Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 368, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Nežinoma istorija: Vilniaus kino teatruose vykdavo net imtynės (3)

Kinas / 2015-11-21 14:51 / Rūta Mikšionienė („Lietuvos rytas“)

„Pirmieji Vilniaus kino teatrai priminė prabangius teatrus. Juose vykdavo ne tik spektakliai ar koncertai, bet net ir imtynės“, – pasakojo Vilniaus „Skalvijos“ kino teatro programų koordinatorė Sonata Žalneravičiūtė. S.Žalneravičiūtės tyrimo rezultatas – Nacionalinėje dailės galerijoje (NDG) atidaryta paroda „Kinas eina per miestą. Vilniaus kino teatrų istorijos“.


  2. Danielis Radcliffe'as pagerbtas žvaigžde Holivudo Šlovės alėjoje

Užsienio žvaigždės / 2015-11-13 09:36 / lrytas.lt

Harį Poterį vaidinęs Danielis Radcliffe'as pagerbtas žvaigžde Holivudo Šlovės alėjoje.


  3. Ar Victorios ir Davido Beckhamų santykiai tikrai tobuli?

Karamelė / 2015-10-30 08:13 / lrytas.lt

Teigiama, kad Davido ir Victorios Beckhamų santykius dažnokai ištinka krizė. Kas kaltas? Garsiosios poros bičiuliai teigia, kad priežastis labai paprasta: dabar dėmesio centras – Victoria Beckham (41 m.). Ir su tokiais pokyčiais sunku susitaikyti jos sutuoktiniui, buvusiai žaliosios vejos superžvaigždei Davidui Beckhamui (40 m.).


  4. Betoninėse Los Andželo džiunglėse galima rasti ir malonumų oazių

Kelionės / 2015-10-28 22:32 / Giedrė Šerpytienė („Lietuvos rytas“)

Rašyti apie keliones – viena kebliausių užduočių, nes gali paslysti. Jei parašysi, kad tai šlamštas, pasirodysi pasipūtėlė: oi oi oi, princesė ant žirnio... Bet nenoriu rašyti ir kaip kai kurie mano kolegos: „Laukiant skrydžio šešios valandos, praleistos Stambulo oro uoste, visai nenuvargino.“ Na, kaip patikėti, kad tiems vargšiukams, tiek laiko įkalintiems uždaroje erdvėje, viskas buvo taip nuostabu, kad tik pavydėkite.


  5. Trečioji „Gaidos“ diena: tegyvuoja postminimalizmas!

Scena / 2015-10-27 08:23 / Romanas Širouchovas

Tokie koncertai suteikia progų ne tik išgirsti pasaulines arba vietinės reikšmės premjeras, bet ir tokius kūrinius, kurių įrašų labai sunkiai rastum net ir interneto erdvėse. Neretai festivaliai – tai beveik vienintelė galimybė pasinerti į naujausios muzikos vandenis „čia ir dabar“.


  6. Donatas Montvydas gimtadienį šventė krepšinio aikštelėje

Veidai ir vardai / 2015-10-23 09:59 / lrytas.lt

Ketvirtadienio vakarą „Nesė Casino“ Vilniaus krepšinio lygos pirmojoje grupėje solidžiu pasirodymu debiutavo 28-ąjį gimtadienį tą dieną šventęs dainininkas Donatas Montvydas.


  7. G. Šerpytienė: „Laukiniai Amerikos Vakarai išgyvens ir be manęs“

Kelionės / 2015-10-19 20:47 / lrytas.lt

Beveik galiu garantuoti, kad niekas niekada iš Lietuvos neskris per Atlantą į vakarinėje Amerikos pakrantėje esantį Džeimstauno miestuką, kuriame vos trys tūkstančiai gyventojų ir kelios gatvelės. Jeigu tik neketins aplankyti vienos JAV įžymybių – Josemičio nacionalinio parko. O jei taip, tada tikrai siūlau apsistoti visai šalia parko esančiame Džeimstaune.


  8. Filmus Lenkų kino festivaliui Lietuvoje atrinko ir M. Scorsese

Kinas / 2015-10-09 15:46 / lrytas.lt

Spalio 13 d. Lietuvoje prasidės Lenkų kino festivalis. Iki šiol buvusi Lenkų kino savaitė penkioliktosios sukakties proga tampa festivaliu. Jis vyks ne tik Vilniuje – spalio antrojoje pusėje pasieks Kauno kino centrą „Romuva“ (spalio 28-31 d.) ir Klaipėdos kino klubą „8 ½“ (spalio 24, 25 d.).


  9. Gyvo numirėlio atvejis suglumino net Harvardo profesorių

Nori – tikėk / 2015-09-17 15:27 / lrytas.lt

1962-ųjų gegužės 2-ąją haitietis Clairviusas Narcisse'as buvo paskelbtas mirusiu. Jo gyvybę pasiglemžė nežinoma liga. Mirusiojo kūną atpažino seserys Marie-Clare ir Angelina ir jau kitądien C.Narcisse'as buvo palaidotas mažose priemiesčio kapinaitėse. Tačiau tuo, kas nutiko vėliau, lig šiol netiki daugelis mokslininkų.


  10. Haityje mirė vudu kulto aukščiausias lyderis M. Beauvoiras

Įvykiai / 2015-09-14 09:59 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Vudu religijos aukščiausias lyderis Maxas Gesneris Beauvoiras mirė šeštadienį Haičio sostinėje, būdamas 79 metų, pranešė jo artimieji.


  11. Kinė nušluostė nosį Angelinai Jolie – uždirba daugiau už ją

TV antena / 2015-09-13 11:17 / „Lietuvos rytas“

Kiniją purto krizė? Tačiau būtent šioje šalyje randasi vis daugiau turtuolių. Į jų gretas įsiliejo ir aktorė bei popmuzikos atlikėja Fan Bingbing (33 m.), rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


  12. Andrius Užkalnis: „Baukutė yra blogiausia Lietuvos aktorė“

TV antena / 2015-09-01 11:59 / Andrius Užkalnis

Gal jie išprotėjo: pasiūlė Užkalniui recenzuoti naują lietuvišką serialą. Man, kuris nežiūri televizijos apskritai, ir juo labiau serialų. Na, gerai, aš mačiau pusę serijos „Moterys meluoja geriau“, ir tada supratau, kodėl aš nežiūri lietuviškų serialų. Mano supratimas apie lietuviškus serialus yra toks pat, kaip apie laidą „Duokim garo“ – aš negaliu patikėti ne tuo, kad jie yra, o tuo, kad juos kažkas vis dar žiūri.


  13. Didžiausia grėsmė žmonijos išlikimui, apie kurią nekalbama

Visata / 2015-07-08 19:47 / lrytas.lt

Retas žino, kad tikimybė žūti dėl asteroido smūgio yra panaši, kaip žūti sudužus lėktuvui. Ir nors į orlaivių saugumą investuojamos milžiniškos lėšos, apie gynybą nuo asteroidų mažai kas kalba. Kodėl?


  14. „Auksinio proto“ laimėtojo kelionė aplink pasaulį (IV dalis)

Pramogos / 2015-06-30 10:21 / lrytas.lt

„Auksinio proto“ laimėtojas Jonas Mikalkėnas dalijasi įspūdžiais iš kelionės aplink pasaulį – skaitykite nuolat papildomą dienoraštį!


  15. „Auksinio proto“ laimėtojo kelionė aplink pasaulį (III dalis)

Pramogos / 2015-06-25 15:23 / lrytas.lt

„Auksinio proto“ laimėtojas Jonas Mikalkėnas dalijasi įspūdžiais iš kelionės aplink pasaulį – skaitykite nuolat papildomą dienoraštį!


  16. Valdyti baseiną Kauno savivaldybė patikėjo privačiam operatoriui

Aktualijos / 2015-06-08 14:50 / lrytas.lt

Naujoji Kauno miesto valdžia nusprendė „Girstučio“ baseino valdymą perduoti privačiam operatoriui. Išsiderėjusi ženklią nuolaidą šienavimo paslaugoms ir likvidavusi Kauno kino studiją, vien per šiuos 2015 metus Kauno miesto savivaldybė numato sutaupyti apie 320 tūkst. eurų (1,1 mln. Lt). „Nors dirbame dar tik pusantro mėnesio, jau pavyko lengva ranka sutaupyti 320 tūkst. eurų Aišku, per tą mėnesį su trupučiu suspėti į viską įsigilinti neįmanoma. Kai peržiūrėsime ir perkratysime kiekvieną sritį, kiekvieną savivaldybės turimą sutartį ir visa kita, sutaupyti pavyks žymiai daugiau. Mūsų tikslas yra paprastas – sustabdyti „pinigų tekėjimą iš miesto žemyn upe“, taigi atsikratyti nereikalingo balasto ir sutaupyti tuos mokesčių mokėtojų pinigus, kurie iki šiol būdavo išleidžiami visiškai be reikalo. Sutaupytus pinigus skirsime svarbiausioms kauniečių reikmėms“, – teigė Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis.


  17. Muziejus – apie pasaulinę šlovę pasiekusius išeivius iš Lietuvos

Meno pulsas / 2015-06-02 15:49 / lrytas.lt

Ar bandėte suskaičiuoti, kiek pasaulinio lygio garsenybių yra kilusios iš Lietuvos ar turi lietuviškas šaknis? O štai Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejaus darbuotojai rengiasi sukurti Litvakų kultūros ir meno centrą, kuriame bus eksponuojami garsiausių iš Lietuvos kilusių žydų darbai. Taip pat bus atskleidžiama lankytojams iki šiol nežinomų ar užmirštų litvakų rašytojų, poetų, dailininkų, muzikantų, dramaturgų ir aktorių kūryba.


  18. Išsiverš ar ne: kaip katastrofos kine aptemdo protą realybėje

Laboratorija / 2015-05-31 23:35 / Justė Adakauskaitė

Holivudas mėgsta rodyti įspūdingas katastrofas, tad retas besugebės paskaičiuoti, kiek kartų ekrane matė JAV niokojančią stichiją. Mokslininkai ir logikos turintys žiūrovai gali juoktis, tačiau ir jiems kartais sunku pasakyti, ar tai, ką mato ekrane, galėtų vykti iš tikrųjų. Neseniai pasaulį sukrėtė dar viena tikra tragedija – žemės drebėjimas Nepale nusinešė daugiau nei 8,7 tūkst. žmonių gyvybę, sugriovė šalies sostinės Katmandu senamiestį ir paliko daugiau kaip 100 tūkst. žmonių be stogo virš galvos. Holivudas į tai reagavo akimirksniu – įbaiminti žiūrovai puikus pajamų šaltinis.


  19. Sena pavadinta M.Gyllenhaal išprovokavo diskusiją apie seksizmą

Užsienio žvaigždės / 2015-05-22 15:10 / lrytas.lt

„Oskarui“ nominuotai amerikiečių aktorei Maggie Gyllenhaal buvo pareikšta, kad būdama 37 metų amžiaus ji esanti per sena vaidinti 55 metų vyro meilužę.


  20. Nuogų pilvų mada Kanuose užsikrėtė ir Holivudas

Mano stilius / 2015-05-21 13:17 / lrytas.lt

Trumpos palaidinės, regis, tiktų geriausiu atveju naktiniam klubui, tačiau ši mados tendencija užkariauja ir raudonąjį kilimą. Tuo akivaizdžiai buvo galima įsitikinti trečiadienio vakarą Kanų kino festivalyje. Filmo „Youth“ premjeroje ryškiausios žvaigždės vilkėjo apdarus, atidengiančius pilvuką.


Populiariausi per 24 val.