Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 723, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Daugiau nei 500 jaunuolių ES dėka įgijo patirties savanoriaudami (1)

Rinkos pulsas / 2015-08-28 10:59 / lrytas.lt

Rugpjūčio pabaigoje baigėsi visoje Lietuvoje vykdytas jaunimo užimtumą skatinantis mokymų ir savanorysčių projektas „Savanorystės bendruomenės kūrimas ir vystymas“. Projekto metu daugiau negu 500 jaunų nedirbančių žmonių savanoriavo pačiose įvairiausiose srityse, išbandydami save skirtingose veiklose bei taip žengdami pirmuosius žingsnius savo karjeroje.


  2. Neįgaliųjų integracija – būtina pažangios visuomenės sąlyga (4)

Bendruomenės / 2015-08-21 15:34 / Eglė Savickienė

Negalią turintys žmonės yra mūsų visuomenės dalis. Dažnai jie ne tik nori, bet ir gali gyventi savarankišką gyvenimą ir nebūti našta valstybei bei kitiems visuomenės nariams.


  3. Grįždami iš emigracijos panevėžiečiai parsivežė verslo idėją (8)

Sėkmės istorijos / 2015-08-18 11:38 / lrytas.lt

Jauna moteris, ieškodama profesionalių vežėjų paslaugų, sumanė verslo idėją, kurią jau sėkmingai įgyvendino Rusijoje, startuoja Lietuvoje, o ateityje planuoja pateikti Latvijos, Estijos ir kitų Europos šalių rinkai. Iš Panevėžio kilę jaunuoliai Kristina ir Andrius Užusieniai, kurį laiką pagyvenę Anglijoje, prieš dvejus metus sukūrė šeimą ir nusprendė grįžti į gimtinę. Persikraustydami iš vienos šalies į kitą jie susidūrė su problema – kur surasti patikimus vežėjus už prieinamą kainą.


  4. Tavo draugai jau sudalyvavo. O tu?

Karjera / 2015-08-14 08:33 / Eglė Savickienė

Nuo šių metų liepos mėnesio Lietuvos darbo birža kartu su Lietuvos jaunimo centru rengia akciją – renginių ciklą „Nuo diplomo iki darbo sutarties“, kurios tikslas yra padėti rasti geriausias profesines galimybes ir greičiau integruotis į darbo rinką studijas baigusiems aukštųjų ir profesinių mokyklų absolventams bei darbo biržoje registruotiems abiturientams.


  5. Vilniaus savivaldybė dėl atleidimo įspėjo 63 darbuotojus

Aktualijos / 2015-08-06 14:38 / BNS ir lrytas.lt inf.

Iki šių metų lapkričio administracijos pertvarką, per kurią numatoma atleisti apie 7 proc. darbuotojų, ketinanti pabaigti naujoji Vilniaus valdžia praėjusį mėnesį dėl atleidimo jau įspėjo 63 darbuotojus.


  6. Daugiau nei pusė tūkstančio „Fresh Market“ darbuotojų – į gatvę

Rinkos pulsas / 2015-08-05 12:56 / lrytas.lt

Lietuvos darbo birža negavo įspėjimų apie masinius atleidimus iš byrančio „Fresh Market“ prekybos tinklo. Todėl tikėtina, kad darbuotojai išeina savo noru arba yra verčiami tai daryti. Ketvirtadienį užsidarys dalis tinklo parduotuvių, o likusios – sekmadienį. Tačiau darbdaviai apie atleidimus Darbo biržai nepranešė.


  7. Absolventų Darbo biržoje įregistruota kiek mažiau nei pernai

Rinkos pulsas / 2015-08-05 12:13 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Vidurvasarį kasmet darbo rinką išjudina diplomuotas jaunimas. Liepą daugiau kaip tris kartus šoktelėjo absolventų skaičius – jų įregistruota per 4 tūkst. Tai 1,1 tūkst. mažiau nei pernai. Daugiausia – per 38 proc. – profesinių mokyklų absolventų.


  8. Vyresnio amžiaus darbuotojai – patirtis, atsakomybė, žinios

ES parama / 2015-07-30 11:22 / lrytas.lt

Dažnas penkiasdešimtmetis ir vyresnio amžiaus asmuo, netekęs darbo susiduria su sugrįžimo į darbo rinką problema. Darbdaviai jų privengia, manydami, kad vyresnio amžiaus darbuotojai stokoja šiuolaikinių kompetencijų ar įgūdžių.


  9. Darbo partija tik rūpinasi, kaip sukišti saviškius

Aktualijos / 2015-07-29 21:08 / Vytautas Bruveris („Lietuvos rytas“)

Įkišti saviškį į aukštą postą – tiktai rankų miklumo reikalas. Valdančioji Darbo partija toliau demonstruoja vis įmantresnius tokios kadrų politikos triukus. Iš ministerijos – į jai pavaldžią įstaigą, po trijų dienų – į to paties lygio pareigas kitoje įstaigoje, o po savaitės – į tos įstaigos direktoriaus pavaduotojo postą. Tiesa, kol kas laikinai.


  10. Renovuojamų namų statybų aikštelėse sukiosis graikai?

Rinkos pulsas / 2015-07-29 09:07 / Audrė Srėbalienė („Lietuvos rytas“)

Statybų įmonės alksta ne tik atlygio už darbus, bet ir kvalifikuotų darbininkų. Iš bėdos jos sukasi prisikviesdamos per įdarbinimo įmones darbininkų iš Lenkijos, Ukrainos, Moldovos, o dabar dar ir iš Graikijos. Maždaug 1550 daugiabučių. Tiek šiuo metu statybų įmonės yra užsimojusios renovuoti pastatų. Tačiau joms įsismarkauti neleidžia ne tik trūkinėjantys pinigų srautai, bet ir amžinas darbininkų trūkumas.


  11. Kauniečiai pasiryžę stabdyti jaunimo emigraciją iš Lietuvos

Mano pinigai / 2015-07-22 17:31 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Trečiadienį Kauno teritorinėje darbo biržoje pasirašytas memorandumas, kuriuo Kauno teritorinė darbo birža, Kauno rajone įsikūrusi bendrovė „Garlita“ bei Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija – suvienijo jėgas bei sutarė bendradarbiauti įgyvendinant išskirtinį jaunimo emigraciją stabdantį projektą.


  12. Po studijų baigimo – į darbo biržą

Verslas / 2015-07-19 17:24 / „Lietuvos ryto“ televizija

Įsibėgėjus liepos mėnesiui Darbo biržą užplūsta ne tik nuolatiniai bedarbiai, bet ir absolventai. Studijas pabaigę jaunuoliai ne visada gali rasti darbą pagal specialybę, kai kurių darbuotojų darbo rinkai jau nereikia. Pagal Darbo biržos duomenis Lietuvoje absolventai randa darbą lengviau nei vyresnio amžiaus žmonės, jaunimo yprastai įsidarbina nuo 68 iki 75 procentų, bet daugiau nei pusė iš jų dirba širdžiai nemielą darbą, o renkasi darbovietę neatitinkančią specialybės.


  13. Politikai nenori vaidinti numirusių ir vėl prisikėlusių. Kodėl?

Komentarai / 2015-07-18 10:00 / Mečys Laurinkus

Iki rinkimų į Seimą liko kiek daugiau nei metai, tačiau nei parlamentinės, nei kitos partijos kol kas nerodo pastangų bent kiek sudominti rinkėjus naujomis idėjomis. Ir anksčiau naujų minčių nebuvo gausu, dabar jos visiškai išnyko.


  14. Istorinis kariuomenės pirkinys jau tapo jautria tema

Aktualijos / 2015-07-17 18:33 / Indrė Vainalavičiūtė

Nauji šarvuočiai, kurių Lietuva netrukus įsigis, neabejotinai taps pačiu brangiausiu pirkiniu Lietuvos kariuomenės istorijoje. Tačiau kol bus pasirašytos sutartys su gamintojais, krašto apsaugos ministras klausimą vadina jautriu ir tikina, kad tauta apie sprendimą sužinos tada, kai jis bus priimtas.


  15. Darbo pasiūlymų laukia jauni kvalifikuoti specialistai

Aktualijos / 2015-07-08 14:07 / lrytas.lt

Per mėnesį registruotų bedarbių skaičius sumažėjo 1,3 tūkst, o palyginti su 2014 m. liepos 1 d. – 3,2 tūkst. Lietuvos darbo biržos duomenų registre liepos 1 d. buvo 153,3 tūkst. bedarbių – tai 8,5 proc. visų šalies darbingo amžiaus gyventojų. Jaunimo iki 29 metų – 26,8 tūkst.


  16. Paklausiausių profesijų bei specialybių dešimtukai

Karjera / 2015-07-08 14:02 / lrytas.lt

Lietuvos darbo birža, turėdama didžiausią šalyje laisvų darbo vietų duomenų banką, nuolat vertina darbo jėgos paklausą bei jos pokyčius. Žemiau pateikiami šiuo metu darbo rinkoje paklausių profesijų bei specialybių dešimtukai.


  17. Aktualu studentams: nuo diplomo iki darbo sutarties

Karjera / 2015-07-08 10:23 / lrytas.lt

Kelias nuo diplomo iki realios darbo vietos yra rimtas ir iš daugybės etapų susidedantis procesas. Verta kaip galima anksčiau pradėti domėtis sritimi, kurioje norisi dirbti, analizuoti sėkmingas to sektoriaus įmones bei paties sektoriaus perspektyvas.


  18. 5 pavyzdžiai, kaip išlikti darbo rinkoje

ES parama / 2015-07-08 10:16 / Eglė Savickienė

Realią projekto „Išlik darbo rinkoje“ naudą jau gavo daugiau kaip 24 tūkst. teritorinėse darbo biržose registruotų dalyvių visoje Lietuvoje. Šio projekto tikslas yra tikslingai padėti įsitraukti į darbo rinką jaunimui iki 29 m., ilgalaikiams ir vyresniems kaip 50 m. darbingo amžiaus bedarbiams bei bedarbiams ar įspėtiems apie atleidimą darbingo amžiaus darbuotojams.


  19. Dar nesibaigęs projektas lūkesčius jau viršija su kaupu

Verslumas  / 2015-07-03 16:19 / lrytas.lt

Praėjusiais metais Lietuvos darbo biržos pradėtas įgyvendinti projektas „Išlik darbo rinkoje“ ne tik pasiekė, bet jau ir aplenkė jam iškeltus tikslus.


  20. Bedarbiams vėl grąžinami suvaržymai: reikės sutikti dirbti

Mano pinigai / 2015-07-01 09:20 / Daiva Zimblienė

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė sukėlė sumaištį teritorinėse darbo biržose. Prieš daugiau nei du mėnesius bedarbių naudai pasirašytas ministrės įsakymas, leidžiantis jiems atsisakyti siūlomo darbo ir taip išsaugoti bedarbio statusą, nuo šiandien, liepos 1–osios, yra niekinis. Seimas pritarė Užimtumo rėmimo įstatymo pakeitimams, kuriais vadovaujantis, vėl grąžinama sena tvarka – dirbti atsisakę bedarbiai bus braukiami iš darbo biržos registro ir neteks valstybės paramos.


Populiariausi per 24 val.