Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 326, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. „Rasabasa“ pristatė klipą: „Jame nėra sekso ir nuogų įžymybių“ (3)

Muzika / 2014-11-23 19:13 / lrytas.lt

Grupė „Rasabasa“ visą savaitę internete anonsavo savo naują vaizdo klipą – sekmadienio vakarą jis pagaliau pristatytas gerbėjų dėmesiui. Svajingą kūrinio „Embers“ klipą muzikantai anonsavo su humoru.


  2. Ch. Norrisas išklojo, ką mano apie pokštus internete (21)

Užsienio žvaigždės / 2014-11-22 16:38 / lrytas.lt

Kai Chuckas Norrisas žiūri į saulę, saulė apanka. Chuckas Norrisas sukelia žemės drebėjimą spardydamas į žemėlapį. Kai Chuckas Norrisas nori pasijuokti, jis paskaito Guinnesso pasaulio rekordų knygą. Chuckas Norrisas gali nuskandinti žuvį.


  3. Kam priklausys naujausia žvaigždė Holivudo šlovės alėjoje?

Užsienio žvaigždės / 2014-11-21 12:29 / BNS ir lrytas.lt inf.

Austrų aktoriui Christophui Waltzui Kalėdos šiemet ateis anksčiau – gruodžio 1-ąją jis turi atidengti 2 536-ąją žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje. „Oskaro“ laureato draugas ir „Ištrūkusio Džango“ (Django Unchained) režisierius Quentinas Tarantino bus tarp žmonių, sakysiančių kalbas prieš Ch.Waltzo žvaigždės atidengimą.


  4. K.Basinger ir A.Baldwino dukra tapo lesbiete dėl tėvų skyrybų?

Užsienio žvaigždės / 2014-10-26 16:31 / lrytas.lt

Prieš 13 metų vykusios Holivudo žvaigždžių Aleco Baldwino (58 m.) ir Kim Basinger (60 m.) skyrybos skaudžiai žeidė jų dukterį Ireland Eliesse. Tačiau 19-metė mergina vaikystę prisimena ir šviesiai.


  5. Kuo Dž.Butkutė nurungia V.Noreiką?

Komentarai / 2014-10-16 07:50 / Ramūnas Gerbutavičius

Gal atsimenate kultinę laidą „Estrados orbitoje“, kurią 1986–1991 metais rodė Lietuvos televizija? Gali būti, kad ne tik joje rodytų populiariosios muzikos atstovų, bet ir jos vedėjo K.Šiaulio vardas puikuosis Vokiečių gatvėje lyg ir planuojamame Žvaigždžių take. Jei viskas klostysis pagal planą, vienoje pagrindinių sostinės arterijų nuo Rotušės iki S.Nėries gimnazijos nusidrieks įžymybių alėja, kurioje, pasak vieno jos sumanytojų dainininko T.Augulio, mirgės estrados, pramogų, kino ir televizijos pažibų pavardės.


  6. Dėl vaidmens Holivude Mia šoko, mosavo kardu ir jojo

TV antena / 2014-10-07 12:18 / lrytas.lt

Televizijos projekte „Aš – kino žvaigždė“, virtusiame rimtu egzaminu šalies įžymybėms, pasirodė dainininkė Mia. Žinoma moteris neatsispyrė pagundai patekti į Holivudą ir entuziastingai sutiko atvykti į aktorių atranką. Žinoma, Mia nė neįtarė gavusi pasiūlymą iš išgalvotos prodiuserinės kompanijos. Mia buvo informuota, kad prodiuseriai ieško merginos pagrindiniam vaidmeniui filme apie lietuviškąją Žaną Dark – Emiliją Pliaterytę.


  7. Investuotojus maustę sukčiai baudų išvengė

Rinkos pulsas / 2014-10-04 18:43 / lrytas.lt

Milijardų dolerių vertės investicinę piramidę sukūręs ir juo patikėjusius investuotojus apmovęs 76 metų Bernardas Madoffas senatvės dienas leidžia kalėjime. Tačiau ne ką menkesni sukčiai mėgaujasi laisve ir juokiasi iš juos persekiojančių teisėsaugininkų. JAV teisingumo ministerija sėdi ant didžiulio pinigų maišo. Įvairias investicijas klientams siūlę sukčiai turėtų sumokėti beveik 100 mlrd. dolerių baudų ir kompensacijų.


  8. Lietuvos teatro gerbėjai nusilenks Maskvai

Aktualijos / 2014-10-04 09:11 / Evelina Žičkevičiūtė

Skleidžiama Rusijos propaganda ne juokais gąsdina Kremliaus veikimą suvokiančią Lietuvą. Spalio 11 ir 12 dienomis į nacionalinį rusų dramos teatrą atvyksta Maskvos muzikinis teatras „Na Basmanoj“. Pasipiktinimų audrą sukėlė reklaminis plakatas, kuriame puikuojasi didelė Rusijos vėliava ir imperinis erelis. „Muzikinis Rusijos teatras tik nuomojasi salę Lietuvos rusų dramos teatre. Yra sudaryta patalpų nuomos sutartis, – lrytas.lt sakė teatro atstovė spaudai Eglė Ivanauskaitė. – Į ją įeina komunaliniai mokesčiai: vanduo, elektra, scenos nuoma. Maskvos teatras ne pirmą kartą bus mūsų scenoje.“


  9. Kodėl populiarūs ir turtingi žmonės žudosi?

Užsienio žvaigždės / 2014-09-22 07:58 / lrytas.lt

Nejaugi šlovė ir pinigai taip pakeičia mąstymą, kad gyvenimas tampa nepakenčiamas? Šis klausimas skamba kaskart, kai išgirstame apie populiaraus ir turtingo žmogaus savižudybę. Psichologai turi atsakymą.


  10. Joan Rivers laidotuvėse Niujorke dalyvavo daugybė žvaigždžių

Užsienio žvaigždės / 2014-09-08 19:49 / lrytas.lt

Mados ir kino žvaigždės sekmadienį Niujorke drauge su šeima amžinojo poilsio palydėjo komedijos legendą Joan Rivers, kurios laidotuvės buvo surengtos pagal paskutinį jos norą dėl išlydėjimo su šou verslu.


  11. R. Zemkauskas: „Be „muilo“ neapsieina ir modernūs serialai“

Kinas / 2014-08-31 16:26 / Živilė Kropaitė (LRT)

„Muilas“, kurio yra ir miesto žiūrovui skirtuose serialuose, kartais labai erzina, – sako žurnalistas, rašytojas ir filmų garsintojas Rytis Zemkauskas. – Atrodo, idėja gera, o kai penktoje ar šeštoje serijoje reitingai sumažėja, atsiranda maniakas. Dar sumažėja – atsiranda dar kažkokia baisinga paslaptis. Staiga kažkas pradeda atsirasti.“ Anot R.Zemkausko, renkantis serialą nereikia pasikliauti tik rekomendacijomis – geriausia pasižiūrėti pirmą serija. Ir jei serialas iškart nepasirodo vertas dėmesio, reikia žiūrėti kitą.


  12. Į kūdikio laukimo šventę nusitaikė ir Holivudas

Užsienio žvaigždės / 2014-08-22 21:09 / lrytas.lt

Kūdikio sutiktuvių („baby shower“) šventės bumas – ir Holivudo žvaigždžių namuose. Jaukus draugų susibūrimas, simboliškos, o kartais ir labai prabangios dovanos, skaniausios vaišės ir smagios užduotys būsimai mamytei – būtent toks ir yra tradicinis vakarėlio, skirto netrukus pasaulį išvysiančiam vaikeliui, scenarijus. O kaip vieną gražiausių švenčių pamini Holivudo nėštukės?


  13. Holivudas jautriai atsisveikina su mirusiu R. Williamsu

Pasaulis / 2014-08-12 15:08 / „Lietuvos ryto“ televizija

Mirė vienas mylimiausių Amerikos komikų Robinas Williamsas. Aktorius ilgai kovojo su gilia depresija, tačiau panašu, kad ši kova talentingam komikui pasirodė per sunki. Pirminiais duomenimis 63 metų aktoriaus mirtis atrodo kaip savižudybė dėl uždusimo.


  14. 8 garsūs filmai: ko apie mirtiną virusą mus moko Holivudas?

Pramogos / 2014-08-05 16:32 / youtube.com

Kol po pasaulį sklinda tikro, o ne išgalvoto Ebolos viruso baimė, Holivudo prodiuseriai ir scenaristai jau greičiausiai trina rankomis. Tikras įkvėpimo šaltinis – nepagydoma liga, prieš kurią nėra vaistų. Jei realus pasaulis būtų toks, kokį vaizduoja Holivudo filmuose, mums jau dabar derėtų nerimauti. Siūlome prisiminti aštuonis garsius filmus ir pažiūrėti, ko apie mirtiną virusą mus moko Holivudas.


  15. 8 garsūs filmai: ko apie mirtiną virusą mus moko Holivudas?

Kinas / 2014-08-05 14:39 / Vaidas Saldžiūnas

Ar šimtus gyvybių Vakarų Afrikoje nusinešusi Ebolos hemoraginė karštligė gali pasklisti po pasaulį ir tapti būtent ta pandemine liga, kuri nušluos žmoniją? Jei realus pasaulis būtų toks, kokį vaizduoja Holivudo filmuose, mums jau dabar derėtų nerimauti.


  16. Neregėta Palanga: prostitutės, narkotikai, benamiai

Aktualijos / 2014-07-25 09:44 / Dovydas Pancerovas

Kriminalu kvepiantis klausimas nesutrikdė jauno vyro. „Taip ir reikėjo sakyti, kad jums reikia kekšės!“ – nusijuokia. Skubiai nuo pirštų nučiulpia keptos duonos riebalus, išsitraukia neišmanųjį mobilųjį telefoną, kurio žalia ekrano šviesa primena pernokusio žirnio, ir įsirašo mano numerį. Praneš, kai mergina bus laisva ir galės aptarnauti. Per nedidelį žiedo formos skverą Palangos širdyje į prekybos centrą skuodžia pavargėlis. Taip susikaupęs, kad atrodo į smilkinius sutekėjo paskutiniai gurkšniai kraujo, dar nepraskiesto etanoliu. Skubiai dėlioja mažus žingsnelius, nugarą išrietęs lyg seną burę, o tuščią alaus butelį laiko atkišęs į priekį.


  17. Neregėta Palanga: prostitutės, narkotikai, benamiai

Aktualijos / 2014-07-24 14:22 / Vidmantas Balkūnas

Turistinės Palangos širdis yra tokia keista vieta, kad gali įsivaizduoti, kaip atrodytų sovietų okupuotas ir darbo liaudžiai perduotas Holivudas. Kur auksinės statulėlės būtų teikiamos dainininkams su joniku, o kebabus reklamuotų ūsuotos moterys. Čia vis dar galima sutikti vyrų, kuriems ant pečių tupi kalbančios papūgos, būrėjų, kurios savo įgimtų galiu dar neišplovė kartu su neviltimi. Čia galima sutikti turistų iš Rusijos, kurie senajame kuršių mieste vis dar ieško broliškos sovietinės respublikos palaikų.


  18. Žydų organizacijos protestuoja prieš Auksinį gaublį M.Gibsonui

Kinas / 2014-07-08 16:56 / lrytas.lt

Čekijos žydų organizacijos protestuoja prieš tai, kad 49-ajame Karlovi Varų kino festivalyje Auksinio gaublio prizas už indėlį į kinematografą įteiktas amerikiečių aktoriui ir režisieriui Melui Gibsonui.


  19. A. Užkalnis - apie miestą, kuriame galėtų laimingas numirti

Kelionės ir pomėgiai / 2014-07-07 16:56 / Andrius Užkalnis

Kalifornijoje daugybė vietų, kur galėtum laimingas numirti, tačiau pirmąją vietą nesunkiai užimtų ši – pačiuose valstijos pietuose, prie Meksikos sienos. Užsieniečiai, kurie lankosi Pietų Kalifornijoje, į San Diegą retai užklysta. Lankytojus susižeria Holivudas, Santa Monika ir Disneilendo pramogų parkas Anahaime. Jie praranda nežmoniškai daug: aštuntasis pagal dydį Amerikos miestas yra vieta, kurioje per visą dieną gali nepamatyti nė vieno nelaimingo žmogaus.


  20. Šiaurės Korėją įsiutino komedija apie pasikėsinimą į jos lyderį

Kinas / 2014-06-26 14:18 / BNS ir lrytas.lt inf.

Šiaurės Korėja pasmerkė naują Holivudo komediją, kurioje vaizduojamas pasikėsinimas nužudyti šios šalies lyderį Kim Jong Uną, sakydama, kad tas filmas prilygsta „įžūliam teroro aktui“, ir grasindama „negailestingu atsaku“, jeigu JAV valdžia jo neuždraus.


Populiariausi per 24 val.