Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 780, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Ukraina kryžkelėje: lietuviškasis Zorro išėjo pagalvoti (58)

Rinkos pulsas / 2016-02-05 13:18 / lrytas.lt

Bloga naujiena, skelbia „Novaja gazeta“. Ukrainos ekonomikos ministras Aivaras Abromavičius. 40-metis technokratas, kuriam prezidentas Petro Porošenka suteikė Ukrainos pilietybę, atsistatydino. Pastaraisiais metais A. Abromavičius, nesislapstęs nuo žurnalistų, bet ir neužsikrėtęs populizmo virusu, pademonstravo tokį vadybininko talentą, kuri dėka vyriausybė pajuto akivaizdų efektą.


  2. Šokoladinį V. Leontjevą nulipdžiusi meistrė neatsigina užsakymų (3)

Gurmanų klubas / 2016-01-28 15:45 / Ligita Valonytė, „Lietuvos rytas“

Ant vilnietės Elenos Kliment (45 m.) darbo stalo rikiuojasi šokoladinės beždžionių, meškinų, vyrų ir moterų porų, gulbių figūros. Šiuos skanėstus užsisakė tie saldumynų mėgėjai, kurie laukia Ugninės Beždžionės metų pradžios ir Valentino dienos.


  3. Nebūtina daugintis kaip triušiams

Aktualijos / 2016-01-18 14:26 / Artūras Zuokas

Tokiu pareiškimu popiežius Pranciškus nustebino pasaulį vizito Filipinuose metu kalbėdamas apie atsakingą tėvystę ir saugią vaikų aplinką.


  4. Skuodo darbo biržos vadovė priėjo liepto galą

Kriminalai / 2016-01-14 14:29 / Gediminas Pilaitis

Buvusi ilgametė Skuodo darbo biržos direktorė Irena Urbonienė ir jos pavaldinė Irena Eidimtienė, užsimojusios mažinti bedarbystę, pateko į teisiamųjų suolą ir nubaustos už valstybės lėšų švaistymą. Ilgai narpliotoje byloje paskutinį tašką padėjo Lietuvos apeliacinis teismas (LAT). Buvusi ilgametė Skuodo darbo biržos direktorė Irena Urbonienė ir jos pavaldinė Irena Eidimtienė, užsimojusios mažinti bedarbystę, pateko į teisiamųjų suolą ir nubaustos už valstybės lėšų švaistymą. Ilgai narpliotoje byloje paskutinį tašką padėjo Lietuvos apeliacinis teismas (LAT).


  5. Degalinių tinklas dėl alkoholio prekybos atleidžia darbuotojus

Rinkos pulsas / 2016-01-06 13:55 / lrytas.lt

Kone labiausiai alkoholio prekybos draudimu besipiktinusi bendrovė „Saurida“ paskelbė atleidžianti darbuotojus. Darbo birža gavo pranešimą apie planus atleisti šimtą „Sauridos“, kuri užsiima degalų prekyba, darbuotojų.


  6. Kaip išblaivyti Lietuvos kaimą

Aktualijos / 2016-01-05 15:12 / Eligijus Masiulis

Kol keturios ministerijos du mėnesius laužys galvą, kaip apsaugoti vaikus nuo girtaujančių tėvų, internete jau kitą dieną po Kėdainių tragedijos buvo galima pasiskaityti pačių radikaliausių pasiūlymų: atiminėti vaikus iš socialiai pažeidžiamų šeimų, kaip tai daroma Norvegijoje, nemokėti geriantiems pašalpų, dar labiau riboti alkoholio pardavinėjimą, vėl taikyti priverstinį geriančių žmonių gydymą ir panašiai.


  7. Švedų investuotojai įtariami šantažu

Rinkos pulsas / 2016-01-04 13:11 / BNS, ELTA IR LRYTAS.LT INF.

Vilniaus akcijų biržoje savo investicijas išparduodanti Švedijos investicijų bendrovė „East Capital“ kaltinama neetiškomis ir nesąžiningomis priemonėmis spaudžianti bendrovę „Rokiškio sūris“ beveik dvigubai didesne nei rinkos kaina supirkti švedų valdomas akcijas.


  8. STT nustatė landų nepagrįstai įgyti socialinės įmonės statusą

Rinkos pulsas / 2015-12-31 15:53 / BNS ir lrytas.lt inf.

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) sako, kad socialinės įmonės statusas gali būti suteikiamas nepagrįstai ir juo gali būti piktnaudžiaujama viešųjų pirkimų konkursuose. Darbo birža žada taisyti sistemą.


  9. 2015 metai Lietuvos ekonomikai įvykių nepašykštėjo

Rinkos pulsas / 2015-12-31 10:42 / BNS ir lrytas.lt inf.

2015-ieji Lietuvos ekonomikai – istoriniai metai. Ne tik dėl to, kad mūsų šalis įsivedė eurą, o dujas pradėjome pirkti iš Nervegjos. Metai buvo kupini įvykių, sandorių, sukrėtimų ir naujovių.


  10. Tėškė verslui: su tokiu darbuotojų skatinimu eikit po velnių!

Man rūpi / 2015-12-20 17:17 / Darija

Artėjant žiemos šventėms ir didėjant žmonių srautui parduotuvėse, tampa akivaizdu, kad šiuo metu Lietuvos prekybos centruose yra masinis kvalifikuotų darbuotojų trūkumas.


  11. Kalbos apie radiaciją skleidžiantį biokurą – absurdiškos

Įžvalgos ir nuomonės / 2015-12-02 16:18 / Virginijus Ramanauskas

Jau nebe pirmą kartą Lietuvos pasienyje sulaikyti didesnį nei leidžiama radiacijos lygį skleidžiantys kroviniai nepagrįstai tapatinami su biokuro įvežimu, taip sėjant nepagrįstą nepasitikėjimą biokuro pramonės sritimi.


  12. Marijampolės darbo birža nelaukia žmonių su judėjimo negalia?

Universali aplinka / 2015-11-30 17:05 / Marytė Smolskienė

Lietuvos neįgaliųjų draugija (LND) įgyvendino projektą „Dėl nevyriausybinių organizacijų, dirbančių lygių galimybių ir nediskriminavimo skatinimo srityje“.


  13. Įgyk paklausią profesiją

Karjera / 2015-11-27 13:37 / lrytas.lt

Darbo patirties stoka ir turimos kvalifikacijos neatitikimas darbo rinkos poreikiams – tai kliūtys, su kuriomis dažniausiai susiduria darbo ieškantys asmenys. Paklausios profesijos ar reikiamų kompetencijų įgijimas yra vienas iš būdų, padedantis įsitvirtinti darbo rinkoje – greičiau rasti darbą arba pradėti dirbti savarankiškai.


  14. Kainų komisija narplios šilumos kainų rebusą

Energetika / 2015-11-26 17:34 / BNS ir lrytas.lt inf.

Kainų komisija, tirianti, kodėl „Vilniaus energija“ ketvirtadaliu padidino šilumos kainas gruodžio mėnesį, sako, jog bendrovė į šilumos kainą galėjo įtraukti elektros gamybos sąnaudas.


  15. Gal ši moteris sapnuoja košmarą? Ne, tai vyksta iš tiesų

Man rūpi / 2015-11-24 17:06 / Suvalkietė

Sekmadienį „Lietuvos ryto“ televizijos žinių reportažas mane apstulbino. Net kraujas užvirė dėl pamatytos neteisybės. Reportaže buvo pasakojama, kaip marijampolietė bedarbė Irma Subačienė susimokėjo 500 eurų už slaugytojos kursus, kad galėtų susirasti darbą.


  16. Jungtinis projektas jaunimui

Karjera / 2015-11-20 13:52 / lrytas.lt

Jaunimo užimtumo skatinimas yra prioritetinė sritis, kur investicijų grąža ir nauda yra neabejotina ir ilgalaikė.


  17. Efektyvesniam darbui – naujos sistemos funkcijos

Verslumas  / 2015-11-20 13:21 / lrytas.lt

Lietuvos darbo birža pradeda įgyvendinti Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą „Jaunimo garantijų iniciatyvos įgyvendinimo stebėsenos modulio sukūrimas“, kuris išplės esamos informacinės sistemos funkcijas.


  18. NDNT – įstaiga, kur prasideda neįgaliųjų socialinė integracija

Aktualijos / 2015-11-20 11:51 / Aldona Milieškienė

Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (NDNT) šiemet mini 10-ąsias veiklos metines. 2005-aisiais perėmusi iki tol veikusios Medicininės socialinės ekspertizės komisijos funkcijas, ji pradėjo įgyvendinti naują neįgalumo ir darbingumo lygio nustatymo modelį, kai vertinant asmens būklę atsižvelgiama ne tik į medicininį, bet ir į socialinį faktorių. NDNT dažnai vadinama pirmąja įstaiga, nuo kurios prasideda žmonių su negalia socialinė integracija. Apie tai, kaip ši tarnyba palengvina jų sugrąžinimą į visavertį gyvenimą, kalbamės su NDNT direktoriumi Manfredu Žymantu.


  19. Šių metų darbo rinkoje – nedarbo mažėjimas

Aktualijos / 2015-11-13 11:16 / lrytas.lt

Rudens sezonui įsibėgėjus, darbo rinka tapo ramesnė. Daugiau darbo pasiūlymų buvo pateikta garo variklių ir katilų operatoriams, siuvėjams, sunkiasvorių sunkvežimių ir krovininių transporto priemonių vairuotojams.


  20. Naujos metodinės priemonės – darbui su klientais gerinti

Karjera / 2015-11-12 17:26 / lrytas.lt

Lietuvos darbo birža, tęsdama bendradarbiavimą su Švietimo mainų paramos fondu, lapkričio 9 d. jaunimo darbo centrų (JDC) darbuotojams ir teritorinių darbo biržų konsultantams organizavo seminarą „Karjeros kompetencijų ugdymas, taikant „Euroguidance“ ir „Europass“ projektų parengtas metodines priemones“.


Populiariausi per 24 val.