Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 673, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Neįgaliesiems – galimybė karjerą pradėti iš naujo

Vaizdo reportažai / 2015-04-24 20:13 / lrytas.lt

Neįgaliųjų užimtumui didinti skiriamas naujas dėmesys. Lietuvos darbo birža pradėjo įgyvendinti projektą „Pagalba neįgaliesiems“, kuriuo pasiūlo profesinės reabilitacijos paslaugas. Žmonėms turintiems judėjimo, jutimo, motorikos ar sutrikusio intelekto negalią, suteikiama galimybė iš naujo įsitvirtinti darbo rinkoje ir taip lengviau integruotis į socialinį gyvenimą.


  2. Neįgaliesiems – galimybė karjerą pradėti iš naujo

Lietuvos diena / 2015-04-24 08:50 / Karolina Remeikaitė, Karolis Zaleckas

Neįgaliųjų užimtumui didinti skiriamas naujas dėmesys. Lietuvos darbo birža pradėjo įgyvendinti projektą „Pagalba neįgaliesiems“, kuriuo pasiūlo profesinės reabilitacijos paslaugas. Žmonėms turintiems judėjimo, jutimo, motorikos ar sutrikusio intelekto negalią, suteikiama galimybė iš naujo įsitvirtinti darbo rinkoje ir taip lengviau integruotis į socialinį gyvenimą.


  3. Lietuva – svajonių šalis. Kam? (43)

Rinkos pulsas / 2015-04-22 09:56 / lrytas.lt

Auganti ekonomika, verslo plėtra ir kvalifikuotos darbo jėgos trūkumas šalyje daro Lietuvą vis patrauklesne šalimi iš ne Europos Sąjungos valstybių atvykstantiems specialistams. Pirmąjį šių metų ketvirtį teisę dirbti Lietuvoje įgijo 60 proc. daugiau itin aukštos kvalifikacijos darbuotojų iš trečiųjų šalių nei per tą patį laikotarpį pernai – rodo Lietuvos darbo biržos duomenys.


  4. Biokuro verslą smaugia baltarusiška mediena? (42)

Energetika / 2015-04-22 05:00 / Artūras Jančys („Lietuvos rytas“)

Lietuviško biokuro gamintojai niršta ant valdžios, kuri žadėjo pelną, bet paliko likimo valiai. Iš Baltarusijos plūstanti pigi žaliava baigia jiems numauti kelnes. Lietuvos miškininkai stvėrėsi už galvos, kai išgirdo energetikos ministro Roko Masiulio abejones, ar Lietuvoje užteks vietinio biokuro. Neva reikės daugiau dujų.


  5. Kovą atgijo darbo rinka (1)

Karjera / 2015-04-19 19:44 / lrytas.lt

Kovą – šylant orui – didesnė tikimybė susirasti darbą. Tai patvirtina ir 28,4 proc. išaugęs darbo pasiūlymų skaičius – darbo paklausa ypač padidėjo terminuotam darbui.


  6. Bedarbių mažės? Rinkoje – 30 proc. daugiau darbo pasiūlymų

Verslas / 2015-04-08 17:14 / „Lietuvos ryto“ televizija

Bedarbių gretos turėtų suretėti. Bent jau taip teigia darbo birža, skelbianti, kad nuo pavasario darbo pasiūlymų padaugėjo beveik 30 procentų. Labiausiai ieškomi žemos kvalifikacijos specialistai: slaugos specialistai, dažytojai, statybininkai, vairuotojai. Darbdaviai sako, kad surasti gerą darbuotoją beveik neįmanoma, iš darbo biržos į juos kreipiasi nemotyvuoti darbuotojai, kurie net nesivargina dirbti už minimalią mėnesinę algą.


  7. Atgijo darbo rinka – darbdaviai ieškojo 29,2 tūkst. darbuotojų

Rinkos pulsas / 2015-04-07 13:13 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Kovą – šylant orui – didesnė tikimybė susirasti darbą. Tai patvirtina ir 28,4 proc. išaugęs darbo pasiūlymų skaičius. Darbo paklausa ypač padidėjo terminuotam darbui. Laisvų darbo vietų padaugėjo judamųjų žemės ir miškų ūkio variklinių įrenginių operatoriams, slaugos specialistams, dažytojams, statybos ir mechanikos inžinieriams.


  8. „Germanika“ jau išskleidė sparnus Europoje

Sėkmės istorijos / 2015-03-30 09:19 / Gediminas Pilaitis („Lietuvos rytas“)

Šilutės rajone veikianti koncerno SBA įmonė „Germanika“, užmezgusi ryšius su tarptautiniu prekybos tinklu „Ikea“, pradėjo susigrąžinti į naują įrangą investuotas lėšas ir įsitvirtino Europos rinkoje – kasmet eksportuoja apie 1,7 mln. vienetų korpusinių baldų. Prieš dešimtmetį Sakūtėlių kaimo laukuose įsikūrusi „Germanika“ smarkiai padidino savo eksporto pajėgumus įgyvendinusi ambicingą projektą: įmonė gamina šiuolaikiško dizaino korpusinius baldus, kurie nėra laminuoti, o tarsi aptraukti plėvele.


  9. Naujovė jaunimui padės įgyti darbo patirties

Verslumas  / 2015-03-29 18:39 / lrytas.lt

Jaunimui įsitvirtinti darbo rinkoje dažniausiai trukdo darbo patirties stoka. Registruotiems darbo biržoje jaunuoliams iki 29 metų geriausia išeitis –  pasirašyti  Darbo įgūdžių įgijimo sutartį ir darbo patirties įgyti pas darbdavius. 


  10. Laukia paraiškų vietinių užimtumo iniciatyvų projektams

Aktualijos / 2015-03-22 18:46 / lrytas.lt

Lietuvos darbo birža prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos skelbia 2015 m. vietinių užimtumo iniciatyvų projektų atranką.


  11. Naujas projektas neįgaliesiems leis karjerą pradėti iš naujo

Bendruomenės / 2015-03-22 18:35 / lrytas.lt

Neįgaliųjų integracija į darbo rinką yra gerokai ilgesnė nei kitų darbo ieškančių žmonių. Didindama neįgaliųjų užimtumo galimybes, Lietuvos darbo birža pradeda įgyvendinti naują Europos socialinio fondo lėšomis finansuojamą projektą „Pagalba neįgaliesiems“.


  12. Dilema VRK: kas yra paslaptis, o kas – ne?

Aktualijos / 2015-03-22 16:18 / lrytas.lt

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) sekmadienį patvirtino savivaldybių tarybų ir tiesioginių merų rinkimų rezultatus 38 savivaldybėse. Tvirtindama rezultatus VRK iš karto susidūrė su problema – dėl rinkimų kai kuriose savivaldybėse pradėti ikiteisminiai tyrimai. Jei rezultatai bus patvirtinti, ar vėliau juos bus įmanoma atšaukti?


  13. BBC užplūdo reikalavimai grąžinti į darbą ekrano chuliganą

TV antena / 2015-03-22 13:31 / „Lietuvos rytas“

Pasaulyje vis dar verda aistros dėl aštriomis kalbomis garsėjančio BBC2 laidos „Aukščiausia pavara“ (Top Gear) vedėjo Jeremy Clarksono (54 m.), kuris buvo atleistas iš darbo, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


  14. Orų karalius fiksuoja rekordus ir tramdo sukčius

Likimai / 2015-03-21 15:54 / Gailutė Kudirkienė, www.panskliautas.lt

Ar tikrai į kaimyno kompiuterį trenkė žaibas, o į minią įsirėžęs girtuoklis mašinos nesuvaldė dėl pliaupiančio lietaus? Kokios oro sąlygos buvo užpernai tą pačią dieną? Kokio storio pašalas? Kur link slenka lietaus pritvinkę debesys? Ar užkabins mūsų kraštą sūkuriuojantys vėjai? Gal vasarą stogus plėšys viesulai, siautės štormai, pasėlius skandins liūtys? Visus atsakymus apie atmosferos reiškinius žino Biržų meteorologijos stoties viršininkas Bronislovas Medinis.


  15. Iš atliekų norintiems uždirbti vilniečiams – netikėta kliūtis

Rinkos pulsas / 2015-03-21 05:00 / Audrė Srėbalienė („Lietuvos rytas“)

Pavasaris – gera proga iškuopti rūsius, balkonus ir atidavus per žiemą susikaupusius butelius užsidirbti eurą kitą. Tačiau kur atiduoti atliekas, jei šį pavasarį „Ekotaško“ supirktuvės nedirba? Vilniečiai, ketinantys parduoti kelis maišus butelių, veltui suka ratus po miestą.


  16. Rankų nenuleidusi bedarbė tapo draudimo konsultante

Karjera / 2015-03-20 20:31 / lrytas.lt

Alytuje gyvenanti Danutė darbo ieškojosi ne vienerius metus. Maisto technologės išsilavinimą turinti moteris, įpusėjusi šeštąją dešimtį, sekė darbo pasiūlymus spaudoje ir internete, skambino darbdaviams, siuntė savo CV, tačiau darbo taip ir nerado.


  17. Verslo sėkmės istorijos dalimi panoro tapti ne tik kauniečiai

Sėkmės istorijos / 2015-03-17 13:36 / „Lietuvos rytas“

Tiek iš Prezidentūros, tiek iš konservatorių stovyklos ne sykį skambėjo įspėjimai apie Lietuvą užvaldančius oligarchus. Bet savivaldos rinkimai įrodė, kad žmonės pasitiki sėkmingai dirbančiais verslininkais. Merų regalijomis rengiasi pasipuošti nemažai verslo žmonių. Tai – vienas išskirtinių pirmųjų tiesioginių merų rinkimų bruožų. Savivaldybėms vadovausiantys verslininkai savo bendroves patikės kitiems akcininkams, buvusiems kolegoms ar žmonoms, bet akcijas pasilaikys sau.


  18. D. Grybauskaitė įvertino tiesioginius merų rinkimus

Aktualijos / 2015-03-16 11:28 / BNS ir lrytas.lt inf.

Pirmą kartą Lietuvoje vykę tiesioginiai merų rinkimai pasiteisino, teigia prezidentė Dalia Grybauskaitė.


  19. Antrasis rinkimų turas pradžiugino socialdemokratus ir liberalus

Aktualijos / 2015-03-15 23:45 / BNS ir lrytas.lt inf.

Merų rinkimų antrajame ture geriausiai sekėsi socialdemokratams ir liberalams. Pirminiais Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, Socialdemokratų partijos deleguoti kandidatai turėtų laimėti aštuoniose savivaldybėse. Sekmadienį dėl merų pareigų iš viso kovojo 20 šios partijos kandidatų.


  20. Netikruose vaizduose iš Ukrainos – taikūs lietuviai iš Tyrulių

Aktualijos / 2015-03-14 17:00 / Rasa Karmazaitė („Lietuvos rytas“)

„Lietuvos rytui“ pavyko rasti vietą, kurioje Norvegijoje labdarą Ukrainai rinkę lietuviai darė graudżią fotosesiją iš kariaujančios šalies. Tačiau joje įamżinti ne ukrainiečiai, o taikios Tyrulių gyvenvietės żmonės.


Populiariausi per 24 val.