Šiame puslapyje rodomi 1 - 12 str. iš 12, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Politikas Žilvinas Šilgalis nebeslepia naujos mylimosios

Karamelė / 2016-07-15 19:06 / lrytas.lt

Gandai, kad politikas Žilvinas Šilgalis išsiskyrė su žmona Lina Šilgaliene dėl jaunesnės merginos, pasitvirtino. Žilvinas nebeslepia, kad jį ir Kristiną Kiršytę sieja romantiška draugystė.


  2. Ispaniško stiliaus vakarėlio žvaigždė – Gražina Baikštytė

Mano stilius / 2016-03-23 08:03 / lrytas.lt

Antradienio vakarą vilnietės rinkosi į ispaniško stiliaus vakarėlį, pavadinimu „Grožis – be ribų“, kuris vyko drabužių salone „Punt Roma“, prekybos centre „Panorama“.


  3. Žilvinas Šilgalis išsiskyrė su žmona Lina

Veidai ir vardai / 2016-02-08 10:24 / lrytas.lt

Pirmadienį Vilniaus miesto apylinkės teismas nutraukė politiko Žilvino Šilgalio ir Linos Šilgalienės santuoką. Pora išsiskyrė po 15 bendro gyvenimo metų.


  4. Žilvinas Šilgalis skiriasi su žmona Lina dėl jaunos merginos?

Veidai ir vardai / 2016-02-05 13:29 / lrytas.lt

Vilniaus savivaldybės Lietuvos laisvės sąjungos frakcijos seniūnas Žilvinas Šilgalis su žmona Lina nusprendė pasukti skirtingais keliais.


  5. Žavi politiko Ž. Šilgalio palydovė sukėlė daug klausimų

Veidai ir vardai / 2015-05-29 18:03 / lrytas.lt

Ne žmona Lina Šilgalienė? Tai kas ta mergina? Taip svarstė praeiviai sostinės Verkių parke pamatę politiką Žilviną Šilgalį ir žavią merginą šalia. Tuo metu kaip tik vyko vienos įdomiausių jaunų Lietuvos muzikos grupių „Soul Moustache“ narių Vytautės Pupšytės ir Vyčio Smolsko vestuvės.


  6. Naują kolekciją pristačiusi R. Rimšelienė pataria rinktis masyviomis detalėmis puoštus batus

Mano stilius / 2012-11-19 11:12 / Dovilė Lebrikaitė

Kiekviena moteris turi turėti trijų tipų batus: ilgaaulius, klasikinius aukštakulnius ir patogius mokasinus. Batus puošiant tam tikromis detalėmis, juos galima pritaikyti skirtingoms progoms. Štai avalynės dizainerė Rūta Rimšelienė tikina, kad šį sezoną moterys turėtų rinktis batus su masyviomis detalėmis. Sekmadienį Vilniuje ji pristatė savo naują kolekciją „Prieskoniai“. Naujoje kolekcijoje dominavo rudeniškos spalvos: ruda, juoda, pilkšva, geltona, oranžinė, bordo, tamsiai žalia.


  7. Katažina nori kurti šeimą su D. Zvonkumi

TV antena / 2012-02-14 14:04 / lrytas.lt

Toks klausimas kankina daugelį moterų. Patarimais, kaip užkariauti mylimą žmogų, pokalbių laidoje “Negaliu tylėti” dalinosi žinomi šalies žmonės. “Žinokite, pradžioje buvo atvirkščiai - gamindavo Žilvinas ir laukdavo, kol aš grįšiu namo”, - pasakojo Seimo nario Žilvino Šilgalio žmona Lina Šilgalienė. Pasirodo, jos vyras santykių pradžioje buvo itin romantiškas.


  8. Projekte „Šok su manimi“ V.Šapranauskas virs legendiniu Tadu Blinda

TV antena / 2010-10-22 12:17 / lrytas.lt

Šeštadienį, 19 val., TV3 projekte „Šok su manimi“ prasideda teminiai vakarai. Šį šeštadienį dalyviams teks persikūnyti į garsiausių šalies filmų ir miuziklų personažus, šokti pagal jų garso takelius. Projekto vedėjai Jurgita Jurkutė ir Vytautas Šapranauskas vakarą pradės ištrauka iš vieno žymiausių Lietuvos istorijoje televizijos filmų – iš legendinio „Tado Blindos“.


  9. Ž.Šilgalis: „Nemaniau, kad šokti bus taip sunku“

Mano stilius / 2010-08-16 07:09 / stilius.lrytas.lt

Ritmas, muzika ir gera atmosfera keičia žmonių gyvenimą. TV3 šokių projekte „Šok su manimi II“ pasirodysiančios poros po kelių mėnesių treniruočių jau turi kuo pasigirti.


  10. Prokuratūra Seimo etikos sargų teismui atidavė 13 parlamentarų

Aktualijos / 2010-03-02 18:27 / BNS ir lrytas.lt inf.

Seimo Etikos ir procedūrų komisijos (EPK) nariai gilinasi į 13 iš Vilniaus apygardos prokuratūros gautų bylų, kuriose įvairioms frakcijoms priklausantys parlamentarai įtariami supainioję interesus arba nuslėpę dalį informacijos apie automobilių nuomą.


  11. Antstolio gniaužtuose gali pridusti net Seimo narys

Aktualijos / 2009-11-10 08:59 / Birutė Vyšniauskaitė ("Lietuvos rytas")

Parlamentinei veiklai skirtų lėšų švaistymo kuriozus galėjo paįvairinti ir Seimo narys Žilvinas Šilgalis. Jam išgarsėti buvo bepadedąs antstolis Gintas Badikonis.


  12. „Noriu, kad būtum pati laimingiausia moteris pasaulyje“

Mano stilius / 2007-04-27 05:06 / Daiva KAIKARYTĖ

Princai šiais laikais ant baltų žirgų nejodinėja. Ir pasakų gyvenime nebūna. Tuo kažkada buvo įsitikinusi 40 metų verslo konsultacinės bendrovės „In Subsidium“ direktoriaus pavaduotoja Lina Šilgalienė. Bet teko tuo patikėti.


Populiariausi per 24 val.