrodo jauni ir atletiški? Plastinės operacijos nėra vienintelė paslaptis. Amerikoje vis garsiau kalbama, kad Holivudas pametė galvą dėl dar vieno jaunystės eliksyro – žmogaus augimo hormono.


  3. 7 moterų trūkumai, kurie jas daro patrauklias vyrų akyse

Psichologija / 2017-01-10 13:56 / lrytas.lt

Kaip būti idealia šeimininke, mama ir žmona mergaitės sužino iš savo mamų, šios, savo ruožtu, iš savo. Neretai kovodamos už taurę su užrašu „geriausia žmona pasaulyje“, moterys užmiršta, kad net ir Saulė turi dėmių, bet šviečia ne mažiau ryškiai.


  4. „Auksinių gaublių“ ceremonijoje – muzikinės dramos ir garsaus serialo triumfas

TV antena / 2017-01-09 06:25 / lrytas.lt

74-oji „Auksinių gaublių“ įteikimo ceremonija įvyko sekmadienį Beverli Hilso viešbutyje „Beverly Hilton“ Los Andžele. Ceremonijos vedėjas Jimmy Fallonas paskelbė kino ir televizijos pasaulio laimėtojus.


  5. Lygis: Auksinų gaublių ceremonijoje žvaigždės vis labiau girtėja

Kinas / 2017-01-08 10:13 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf

Holivudo elitas sekmadienį žengs raudonuoju Auksinių gaublių kilimu, pradėdamas atkaklias apdovanojimų sezono lenktynes, kurių laimėtojais, regis, gali tapti ir eskapistinė fantazija, ir šiurkšti drama.


  6. Kas bendra tarp muzikos ir radiacijos?

Laboratorija / 2017-01-06 13:36 / Gražina Montvidaitė

Į daugelį reiškinių galima žvelgti pro fizikos prizmę ar pasitelkiant mokslą bendresne prasme – ir muzika nėra išimtis. Visų pirma fizika muziką aiškintų kaip mokslą apie oro vibracijomis sklindančius garsus. Tai redukuotas, sausas apibrėžimas, tačiau fizikos bei kitų mokslų priemaišų muzikoje galima rasti kur kas daugiau, įvairesnių, įdomiais ryšiais tarpusavyje susijusių.


  7. Ką „Vienas namuose“ žvaigždė M. Culkinas liudijo pedofilijos byloje?

TV antena / 2016-12-18 22:32 / „Lietuvos rytas“

Aktorius Macaulay Culkinas (36 m.) daugelio atmintyje išliko kaip nesutramdomas Kevinas iš puikios komedijos „Vienas namuose“. Bet laikas negailestingai bėga ir mielas atlėpausis putliomis lūpomis užaugo, o paskui jį nutįso skandalų šleifas, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas TV antena“.


  8. Evelina Sašenko įsiamžino kino juostoje: „Visąlaik apie tai pasvajodavau“

TV antena / 2016-12-16 10:23 / lrytas.lt

Sausio 6 dieną Kaune įvyks lietuviško kino filmo „Be 5 Min. Vedę“ premjera. Ir nors šio filmo žanras – komedija, ten gausu išties romantiškų ir jausmingų epizodų. Viename jų įsiamžino dainininkė, buvusi Lietuvos „eurovizininkė“ Evelina Sašenko, kuriai atliekant kūrinį „Ave Maria“, aktoriai sušnibždo: „Holivudas...“.


  9. „Gražioji Amerikos klasika“ – koncertas nukeliantis į 1950-tuosius

Muzika / 2016-11-04 11:03 / lrytas.lt

Tik besikuriantis Las Vegasas, Čikagos mafija, bohemiškasis Naujasis Orleanas ir tikra romantika dvelkiantis Holivudas...Jau įsivaizduojate? Turbūt mintyse regite įspūdingus „Cadillac“ automobilius, žvilgančius briliantinu suteptus plaukus, odinėmis striukėmis ir siauromis kelnėmis pasipuošusius vyrukus ir raudonomis lūpomis pasidažiusias merginas.


  10. Melas Gibsonas nori susigrąžinti gerą vardą

Užsienio žvaigždės / 2016-11-01 18:21 / BNS ir lrytas.lt inf.

„Oskaro“ laureatas Melas Gibsonas savo karjeros aukštumose buvo vienas paklausiausių Holivudo vardų, bet pastarąjį dešimtmetį jis praleido atstumtas filmų kūrėjų bendruomenės.


  11. Auklės, dėl kurių iš kelio išsuko net ir Holivudo vyrai

Atvirai / 2016-10-22 20:11 / lrytas.lt

Kadaise – guvernantės, šiais laikais – auklės – moterys, be kurių sunku gyventi veiklioms mamoms, bet dėl kurių iš kelio kartais išsuka net ir garsūs jų vyrai, rašo žurnalas „Stilius“.


  12. Londonas nemato sunkiai į kino olimpą kopiančios lietuvės ašarų

Istorijos / 2016-10-09 06:02 / Ernesta Vinevičiūtė („Lietuvos rytas“)

Didžiojoje Britanijoje įsikūrusi aktorė Aistė Gramantaitė (29 m.) neseniai išgarsėjo žaibo greičiu. Mat ji atliko nors ir nedidelį pankroko grupės narės vaidmenį, bet pasaulyje populiaraus filmo apie Bridžitą Džouns tęsinyje. Tačiau lietuvės kasdienybė neprimena kino žvaigždės gyvenimo. Per dešimt metų svečioje šalyje būta visko – ir nusivylimų, ir liūdnų akimirkų. Bet buvusi šiaulietė tikino dažniau verkianti kine, o gyvenime stengiasi kuo daugiau šypsotis. Nuolatinio darbo ji neturi, vieną dieną būna Londone, kitą – jau Maroke. Vyro ir vaikų jos gyvenime taip pat dar nėra. „Gyvenu nuomojamame bute su geriausiu draugu ir man visada trūksta pinigų. Todėl mama mane juokais vadina amžina studente“, – juokėsi žaliaakė tamsiaplaukė.


  13. Šiaulietės kelias iki vaidmens su Renee Zellweger – per kančias

Istorijos / 2016-10-07 21:55 / lrytas.lt

Didžiojoje Britanijoje įsikūrusi aktorė Aistė Gramantaitė (29 m.) neseniai išgarsėjo žaibo greičiu. Mat ji atliko nors ir nedidelį pankroko grupės narės vaidmenį, bet pasaulyje populiaraus filmo apie Bridžitą Džouns tęsinyje. Tačiau lietuvės kasdienybė neprimena kino žvaigždės gyvenimo. Per dešimt metų svečioje šalyje būta visko – ir nusivylimų, ir liūdnų akimirkų. Bet buvusi šiaulietė tikino dažniau verkianti kine, o gyvenime stengiasi kuo daugiau šypsotis.


  14. Žvaigždžių savaitėje – laimingi tėvai ir rimtas pareiškimas Holivudui

Karamelė / 2016-09-24 19:47 / lrytas.lt

Pareiškimas Holivudui


  15. Nicole Kidman – apie meilės galią ir seniai numirusį Holivudą

Kinas / 2016-09-12 16:36 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

„Oskaro“ laureatė Nicole Kidman perspėja, kad interneto transliacijų laikais Holivudas susiduria su naujais iššūkiais, ir sako, jog kino festivaliai dabar yra kaip niekada būtini, kad filmai būtų pastebėti.


  16. Nicole Kidman: „Holivudas mirė, festivaliai – būtini“

Užsienio žvaigždės / 2016-09-12 14:19 / BNS ir lrytas.lt inf.

„Oskaro“ laureatė Nicole Kidman perspėja, kad interneto transliacijų laikais Holivudas susiduria su naujais iššūkiais, ir sako, jog kino festivaliai dabar yra kaip niekada būtini, kad filmai būtų pastebėti.


  17. Aktorius L. Jarmolnikas apie Krymą: „Galėtų Rusijai padėkoti“

TV antena / 2016-09-04 15:03 / Ramūnas Zilnys („Lietuvos rytas“)

Leonidas Jarmolnikas (62 m.) šią savaitę po daugiau nei 30 metų pertraukos vaikščiojo Vilniaus gatvėmis. Garsus Rusijos kino ir teatro aktorius mūsų šalyje pristatė filmą „Nakties sergėtojai“, kurį režisavo lietuvis Emilis Vėlyvis.


  18. Pareigūnas su pistoletu bejėgis prieš peiliu ginkluotą piktadarį

Aktualijos / 2016-08-17 14:25 / Artūras Jančys

Po dramatiškų grumtynių Tryškių miestelyje (Telšių r.), kai vietos gyventojas, 25 metų Artūras Noreika nudūrė pareigas ėjusį 36 metų policininką Liudą Šimkų, ore pakibęs liko klausimas: kodėl pareigūnas net neišsitraukė tarnybinio pistoleto, nors matė, kad sulaikomas asmuo buvo agresyvus, prieš tai švaistėsi peiliu? Remiantis pirminiais tyrimo duomenimis, pareigūnas nusprendė naudoti elektrošoką, kuris galimai nesuveikė. Tačiau galėjo būti ir kita priežastis. Labai tikėtina, kad L.Šimkus tiesiog nedrįso net išsitraukti pistoleto, bijodamas patss sėsti į teisiamųjų suolą. Ir net būti apšauktas žudiku, jei grumtynių su paklaikusiu ir peiliu ginkluotu chuliganu pasekmės būtų buvusios lemtingos.


  19. Vyras interneto aukcione pardavė savo gyvenimą

Neįtikėtini faktai / 2016-07-28 08:53 / lrytas.lt

Ištikus krizei, Ianas Usheris internetinėje svetainėje „eBay“ pardavė visą savo gyvenimą – automobilį, namus, darbą ir net draugus. Kuomet I.Usherio žmona Laura paliko jį praėjus 6 metams po to, kai jie iš Didžiosios Britanijos emigravo į Australiją, jis nusprendė atsikratyti kiekvienos savo seno gyvenimo dalelės.


  20. Gariūnų maitintojas – Stambulo Laleli turgus liko ir be lietuvių

Rinkos pulsas / 2016-07-26 06:30 / Eugenija Grižibauskienė, specialiai lrytas.lt iš Stambulo

Laleli – didžiulis Stambulo rajonas, kurį skalauja Bosforo sąsiaurio vandenys. Ši vieta gerai pažįstama lietuviams prekybininkams. Galybėje parduotuvių turkai siūlo tai, ko ieško atvykėliai iš Rytų Europos, vėliau prekes parduodantys savo šalyse. Laleli yra visko, ko tik galėtum užsimanyti: drabužių, avalynės, buitinės technikos, papuošalų. Tik pirkėjų pastaruoju metu čia – nė kvapo. Šimtai Turkijos įmonių Laleli vitrinose iš Europos ar Azijos atvykusiems verslo klientams rodo gaminius, kurie vėliau pasklinda po daugybę posovietinių šalių parduotuvių ir turgaviečių. Iš čia prekės keliauja į lietuviškus Gariūnus.


Populiariausi per 24 val.