Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 713, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Kauniečiai pasiryžę stabdyti jaunimo emigraciją iš Lietuvos (16)

Mano pinigai / 2015-07-22 17:31 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Trečiadienį Kauno teritorinėje darbo biržoje pasirašytas memorandumas, kuriuo Kauno teritorinė darbo birža, Kauno rajone įsikūrusi bendrovė „Garlita“ bei Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija – suvienijo jėgas bei sutarė bendradarbiauti įgyvendinant išskirtinį jaunimo emigraciją stabdantį projektą.


  2. Po studijų baigimo – į darbo biržą (2)

Verslas / 2015-07-19 17:24 / „Lietuvos ryto“ televizija

Įsibėgėjus liepos mėnesiui Darbo biržą užplūsta ne tik nuolatiniai bedarbiai, bet ir absolventai. Studijas pabaigę jaunuoliai ne visada gali rasti darbą pagal specialybę, kai kurių darbuotojų darbo rinkai jau nereikia. Pagal Darbo biržos duomenis Lietuvoje absolventai randa darbą lengviau nei vyresnio amžiaus žmonės, jaunimo yprastai įsidarbina nuo 68 iki 75 procentų, bet daugiau nei pusė iš jų dirba širdžiai nemielą darbą, o renkasi darbovietę neatitinkančią specialybės.


  3. Politikai nenori vaidinti numirusių ir vėl prisikėlusių. Kodėl? (18)

Komentarai / 2015-07-18 10:00 / Mečys Laurinkus

Iki rinkimų į Seimą liko kiek daugiau nei metai, tačiau nei parlamentinės, nei kitos partijos kol kas nerodo pastangų bent kiek sudominti rinkėjus naujomis idėjomis. Ir anksčiau naujų minčių nebuvo gausu, dabar jos visiškai išnyko.


  4. Istorinis kariuomenės pirkinys jau tapo jautria tema (57)

Aktualijos / 2015-07-17 18:33 / Indrė Vainalavičiūtė

Nauji šarvuočiai, kurių Lietuva netrukus įsigis, neabejotinai taps pačiu brangiausiu pirkiniu Lietuvos kariuomenės istorijoje. Tačiau kol bus pasirašytos sutartys su gamintojais, krašto apsaugos ministras klausimą vadina jautriu ir tikina, kad tauta apie sprendimą sužinos tada, kai jis bus priimtas.


  5. Darbo pasiūlymų laukia jauni kvalifikuoti specialistai

Aktualijos / 2015-07-08 14:07 / lrytas.lt

Per mėnesį registruotų bedarbių skaičius sumažėjo 1,3 tūkst, o palyginti su 2014 m. liepos 1 d. – 3,2 tūkst. Lietuvos darbo biržos duomenų registre liepos 1 d. buvo 153,3 tūkst. bedarbių – tai 8,5 proc. visų šalies darbingo amžiaus gyventojų. Jaunimo iki 29 metų – 26,8 tūkst.


  6. Paklausiausių profesijų bei specialybių dešimtukai

Karjera / 2015-07-08 14:02 / lrytas.lt

Lietuvos darbo birža, turėdama didžiausią šalyje laisvų darbo vietų duomenų banką, nuolat vertina darbo jėgos paklausą bei jos pokyčius. Žemiau pateikiami šiuo metu darbo rinkoje paklausių profesijų bei specialybių dešimtukai.


  7. Aktualu studentams: nuo diplomo iki darbo sutarties

Karjera / 2015-07-08 10:23 / lrytas.lt

Kelias nuo diplomo iki realios darbo vietos yra rimtas ir iš daugybės etapų susidedantis procesas. Verta kaip galima anksčiau pradėti domėtis sritimi, kurioje norisi dirbti, analizuoti sėkmingas to sektoriaus įmones bei paties sektoriaus perspektyvas.


  8. 5 pavyzdžiai, kaip išlikti darbo rinkoje

ES parama / 2015-07-08 10:16 / Eglė Savickienė

Realią projekto „Išlik darbo rinkoje“ naudą jau gavo daugiau kaip 24 tūkst. teritorinėse darbo biržose registruotų dalyvių visoje Lietuvoje. Šio projekto tikslas yra tikslingai padėti įsitraukti į darbo rinką jaunimui iki 29 m., ilgalaikiams ir vyresniems kaip 50 m. darbingo amžiaus bedarbiams bei bedarbiams ar įspėtiems apie atleidimą darbingo amžiaus darbuotojams.


  9. Dar nesibaigęs projektas lūkesčius jau viršija su kaupu

Verslumas  / 2015-07-03 16:19 / lrytas.lt

Praėjusiais metais Lietuvos darbo biržos pradėtas įgyvendinti projektas „Išlik darbo rinkoje“ ne tik pasiekė, bet jau ir aplenkė jam iškeltus tikslus.


  10. Bedarbiams vėl grąžinami suvaržymai: reikės sutikti dirbti

Mano pinigai / 2015-07-01 09:20 / Daiva Zimblienė

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė sukėlė sumaištį teritorinėse darbo biržose. Prieš daugiau nei du mėnesius bedarbių naudai pasirašytas ministrės įsakymas, leidžiantis jiems atsisakyti siūlomo darbo ir taip išsaugoti bedarbio statusą, nuo šiandien, liepos 1–osios, yra niekinis. Seimas pritarė Užimtumo rėmimo įstatymo pakeitimams, kuriais vadovaujantis, vėl grąžinama sena tvarka – dirbti atsisakę bedarbiai bus braukiami iš darbo biržos registro ir neteks valstybės paramos.


  11. Profesinė neįgaliųjų reabilitacija – kelias į visavertį gyvenimą

Karjera / 2015-06-30 11:26 / lrytas.lt

Darbo rinkoje su iššūkiais labiausiai susiduria darbingo amžiaus neįgalūs žmonės, kurie turi įveikti gerokai daugiau barjerų, kad galėtų konkurencingai dirbti ir dalyvauti visuomenės gyvenime. Aktyvioje darbo rinkos politikoje didelis dėmesys skiriamas būtent šios socialiai pažeidžiamos bedarbių grupės užimtumui didinti. Nuo šių metų kovo 1 d. prasidėjęs projektas „Pagalba neįgaliesiems“, kurį beveik trejus metus įgyvendins Lietuvos darbo birža, sudarys palankias aplinkybes 2 tūkst. neįgaliųjų įgyti naują, patobulinti turimą kvalifikaciją ir kompetenciją bei įsitvirtinti darbo rinkoje.


  12. Graikinis riešutas šipina dantis Europai

Rinkos pulsas / 2015-06-30 06:25 / Aida Murauskaitė, Gintaras Radauskas („Lietuvos rytas“)

Uždaryti bankus ir įvesti kapitalo kontrolę – šitokį sprendimą vakar priėmė referendumą dėl kreditorių siūlomų reformų sąlygų prieš tai paskelbusi Graikijos vyriausybė. Ir sukėlė sumaištį visos Europos rinkose.


  13. Buvę emigrantai savo svajonę įgyvendino Ukmergėje

Sėkmės istorijos / 2015-06-29 17:41 / Daiva Zimblienė

Kai turi didelę svajonę, jokie sunkumai nebaisūs ir viską gali padaryti, kad tik ji išsipildytų. Šią žinomą tiesą patvirtina ukmergiškiai 30–metis Valentas ir 34 metų Gintarė Duknauskai. Praleidę emigracijoje penkerius metus, ten sunkiai uždirbtus pinigus jie investavo į nuosavo restorano statybas gimtinėje. „Į Angliją išvažiavome iškart tik baigę mokslus Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje. Kaip ir daugelis, buvome prisiklausę pasakojimų, kad ten pinigai ant medžių auga. Iš pradžių norėjome ten užsidirbti namui, o vėliau atsirado kita svajonė – nuosava kavinė. Nors svajonei įgyvendinti prireikė net aštuonerių metų, džiaugiamės, kad ji išsipildė su kaupu – norėjome tik kavinės, o turime restoraną“, – kalbėjo V. ir G. Duknauskai.


  14. Jaunuoli, atrask save projekte „Pasitikėk savimi“

Karjera / 2015-06-19 20:36 / lrytas.lt

Tau 16–25 metai, niekur nedirbi ir nesimokai? Nežinai kokį darbą norėtum dirbti ar kokią profesiją pasirinkti? Nedrįsti paskambinti darbdaviui, nepasitiki savimi? Bet tu nori tobulėti ir nestovėti vietoje, lavinti bendravimo, lyderystės, konfliktų valdymo ir komandinio darbo įgūdžius? Nori pažinti save, nusistatyti tikslus ir suplanuoti kaip juos pasiekti? Atrask save projekte „Pasitikėk savimi“!


  15. Vardas kilnus, tačiau poelgiai – gėdingi

Kriminalai / 2015-06-18 06:53 / Gediminas Pilaitis („Lietuvos rytas“)

Už vagystes dvylika kartų teisto klaipėdiečio 27 metų Grafo Stankevičius sveikatos būklė sukėlė įtarimų prokurorams. Vėl teisiamam kišenvagiui buvo skirta teismo ambulatorinė psichiatrijos ekspertizė. Kaišiadorių rajone registruotas, tačiau pajūryje besišlaistantis G.Stankevičius, regis, neturi nuolatinės gyvenamosios vietos.


  16. Ilgametė savanorystė – prasmingas laikas kitiems

Savanoriai / 2015-06-16 16:54 / Karolina Remeikaitė

Ina – socialinio darbo magistro studijas baigusi specialistė, kuri savo darbą vaikų globos namuose suderina su savanoryste Šalčininkų miestelio Probacijos tarnyboje. Ilgametės savanorystės pradžia Inai tapo studijų praktika dienos centre, Šalčininkų Carito dekanate, kuriame ji dirbo su vaikais. Po praktikos mergina dar ilgam čia pasiliko savanoriauti:


  17. Sąvartyno turtuoliams – gedulo nuotaikos

Mano pinigai / 2015-06-12 15:16 / Arūnas Karaliūnas („Lietuvos rytas“)

Apspangę ir purvini pakaunės sąvartyno gyventojai – tai jau praeitis. Dabar kalniečiais praminti atliekų rūšiuotojai visai nepanašūs į benamius. Vertingi radiniai kai kuriems jų padėjo praturtėti. Tačiau ne todėl šiems žmonėms teks palikti sąvartyną. Jau po poros mėnesių šio būdo užsidirbti neliks.


  18. Gegužę registruotas nedarbas toliau mažėjo

Karjera / 2015-06-08 20:41 / lrytas.lt

„Gegužės mėnesio darbo rinkos teigiamos tendencijos: nuosaikiai mažėjantis registruotas nedarbas ir stabiliai gerėjanti situacija darbo ieškantiems žmonėms – pastaruosius tris mėnesius laisvų darbo vietų registruojama gausiai – per 30 tūkst. kas mėnesį,“ – praneša Lietuvos darbo birža.


  19. Kas mėnesį – 30 tūkst. laisvų darbo vietų

Rinkos pulsas / 2015-06-05 11:28 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Gegužės mėnesį nuosaikiai mažėjo registruotas nedarbas ir stabiliai gerėjo darbo ieškančių žmonių padėtis – pastaruosius tris mėnesius laisvų darbo vietų registruojama gausiai – per 30 tūkst. kas mėnesį. Birželio 1 d. daugiausiai bedarbių registruota Ignalinos rajone – 16,2 proc., Alytaus rajone – 14,6 proc., Lazdijų rajone ir Jurbarko rajone – po 14,5 proc. savivaldybėse.


  20. Gyvenimo abejones išblaško savanorystė

Savanoriai / 2015-06-02 10:21 / Karolina Remeikaitė

Baigus bakalauro studijas Paulius Mika Telšiuose susidūrė su darbo paieškų sunkumais. Pagrindine kliūtimi vaikinui buvo darbinės patirties trūkumas, todėl Lietuvos darbo birža Pauliui pasiūlė pasidomėti savanorystės teikiamomis galimybėmis. Galiausiai būtent savanorystė tapo Pauliaus sėkmės istorijos pradžia.


Populiariausi per 24 val.