Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 311, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Neregėta Palanga: prostitutės, narkotikai, benamiai (273)

Aktualijos / 2014-07-25 09:44 / Dovydas Pancerovas

Kriminalu kvepiantis klausimas nesutrikdė jauno vyro. „Taip ir reikėjo sakyti, kad jums reikia kekšės!“ – nusijuokia. Skubiai nuo pirštų nučiulpia keptos duonos riebalus, išsitraukia neišmanųjį mobilųjį telefoną, kurio žalia ekrano šviesa primena pernokusio žirnio, ir įsirašo mano numerį. Praneš, kai mergina bus laisva ir galės aptarnauti. Per nedidelį žiedo formos skverą Palangos širdyje į prekybos centrą skuodžia pavargėlis. Taip susikaupęs, kad atrodo į smilkinius sutekėjo paskutiniai gurkšniai kraujo, dar nepraskiesto etanoliu. Skubiai dėlioja mažus žingsnelius, nugarą išrietęs lyg seną burę, o tuščią alaus butelį laiko atkišęs į priekį.


  2. Neregėta Palanga: prostitutės, narkotikai, benamiai (13)

Aktualijos / 2014-07-24 14:22 / Vidmantas Balkūnas

Turistinės Palangos širdis yra tokia keista vieta, kad gali įsivaizduoti, kaip atrodytų sovietų okupuotas ir darbo liaudžiai perduotas Holivudas. Kur auksinės statulėlės būtų teikiamos dainininkams su joniku, o kebabus reklamuotų ūsuotos moterys. Čia vis dar galima sutikti vyrų, kuriems ant pečių tupi kalbančios papūgos, būrėjų, kurios savo įgimtų galiu dar neišplovė kartu su neviltimi. Čia galima sutikti turistų iš Rusijos, kurie senajame kuršių mieste vis dar ieško broliškos sovietinės respublikos palaikų.


  3. Žydų organizacijos protestuoja prieš Auksinį gaublį M.Gibsonui

Kinas / 2014-07-08 16:56 / lrytas.lt

Čekijos žydų organizacijos protestuoja prieš tai, kad 49-ajame Karlovi Varų kino festivalyje Auksinio gaublio prizas už indėlį į kinematografą įteiktas amerikiečių aktoriui ir režisieriui Melui Gibsonui.


  4. A. Užkalnis - apie miestą, kuriame galėtų laimingas numirti

Kelionės ir poilsis / 2014-07-07 16:56 / Andrius Užkalnis

Kalifornijoje daugybė vietų, kur galėtum laimingas numirti, tačiau pirmąją vietą nesunkiai užimtų ši – pačiuose valstijos pietuose, prie Meksikos sienos. Užsieniečiai, kurie lankosi Pietų Kalifornijoje, į San Diegą retai užklysta. Lankytojus susižeria Holivudas, Santa Monika ir Disneilendo pramogų parkas Anahaime. Jie praranda nežmoniškai daug: aštuntasis pagal dydį Amerikos miestas yra vieta, kurioje per visą dieną gali nepamatyti nė vieno nelaimingo žmogaus.


  5. Šiaurės Korėją įsiutino komedija apie pasikėsinimą į jos lyderį

Kinas / 2014-06-26 14:18 / BNS ir lrytas.lt inf.

Šiaurės Korėja pasmerkė naują Holivudo komediją, kurioje vaizduojamas pasikėsinimas nužudyti šios šalies lyderį Kim Jong Uną, sakydama, kad tas filmas prilygsta „įžūliam teroro aktui“, ir grasindama „negailestingu atsaku“, jeigu JAV valdžia jo neuždraus.


  6. „Auksinės kaukės“ laureatas į Vilnių atveš airiškos dvasios

Meno pulsas / 2014-06-26 12:58 / lrytas.lt

Vilniuje gastroliuos prestižinę Rusijos teatro premiją – „Auksinę kaukę“ – pelnęs spektaklis. Liepos 24-ąją Permės teatro „U mosta“ komedija „Luošys iš Ainišmano“ bus rodoma Lietuvos rusų dramos teatro scenoje. Sergejaus Fedotovo režisuotas kūrinys atvyksta jau pasisvečiavęs kaimyninėse šalyse ir susižėręs šūsnį apdovanojimų.


  7. Šiaurės Korėja įtūžo dėl Kim Jong Uną vaizduojančios komedijos

Įvykiai / 2014-06-26 09:28 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Šiaurės Korėja trečiadienį pasmerkė naują Holivudo komediją, kurioje vaizduojamas pasikėsinimas nužudyti šios šalies lyderį Kim Jong Uną, sakydama, kad tas filmas prilygsta „įžūliam teroro aktui“, ir grasindama „negailestingu atsaku“, jeigu JAV valdžia jo neuždraus.


  8. Lietuvei Simonai Milinytei pagyrų negaili Holivudo grietinėlė

Žmonės / 2014-06-17 23:48 / Dovilė Lebrikaitė

Sakoma, svajoti reikia atsargiai, nes kartais svajonės išsipildo. Taip nutiko ir dainininkei Simonai Milinytei (18 m.), nuo vaikystės svajojusiai tapti žvaigžde, kurios namai - Holivudas. Nors Simonos dainos neužkopia į klausomiausių kūrinių sąrašo viršų, socialiniuose tinkluose lietuvė populiaresnė už Gwen Stefani, o gerų žodžių jai negaili Holivudo grietinėlė.


  9. Kino legenda Zhang Ziyi: „Kinų aktoriams Holivude sunku“

Užsienio žvaigždės / 2014-06-15 11:25 / lrytas.lt

Zhang Ziyi (35 m.) yra viena populiariausių Kinijos aktorių. Žurnalas „Time” pavadino ją kinų dovana Holivudui, o „People” įtraukė į 50-ies gražiausių planetos žmonių sąrašą. Tačiau kino žvaigždės norai labai žemiški – ji trokšta sukurti laimingą šeimą ir pagyventi kaip paprastas žmogus.


  10. Atrieda zombiai? Planas yra

Įvykiai / 2014-05-29 12:43 / lrytas.lt

Ima plisti klastingas virusas, netrukus pasaulį užvaldo zombiai, o žmonijos likučiams civilizaciją tenka pradėti kurti iš naujo. Holivudas? Taip, bet tokiam scenarijui yra pasiruošta ir realybėje. Iš visų Amerikos valstybinių institucijų armijoje planavimas visada buvo labai svarbus.


  11. 10 garsių hitų, kuriuos „OneRepublic“ lyderis sukūrė kitiems

Muzika / 2014-05-16 11:03 / lrytas.lt

Lapkričio 3 dieną „Siemens“ arenoje savo pirmąjį koncertą Lietuvos publikai surengs muzikos topų viršūnėse karaliaujanti JAV vaikinų grupė „OneRepublic“ su savo lyderiu ir vokalistu Ryanu Tedderiu priešakyje. Paaiškėjo, kad talentingasis atlikėjas hitais tampančias dainas rašo ne tik paties įkurtai grupei „OneRepublic“, bet ir būriui ryškiausių šiandienos muzikos žvaigždžių – nuo Adele ir Leonos Lewis iki Seano Paulo ir Beyonce.


  12. TV6 laidoje atkurta įkalintos mergaitės gelbėjimo istorija

TV antena / 2014-05-07 14:57 / lrytas.lt

„Mama šiandien gėrė alų. Aš žinau tik to dėdės vardą. Esu ten, kur daug namų“, – tai ištrauka iš mergaitės, Bendrojo pagalbos centro ir policijos operatorių pokalbio, kuris bus atkurtas TV6 laidoje „Ugniagesiai gelbėtojai“. Ši istorija nepaliks abejingų.


  13. O.Pikul-Jasaitienė: „Jei norėsim, krūtų implantus išiimsim“

TV antena / 2014-04-30 14:50 / lrytas.lt

O.Pikul-Jasaitienė nesutrinka, išgirdusi klausimą, ar nesugalvos atsisakyti krūtinę didinančių implantų taip pat triukšmingai ir drąsiai, kaip juos kadaise įsidėjo. „O, visko gali būti, norėjom – įsidėjom, norėsim – išsiimsim“, kvatodama sako ji.


  14. A.Kutcherio sužadėtinė M.Kunis pademonstravo nėščiosios pilvuką

Užsienio žvaigždės / 2014-04-15 12:02 / lrytas.lt

Netrukus su aktoriumi Ashtonu Kutcheriu kūdikio susilauksianti aktorė Mila Kunis Los Andžele sulaukė gerbėjų palaikymo, kuomet pasirodė ant scenos per MTV kino apdovanojimus. Pasipuošusi trumpa suknele Mila kurį laiką nuo scenos gerbėjams spaudė rankas.


  15. Režisierius D.Aronofsky atplukdė į Holivudą Nojaus laivą

Kinas / 2014-04-12 09:58 / lrytas.lt

Lietuvos kino ekranuose pradedamas rodyti vienas ambicingiausių metų filmų – Darreno Aronofsky „Nojaus laivas“. „Juodosios gulbės“ autorius biblinį mitą perrašė „Avataro“ ir „Transformerių“ dvasia.


  16. Filmo „Lošėjas“ aktorė O.Mekas: kino įvairovės – jau per daug

Kinas / 2014-04-09 18:10 / Raminta Jonykaitė

„Įvairovė irgi turi savo ribas. Šiandien sukuriama tiek filmų, kad jiems nebeužtenka erdvės, auditorijos. Jie lieka nepastebėti. Jeigu kino industrija vystysis tokiais tempais, jos laukia svarbus lūžis“, – sakė aktorė ir režisierė Oona Mekas, viešnagės Vilniuje metu pristačiusi vaidybinį filmą „Lošėjas“.


  17. Susižadėjęs J.Deppas demonstruoja žiedą

Užsienio žvaigždės / 2014-03-31 23:09 / BNS ir lrytas.lt inf.

Johnny Deppas pirmadienį pademonstravo sužadėtuvių žiedą su deimantu, kurį pavadino „panelės žiedu“, ir taip netiesiogiai patvirtino gandus apie savo sužadėtuves su aktorė Amber Heard.


  18. Holivudas jau laukia R.Šepetys romano ekranizacijos

Meno pulsas / 2014-03-25 10:27 / lrytas.lt

Į JAV kino teatrus jau šią savaitę atkeliaus naujasis scenaristo Beno Yorko Joneso ir režisieriaus Drake‘o Doremuso darbas „Breathe In“, kuriame pagrindinius vaidmenis atliko žinomi aktoriai Guy Pearce‘as ir Felicity Jones. Per praėjusią savaitę Niujorke vykusią premjerą prie romantinės dramos „Like Crazy“ (liet. „Kaip pamišę“) anksčiau drauge dirbę kūrėjai susilaukė daugybės kolegų komplimentų. Netrūko kalbų ir apie būsimą B.Y.Joneso darbą – Rūtos Šepetys romano „Tarp pilkų debesų“ (angl. „Between Shades of Gray“) ekranizaciją.


  19. Po šlovės ir spindesio – kasdienybė tuščiomis kišenėmis

Užsienio žvaigždės / 2014-03-17 06:42 / lrytas.lt

Iš skurdo – į Holivudo šlovės žvaigždžių būrį. O suspindus tarp jų – vėl tuščiomis kišenėmis. Taip gyvenimas blaško netikėtai išgarsėjusį somalietį Barkhadą Abdi. Bet jis nenusimena – būna ir blogiau. Prieš kelias savaites Los Andžele raudonuoju kilimu žengė ne tik visas būrys garsiausių pasaulio aktorių, kino kūrėjų, bet ir vienas liesas, nuoširdžiai dėmesiu besimėgaujantis somalietis.


  20. Aktorius M.Papinigis išsiskyrė su mylimąja E.Skiparyte

TV antena / 2014-03-16 21:10 / Vykintė Budrytė

Nei gėlės, nei eilėraščiai, nei ruošiami gardūs patiekalai aktoriui Mindaugui Papinigiui (30 m.) nepadėjo išsaugoti meilės. Jis neseniai išsiskyrė su fotografe Egle Skiparyte.