Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 299, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. A.Kutcherio sužadėtinė M.Kunis pademonstravo nėščiosios pilvuką (20)

Užsienio žvaigždės / 2014-04-15 12:02 / lrytas.lt

Netrukus su aktoriumi Ashtonu Kutcheriu kūdikio susilauksianti aktorė Mila Kunis Los Andžele sulaukė gerbėjų palaikymo, kuomet pasirodė ant scenos per MTV kino apdovanojimus. Pasipuošusi trumpa suknele Mila kurį laiką nuo scenos gerbėjams spaudė rankas.


  2. Režisierius D.Aronofsky atplukdė į Holivudą Nojaus laivą (5)

Kinas / 2014-04-12 09:58 / lrytas.lt

Lietuvos kino ekranuose pradedamas rodyti vienas ambicingiausių metų filmų – Darreno Aronofsky „Nojaus laivas“. „Juodosios gulbės“ autorius biblinį mitą perrašė „Avataro“ ir „Transformerių“ dvasia.


  3. Filmo „Lošėjas“ aktorė O.Mekas: kino įvairovės – jau per daug (23)

Kinas / 2014-04-09 18:10 / Raminta Jonykaitė

„Įvairovė irgi turi savo ribas. Šiandien sukuriama tiek filmų, kad jiems nebeužtenka erdvės, auditorijos. Jie lieka nepastebėti. Jeigu kino industrija vystysis tokiais tempais, jos laukia svarbus lūžis“, – sakė aktorė ir režisierė Oona Mekas, viešnagės Vilniuje metu pristačiusi vaidybinį filmą „Lošėjas“.


  4. Susižadėjęs J.Deppas demonstruoja žiedą

Užsienio žvaigždės / 2014-03-31 23:09 / BNS ir lrytas.lt inf.

Johnny Deppas pirmadienį pademonstravo sužadėtuvių žiedą su deimantu, kurį pavadino „panelės žiedu“, ir taip netiesiogiai patvirtino gandus apie savo sužadėtuves su aktorė Amber Heard.


  5. Holivudas jau laukia R.Šepetys romano ekranizacijos (1)

Meno pulsas / 2014-03-25 10:27 / lrytas.lt

Į JAV kino teatrus jau šią savaitę atkeliaus naujasis scenaristo Beno Yorko Joneso ir režisieriaus Drake‘o Doremuso darbas „Breathe In“, kuriame pagrindinius vaidmenis atliko žinomi aktoriai Guy Pearce‘as ir Felicity Jones. Per praėjusią savaitę Niujorke vykusią premjerą prie romantinės dramos „Like Crazy“ (liet. „Kaip pamišę“) anksčiau drauge dirbę kūrėjai susilaukė daugybės kolegų komplimentų. Netrūko kalbų ir apie būsimą B.Y.Joneso darbą – Rūtos Šepetys romano „Tarp pilkų debesų“ (angl. „Between Shades of Gray“) ekranizaciją.


  6. Po šlovės ir spindesio – kasdienybė tuščiomis kišenėmis (22)

Užsienio žvaigždės / 2014-03-17 06:42 / lrytas.lt

Iš skurdo – į Holivudo šlovės žvaigždžių būrį. O suspindus tarp jų – vėl tuščiomis kišenėmis. Taip gyvenimas blaško netikėtai išgarsėjusį somalietį Barkhadą Abdi. Bet jis nenusimena – būna ir blogiau. Prieš kelias savaites Los Andžele raudonuoju kilimu žengė ne tik visas būrys garsiausių pasaulio aktorių, kino kūrėjų, bet ir vienas liesas, nuoširdžiai dėmesiu besimėgaujantis somalietis.


  7. Aktorius M.Papinigis išsiskyrė su mylimąja E.Skiparyte (50)

TV antena / 2014-03-16 21:10 / Vykintė Budrytė

Nei gėlės, nei eilėraščiai, nei ruošiami gardūs patiekalai aktoriui Mindaugui Papinigiui (30 m.) nepadėjo išsaugoti meilės. Jis neseniai išsiskyrė su fotografe Egle Skiparyte.


  8. T. Shahas: „Iš vakariečių pavogta nuostabi prieblandos zona“

Literatūra / 2014-03-12 13:56 / lrt.lt

„Fantastikoje yra to, kas prakalbina dalykus, glūdinčius labai giliai mumyse. Tai kažkas tokio, kam atsispirti yra tiesiog ne mūsų jėgoms“, – sako britų rašytojas Tahiras Shahas. Jis priduria, kad būtent dėl šios priežasties fantastiniai filmai ir romanai yra tokie populiarūs. Juolab kad vakariečių pasaulyje viskas vertinama dviejų reikšmių skalėje – tiesa arba melas – ir nebeliko „nuostabios prieblandos zonos“.


  9. „Oskarų“ teikimo ceremonija: kas pasipuošė gražiausiai? (9)

Stilius ir grožis / 2014-03-03 17:42 / lrytas.lt

Šiąnakt 225 šalių televizijos žiūrovai prilipo prie ekranų – jie žiūrėjo transliaciją iš Los Andželo, kurioje vyko „Oskarų“ apdovanojimų ceremonija. Holivudo kino teatre „Dolby“ kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimuose garsenybės suspindo prabanga.


  10. E.Gedgaudas: „Kičas gresia ir kai kurioms Vilniaus vietoms“ (9)

Dailė / 2014-02-24 17:08 / lrt.lt

Kičas graužia tikrąsias vertybes ir įsiskverbia į jų vietą įvairiose srityse, net socialiniame gyvenime ar žmonių santykiuose. Taip teigia į kičo reiškinį besigilinantis muzikologas Edmundas Gedgaudas.


  11. L.DiCaprio: „Narkotikų prisižiūrėjau, kai buvau vos 3 - 4 metų“ (2)

TV antena / 2014-02-20 13:34 / lrytas.lt

Bet kokia kaina siekti pelno ir patirti kuo daugiau malonumų. Toks filme „Volstryto vilkas“ yra Leonardo DiCaprio įkūnytas biržos makleris Džordanas Belfortas. Už šį vaidmenį aktorius šiemet pretenduoja gauti „Oskarą“. Pagrindinis filmo herojus nevengė narkotikų. Tuo tarpu jį sukūręs aktorius tikina niekada nevartojęs kvaišalų.


  12. Nepriklausomame JAV kine – jautrios temos ir ryškios asmenybės

Meno pulsas / 2014-02-13 07:00 / lrytas.lt

"Kino pavasario" festivalio „Nepriklausomo Amerikos kino“ programoje kasmet pristatomi per praėjusius metus JAV sukurti nepriklausomų kino kūrėjų darbai. Įkvepiantys ir naikinantys meilės, keršto jausmai, kraują stingdantys nusikaltimai, praeities paslaptys – „Kino pavasario“ žiūrovai išvys platų temų spektrą, galės įvertinti kino juostas, kurios buvo apdovanotos įvairiuose kino festivaliuose, bei pamatyti kiek kitokį nei įprasta Amerikos kiną.


  13. W.Allenas: vieniems – genijus, kitiems – pasileidėlis (12)

Užsienio žvaigždės / 2014-02-08 19:06 / lrytas.lt

Legendinį amerikiečių kino režisierių Woody Alleną (78 m.) aplankė dvi naujienos. Geroji – jis buvo apdovanotas Auksiniu gaubliu už viso gyvenimo laimėjimus ir jo naujasis kino filmas „Džesmina“ nominuotas trims „Oskarams“, blogoji – įdukra Dylan Farrow (28 m.) apkaltino jį lytiniu išnaudojimu, kai jai buvo septyneri metai. Šiuo metu JAV Floridos valstijoje svetimu vardu ir pavarde gyvenanti D.Farrow atvirame laiške vienam „New York Times“ tinklaraščiui rašė: „Jis liepė man atsigulti ant pilvo ir žaisti su brolio elektriniu traukiniu. Tada jis mane išžagino.“


  14. W.Allenas atmeta teiginius dėl lytinio išnaudojimo

Užsienio žvaigždės / 2014-02-03 14:39 / BNS ir lrytas.lt inf.

Legendinis kino režisierius Woody Allenas sekmadienį atsikirto į savo įdukros teiginius apie lytinį išnaudojimą jos vaikystėje ir pavadino juos „neteisingais ir gėdingais“. „Ponas Allenas perskaitė tą straipsnį ir jis jam pasirodė neteisingas ir gėdingas“, - sakė atstovė Leslee Dart, kuri pridūrė, kad režisierius „labai greitai“ sureaguos.


  15. P.S.Hoffmanas - aktorius, kuris galėjo būti bet kuo (6)

Užsienio žvaigždės / 2014-02-03 13:31 / AFP, AP, BNS ir lrytas.lt inf.

Holivudas neteko vienO mylimiausių ir labiausiai gerbiamų aktorių. Sekmadienį mirė Philipas Seymouras Hoffmanas. 2006 metais už vaidmenį filme „Kapotė" „Oskarą“ pelnęs 46-erių aktorius sekmadienį buvo rastas negyvas savo bute Niujorke – veikiausiai miręs nuo per didelės narkotikų dozės. Ph.S.Hoffmanas vadintas savo kartos geriausiu ekscentriškų personažų kūrėju.


  16. Holivudas kyla į kovą dėl senjorų dėmesio (6)

TV antena / 2014-02-02 12:52 / lrytas.lt

Beveik 40 metų Holivudas stengėsi į kino sales prisivilioti jaunimą. Dabar filmų kūrėjai ir platintojai iš kailio neriasi, kad įtiktų vyresniems žiūrovams. Kodėl?


  17. Holivudą stebinusi miksologė jungiasi prie VMG komandos (3)

Žmonės / 2014-01-31 10:08 / lrytas.lt

Prie naujais kulinariniais projektais nuolat stebinančios VMG komandos prisijungė nauja narė – vienintelė Lietuvoje sertifikuota miksologė Justina Butvilaitė, 2012 m. pripažinta geriausia Baltijos šalių gėrimų specialiste ir užėmusi 10 vietą pasauliniame miksologų reitinge.


  18. Režisierius O.Joselianis: „Holivudo nekenčiu iš visos širdies“ (3)

Meno pulsas / 2014-01-26 16:51 / Karolis Kaupinis ( LRT)

Viskas šiame pasaulyje baigiasi blogai, tad per daug vilčių į ateitį nedėkite, sako į festivalį „Žiemos ekranai“ atvykęs Prancūzijoje gyvenantis gruzinų režisierius Otaras Joselianis. Praeities, jo teigimu, irgi nereikėtų idealizuoti, nes viskas buvo dar blogiau. Menas, režisieriaus nuomone, nieko neišgelbsti ir nekeičia, politika – taip pat. O. Joselianis taip pat pasakoja nekenčiąs Holivudo: „Manau, kad tai mitų ir sapnų fabrikas. Tai neturi nieko bendro su realybe“.


  19. T.Schweigeris lepina mylimąją, tačiau turtais su ja nesidalija (15)

Užsienio žvaigždės / 2014-01-18 16:43 / lrytas.lt

Tilmanas Valentinas Schweigeris (50 m.) – vienas iš nedaugelio vokiečių aktorių, įkėlusių koją į Holivudą. Įtemptas darbas lėmė, kad dešimt metų laiminga laikyta jo santuoka su amerikiečių modeliu Dana Carlsen (45 m.) iširo. Tiesa, garsenybių pora skyrybų oficialiai taip ir neįteisino.


  20. „Ford Mustang“ pirmiau pasirodys ne gatvėse, o kine (2)

Naujienos / 2014-01-14 18:14 / lrytas.lt

„Ford Mustang“ filmuotis nėra jokia naujiena – legendinio sportinio automobilio gerbėjai suskaičiavo, kad per 50 metų trunkančią karjerą įvairių kartų „Mustang“ pasirodė daugiau nei 3,2 tūkst. filmų ir televizijos laidų. O 2015 metais viso pasaulio rinkose pasirodysiantis naujasis „Ford Mustang“ kine debiutuos anksčiau nei pardavėjų salonuose – kovo 14 dieną kino ekranuose pradedamas rodyti ilgai lauktas filmas „Greičio poreikis“ („Need for Speed“), kuriame „mustangai“ vaidina vieną svarbiausių vaidmenų.