Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 664, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Laukia paraiškų vietinių užimtumo iniciatyvų projektams

Aktualijos / 2015-03-22 18:46 / lrytas.lt

Lietuvos darbo birža prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos skelbia 2015 m. vietinių užimtumo iniciatyvų projektų atranką.


  2. Naujas projektas neįgaliesiems leis karjerą pradėti iš naujo (4)

Bendruomenės / 2015-03-22 18:35 / lrytas.lt

Neįgaliųjų integracija į darbo rinką yra gerokai ilgesnė nei kitų darbo ieškančių žmonių. Didindama neįgaliųjų užimtumo galimybes, Lietuvos darbo birža pradeda įgyvendinti naują Europos socialinio fondo lėšomis finansuojamą projektą „Pagalba neįgaliesiems“.


  3. Dilema VRK: kas yra paslaptis, o kas – ne? (5)

Aktualijos / 2015-03-22 16:18 / lrytas.lt

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) sekmadienį patvirtino savivaldybių tarybų ir tiesioginių merų rinkimų rezultatus 38 savivaldybėse. Tvirtindama rezultatus VRK iš karto susidūrė su problema – dėl rinkimų kai kuriose savivaldybėse pradėti ikiteisminiai tyrimai. Jei rezultatai bus patvirtinti, ar vėliau juos bus įmanoma atšaukti?


  4. BBC užplūdo reikalavimai grąžinti į darbą ekrano chuliganą (2)

TV antena / 2015-03-22 13:31 / „Lietuvos rytas“

Pasaulyje vis dar verda aistros dėl aštriomis kalbomis garsėjančio BBC2 laidos „Aukščiausia pavara“ (Top Gear) vedėjo Jeremy Clarksono (54 m.), kuris buvo atleistas iš darbo, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


  5. Orų karalius fiksuoja rekordus ir tramdo sukčius (2)

Likimai / 2015-03-21 15:54 / Gailutė Kudirkienė, www.panskliautas.lt

Ar tikrai į kaimyno kompiuterį trenkė žaibas, o į minią įsirėžęs girtuoklis mašinos nesuvaldė dėl pliaupiančio lietaus? Kokios oro sąlygos buvo užpernai tą pačią dieną? Kokio storio pašalas? Kur link slenka lietaus pritvinkę debesys? Ar užkabins mūsų kraštą sūkuriuojantys vėjai? Gal vasarą stogus plėšys viesulai, siautės štormai, pasėlius skandins liūtys? Visus atsakymus apie atmosferos reiškinius žino Biržų meteorologijos stoties viršininkas Bronislovas Medinis.


  6. Iš atliekų norintiems uždirbti vilniečiams – netikėta kliūtis (36)

Rinkos pulsas / 2015-03-21 05:00 / Audrė Srėbalienė („Lietuvos rytas“)

Pavasaris – gera proga iškuopti rūsius, balkonus ir atidavus per žiemą susikaupusius butelius užsidirbti eurą kitą. Tačiau kur atiduoti atliekas, jei šį pavasarį „Ekotaško“ supirktuvės nedirba? Vilniečiai, ketinantys parduoti kelis maišus butelių, veltui suka ratus po miestą.


  7. Rankų nenuleidusi bedarbė tapo draudimo konsultante (2)

Karjera / 2015-03-20 20:31 / lrytas.lt

Alytuje gyvenanti Danutė darbo ieškojosi ne vienerius metus. Maisto technologės išsilavinimą turinti moteris, įpusėjusi šeštąją dešimtį, sekė darbo pasiūlymus spaudoje ir internete, skambino darbdaviams, siuntė savo CV, tačiau darbo taip ir nerado.


  8. Verslo sėkmės istorijos dalimi panoro tapti ne tik kauniečiai (55)

Sėkmės istorijos / 2015-03-17 13:36 / „Lietuvos rytas“

Tiek iš Prezidentūros, tiek iš konservatorių stovyklos ne sykį skambėjo įspėjimai apie Lietuvą užvaldančius oligarchus. Bet savivaldos rinkimai įrodė, kad žmonės pasitiki sėkmingai dirbančiais verslininkais. Merų regalijomis rengiasi pasipuošti nemažai verslo žmonių. Tai – vienas išskirtinių pirmųjų tiesioginių merų rinkimų bruožų. Savivaldybėms vadovausiantys verslininkai savo bendroves patikės kitiems akcininkams, buvusiems kolegoms ar žmonoms, bet akcijas pasilaikys sau.


  9. D. Grybauskaitė įvertino tiesioginius merų rinkimus (33)

Aktualijos / 2015-03-16 11:28 / BNS ir lrytas.lt inf.

Pirmą kartą Lietuvoje vykę tiesioginiai merų rinkimai pasiteisino, teigia prezidentė Dalia Grybauskaitė.


  10. Antrasis rinkimų turas pradžiugino socialdemokratus ir liberalus (1)

Aktualijos / 2015-03-15 23:45 / BNS ir lrytas.lt inf.

Merų rinkimų antrajame ture geriausiai sekėsi socialdemokratams ir liberalams. Pirminiais Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, Socialdemokratų partijos deleguoti kandidatai turėtų laimėti aštuoniose savivaldybėse. Sekmadienį dėl merų pareigų iš viso kovojo 20 šios partijos kandidatų.


  11. Netikruose vaizduose iš Ukrainos – taikūs lietuviai iš Tyrulių (18)

Aktualijos / 2015-03-14 17:00 / Rasa Karmazaitė („Lietuvos rytas“)

„Lietuvos rytui“ pavyko rasti vietą, kurioje Norvegijoje labdarą Ukrainai rinkę lietuviai darė graudżią fotosesiją iš kariaujančios šalies. Tačiau joje įamżinti ne ukrainiečiai, o taikios Tyrulių gyvenvietės żmonės.


  12. Pravieniškėse P. Dimšos nekantriai laukia likimo draugai (1)

Aktualijos / 2015-03-13 19:07 / Nerijus Povilaitis

Kalėti šešerius metus nuteistas aktorius Petras Dimša braukdamas ašaras tikina – verčiau mirs, tačiau į kalėjimą nevažiuos. Regis aktorius įsivaizduoja, kad jo laukia šalta kalėjimo kamera bei žiaurūs recidyvistai. Iš tiesų realybė yra visiškai kitokia – atviroji kolonija, kurioje atgailauja žmones pražudę vairuotojai labiau primena bendrabutį, o ne kalėjimą.


  13. Prie vilkikų vairo – ukrainiečiai ir baltarusiai

Rinkos pulsas / 2015-03-13 09:21 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Prastų darbo sąlygų nebenorinčius lietuvius darbo rinkoje keičia ukrainiečiai ar baltarusiai. Tolimųjų reisų vairuotojais dirbančių užsieniečių Šiaulių krašto įmonėse kasmet daugėja. Lietuviai sotesnio kąsnio ieško Europoje, o pigesnę trečiųjų šalių piliečių darbo jėgą ypač pamėgo vietos verslininkai.


  14. Elektros „turguje“ nedalyvaujančios įmonės ją tebeperka brangiai

Energetika / 2015-03-09 10:00 / lrytas.lt

Lietuvos pramonei augant ir vis didėjant jos indėliui į Lietuvos BVP, gamybos įmonės suvartoja ir daugiau elektros. Skaičiuojama, kad jos kasmet suvartoja apie 40 proc. visų ūkio subjektų elektros energijos. Tai sudaro apie 175 mln. eurų. Tačiau dar neperkančios elektros laisvojoje rinkoje gamybos įmonės per metus permoka mažiausiai 25 proc. išlaidų už elektros energiją.


  15. Galimybes savanoriauti jaunimui atveria ir policija

Savanoriai / 2015-03-08 15:57 / lrytas.lt

Kiekvienas jaunuolis, kuris niekur nedirba ir nesimoko, gali įprasminti savo laiką savanoriškoje veikloje. Į projektą „Savanoriai – žmogaus saugumui“ įtraukia vis daugiau aktyvaus jaunimo.


  16. Grįžti į darbo rinką padeda įgyjamos paklausios profesijos

Verslumas  / 2015-03-05 15:46 / Julija Dagytė

Net jei ilgiau kaip metus nerandate darbo, apleidote savo profesinius įgūdžius, o gal jums apskritai trūksta profesinio pasirengimo, tai dar nereiškia, kad darbo rinka jums užverta.


  17. Į Radviliškio mero kėdę A. Čepononis taiko iš teisiamųjų suolo

Aktualijos / 2015-03-02 15:35 / Ričardas Vitkus

Dėl įtarimų korupciniais nusikaltimais 2011-ųjų gruodžio viduryje Radviliškio mero kėdės netekęs Antanas Čepononis nusprendė vėl siekti šio posto. Nuo tokio žingsnio A.Čepononį neatgrasė nei jam dėl piktnaudžiavimo bei dokumentų klastojimo pareikšti kaltinimai, nei Šiaulių apygardos teismą pasiekusi byla, kurioje kaltinimai dėl korupcinių nusikaltimų be A.Čepononio pareiškti dar aštuoniems asmenims bei bendrovei „Leo statyba“. Tai, kad A.Čepononis iš teisiamųjų suolo gali persėsti į Radviliškio mero kėdę, parodė rinkimų rezultatai.


  18. Kas, kur, kada Lietuvoje: trumpos naujienos iš visos šalies

Aktualijos / 2015-02-28 05:00 / „Lietuvos rytas“

Kas vyksta visoje Lietuvoje – nuo Ukmergės iki Jūžintų? Kokių problemų, rūpesčių kyla už Vilniaus ribų? Kas statoma ar remontuojama? Visa tai sužinosite skaitydami trumpąsias naujienas iš įvairių šalies kraštų.


  19. Pragėrusiems sveikatą – neįgalumas, pradirbusiems – abejingumas?

Aktualijos / 2015-02-26 21:47 / Indrė Vainalavičiūtė

„Tas, kuris pragėrė sveikatą, valkatavo ir visai nesirūpino ateitimi, galiausiai be jokių sunkumų gauna neįgaliojo statusą ir jam niekuo nereikia rūpintis. Teko girdėti tokią frazę, jog girtuokliams reikia lengviau skirti tas neįgalumo išmokas, kad jie nesėdėtų ant sprando giminaičiams“, – ironizavo viename Lietuvos miestelyje gyvenanti Elena P. (pašnekovės pavardė redakcijai žinoma. – Aut.), prisiminusi savo patirtį, kai teko kreiptis į Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybą dėl neįgaliojo statuso suteikimo.


  20. Retins ilgalaikių bedarbių armiją

Rinkos pulsas / 2015-02-18 15:29 / BNS ir lrytas.lt inf.

Seimo Biudžeto ir finansų komiteto vadovas pareiškė, kad ilgalaikių bedarbių išlaikymas valstybei brangiai kainuoja, o Socialinės apsaugos ir darbo ministerija „snaudžia“. Finansų ministro patarėja sako, kad tai gali paskatinti pertvarkyti socialinę nedarbo rėmimo sistemą.


Populiariausi per 24 val.