Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 838, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Jie didins perskirstymą. Ką tai reiškia mokesčių mokėtojams? (30)

Įžvalgos ir nuomonės / 2016-09-23 09:27 / Žilvinas Šilėnas

Nuolat pasigirsta politikų siūlymų „didinti perskirstymą“. Ką tai reiškia?


  2. Šeimai iš Pasvalio krašto – neįtikėtina pakistaniečio dovana (136)

Istorijos / 2016-09-22 21:09 / Zina Magelinskienė (Pasvalio rajono laikraštis „Darbas“)

„Vis dar negaliu patikėti, jog tai tiesa! Argi taip gali būti? Kokia laimė man ir mano šeimai!“ – iš jaudulio virpančiu balsu kalbėjo pajiešmenietė Ieva Jasiūnaitė.


  3. Turtingi indai antrąją pusę suranda neįprastu būdu (1)

Istorijos / 2016-09-17 12:57 / „Lietuvos rytas“

Chitra, atsiklaupusi priešais vyrą, kurį jai surado tėvas, žvelgdama jam į akis pasakė, kad jiems reikėtų pasikalbėti. Ji laikė rankas už nugaros, slėpdama mažą skrynelę, kurioje gulėjo dvi marškinių sąsagos. Atsargiai jas išėmusi Chitra paklausė Jidesho: „Ar norėtum mane vesti?“ Įdėmiai pažvelgęs į merginą Jideshas paklausė: „Nejau tavo tėvas ir aš nenusprendėme?“


  4. Atleistas iš darbo kaunietis: „Tokio atlygio nesitikėjau“ (36)

Mano pinigai / 2016-09-12 13:51 / Vygandas Trainys („Lietuvos rytas“)

„Nuo birželio pabaigos iki rugpjūčio vidurio suremontavau septynis kambarius, o gavau tik 200 eurų. Tai – išnaudojimas“, – piktinosi dirbti į Nakvynės namus Darbo biržos nusiųstas kaunietis. Tačiau ar šis pasakojimas teisingas?


  5. Emigravusiems lietuviams pamainos ieškoma ir už jūrų marių (9)

Rinkos pulsas / 2016-09-09 06:29 / Raminta Rakauskė

Kol vieni kraunasi lagaminus ir kurpia planą kaip susirasti darbą svetur, lietuvių įmonės nesnaudžia ir leidžiasi į darbuotojų paieškas. Viskas lyg ir būtų normalu, tačiau paieškos vyksta ne tik Lietuvoje – čia atvykti darbuotojai viliojami ir iš trečiųjų pasaulio šalių.


  6. Lietuvos pašto valdyboje – „MG Baltic“ vadovų studijų draugas

Rinkos pulsas / 2016-09-08 17:21 / BNS ir lrytas.lt inf.

Valstybės valdomo Lietuvos pašto valdyboje dirba Verslo angelų fondo partneris, finansų konsultantas Algimantas Variakojis, kuris dirba ir dar keliose Susisiekimo ministerijos valdomose įmonėse.


  7. Sugalvojo, kaip jaunimą pavilioti į darbą – kvies ir į akistatą

Rinkos pulsas / 2016-09-05 15:57 / lrytas.lt

Jaunimo garantijos – visomis Europos Sąjungos kalbomis skambanti frazė, tačiau jaunam žmogui vis dar kyla klausimų – kas tai, kaip jomis pasinaudoti ir kokia jų nauda? Būtent Jaunimo garantijoms viešinti verslas kartu su viešuoju sektoriumi įgyvendina projektą „Naujas komunikavimo ir bendradarbiavimo modelis informavimui apie Jaunimo garantijų iniciatyvą“. Lietuvos darbo birža, viena iš projekto partnerių, rugsėjį startuoja su renginių ciklu „Jaunimo garantijos – sužinok, kad gali!“ ir kviečia jaunimą dalyvauti.


  8. Bedarbių mokymams skiriami milijonai kelia daug klausimų

Aktualijos / 2016-09-04 09:52 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvoje bedarbiams įtraukti į darbo rinką skiriami šimtai milijonų eurų Europos Sąjungos (ES) ir valstybės biudžeto lėšų, tačiau jų panaudojimas galėtų būti kur kas efektyvesnis, sako darbdaviai.


  9. Gyvenimas Astrave: pensininkai laukia grįžtančių emigrantų

Aktualijos / 2016-08-23 17:11 / Virginija Petrauskienė

Išgirdus Astravo pavadinimą užplūsta neigiamos emocijos: didžiausią nerimą kelia šiame Baltarusijos miestelyje, pačioje Lietuvos pašonėje statoma branduolinė jėgainė. Tačiau Šiaurės Lietuvoje esančio Biržų miesto gyventojams Astravas asocijuojasi su kur kas malonesniais dalykais – grafų Tiškevičių XIX amžiaus rūmais ir ūksmingu parku, kurio pakrantę skalauja Širvėnos ežeras. O per ežerą į Astravą veda pats ilgiausias Lietuvoje, daugiau, nei pusės kilometro ilgio medinis tiltas.


  10. Miško gėrybių supirkėjai susidūrė su problema – grybų per daug

Rinkos pulsas / 2016-08-12 14:06 / Genovaitė Rafanavičienė („Lietuvos rytas“)

Dzūkijos šilus nuolat prausiantys grybų lietūs jau atgaivino voveraites, tad po mėnesį trukusio laukimo jos jau džiugina grybautojus bei supirkėjus. Šešios Varėnoje įsikūrusios grybų bei uogų supirkimo bei perdirbimo įmonės jau kasdien sulaukia nebe po pusę tonos, o net po 10–15 tonų voveraičių.


  11. Darbo birža neskuba įdarbinti žmonių iš trečiųjų šalių

Rinkos pulsas / 2016-08-08 08:46 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvos darbo birža per daug neskuba lengviau įdarbinti žmones, atvykstančius iš trečiųjų šalių, todėl jie renkasi kitas šalis, kur įdarbinimas trunka žymiai trumpiau, rašo „Kauno diena“.


  12. Visaginas – rusiška sala Lietuvoje: pirmoji viešnagė apstulbino

Rinkos pulsas / 2016-08-04 14:04 / Gintarė Valentinaitienė

Šiandien, kalbant apie atominius miestus, žvilgsniai krypsta į Astravą, kuriame vos 50 km nuo sostinės statoma nauja atominė elektrinė. Lietuvos atominis miestas Visaginas jau primirštas, nors atominės ateities miesto valdžia neatsisako. Tik ar galima šį miestą vadinti Lietuvos? „Pas mus labai daug niuansų, čia tarsi atskiras sociumas“, – apie savo miestą atsiliepia jo gyventojai.


  13. Tarp pažangiausių Europos kompanijų – ir lietuviškoji „Conresta“

Sėkmės istorijos / 2016-07-29 11:00 / lrytas.lt

Lietuvos statybų kompanijos „Conresta“ progresas įvertintas tarptautiniu mastu. Ji pateko tarp 1000 labiausiai įkvepiančių Europos bendrovių 2016 m. (angl. 1000 Companies to Inspire Europe 2016), kurį sudarė Londono vertybinių popierių birža (LSEG). Tokio pripažinimo sulaukė tik 5 Lietuvos įmonės.


  14. Sunkus startas: darbo biržas vėl užkimšo diplomuoti specialistai

Rinkos pulsas / 2016-07-27 09:43 / Aida Murauskaitė („Lietuvos rytas“)

Teritorinės darbo biržos registruoja plūstančius jaunuolius, nešinus dar dažais kvepiančiais diplomais. Nuostolius skaičiuoja ir aukštosios mokyklos: 82 studijų programų nepasirinko nė vienas stojantysis. Anot darbdavių, tai gerai: rinka reguliuoja pasiūlą. Nesiliaujantis jaunų žmonių srautas darbo biržose, ypač liepą, nieko nebestebina. Taip būna kasmet. Nauja tik tai, kad kaskart jaunų diplomuotų bedarbių vis mažiau.


  15. T. Pačėsas laimingas: „Lietuvos rytas“ įsigijo pažįstamą gynėją

Krepšinis / 2016-07-22 11:38 / Martynas Suslavičius

Tomas Pačėsas laimingas. Vilniaus „Lietuvos ryto“ treneris jau sveikina puikiai pažįstamą krepšininką, kuris turi puikų šansą tapti sostinės klubo lyderiu. „Lietuvos rytas“ penktadienį sukirto rankomis su 33 metų 185 cm ūgio Davidu Loganu.


  16. Kaip darbo biržos sau darbo vietų susikūrė

Įžvalgos ir nuomonės / 2016-07-20 15:26 / Rūta Vainienė

Naujasis Darbo kodeksas pajudėjo ir įstrigo. Deja, tai ne vienintelė amžinos stagnacijos vieta darbo santykių srityje. Dideliu pelėsiu dvelkia ir nuo įdarbinimu turinčių užsiimti Darbo biržų. Pradėkime nuo to, kad 10 teritorinių darbo biržų vis dar veikia kaip atskiri juridiniai asmenys. Viešojo administravimo reforma palietė daugumą valstybės institucijų, kurios veikia ne vien Vilniuje, o ir kituose Lietuvos miestuose.


  17. Kokius darbus imigrantai gali atimti iš lietuvių?

Rinkos pulsas / 2016-07-20 11:33 / Gintarė Valentinaitienė

Darbuotojų medžioklė Lietuvoje persikelia į tarptautinius vandenis. Nors trečiųjų šalių piliečiams integruotis į Lietuvos darbo rinką nelengva, jų skaičius šalyje nuolat auga. Trečiųjų šalių piliečių, atvykstančių į Lietuvą dirbti, skaičius sparčiai augo iki 2008 m., bet vėliau dėl krizės drastiškai sumažėjo, o dabar, atsigaunant ekonomikai, trečiųjų šalių darbuotojai vėl ima vykti į Lietuvą – praėjusiais metais išduoti 6873 leidimai dirbti Lietuvoje.


  18. Ministras baisisi kita ministerija

Aktualijos / 2016-07-20 10:59 / „Lietuvos rytas“

Vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas supeikė pabėgėlių integravimo politiką išrėžęs, kad atvykėliai greičiau išmoksta ne valstybinę – lietuvių, o rusų kalbą.


  19. Vasarą triūsdami studentai geru uždarbiu pasigirti negali

Mano pinigai / 2016-07-19 10:36 / Dominykas Biržietis, LRT.lt

„Vasarą uždarbiaujame, kad mokslo metais turėtume pinigų susimokėti už butą, pragyvenimą, nes studijuodami dirbti negalime“, – sako Klaipėdos universiteto studentai Samanta ir Gediminas. Klaipėdos teritorinės darbo biržos Jaunimo darbo centro vedėjas Paulius Martinkėnas teigia, kad šiltuoju sezonu Palangoje sukuriamos darbo vietos veikia nedarbo lygį net gretimose savivaldybėse.


  20. Rusų maklerių makles Lietuvoje laimina įtakinga ranka

Aktualijos / 2016-07-10 07:48 / Rasa Karmazaitė („Lietuvos rytas“)

„Kodėl Vitas Vasiliauskas leidžia veikti sukčiams? Gal už privilegijas kam nors kapsi į kišenę?“ – rėžė ūkininkas Kazimieras, kurio santaupas išviliojo užsienio makleriai. Vis naujų aukų tykantiems rusams žalią šviesą uždegė Lietuvos bankas.


Populiariausi per 24 val.