Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 844, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Kam skolų išieškotojui prireikė įdarbinti 38 nepaliečius (18)

Rinkos pulsas / 2016-10-18 22:09 / Raminta Rakauskė

Dar visai neseniai Nepalo įdarbinimo agentūros teigė, kad iš Lietuvos sulaukia tūkstančių darbo pasiūlymų. Pasak jų, buvo žadama nepaliečius įdarbinti statybos, pramonės bei paslaugų sektoriuose. 2016 metais tai padaryti skubėjo net trys lietuvių įmonės: MB „Skolų birža“, Gan bei city“ bei „Zintas“. Dėl dviejų pastarųjų kaip ir nekyla dvejonių, nes jos abi teikia matinimo paslaugas. Didžiausią minklę užminė vieną darbuotoją turinti mažoji bendrija „Skolų birža“, nes tenka gerai pasukti galvą, kodėl su skolų pardavimu dirbančiai įmonei prireikė net 38 mūrininkų ir betonuotojų iš Nepalo.


  2. Skandalų skeveldros keis politinį peizažą (105)

Aktualijos / 2016-10-11 09:31 / Tadas Ignatavičius, Vytautas Bruveris

Politinė švytuoklė Lietuvoje toliau nenumaldomai šėlsta. Iš opozicijos apkasų pakilo konservatoriai, kartu su jais į priekines linijas įsiveržė ir „valstiečiai-žalieji“, o tikrų ar tariamų skandalų sprogdinami valdantieji priversti kelti baltą vėliavą. Maždaug pusė iš 2,4 milijono balsavimo teisę turinčių piliečių dalyvavo Seimo rinkimuose. Dauguma rinkėjų nusprendė, kad dalis dabartinių valdančiųjų turi bent ketverius metus pailsėti nuo valdžios, o dalį visai nubloškė iš didžiosios politikos.


  3. Išmušė valanda: „Coca-Cola“ Lietuvoje atleidžia 64 darbuotojus

Rinkos pulsas / 2016-10-06 14:13 / lrytas.lt

Didžiausiai pasaulyje gaiviųjų gėrimų gamintojai „Coca-Cola“ nusprendus uždaryti gamyklą Alytuje, darbo neteks daugiau kaip 60 žmonių.


  4. Suskaičiavo, kur nedarbas Lietuvoje didžiausias

Rinkos pulsas / 2016-10-05 17:15 / BNS ir lrytas.lt inf.

Nedarbas Lietuvoje spalio pradžioje buvo 7,2 proc. – per mėnesį jis sumažėjo 0,3 punkto, o per metus – 1,3 punkto.


  5. Lietuvių motinų tikrovė nustebintų dažną europietį

Aktualijos / 2016-10-04 16:43 / Indrė Vainalavičiūtė

„Sutinku, kad Lietuvoje iš tiesų ilgos motinystės atostogos ir auginti vaiką iki dvejų metų sudaromos neblogos sąlygos. Bet tada, kai šis laikotarpis baigiasi ir reikia grįžti į darbą, o prieš tai turi sugalvoti, kam ir kaip palikti mažylį, prasideda tikrų tikriausias košmaras. Supranti, kad dabar tikrai likai vienas karys mūšio lauke“, – pasakojo vilnietė Rugilė, 4-mečio Luko mama. Jai antrino du vaikus auginanti Milda.


  6. Rinkimai 2016. Emigracijos mastai tebeauga. Ką žada partijos?

Aktualijos / 2016-09-29 10:52 / Vaidotas Beniušis

Rytų Anglijoje įsikūręs Piterboras jau ne vienus metus atsiduria Lietuvos muzikantų gastrolių sąrašuose, pradedant Andriumi Mamontovu ir baigiant legendine grupe „Rondo“. Šiemet šis miestas įtrauktas ir į Seimo rinkimams besirengiančių Lietuvos politikų kelionių planus.


  7. Jie didins perskirstymą. Ką tai reiškia mokesčių mokėtojams?

Įžvalgos ir nuomonės / 2016-09-23 09:27 / Žilvinas Šilėnas

Nuolat pasigirsta politikų siūlymų „didinti perskirstymą“. Ką tai reiškia?


  8. Šeimai iš Pasvalio krašto – neįtikėtina pakistaniečio dovana

Istorijos / 2016-09-22 21:09 / Zina Magelinskienė (Pasvalio rajono laikraštis „Darbas“)

„Vis dar negaliu patikėti, jog tai tiesa! Argi taip gali būti? Kokia laimė man ir mano šeimai!“ – iš jaudulio virpančiu balsu kalbėjo pajiešmenietė Ieva Jasiūnaitė.


  9. Turtingi indai antrąją pusę suranda neįprastu būdu

Istorijos / 2016-09-17 12:57 / „Lietuvos rytas“

Chitra, atsiklaupusi priešais vyrą, kurį jai surado tėvas, žvelgdama jam į akis pasakė, kad jiems reikėtų pasikalbėti. Ji laikė rankas už nugaros, slėpdama mažą skrynelę, kurioje gulėjo dvi marškinių sąsagos. Atsargiai jas išėmusi Chitra paklausė Jidesho: „Ar norėtum mane vesti?“ Įdėmiai pažvelgęs į merginą Jideshas paklausė: „Nejau tavo tėvas ir aš nenusprendėme?“


  10. Atleistas iš darbo kaunietis: „Tokio atlygio nesitikėjau“

Mano pinigai / 2016-09-12 13:51 / Vygandas Trainys („Lietuvos rytas“)

„Nuo birželio pabaigos iki rugpjūčio vidurio suremontavau septynis kambarius, o gavau tik 200 eurų. Tai – išnaudojimas“, – piktinosi dirbti į Nakvynės namus Darbo biržos nusiųstas kaunietis. Tačiau ar šis pasakojimas teisingas?


  11. Emigravusiems lietuviams pamainos ieškoma ir už jūrų marių

Rinkos pulsas / 2016-09-09 06:29 / Raminta Rakauskė

Kol vieni kraunasi lagaminus ir kurpia planą kaip susirasti darbą svetur, lietuvių įmonės nesnaudžia ir leidžiasi į darbuotojų paieškas. Viskas lyg ir būtų normalu, tačiau paieškos vyksta ne tik Lietuvoje – čia atvykti darbuotojai viliojami ir iš trečiųjų pasaulio šalių.


  12. Lietuvos pašto valdyboje – „MG Baltic“ vadovų studijų draugas

Rinkos pulsas / 2016-09-08 17:21 / BNS ir lrytas.lt inf.

Valstybės valdomo Lietuvos pašto valdyboje dirba Verslo angelų fondo partneris, finansų konsultantas Algimantas Variakojis, kuris dirba ir dar keliose Susisiekimo ministerijos valdomose įmonėse.


  13. Sugalvojo, kaip jaunimą pavilioti į darbą – kvies ir į akistatą

Rinkos pulsas / 2016-09-05 15:57 / lrytas.lt

Jaunimo garantijos – visomis Europos Sąjungos kalbomis skambanti frazė, tačiau jaunam žmogui vis dar kyla klausimų – kas tai, kaip jomis pasinaudoti ir kokia jų nauda? Būtent Jaunimo garantijoms viešinti verslas kartu su viešuoju sektoriumi įgyvendina projektą „Naujas komunikavimo ir bendradarbiavimo modelis informavimui apie Jaunimo garantijų iniciatyvą“. Lietuvos darbo birža, viena iš projekto partnerių, rugsėjį startuoja su renginių ciklu „Jaunimo garantijos – sužinok, kad gali!“ ir kviečia jaunimą dalyvauti.


  14. Bedarbių mokymams skiriami milijonai kelia daug klausimų

Aktualijos / 2016-09-04 09:52 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvoje bedarbiams įtraukti į darbo rinką skiriami šimtai milijonų eurų Europos Sąjungos (ES) ir valstybės biudžeto lėšų, tačiau jų panaudojimas galėtų būti kur kas efektyvesnis, sako darbdaviai.


  15. Gyvenimas Astrave: pensininkai laukia grįžtančių emigrantų

Aktualijos / 2016-08-23 17:11 / Virginija Petrauskienė

Išgirdus Astravo pavadinimą užplūsta neigiamos emocijos: didžiausią nerimą kelia šiame Baltarusijos miestelyje, pačioje Lietuvos pašonėje statoma branduolinė jėgainė. Tačiau Šiaurės Lietuvoje esančio Biržų miesto gyventojams Astravas asocijuojasi su kur kas malonesniais dalykais – grafų Tiškevičių XIX amžiaus rūmais ir ūksmingu parku, kurio pakrantę skalauja Širvėnos ežeras. O per ežerą į Astravą veda pats ilgiausias Lietuvoje, daugiau, nei pusės kilometro ilgio medinis tiltas.


  16. Miško gėrybių supirkėjai susidūrė su problema – grybų per daug

Rinkos pulsas / 2016-08-12 14:06 / Genovaitė Rafanavičienė („Lietuvos rytas“)

Dzūkijos šilus nuolat prausiantys grybų lietūs jau atgaivino voveraites, tad po mėnesį trukusio laukimo jos jau džiugina grybautojus bei supirkėjus. Šešios Varėnoje įsikūrusios grybų bei uogų supirkimo bei perdirbimo įmonės jau kasdien sulaukia nebe po pusę tonos, o net po 10–15 tonų voveraičių.


  17. Darbo birža neskuba įdarbinti žmonių iš trečiųjų šalių

Rinkos pulsas / 2016-08-08 08:46 / BNS ir lrytas.lt inf.

Lietuvos darbo birža per daug neskuba lengviau įdarbinti žmones, atvykstančius iš trečiųjų šalių, todėl jie renkasi kitas šalis, kur įdarbinimas trunka žymiai trumpiau, rašo „Kauno diena“.


  18. Visaginas – rusiška sala Lietuvoje: pirmoji viešnagė apstulbino

Rinkos pulsas / 2016-08-04 14:04 / Gintarė Valentinaitienė

Šiandien, kalbant apie atominius miestus, žvilgsniai krypsta į Astravą, kuriame vos 50 km nuo sostinės statoma nauja atominė elektrinė. Lietuvos atominis miestas Visaginas jau primirštas, nors atominės ateities miesto valdžia neatsisako. Tik ar galima šį miestą vadinti Lietuvos? „Pas mus labai daug niuansų, čia tarsi atskiras sociumas“, – apie savo miestą atsiliepia jo gyventojai.


  19. Tarp pažangiausių Europos kompanijų – ir lietuviškoji „Conresta“

Sėkmės istorijos / 2016-07-29 11:00 / lrytas.lt

Lietuvos statybų kompanijos „Conresta“ progresas įvertintas tarptautiniu mastu. Ji pateko tarp 1000 labiausiai įkvepiančių Europos bendrovių 2016 m. (angl. 1000 Companies to Inspire Europe 2016), kurį sudarė Londono vertybinių popierių birža (LSEG). Tokio pripažinimo sulaukė tik 5 Lietuvos įmonės.


  20. Sunkus startas: darbo biržas vėl užkimšo diplomuoti specialistai

Rinkos pulsas / 2016-07-27 09:43 / Aida Murauskaitė („Lietuvos rytas“)

Teritorinės darbo biržos registruoja plūstančius jaunuolius, nešinus dar dažais kvepiančiais diplomais. Nuostolius skaičiuoja ir aukštosios mokyklos: 82 studijų programų nepasirinko nė vienas stojantysis. Anot darbdavių, tai gerai: rinka reguliuoja pasiūlą. Nesiliaujantis jaunų žmonių srautas darbo biržose, ypač liepą, nieko nebestebina. Taip būna kasmet. Nauja tik tai, kad kaskart jaunų diplomuotų bedarbių vis mažiau.


Populiariausi per 24 val.