Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 742, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Su pagalba vyresnio amžiaus žmonės lengviau grįžta į darbo rinką (1)

Karjera / 2015-10-02 09:55 / lrytas.lt

Darbingiems vyresnio amžiaus žmonėms, dėl vienokių ar kitokių priežasčių praradusiems darbą, grįžti į darbo rinką ne visada yra lengva. Kartais patiems pritrūksta konkurencingų įgūdžių ar kompetencijų, o ir patys darbdaviai vyresnio amžiaus darbuotojus nepelnytai nuvertina.


  2. Darbo birža pabėgėliams Rukloje įkurs savo filialą (5)

Rinkos pulsas / 2015-10-01 11:05 / lrytas.lt

Valstybinė darbo birža skelbia besiruošianti pabėgėlių atvykimui. Šiems bandys pasiūlyti tinkamą darbą pagal jų turimą kvalifikaciją. Tam ir bus įkurtas Darbo biržos mini filialas Rukloje, kur pabėgėliai pirmiausia bus apgyvendinti.


  3. Pabėgėliai įdarbinimo klausimais bus konsultuojami Rukloje

Aktualijos / 2015-09-30 13:37 / lrytas.lt

Laukiant pabėgėlių, Lietuvos darbo birža (LDB) pradeda apmokymus savo darbuotojams, specialistai profesinio orientavimo ir įdarbinimo klausimais atvykėlius konsultuos dar Pabėgėlių priėmimo centre Rukloje, sako darbo biržos vadovas Vidas Šlekaitis.


  4. Darbo birža įgyvendina 6 naujus projektus

Vaizdo reportažai / 2015-09-30 11:56 / lrytas.lt

Šiuo metu Lietuvos darbo birža įgyvendina net 6 Europos socialinio fondo finansuojamus naujojo programavimo laikotarpio 2014-2020 metų projektus.


  5. Darbo birža įgyvendina 6 naujus projektus

Gyvenimo būdas / 2015-09-30 10:14 / „Lietuvos ryto“ televizija

Šiuo metu Lietuvos darbo birža įgyvendina net 6 Europos socialinio fondo finansuojamus naujojo programavimo laikotarpio 2014-2020 metų projektus. Jie skirti asmenims, kurie dėl ilgos nedarbo pertraukos, paklausios profesijos neturėjimo, darbinių įgūdžių stokos, kompetencijų trūkumo, amžiaus ar turimos negalios negali savarankiškai įsitvirtinti darbo rinkoje.


  6. Ramstis neįgaliuosius auginančioms šeimoms (2)

Lygios galimybės / 2015-09-29 14:01 / Agnė Ilgarūbytė

Laikinojo atokvėpio tarnybos (LAT) jau ne vienus metus sėkmingai veikia daugelyje Europos ir pasaulio šalių. Sistema sutvarkyta taip, kad sutrikusio intelekto vaikai gali gyventi šeimose, o jų tėvams nereikia kreiptis pagalbos į dideles socialinės globos institucijas. Reikalui esant, specialistai aplanko šeimas namuose: padeda vaiką išmaudyti, pabūna su juo, kai tėvai veda kitas atžalas į būrelius ar ruošia su jais pamokas, prižiūri savaitgaliais, kai kiti šeimos nariai nori išvykti.


  7. Lietuvis A. Abromavičius Ukrainoje atiminėja iš oligarchų duoną (36)

Stiprioji lytis / 2015-09-29 10:11 / Daiva Kaikarytė („Lietuvos rytas“)

Jis žino, ką reiškia eiti pėsčiomis 12 kilometrų naktį, kad taksi nebūtų išleistos tos kelios maistui skirtos kronos. Jis pats statė barikadas Kijevo Maidano aikštėje ir su nerimu stebėjo, ar tik ne laikas išvežti į tėviškę Lietuvoje tris savo vaikus. Jam grasinama nesikišti ne į savo reikalus, bet jis užsiropštė iki ekonomikos ministro posto Ukrainoje. būtų galima sakyti, kad Aivarui Abromavičiui (39 m.) pasisekė, jei nežinotume, kad tai buvo jo nuoseklių pastangų rezultatas.


  8. Dar daugiau galimybių jaunimui (1)

Verslumas  / 2015-09-26 07:24 / lrytas.lt

Į darbo rinką siekiančiam integruotis jaunimui dar daugiau galimybių. Naujas, nuo 2014 m. Lietuvoje įgyvendinamos Jaunimo garantijų iniciatyvos, projektas „Atrask save“ yra skirtas 15-29 metų niekur nedirbantiems, nesimokantiems ir mokymuose nedalyvaujantiems jaunuoliams.


  9. Pabėgėliai Lietuvoje: kur gyvens, kur dirbs ir ar būsime saugūs? (38)

Aktualijos / 2015-09-24 19:52 / Rasuolė Bauraitė

Savivaldybės lyg velnias kryžiaus kratosi pabėgėlių, o gyventojai baiminasi, kad pastarieji užims jų darbo vietas. Lietuva turi priimti virš tūkstančio pabėgėlių, tačiau socialinis būstas jiems nebus skiriamas. Kur gyvens pabėgėliai, jeigu juos priimti sutiko tik penktadalis savivaldybių? Kokios darbo vietos jiems bus pasiūlytos?


  10. Mažesni Lietuvos miestai – puiki vieta įgyvendinti verslo idėjas (4)

Verslumas  / 2015-09-24 13:25 / lrytas.lt

Neretai galvojama, jog didžiuosiuose Lietuvos miestuose karjeros ar verslo galimybės yra kur kas didesnės. Daug jaunų žmonių iš atokesnių šalies rajonų veržiasi čia dirbti ar mokytis, o po mokslų į gimtąsias vietas nebenori grįžti.


  11. Atsakymai į klausimus apie pabėgėlių priėmimą ir integraciją (12)

Aktualijos / 2015-09-23 11:05 / lrytas.lt

Pastaruoju metu aktualiausia problema, kuriai vis dar ieškoma sprendimo visos Europos mastu, yra čia plūstantys pabėgėliai iš Sirijos ir kitų Artimųjų Rytų šalių. Kadangi Lietuva, kaip Europos Sąjungos valstybė, prie šios problemos sprendimo solidariai taip pat ruošiasi prisidėti, pabėgėliai ir čia yra tema, kuria pastaruoju metu diskutuojama labiausiai.


  12. Paaiškėjo, kurie Lietuvos miestai sutiko priimti pabėgėlius (388)

Rinkos pulsas / 2015-09-22 15:20 / Marius Jokūbaitis, BNS

Tik penktadalis Lietuvos miestų ir rajonų sutiko priimti ir apgyvendinti pabėgėlius. Tačiau tarp jų tėra tik vienas didmiestis, tad provincijoje pabėgėliai mieliau laukiami nei Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje.


  13. Vilnietė lankė tetą kaime – pažino tikrovę, kuri sukrėtė (66)

Man rūpi / 2015-09-22 11:34 / Sigita

Gyvenu Vilniuje. Man labai patinka didmiesčio ritmas ir energetika, kad nesiveržiu niekur kitur. Negalėjau suvokti, koks didelis atotrūkis tarp mano gyvenimo ir gyvenimo Lietuvos provincijoje. Galima sakyt, buvau akla.


  14. Ruklos gyventojai pabėgėlių laukia su nerimu

Aktualijos / 2015-09-11 15:32 / BNS ir lrytas.lt inf.

Užsieniečiai Ruklos gatvėse vietinių jau seniai nebestebina, tačiau dalis jų nerimauja, ar kitąmet kelis kartus išaugsiantis pabėgėlių skaičius dviejų tūkstančių gyventojų miesteliui netaps per didele našta.


  15. Sofų gamintojai: duokite mums pabėgėlių!

Rinkos pulsas / 2015-09-10 15:01 / Marius Jokūbaitis

Darbuotojų ieškantys verslininkai skirtingai vertina pabėgėlių galimą įdarbinimą. Baldų gamintojai pabėgėlius galėtų įdarbinti kad ir šiandien. Tuo tarpu IT firmos žvelgia atsargiau – jie džiaugiasi įdarbintais karo pabėgėliais iš Ukrainos, tačiau abejoja, ar sirai norėtų plušėti prie kompiuterių.


  16. EURES renginiai Lietuvos miestuose rugsėjį

Aktualijos / 2015-09-10 13:20 / lrytas.lt

Vis daugiau įvairaus amžiaus žmonių renkasi galimybę gyventi ir dirbti kitoje šalyje. Tačiau dar pasitaiko atvejų, kai dėl neapgalvotai priimtų sprendimų, informacijos trūkumo apie darbo ir gyvenimo sąlygas svečiose šalyje, nukenčia migruojantys asmenys.


  17. Rusijoje ujamas gėjus atsipūtė tik Lietuvoje

Aktualijos / 2015-09-08 08:13 / Dalia Gudavičiūtė („Lietuvos rytas“)

Rusijos homoseksualų, transseksualų ir biseksualų (LGBT) teisių gynėjas 32 metų Sergejus Čiurakovas iki šiol sapnuoja, kaip bėga nuo jį gaudančių specialiųjų tarnybų. Bet nubudęs apsiramina. Rusas yra gavęs politinio pabėgėlio statusą Lietuvoje, rašo „Lietuvos rytas“. – Kodėl nutarėte prašyti politinio prieglobsčio Lietuvoje? – „Lietuvos rytas“ paklausė Rusijos LGBT teisių gynėjo ir ŽIV infekuotųjų aktyvisto S.Čiurakovo.


  18. Lietuvos ateitis: suvirintojai iš Kinijos ir auklės iš Filipinų

Rinkos pulsas / 2015-08-31 06:31 / Indrė Vainalavičiūtė

Suvirintojai iš Kinijos, namų tvarkytojos ir auklės iš Malaizijos ar Filipinų – tokią netolimą ateitį piešia Lietuvos verslininkai, kurie darbščių pagalbininkų jau dairosi ne tik kaimyninėse šalyse, bet ir Azijoje. Lietuvoje užsieniečiai sudaro tik 3 proc. dirbančiųjų, o štai, pavyzdžiui, Didžioje Britanijoje, darbo rinkoje emigrantai sudaro apie 17 proc. Ukrainiečiai, baltarusiai, moldavai, rusai ir kinai dažniausiai į mūsų šalį atvyksta dirbti tarptautinio krovinių vežimo transporto priemonių vairuotojais, suvirintojais, metalinių laivų korpusų surinkėjais, restoranų virėjais.


  19. Daugiau nei 500 jaunuolių ES dėka įgijo patirties savanoriaudami

Rinkos pulsas / 2015-08-28 10:59 / lrytas.lt

Rugpjūčio pabaigoje baigėsi visoje Lietuvoje vykdytas jaunimo užimtumą skatinantis mokymų ir savanorysčių projektas „Savanorystės bendruomenės kūrimas ir vystymas“. Projekto metu daugiau negu 500 jaunų nedirbančių žmonių savanoriavo pačiose įvairiausiose srityse, išbandydami save skirtingose veiklose bei taip žengdami pirmuosius žingsnius savo karjeroje.


  20. Neįgaliųjų integracija – būtina pažangios visuomenės sąlyga

Bendruomenės / 2015-08-21 15:34 / Eglė Savickienė

Negalią turintys žmonės yra mūsų visuomenės dalis. Dažnai jie ne tik nori, bet ir gali gyventi savarankišką gyvenimą ir nebūti našta valstybei bei kitiems visuomenės nariams.


Populiariausi per 24 val.