Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 240, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. J.Kerry: „JAV įsipareigojimai NATO yra „nesvyruojantys“

Įvykiai / 2016-12-07 08:32 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf,

JAV įsipareigojimas NATO išliks „nesvyruojantys“, nepaisant administracijos pasikeitimo išrinkus naujuoju prezidentu Donaldą Trumpą, antradienį pareiškė kadenciją baigiantis JAV valstybės sekretorius Johnas Kerry.


  2. D. Trumpas svarsto svarbias pareigas skirti savo kritikui

Įvykiai / 2016-11-21 10:02 / lrytas.lt ir ELTA inf.

Išrinktasis JAV viceprezidentas Mike'as Pence'as patvirtino, kad respublikonas Mittas Romney yra galimas kandidatas į valstybės sekretoriaus postą.


  3. D. Trumpo portretas: kaip amerikietiška svajonė atvedė į valdžią įžūlų turčių?

Įvykiai / 2016-11-12 16:00 / Justė Adakauskaitė, Ana Daukševič, Jonas Grinevičius („Lietuvos rytas“)

Verslininkas, mergišius, nepraustaburnis, o dabar – ir išrinktasis JAV prezidentas. Donaldo Trumpo gyvenimo istorija – marga, kaip ir pati Amerika, kuri panoro, kad ją valdytų nekilnojamojo turto magnatas. D.Trumpą iki Baltųjų rūmų durų atlydėjo mažiausias pajamas gaunančių ir politine sistema nusivylusių amerikiečių balsai. Tačiau paties respublikono istorija negalėtų labiau skirtis nuo jo gerbėjų gyvenimo, rašo „Lietuvos rytas“.


  4. D. Trumpas minių liaupsėmis mėgavosi iki paskutinės akimirkos

Rytai-Vakarai / 2016-11-08 10:01 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Per vieną dieną pasiryžęs aplankyti penkias valstijas ir kreipęsis į tūkstantines džiugiai nusiteikusias minias, Donaldas Trumpas nenoriai baigė savo svaiginamą ir išskirtinę 511 dienų trukusią prezidento rinkimų kampaniją, kuri iš esmės pakeitė Ameriką.


  5. JAV prezidento rinkimuose – pirmoji H. Clinton pergalė

Įvykiai / 2016-11-08 07:46 / AP, BNS ir lrytas.lt inf.

Demokratų kandidatė Hillary Clinton įgijo labai ankstyvą persvarą 2016 metų JAV prezidento rinkimuose, kai Naujojo Hampšyro miestelyje Diksvil Noče keturiais balsais prieš du įveikė respublikoną Donaldą Trumpą.


  6. Pavojingas pusmetis

Konfliktai ir saugumas / 2016-08-31 14:00 / Edwardas Lucasas

Rugpjūtį nieko ypatinga nenutiko – tik perversmai ir karai, krečiantys mūsų pasaulį. Artėjant šio mėnesio pabaigai galima lengviau atsikvėpti, kad jokia saugumo krizė Europoje nesutrikdė mūsų atostogų.


  7. Rėksnio D.Trumpo šlovė blėsta, bet baltos vėliavos jis nekelia

Rytai-Vakarai / 2016-08-22 21:28 / Ana Daukševič („Lietuvos rytas“)

Respublikonų kandidatui į JAV prezidento postą Donaldui Trumpui – nerimo dienos. Matydamas, kaip krinta jo reitingai, milijardierius griebiasi šiaudo, bet nesuvaldomas liežuvis jį skandina toliau.


  8. Donaldui Trumpui – skausmingas partijos dūris į nugarą

Rytai-Vakarai / 2016-08-11 09:49 / „The Guardian“, BBC, AP ir „Lietuvos rytas“ inf.

Pastaruoju metu ne pačią sėkmingiausią rinkimų kampaniją vykdantis JAV respublikonų kandidatas į prezidentus Donaldas Trumpas sulaukia vis naujų smūgių: prieš jį masiškai atsisuko net saviškiai.


  9. H. Clinton – demokratų Filadelfijoje palaikymas

Įvykiai / 2016-07-24 18:53 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf,

JAV demokratai renkasi „broliškos meilės mieste“ partijos kandidate į JAV prezidentus paskirti Hillary Clinton, kuri šių metų rinkimuose varžysis su respublikonu Donaldu Trumpu.


  10. D.Trumpas: „Jokios respublikonų vienybės nereikia“

Įvykiai / 2016-05-08 11:26 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

JAV respublikonai gali grąžyti rankas dėl Donaldo Trumpo tikėtino paskyrimo partijos kandidatu JAV prezidento rinkimuose, bet pats pagyrūniškasis milijardierius sako, kad jam nerūpi ir kad tai nesvarbu.


  11. D.Trumpą nustebino Atstovų Rūmų pirmininko Paulo Ryano demaršas

Įvykiai / 2016-05-06 17:55 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Milijardierius Donaldas Trumpas penktadienį pareiškė, kad jį stebina Paulo Ryano (Polo Rajeno) atsisakymas pripažinti jį numanomu Respublikonų partijos kandidatu į JAV prezidento postą.


  12. Pergalę švęsti Donaldui Trumpui dar anksti – problemos nedingo

Įvykiai / 2016-05-04 17:17 / Jonas Grinevičius

Ne tik JAV, bet ir visą pasaulį šokiravo, kai po pralaimėjimo pirminiuose rinkimuose Indianoje iš lenktynių dėl Respublikonų partijos nominacijos pasitraukė Viskonsinui atstovaujantis senatorius Tedas Cruzas. Panašu, kad prieštaringai vertinamam milijardieriui Donaldui Trumpui nebeliko rimtų varžovų kovoje dėl nominacijos, tačiau yra kelios problemos, dėl kurių jis gali pralaimėti pačius prezidento rinkimus.


  13. Donaldas Trumpas – žiniasklaidos produktas ar jos auka?

Įvykiai / 2016-03-18 08:02 / Justė Adakauskaitė

Respublikonų kandidatu JAV prezidento rinkimuose tapti siekiantis Donaldas Trumpas gali džiaugtis nesibaigiančiu žiniasklaidos dėmesiu. Tačiau milijardierius kartais atrodo neįveikiamas: bet kokios pašaipos ar argumentuota kritika nuo jo nubėga kaip nuo žąsies vanduo.


  14. D.Trumpas neketina dalyvauti konservatorių konferencijoje

Įvykiai / 2016-03-05 13:45 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Donaldas Trumpas penktadienį atsisakė pasirodyti svarbioje konservatorių konferencijoje – po to, kai Respublikonų partijos nusivylimui nusileido iki naujo vulgarumo lygio per naujausius JAV prezidentinės kampanijos debatus.


  15. Mittas Romney: „Donaldas Trumpas yra apsimetėlis“

Įvykiai / 2016-03-03 17:38 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Buvęs respublikonų kandidatas į JAV prezidento postą Mittas Romney paragino savo partiją atsisakyti Donaldo Trumpo ir išvadino jį „apsimetėliu“ bei „apgaviku“, skelbia BBC.


  16. Sustabdyti Donaldo Trumpo traukinį gali būti jau per vėlu

Rytai-Vakarai / 2016-03-03 13:26 / Justė Adakauskaitė („Lietuvos rytas“)

Praūžus JAV prezidento pirminių rinkimų Superantradienio balsavimams Respublikonų partija atsidūrė kryžkelėje. Sustabdyti magnatą Donaldą Trumpą darosi vis sunkiau, bet kuo jį pakeisti – neaišku.


  17. Ž. Pavilionis apie D. Trumpą: „Košmaras tampa vis realesnis“

Įvykiai / 2016-02-25 10:44 / Edmundas Jakilaitis, LRT laida „Dėmesio centre“, lrt.lt

Prasidėjusi JAV prezidento rinkimų kampanija užminė daug klausimų. Nors respublikonas Donaldas Trumpas Nevadoje užsitikrino trečią pergalę iš eilės, pasak specialistų, kol kas tai dar nieko nereiškia. Ekspertai siūlo žvelgti į tolesnę perspektyvą ir jau šiandien galvoti apie tai, kad būsimam Amerikos prezidentui kur kas labiau rūpės vidaus, o ne užsienio politika.


  18. Respublikonas Paulas Ryanas tapo JAV Atstovų Rūmų pirmininku

Įvykiai / 2015-10-29 07:48 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

JAV respublikonai trečiadienį iškėlė populiarų konservatyvių pažiūrų politiką Paulą Ryaną savo kandidatu į Atstovų Rūmų pirmininko postą, tikėdamiesi, kad toks žingsnis suvienys jų susiskaldžiusią stovyklą po kelias savaites trukusių vidaus ginčų.


  19. Ką Donaldas Trumpas JAV prezidento poste reikštų Rusijai?

Rytai-Vakarai / 2015-09-03 21:13 / lrytas.lt

Verslo magnatas Donaldas Trumpas viliasi, kad jei bus išrinktas į Baltuosius rūmus, jis tikriausiai puikiai sutartų su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. Tačiau Rusijos santykiams su JAV daug svarbesni yra politiniai elitų interesai, rašo „Moscow Times“.


  20. Donaldas Trumpas siekia ispanakalbių palankumo

Įvykiai / 2015-07-24 12:42 / AP, BNS ir lrytas.lt inf.

JAV verslo magnatas Donaldas Trumpas ketvirtadienį apsilankė prie sienos su Meksika ir tikino, kad ispanakalbiams patiktų, jeigu jis taptų Amerikos prezidentu, nors anksčiau užsitraukė lotynų amerikiečių rūstybę, išvadinęs meksikiečius imigrantus žagintojais ir narkotikų kontrabandininkais.


Populiariausi per 24 val.