Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 399, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Keliaujame po Europą: kur ilsisi Lietuvos garsenybės? (6)

Karamelė / 2016-07-20 17:07 / „Lietuvos rytas“

Atostogų sezonas jau įsibėgėjo. O kur atostogauja Lietuvos žvaigždės?


  2. Šiandien apverkiama Nica filmuose įkūnijo žemišką rojų (5)

Kinas / 2016-07-17 17:29 / lrytas.lt

Nica – miestas, pavadintas pergalės deivės Nikės garbei, – ne tiesiog vienas iš daugelio Viduržemio jūros kurortų. Kadaise buvusi karinė tvirtovė, prekybos uostas, pusiau apleistas kaimelis, išgyvenusi klestėjimo ir nuopuolio laikotarpius, XX a. Nica tapo žvaigždžių gyvenamąja vieta, sėkmės simboliu, kaip supranta ją šiuolaikinė visuomenė.


  3. R.Witherspoon švenčia 15-ąsias „Užsispyrusios blondinės“ metines

Užsienio žvaigždės / 2016-07-14 11:29 / BNS ir lrytas.lt inf.

Reese Witherspoon trečiadienį drauge su gerbėjais šventė 15-ąsias „Užsispyrusios blondinės“ metines, rašo laisvalaikio ir pramoginių naujienų svetainė womanista.com.


  4. Per skyrybas Johnny Deppas perpiešė žmonai skirtą tatuiruotę (4)

TV antena / 2016-07-10 13:32 / „Lietuvos rytas“

Visas Holivudas aptarinėja audringas aktorių J.Deppo (53 m.) ir Amber Heard (30 m.) skyrybas. Vyras savo požiūrį į žmoną nutarė išdėstyti originaliai, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „TV antena“.


  5. Netikėta Kelly Osbourne idėja – pagarbos ženklas Orlando aukoms

Užsienio žvaigždės / 2016-06-15 22:00 / BNS ir lrytas.lt inf.

Kelly Osbourne pagerbė Orlando naktiniame klube sušaudytų aukų atminimą nauja tatuiruote, kurią pasidarė ant galvos virš ausies.


  6. Helen Mirren: „Būti 70-ies – puiku, nes nebesi sekso simbolis“

Karamelė / 2016-06-09 10:20 / lrytas.lt

Helen Mirren – viena iš nedaugelio aktorių, sugebančių sėkmingai tęsti karjerą po penkiasdešimtmečio. Holivudas aukština jaunas ir lieknas, o štai Helen sugeba ir būdama 70-ies tvirtai išlaikyti savo pozicijas ant aktorių podiumo.


  7. Neįtikėtina baltarusio sėkmė: tankų mūšiai krauna milijardus

Sėkmės istorijos / 2016-05-16 23:03 / lrytas.lt

„O dieve, aš patekau į „Wargaming“, — tokiais žodžiais prasidėjo gal 80 proc. pokalbių, prisimena už kompanijos renginius NVS teritorijoje atsakinga Anastasija Blochina. „Wargaming“ – kompanija, kurią į tarptautinę korporaciją, gaunančią 600 mln. JAV dolerių pajamų, išaugino kompiuterinis žaidimas „World of Tanks“.


  8. Išsipustęs kino pasaulio elitas užplūdo Kanus

Mano stilius / 2016-05-11 21:24 / lrytas.lt

Trečiadienį prasidėjo prestižinis Kanų kino festivalis, į kurį suplūdo kinematografijos grietinėlė. Festivalį atidarė amerikiečių režisieriaus Woody Alleno filmas „Cafe Society“. Festivalis pasaulio kino sostine vadinamame Kanų mieste vyks 12 dienų.


  9. Nėščia Blake Lively suspindėjo Kanų kino festivalyje

Mano stilius / 2016-05-11 15:32 / BNS ir lrytas.lt inf.

Kanų kino festivalis, kurio žvaigždžių ryškumo beveik ir pakaktų niūrioms antiteroristinėms priemonėms užgožti, trečiadienį prasidės Woody Alleno filmu „Cafe Society“, kuriame vaidina Kristen Stewart.


  10. Kanų kino festivalis – su teroro grėsmės atspalviu

Kinas / 2016-05-11 11:48 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Kanų kino festivalis, kurio žvaigždžių ryškumo beveik ir pakaktų niūrioms antiteroristinėms priemonėms užgožti, trečiadienį prasidės Woody Alleno filmu „Cafe Society“, kuriame vaidina Kristen Stewart.


  11. Kriminalinių romanų karalius Jo Nesbø nebijo kalėjimo

Literatūra / 2016-05-09 22:31 / Asta Andrikonytė („Lietuvos rytas“)

Rašytojo darbas kiek primena aktoriaus. Kurdamas personažus turi rasti ką nors bendra su savimi. Hūlės atveju tai ir priklausomybė, bet nebūtinai nuo alkoholio. Aš negeriu daug. Gal kažkada, iki tam tikrų įvykių prieš daugelį metų, kai gastroliuodavome su grupe, gėriau per daug. Dėl to nusprendžiau mesti. Nesu pasigėręs jau 20 metų.


  12. Ko Holivudas išmokė aktorių Jasoną Sudeikį?

Užsienio žvaigždės / 2016-04-15 21:57 / BNS ir lrytas.lt inf.

Aktoriui Jasonui Sudeikiui Holivudas yra tarsi vyresnysis brolis. Keturiasdešimtmetis lietuvių kilmės amerikiečių komikas jame išgarsėjo dėka vaidmenų tokiuose filmuose kaip „Sugėrovai“ (Drinking Buddies), „Kaip atsikratyti Boso?“ (Horrible Bosses) ir „Labas, mes Mileriai“ (We're the Millers). Vis tik Jasoną su šou verslo pasauliu sieja dar senesnis ryšys, kuris prasidėjo dar jo vaikystėje.


  13. Joringis Šatas lyginamas su Holivudo žvaigždėmis

TV antena / 2016-03-31 10:21 / lrytas.lt

Šviesūs plaukai, didelės išraiškingos akys ir šelmiška šypsena – tai išvaizdos bruožai, siejantys lietuviškuose serialuose savo aktorinius gabumus gludinantį stilistą Joringį Šatą ir kultinio filmo „Vienas namuose“ žvaigždę, aktorių Macaulay Culkiną. Joringis pritariamai linksi galva, kad vaikystėje jis buvo neįtikėtinai panašus į M.Culciną. Gal toks sutapimas lietuvių stilistui padės užkariauti ne tik mūsų krašto filmavimo aikšteles?


  14. Kanų kino festivalį atidarys naujas Woody Alleno filmas

Kinas / 2016-03-29 18:04 / Milda Augulytė

Naujas garsaus amerikiečių režisieriaus ir scenaristo Woody Alleno filmas „Cafe Society“ pradės 69-ąjį Kanų festivalį, kuris vyks gegužės 11-22 dieną Žydrojoje pakrantėje.


  15. Rusija be grimo: iš krepšininko rusų pasieniečiai atėmė dešrą

Krepšinis / 2016-03-09 20:51 / lrytas.lt

„Nižnij Novgorod“ krepšinio klubo legionierius Rašidas Mahalbašičius savo kailiu patiria, kokia yra gyvenimo Rusijoje realybė. Slovėnijoje gimęs 25-erių 211 cm ūgio „centras“, kuris turi dvigubą pilietybę ir vasarą atstovaus Kęstučio Kemzūros treniruojamai Austrijos rinktinei, nepabūgo pasišaipyti iš Rusijos kalbėdamas su savo šalies žiniasklaida.


  16. Aktorius Andrius Žiurauskas atrado buvusią meilę ir draugą

TV antena / 2016-03-07 14:42 / lrytas.lt

Po kelių dienų kelionę per Lietuvą pradėsiančiame itin nuotaikingame spektaklyje „Holivudas“ vaidinantis aktorius Andrius Žiurauskas su šypsena pasakojo, jog jo repeticijos tapo ne tik darbu, bet ir galimybe susitikti su „prarastu“ geriausiu draugu bei viena pirmųjų gyvenimo meilių.


  17. Tamsioji „Oskarų“ pusė: papirkinėjimai, šmeižtas ir smurtas

Mano pinigai / 2016-02-29 14:41 / lrytas.lt

Kino kompanijos, norėdamos gauti beveik 6 tūkst. „Oskarų“ balsuotojų pripažinimą, kasmet išleidžia milijonus dolerių. Tačiau kaip visa tai veikia? Viena aktorė užsakinėjo reklamas, norėdama įtikinti „Oskarų“ balsuotojus svarstyti jos pasirodymą. Kitam Holivudo prodiuseriui buvo uždrausta dalyvauti „Oskarų“ įteikimo ceremonijoje dėl nuteikinėjimo prieš konkurentų filmą. Tačiau tai tik du iš daugelio bandymų daryti įtaką Kino meno ir mokslo akademijos nariams, skelbia BBC. Viena aktorė užsakinėjo reklamas, norėdama įtikinti „Oskarų“ balsuotojus svarstyti jos pasirodymą. Kitam Holivudo prodiuseriui buvo uždrausta dalyvauti „Oskarų“ įteikimo ceremonijoje dėl nuteikinėjimo prieš konkurentų filmą. Tačiau tai tik du iš daugelio bandymų daryti įtaka Kino meno ir mokslo akademijos nariams, skelbia BBC.


  18. S. Parulskis sekso scenomis nesiekia, kad popiežiui sustangrėtų

Literatūra / 2016-02-27 08:27 / Ramūnas Gerbutavičius („Lietuvos rytas“)

„Rašau apie seksą laisvai, nenorėdamas ko nors papiktinti ar kad popiežiui sustangrėtų – manau, kad jau seniai seksualumas tapo mūsų viešos kasdienybės dalimi, būtų labai davatkiška vaidinti nekaltybės amžių“, – interviu kalbėjo 51 metų rašytojas Sigitas Parulskis.


  19. Raudonasis kilimas: ar jo naudojimas Lietuvoje teisingas?

Karamelė / 2016-02-26 20:37 / lrytas.lt

Ryški it kraujas spalva, vakarėliai, pristatymai ir šventės – dabar kartu ypač derantys elementai. Kalbame ne tik apie vyną, bet apie raudoną kilimą. Jį nutiestą šiomis dienomis išvysti galima visur – galerijų atidarymuose, baro šventėje, parduotuvės prieigose ir iškilminguose labdaros, kultūros ir mados renginiuose.


  20. Nustebsite: 5 Holivudo moterys, kurias sužavėjo rimtas sportas

Tai bent! / 2016-02-10 09:36 / lrytas.lt

Holivudas tiesiog spindi nuo gražuolių, kurias dievina kone visas pasaulis. Filmų, serialų ar muzikos scenos herojės yra dievinamos milijonų žmonių, bet tik nedaugelis žino, kad dalis moterų nebuvo tokios mergaitiškos jaunystėje, kokias gerbėjai įsivaizduoja.


Populiariausi per 24 val.