Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 805, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Palangos verslininkai: rasti darbuotojų darosi vis sunkiau

Verslas / 2016-05-27 18:00 / „Lietuvos ryto“ televizija

Palangos verslininkai suka galvas ne tik dėl to, kaip privilioti klientus į kavines, bet ir kas juos aptarnaus. Viešbučių, kavinių savininkai guodžiasi – darbuotojų rasti darosi vis sunkiau. Šiemet Palangoje 110 laisvų darbo vietų, tačiau norinčių dirbti sezoninį darbą nėra. Verslininkai tikina, kad jaunimas darbui renkasi užsienį, o darbo birža tikina, kad darbuotojų netenkina darbo sąlygos – menkas atlyginimas ir ilgos darbo valandos.


  2. Minimalios algos kėlimas – kelias į laimės ekonomiką?

Įžvalgos ir nuomonės / 2016-05-12 12:14 / Tadas Poviliauskas

Darbuotojų padėtis 2016 metų pirmą ketvirtį Lietuvos darbo rinkoje toliau gerėjo. Daugėjo naujų darbo vietų, didėjo vidutinis mėnesio darbo užmokestis, todėl ne tik gyventojų, bet ir nacionalinio bei „Sodros“ biudžetų pajamos augo išties sparčiai. Tačiau palankios tendencijos pastaraisiais metais užliūliuoja politikus ir valstybinių institucijų atstovus, kuriems rūpesčių kelia tik tai, kur išleisti didesnes, negu prognozuota, pajamas. Kartu susitaikoma su mintimi, kad „Sodros“ biudžeto subalansuoti gal ir nereikia, o struktūriniai pokyčiai palikti socialiniam modeliui, kurį norint priimti turbūt reikės dar ne vieno Ariadnės siūlų kamuoliuko.


  3. Robertas Javtokas apie traumą: „Dar nenoriu kabinti sportbačių“

Krepšinis / 2016-05-10 11:12 / Martynas Suslavičius

Robertas Javtokas į viską žiūri brandžiai ir kantriai. Praėjusių metų pabaigoje sunkią traumą patyręs 36 metų Kauno „Žalgirio“ centras buvo priverstas iš šalies stebėti didžiuosius komandos pokyčius.


  4. Papildomos darbo rankos: pabėgėliai jau ieško darbo

Rinkos pulsas / 2016-05-09 15:55 / Eltos inf.

Kiekvienam darbo ieškančiam pabėgėliui sudaromas individualus užimtumo veiklos planas, kad jis greičiau įsitvirtintų Lietuvos darbo rinkoje. Pirmieji pabėgėliai jau ieško darbo, teigia Lietuvos darbo birža.


  5. Darbo birža: balandį augo darbo paklausa ir mažėjo nedarbas

Rinkos pulsas / 2016-05-05 17:23 / lrytas.lt

Balandį situacija šalies darbo rinkoje buvo palankesnė norintiems įsidarbinti. Lietuvos darbo biržos duomenų registre – 3,5 tūkst. daugiau darbo pasiūlymų nei kovą. Darbo jėgos poreikis labiausiai didėjo statybose, paklausos augimas stebimas žemės ūkio, meninės, pramoginės ir poilsio organizavimo, prekybos ir apgyvendinimo bei maitinimo sektoriuose.


  6. Po „Lietuvos ryto“ reportažo – tyrimas dėl sąlygų neįgaliesiems

Aktualijos / 2016-05-02 14:45 / „Lietuvos ryto“ televizija

Lygių galimybių kontrolierė Agneta Lobačevskytė pradėjo tyrimą dėl Panevėžio darbo biržos pastato nepritaikymo asmenims su judėjimo negalia.


  7. Rukloje jau dirba per Darbo biržą surasti šarvuočių vairuotojai

Aktualijos / 2016-04-27 11:27 / BNS ir lrytas.lt inf.

Rukloje įsikūręs Lietuvos Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotasis pėstininkų batalionas priėmė pirmuosius šarvuočių vairuotojus, kurie įsidarbino per darbo biržą.


  8. Ekonomistai: pernai Lietuva tikrai nebuvo Baltijos tigrė

Rinkos pulsas / 2016-04-21 11:48 / Gintarė Valentinaitienė

„Jei reikėtų praėjusius metus apibūdinti vienu žodžiu, tas žodis būtų „netikrumas““, – teigė DNB banko vyriausioji ekonomistė Jekaterina Rojaka. Nepaisant ekonomiškai sunkių praėjusių metų ir didelio neapibrėžtumo pasaulyje, ekonomistai teigia, kad Lietuvai šiemet susiklosto palankios sąlygos augti.


  9. Įvertinti provincijoje darbo vietas kuriantys darbdaviai

Rinkos pulsas / 2016-04-14 12:55 / Kristina Rancaitė

Ketvirtadienį daugiausiai naujų tikslinių darbo vietų 2015 metais sukūrusiems šalies darbdaviams Lietuvos darbo birža įteikė nominacijas.


  10. Geriausi šalies darbdaviai susišluos apdovanojimus

Sėkmės istorijos / 2016-04-14 07:11 / lrytas.lt

Lietuvos darbo birža ketvirtadienį Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje apdovanos daugiausiai naujų tikslinių darbo vietų pernai sukūrusius šalies darbdavius. Šis renginys užbaigs Europos darbdavių dienų akciją Lietuvoje – įvairių sektorių darbdaviai dvi savaites dalyvavo diskusijose, pokalbiuose, pažintiniuose ir praktiniuose renginiuose, kaip gerinti nedirbančių gyventojų įsidarbinimo galimybes.


  11. Nedarbo šmėkla – ne tik vandens ūkyje, bet ir mokyklose

Rinkos pulsas / 2016-04-05 13:26 / BNS ir lrytas.lt

Apie planuojamą darbuotojų atleidimą šiais metais įspėti 535 darbuotojai – beveik ketvirtadaliu daugiau nei pernai sausį-kovą, kai jų buvo 431.


  12. Lietuvos krepšinio talentai JAV sulaukia ir kitokios sėkmės

Krepšinis / 2016-03-29 13:45 / Martynas Suslavičius

Dėl ko Linas Kleiza derėjosi su Misūrio universitetu? Ko prašė Darius Songaila, kai sukirto rankomis su Veik Forestu? Kaip rizikavo Martynas Pocius, kai beldėsi į NCAA duris? Koks sprendimas lėmė, kad Robertas Javtokas po metų grįžo namo? Steponas Kairys turi šimtus įdomiausių istorijų, tarp kurių – ir vienų geriausių Lietuvos krepšininkų nuotykiai.


  13. Elektros jungties „NordBalt“ gedimas: blogiau, nei manyta

Energetika / 2016-03-25 10:53 / Gintarė Valentinaitienė

Švedijos operatorius „Svenska Krafnat“ per elektros biržą „Nord Pool“, pranešė, kad Lietuvos elektros jungtis su Švedija „NordBalt“ neveiks dar mažiausiai dvi savaites.


  14. „Alibaba“ savininkas svarstys kvietimą apsilankyti Lietuvoje

Sėkmės istorijos / 2016-03-23 11:09 / lrytas.lt

Kinijoje viešintis premjeras Algirdas Butkevičiaus trečiadienį turėjo išskirtinį susitikimą su elektroninės prekybos kompanijos „Alibaba Group“ vadovu, vienu turtingiausių Kinijos žmogumi Jacku Ma. Jis „Alibaba Group“ pasiūlė Lietuvoje steigti logistikos ir pakavimo centrą.


  15. Darbo birža turės naują vadovę

Rinkos pulsas / 2016-03-23 10:42 / lrytas.lt

Lietuvos darbo biržai vadovaus laikinoji mokslo ir technologijų parką Kaune valdančios viešosios įstaigos „Technopolis“ vadovė Ligita Valalytė.


  16. 23 keisčiausios profesijos, kurių atstovai Lietuvoje ieško darbo

Rinkos pulsas / 2016-03-07 20:09 / Gintarė Valentinaitienė

Savaitgalį pasirodžiusi informacija apie tai, kad Lietuvos kariuomenė per Darbo biržą ieško šarvuočių vairuotojų, nustebino ne vieną. Kandidatų į šią darbo vietą atsirado greitai, tačiau Darbo biržos atstovų tai nenustebino – jie susiduria su kur kas keistesnių profesijų atstovais, ieškančiais darbo.


  17. Gera žinia bedarbiams – darbdaviai turi daug laisvų darbo vietų

Rinkos pulsas / 2016-03-07 09:28 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Darbdaviai vasarį įregistravo beveik 14 proc. daugiau laisvų darbo vietų nei sausį. Labiausiai padaugėjo statybininkams, dažytojams, nekvalifikuotiems statybos darbininkams, pardavėjams, apskaitos ir buhalterijos tarnautojams bei administravimo sekretoriams, informuoja Lietuvos darbo birža.


  18. Neįtikėtinas Lietuvai darbo pasiūlymas – vairuoti šarvuočius

Rinkos pulsas / 2016-03-05 20:09 / lrytas.lt

Lietuvos kariuomenės Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotų pėstininkų batalionas siūlo darbą 5 šarvuočių vairuotojams, jų ieškoma per Lietuvos darbo biržą.


  19. Tyrimas: pasitikrinkite, ar esate paklausūs darbo rinkoje

Rinkos pulsas / 2016-03-04 12:08 / lrytas.lt

Ką prognozuoja Lietuvos darbo birža (LDB), rengianti metų prognozes? Kokių galimybių įsidarbinti turės šiemet profesiją įgiję jauni žmonės?


  20. Už užvertų verslo durų – jaunų bedarbių minios

Rinkos pulsas / 2016-03-01 10:52 / lrytas.lt

Konkurencingoje darbo rinkoje jauniems žmonėms įsidarbinti nelengva. Jaunimo nedarbas jau kurį laiką yra nemenka problema ir Lietuvoje, ir pasaulyje. Situaciją bando taisyti didžiosios bendrovės, pasiryžusios ne tik padėti pasirengti profesionaliam darbui, bet ir suteikiančios realų šansą įsidarbinti.


Populiariausi per 24 val.