Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 360, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Gyvo numirėlio atvejis suglumino net Harvardo profesorių

Nori – tikėk / 2015-09-17 15:27 / lrytas.lt

1962-ųjų gegužės 2-ąją haitietis Clairviusas Narcisse'as buvo paskelbtas mirusiu. Jo gyvybę pasiglemžė nežinoma liga. Mirusiojo kūną atpažino seserys Marie-Clare ir Angelina ir jau kitądien C.Narcisse'as buvo palaidotas mažose priemiesčio kapinaitėse. Tačiau tuo, kas nutiko vėliau, lig šiol netiki daugelis mokslininkų.


  2. Haityje mirė vudu kulto aukščiausias lyderis M. Beauvoiras

Įvykiai / 2015-09-14 09:59 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Vudu religijos aukščiausias lyderis Maxas Gesneris Beauvoiras mirė šeštadienį Haičio sostinėje, būdamas 79 metų, pranešė jo artimieji.


  3. Kinė nušluostė nosį Angelinai Jolie – uždirba daugiau už ją

TV antena / 2015-09-13 11:17 / „Lietuvos rytas“

Kiniją purto krizė? Tačiau būtent šioje šalyje randasi vis daugiau turtuolių. Į jų gretas įsiliejo ir aktorė bei popmuzikos atlikėja Fan Bingbing (33 m.), rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


  4. Andrius Užkalnis: „Baukutė yra blogiausia Lietuvos aktorė“

TV antena / 2015-09-01 11:59 / Andrius Užkalnis

Gal jie išprotėjo: pasiūlė Užkalniui recenzuoti naują lietuvišką serialą. Man, kuris nežiūri televizijos apskritai, ir juo labiau serialų. Na, gerai, aš mačiau pusę serijos „Moterys meluoja geriau“, ir tada supratau, kodėl aš nežiūri lietuviškų serialų. Mano supratimas apie lietuviškus serialus yra toks pat, kaip apie laidą „Duokim garo“ – aš negaliu patikėti ne tuo, kad jie yra, o tuo, kad juos kažkas vis dar žiūri.


  5. Didžiausia grėsmė žmonijos išlikimui, apie kurią nekalbama

Visata / 2015-07-08 19:47 / lrytas.lt

Retas žino, kad tikimybė žūti dėl asteroido smūgio yra panaši, kaip žūti sudužus lėktuvui. Ir nors į orlaivių saugumą investuojamos milžiniškos lėšos, apie gynybą nuo asteroidų mažai kas kalba. Kodėl?


  6. „Auksinio proto“ laimėtojo kelionė aplink pasaulį (IV dalis)

Pramogos / 2015-06-30 10:21 / lrytas.lt

„Auksinio proto“ laimėtojas Jonas Mikalkėnas dalijasi įspūdžiais iš kelionės aplink pasaulį – skaitykite nuolat papildomą dienoraštį!


  7. „Auksinio proto“ laimėtojo kelionė aplink pasaulį (III dalis)

Pramogos / 2015-06-25 15:23 / lrytas.lt

„Auksinio proto“ laimėtojas Jonas Mikalkėnas dalijasi įspūdžiais iš kelionės aplink pasaulį – skaitykite nuolat papildomą dienoraštį!


  8. Valdyti baseiną Kauno savivaldybė patikėjo privačiam operatoriui

Aktualijos / 2015-06-08 14:50 / lrytas.lt

Naujoji Kauno miesto valdžia nusprendė „Girstučio“ baseino valdymą perduoti privačiam operatoriui. Išsiderėjusi ženklią nuolaidą šienavimo paslaugoms ir likvidavusi Kauno kino studiją, vien per šiuos 2015 metus Kauno miesto savivaldybė numato sutaupyti apie 320 tūkst. eurų (1,1 mln. Lt). „Nors dirbame dar tik pusantro mėnesio, jau pavyko lengva ranka sutaupyti 320 tūkst. eurų Aišku, per tą mėnesį su trupučiu suspėti į viską įsigilinti neįmanoma. Kai peržiūrėsime ir perkratysime kiekvieną sritį, kiekvieną savivaldybės turimą sutartį ir visa kita, sutaupyti pavyks žymiai daugiau. Mūsų tikslas yra paprastas – sustabdyti „pinigų tekėjimą iš miesto žemyn upe“, taigi atsikratyti nereikalingo balasto ir sutaupyti tuos mokesčių mokėtojų pinigus, kurie iki šiol būdavo išleidžiami visiškai be reikalo. Sutaupytus pinigus skirsime svarbiausioms kauniečių reikmėms“, – teigė Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis.


  9. Muziejus – apie pasaulinę šlovę pasiekusius išeivius iš Lietuvos

Meno pulsas / 2015-06-02 15:49 / lrytas.lt

Ar bandėte suskaičiuoti, kiek pasaulinio lygio garsenybių yra kilusios iš Lietuvos ar turi lietuviškas šaknis? O štai Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus darbuotojai rengiasi sukurti Litvakų kultūros ir meno centrą, kuriame bus eksponuojami garsiausių iš Lietuvos kilusių žydų darbai. Taip pat bus atskleidžiama lankytojams iki šiol nežinomų ar užmirštų litvakų rašytojų, poetų, dailininkų, muzikantų, dramaturgų ir aktorių kūryba.


  10. Išsiverš ar ne: kaip katastrofos kine aptemdo protą realybėje

Laboratorija / 2015-05-31 23:35 / Justė Adakauskaitė

Holivudas mėgsta rodyti įspūdingas katastrofas, tad retas besugebės paskaičiuoti, kiek kartų ekrane matė JAV niokojančią stichiją. Mokslininkai ir logikos turintys žiūrovai gali juoktis, tačiau ir jiems kartais sunku pasakyti, ar tai, ką mato ekrane, galėtų vykti iš tikrųjų. Neseniai pasaulį sukrėtė dar viena tikra tragedija – žemės drebėjimas Nepale nusinešė daugiau nei 8,7 tūkst. žmonių gyvybę, sugriovė šalies sostinės Katmandu senamiestį ir paliko daugiau kaip 100 tūkst. žmonių be stogo virš galvos. Holivudas į tai reagavo akimirksniu – įbaiminti žiūrovai puikus pajamų šaltinis.


  11. Sena pavadinta M.Gyllenhaal išprovokavo diskusiją apie seksizmą

Užsienio žvaigždės / 2015-05-22 15:10 / lrytas.lt

„Oskarui“ nominuotai amerikiečių aktorei Maggie Gyllenhaal buvo pareikšta, kad būdama 37 metų amžiaus ji esanti per sena vaidinti 55 metų vyro meilužę.


  12. Nuogų pilvų mada Kanuose užsikrėtė ir Holivudas

Mano stilius / 2015-05-21 13:17 / lrytas.lt

Trumpos palaidinės, regis, tiktų geriausiu atveju naktiniam klubui, tačiau ši mados tendencija užkariauja ir raudonąjį kilimą. Tuo akivaizdžiai buvo galima įsitikinti trečiadienio vakarą Kanų kino festivalyje. Filmo „Youth“ premjeroje ryškiausios žvaigždės vilkėjo apdarus, atidengiančius pilvuką.


  13. V. Matijošaitis: „Įmonių vadovams praplovėme smegenis“

Aktualijos / 2015-05-14 12:44 / Arūnas Karaliūnas

Prieš mėnesį Kauno mero kabinete įsikūręs verslininkas Visvaldas Matijošaitis savivaldybėje siekia įvesti tvarką, kuri įprasta jo vadovaujamose įmonėse. Tuo metu pavaldiniai ir savivaldybės valdomų įmonių vadovai drebėdami laukia savo lemties.


  14. Prisėdo ir peržiūrėjo Rusijos propagandines laidas: ką pamatė?

Rytai-Vakarai / 2015-04-24 21:24 / Vitalijus Michalovskis

Rusijoje įsuktas propagandos ratas vis panašesnis į progresuojančią sunkiai kontroliuojamą beprotybę, o pagrindiniai jos skleidėjai – į kliedinčius pamišėlius, kurių vieta veikiau ligoninėje, o ne televizijos eteryje. Būtent toks įspūdis susidaro pasižiūrėjus kai kurias autorines mūsų rytų kaimynės laidas, kasdien prie televizorių ekranų prikaustančias dešimtis milijonų žiūrovų.


  15. Testas: esate ufonautas ar valstybės priešas?

Komentarai / 2015-03-30 10:25 / Goda Juocevičiūtė

Pamenate: po Sovietų Sąjungos agonijos, paskutiniame XX amžiaus dešimtmetyje, buvo pakilusi ufonautikos ir ufologijos banga? Ji užliejo tuometę rusišką televiziją, mokslinę literatūrą ir žmonių vaizduotę.


  16. Su fotoaparatu Tomo Cruise’o pėdsakais Prahos kanalizacijoje

Techno / 2015-03-28 10:57 / Arnoldas Lukošius

Skamba lyg grybukų sukelta haliucinacija, bet galiu garantuoti – visa tai patyriau realybėje. Kompanija „Olympus" taip tiki, kad sisteminis fotoaparatas „OM-D E-M5 Mark II“ gali filmuoti ne prasčiau negu profesionali vaizdo kamera, prietemoje mato lyg katės akis, o iš savo 16 MP jutiklio išspaudžia raišką, kurios pavydėtų bet kuri pasaulio žvalgyba, jog jo pristatymą surengė senovinėje Prahos vandens nuotekų valymo stotyje. Nuotykis buvo beveik toks pat įspūdingas, koks pasirodė ir fotoaparatas.


  17. Skandalingas TV serialas atskleidė tamsiąją milijardieriaus pusę

Įvykiai / 2015-03-16 14:34 / lrytas.lt

Amerikos televizijos žiūrovų dėmesį šį pavasarį prikaustęs per kabelinę televiziją HBO rodytas dokumentinis serialas „Roberto Dursto gyvenimas ir mirtys“ paskatino pagrindinio herojaus – šio amerikiečio milijardieriaus suėmimą. 71 metų turtuolis buvo sulaikytas praėjusį savaitgalį Naujajame Orleane. Jam pareikšti įtarimai dėl vienos iš seriale išsamiai atpasakotos, tačiau iki šiol galutinai neištirtos, 15 metų senumo žmogžudystės bylos.


  18. „Eurovizinės“ dainos autorei pasiūlė tepti sumuštinius Londone

TV antena / 2015-02-25 14:22 / lrytas.lt

Vos porą savaičių Los Andžele paviešėjęs etiketo specialistas Giedrius Drukteinis grįžęs į Lietuvą ėmėsi plačiai konsultuoti apie holivudinio gyvenimo standartus. Vakar vykusiame LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ filmavime savotiškų jo pamokymų sulaukė ir Klaipėdai atstovavusi dainininkė Monika Liu.


  19. Bijote naujos okupacijos? To nebus. Ir štai kodėl

Komentarai / 2015-02-21 17:09 / Vaidas Saldžiūnas

Anądien buvau kine. Pats filmas manęs tikrai nesukrėtė, greičiau priešingai – išėjau be didesnių emocijų. Rodė tipišką Clinto Eastwoodo karo (o tiksliau būtų sakyti antikarinį) filmą „Amerikiečių snaiperis“.


  20. Mirė filmo „Gigi“ žvaigždė prancūzų aktorius Louis Jourdanas

Įvykiai / 2015-02-16 10:05 / lrytas.lt

Sulaukęs 93 metų mirė prancūzų aktorius Louis Jourdanas. Labiausiai jį išgarsino vaidmuo 1958 metų muzikiniame filme „Gigi“, apdovanotame daugybe „Oskarų“. Gimė Marselyje, aktoriaus karjerą pradėjo prancūzų filmuose. Vėliau buvo išviliotas į Jungtines Amerikos Valstijas.


Populiariausi per 24 val.