Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 891, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Dėl prekybos akoholiu ribojimų prognozuoja dar didesnes problemas regionams (5)

Rinkos pulsas / 2017-03-23 10:10 / lrytas.lt

Nedarbas, socialinė atskirtis ir emigracija. Tai trys didžiausios Lietuvos regionų bėdos. Nuo kovo padidinus akcizą alui 112 proc. ir aludariams prognozuojant rinkos susitraukimą penktadaliu, darbuotojų ir darbdavių atstovai sako, kad šios visuomenės ligos dar labiau paūmės. Ypač tai jausis tuose regionuose, kuriuose veikia aludarių įmonės.


  2. Ketvirto vaiko besilaukianti 40-metė pravirko gavusi laišką iš „Sodros“ (195)

Išklausykite / 2017-03-22 14:25 / Teta

Labai prašau išspausdinti šį straipsnį vien dėl to, kad nepadarytumėte nelaimingų kitų būsimų mamų, susiruošusių gimdyti kaip aš, – be jokios valstybės paramos. Priešingai – su valstybės pašaipa.


  3. Gabiausius gundo ir darbdaviai, ir emigracija

Rinkos pulsas / 2017-03-21 16:42 / Audrė Srėbalienė, LR korespondentė

Tauragės rajone, kuris anksčiau buvo Pietvakarių Lietuvos pramonės centras, šiuo metu daugiausia nedidelių prekybos, automobilių remonto, baldų gamybos ir kitokių įmonių. Pagal jų poreikius specialistus ir rengia Tauragės profesinio rengimo centras (PRC).


  4. Skandalų iš gimnazijos išvyta direktorė šiltą vietą rado Seime (82)

Aktualijos / 2017-03-19 22:15 / Modesta Gaučaitė

Praėjusių metų lapkritį į naujienų portalo lrytas.lt redakciją kreipėsi lenkiškos Lavoriškių Stepono Batoro gimnazijos mokytojas. Fiziką 40 metų dėstęs Rišardas Suchockis piktinosi, kad gimnazijos direktorė klastoja mokinių įvertinimus – iš neigiamų pažymių padaro teigiamus, o šimtus pamokų praleidusius moksleivius perkelia į kitą klasę, nors to būti neturėtų.


  5. Įtariamojo I.Strazdauskaitės žudiko motina: „Jeigu bus įrodyta sūnaus kaltė, jis man bus miręs“ (299)

Aktualijos / 2017-03-17 06:34 / Vygandas Trainys „(Lietuvos rytas“)

„Man neapsakomai skaudu dėl to, kas įvyko. Sužinojusi, kuo sūnus įtariamas, netekau amo – žemė ėmė slysti iš po kojų“, – praėjus dviem paroms nuo 26 metų I.Strazdauskaitės laidotuvių prabilo vieno iš keturių suimtųjų – 24 metų Manto B. motina.


  6. Socialinės įmonės: „Mus tikrino, tikrina ir tikrins“

Įžvalgos ir nuomonės / 2017-03-02 16:10 / Ilona Tarvydienė

Įmonės, dirbančios pagal socialinių įmonių modelį, iš kelių naujai išrinktų Seimo narių pastaruoju metu sulaukia daug kritikos.


  7. Gitanas Nausėda – apie Donaldą Trumpą ir gresiančius prekybos karus

Mano pinigai / 2017-03-01 10:08 / Raminta Rakauskė

Donaldas Trumpas tituluojamas vienu prieštaringiausiai vertinamu lyderių pasaulio istorijoje, tad nieko nuostabaus, kad jam tapus Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) prezidentu daugelyje šalių kilo nerimas. Kaip jis reaguos į konfliktus, ar bus žaidžiama pagal taisykles?


  8. Neverta kabintis į Vilnių – štai miestai, kuriuose lengviausia įsidarbinti

Įžvalgos ir nuomonės / 2017-02-26 07:20 / Tadas Povilauskas, SEB banko vyriausiasis analitikas

Lietuvoje per praėjusius metus gyventojų sumažėjo 36 tūkstančiais, tačiau darbo jėga – dirbantys asmenys ar bedarbiai, kurie ieško darbo – per metus padidėjo 2 tūkstančiais. Nedarbas šalyje mažėjo ne tik dėl emigracijos, verslo įmonės pernai nuolat kūrė naujas darbo vietas, daugiau gyventojų vertėsi individualia veikla. Tačiau darbo jėgos augimo potencialas nesiimant papildomų priemonių beveik išnaudotas ir jau šiais metais gali pradėti mažėti.


  9. K. Navickas: po urėdijų reformos miško darbuotojai liks dirbti

Rinkos pulsas / 2017-02-23 10:06 / ELTA ir lrytas.lt inf.

42 urėdijas sujungus į vieną valstybinę įmonę, su miško priežiūra tiesiogiai susiję darbuotojai liks savo darbo vietose, o likusios 25 urėdijos-padaliniai turės pakankamai autonomijos, sako aplinkos ministras Kęstutis Navickas.


  10. Ministre, sutarkime, kad dirbsime profesionaliai

Įžvalgos ir nuomonės / 2017-02-20 13:45 / Inga Ruginienė, Lietuvos miško ir miško pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacijos pirmininkė

Aplinkos ministro Kęstučio Navicko komanda visiškai nepadeda ministrui vengti politinių klaidų. Prieš kelias dienas ministras išvadino miškininkus nesąžiningais ir nekvalifikuotais, vakar paskelbtas Aplinkos ministerijos komunikacijos skyriaus pranešimas, kad Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) vienas iš vadovų įspėja, jog nesujungus urėdijų į šią organizaciją Lietuva neįstos.


  11. Akmenės meras: „Sutikčiau, kad duktė po studijų dirbtų pagal paskyrimą“

Rinkos pulsas / 2017-02-12 15:59 / Aida Murauskaitė („Lietuvos rytas“)

Reikia siuvėjų ir keltuvų mašinistų, tačiau bedarbiai perkvalifikuojami į barmenus ir manikiūrininkus. Tokių priekaištų pažėrė Akmenės savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas.


  12. Lietuviai emigruoja: nieko tokio, jau yra kam užimti jų vietas

Rinkos pulsas / 2017-02-12 09:00 / Džestina Borodinaitė, www.rinkosaikste.lt

Darbuotojai iš užsienio šalių Lietuvos įmonėse jau nieko nebestebina. Augant emigracijai ima vis labiau trūkti kvalifikuotų ir motyvuotų mokytis darbuotojų.


  13. Darbo rinka kaista – ką daryti?

Įžvalgos ir nuomonės / 2017-02-10 16:32 / Tadas Povilauskas, SEB banko vyriausiasis analitikas

Lietuvoje per praėjusius metus gyventojų sumažėjo 36 tūkstančiais, tačiau darbo jėga – dirbantys asmenys ar bedarbiai, kurie ieško darbo – per metus padidėjo 2 tūkstančiais. Nedarbas šalyje mažėjo ne tik dėl emigracijos, verslo įmonės pernai nuolat kūrė naujas darbo vietas, daugiau gyventojų vertėsi individualia veikla. Tačiau darbo jėgos augimo potencialas nesiimant papildomų priemonių beveik išnaudotas ir jau šiais metais gali pradėti mažėti.


  14. Užsieniečių įdarbinimas Lietuvoje : pagrindiniai faktai ir vertinimai

Rinkos pulsas / 2017-02-09 13:25 / BNS ir lrytas.lt

Vyriausybė trečiadienį leido lengviau įdarbinti kai kurių sričių užsienio specialistus ir patvirtino 27 profesijų sąrašą. Tarp jų yra programuotojai, informacinių technologijų specialistai, įvairių sričių inžinieriai, technikai. Nauja tvarka galios atvykėliams iš ne Europos Sąjungos (ES) šalių.


  15. Penkiametės ir jos mamos istorija sukrečia: tenka mokytis paprasčiausių dalykų

Istorijos / 2017-02-08 18:24 / lrytas.lt

Pirmuosius penkerius savo gyvenimo metus Justina bijojo visko: neturėjo nė vieno draugo, nemokėjo bendrauti, nedrįsdavo pakelti šviesiaplaukės galvelės, jei kas ją užkalbindavo.


  16. Aludariai įspėjo Darbo biržą rengtis bedarbių antplūdžiui

Rinkos pulsas / 2017-02-07 11:27 / Arūnas Karaliūnas

Seimo sprendimas smarkiai padidinti akcizus alkoholiniams gėrimams sulaukė atgarsių net užsienyje – alaus daryklos „Volfas Engelman“ akcininkai sustabdė planuotas 2 mln. eurų investicijas Kaune, vasarą aludariai nepasiūlys naujų darbo vietų.


  17. Daugėja norinčių dirbti savarankiškai

Rinkos pulsas / 2017-02-06 16:47 / Eltos inf.

Metų pradžioje savarankišką veiklą pradėjusių pagal verslo liudijimus padaugėjo 79 proc. (1,8 karto) – per 8,5 tūkst. registruotų darbo ieškančių žmonių dirbs individualiai. Ši veikla populiaresnė tarp vyresnio amžiaus žmonių: kas trečias ketvirtas (29 proc.) ją pasirinkęs – nedirbantis, vyresnis kaip 50 metų amžiaus, o jaunimas iki 29 metų sudaro mažiau nei 15 proc. Tarp asmenų, įsigijusių lengvatinius verslo liudijimus, dominuoja kirpyklų, kosmetikos kabinetų ir salonų, soliariumų, prekybos ne maisto produktais, statybos baigimo apdailos ir valymo, variklinių transporto priemonių techninės priežiūros ir remonto, specialiųjų statybos darbų, drabužių siuvimo ir taisymo veiklos.


  18. Į Lietuvą grįžęs vyras apstulbo: vairuotojo pažymėjimo negaus dėl keistos priežasties

Naujienos / 2017-02-02 18:50 / Ilona Steponėnė

Atgal į gimtinę persikraustęs Evaldas planuoja likti Lietuvoje visam laikui, bet jau pirmomis dienomis vyrą apstulbino paini biurokratija.


  19. Vokiečių maisto kainos siutina lietuvius, algos – taip pat

Mano pinigai / 2017-02-02 10:18 / Audrė Srėbalienė

Pinigai. Jie sukelia žmonėms nerimą kaskart, kai pajamos išsenka greičiau, nei atslenka atlyginimų diena. Ekonomistai vieni per kitus kalba, kad situacija Lietuvoje nenormali. Kad žmonės maistui išleidžia ypač daug – apie trečdalį visų pajamų – ir tai juos nustumia į skurdo užribį.


  20. Grasina priblokšti pasaulį – nustatys alkoholio kvotas

Rinkos pulsas / 2017-01-25 13:53 / Vakaris Deksnys („Lietuvos rytas“)

Bus ir konkurencija, ir kvotos bei normos. Tokią prekybos alkoholiniais gėrimais ateitį šio verslo atstovams piešė sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.


Populiariausi per 24 val.