Šiame puslapyje rodomi 1 - 20 str. iš 235, tenkinančių paieškos kriterijus.
Rasti straipsniai išrikiuoti pagal datą.

  1. Pavojingas pusmetis

Konfliktai ir saugumas / 2016-08-31 14:00 / Edwardas Lucasas

Rugpjūtį nieko ypatinga nenutiko – tik perversmai ir karai, krečiantys mūsų pasaulį. Artėjant šio mėnesio pabaigai galima lengviau atsikvėpti, kad jokia saugumo krizė Europoje nesutrikdė mūsų atostogų.


  2. Rėksnio D.Trumpo šlovė blėsta, bet baltos vėliavos jis nekelia

Rytai-Vakarai / 2016-08-22 21:28 / Ana Daukševič („Lietuvos rytas“)

Respublikonų kandidatui į JAV prezidento postą Donaldui Trumpui – nerimo dienos. Matydamas, kaip krinta jo reitingai, milijardierius griebiasi šiaudo, bet nesuvaldomas liežuvis jį skandina toliau.


  3. Donaldui Trumpui – skausmingas partijos dūris į nugarą

Rytai-Vakarai / 2016-08-11 09:49 / „The Guardian“, BBC, AP ir „Lietuvos rytas“ inf.

Pastaruoju metu ne pačią sėkmingiausią rinkimų kampaniją vykdantis JAV respublikonų kandidatas į prezidentus Donaldas Trumpas sulaukia vis naujų smūgių: prieš jį masiškai atsisuko net saviškiai.


  4. H. Clinton – demokratų Filadelfijoje palaikymas

Įvykiai / 2016-07-24 18:53 / AFP, BNS ir lrytas.lt inf,

JAV demokratai renkasi „broliškos meilės mieste“ partijos kandidate į JAV prezidentus paskirti Hillary Clinton, kuri šių metų rinkimuose varžysis su respublikonu Donaldu Trumpu.


  5. D.Trumpas: „Jokios respublikonų vienybės nereikia“

Įvykiai / 2016-05-08 11:26 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

JAV respublikonai gali grąžyti rankas dėl Donaldo Trumpo tikėtino paskyrimo partijos kandidatu JAV prezidento rinkimuose, bet pats pagyrūniškasis milijardierius sako, kad jam nerūpi ir kad tai nesvarbu.


  6. D.Trumpą nustebino Atstovų Rūmų pirmininko Paulo Ryano demaršas

Įvykiai / 2016-05-06 17:55 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Milijardierius Donaldas Trumpas penktadienį pareiškė, kad jį stebina Paulo Ryano (Polo Rajeno) atsisakymas pripažinti jį numanomu Respublikonų partijos kandidatu į JAV prezidento postą.


  7. Pergalę švęsti Donaldui Trumpui dar anksti – problemos nedingo

Įvykiai / 2016-05-04 17:17 / Jonas Grinevičius

Ne tik JAV, bet ir visą pasaulį šokiravo, kai po pralaimėjimo pirminiuose rinkimuose Indianoje iš lenktynių dėl Respublikonų partijos nominacijos pasitraukė Viskonsinui atstovaujantis senatorius Tedas Cruzas. Panašu, kad prieštaringai vertinamam milijardieriui Donaldui Trumpui nebeliko rimtų varžovų kovoje dėl nominacijos, tačiau yra kelios problemos, dėl kurių jis gali pralaimėti pačius prezidento rinkimus.


  8. Donaldas Trumpas – žiniasklaidos produktas ar jos auka?

Įvykiai / 2016-03-18 08:02 / Justė Adakauskaitė

Respublikonų kandidatu JAV prezidento rinkimuose tapti siekiantis Donaldas Trumpas gali džiaugtis nesibaigiančiu žiniasklaidos dėmesiu. Tačiau milijardierius kartais atrodo neįveikiamas: bet kokios pašaipos ar argumentuota kritika nuo jo nubėga kaip nuo žąsies vanduo.


  9. D.Trumpas neketina dalyvauti konservatorių konferencijoje

Įvykiai / 2016-03-05 13:45 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Donaldas Trumpas penktadienį atsisakė pasirodyti svarbioje konservatorių konferencijoje – po to, kai Respublikonų partijos nusivylimui nusileido iki naujo vulgarumo lygio per naujausius JAV prezidentinės kampanijos debatus.


  10. Mittas Romney: „Donaldas Trumpas yra apsimetėlis“

Įvykiai / 2016-03-03 17:38 / ELTA ir lrytas.lt inf.

Buvęs respublikonų kandidatas į JAV prezidento postą Mittas Romney paragino savo partiją atsisakyti Donaldo Trumpo ir išvadino jį „apsimetėliu“ bei „apgaviku“, skelbia BBC.


  11. Sustabdyti Donaldo Trumpo traukinį gali būti jau per vėlu

Rytai-Vakarai / 2016-03-03 13:26 / Justė Adakauskaitė („Lietuvos rytas“)

Praūžus JAV prezidento pirminių rinkimų Superantradienio balsavimams Respublikonų partija atsidūrė kryžkelėje. Sustabdyti magnatą Donaldą Trumpą darosi vis sunkiau, bet kuo jį pakeisti – neaišku.


  12. Ž. Pavilionis apie D. Trumpą: „Košmaras tampa vis realesnis“

Įvykiai / 2016-02-25 10:44 / Edmundas Jakilaitis, LRT laida „Dėmesio centre“, lrt.lt

Prasidėjusi JAV prezidento rinkimų kampanija užminė daug klausimų. Nors respublikonas Donaldas Trumpas Nevadoje užsitikrino trečią pergalę iš eilės, pasak specialistų, kol kas tai dar nieko nereiškia. Ekspertai siūlo žvelgti į tolesnę perspektyvą ir jau šiandien galvoti apie tai, kad būsimam Amerikos prezidentui kur kas labiau rūpės vidaus, o ne užsienio politika.


  13. Respublikonas Paulas Ryanas tapo JAV Atstovų Rūmų pirmininku

Įvykiai / 2015-10-29 07:48 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

JAV respublikonai trečiadienį iškėlė populiarų konservatyvių pažiūrų politiką Paulą Ryaną savo kandidatu į Atstovų Rūmų pirmininko postą, tikėdamiesi, kad toks žingsnis suvienys jų susiskaldžiusią stovyklą po kelias savaites trukusių vidaus ginčų.


  14. Ką Donaldas Trumpas JAV prezidento poste reikštų Rusijai?

Rytai-Vakarai / 2015-09-03 21:13 / lrytas.lt

Verslo magnatas Donaldas Trumpas viliasi, kad jei bus išrinktas į Baltuosius rūmus, jis tikriausiai puikiai sutartų su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. Tačiau Rusijos santykiams su JAV daug svarbesni yra politiniai elitų interesai, rašo „Moscow Times“.


  15. Donaldas Trumpas siekia ispanakalbių palankumo

Įvykiai / 2015-07-24 12:42 / AP, BNS ir lrytas.lt inf.

JAV verslo magnatas Donaldas Trumpas ketvirtadienį apsilankė prie sienos su Meksika ir tikino, kad ispanakalbiams patiktų, jeigu jis taptų Amerikos prezidentu, nors anksčiau užsitraukė lotynų amerikiečių rūstybę, išvadinęs meksikiečius imigrantus žagintojais ir narkotikų kontrabandininkais.


  16. Prezidento posto siekiantis magnatas paskelbė apie savo turtą

Sėkmės istorijos / 2015-07-16 11:28 / BNS ir lrytas.lt inf.

JAV verslo magnatas Donaldas Trumpas, siekiantis tapti respublikonų kandidatu į šalies prezidento postą, pateikė finansines deklaracijas federalinėms rinkimų priežiūros institucijoms, kuriuose savo asmeninį turtą įvertino 10 mlrd. dolerių (9,1 mlrd. eurų), o metines pajamas – daugiau 362 mln. dolerių (329 mln. eurų).


  17. Politikas M. Romney bokso ringe kovėsi su E. Holyfieldu

Pramogos / 2015-05-16 15:42 / AP

Buvęs respublikonų kandidatas į JAV prezidento postą Mittas Romney žengė į bokso ringą. 68-erių politikas kumščius surėmė su 52-ejų penkiskart pasaulio sunkaus svorio bokso čempionu Evanderiu Holyfieldu. Antrame raunde Romney nokautavo boksininką, tačiau jau baigiantis raundui politiko padėjėjai išmetė rankšluostį prašydami nutraukti kovą. Tiesa, visa tai buvo parodomoji kova, skirta labdarai. Solt Leik Sityje Romnis su Holifildu ringe boksavosi prieš į jį žengiant profesionaliems boksininkams. Surinkti pinigai bus skirti padėti gydytojams, kurie besivystančiose šalyse atlieka operacijas regėjimo negalią turintiems asmenims.


  18. Respublikonas M.Romney trečią kartą sieks tapti JAV prezidentu

Įvykiai / 2015-01-30 18:55 / DPA, ELTA ir lrytas.lt inf.

Buvęs respublikonų kandidatas į JAV prezidento postą Mittas Romney trečią kartą sieks tapti Baltųjų rūmų šeimininku. Žiniasklaidos pranešimais, M.Romney dar penktadienį susitiks su savo rėmėjais ir praneš apie sprendimą aktyviai svarstyti savo kandidatavimą rinkimuose. Apie tai rašo žinių agentūra „Bloomberg“ bei JAV portalas „The Daily Beast“.


  19. Vladimiro Putino draugai Vašingtone anksčiau keiksnojo Kremlių

Rytai-Vakarai / 2015-01-13 22:51 / „Lietuvos rytas“

Pasaulis per metus pasikeitė. Ypač – Rusijai. Nors ekonomika ne juokais braška, Kremlius dar gali švaistyti dešimtis milijardų dolerių įtakingiems užtarėjams visame pasaulyje. Bet būna ir taip, kad net už labai didelius pinigus draugų nenusipirksi. Du vyrai bare netoli didžiulės Junjono („Union“) stoties Vašingtone tėškė alkūnes ant stalo ir surėmė rankas. Amerikietis prieš rusą. Kongresmenas iš Kalifornijos prieš Sankt Peterburgo vicemerą.


  20. Rinkimai žada naujų pergalių JAV respublikonų partijai

Įvykiai / 2014-11-03 16:25 / BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

Daug mėnesių trukusi ir 4 mlrd. JAV dolerių kainavusi JAV kadencijos vidurio rinkimų kampanija baigsis antradienį vyksiančiu balsavimu, o prezidento Baracko Obamos nukraujavusiems demokratams bus nepaprastai sunku išlaikyti savo pozicijas Kongrese. Respublikonai šiuo metu yra perėmę iniciatyvą į savo rankas ir turi puikias galimybes išsikovoti daugumą Senate. Tokiu atveju B.Obamos varžovai įgytų kontrolę abejuose Kongreso rūmuose, likus dvejiems metams iki šio prezidento darbo Baltuosiuose rūmuose pabaigos.


Populiariausi per 24 val.