Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 817, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Darbo rinka atsiveria neįgaliesiems

Lygios galimybės / 2016-06-30 10:18 / Alvydas Valenta

Nuo praėjusių metų kovo Lietuvos darbo birža (LDB) įgyvendina neįgaliųjų profesinės reabilitacijos projektą „Pagalba neįgaliesiems“. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo ir LR valstybės biudžeto lėšomis, jam skirta beveik 7,6 mln. eurų, trukmė – 36 mėnesiai. Projektas įgyvendinamas kartu su dešimčia teritorinių darbo biržų bei Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba (NDNT).


  2. Prabangiausi butai Vilniuje – pigiausi tarp Europos sostinių (10)

Nekilnojamasis turtas / 2016-06-27 14:29 / Rima Janužytė

Naujais butais Vilniuje ėmė itin aktyviai domėtis užsienio investuotojai. Juos vilioja mažiausios kainos už naujus butus visoje Europoje ir tokių kainų augimo perspektyvos.


  3. J. Valančiūnas ir D. Motiejūnas – apie jausmą, kai patenki į NBA

Krepšinis / 2016-06-23 18:26 / Rita Stankevičiūtė („Lietuvos rytas“)

Jonas Valančiūnas ir Donatas Motiejūnas niekada nepamirš jaudinančio 2011-ųjų birželio 23-iosios vakaro Naujajame Džersyje. Ten lygiai prieš penkerius metus naujokų biržoje paaiškėjo, kuriose komandose Lietuvos krepšininkai pradės karjerą NBA.


  4. Kaimas alksta blaivios darbo jėgos: samdytų ir kitataučius (79)

Rinkos pulsas / 2016-06-22 10:08 / Audrė Srėbalienė („Lietuvos rytas“)

Jei tik būtų įmanoma, kaime verslą įsukę žmonės išgraibstytų ir ukrainiečius, ir kitus užsieniečius. Nes darbo jėgos stygius stabdo ir ūkių, ir kaimo turizmo plėtrą. Tačiau atvykėlių Lietuvos kaimas negundo. Darbo – į valias, bet darbininkų neįmanoma prisikviesti. Apie tai vis garsiau kalba ir kaimo turizmo sodybų šeimininkai, ir ūkininkai. Nors kaime ir netrūksta pašalpų maitinamų žmonių, iš jų – menki pagalbininkai.


  5. Neįtikėtina: darbą gaus kiekvienas, užsukęs į Darbo biržą? (120)

Rinkos pulsas / 2016-06-21 10:45 / Gintarė Valentinaitienė

Nuo liepos 1 d. keičiasi Darbo biržos klientų aptarnavimo tvarka. Kiekvienas bedarbis nuo šiol turės savo konsultantą, o darbą galės gauti vos užsukęs į Darbo biržą. Šiemet naujovės bus pradėtos taikyti 14 teritorinių darbo biržų skyrių, planuojama, kad visas darbo biržų tinklas pagal naują modelį pradės veikti nuo 2017 m. antrojo ketvirčio.


  6. Vyresni bedarbiai Ispanijoje šaukia apie nelygias teises

Rinkos pulsas / 2016-06-12 22:22 / Kristina Nastopkaitė („Lietuvos rytas“)

Turi 20 metų darbo patirties, kalbi 5 kalbomis, tačiau jau esi 45-erių? Darbo tikrai nesurasi. Bent jau Ispanijoje. Vidutinio amžiaus bedarbiai Ispanijoje buriasi į įvairias organizacijas ir prašo šalies vyriausybės uždrausti diskriminaciją darbo rinkoje. „Mes esame sukaupę daug patirties, tačiau būna baisu, kai visi užtrenkia tau duris prieš nosį vien todėl, kad esi per senas“, – sakė Maria Hilda Lopez, vyresnio amžiaus bedarbių asociacijos „Assat“ prezidentė Katalonijoje.


  7. Neįtikėtina, ką gali sukurti lietuvis programuotojas per 48 val.

Išmanyk / 2016-06-07 18:25 / lrytas.lt

Keisti tie programuotojų pasilinksminimai. Pavyzdžiui, visą savaitgalį be miego dirbti tik tam, kad įgyvendintum idėją ir sukurtum kažką naudingo Lietuvai. Dirbtuvės-konkursai „hakatonai“ vyksta gana dažnai, lyg ir turėtume priprasti, tačiau jų dalyvių energija, siekis padaryti kažką naudingo ir talentas vis tiek nenustoja stebinęs.


  8. Pasikeitus pašto tarifams, bankrutuoja „Greitasis kurjeris“

Rinkos pulsas / 2016-06-06 15:17 / BNS ir lrytas.lt inf.

Nuo šių metų įsigaliojus naujiems Lietuvos pašto siuntų tarifams, spaudimo rinkoje neatlaikė ir bankrutuoja antra didžiausia šalyje korespondencinių siuntų bendrovė „Greitasis kurjeris“.


  9. Pilkasis „MG Baltic“ kardinolas (I). Šaltakraujis kareivis

Aktualijos / 2016-06-04 12:34 / Rasa Karmazaitė („Lietuvos rytas“)

„Nekeršija tik bailys, o iškart keršija tik kvailys“, – mėgsta kartoti Raimondas Kurlianskis. Ir tai tiesa – jo spaudimą yra patyrę daug žmonių. Į korupcijos skandalą įsivėlęs „MG Baltic“ viceprezidentas savo veikla yra pasižymėjęs ne tik Lietuvoje. Šiandien – pirmoji pasakojimo dalis apie „MG Baltic“ viceprezidentą R.Kurlianskį: kas šis mįslingas verslininkas ir kaip prasidėjo jo kelias į verslo elitą.


  10. Išduota konservatorių nutarė jiems mesti pirštinę

Aktualijos / 2016-06-03 09:32 / Tadas Ignatavičius („Lietuvos rytas“)

Kaune tris kartus į Seimą išrinkta vyriausia parlamentarė Vida Marija Čigriejienė apsisprendė palikti konservatorius – trenkė partijos durimis.


  11. Pasaulio biomasės energetikos asociacijai vadovaus R. Lapinskas

Sėkmės istorijos / 2016-06-02 14:08 / lrytas.lt

Stambule vykusioje Pasaulio biomasės energetikos asociacijos (World Bioenergy Association – WBA) Generalinėje asamblėjoje naujuoju prezidentu išrinktas žinomas Lietuvoje žaliosios energetikos atstovas Remigijus Lapinskas, ilgus metus vadovavęs Lietuvos biomasės energetikos asociacijai „Litbioma“. Jis pakeis iki tol prezidento pareigas ėjusį austrą Heinzą Kopetzą.


  12. Palangos verslininkai skundžiasi dar net neprasidėjus sezonui

Rinkos pulsas / 2016-05-28 10:24 / „Lietuvos ryto“ televizija

Palangos verslininkai suka galvas ne tik dėl to, kaip privilioti klientus į kavines, bet ir kas juos aptarnaus. Viešbučių, kavinių savininkai guodžiasi – darbuotojų rasti darosi vis sunkiau. Šiemet Palangoje 110 laisvų darbo vietų, tačiau norinčių dirbti sezoninį darbą nėra. Verslininkai tikina, kad jaunimas darbui renkasi užsienį, o darbo birža tikina, kad darbuotojų netenkina darbo sąlygos – menkas atlyginimas ir ilgos darbo valandos.


  13. Palangos verslininkai skundžiasi dar net neprasidėjus sezonui

Verslas / 2016-05-27 18:00 / „Lietuvos ryto“ televizija

Palangos verslininkai suka galvas ne tik dėl to, kaip privilioti klientus į kavines, bet ir kas juos aptarnaus. Viešbučių, kavinių savininkai guodžiasi – darbuotojų rasti darosi vis sunkiau. Šiemet Palangoje 110 laisvų darbo vietų, tačiau norinčių dirbti sezoninį darbą nėra. Verslininkai tikina, kad jaunimas darbui renkasi užsienį, o darbo birža tikina, kad darbuotojų netenkina darbo sąlygos – menkas atlyginimas ir ilgos darbo valandos.


  14. Minimalios algos kėlimas – kelias į laimės ekonomiką?

Įžvalgos ir nuomonės / 2016-05-12 12:14 / Tadas Poviliauskas

Darbuotojų padėtis 2016 metų pirmą ketvirtį Lietuvos darbo rinkoje toliau gerėjo. Daugėjo naujų darbo vietų, didėjo vidutinis mėnesio darbo užmokestis, todėl ne tik gyventojų, bet ir nacionalinio bei „Sodros“ biudžetų pajamos augo išties sparčiai. Tačiau palankios tendencijos pastaraisiais metais užliūliuoja politikus ir valstybinių institucijų atstovus, kuriems rūpesčių kelia tik tai, kur išleisti didesnes, negu prognozuota, pajamas. Kartu susitaikoma su mintimi, kad „Sodros“ biudžeto subalansuoti gal ir nereikia, o struktūriniai pokyčiai palikti socialiniam modeliui, kurį norint priimti turbūt reikės dar ne vieno Ariadnės siūlų kamuoliuko.


  15. Robertas Javtokas apie traumą: „Dar nenoriu kabinti sportbačių“

Krepšinis / 2016-05-10 11:12 / Martynas Suslavičius

Robertas Javtokas į viską žiūri brandžiai ir kantriai. Praėjusių metų pabaigoje sunkią traumą patyręs 36 metų Kauno „Žalgirio“ centras buvo priverstas iš šalies stebėti didžiuosius komandos pokyčius.


  16. Papildomos darbo rankos: pabėgėliai jau ieško darbo

Rinkos pulsas / 2016-05-09 15:55 / Eltos inf.

Kiekvienam darbo ieškančiam pabėgėliui sudaromas individualus užimtumo veiklos planas, kad jis greičiau įsitvirtintų Lietuvos darbo rinkoje. Pirmieji pabėgėliai jau ieško darbo, teigia Lietuvos darbo birža.


  17. Darbo birža: balandį augo darbo paklausa ir mažėjo nedarbas

Rinkos pulsas / 2016-05-05 17:23 / lrytas.lt

Balandį situacija šalies darbo rinkoje buvo palankesnė norintiems įsidarbinti. Lietuvos darbo biržos duomenų registre – 3,5 tūkst. daugiau darbo pasiūlymų nei kovą. Darbo jėgos poreikis labiausiai didėjo statybose, paklausos augimas stebimas žemės ūkio, meninės, pramoginės ir poilsio organizavimo, prekybos ir apgyvendinimo bei maitinimo sektoriuose.


  18. Po „Lietuvos ryto“ reportažo – tyrimas dėl sąlygų neįgaliesiems

Aktualijos / 2016-05-02 14:45 / „Lietuvos ryto“ televizija

Lygių galimybių kontrolierė Agneta Lobačevskytė pradėjo tyrimą dėl Panevėžio darbo biržos pastato nepritaikymo asmenims su judėjimo negalia.


  19. Rukloje jau dirba per Darbo biržą surasti šarvuočių vairuotojai

Aktualijos / 2016-04-27 11:27 / BNS ir lrytas.lt inf.

Rukloje įsikūręs Lietuvos Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotasis pėstininkų batalionas priėmė pirmuosius šarvuočių vairuotojus, kurie įsidarbino per darbo biržą.


  20. Ekonomistai: pernai Lietuva tikrai nebuvo Baltijos tigrė

Rinkos pulsas / 2016-04-21 11:48 / Gintarė Valentinaitienė

„Jei reikėtų praėjusius metus apibūdinti vienu žodžiu, tas žodis būtų „netikrumas““, – teigė DNB banko vyriausioji ekonomistė Jekaterina Rojaka. Nepaisant ekonomiškai sunkių praėjusių metų ir didelio neapibrėžtumo pasaulyje, ekonomistai teigia, kad Lietuvai šiemet susiklosto palankios sąlygos augti.


Populiariausi per 24 val.