Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 1359, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Baltarusijoje žurnalistą P. Šeremetą laidojo tūkstančiai žmonių (1)

Įvykiai / 2016-07-23 18:16 / AFP

Baltarusijoje tūkstančiai gedinčių žmonių šeštadienį palydėjo į paskutinė kelionę iškilų nepriklausomą žurnalistą Pavelą Šeremetą, žuvusį Kijeve per jo automobilio sprogdinimą, kai jis buvo palaidotas savo tėvynėje, su kurios valdžia nesutarė.


  2. Varšuvos mūšis: vieša pergalė, šešėliniai pralaimėjimai (23)

Rytai-Vakarai / 2016-07-14 06:29 / Vytautas Bruveris

Geri dalykai beveik niekuomet nevaikšto vieni, bet kartu su blogais — toks jau gyvenimas. Nevaikščiojo jie vieni ir NATO viršūnių susitikime Varšuvoje.


  3. Lietuviškame lietuje – basas išeivių elitas (2)

Aktualijos / 2016-07-12 09:48 / Indrė Vainalavičiūtė („Lietuvos rytas“)

Smarkiu vėju ir lietumi pasaulio lietuvių jaunimą pasitikę Prienai jį išlydėjo su saule. Renginio organizatoriai nerimavo, kad blogi orai atbaidys dalį dalyvių, bet šie nuogąstavimai nepasitvirtino.


  4. N. Savčenko dėkojo Lietuvai ir linkėjo nežinoti, kas yra karas (20)

Aktualijos / 2016-07-10 11:59 / Indrė Vainalavičiūtė

„Mums reikia laikytis kartu, nes negali būti vienapoliškumo. Rusija mano, kad pasaulyje yra tik dvi šalys – tai ji pati ir Jungtinės Amerikos Valstijos, o visa kita tai tik jų interesų zona. Bet taip nėra. Mes, būdamos mažesnės tautos, turime savo valstybingumą, tautiškumą ir, jei reikės, griebsimės ginklo, kad apsigintume nuo priešų“, – Lietuvoje lankydamasi kalbėjo buvusi karinių oro pajėgų pilotė, ilgai kalinta Rusijoje Nadija Savčenko.


  5. A. Abromavičius: tik Ukrainoje įvertinau tai, ką pasiekė Lietuva

Rinkos pulsas / 2016-07-09 08:41 / Karolina Drigotaitė, LRT.lt

Nenormalu, kai šalį palieka toks didelis kiekis žmonių, todėl Lietuva turėtų galvoti, kaip susigrąžinti emigrantus. Juos motyvuoti galėtų ne tik geresnės algos ar pensijos. Taip mano buvęs Ukrainos ekonominės plėtros ir prekybos ministras Aivaras Abromavičius.


  6. Valdovų rūmuose skleisis didingiausi Lietuvos istorijos įvykiai

Aktualijos / 2016-07-06 14:20 / lrytas.lt

Pasitikdamas Valstybės dieną ir minėdamas savo aktyvios veiklos jau atkurtoje Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencijoje trejų metų sukaktį, Nacionalinis muziejus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmai su partneriais kviečia šią progą paminėti prasmingai ir rengia daug įspūdingų reginių savo lankytojams.


  7. Ukrainos rytuose žuvo trys kariai ir trys vaikai

Konfliktai ir saugumas / 2016-07-05 16:44 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf

Karo draskomuose Ukrainos rytuose žuvo trys vaikai, kai jų tėvas pamėgino išardyti granatą; taip pat žuvo trys Ukrainos kariai per susirėmimus su prorusiškais separatistais, pranešė antradienį pareigūnai.


  8. Ukrainoje klestinti ginklų kontrabanda grasina Europai

Konfliktai ir saugumas / 2016-06-17 07:24 / „Lietuvos rytas“

Ukrainos juodojoje rinkoje ginklai pigūs, tačiau už jų nevaldomą judėjimą Europa gali sumokėti labai brangiai. Galingų ginklų srautai plinta žemyne, o čia juos radikalai gali panaudoti ir teroro aktams.


  9. Ukraina stumia rusišką muziką iš savo eterio

Įvykiai / 2016-06-16 22:53 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf,

Ukrainos parlamentas ketvirtadienį priėmė įstatymą, pagal kurį daugiau nei trečdalis šalies radijo stočių grojaraščių kūrinių turės skambėti vietos kalba, taip suduodamas dar vieną smūgį kultūriniame kare su Rusija.


  10. Stulbinantis ukrainiečių staliukas prisėdusius perkelia į ateitį

Techno / 2016-06-14 08:13 / Arnoldas Lukošius

Penkiasdešimt kartų peržiūrėjau ukrainiečių man perduotą medžiagą apie vienos šios šalies kompanijos kuriamą technologiją ir vis tiek sunkiai galiu patikėti, kad tokie staliukai jau ne fantasto klejonės ir net ne dizainerio svajos, o realiuose restoranuose veikianti įranga. Ir gamina šiuos daugiau negu išmanusis telefonas galinčius staliukus ne išaukštintos „Apple“ ar „Samsung“, o startuolis iš šalies, kuri mums kol kas dažniau asocijuojasi ne su aukščiausiomis technologijomis, o su vargais ir karais.


  11. N. Savčenko nori susitikti su separatistų lyderiais

Įvykiai / 2016-06-12 10:30 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Išlaisvinta Ukrainos pilotė Nadežda Savčenko pareiškė esanti pasirengusi derėtis su prorusiškų separatistų lyderiais Donbase.


  12. „Naftogaz“ atsisakė pirkti dujas už Maskvos pasiūlytą kainą

Energetika / 2016-06-10 16:05 / Eltos inf.

Ukrainos bendrovė „Naftogaz Ukrainy“ pareiškė, kad Rusijos pasiūlyta kaina už dujas per didelė ir kad ji neketina pirkti rusiškų dujų tokiomis sąlygomis, pareiškė „Naftogaz“ verslo plėtros direktorius Jurijus Vitrenka. Apie tai informuoja BBC.


  13. Kaip iškilo Maskva? Nuo chanų malonės iki Trečiosios Romos

Istorija / 2016-06-09 12:16 / Vitalijus Michalovskis

Kova dėl „teisės į istoriją“ – informacinio karo dalis. Tarp rusų ir ukrainiečių jis prasidėjo ne šiandien ir ne vakar. Imperinio mito apsvaiginti rėksniai ukrainiečius vadina dirbtinai Rusijos priešų išgalvota tauta, o pastarieji atšauna esą tai Moskovija uzurpavo teisę į garbingą Kijevo Rusios paveldą.


  14. Ukrainos karo širdyje: mirtina ugnis – neužgesinama

Rytai-Vakarai / 2016-06-08 19:30 / Vytautas Bruveris, specialiai lrytui.lt, Avdijivka, rytų Ukraina

Sprogimas. Maždaug už kilometro ar puskilometrio. Po kokios minutės – dar vienas. Trečias – jau šiek tiek arčiau. Dar vėliau – automatų serijos. Kurį laiką tyla. Tada pavienis šūvis arba keli. Po to – vėl sprogimas.


  15. Ukrainos rytuose per susirėmimus žuvo 7 kariai

Konfliktai ir saugumas / 2016-05-24 13:11 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf

Septyni Ukrainos vyriausybės kariai žuvo per pastarąją parą neramiame rytiniame regione, o toks per vieną dieną žuvusių aukų skaičius buvo didžiausias šiais metais, antradienį pranešė Kijevas.


  16. Dėl taikos Ukrainoje – Europos lyderių pokalbis

Įvykiai / 2016-05-24 06:46 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf

Prancūzijos, Vokietijos, Rusijos ir Ukrainos lyderiai pirmadienį pasisakė už tai, kad būtų „kiek įmanoma greičiau“ įgyvendintas taikos susitarimas, kuriuos siekiama užbaigti separatistinį karą Rytų Ukrainoje, kur įsiplieskė nauji susirėmimai.


  17. Atskleidė, kiek milijonų Ukrainai kainuos „Eurovizija“

Muzika / 2016-05-23 20:38 / lrytas.lt

Karo ir nepriteklių kamuojamai Ukrainai teks pakratyti kišenę dėl kitų metų „Eurovizijos“ konkurso.


  18. P. Porošenka: Džamalos daina iš pradžių vadinosi „Mūsų Krymas“

Muzika / 2016-05-17 20:13 / lrytas.lt

Į Ukrainą grįžusi „Eurovizijos“ konkurso laimėtoja Džamala mėgaujasi šlovės spinduliais.


  19. Rusija šėlsta: europiečių komisija pavogė pergalę iš S. Lazarevo

Muzika / 2016-05-15 15:37 / BNS ir lrytas.lt inf.

Rusijos parlamento nariai sekmadienį sukritikavo Ukrainos „politinę“ pergalę Eurovizijoje, o vienas prokremliškas laikraštis net pareiškė, jog laimėjimas iš Rusijos atstovo buvo pavogtas. 


  20. Rusija kritikuoja Ukrainą dėl „politinės“ pergalės Eurovizijoje

Įvykiai / 2016-05-15 13:27 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Rusijos parlamento nariai sekmadienį sukritikavo Ukrainos „politinę“ pergalę Eurovizijoje, o vienas prokremliškas laikraštis net pareiškė, jog laimėjimas iš Rusijos atstovo buvo pavogtas.


Populiariausi per 24 val.