Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 218, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Respublikonas M.Romney trečią kartą sieks tapti JAV prezidentu

Įvykiai / 2015-01-30 18:55 / DPA, ELTA ir lrytas.lt inf.

Buvęs respublikonų kandidatas į JAV prezidento postą Mittas Romney trečią kartą sieks tapti Baltųjų rūmų šeimininku. Žiniasklaidos pranešimais, M.Romney dar penktadienį susitiks su savo rėmėjais ir praneš apie sprendimą aktyviai svarstyti savo kandidatavimą rinkimuose. Apie tai rašo žinių agentūra „Bloomberg“ bei JAV portalas „The Daily Beast“.


  2. Vladimiro Putino draugai Vašingtone anksčiau keiksnojo Kremlių

Rytai-Vakarai / 2015-01-13 22:51 / „Lietuvos rytas“

Pasaulis per metus pasikeitė. Ypač – Rusijai. Nors ekonomika ne juokais braška, Kremlius dar gali švaistyti dešimtis milijardų dolerių įtakingiems užtarėjams visame pasaulyje. Bet būna ir taip, kad net už labai didelius pinigus draugų nenusipirksi. Du vyrai bare netoli didžiulės Junjono („Union“) stoties Vašingtone tėškė alkūnes ant stalo ir surėmė rankas. Amerikietis prieš rusą. Kongresmenas iš Kalifornijos prieš Sankt Peterburgo vicemerą.


  3. Rinkimai žada naujų pergalių JAV respublikonų partijai

Įvykiai / 2014-11-03 16:25 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Daug mėnesių trukusi ir 4 mlrd. JAV dolerių kainavusi JAV kadencijos vidurio rinkimų kampanija baigsis antradienį vyksiančiu balsavimu, o prezidento Baracko Obamos nukraujavusiems demokratams bus nepaprastai sunku išlaikyti savo pozicijas Kongrese. Respublikonai šiuo metu yra perėmę iniciatyvą į savo rankas ir turi puikias galimybes išsikovoti daugumą Senate. Tokiu atveju B.Obamos varžovai įgytų kontrolę abejuose Kongreso rūmuose, likus dvejiems metams iki šio prezidento darbo Baltuosiuose rūmuose pabaigos.


  4. Tebežavi sovietinių šnipų įvaizdis

Rytai-Vakarai / 2014-07-01 15:15 / lrytas.lt

Dar prieš keliolika metų Holivudo ar serialų scenaristams, pasiūliusiems įtempto siužeto trilerį su blogiukais rusais, greičiausiai būtų buvusios parodytos durys. Ačiū, nebereikia – kam ta „blogoji Rusija“ įdomi? Bet dabar viskas keičiasi. Rusijos agresija Ukrainoje ir vis griežtesnė retorika prieš Vakarus prikėlė Šaltojo karo laikų dvasią. Ne tik politikoje, bet ir ekranuose serialų kūrėjai prisiminė primirštus sovietinius šnipus.


  5. Nobelio premijos laureatas R.Shilleris Lietuvoje norėtų nusipirkti žemės

Įžvalgos ir nuomonės / 2013-12-16 06:09 / Edgaras Savickas

Apie tai, kad Lietuvoje ruošiamasi surengti referendumą, kuriame būtų balsuojama dėl draudimo šalies žemę parduoti užsieniečiams girdėjo net ir šių metų Nobelio ekonomikos premijos laureatas Robertas Shilleris. Etniniu lietuviu prisistatantis JAV ekonomistas sakė ne kartą svarstęs, kokios įtakos jam turėjo tai, kad abu jo tėvai yra lietuviai. Nors iki šiol taip ir neradęs atsakymo į šį klausimą jis jaučia ryšį su savo senelių gimtine ir čia pusiau juokais, pusiau rimtai norėtų įsigyti lopinėlį žemės.


  6. B.Obama prabilo apie sveikatos draudimo svetainės pokyčius

Įvykiai / 2013-10-31 08:51 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

JAV prezidentas Barackas Obama trečiadienį stojo prieš kritiką dėl jo sveikatos apsaugos reformos nevykusios pradžios ir pripažino - galbūt pirmą kartą - jog kai kurie amerikiečiai pagal naująją, „Obamacare“ pramintą programą už sveikatos draudimą mokės daugiau.


  7. Antrasis kvėpavimas: į JAV valdžios viršūnes veržiasi dinastijos

Rytai-Vakarai / 2013-09-16 15:26 / Gintaras Radauskas

JAV konstitucija draudžia valdžios perdavimą – sūnui ar dukteriai lyg koks karalius svarbaus posto neperduosi. Bet pastarieji dešimtmečiai įrodo, kad dinastijos valstybės politikoje klesti. Politinės dinastijos savaime kenkia demokratijai – nepotizmas leidžia sužydėti korupcijai ir smaugia politikos atsinaujinimo principą.


  8. M. Romney ragina respublikonus neprarasti optimizmo

Įvykiai / 2013-03-16 10:46 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Buvęs JAV kandidatas į prezidentus Mittas Romney pirmojoje savo kalboje po rinkimų paragino respublikonus likti optimistiškai nusiteikusius, praneša BBC.


  9. B. Obamos inauguracijos kalba - labiau įkvepianti nei prieš 4 metus

Įvykiai / 2013-01-22 12:39 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Sakydamas antrosios inauguracijos kalbą JAV prezidentas Barackas Obama ragino tautą veikti, atvirai pasisakė už liberalius principus ir ragino amerikiečius iš konservatorių atkovoti šalies įkūrėjų dvasią, rašo „The Guardian“.


  10. M. Romney nedalyvavo B. Obamos inauguracijos iškilmėse

Įvykiai / 2013-01-22 11:11 / DPA, ELTA ir lrytas.lt

Antrajai kadencijai perrinkto JAV prezidento Baracko Obamos inauguracijos iškilmėse pirmadienį nedalyvavo trys žinomi respublikonai. Mittas Romney, kuris lapkritį vykusiuose rinkimuose pralaimėjo demokratui, dieną praleido savo namuose Kalifornijoje.


  11. 2012-ųjų įvykiai, į kuriuos reikėjo atkreipti didesnį dėmesį

Įvykiai / 2012-12-28 08:39 / lrytas.lt

2012-aisiais pasaulio žiniasklaidoje iš visų pusių buvo aptarinėjami JAV prezidento rinkimai, nesibaigianti krizė Sirijoje ar pankroko grupės „Pussy Riot“ narių teismas Rusijoje. Tačiau žurnalas „Time“ pastebi, kad kai kurie svarbūs įvykiai nepelnytai prasprūdo pro žmonių akis.


  12. M. Romney iš tikrųjų nenorėjo kandidatuoti į JAV prezidentus

Įvykiai / 2012-12-24 15:55 / BNS ir lrytas.lt inf.

Nei vienas žmogus labiau nei pats respublikonas Mittas Romney nenorėjo, kad jis taptų JAV prezidentu, jo sūnus teigė sekmadienį paskelbtame interviu, keliančiame naujų klausimų, kiek nuoširdūs buvo šio rinkimus pralaimėjusio kandidato ketinimai.


  13. M. Romney po pralaimėtų prezidento rinkimų grįžta į verslą

Įvykiai / 2012-12-04 17:31 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Buvęs kandidatas į JAV prezidentus respublikonas Mittas Romney vėl priklauso didžiausio JAV viešbučių tinklo „Marriott International“ direktorių tarybai, skelbiama oficialiajame „Marriott“ pranešime spaudai.


  14. JAV prezidento rinkimus pralaimėjęs M. Romney atsigauna po sukrėtimo

Įvykiai / 2012-12-04 10:57 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

JAV respublikonas Mittas Romney pirmadienį, praėjus mėnesiui po to, kai pralaimėjo prezidento rinkimus, grįžo į JAV stambiojo verslo elitą, vėl pradėjęs darbą viešbučių tinklo „Marriott International“ valdyboje.


  15. Reperiai Psy ir Jay-Z nominuoti tapti žurnalo „Time“ metų žmonėmis

Užsienio žvaigždės / 2012-11-28 11:10 / BNS ir lrytas.lt inf.

Pietų Korėjos popmuzikos sensacija Psy, repo superžvaigždė Jay-Z ir Rusijos merginų pankroko grupė „Pussy Riot“ pateko į kandidatų tapti JAV žurnalo „Time“ metų žmonėmis trumpąjį sąrašą. Redaktoriai šią savaitę paskelbė 38 pretendentų sąrašą, kuriame taip pat minima erotinio romano „Penkiasdešimt pilkumos atspalvių“ autorė E. L. James, olimpinė gimnastė Gabby Douglas ir komikai Stephenas Colbertas bei Jonas Stewartas.


  16. Neapykanta B. Obamai prasiveržia grasinimais

Įvykiai / 2012-11-22 16:00 / AP ir lrytas.lt inf.

Kai kurie JAV gyventojai tikriausiai buvo įsitikinę, kad Amerikos prezidento rinkimus laimės respublikonas Mittas Romney. Bet kai užtikrinta balsų persvara buvo perrinktas demokratas Barackas Obama, daliai jų apmaudas prasiveržė kalbomis apie pasikėsinimą į prezidentą.


  17. S. Weemsas - apie Kauno „Žalgirį“ ir CSKA, ledo ritulį ir NBA, asmeninį virėją ir B. Obamą

Krepšinis / 2012-11-17 19:08 / lrytas.lt

Buvęs Kauno „Žalgirio“ legionierius Sonny Weemsas jau tris kartus šį sezoną lankėsi Lietuvoje. Maskvos CSKA lyderis spalio pradžioje žaidė Klaipėdoje prieš „Neptūną",prieš keletą savaičių viešėjo Kaune, kur kovojo prieš buvusią savo komandą, o ketvirtadienio vakarą 26 metų amerikietis Eurolygos rungtynėse kovojo su jam taip pat žinomu varžovu - Vilniaus „Lietuvos rytu“.


  18. Mūšio nelaimėjo nei D. Grybauskaitė, nei V. Uspaskichas

Aktualijos / 2012-11-11 13:11 / Dovydas Pancerovas

Sveiko proto pergalė. Taip šeštadienį priimtą Konstitucinio Teismo (KT) sprendimą apibūdino politikos apžvalgininkas Kęstutis Girnius. „Tai buvo vienintelis įmanomas teisingas sprendimas. Nebuvo jokių duomenų ir svarių įrodymų, kad Seimo rinkimų rezultatai daugiamandatėje apygardoje buvo neteisėti“, - portalui lrytas.lt sakė publicistas.


  19. JAV gyvenanti lietuvė tikėjosi M. Romney pergalės

Įvykiai / 2012-11-08 08:51 / Vaidas Saldžiūnas („Lietuvos rytas”)

„Dar ketveri metai”. Toks buvo Baracko Obamos rėmėjų šūkis rinkimų kampanijos metu. Daug kas nenorėjo, kad 51 metų prezidentas tęstų darbą. Bet viskas atsimušė į skaičių sieną. Demokratui pasisekė. Kai ankstyvą praėjusio sekmadienio rytą sužvarbę amerikiečiai rinkosi į centrinę aikštę Konkorde – svarbiame JAV istorijai mieste Naujajame Hampšyre, Slaptosios tarnybos agentai buvo jau viską iššniukštinėję ir pasiruošę. Prezidentą saugančių pareigūnų dėmesys krypo ne tik į besirenkančius žmones – tiek paskui B. Obamą rinkimų kampanijos metu sekiojančius aktyvistus, tiek žurnalistus.


  20. B. Obama: „Nesame tokie susiskaldę, kaip leidžia manyti mūsų politika“

Įvykiai / 2012-11-07 23:37 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf.

Kai paaiškėjo, kad demokratų partijos atstovas Barackas Obama surinko pergalingą rinkikų balsų skaičių, milijonai JAV prezidento šalininkų sprogo džiaugsmu. „Tai įvyko dėl jūsų. Ačiū jums“, - B. Obama parašė socialiniame tinkle „Twitter“. „Šią naktį jūs, Amerikos žmonės, priminėt mums: nors mūsų kelias buvo sunkus, mūsų kelionė ilga, mes sugebėjome pakilti. Savo širdyse žinome, kad Jungtinių Amerikos Valstijų laukia geriausia“, - savo pergalės kalboje Čikagoje sakė B. Obama.


Populiariausi per 24 val.